„DOORNROOSJE" BIJ HET NATIONALE BALLET „Ouderwetse" hoogtepunten in een overigens matige voorstelling Norbert Grosmann speelde uitstekend voor lege zaal snoep verstandig: eet 'n appel! Moderne pianomuziek in Amsterdam Kunst in museum goedkoper dan in warenhuis Televisie-vanavond „Een scène in de nacht" Protest beeldende kunstenaars Radio-vrijdag Ronnie Tober naar Londens Songfestival Ook nu een zomers-gezond uiterlijk Radio-vanavond Televisie-programma DONDERDAG 29 FEBRUARI 1968 15 Aantrekkelijk Verrassing Ideaal David, Koning V (Van onze balletmedewerker) AMSTERDAM. Na twee maanden van intensieve voorbereiding en een aan tal toneelrepetities in het Concertgebouw heeft het Nationale Ballet woensdag avond in de Amsterdamse Stadsschouw burg, zich daar kennelijk nog wat on wennig voelend, de première gegeven van het avondvullende sprookjesdivertisse ment „Doornroosje" in een versie, welke slechts gedeeltelijk op de oorspronkelijke choreografie van grootmeester Marius Pe- tipa uit 1890 berust. Het kon niet anders of juist die overgeleverde passages zo als het fameuze Rozenadagio uit de twee de en de beide duetten uit de vierde akte moesten de hoogtepunten vormen van een verder nogal matige voorstelling. ZO'N romantisch spektakelstuk is ideaal voor een familiebezoek, waarmee men vooral de kinderen een genoegen doet. Om het op zijn uitvoeringskwalitei ten beoordelen, zou men eigenlijk moeten wachten tot na de tiende of twintigste herhaling, als alles en iedereen want er komt heel wat voor kijken terdege is ingespeeld. De nieuwe instudering is tot stand ge bracht door Conrad Drzewiecki uit Po len, van wie wij in het Holland Festival de „Variaties 4:4" hebben mogen mee maken. Hij heeft zich in zijn adaptatie een groot aantal vrijheden veroorloofd, omdat hij zeer terecht vindt, dat er even min als bij de dramatische kunst in het ballet „eeuwige onaantastbaarheden" mo gen zijn. Desondanks heeft hij gemeend de traditionele elementen der romantiek in stand te moeten houden. Het gevolg is een doorlopende tweeslachtigheid in de enscènering, die nog extra wordt geaccen tueerd door de fantastische aankleding met geleidelijke changementen bij open doek door Krzystof Pankiewicz, een tove naar met licht en ongebruikelijke kleu ren. Doornroosje in Amsterdam. (Van onze muziekmedewerker) AMSTERDAM. Het is misschien overdreven om te zeggen dat het con certpubliek afkerig is van de nieuwe mu ziek, maar dat men er dol op is, blijkt ADVERTENTIE (Van onze correspondent) DEN HAAG De verkoopexpositie van moderne grafiek uit Joegoslavië, die tot 3 maart in het kader van de Kunst koop kollektie in een Haags warenhuis zou worden gehouden, is op dinsdag 27 februari gesloten. Dit naar aanleiding van het prijsverschil met werken uit dezelfde oplage, die in het museum in Dordrecht voor aanzienlijk minder geld te koop zijn. Vooruitlopend met het contact over de ze prijsverschillen met het museum in Dordrecht en het Museum voor moderne kunst in Ljubljana, het museum dat de tentoonstellingen tot stand bracht, heeft het warenhuis besloten de expositie voor tijdig te beëindigen. „De verschillende prijsvoering, die is geconstateerd op de expositie in het Dordts museum is niet in overeenstemming met de doelstelling van de Kunstkoop Kollektie: leden van deze collectie speciale prijzen te kunnen aanbieden bij aan koop van moderne kunst. Daarom zal aan de vele leden van de collectie, die op onze expositie hebben gekocht, het verschil tussen onze prijzen en die op de expositie in Dordrecht wor den terugbetaald", aldus het werkcomité van de Kunstkoop Kollektie. nergens uit. Tenminste niet uit het aan tal bezoeker. De Bachzaal van het A ui ster damsch Conservatorium was schrik barend leeg gisteravond, er waren nog geen vijftig mensen en dan lijkt het in deze zaal altijd nog iets leger. Het was voor Norbert Grossmann, een vermaarde moderne pianist uit Darmstadt, geen ge makkelijke taak om het ijs te gaan bre ken voor de nieuwe richting in de piano muziek. Hij