NEDERLANDS LID VAN IOC VOORZITTER VAN NOC De soep wordt niet zo heet gegeten als ze wordt opgediend Afspraken met Zuid-Afrika Professioneel boksen wordt in Scandinavië verboden Hof van Holland liep verder uit op OVS in biljartstrijd DamP0 breek! Snelle verlichting van pijn in spieren en gewrichten pr Spelers van Anderlecht willen niet in Belgisch elftal Over landen die een boycot van Olympische Spelen aankondigden na toelating van Zuid-Afrika Wolfgang Schwarz wordt prof Post-Motta vielen terug RCH om half drie tegen Haarlem Zuid-Afrika: „we gaan in ieder geval" Groots feest voor Ans Schut Bennie Muller weer bij selectie GER ALTHOF: Elke week knokkenanders ga je eraan" Mulder had weer last van blessure Interland tegen Polen op 1 mei gaat wel door WOENSDAG 21 FEBRUARI 1968 19 Koersen Hilversum de kracht van een verkoudheid bij Vader.Moederen Kind.Mi (Van onze sportredactie) HAARLEM „De tijd zal voor ons werken", en „De soep wordt niet zo heet gegeten als ze wordt opgediend Dat zijn de reacties van de voorzitter van het Nederlands Olympisch Co mité, jonkheer H. A. van Karnebeek, op de verklaringen van landen, die de Olympische Zomerspelen in Mexico City zullen boycotten. De heer Van Karnebeek is de enige Nederlander, die lid is van het I.O.C., dat kortge leden besloot tot toelating van Zuid- Afrika tot de Olympische Spelen. De boycot van Afrikaanse en Aziatische landen volgde op het bekend worden van dit besluit. Op de telefonisch gestelde vraag aan de heer Van Karnebeek hoe Nederland had gestemd hij de schrif telijke stemming, die aan de toelating van Zuid-Afrika is voorafgegaan, wil de de voorzitter van het N.O C. geen antwoord geven. „Dat kan ik me niet herinneren. Het was een geheime stemming. Daar zult u van niemand, die daar bij betrokken is geweest, een antwoord op krijgen. Dat kun je niet vertellen. Dan zou een afspraak ge schonden worden. Het was een ge heime stemming. Hier speelden ook politieke motieven een rol". De voorzitter van het organisatie comité van de Olympische Zomer spelen in Mexico, Pedro Ramirez Vazquez, heeft echter al meegedeeld, dat de Mexicaanse leden van het I.O.C. tegen toelating van Zuid-Afri ka hadden gestemd. Jhr. Van Karne beek hierover: „Ja, die zagen hun spelen in gevaar kómen". Het Nederlands lid van het I.O.C. (sinds 1964) noemt de kwestie-Zuid- Afrika „een probleem, waarmee we jaren zijn bezig geweest". Ten aanzien van de landen, die nu protesteren verwacht de heer Van Karnebeek dus, dat de „tijd in ons voordeel zal werken. Voorlopig moeten we afwachten. Zeker enige maan den. Er is toch nog geen enkel land uit getreden. De landen, die nu hebben aan gekondigd de spelen te boycotten, zouden niet veel mensen zenden". „Wij hebben meer bereikt dan ooit te voren op apartheidsgebied. Kijkt u maar na, wat wij hebben bereikt bij de toe lating van Zuid-Afrika. Schrijft u er maar niet te veel over, want het loopt wel". Van Karnebeek Het Internationaal Olympisch Comi té werd in 1894 opgericht door de activiteiten van Pierre baron de Cou bertintoenmalig secretaris van de Franse atletiek en sportunie. Het co mité besloot tot het opnieuw instellen van de Olympische Spelen. Tegen woordig telt het IOC zeventig leden. Zij zijn niet de afgevaardigden van een land, maar in feite afgezanten van het IOC in hun eigen land. Nederland had sinds 1946 een lid in het IOC, C. F. Pahud de Mor- tagnes. Hij is thans erelid zonder stem recht. Sinds 1964 is jhr. H. A. van Karnebeek lid van het IOC. Van de tegenwoordige leden heeft de Engelse markies van Exeter