Schaats voorzitter Van Wesselo: DE JONGELUI DOEN MAAR" bijkomend van de emoties GEEN MUZIEK IN PUTTERSHOEK Dokter Lap denkt ook aan heengaan Triest vertrek Anton Huiskes: Koplopers handhaafden zich in provinciale damstrijd Rome wil IOC bijeen roepen na Afrikaanse boycot van Olympische Spelen Mexico r Schaatsploeg in Oslo Alser in Zweeds tafeltennisteam Wim de Jager kreeg schorsing van vier duels SPOR TIEF BEZIEN „Jongens worden er de dupe van Disselköter van EDO brak been Reybroek eerste in Sardinië Italië komt naar de honkbalweek Joop Kruis kreeg onvoldoende vat op Emmanuello Bracke's record te scherp voor Bongers en Porter Nederlagen voor Steijn en Branick Biljartcompetitie J DINSDAG 27 FEBRUARI 1968 13 55 Voetbal in Engeland Toch duidelijke zege voor Amsterdammer (Van onze sportredactie) HAARLEM KNSB-voorzitter Van Wesselo gistermiddag thuis ge komen na een bijzonder roerig schaatsweekeinde in Gotenburg, spreekt nog zeer geëmotioneerd over de gebeurtenissen, die daar plaats vonden. „De jongelui doen maar aan. Waar de schaatsers nu zijn? Ik weet er niets van. Ik ben vanmorgen vroeg uit Zweden vertrokken. Tk hoorde be richten dat ze er helemaal de brui aan hebben gegeven. Maar ze ziin toch naar Oslo vertrokken om daar te rijden. Op het vliegveld in Goten burg schijnt Peter Nottet zo'n beetje als woordvoerder van de troep opge treden te zijn. Hij schijnt gezegd te hebben: „Wij staan allemaal achter Kees. Na deze kwestie is de lol er af om ook nog naar Inzeil te gaan". De kernploeg zou donderdag naar In zeil vertrekken voor de traditioneel ge worden „recordjacht" op de Duitse won derhaan. „Als alles normaal is, zitten ze nu in het KNA-hotel in Oslo. Daar zitten ze altijd als ze in Oslo zijn. Maar je weet het niet. Er is een reisschema opgesteld en als daar vanaf geweken wordt, moet het bondsbureau daarvan in kennis wor den gesteld. Maar dat is er ook al niet meer bij". Bij de rijders die in Oslo in actie kwamen, is ook Kees Verkerk. Van Wesselo: „Ik voelde me zondagavond niet bevoegd om hem ook het rijden in Oslo te verbieden. Ik heb hem alleen een start verbod voor Japan opgelegd. Hij kan de wedstrijden dus gewoon omzetten, want KNSB-voorzitter Van Wesseloo. voor Oslo had hij de uitnodiging afgezegd, toen hij die aanbieding uit Japan kreeg. Dat kan hij nu weer ongedaan maken. Kees had trouwens alleen naar Japan ge moeten, want voordat ik hem een start verbod oplegde, had Wim de Graaff zijn tickets al teruggegeven. Terecht, Kees heeft bepaalde afspraken geschonden". Intussen blijft het een open vraag of de ploeg donderdag naar Inzeil zal vertrek- (Van een onzer verslaggevers) PUTTERSHOEK. In het bekende café van Puttershoek is geen muziek. Even is het stil aan de andere kant van de lijn wanneer we hem vragen wat hij ervan denkt, dat Kees niet naar Japan mag van de schaatsbond. „Ik kan beter mijn stem sparen. Ik ben nog schor van Gotenburg." „Wist u het al in Gotenburg?" Welnee. Gisterochtend heb ik het ge hoord. toen we terugkwamen met het vliegtuig in Rotterdam. We gingen er gens nog wat drinken en daar was een journalist die mij het ochtendblad gaf. Hij keek me aan en zei: daar kijk je zeker wel van op PleunMan het was of ik een klap