vertelde mij echter, dat hij niet veel gewend was. Eergisteravond in Den Haag waren er nog minder mensen en de avond daarvoor in Rotterdam weer minder. Het is gemakkelijk om te zeggen dat het zijn eigen schuld is: „Dan moet hij maar niet van die vreselijke moderne muziek spelen", maar hij moet juist wel. Hij voelt het als zijn roeping en dat blijkt ook wel uit de overtuigingskracht die hij in zijn spel legt. MAAR behalve de zo nu en dan fana tiek aandoende voordracht was er ook een romantische, bijna weke, benadering in zijn spel te bespeuren, dit bleek wel uit de broze klanken die hij ons voorto verde in de Klavierstücke van Arnqjd Schönberg, waarmee het programma werd geopend. Men zou kunnen aanvoe ren, dat Schönberg (1874-1951) niet be paald „muziek van nu" is, hetzelfde geldt voor Anton Webern (1883-1945). Deze beide grote figuren uit de Moderne Ween- se School echter deden zeker niet ouder wets aan tussen onze nog modernere tijd genoten, waaruit men kan concluderen, dat zij hun tijd ver vooruit zijn geweest. Webern zeker met zijn „Varaitionen Opus 27". Karlheinz Stockhausen was vertegen woordigd met zijn Klavierstück XI. De pianist kwam met snelle pas het podium op en onder zijn arm droeg hij iets wat op een vlieger leek. Even dacht ik aan een „happening", maar die vlieger ging niet op, het was ook geen vlieger maar gewoon een muziekblad en hij ging ervan spelentoen het uit was, voelde ik mij opgelaten. In de pauze heb ik Norbert Grossmann gevraagd of ik „de vlieger" mocht bekijken en ik moet zeggen, dat mij veel duidelijk is geworden. Op het grote muziekblad waren verschillende muzikale fragmenten in een bepaalde rangschikking gedrukt en het wordt aan de pianist overgelaten de volgorde te be palen. Hij mag de stukken ook herhalen, als alle delen tweemaal gespeeld zijn, is het stuk uit. Er hangt dus bijzonder veel van de persoonlijke smaak van de pianist af. Te laat bedacht ik, dat ik Grossmann had moeten vragen het stuk na de pauze nog eens te spelen, dan zou ik er meer van begrepen hebben. De intense voordracht, de prachtige techniek en de meeslepende geestdrift van de solist verleend aan het hele con cert toch een zekere glans. Na de pauze luisterden wij naar toccata's van Renato de Grandis (It.) en stukken van Henri Pousseur en André Laporte, allen in de jaren dertig geboren. Het concert werd be sloten met „Registers" van Louis Andries sen. Een stuk waarin inderdaad alle re gisters worden opengetrokken. De piano krijgt flink op zijn bliksem en ook het „betere ellebogenwerk" komt eraan te pas. De componist kwam stralend het podium op om de pianist te bedanken en hieruit konden wij opmaken dat hij „mooi" gespeeld had. J. H. Moolenijzer Voor deze recensie is te weinig tijd be schikbaar om op het principe van deze vertoning nader in te gaan. Ongetwijfeld zal er zich later een gelegenheid daartoe voordoen. De kans lijkt groot, dat er her halingen in het komende Holland Festial worden gegeven, een ongetwijfeld aan trekkelijke programmering. Het is te ho pen dat men dan een beter gedocumen teerd programmablad zal uitgeven. In de thans verstrekte toelichting wemelt het van de onjuistheden. Waarom roept men voor de redactie van dergelijke publika- ties niet iemand te hulp, die over vol doende kennis van de ballethistorie be schikt? HILVERSUM Op het eerste net voor de tweede maal deze week een avontuur van de Vliegende Non. Een nieuwe aanbidder voor zuster Bertrille en wel een vreemde vogel. De zuster vond hem met een gebroken poot en verzorgde hem. Maar nadien was de vogel niet meer weg te slaan. Het tweede deel van het voorpro gramma is een kleurenreportage uit Bali. De filmploeg, die de serie „Weer zien met Indonesië" maakt, heeft op Bali gefilmd. Will Simon en Ruud van Buren kwamen met prachtig kleurma- teriaal thuis, dat niet in de andere uit zendingen paste en waarvan ze nu een geheel eigen programma hebben ge maakt. We zien een hanengevecht, een rituele lijkverbranding en een tempel- dans. Na het