het langste zit ting. Sinds' 1933. Avery Brundage, de Amerikaanse voorzitter van het IOC werd lid in 1936. Enige tientallen demonstranten heb ben gisteravond in Wenen betoogd voor de Franse ambassade over de diskwalificatie van Karl Schranz, na de slalom bij de Olympische Winterspelen. De Fransman Killy verkreeg daardoor goud. Het IOC heeft aan Zuid-Afrika toegestaan deel te nemen aan de Olym pische Zomerspelen in Mexico City, nadat het Zuidafrikaans Olympisch Comité besloten had tegemoet te komen aan de volgende voorwaarden: Blank en zwart zullen in de toekomst één team vormen om Zuid-Afrika te vertegenwoordigen (was niet mogelijk tot dusver). Blanken en niet-blanken zullen niet meer gescheiden, maar gezamenlijk naar de'Olympische Spelen reizen. Blanken en niet-blanken zullen, hetzelfde gekleed, onder een vlag de ope ningsceremonie bijwonen en bij elkaar worden gehuisvest. Blanken en niet-blanken kwamen tot dusver niet tegen elkaar uit tijdens Olympische Spelen of andere internationale ontmoetingen. Dat wordt nu echter praktijk. Tot dusver koos een voornamelijk blank selectiecomite voor de Olympische Spelen. Voor de komende spelen zal een selectie plaats vinden door evenveel blanken als niet-blanken onder leiding van de voorzitter van het Zuidafri kaans Olympisch Comité. Het IOC heeft besloten in 1970 opnieuw te bekijken hoe cie stand van zaken-in Zuid-Afrika is. WENEN De Oostenrijker Wolfgang Schwarz, die op de Olympische winter spelen in Grenoble het goud bij het kunst rijden voor heren veroverde, wordt pro fessional. In Wenen maakte Schwarz be kend, dat hij niet meer aan de wereld kampioenschappen, die van 28 februari tot 4 maart in Genève worden gehouden, zal deelnemen. De Olympische kampioen zal nog deze week een contract tekenen bij „Ice Capades" of „Holiday on Ice". MILAAN. Het Nederlands-Italiaan- se kopper Peter Post-Gianni Motta dat gisteravond nog de leiding had in de zes daagse van Milaan is van de eerste plaats verdrongen. Drie combinaties voeren thans het klassement aan. De stapd bij de neutralisatie van vanmorgen was: 1. Renz-Severeyns (Dld-Belg.) 204 pnt., 2. Bugdahl-Fritz Pfenninger (Dld-Zwits.) 200 pnt., 3. Lykke-Eugen (Den.) 147 pnt; op één ronde: 4. Motta-Post (It.-Ned.) 486 pnt., 5. Kemper-Oldenburg (Did) 455 pnt., 6. Gimondi-Altig (It.-Did) 436 pnt. (Van onze sportredactie) HAARLEM. RCH speelt zijn beker wedstrijd tegen Haarlem zondag op norma le tijd. Om half drie dus. Alleen EDO heeft het aanvangstijdstlp vervroegd en speelt om half twaalf tegen Telstar. HILVERSUM De uitslagen van de gister avond in Hilversum gehouden koersen luiden: Poedel-prijs: 1. Farm Lady (P. Heynen); 2. Fannie Blankers; 3. Frieda Zele W Win. 2.30, pi. 1.30 en 1.60, koppel 6.30, cov. 4.10, trio 50.40. Setter-prijs: 1. Egena (W. Strooper); 2. Ebarth van Eiberhof; 3. Forth Cox. Win. 4.90, pi. 1.70, 2,70, 2.40, koppel 15.cov. 6.60. Herder-prijs: 1. Faola Hollandia (W. Stort); 2 Cotland; 3. Empereur CH. Win. 3.80, pi. 1.90, 1.30, 1.60, koppel 10.90, cov. 7.50, trio 110.40. Amatrice Winterkampioenschap: 1. Cereal Spencer (mevr. G. de Jong-Van Essen); 2. Crom well W; 3. Carrière. Win. 9.20, pi. 5.10, 5.90, koppel 60.10, cov. 7.30. Terrier-prijs: 1. Alchimist (P. Strooper); 2. El Hadie; 3. Aristo Scotch. Win. 6.30, pl. 2.70, I.80, 2.20, koppel 5.80, cov. 5.40. Fox-prijs: 1. Erica (S. van Dooyeweerd); 2. Duranie Frances; 3. Don Stuerman W. Win. 14.40, pl. 4.1.50, 2.20, koppel 20.10, cov. 4.30, trio 527.90. Setter-prijs (2e afd.): 1. Fresia Fez (E. Koppe- jani; 2. Excellentie S; 3. Fantast. Win. 8.70, pl. 2.50, 2.30, 2.