tussen mijn ogen kreeg. Niet met Suzuki naar TokioIk kon het niet geloven. Toen ik uit Gotenburg wegging, zei Kees nog tegen me: ik breng zo'n klein cameraatje voor je mee, paIk heb de jongen geld meegegeven Kijk eens, als je op de suikerfabriek van Puttershoek ruzie krijgt, zoek je een andere baas, niet? Maar dat kan Kees niet doen. Hij kan niet weglo penNet komt de burgemeester binnen. Ik zeg tegen hem: „Burge meester, als het zo moet gaan, geef Kees dan maar zo'n huisje voor ouden van dagen". Kalm blijven De burgemeester van Puttershoek die spontaan het initiatief had geno men om Kees Verkerk bij zijn terug komst in het vaderland te huldigen en hem een cadeau aan te bieden, zegt: „Officieel weet ik eigenlijk nog van niets. Maar ja ik lees ook de krant." „Burgemeester, wat gaat u verder doen?" „Wat we verder gaan doen. De hul diging gaat natuurlijk gewoon door. Misschien is Kees nu eerder terug. Voor ons heeft hij toch prachtig gere den in Grenoble en in Gotenburg heeft hij toch ook zijn best gedaan. Ik heb maar één vurige wens en ik zou willen dat iedereen in Nederland het hoort. Ik hoop dat iedereen zich zal kunnen beheersen. Ik zou het een schande vin den als er internationaal een rel uit ontstond." ken. Van Wesselo: „Daar weet ik niets van. We moeten afwachten of ze zich aan het reisschema houden." De KNSB-voor zitter zal zo spoedig mogelijk een be stuursvergadering beleggen om de ge beurtenissen van het afgelopen weekeinde te bespreken en te beraadslagen over eventueel te nemen verdere maatregelen. Gisteren kon zo'n bijeenkomst niet meer geregeld worden, omdat verscheidene be stuursleden nog uit Zweden werden te rugverwacht. Bovendien moest Van Wes selo gisteren even bijkomen van alle emo ties. Hij had zondagnacht zijn bed niet gezien. De voor Verkerk en wellicht ook voor Schenk en Nottet beslissende ver gadering zal vanavond plaatsvinden. Waar die gehouden zal worden, wilde voorzitter Van Wesselo niet zeggen. „Het is niet geheim of zo, hoor, maar we wil len het alleen rustig houden. We moeten de zaak ongestoord doorpraten." (Van onze sportredacteur) HAARLEM. Onzekerheid is er rond de figuur van dr. Lap, die de topschaat- sers onder zijn medische hoede heeft. Ge ruchten circuleren dat hij niet langer mee wil doen in het wilde spel van geharre war. Op het bondsbureau te Amsterdam kon een woordvoerder dat vanmorgen bevestigen, noch ontkennen. Hij deelde mee dat dr. Lap ontstemd is over het ontactische optreden van Verkerk, maar dat deze kwestie daardoor slechts ver vroegd aan de orde is gekomen. „Er zou toch gepraat worden. Dat stond al lang vast. Alleen doordat Verkerk zijn mond voorbij heeft gepraat, komt een en ander vlugger aan de orde. Het staat vast, dat er veel uitgepraat moet worden en dat beslissingen onvermijdelijk zijn", aldus een zegsman van het bondsbureau. De directeur van de KNSB was vanochtend niet bereikbaar. Dokter Lap zelf: „Ik heb geen zin meer om elk jaar twee jaar ouder te worden. Wat er in Gotenburg is gebeurd, is rond weg belachelijk. Maar de lawine moest een keer komen. Over schuld wil ik het niét hebben. Het grote probleem met sportbonden is: hoe groter ze worden, hoe verder ze van de realiteit af komen te