journaal en de reclame eerst vijfentwintig minuten „Televizier" en dan het televisiespel. Walter van der Kamp is de regisseur en dat betekent, dat we een „gezellig" stuk te zien krij gen. Zijn bewerking van een verhaal van Franz Molnar, „Een Scène in de Nacht", is een vrolijk niemendalletje met veel vergissingen en een verras sende intrige. Het gaat om een toneel speelster, die met haar verloofde en enkele collega's een week met vakan tie gaat. Als ze daar een oude vriend ontmoet, leent ze zich voor een korte vrijage. Haar verloofde betrapt haar en dan dreigt deze „Scène in de Nacht" de aanleiding te worden tot een hele boel ellende. De actrice is echter te slim om zich bij de feiten neer te leg gen. Ze vangt het ongeluk flink op en doet net of ze een toneelscène aan het repeteren was met haar vriend. Maar nu moet die schijn worden opgehouden en dat betekent weinig minder dan een nieuw stuk te schrijven en in te stu deren, alleen maar om een verloving te redden en met het risico, dat de ver loofde de zaak toch nog doorziet. De hoofdrollen in dit stuk worden ge speeld door Anne-Wil Blankers, Henk De grote verrassing van deze vertoning was het optreden van Maria Bovet in de titelrol, per zinrijke traditie Prinses Aurora genoemd. Die constatering moet overigens met een zekere reserve geschie den. Wij mogen haar namelijk prijzen als misschien de eerste ballerina in ons land sinds mensenheugnis met voldoende bravour en charme. Dat kan men niet hoog genoeg aanslaan. Dat zij in de hachelijke evenwichtsoefeningen wat te leurstelt, moet men dan maar op de koop van het entreebewijs toenemen. Als wij haar hier huldigen als een lieftallige allegrodanseres bewijzen wij haar een niet gering te achten compliment. Haar partner, René Vincent, zag er ondanks zijn nervositeit goed uit, ook in beweging Maria Koppers draagt alle mogelij khe den in zich om een ideale Seringenfee te worden. Voortreffelijk, eindelijk iets om rechtop bij te gaan zitten, was het duet „De blauwe vogel en Florine" dank zij het feilloze aandeel daarin van Olga de Haas, die in alle opzichten de ster van de avond is geweest. DE Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars, aangesloten bij de Neder landse Federatie van Beroepsverenigin gen van Kunstenaars, deelt het volgende mee: Zij „heeft ernstig bezwaar tegen en kele bepalingen in het reglement van de prijsvraag voor grafische kunst, die door het Holland Festival voor 1968 onder Ne derlandse en buitenlandse kunstenaars is uitgeschreven. De jury voor deze prijsvraag bestaat geheel uit kunstcritici. Dit is in strijd met de internationaal geldende regels voor prijsvragen, zoals die onder meer door de Association Internationale des Arts Plastiques zijn opgesteld. Volgens deze re gels moet elke prijsvraagjury voor ten minste de helft uit kunstenaars bestaan De BBK vindt voorts de uitgeloofde prijzen 1500, 1000 en 750) in deze tijd, mede gezien de geringe kans op be kroning bij de te verwachten grote deel name, te laag voor een instelling van het formaat van het Holland Festival. Tenslotte blijkt uit het reglement niet duidelijk of de bekroonde werken eigen dom blijven van de kunstenaar. Het Holland Festival is niet bereid aan de bezwaren van de beeldende kuns tenaars tegemoet te komen. Het heeft een verzoek van de BBK om de jury alsnog met enkele kunstenaars uit te breiden en de prijzen te verhogen van de hand ge wezen. Dit verzoek was ondersteund door de Nederlandse afdeling van de Associa tion Internationale des Arts Plastiques. waarbij vrijwel alle verenigingen van beeldende kunstenaars in Nederland zij aangesloten". Rigters, Mieke Verstraete, Manfred de Graaf, Leo de Hartogh en Will van Seist. Na afloop van „Een Scene in de Nacht" nog de achtentwintigste afle vering van Willem Duys' Muziekmo- zaïek, deze keer helemaal gewijd aan filmmuziek. Met de Olympische Spelen is het schaatsseizoen nog niet ten einde. In Genève worden dezer dagen de we reldkampioenschappen kunstrijden ge houden. Jean Smits