—, koppel 6.70, cov. 5.20. Ileidewachtel-prijs (le afd.): 1. Black Hollan dia (J. Wagenaar Jr.); 2. Esmeraud; 3. Benny Parisien. Win. 6.80, pl. 3.60, 2.10, 3.60, koppel II.30, cov. 6.30, trio 519. Heide wachtel-prijs (2e afd.): 1. Entry Volann (J. van Leeuwen); 2. Carma; 3. Dakota. Win. 1.90, pl. 1.70, 2.40, koppel 6.30, cov. 4 10. Totaal omzet totalisator 230.699,50. (Van onze correspondent) JOHANNESBURG. Zuid-Afrika is niet van plan zich door het feit, dat an dere Afrikaanse en Aziatische landen en wie weet straks ook nog communistische staten, de Olympische Spelen in Mexico zullen boycotten als de republiek eraan deelneemt, te laten verdringen. „De lan den die tegen ons zijn, moeten doen wat zij niet laten kunnen, maar wij gaan in ieder geval naar Mexico", heeft de yoor- zitter van het Zuidafrikaanse Olympische Comité, Frank Braun, laten weten. Ten slotte heeft het Internationale Olympi sche Comité, met 37 tegen 28 stemmen en bij een onthouding besloten dat Zuid- Afrika aan de Spelen kan deelnemen. Intussen maakt men zich in Zuid-Afri ka ook nogal druk over de uitspraak van de president van het Mexicaanse Olympische Comité, Pedro Vazquez, die gezegd heeft dat de Zuidafrikaanse blan ken in Mexico kunnen komen leren de andere leden van hun ploeg te respecte ren. Zuid-Afrika voelt zich duidelijk aan alle kanten op de tenen getrapt, maar enige conclusie uit de critiek en de boy cotten trekken, doet men zoals gewoonlijk niet. Ook in de sport, door premier Vor stel- zelf tot een door en door plitieke aangelegenheid gemaakt, heeft Zuid-Afri ka gelijk en heeft de hele wereld het bij het verkeerde eind. Zweden overweegt als eerste Westeuro- pese land een boycot van de Olympische Zomerspelen. De kwestie van het wel of niet deelneAien aan de spelen zal op korte termijn door het Zweeds Olympisch Co mité, onder voorzitterschap van Prins Bertil, onder de loep worden genomen. Soedan heeft zich inmiddels geschaard in de rij van landen, die de Spelen zullen boycotten. ADVERTENTIE (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM Het kaderteam van Hof van Holland is onverdroten voortgegaan op weg naar prolongatie van de districts- titel. In de laatste twee weken liepen Chris Nobels c.s. 4 punten verder uit op hun naaste concurrenten, het team van OVS. Theo Ravenstein is, ondanks een verhoging, in de tweede helft nog onge slagen, terwijl Chris Nobels in de afge lopen week gespeelde ontmoeting tegen Vreeburg 1, weer een opvallende partij 38/1 afsloot in 6 beurten (50.00). Eddy Vobels won op één carambole zijn partij van Roel van Amstel. Ravenstein kreeg 27 beurten gelegenheid om de volle winst voor zijn team te grijpen. In de ontmoeting Haarlem Noord- Vreeburg 2 (uitslag 2-4) leverden Hans Kempen en Gé v. d. Kuyl een titanen strijd in 9 beurten. Kempen had de lang ste adem met een gemiddelde van 38.88. Gé v. d. Kuyl eindigde met 35.02. Han Dekker (Vreeburg) viel voor de tweede maal achtereen op met een fraai moyenne (16.00). SuisseOVS was een wedstrijd zonder hoogtepunten. Na drie langdurige partijen was de winst (4-2) voor Suisse. Na een misstap van Excelsior 1 tegen DES 1, en de 6-0 overwinning van 1939- Bloeméndaal de afgelopen week op DES 2, is de zo comfortabel lijkende voor sprong van het team van Jan Lamers ge slonken tot 3 punten. De opvallendste per soonlijke prestatie bij de driebanders was voor de 3de man van 1939 Bloemen- daal H. Ilandgraaf. In slechts 38 beurten (0.552) beëindigde hij zijn partij in de