staan." OSLO De Nederlandse kernploeg is gisteren aan de start gekomen van schaatswedstrijden in Oslo over 500, 1000 en 3000 meter in het Bisletstadion. De No ren beheersten de strijd. Zij bezetten op de 500 m de eerste vijf plaatsen, op de 1000 m de eerste twee en op de 3000 me ter de eerste drie. Johan Lind won de sprint in 40.7 Magne Thomassen, winnaar van de zilveren medaille op dit onderdeel bij de Olympische Spelen in Grenoble, werd tweede in 40.9. De beste Nederlan der was Ard Schenk, die 41.9 voor zich liet noteren. Ivar Eriksen was het snelst op de 1000 meter: 1.22.9, een nieuw Noord record, Thomassen werd ook op deze afstand tweede. Zijn tijd was 1.24.6. Jan Bols was met zijn 1.26.4 de naaste belager van beide Noren, Ard Schenk, houder van het wereldrecord op deze af stand, reikte niet verder dan 1.30.1 Fred Anton Maier (4.28.6), Per Willy Guttorm- sen (4.29.4) en Dag Forness (4.29.4) wa ren de enigen die op de 3000 meter on der de viereneenhalve minuut kwamen. Verkerk benaderde hun tijden het dichtst: 4.32.1. De uitslagen luiden: 500 m: 1. Lind (Noorw) 40.7., 2. Thomassen (Noorw.) 40.9.3, 4 Eriksen en Groenvold (beiden Noorw) 41.0, 5, 6, 7. Forness (Noorw), Gray en Wurster (beiden VS) 41.2, 8. Tve- ter (Noorw.) 41.8, 9. Schenk 41,9 10. Ver kerk 42.2, 18. Bols 43.4, 21. Nottet 44.0, 22. Eriks 45.1. 1000 m: 1. Eriksen 1.22.7., 2. Thomassen 1.24.6, 3. Bols 1.26.4, 4. Lind 1.28.2, 5. Eriks 1.28.4, 6. Schenk 1.30.1. 3000 m: 1. Maier (Noorw) 4.28.6, 2, 3, Guttormsen en Forness (beiden Noorw) 4.29.4, 4. Verkerk 4.32.1, 5. Tveter 4.32.4, 9. Nottet 4.36.6. DEN HAAG. In het Zweedse tafel tennisteam, dat vandaag in Am sterdam tegen Nederland uitkomt, is als nog de oud-kampioen van Europa Hans Alser opgesteld. Hij vervangt zijn land genoot Niels Billing. Het Zweedse team bestaat thans uit Rolf Anderssen, Michael Svensson en Hans Alser. Zoals bekend komen voor Nederland uit Bert van der Helm en de gebroeders Schoofs. (Van onze sportredactie) ALKMAAR. Wim de Jager de rechts buiten van AZ '67 heeft na de monde linge behandeling van zijn strafzaak een schorsing opgelegd gekregen van vier wedstrijden. In de wedstrijd tegen DFC, twee weken geleden, liep De Jager de DFC-er Bakker tegen de grond. De straf- commissie zette De Jager wegens „ruw en onbesuisd inlopen op een tegenstander, terwijl het spel dood was" voor vier duels aan de kant. Van der Klift van Wageningen is door de strafcommissie voor drie wedstrijden geschorst, omdat hij zich in de wedstrijd tegen Hilversum her haaldelijk aan ruw spel schuldig maakte. Kees Verkerk in gesprek op het vliegveld van Gothenbunrg voor het vertrek naar Oslo. Ard Schenk is kennelijk nog zeer slaperig, na de roerige zondagnacht. De schaatsbond zit weer eens in moei lijkheden. Met dezelfde regelmaat, waar in de grote titeltoernooien elkaar opvol gen, komen er bijzonder nare verwikke lingen rond de schaatsploeg aan de orde. Er zijn al heel wat trainers en coaches gekomen en (in conflict óf met rijders óf met de bond) gegaan. Aan die rij is er weer een toegevoegd: Wim de Graaff. Voor deze man, die zich volledig ingezet heeft, is het een tragisch afscheid gewor den. Verkerk zei van hem: hij heeft zich voor tweehonderd