Richtlijn nodig voor het bepalen van de grens leven - dood Jongeren demonstreerden fel tegen kranslegging en Vader en zoon omgekomen op spoorwegovergang "«Si WÈmmmËmm Profdr. Stolte voor televisie: HERDENKING VAN VAN HEUTSZ TEE botst tegen leeg treinstel Noodlanding op Coentunnelweg Jongen redt zusje en broertje uit brandend hotel V.U.-studenten vragen snelle beslissing Inbrekers lieten buit achter op straat V erkeersongeluk ken Kwakkelweer 1 MAANDAG 5 FEBRUARI 1968 2 Verkeerde wisselstand Jongen gestikt in dop van balpen Kwestie-Hoogervorst Particolor ontdekt op kattenshow Waarde van 150.000 Zuidelijk Flevoland begint droog te vallen Haarlem Veisen-IJmuiden Beverwijk "i si E S S3 DEN HAAG. Prof. dr. J. B. Stolte, hoogleraar in de institutionele curatieve gezondheidszorg in Tilburg en Nijmegen heeft in het televisieprogramma „Silhou et" de wenselijkheid uitgesproken, dat de bepaling van de grens tussen leven en dood niet uitsluitend aan de arts wordt overgelaten en dat hier een algemene richtlijn wordt vastgesteld. De vraag, waar die grens ligt, is opnieuw actueel door de opzienbarende transplantaties van de laatste tijd. Prof. Stolte betoogde, dat het ophouden van de hartfunctie tegenwoordig niet meer doorslaggevend kan worden genoemd. Het hart kan elektrisch worden geprik keld en er kan beademing worden toege past. Hem werd de vraag gesteld, of hij akkoord zou kunnen gaan met 'n Franse Rookbommen verduisterden het monument. at*#» De heer Kruis, broer van wijlen generaal Kruis legt een krans bij het monument. ROOSENDAAL. Een T.E.E.-trein, welke onderweg was van Amsterdam naar Parijs, is zaterdagavond, bij het verlaten van het station in Roosendaal door een verkeerde wisselstand tegen een leeg treinstel gebotst. Bij de botsing werden de locomotief en een gedeelte van het treinstel bescha digd. Er deden zich geen persoonlijke on gelukken voor. De Belgische machinist wist tijdig uit de kabine te komen. Met 73 minuten vertraging heeft de T.E.E.-trein later de reis voortgezet. De koppeling en de bestuurdersca bine van het lege treinstel waartegen de T.E.E. botste, werden in elkaar ge drukt. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Jongelui hebben za terdag bij het Van Heutsz-monument in Amsterdam geprobeerd een kranslegging ter herdenking van de vroegere gouver neur-generaal van Nederlands-Indiè te verhinderen. Zij hielden een tegen-demon stratie waarbij zij borden meedroegen met het opschrift „Vandaag Van Ileutsz, straks Hitier". Een van de initiatiefne mers van de kranslegging was de voor zitter van de afdeling Amsterdam van de Boerenpartij, de heer R. Campagne. Een grote politiemacht hield de demonstran ten op een afstand toen de heer Campag ne bij het monument arriveerde. Terwijl de demonstranten rookbom na rookbom wierpen en „Sieg Heil" en „Boe- ren-facisten" riepen, vond de kranslegging plaats. Aan de voet van het monument werd een krans neergelegd met het op schrift „Het vaderland roept weer" en waarop de naam van de Boerenpartij stond vermeld. Ook werden er bloemen neergelegd. Een 23-jarige jongeman zag kort hierop kans een krans met het opschrift „In me- moriam uitgemoorde Atjehers" aan de voet van het Van Heutsz-monument neer te leggen. Deze werd door een politieman in beslag genomen. Hiertegen werd door de demonstranten fel geprotesteerd. De overige kransen en bloemen zijn door de organisatoren van de herdenking, volgens een afspraak met de politie, later overgebracht naar de Nieuwe Ooster Be