ontmoeting tegen DES 2. Driebanden: Excelsior 1 7-27 1939-Bl.daal 7-24 DES 1 8-24 Excelsior 2 8-21 DES 2 8-18 Kader: Hof v. Holland 7-34 OVS 7-26 Vreeburg 1 7-18 Suisse 7-18 Haarlem N. 7-16 Vreeburg 2 7-14 Libre 1: DVO 7-28 Groenendaal 7-26 7-22 DVS 7-20 7-18 SVV 7-12 2: Suisse 3 8-47 Groenendaal 2 8-42 Kennemerland 9-38 Onder Ons 9-38 OVS 3 9-33 Haarlem N. 2 9-28 Hof v. Holland 2 9-27 De Vaart 9-27 3a: Het Noorden 9-48 ADO 9-44 IVO 9-39 9-33 DVO 2 9-32 Haarlem O 8-30 Frans Hals 8-27 SVV 2 9-27 APELDOORN. „Wat een feest, onge looflijk, fantastisch, dat had ik nooit ge dacht", zei dinsdag een alsmaar lachende Ans Schut nadat zij een ware triomftocht door haar woonplaats Apeldoorn had ge maakt. Van 16.00 uur 's middags toen ze met een sportvliegtuig van een Apel- doornse ingezetene op het vliegveld Teu gen was geland, tot laat in de avond had de winnares van het Olympisch goud op de drieduizend meter alsmaar handen moeten schudden, moeten zwaaien cadeaus in ontvangst moeten nemen. In schouwburg „Orpheus" volgde na de rondrit de huldiging, die werd inge leid door burgemeester Des Tombe. Hij overhandigde Ans Schut een zilveren broodmand- met inscriptie. Er volgde hier na een stoet van sprekers, die de Olym pisch kampioene een ware „pakjesavond" I bezorgde. De standen luiden: 8-44 8-42 8-42 8-34 8-26 3b: Vriendenkring Vreeburg 3 Hof v. Holland 3 Suisse 5 Entre Nous ODIN 6-16 Excelsior 38-12 4a: OVS 4 9-47 De Houtpoort 9-43 SVV 3 9-40 Haarlem N. 3 9-39 ADO 2 9-38 ADO 3 9-31 9-43 9-43 9-34 9-33 9-30 9-29 9-28 Advendo Onder Ons 2 4b: De Vaart 2 ADO 4 Kennemerland Het Noorden 2 Hof v. Holland 4 IVO 2 1939-Bl.daal 2 SVV 4 4c: Bo Ru 7-33 Frans Hals 2 7-32 Haarlem O. 2 7-32 DVS 2 7-30 ADO 5 8-26 Insulinde 7-25 DVO 3 7-22 4d: De Vaart 3 7-34 Suisse 6 8-34 ADO 6 8-34 Onder Ons 3 7-32 Bo Ru 2 7-26 Het Noorden 3 7-26 Haarlem O. 3 8-22 STOCKHOLM De Noordse raad in Oslo heeft een wetsvoorstel om professio neel boksen te verbieden goedgekeurd, Het verbod dat op 1 januari 1969 ingaat zal gelden voor Noorwegen, Denemarken en Zweden. Met de Finnen is men nog niet tot overeenstemming kunnen komen. In het onderzoek dat de basis voor het wetsvoorstel vormde, stelde men dat met het professionele boksen grote risico's ge paard gaan (hersenschade en dergelijke). Een verbod is hier dus op zijn plaats, zo meende men, terwijl voor de ama teurboksers ingrijpende veranderingen preventief zullen moeten werken. De ex- wereldkampioen zwaargewicht de Zweed Ingemar Johansson zei in een commen taar de maatregel heel goed te kunnen begrijpen en voegde er aan toe dat het boksen door amateurs dan ook maar ver boden moest worden. Boksen is boksen en een ongeluk kan zowel een slecht ge- trainde amateur als een in topconditie g_48 zijnde profbokser overkomen, zo ze) hij. Het commentaar van de voorzitter van de Nederlandse Boksbond, de heer Hofman, op dit besluit was: 9-26 9-24 ZEIST. Zeventien geselecteerde spe Iers zijn vanmorgen in Zeist bijeenge komen. Onder hen was ook Bennie Muller weer van de partij. Bondscoach Kessler nodigde de Ajacied gisteren uit tot het bijwonen van de training. ADVERTENTIE Dringt direct door tot aan de haard van de pijn Reumatische pijnen, spit, zenuwpijnen, verstuikingen, stijve nek en ledematen niets werkt sneller, niets werkt aangenamer ter verlichting van pijn dan Algesal-balsem. Onmiddellijk in de huid doordringend, werkt Algesai diep op de weefsels in tot aan de haard van de pijn (zonder oppervlakkige warmtesensatie of irritatie van de huid le veroorzaken) en "doorstraalt" verlichtend