percent ingezet, maar we konden niet met hem praten. De Graaff zegt nu zelf: ik was al lang van plan om ermee te stoppen. Ik heb er nooit over gepraat alleen. De Graaff had echter tij dens het seizoen wel laten blij ken, dat hij eventueel wel aan wilde blij ven. Geen duidelijkheid dus. De Graaff had niet voldoende overwicht op „lasti ge" topmannen als Verkerk en Schenk (cracks zijn altijd moeilijk, zoals men weet), die alsmaar Huiskes achter De Graaff zagen. Dat het tot een trieste breuk is gekomen is gedeeltelijk de schuld van de rijders, gedeeltelijk van De Graaff, die vorig jaar al had moeten be danken, toen het ook al niet zo best ging. Maar eveneens (en misschien wel de grootste) schuld heeft het bestuur van de KNSB, dat niet tot de kern van de cracks doordringt. Het heeft geen aandacht be steed aan wat men de „sociale begelei ding" noemt van de ploeg. Het heeft De Graaff laten voortmodderen. Het heeft de ogen gesloten voor de moeilijkheden. Het heeft gezegd: na het seizoen praten we. Zo was het ook met de damesploeg. Het bestuur staat gewoon te ver van zijn actieve sportbeoefenaars af. Het weet niet wat er leeft. Kortom, 't zou uiterst nuttig zijn, als er met De Graaff, voor wie dit alles een zware klap is ook enkele oudere bestuursleden zouden heen gaan. De tijden zijn nu eenmaal totaal veranderd. En daarmee ook de mentali teit van de sportbeoefenaars. Daar kun je geen oogkleppen voor opzetten. ff SCHIPHOL. De voormalige coach van de Nederlandse schaatsploeg, Anton Huiskes, is vanochtend met zijn echtgeno te uit Zweden op Schiphol teruggekeerd. Gevraagd of hij terugkomt als coach van de Nederlandse ploeg zei hij: „Ik ben niet benaderd om terug te komen en ik ben in onderhandeling met Zweden." Over het huidige conflict zei Huiskes op Schip hol: „Die hele prestigeslag vind ik erg vervelend. De jongens worden er de dupe van. Ik geloof dat een uitspraak van Kees Verkerk niet ingrijpt in een beleidskwes tie van de bond." (Van onze dammedewerker) HAARLEM. Naar gelang de ronden van het toernooi om het persoonlijk dam kampioenschap van het district Kenne- merland vorderen blijkt de strijdlust toe- te nemen. In de derde ronde hadden de koplopers het bijzonder moeilijk. In groep A van de hoofdklasse lever de A. Lolkema een goede prestatie door Th. Tielrooy een puntenverdeling af te dwingen. B. Dukel en N.v.Hal, twee aan elkaar gewaagde krachten kwamen even eens tot remise. H. de Groot moest al zijn kennis te hulp roepen om J. War merdam in de positie te kloppen. A. Douma sloot zijn tegenstander op en won daar bij vrij eenvoudig. In deze groep leidt H. de Groot met 3 gewonnen partijen. W. de Jong ondervond in groep B van de hoofdklasse terke tegenstand van P. Hesselman die tegen het eindspel misgreep en daardoor toch verloor. G. Hekelaar en H. J. Lizé besloten na spannende strijd tot remise. De partij Smit-Bierman werd uitgesteld. In groep B leidt W. de Jong met 3 winstpartijen. Ook de deelnemers, ingedeeld in de eer ste klasse maakten het elkaar zeer moei lijk. De resultaten van groep A waren: v. Essen-Lenaarts 0-2; v.d.Linden-Faay 0-2; Gomes-Heijdenreyk 2-0; v. Straten- Apeldoorn 2-0. Met drie gewonnen par tijen nam v. Straten alleen