geeft op het twee de net commentaar bij de reportage van twintig minuten, die we vooraf gaande aan Pipo te zien krijgen van het ijsdansen. Tussen zeven en acht gaan we kijken naar het gewestelijk journaal, naar het agrarisch nieuws en Openbaar Kunst bezit. De TROS stemt het tweede net- programma af op de 29ste februari, schrikkeldag. „En de vrouvf die kiest een heer" is de titel van dit schrikkel- programma, dat komt uit Hamdorff in Laren. Enkele bekende Nederlandse vrouwen zullen hierin hun wil opleg gen aan de mannen van hun keuze. De dames in kwestie zijn Adèle Bloe- mendaal (cabaret), Ann Burtn (jazz), Caro van Eijck (toneel), Mary Schuur man (televisie), Haya van Someren (politiek) en Jenny Veeninga (opera). Wie de uitverkoren heren zijn is nog een verrassing. Gastheer is in ieder ge val de conferencier Frans Vrolijk, de combo van Frank Elzen zorgt voor de begeleiding en samensteller en regis seur is Karei Prior. „De Banneling" is de titel van de af levering van „Voyage to the bottom of the sea", die we hierna voorgeschoteld krijgen. Ex-premier Brynov weet met zijn volgeling te ontsnappen uit zijn vaderland, waar ze beiden zullen wor den geëxecuteerd. Ze hebben een ge heim plan bij zich om de vrije wereld te verwoesten. Admiraal Nelson moet de ballingen onderscheppen, maar als hij aan boord van hun schip gaat wordt dit vernietigd. Nelson komt sa men met Brynov op een vlot terecht. In een programma van de KRO/RKK vertelt de Afrikaanse bisschop Jean Zoa over zijn land Kameroen en de mensen daar. Vooral de polygamie zal hij in zijn beschouwing betrekken. De deelnemers aan de Song-Wed strijd" van gisteren: van links naar rechts Connie Vink, Ronnie Tober, Gonnie Baars en René Frank. (Van onze radio- en TV-medewerker) AMSTERDAM - Ronnie Tober gaat ons land vertegenwoordigen op het song festival in Londen. Het door hem ge zongen liedje „Morgen', muziek van Joop Stokkerman en tekst van Theo Strengers, een tekst die nog veranderd is, kreeg van de jury 122 punten. De tweede prijs ging naar Connie Vink, de derde prijs naar René Frank, de vierde naar Gonnie Baars. Het was nauwelijks een verrassing voor de in siders: de uitslag werd 's middags, tij dens de camerarepetities, al rond ge fluisterd. Daar was trouwens reden voor: K.R.O. amusementsman Gerard Hulshof had weer eens zijn mond voor bij gepraat. Om even over enen kwam hij in een zogenaamde satirisch pro gramma met een imitatie van het Ne derlandse songfestival. Een niet met name genoemde ar tiest (Frans van Dusschoten) zong de songfestivalliedjes, zei wie de tekst en muziek geschreven hadden en een zogenaamde jury deelde waarderings cijfers uit: 5 percent van de stemmen voor Gonnie, 10 percent voor René, 15 percent voor Connie en de rest was voor Ronnie. Een affaire die nogal wat paniek teweeg bracht, bij de NTS om te beginnen, waar men ogenblikkelijk de programmacommissaris Casteleynse waarschuwde, aan de andere kant bij de artiesten, waar de stemming met een onder nul zakte. Er werd zelfs overwogen geen medewerking te ver lenen aan het hele songfestival, maar dat liep helaas op niets uit. De uitzending van gisteravond ver liep overigens in alle rust. Producer Rens van Dorth verklaarde en publique dat er deze keer voor het eerst geen rellen rondom het songfestival geweest waren, dat alles in pais en vree ver lopen was. In ieder geval is het toch weer duidelijk geworden dat het song festival, dat sinds jaar en dag bege leid wordt door schandalen en ellen de, nu toch werkelijk eens toe is aan een nieuw jurysysteem. Bij de BUHA en de STEMRA zijn door verscheidene toonaangevende componisten en tekst dichters in de loop van de jaren al verschillende voorstellen gedaan om de jurering wat te verbeteren. Voorstel- len die overigens tot nu toe steeds ter zijde gelegd zijn. Wat Ronnie Tober, de zanger van het winnende liedje, betreft: hij was erg blij en toonde zich zeer verbaasd dat hij Nederland mag vertegenwoor digen in Londen. Wat zijn kansen be treft: het liedje