weefsels en spieren tot in de gewrichten. Reumatische pijnen en stijfheid maken spoedig plaats voor een durend gevoel van verlichting en welbehagen. Wacht niet tot de pijn uitbreekt I Zorgt dat U thuis altijd een tube Algesai bij de hand hebt om zodra het nodig is de pijn te verlichten. ALGESAL bij alle apoth. en drog. (Van onze sportredactie) Telstar's centrale verdediger Ger Althof is er nog niet gerust op dat zijn ploeg ook dit seizoen de plaats in de ere-divisie zal behouden. „PSV, dat zie ik niet degraderen en we staan maar twee puntjes voor op NAC". Ook dit jaar staat Telstar weer dicht in de buurt van de fatale lijn. Althof: „Vier jaar hebben we tegen degradatie moe ten vechten. Vier jaar lang hebben we een voorhoede-probleem gehad. Dat is me wel een beetje tegengevallen. Ik had gedacht dat Hoogovens er wel meer geld in zou steken. Achteraf be keken hebben ze dat ook gedaan, maar dat geld is in het begin kennelijk niet goed besteed". „Ik wist wel, dat er in Zweden een groe pering wtrs. die sterk tegen profboksen was, maar' dit besluit had ik niet verwacht. In de verste verte niet". De heer Hofman verwacht geen conse quenties voor Nederland. „De begeleiding is bij ons heel anders. Wanneer wij maar even twijfelen, nemen wij maatregelen bij wedstrijden en trainingen. De medische be geleiding is goed. Wij hebben volledige medewerking van de overheid". (Van onze correspondent) BRUSSEL Het bestuur van Anderlecht heeft aan de Belgische voetbalbond gevraagd om voortaan, wanneer voetballers van Anderlecht worden gekozen voor het nationale elftal, deelneming te kunnen wei geren. De spelers van de Brusselse kampioensploeg willen niet gekozen worden in het Belgisch elftal, dat op maart tegen West-Duitsland zal spelen. Er waren zeven spelers van Anderlecht geselecteerd. Aan de grond van een en ander ligt een artikel in Standard Magazine, het blad van de Luikse voetbalclub Standard Luik, na Anderlecht de sterkste club van België. Daarin wordt de politiek van de leiding van het nationale elftal op de kor rel genomen en het verwijt geuit dat zij in negen jaar verscheidene tientallen mil joenen Belgische franken heeft verspeeld aan het Belgische voetbal. Vijf keer in tien jaar, zo schrijft het blad, heeft het Belgische elftal niets bereikt in Europese bekerwedstrijden. Dat komt omdat de keuze van spelers bijna nooit anders werd gemaakt dan uit die van Anderlecht. Op den duur ging ook niemand meer naar het nationale elftal kijken. Dat kost franken. Het bestuur van Anderlecht heeft er in ieder geval de consequenties uit getrok- (Van onze correspondent) BRUSSEL De Nederlandse voetbal ler Jan Mulder heeft zaterdagmiddag voor het eerst na de operatie aan z'n dij weer voor z'n club Anderlecht gespeeld. Dit is hem slecht bekomen, want na een minuut of twintig spelen voelde hij opnieuw pijn in zijn dijbeen. Hij heeft onmiddellijk het veld verlaten. De chirurg die Jan Mulder heeft geopereerd, heeft gisteren, nadat hij de voetballer had onderzocht verklaard dat deze gerust verder kan trainen mits hij zich „voorzichtig" gedraagt. Het zal echter zeker een maand duren voordat men er over kan beslissen of de Neder lander weer geregeld in competitiewed strijden zal kunnen meespelen. ken en het heeft de bond verzocht de spe lers toe te staan hun keuze voor het natio nale elftal te wijzigen. Volgens de be staande reglementeringen is dat namelijk niet mogelijk. Een speler van een Bel gische club die voor het nationale elftal wordt aangewezen moet daarin ook uit komen. DEN