Gronings toneel viel in IJmuiden in goede aarde Simon Vinkenoog-avond in IJmuiden sloeg aan i 1 PRIJZEN N. A. Kerkstra jubileert bij de IJmuider Courant 8P DRINK C9UI - TONIC w**k 2 211 178 Amusant spel in Herv. Jeugdhuis Kinderen aangereden Auto uitgebrand in Velsertunnel Haarlemmers slaags met politie Naco verhoogt de bustarieven Jong Hercules gaat recht op titel af Teleurstellende nederlaag van Eechtrop Geslepen scharenslijper Werkstudent bekneld geraakt bij Hoogovens Profeet van de liefde Veertig jaar in het krantenvak Havenberichten Inbraak in strandpaviljoen Brandje in nieuwe postkantoor VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMOND „ASCOF GLASSERVIES SPERZIEBOONTJES NASI Q0RENS BAMI G0REN6 ROZIJNEN WITTE BLOEM OAHWé KOFFIE VERMICELLI MACARONI s„ SPRITSRMGEN AARDBEIEN M PERZIKEN M BEHA irtfekh - firlni» m4NNK 9AMES-NYL0N-SJMLS mITS VISCOSE AFNEf MDOEKJES IS t M SS MG06REK MAANDAG 26 FEBRUARI 1968 (Van een medewerker) IJMUIDEN De Groningse toneel groep „De Grunnegeger Sproak" die zaterdagavond in het Hervormd Jeugdhuis aan de Rembrandtlaan een amusante uitvoering gaf van het blij spel „Hoesje Melkers" van S. van Wattum, had stellig niet over onvol doende belangstelling te klagen, aan gezien de zaal tot op de laatste plaats bezet was. Vels en-IJmuiden Beverwijk K. v. L, Aardgasleiding in de Kennemerduinen Examens m ff I m&ï VERGELIJK ONZE VLEISPRIfZEN VARKENSLEVER OSSESTAART 500 gram J Q RUNDERLAPPEN RN DB KWALÏTWFT BORSTLAPPEN VLCCSGCMAKT Mg MÉ De opvoering werd gegeven voor de Gronings-Drentse vereniging „De Marti nitoren", voor wie dit optreden van de Groningers een succes bleek te zijn. De schrijver laat de toeschouwer in zijn stuk kennismaken met de perikelen van een schraperige huisjesmelker, die elke cent vele malen omdraait alvorens haar uit te geven. Hij is bij voorbaat tegen alles wat hem geld kost; zijn huizen wor den verwaarloosd, waardoor hij door zijn huurders geenszins op handen wordt ge dragen. Ook is hij bij voorbaat gekant te gen het voorgenomen huwelijk van zijn zoon. Door list en vrolijkheid echter komt alles op zijn pootjes terecht en koestert hij later warme sympathie voor de aan staande bruid, die incognito bij hem in dienst is gekomen als kindermeisje. De spelers van „De Grunnegeger Sproak" droegen er het hunne toe bi; om van deze voor de Martinitoren-leden aantrekkelijke opvoering een aanvaard bare opvoering te geven, hetgeen hun zonder meer gelukte. Zij wisten de ver eiste gemoedelijke sfeer die het stuk be zit juist te treffen. Gecombineerd met een voortreffelijke tekstkennis en vlot (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. Op de splitsing Zeeweg Heerenduinweg sloeg zaterdagmiddag °ffl half twee een tienjarige jongen op zijn fiets plotseling linksaf, zonder te let ten op het achteropkomende verkeer. Hi; werd geschept door een passerende auto en moest met schaafwonden en een her senschudding naar het Antoniuszieken huis worden gebracht. Vrijdagavond liep een vierjarig jonge tje plotseling de rijbaan van de Lange Nieuwstraat op, tegen een bestelauto aan. Ook hij werd met een hersenschudding in het Antoniusziekenhuis opgenomen. MAANDAG 26 FEBRUARI Zeewtfkschool, IJmuiden, 20 u.: Ouder avond, met uiteenzetting door mevrouw Toorens uit Bloemendaal over de wijze waarop sexuele voorlichting op scholen wordt gegeven. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden Nederlandse Vereniging voor Sexuele Hervorming, bibliotheek en in lichtingencentrum, geopend iedere maan dagavond van 19.30 tot 20.45 uur. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek Plein 1945: 19-21.30 uur; filiaal Santpoort „Spaarnberg", Wüstelaan (ook voor r.-k bibliotheek): 19-21.30 uur. R.-k. Openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden: 19 tot 21 uur; filiaal Velsen-Noord, Banjaertstraat: 19 tot 21 uur; Uitleenpost IJmuiden-West parochiezaal onder Petruskerk, Venus- straat 1: 19 tot 21 uur. DINSDAG 27 FEBRUARI Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, IJmuiden: 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 uur; filiaal Wijkerstraatweg 77, Velsen-Noord: 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur. R.-k. Openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, IJmuiden: 10 tot 12 en 14.30 tot 17.30 uur. Stadhuis, Plein 1945. IJmuiden-Oost, is te bezichtigen op werkdagen van 10 tot 12 uur. Federatie Bejaardenzorg, sociaal advies voor bejaarden; spreekuur voor IJmuiden e.o.: 9 tot 10 uur in het gebouw Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 in IJmui den, benedenzaal 3, tel. 02550-15010, Vel- sen-N.: 11-12 uur in de gemeentelijke ver gaderzaal in de Smidt van Gelderstraat 5 in Velsen-Noord, telef. 02510-25550; Sant poort: 15 tot 16 uur in het gebouw Cusa, Hoofdstraat 117, Santpoort, tel. 02560-8014. Verder volgens afspraak, secretariaat: Hoofdstraat 117, Santpoort, tel. 02560-8014. Stichting huishoudelijke en gezinsvoor lichting. Spreekuur leidster van 9.30 tot 12 uur in de Willebrordstraat 102, IJmuiden. MAANDAG 26 FEBRUARI Huize „Scheybeeck", Velserweg 2, 13.30 en 19 u.: Naaien door de St. Huish.- en Gezinsvoorlichting; 19.30 u.: „Toneel door Toneelgroep „Perine". Huize „Westerhout", Westerhoutweg 5, 14 u.: Handwerken door de St. Recreatie Bejaarden. Vrijetijdscentrum „De Slof", Kruis weg 99, 19.30 u.: Schilderen, o.Lv. Kick de Swart, door Het Groene Huis. Het Groene Huis, Kruisweg 100, 16.15 tot 19.30 u.: Balletgroepen; 19.30 tot 21.30 u.Cursus fotografie. Creatief Centrum, Hoflanderweg 104. 20 u.: Beeldhouwen o.l.v. Nico Betjes, door Kennemerstaten. Spreekuren Maatschappelijk Werkers, Bureau Zeestraat 149, van maandag tot donderdag: 8.30 tot 9.30 u. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 7 tot 17.30 u.; 18.30 tot 19.45 u. en 20.45 tot 22 u. speltempo mag deze uitvoering dan ook als geslaagd worden aangemerkt. Onno Bolhuis gaf de schraperige huis baas levendig gestalte; Tini Bos was een verrukkelijke Taande Knelske, terwijl Bert Halsema en Ebellien Nieboer als het toekomstige bruidspaar eveneens blijk ga ven de blijspelsfeer goed aan te voelen. Dit viertal werd omringd door een aan tal aantrekkelijke toneelfiguren, die zon der uitzondering allen puntgaaf werden afgewerkt. De lachsalvo's in de zaal in aanmer king genomen, mag worden verondersteld dat de uitvoering van „Hoesje Melkers" zaterdagavond in goede aarde is gevallen (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. Een twintigjarige steiger bouwer uit Haarlem luisterde zondagmid dag om half vier zo gespannen naar het verloop van de schaatswedstrijden in Go- tenburg, dat hij, rijdende in de Velser tunnel, een voor hem rijdende auto zo dicht naderde dat hij om deze te ontwij ken scherp naar links uitweek. De auto sloeg om en vloog in brand. De steiger bouwer en zijn verloofde konden het wrak echter ongedeerd verlaten. De auto is door een kraanwagen uit de tunnel gesleept, maar gedurende driekwart uur ontstond hierdoor een aanzienlijke file vorming. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. In de nacht van zater dag op zondag reed in IJmuiden een auto mobilist vanuit de Engelmundusstraat de Lange Nieuwstraat in, maar hij nam de bocht zo ruim dat de auto tegen een in de middenberm staande lichtmast aanreed. De bestuurder, een 43-jarige betonwer ker uit Haarlem, reed hierna zo onhan dig vooruit en achteruit, dat een agent van politie het vermoeden kreeg, dat de automobilist onder invloed van sterke drank verkeerde. Hij maakte het portier open, maar de bestuurder sloeg het weer dicht. Toen de agent het portier opnieuw opende en het contactsleuteltje pakte be gon de bestuurder te vechten. Een passe rende automobilist hielp de politieman, die hem even later verzocht assistentie te gaan vragen bij het hoofdbureau. Toen deze automobilist was vertrokken begon de bestuurder opnieuw te vechten en hij werd daarbij geholpen door zijn vrouw en een passagier. De echtgenote bediende zich van haar schoen. Inmiddels arriveer de de gevraagde politie-assistentie en werd het vechtende drietal naar het hoofdbureau gebracht. (Van onze streekredactie) ALKMAAR Wegens voortdurende kostenstijging ziet de busonderneming Naco n.v. zich genoodzaakt de tarieven op de interlokale lijnen met ingang van 1 maart te verhogen. De enkele-reis-prij- zen blijven op de kortere afstanden ge lijk. Op de midden-afstanden varieert de verhoging van 5 tot 15 cent en op de grootste afstanden is deze 20 cent. De prijzen voor de retouren en abon nementen wordt van 4.50 op 5.- ge- vuldigingsfactoren gelden, stijgen naar evenredigheid. De prijs van de dagabon nementen wordt van 4,50 op 5.- ge bracht en die van algemene abonnemen ten van 50,- op 55,- per maand. Daar naast wordt een nieuw type dagabonne- men< ingeyoerd, in samenwerking met de N.T.M. Dit gecombineerd dagabonne ment, dat 9,- gaat kosten is geldig zo wel op alle lijnen in het vervoersgebied van de Naco als in dat van de N.T.M. Het wordt dus mogelijk om met één plaatsbewijs een groot deel van Noord- Holland en Friesland te bereiken. (Van een medewerker) HAARLEM. Jong Hercules heeft zijn opmars naar het kampioenschap in de eerste klas van het Haarlemse zaterdag voetbal voortgezet met een 3-0 overwin ning op Energie. De Haan schoot in de eerste helft tweemaal raak en na de rust had Swarts succes. Alleen ODIN kan Jong Hercules mogelijk nog van de titel af houden. De Heemskerkers hielden het kleine kansje daarop in eigen hand door met 3-0 van hekkesluiter VVSV te win nen. De productie werd verzorgd door Van der Kolk (2x) en Waanders. Halfweg bracht zich in veiligheid door DEM in eigen huis met 3-1 te kloppen. De stand: Jong Hercules 15-29; ODIN 14-24; K'mers 15-18; WRA 14-17; Half weg 15-14; Telefonia 14-13; SAC 14-11; Energie 15-9; DEM 16-7; VVSV 14-4. (Van onze hockeymedewerker) IJMOND. In de tweede klasse B heeft Eechtrop na tegen Randwijck met 0-2 voorgestaan te hebben toch nog met -2 verloren. In de eerste helft waren de Beverwijkers duidelijk sterker. Reeds na vijf minuten opende H. Roest de score uit een vlotte aanval. Een kwartier later was het door dezelfde speler weer raak, 0-2. Kort voor rust brachten de Amstel- veners de achterstand terug tot 1-2 door het benutten van een strafcorner. In de tweede helft waren de bordjes verhangen en had de thuisclub het voor het zeggen. Tweemaal nog moest de Eechtrop-defen- sie capituleren. (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. Bij een bewoonster van de Geelvinckstraat in Velsen-Noord kwam zaterdag een scharenslijper aan de deur. Zij gaf hem een schaar mee en na een half uurtje werd deze terugge bracht. De scharenslijper vroeg haar, of zij twee scharen in ontvangst wilde ne men van een buurvrouw die niet meer thuis zou zijn. Zij betaalde ƒ3.50 slijp- loon voor die scharen, maar later bleek, dat de buurvrouw hem helemaal geen scharen te slijpen had meegegeven. De scharen die werden aangeboden waren waardeloos. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. Een vijfentwintigjarige werkstudent uit IJmuiden raakte zondag bij Hoogovens bekneld tussen een schrootbak die in een kraan hing en een treinwagon. Met inwendig letsel is «hij naar het Rode Kruisziekenhuis in Bever wijk gebracht. De student is werkzaam bij de Havenstichting Zaandam. (Van een medewerker) IJMUIDEN Simon Vinkenoog is eigenlijk gewoon een iieve jongen Naar hij zelf zegt, begeeft hij zich on gaarne op het gladde ijs van de poli tiek. Hij ziet zichzelf louter als de „Profeet van de Liefde" en hij zou zelf ook door middel van het prediken van zijn „Revolutie van de liefde" in een handomdraai de wereldproble men van deze tijd willen oplossen hetgeen ongetwijfeld een nobel stre ven is, doch moeilijk te realiseren Een groot aantal jongeren in IJmuiden kon zaterdagavond van Vinkenoogs theo rieën kennisnemen in de jeugdsociëteit Idee-67, die gevestigd is in de Snellius- straat en waar Simon in hoogst eigen persoon zijn visie op de verbetering van de wereld kwam duidelijk maken. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. De heer N. A. Kerkstra chef van het kantoor van de IJmuider Courant aan de Lange Nieuwstraat 427 viert dinsdag zijn veertig jarig arbeids jubileum in dienst van OHC Haarlems Dagblad, waarvan de uitgeefster Grafi fische Bedrijven Damiate NV ook de IJmuider Courant uitgeeft. Veertig jaren geleden is hij als jongste bediende in dienst getreden bij de Oprech te Haarlemse Courant en werd hij ge plaatst bij de afdeling abonnementen. Van het begin af heeft hij zich doen kennen als een bijzonder nauwgezet medewerker, die zijn werk met veel ambitie verricht te Zijn arbeid kreeg zijn volle belang stelling zelfs in zijn vrije tijd. De jon geman Kerkstra reed in die beginjaren Jubilaris N. A. Kerkstra, zoals men hem vaak ziet, achter de balie van het kantoor der IJmuider Courant aan de Lange Nieuwstraat 427. Zaterdag te IJmuiden aangekomen: Golina, van Par: Amstelstroom, Huil; Anholt, Vlissingen,'voor IJmuiden; Senior, Kingslynn, voor Zaandam; Keynes, Gravesend; Tasman, Londen; IJstroom, Dagenham; Nordstern, Lysekill; Lycaon; Dur ban; Willmary, Huil; Olaf, Rotterdam, voor IJ muiden; Rolf Behrmann, Londen; Dreestrom, Rotterdam, voor IJmuiden; Overseas Courier, Vigo; Donatella, Monrovia, voor IJmuiden; Waveney, Londen. Zondag aangekomen te IJmuiden: Milo, van Antwerpen; Anton Held, Limfjord; Claus, Lon den, voor IJmuiden; Delf borg, Poole, voor IJ muiden; Christel, Uddevalla; Sayanles, Archan_ felsk, voor Zaandam; Vliestroom, Grangemouth; Oania, Kopenhagen; Jason, Paramaribo; Glory, Londen; Bieberstein, Bremen; Nerlandia, Aar- hus; Mithras, Bremen; Svealand, Rio de Janeiro; Jans, Londen; Primorsk, Kaliningrad; Tim-S., Kopenhagen; Cyprian Coast, Londen; Balmung, Kotka, voor Velsen; Cimbria, Simrisham, voor Zaandam; Thea, Porsgrunn, voor IJmuiden; St Margareth, Pepel, voor IJmuiden; Hondsbosch, Londen, voor Zaandam; Tamba, Hamburg; Cadans, Boulogne, voor