graafplaats, waar zij op het graf van Van Heutsz werden gelegd. De politie verrichtte geen arrestaties. Bij de ongeregeldheden werd een voorbij ganger gewond aan zijn rechteroor door een stuk blik dat een van de demonstran ten wierp. ZAANDAM. Op een nog niet voor het verkeer opengesteld gedeelte van de Coen tunnelweg in Zaandam heeft een tweeper- soonssportvliegtuig een perfecte noodlan ding gemaakt. De piloot, een 27-jarige fotograaf uit Krommenie was in Hilver sum opgestegen met een toestel van de Nationale Luchtvaartschool. Kort na de start kwam hij in een dichte mistbank, waardoor hij niet meer naar Hilversum durfde terug te keren. Hij zocht de Zaanstreek op. Vervolgens maakte de piloot op de Coentunnelweg een noodlanding en parkeerde zijn toestel op een vluchtstrook. Dodelijke val. De 52-jarige lasser H. H. Moen uit Rotterdam is op het boorei land „Sedneth II' bij de werf van de R.D.M. van vijf meter hoogte gevallen en overleden. Door draaiende messen geraakt. In Beek bergen is de 43-jarige mevrouw r. Bathoorn- De Haas om het leven geko men, toen zij gegrepen werd door de ronddraaiende messen van een mest- rooier. Zij had samen met haar echtge noot de machine schoongemaakt en wil de deze laten proefdraaien. Hasjisch. Na de aanhouding van een in woner van Boxtel, die 130 gram hasjish aan de man probeerde te brengen, heeft de Eindhovense politie een 22-iarige barkeeper aangehouden, zeven andere mannen en vrouwen, aan een verhoor onderworpen. Bij het onderzoek is de Amerikaanse militaire politie in Soester- berg ingeschakeld, daar de hasjisch af komstig zou zijn van in Duitsland gele gerde militairen. Anti-Vietnambetoging. Vijftig jongelui hebben zondagmiddag bij de vliegbasis Soesterberg een betoging gehouden te gen de oorlog in Vietnam. Bij de Ame rikaanse afdeling van de basis schrreuw den de jongelui, die twee Vietcongvlag gen meedroegen, anti-Amerikaanse leuzen, incidenten deden zich niet voor. De bewaking van het vliegveld pa trouilleerde met honden langs de hek ken. Moordaanslag. De 45-jarige caféhouder A Hamers is in de kelder van zijn zaak in Tilburg ernstig aan nek en hals ge wond doordat 'n 33-jarige Turkse arbei der hem met een scheermes te lijf ging De Turk verklaarde bij de politie dat hij de caféhouder wilde doden, omdat deze zijn amoureuze aspiraties in de weg stond. Een krans met de tekst „In memo- riam uitgemoorde Atjehers" werd door de politie in beslag genomen. SPRANG-CAPELLE. In Sprang- Capelle is de 11-jarige Peter van Dam gestikt toen hij de dop van een balpen inslikte. De jongen was bezig met zijn huiswerk. Hij werd in allerijl naar het ziekenhuis gebracht waar men het woor werp verwijderde. Kunstmatige adem haling mocht niet meer baten. definitie, namelijk dat het menselijk leven ophoudt, zodra is vastgesteld dat de her senen hun functie hebben gestaakt. Hij antwoordde daarop: „Wij weten, dat de hersenfunctie een belangrijke functie is maar om dat nu tot de kern te maken van het menselijke leven, dat durf ik niet. Want dan kom ik tot de conclusie dat bepaalde zwaar idioten bijvoorbeeld geen mensen zouden zijn". Over de recente hartoverplantingen zei prof. Stolte, dat het buitengewoon lastig is uit te maken of het allemaal nog door de beugel kan. Overigens herinnerde hij bij deze hele problematiek van leven en dood aan het woord van Karl Barth, dat de geneeskunde er goed aan doet haar ei gen beperkingen te erkennen. .Wanneer wij fanatiek geneeskunde tot aan het einde blijven bedrijven, wordt de