de leiding. In groep B werden de volgende uitsla gen geboekt: v. Krieken-V. Wort 0-2; Winter-Winkelaar 0-2; Boer-Zandbergen 2-0; Hablous-v.Son 1-1. Hier leidt Winke laar met 3 gewonnen partijen. Groep C: v. Houweningen-de Haan 2-0; de Zwart- Bais 2-0; de Wit-Valkema jr. 0-2; Kroes- Boerkoel 1-1, De leiding berust bij Val- kema jr. met 3 gewonnen partijen. Tweede klasse, groep A: Wijker-Houwer 0-2; Ott-v.d.Does 2;0: Monen-Konings 2- 0; Meijer-Gray 2-0. Ondanks zijn verlies- (Van onze sportredactie) HAARLEM De EDO-speler Nico- Disselköter, een dominante figuur in de defesnie van zijn team, die zondag enkele minuten voor het einde van de bekerwed strijd tegen Telstar geblesseerd het veld verliet, blijkt een kuitbeen gebroken te hebben. Vorig jaar brak Disselköter een enkel van hetzelfde been. Gisteren werd de breuk door een dokter geconstateerd. LONDEN. In de Engelse eerste divi sie werden maandag drie uitgestelde wedstrijden van zaterdag 24 februari ge speeld. De uitslagen: Sheffield United - Tottenham Hotspur 3-2, Southampton - Everton 3-2, Stoke City - West Ham United 2-0. BRAZZAVILLE, LONDEN, ROME. De Afrikaanse landen zullen de Olympi sche Spelen van Mexico boycotten. Dit is gisteren bekendgemaakt door het bestuur van de hoge raad voor de sport in Afrika (SCSA). De beslissing, die als bindend wordt beschouwd door de 32 ledenlanden van de SCSA, viel na een vergadering van twee dagen in Brazzaville. Reden tot het besluit was de welwillende houding van het IOC ten opzichte van Zuid-Afrika, dat werd toegelaten tot de Olympische Spelen van Mexico, nadat het had beloofd een raciaal gemengde ploeg af te vaar digen. V De beslissing van de SCSA werd ge nomen door het elf leden tellende be stuur, dat gelijktijdig een beroep deed op steun van de andere overkoepelende sportorganisaties in de wereld in de strijd tegen rassendiscriminatie. In de verklaring van de SCSA staat verder dat de Afrikaanse landen betreu ren met hun besluit Mexico, als gastland van de komende Spelen, te hebben ge dupeerd. De Mexicanen hadden het Afri kaanse congres verzocht niet tot een boy cott over te gaan, zolang niet alle andere middelen om tot een vreedzame oplos sing te komen, waren uitgeput. Verleden week is van Russische zijde verklaard, dat ingeval de Afrikaanse lan den tot een massaal boycott zouden over gaan, de Sovjet-Unie zich daarbij waar schijnlijk zou aansluiten. De voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité Avery Brundage heeft in Londen verklaard, dat hij zeer teleur gesteld is over de houding van de Afri kaanse staten. „Men snapt daar niets van de Olympische geest", aldus Brundage. „Wij, het bestuur van het IOC, houden niet van mensen die politiek en sport met elkaar verwarren. We krijgen zo weer dezelfde moeilijkheden als in 1936, toen de rassenpolitiek van Hitier vele sportlieden uit Berlijn hield en in 1952 toen werd geprotesteerd tegen deelne ming van landen van het Oostblok". Brundage verwachtte overigens, dat de Spelen een normaal verloop zullen heb ben en dat er niet over wordt gedacht ze af te gelasten. De voorzitter van het Italiaanse Olym pische comité, Guilio Onesti, heeft in Rome meegedeeld, dat hij het IOC voor een bijzondere