IJmuiden; Bernard, Kopenhagen; Wotan, Dagenham; Castor, Frede- riksvaerk; Pallas, Kotka, voor Velsen; Emma Retzlaff, Dublin; Tannstein, Antwerpen; Susan, Llandulas. Maandag aangekomen te IJmuiden: Windhund, van Duinkerken, voor IJmuiden; Lauwesborg, Gravelines, voor IJmuiden; Hartwarden, Ant werpen, voor IJmuiden; Emile Delmas, Le Havre; Annika, Kemi, voor Velsen; Odin, Lower Buchanan; Agapi, Londen; Luosaa, Narvik, voor IJmuiden; Jacob Teekman, Par. Zaterdag vertrokken van IJmuiden: Thors- holm, naar Rotterdam; Nordhelm, Simrisham, van IJmuiden; Hooness, Londen, van Zaandam. Nordsee Karin, Newcastle; Setiabudhi, Ham- budhi, Hamburg; Hoechst, Bremen; Ch. Bohl, Londen, van IJmuiden; Geja, Helsingborg, van IJmuiden; Lutetia, Rochford; Jonet, Rochford, Hermes Leader, Avilez, van IJmuiden; Jean-E., Londen; Tiger, Bergen, van IJmuiden; Deva, Constanza; Lanrick, Leith; Voline, Dagenham; Sirius, Helsinki; Myson, Malmö; Nete Ginge, Bilbao, van IJmuideh; Gaasterland, Las Palmas; Heyshott, Huil; Marathonian, Antwerpen, van IJmuiden; Seefalke, Malmö; Magdalena Reith, Bremen; Botnia, Odense, van IJmuiden; Ham- melwardersand, Liverpool; Lottine, Philadelphia, van IJmuiden. Zondag vertrokken van IJmuiden r Hayling, naar Belfast; Ruth Dieter, Uddevalla; Hada 2, Zwijn- drecht; Nicolas-P., Liverpool; Hontestroom, Sheerness; Neder Rhone, Kaapstad; Johann Kalb, Rochester; Kieldrecht, Londen; Ithaca Mariner, Rotterdam; Else Skou, Bilbao; Over ijssel, Lissabon; Broadhurst, Londen; Regina Oldendorff, Narvik; Heinz Helmut, Avonmouth; Lena, Rochford; Arvo, Rochford; Rijnstroom, Shoreham; London Bridge, Tubarao; Willmary, Rochford; Amstelstroom, Hull; Boreas, Rotter dam; Hector, Rotterdam; Britt, Oxelosund, van IJmuiden; Gerhard Jacobs, Hamburg. (Indien achter de haven van herkomst of be stemming geen nadere aanduiding volgt, be tekent dit, dat het betreffende schip van of naar Amsterdam is gegaan). op vrije zaterdagmiddagen mee met de chauffeurs, die de kranten wegbrachten en op deze wijze heeft hij het toen al uit gestrekte rayon grondig leren kennen. Als gevolg hiervan kon hij al spoedig in voorkomende gevallen als wegwijzer en vraagbaak dienst doen. Door zijn toewij ding en ijver is hij opgeklommen tot twee de man bij de abonnementenadministra tie. Daarna volgde zijn benoeming tot sous-chef van de abonnementenafdeling bij de IJmuider Courant. Bij de ingebruikneming van het kantoor van de- IJmuider Courant aan de Lange Nieuwstraat is hij benoemd tot kantoor houder en betrok hj met zijn gezin de woning boven het kantoor. Dat geschied de in 1956. Vanaf dat moment heeft hij de leiding van de abonnementen en de bezorging van de IJmuider Courant. Mor gen, dinsdag, wordt de heer Kerkstra ten kantore van de Grafische Bedrijven NV Damiate in Haarlem gehuldigd. Na de korte pauze die op de vredes speech van de dichter-schrijver volgde werden de jongeren in de zaal in de ge legenheid gesteld met Vinkenoog in dis cussie te treden over de tevoren door hem behandelde zaken, een geleeenheid waarvan dankbaar gebruik werd ge maakt. De aanwezigen maakten het de spreker niet altijd even gemakkelijk. Zo moest hij de vraag, hoe de Noordvietnamese leider Ho-Tsji-Minh aan de macht kwam, een vraag die hem gesteld werd na zijn betoog over het aan de macht komen van Johnson in de Verenigde Staten, helaas schuldig blijven. Een schuldig blijven dat hij overigens wist te camoufleren door snel op een ander onderwerp over te springen na de uitroep: „Ik houd niet van politiek, jullie