geneeskunde van een zegen tot een plaag. En ik geloof, dat wij dat de mensheid nooit mogen aandoen. Ik geloof boven dien, dat het heel duidelijk is, dat er, als wij dat doen, een bepaalde idee buiten de horzon dreigt te raken, namelijk dat het leven eindig is. Er is een uitermate grote weerstand tegen het ontluisteren van het sterfbed. Dat merken we allemaal keer op keer, en ik geloof, dat we daar ook voortdurend oog voor moeten hebben DE BILT. Een felle brand heeft zon dagmorgen vroeg de bovenverdieping van hotel „De Beddepan" in De Bilt verwoest. De 14-jarige zoon van hotelhouder Bruis tens wist zijn broertje van 3 jaar en zijn zusje van 10 maanden tijdig in veiligheid te brengen. Hij maakte ook zijn ouders wakker en rende daarna naar het politie bureau aan de overkant van de straat, waar de brandweer werd gealarmeerd Een hotelgast, de 21-jarige student W. Versteeg uit Utrecht, sprong uit het raam van zijn kamer op de tweede ver dieping op straat, na vergeefs geprobeerd te hebben via de trap naar buiten te ko men. Bij zijn sprong brak hij beide benen De brandweren van De Bilt en Bilt- hoven hadden de brand vrij spoedig be dwongen. Het reeds in de 17de eeuw gebouwde hotel heette toen „Het Wapen van Schot land". In 1792 kreeg het de naam De Zwaan". In 1882 werd het Hotel Nas, later Hotel Thomas en enkele jaren geleden „De Alsemhof". Vorig jaar werd het ,De Beddepan". AMSTERDAM. Het bestuur van de Vereniging van Studenten in de politie ke en sociale wetenschappen aan de Vrije Universiteit heeft in een telegram aan het college van curatoren zijn verontrusting uitgesproken over het feit dat door dit college nog steeds geen beslissing is ge nomen inzake de benoeming van dr. A Hoogerwerf tot lector. Het bestuur vreest dat door het voortdurend uitstellen van deze beslissing de sub-faculteit een do cent gaat verliezen wiens wetenschappe lijke en didactische kwaliteiten op zeer hoog niveau staan. Het dringt er bij cu ratoren op aan op zeer korte termijn een positieve beslissing te nemen. Het bestuur heeft er bij dr. Hoogerwerf op aange drongen nog geen beslissing te nemen in> zake eventuele aanbiedingen van buiten de Vrije Universiteit. (Het uitblijven van een beslissing over deze benoeming wordt toegeschreven aan de omstandigheid dat dr. Hoogerwerf lid is van de P.v.d.A., hetgeen evenwel door curatoren wordt ontkend.) INCASSO WEEKABONNEMENTEN D«> incasso van het abonnementsgeld iedere week kost vee! tijd en moeite, aan u en aan onze bezorgers. Er zijn twee mogelijkheden om het ongemak in dit opzicht te vermijden a. Overgang op een kwartaalabonne ment. b. Betaling aan de bezorger voor een periode van 4—5 weken. U krijgt dan een door de bezorger onder tekend ontvangstbewijs. Misver stand over de betaling is daardoor uitgesloten Het resultaat voor u Minder geloop naar en gebel aan de deur; In uw wijk daardoor een vlottere bezorging. Voor de bezorger minder last. Probeert u het eens DE ADMINISTRATIE. DEN HAAG. De eerste internatio nale kattenshow, welke de Nederlandse Kattenfokkersvereniging in Den Haag heeft gehouden, trok enorme belangstel ling. Het was vaak onmogelijk ook maar een glimp van de fraaie katten te zien. De mqoiste was volgens de internationale jury „Cecilia van Tasmania", een 3%-ja rige langharige Chinchillapoes van me vrouw H. Zaayer uit Hoek van Holland. Er waren ook 55 huiskatten ingezonden. De keurmeesters troffen onder deze die ren een zeldzaam exemplaar aan, een particolor. AMSTERDAM Inbrekers hebben in de