zitting bijeen wil roepen. „Er dreigt een regelrechte breuk in de Olympische beweging te komen nu de Afrikaanse staten geweigerd hebben in Mexico aan de start te verschijnen. Al leen door snel te handelen kunnen we de Spelen van Mexico en die van de toe komst nog redden. Daarom moet het IOC heel vlug bij elkaar, komen om zich over de kwestie-Zuid-Afrika te beraden", al dus Onesti. ORISTANO. De Belg Guido Rey broeck heeft de derde etappe van de Ronde van Sardinië gewonnen. Hij legde de 136 km van Ittiri naar Oristano af in 3 uur, 40 min. en 21 sec. De Italianen Adriano Durante en Guiseppe Grassi leg den respectievelijk beslag op de tweede en derde plaats in dezelfde tijd als de winnaar. Alle overige renners onder wie de Nederlanders Karstens, Dolman, Zoet en Van der Vleuten werden ex aequo als elfde geklasseerd. In het algemeen klas sement kwam geen wijziging. De Belgi sche wereldkampioen Eddy Merckx be houdt de leiderstrui. (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM. De deelnemers aan de vier de Haarlemse honkbalweek zijn bekend. De winnaars van 1963, de Grand Rapids Sullivans, zullen dit jaar weer van de par tij zijn. De Nederlandse Antillen komen met een sterke ploeg om de matige re sultaten van twee jaar geleden uit te wis sen. De Italianen zullen eveneens van de partij zijn en het Nederlands team is de vierde deelnemer. Van deze vier teams is het team van de Sullivans favoriet voor de eindzege met Nederland als gevaar lijke outsider. partij behield Gray de leiding met 0 uit 4. Groep 2B: A. de Brie-W. Luyten 0-2; A. Hesselman-B. Delissen 0-2. W. Luy ten leidt met 4 punten. Jeugdafdeling: Herben-Binsbergen 2-0; Stuip-Burghout 1-1; Koopman-Buis 2-0; Koning-Winter 1-1, Herben,Koopman en Winter delen de leiding met elk vier pun ten. Zaterdag 2 maart wordt het toernooi voortgezet in het St. Franciscushuis, Eem- straat 6, Haarlem-Noord, met onder an dere de belangrijke ontmoeting v.Hal- de Groot. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. Joop Kruis heeft gis teravond weinig vat kunnen krijgen op zijn tegenstander V. Emmanuello in de hoofdpartij van een zeer matig bokspro- gramma in Krasnapolsky. De Amster dammer kwam niet afdoende door de hooggesloten verdediging van de rechts voorstaande Fransman heen. Met linkse directen en rechtse hoeken regelde Kruis echter toch wel voldoende winst om een overwinning op punten te behalen. Behalve de partij in het middengewicht van Kruis en Emmanuello, die Bossu, de oorspronkelijke tegenstander, verving was een zeer matige partij van Etty Defares tegen de Belgische Italiaan Umberto Ma- gliochetti een onderdeel van het bokspro- gramma. De Surinamer Defares maakte zijn debuut in de Nederlandse ring met een overwinning op punten. Winst boekte hij in zijn partij over drie ronden in de beginfase. Een moeilijk slot bracht dat net niet in gevaar, al was het publiek het daar niet mee eens. In het bijprogramma van amateurs be reikte Schregardus een overwinning op punten in het zwaarwelter op Hol. Baars kwam in het middengewicht tot een over winning op Swart, door opgeven in de derde ronde. ANTWERPEN In het Antwerpse sportpaleis hebben de Engelsman Hugh Porter en de Nederlander Gert Bongers