moeten mij niet in een politiek spel betrekken!", een uitroep die nogal tegenstrijdig aandoet. Een enkele maal sprong Vinkenoog ver wilderd op en slaakte dan kreten als: „Mensen ik sta in de zon, kom toch alle maal bij mij staan!", doch meestentijds zat hij daar rustig onder de schijnwer pers op het podium, waar hij van tijd tot tijd een gigantische doos met lucifers hij zit blijkbaar niet graag zonder vuur te voorschijn haalde om zijn sigaret aan te steken. Toch benadert Vinkenoog alles vanuit een zekere vriendelijkheid. Doch hij eist absolute aandacht en een enkele orde verstoorder werd door hem ad rem op zijn nummer gezet. De uitroep „Johnson moordenaar" is niet die van Vinkenoog. „Ik zou liever zeggen „Johnson zondaar!" aldus Simon. Ondanks de diverse carnavalsvieringen waren de jongeren toch in groten getale naar Idee-67 getrokken om de avond met Vinkenoog door te brengen, waaruit moge blijken dat de jeugd van deze tijd zich wel degelijk voor het gebeuren in de we reld rondom zich interesseert. De leven dige discussies die zich ontsponnen vorm den daar een tweede bewijs van. Men kan het eens zijn of niet met Vinkenoogs beweringen, een feit is dat zijn optreden in de IJmond positief is ontvangen en veel bijval oogstte. Het is voor het bestuur van Idee-67 dan ook een pluspunt te noemen dat men voor het eerste gedeelte van een amusementsavond deze spreker liet optreden. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. Een der strandexploi- tanten in IJmuiden heeft aangifte gedaan van diefstal in zijn strandpaviljoen. Er werden tussen vrijdag half twee en za terdag half vijf circa dertig pakjes siga retten ontvreemd, alsmede kauwgum, si- garettepapier en geld uit de jukebox. Bij de inbraak zijn twee ruiten en een raamventilator vernield. Bij de Velsense politie werd tevens aangifte gedaan van diefstal van een klop-boormachine uit een werkkeet op het terrein van het Antoniusziekenhuis. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. In het nieuwe, in aan bouw zijnde postkantoor aan het Markt plein in IJmuiden, brak zaterdagmiddag een brandje uit in een met vuil gevulde stortbak. De brandweer kon verder on heil voorkomen. Zondagmiddag moest de brandweer uit rukken voor een brandje in de niet gesloten kosterswoning naast de kleuter school aan de Enschedéstraat in IJmui den. De jeugd bleek in het vervallen pand een vuurtje te hebben gestookt. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Als gevolg van een tech nische fout is de strekking van een der koppen boven het artikel over de aanleg van aardgasbuizen in de Kennemerduinen zaterdag onjuist weergegeven. Inplaats van ..Waarom komt directeur van Natio naal Park niet kijken?" moet deze kop luiden: Directeur van Nationaal Park: „Warom komt hij niet kijken?" en dat „hij" sloeg op de burgemeester van Bloe mendaal, dr. D. H. Peereboom Voller. DELFT. Geslaagd voor het doctoraal examen werktuigkundig ingenieur W. J. van der Have en F. Warlé, Haarlem, en E. A. Vegter, Santpoort. TILBURG. Geslaagd voor het docto raal examen economie A. Th. van Breu- gel, Haarlem. a: rl-\r«t rnniceW/ 1J5JD02 ïsnno BITTERGLAS PORTGLAS S&M WIJNGLAS van 144 voor ▼an 1 li vaar van 14* vaar ÏOO Heer en meer uit de diepvrienitett pak 144 gr* tar Somt» van M vaar MS ■s;« 74 ïiMÉflR it Htar, met mm i n iiltai IK geplaatiftceerS van Mi vaar SN 500 gram Doorregen 500 gram Mager* 544 gram WOENSDAG an DONDERDAG melkV'-

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 4