nacht van zaterdag op zondag hun bij de juwelierszaak Regli in de Kalverstraat bfj het Spui in Amsterdam gestolen buit ter waarde van 150.000 gulden op straat achtergelaten. De inbrekers sloegen op de vlucht toen in de zaak de alarminstallatie in werking trad. De inbrekers hebben zich zaterdagavond laten insluiten in het naast Regli gevestigde restaurant Formosa. Van daar klommen de inbrekers over enkele lage daken naar de achterzijde van de juwelierszaak en wisten door een ruit in te slaan naar binnen te komen. Op de eerste etage vulden zij hun tassen met de inhoud van enkele grote monsterkoffers en een ladenkast. Op dat moment trad het alarm in werking. De in brekers vluchtten binnendoor naar de ach terzijde van het restaurant in de Voetboog- straat, sloegen een ruit in en kropen via het ontstane gat naar buiten. Hun vlucht weg was duidelijk na te gaan door de hor loges en sieraden die zij o.a. in_de dakgoot verloren Op het trottoir vond de inmiddels ge waarschuwde politie drie tassen en een plastic zak gevuld met sieraden en honder den horloges. De daders waren inmiddels verdwenen. Ruim een jaar geleden, op 11 januari 1967 werd bij Regli een inbraak gepleegd, waar bij voor meer 'dan een ton aan sieraden werd geroofd. De dader werd later in Lon den aangehouden. ELST Twee personen zijn om het le ven gekomen toen zij met hun auto op een spoorwegovergang tegen een trein botsten. De overgang is door knipper lichten beveiligd. De slachtoffers zijn de 48-jarige D. Sponselee uit Eist en zijn 20-jarige zoon. VELP Drie kinderen, resp. 11, 5 en 1% jaar oud, werden gewond toen zij op een bewaakte overweg, waarvan de bo men gesloten waren de spoorbaan over staken en werden geraakt door een trein. Twee van hen kregen ernstig hoofdletsel. GORREDIJK De 16-jarige bakkers knecht Ale Jongedijk uit Luxwoude is om het leven gekomen toen hij in een sneeuwbui met zijn bromfiets tegen een trottoirrand botste en vervolgens tegen een lantaarnpaal reed. BORGER Zes mensen werden gewond toen zij met hun auto tegen een boom botsten. De wagen was door de glad heid geslipt. BEILEN Bij een verkeersongeluk in het dorp Spier zijn de 49-jarige tech- nisch-ambtenaar H. Slagman uit Rijssen en zijn 47-jarige vrouw omgekomen. Nadat zij met hun auto door de glad heid waren geslipt en aangereden door een vrachtwagen reed de auto in een diepe sloot langs de weg. De personen auto werd verpletterd door de vracht auto, welke ook in het water reed. Men is drie uur bezig geweest om de slacht offers met behulp van snijbranders uit de wrakstukken te bevrijden. Een derde inzittende overleefde het ongeluk. OUDE TONGE Twee mensen zijn om het leven gekomen en acht zijn gewond bij een verkeersongeluk. Een auto, waarin twee mensen zaten, kwam dwars op de weg te staan. Een busje met acht mensen, botste vervolgens op de auto. De slachtoffers zijn de 45-jarige A. J. van der Vliet en zijn 40-jarige echtgenote. DONIA WERST AL - De 19-jarige timmer man H. J. M. Verweij uit Joure ver loor het leven toen hij werd aangereden door een slippende auto. De jongeman reed op een bromfiets. LOPIK De 38-jarige mevrouw Holink uit Capelle aan de IJssel is omgeko men doordat haar man, bij wie ze in de auto zat, achter het stuur van zijn auto in slaap was gevallen. De wagen reed in een berm. Het hoofd van de vrouw werd verbrijzeld. De chauffeur en zijn twee kinderen liepen schaafwon den op. EINDHOVEN Bij een ongeluk is de 19- jarige J. Dirks omgekomen. De jongen, die op een bromfiets