HAAG. De vriendschappelijke wedstrijd PolenNederland, vastgesteld op 1 mei in Warschau, zal niet van het interlandprogramma van het Nederlandse A-elftal worden afgevoerd. Aangezien Po len en Nederland voor de voorronden van het toernooi om het wereldkampioen schap 1970 in een zelfde groep zijn inge deeld, heeft het KNVB-bestuur aan de Poolse bond voorgesteld de wedstrijd te laten vervallen. De Polen hebben echter geantwoord grote waarde te hechten aan het doorgaan van deze ontmoeting. De KNVB heeft daarop besloten de wedstrijd niet van het programma te schrappen. Als gevolg van Telstar's voorhoede probleem wordt de taak van de ver dediging en half linie extra zwaarAan voerder Althof vindt dat nu niet zo erg meer. „We spelen vaak met een versterkte achterhoede uit tactische overwegingen. Dat "kan ook niet anders als je in de gevarenzone zit. In deze fase kun je ook niet hebben dat er een paar spelers rondlopen die er niet zo veel aan doen. De inzet van ons is elke wedstrijd dan ook ronduit goed. Je moet elke week knokken anders ga je de put in. Daardoor kan Telstar het gemis aan een schutter vaak compenseren. Zoals dat ook afgelopen zondag het geval was. Tegen DOS was het Althof die kort voor het einde voor een eigenlijk niet meer verwachte winnende treffer zorgde. „Je ziet het aankomen. We hebben toch de laatste weken geen doelpunt kunnen maken. Ik dacht vlak voor tijd: even proberen. Een wan hoopsdaad was het eigenlijk. Even kop- pie gebruiken". Ger Althof geeft ook wel toe dat de blessure van Bond een van de oorzaken is van de geringe pro- duktiviteit van de Veiser voorhoede. „Bond is een speler die het goed op kan houden. Zijn passes en zo mis je toch wel. Ze hebben geen lef om te schieten. In de achterhoede zit het wel dicht. André en ik verstaan elkaar goed, maar je moet ook doelpunten maken. Er moet in de voorhoede ge woon doortastender gevoetbald wor den, maar met dat probleem kampen nog wel zes of zeven clubs". 31-jarige Ger Althof is een van de weinigen, die het betaalde voetbal van af het begin in 1955 hebben meege maakt. Eerst in Blauw Wit, de laatste vier jaar in Telstar. Ook bij Blauw Wit was het de laatste twee jaar een doorlopend gevecht tegen degradatie. „Ik ben er dus al zo'n beetje aan ge wend." De eerstvolgende competitie wedstrijd wordt van Telstar's verdedi ging weer veel vereist. Feijenoord is dan de tegenstander. „Ik vind het al tijd wel lekker spelen tegen die top- ploegen. Alleen je moet de taktiek van tevoren wel goed afspreken, anders word je weggespeeld. Maar je staat tegen spelers van naam, dus je gooit er een extra schepje op." Ger Althof gelooft dat hij nog wel vier jaar mee kan. Niet noodzakelijkerwijs bij Tel star „hoewel ik het er tot nu best naar mijn zin heb. Ik heb er prettig gespeeld". Het is geen geheim dat Ger Althof veel voelt voor een verblijf van enkele jaren in Amerika om zijn laatste voetbalseizoenen van zijn loop baan extra rendabel te maken. Tel star wil daar natuurlijk tot dat eind juni Althof's contract afloopt niet over praten. „Het ligt niet in mijn aard om te zeggen, nu doe ik er niets meer aan, dan zakt de prijs vanzelf wel. Ik blijf er voor vechten, dat weten ze ook wel. Maar als ze een ton voor me vragen breken ze me de nek." De tips van Alfhof voor toto 34 lui den: VeendamGVAV 2 FC TwenteHeracles 1 AGOVV—PEC 3 WageningenVitesse 2 NEC—HVC 1 ElinkwijkDOS 1 DWSVolendam 1 ZFCAZ '67 3 VolewijckersBlauw Wit 1 EDO—Telstar 2 RCHHaarlem 1 RBC—DFC 2 HDVS—SVV 3

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 19