maandag een aanval gedaan op het we reldrecord vijf kilometer met staande start op overdekte banen, dat sinds 5 december 1964 met een tijd van 6 min. 05,6 sec. op naam staat van de Belgische werelduur recordhouder Ferdi Bracke. Beide cou reurs slaagden er niet in de tijd van Bracke te verbeteren. Voor de Engelsman werd een tijd afgedrukt van 6.09.6 en Bongers kwam niet verder dan 6.13.8. Patrick Sercu, Klaus Bugdahl en Jan Janssen, hadden vanmorgen de leiding in de Antwerpse zesdaagse met 499 pun ten. De verdere stand was toen: 2: Lykke, Eugens, De Roo, 234 pnuten; op één ronde: 3. Severeyns, Verschueren, Renz, 498 pnt.; 4. Post, Van Looy, Pfen- ninger, 488 pnt.; op 5 ronden: De Wit, Bon gers, Koel, 159 pnt.; op 9 ronden: Steeg- mans, Stevens, Duyndam, 341 pnt. BREMEN. Peter Post zal op 1 maart in Bremen zijn Europese titel 100 km. koppelwedstrijd, die hij het vorige jaar met de Zwitser Fritz Pfenninger behaalde, niet verdedigen. Hem was een gage van 900 gulden aangeboden. Post vond dit te weinig en verlangde 1350 gulden. De or ganisatoren besloten niet aan de eis tege moet te komen. De wereldkampioenen Bongers en De Wit zullen nu samen de Nederlandse kleuren moeten verdedigen. DEN HAAG In drie plaatsen zijn 24 Nederlandse schakers zaterdag begon nen aan de voorwedstrijden voor het Ne derlands kampioenschap 1969. Uit iedere groep plaatsen twee schakers zich voor de eindronde, waarvoor de beste zes uit het vorige kampioenschap (Ree, Bouw meester, Scholl, Donner, Kuipers en Lan- geweg) zich al hebben gekwalificeerd. De uitslagen van de twee ronden, die dit weekeinde werden gespeeld, zijn: Groep Amsterdam; BakkerJ. v.d. Berg afgebroken, Steyn (Santpoort)Pi ket 0-1, Branick (Beverwijk)Krabbé 0-1, v.d. BergKort 0-1, KrabbéVan Geet Vz-Vs, PiketBranicki 1-0. (Van onze biljartmedewerker) HAARLEM De uitslagen van de competitie-wedstrijden van het district Haarlem van de KNBB luiden: Afd. A: Excelsior IExcelsior II 6-0; 1939 Bloemendaal IExcelsior I 4-2; DES IDES II 4-2. Afd. B: Hof van Holland ISuisse I 6-0; Vreeburg IIOVS I 2-4; Haarlem Noord I Vreeburg I 4-2. Afd. C I: SVV I—Suisse II 1-5; OVS II—DVO I 4-2; Groenendaal IDVS I 4-2. Afd. C II: Hof van Holland IIKennemer- land I 4.4; Suisse IIIDe Vaart I 6-2; Onder Ons IHaarlem Noord II 0-8; Groenendaal II Suisse III 3-5; OVS IIIGroenendaal III 4-4. Afd. C III A; Haarlem Oost I—DVO II 0-8; SVV IIFrans Hals I 4-4; Frans Hals IHaar lem Oost I 0-8; Suisse IV—IVO I 4-4; Het Noorden IADO I 6-2. Afd. C III B: Suisse V—Entre Nous 6-2; Hof van Holland IIIODIN 4-4; Excelsior III ODIN 2-6. Afd. C IV A: De Houtpoort—OVS IV 6-2; ADO III—Advendo 6-2; Onder Ons II—VSS III Afd. C IV B: IVO II—SVV IV 6.2; Hof van Holland IVDe Vaart II 4-4; Het Noorden II ADO IV 4-4. Afd. C IV C: DVO III—Frans Hals II 2-6; DVO IIIInsuilnde 2-6; BORU IHaarlem Oost II 4-4; DVS II—BORU I 4-4; Frans Hals II— ADO V 1-7. Afd. C IV D: BORU II—Onder Ons III 8-0; ADO VI—Onder Ons III 8-0; De Vaart II— Haarlem Oost III 4-4; Het Noorden IIIBORU I 6-2. VOETBAL. De Italiaanse voetbalbond heeft het verbod op het aantrekken van nieuwe spelers uit het buitenland ver lengd tot 30 juni 1971.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 13