zat, werd aange reden door een personenauto. Zijn duo- passagiere werd ernstig gewond. TILBURG In een ziekenhuis is de 65- jarige F. Haans aan de gevolgen van zijn verwondingen bezweken. De man was gewond geraakt to enhij met zijn fiets tegen een auto was aangereden. WWWWWMWWWIIIIWWIWMWWMIlWIWIIfWirMWMMmfWMVWIfl DEN HAAG. Zeer binnenkort zullen de eerste grote delen van de nieuwe pol der Zuidelijk Flevoland droogvallen. Op 25 oktober werd de ringdijk /an de polder gesloten. De bemaling begon daar op op volle capaciteit. Ondanks de grote hoeveelheid neerslag van de afgelopen wintermaanden is het waterpeil in de pol der inmiddels ééneneenkwart meter ge daald. De waterstand neemt ongeveer an derhalve centimeter per etmaal af. iw Stadsschouwburg, vandaag, 20 u.: To neelgroep Ensemble met „Een maan voor de misdeelden" van Eugene O'Neill. Re gie: Theo Kling. Foyer Minerva theater (Heemstede), vandaag, 20.15 u.: „Het dier in de muziek", concert in samenwerking met de vereni ging „Vrienden van het lied" door Alida Rebeira (mezzo-sopraan), Meinard Kraak (bariton), Sjef Bröcheler (fluit) en Ans Bouter en Miep van Luin (piano-duo). Concertgebouw, dinsdag, 20.15 u.: Vijfde A-concert door het Brabants Orkest o.l.v. Hein Jordans. Solist: Jacob Gimpel (piano). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „El Dorado", 14 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Cartouche", 14 j. Dinsdag, 20.15 u.: Haarlemse Filmliga met „Kokijn" van Rein Bloem en „Prima della Revalutione" van Bertolucci. Lido, 14, 18.45 en 21.15 u.: „Casino Royale", 14 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „De getemde feeks" 14 j, Minerva, 20 u.: „Othello", 14 j. Rembrandt, 14 en 20 u.: „De twaalf veroordeelden", 14 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Naakt en verdoemd", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Zomer nachten in Zweden", 18 j. TENTOONSTELLING Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoónstelling van werken uit de Haarlemse school van 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Vleeshal (Grote Markt): Expositie van grafiek, keramiek, beeldhouwwerken en wandkleden van Haarlemse en andere kunstenaars. Dagelijks 10-17 u. Op zondag 13-17 u. Tot 26 februari. Vishal (Grote Markt): Expositie van tekeningen, foto's handenarbeid en hand werk van de deelnemers aan het Inter- scholair Jeugdtoernooi. Dagelijks 10 tot 17 u. Op zondag 13 tot 17 u. Tot en met 12 februari. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, mineralen en historische natuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen behalve maandag van 10 tot 17 u. De eer ste zondag van de maand van 13 tot 17 u. Galerie-t (Bakenessergracht 67): „Van Cobra tot New Babyion", expositie van werk van Constant. Dagelijks 11-17 u. Op zondag van 13-17 u. Tot 26 februari. Ope ning: vandaag, 21 uur. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van werk van Joop Koopman Dagelijks van 10 tot 20 u. Tot 18 februari. Galerie Drengel (Bakkumstraat)Ex positie van werk van Jan Maas en Paul Maas. Maandag t.e.m. vrijdag 20-22 u. Dónderdag, zaterdag en zondag 13-17 u. Tot 28 februari. Wijkcentrum Schalkwijk (Laan van Angers): Expositie van schilderijen, etsen en tekeningen van Ruud Cornells. Zon dags van 14 tot 17 u. Tot en met 25 fe bruari. DIVERSEN Rest. Brinkmann (Grote Markt), van daag, 20 u.: Lezing door mr. J. W. F. X. de Rijk over „Wat is genealogie en hoe en waarom beoefenen we haar?" Frans Halsmuseum (Ingang KI. Heilig land, dinsdag 20 u.: „Wat leren ons de dolfijnen?", lezing door dr. W. H. Dudok van Heel (Volksuniversiteit). Het Nut (Lange Veerstraat), dinsdag, 20 u.: Lezing door dr. D. J. de Jong over „Het ontstaan van het Nederlandse land schap" Raadhuis Hoofddorp, dinsdag 20 u.: Vergadering Jeugdgemeenteraad Haar lemmermeer. MAANDAG 5 FEBRUARI City. 20 u.: „Bertrand in on(t)roerend goed" Stadsschouwburg, 20 u.: Velser Kunst kring. Toneelgroep Centrum voert op ,.De Vrede" DINSDAG 6 FEBRUARI City, 20 u.: „Bertrand in on(t)roerend goed". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 14 tot 17 u.: Tentoonstelling werken van Rob Schotman. De expositie duurt tot 18 februari. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. „De „Een MAANDAG 5 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: piraat van de Zeven Zeeën". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: gravin van Hongkong". DINSDAG 6 FEBRUARI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „De piraat, van de Zeven Zeeën". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur. Een gravin van Hongkong". Galerie Boumans, Breestraat 122. Expo stitie van Nico Betjes, plastiek, en van Rob Clous, grafiek; geopend van 9-12.30 uur en 13.30-18 uur. HHIWWIIMWWIHHIIIIimiWWMIIIAWIWIIIiyilllllWIIIIWMWMMIWIMWIWi Het KNMI deelt mee: Een rug van hoge luchtdruk zorgde zondag voor flinke opklaringen, maar in het zuiden van het land vormde zich dik ke mist, welke zich in de loop van de dag naar het noorden uitbreidde. Het front van een diepe depressie tus sen IJsland en Schotland bereikte van ochtend met sneeuw hei westen van ons land. Achter het front heeft zich een nieuwe stroring gevormd welke in de richting van ons land trekt. Hierdoor moet op veel bewolking gerekend wor den met neerslag, zowel regen als sneeuw. De temperaturen zullen om het vriespunt schommelen. De wind blijft uit zuidelijke richting waaien. WEERRAPPORTEN Maximum- en minimum ra JL S temperaturen Ho Q. d O 3 binnen- en buitenland Den Helder sneeuw z 5 2 2 Ypenburg sneeuw z 3 2 2 Vlissingen sneeuw z 3 0 4 Eelde geh. bew z 5 -1 0.1 De Bilt sneeuw z 4 -0 0.1 Twente geh bew. z 3 -1 0 Eindhoven sneeuw z 2 -0 0.1 Z.-Limburg geh bew. z 4 -1 0 Helsinki sneeuw O 0 -3 3 Stockholm sneeuw O 2 -0 0.5 Oslo sneeuw ozo -0 -2 10 Kopenhagen geh. bew. z 3 2 0.4 Aberdeen licht bew. z 3 -4 7 Londen geh bew. z 5 2 4 Amsterdam sneeuw z 4 -1 1 Brussel sneeuw z 3 -1 0.6 Luxemburg geh bew. z 5 -4 0 Parijs motregen z 4 -0 2 Bordeaux geh bew. zzo 8 3 0.5 Grenoble onbew windst. -3 0 Nice zw bew. n 12 5 0.5 Berlijn geh bew zo 4 2 0.1 Frankfort zw bew. windst 3 -4 0 München geh bew. w 1 -1 0 Zürich geh bew. wzw 1 -4 0.2 Genève onbew zzo 2 -6 0 Wenen motregen zo 0 -1 0.1 Innsbruck licht bew w 2 -6 3 Belgrado onbew zzo 6 15 2 0 Athene zw bew. ono 9 0 Rome hall bew. no 11 6 14 Barcelona onbew nnw 9 -1 0 Madrid onbew. no 9 -2 0 Mallorca onbew. n 8 -3 5 Lissabon geh bew. w 14 5 0 DINSDAG 6 FEBRUARI Zon op 8.13 uur; onder 17.35 uur. Maan op 10.47 uur; onder 1.43 uur. MAANSTANDEN Eerste Kwartter Volle maan Laatste kwartier Nieuwe maan februari februari februari februari 13.20 uur. 7.43 uur. 4.28 uur. 7.56 uur. HOOG LAAG WATER IN IJMUIDEN MAANDAG 5 FEBRUARI Hoog water 7.57 uur en 20.14 Laag water 3.31 uur en 15.52 DINSDAG b FEBRUARI water 8.36 uur en 20.59 water 4.03 uur en 16.29 Hoog Laag Het hoog 10 tot 15 uur. uur. uur. uur. en laag water te min. vroeger dan Zandvjort ls te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2