Morgen', zal al is het dan geen internationale tophit, in ieder geval toch wel een aardige kans maken in Londen, een betere kans dan wij de afgelopen jaren ooit gemaakt hebben. Maar dat op zichzelf zegt nog niets over de drie afgekeurde liedjes van gisteravond en de grote schat van werkelijk goede internationale songs, die door de jury zijn afgekeurd. HILVERSUM. Om half acht speelt Klaas J. Mulder op het orgel van de Martinikerk in Bolsward (Hilversum één). Op het tweede Hilversum begint om half negen de uitzending van het concert van het Radio Filharmonisch Orkest, dat op 23 februari werd gege ven in het Haarlemse Concertgebouw. Solist is Werner Herbers. De uitgevoer de werken zijn van Van Otterloo, Mo zart en Richard Strauss. Om vijf voor elf op dezelfde lijn „Venster op de he dendaagse muziek" van Ton de Leeuw, ditmaal over pianist-componist Rein- bert de Leeuw. Om vijf over half twaalf tenslotte een Japanse celliste, Op de vierde lijn van de Draadomroep om vijf over elf een programma met werken van onder anderen Penderecki »n Ives. ADVERTENTIE Hier volgt een eenvoudige tip, die een werkelijk verrassende uitwerking heeft op een vale winterhuid. U neemt een in warm water gedompelde, uitge wrongen handdoek en bet hiermee ge zicht en hals. Dit stimuleert de bloed circulatie en geeft de bloedcellen ge legenheid meer aan het huidoppervlak te treden, terwijl de poriën zich ver wijden, Strijk vervolgens wat'Olie van Olaz over de huid uit. U zult er ver steld van Staan hoe snel deze opleeft en een zomers-gezond aanzien krijgt. Olie van Olaz bij drogisten en par fumerieën verkrijgbaar is een wel daad voor uw huid. ...Margaret Merril HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Moderne gramm.- muziek. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zie ken. 12.00 Van twaalf tot twee. 14.05 Schoolradio. 14.30 Musiesta. 15.00 Klas- lieke en semi-klassieke gramm.mu- :iek. 15.30 Uit de school geklapt. 16.00 Nws. 16.02 Actualiteiten. 16.07 Film- nuz. 16.30 Boem!!: v. d. jeugd. 17.15 L. 'ramm.muziek. 17.30 Sportkompas. 17.50 Actualiteiten. 18.00 Licht instru- nenteel ensemble. 18.20 Uitzending zan de K.V.P. 18.29 Nws. 18.46 Actua- iteiten. 19.00 Lichte gramm.muziek. 19.40 Wereldpanorama. 19.50 Uit. 21.00 De tranen van de blinde, (hoorspel). 21.45 Lichte orkestmuziek. 22.00 Kriti sche kanttekeningen bij het maande lijks kunstgebeuren. 22.30 Nws. 22.40 411 In. 23.55 Nws. HILVERSUM n. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm.muziek. 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Lichte grammofoonmuz. 8.50 Vandaag de dag. 9.00 Operafragmenten. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen. 11.55 Beurs. 12.00 Blik op de we reld. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Overheidsvoorlichting voor de landbouw. 12.40 Joegoslavische volksmuziek. 12.49 Lezing. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.30 Voor de mid denstand. 13.35 Klassieke gewijde mu ziek. 14.20 Wikken en wegen: consu mentenrubriek. 14.30 Documentaire over Halle. 15.00 Vonken onder as. 15.30 Lichte gramm.muziek. 16.00 Nws 16.02 Thuis. 16.30 Voor de kinderen. 16.45 Moderne kamermuziek. 17.40 In- 'ormatie. 18.00 Nws. 18.15 Berichten. 18.20 Commentaar op reacties. 18.30 Hee: een programma voor onvolwas- senen. 19.00 Jazz rondo. 19.20 De Ne derlander van morgen, lezing. 19.30 Nws. 19.35 Kunstkroniek. 20.00 Jazz uit B 14 te Rotterdam. 21.00 Moderne mu ziek. 22.30 Nws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Licht platenprogramma. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Plaatjes voor de pep. 11.00 Nws. 11.03 Licht gevarieerd pla tenprogramma. 12.00 Nws. 12.02 Agent 000. 13.00 Nws. 13.02 Programma met Hans Kemna. 13.30 Help. 14.00 Nws. 14.02 Actualiteiten. 14.05 Nwe gramm. platen. 15.00 Nws. 15.03 Lichte muziek. 16.00 Nws. 16.03 Operette-Varia. 17.00 Nws. 17.02 Sportjournaal. 17.05-18.00 Gevarieerd platenprogramma. BRUSSEL 234 m 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weerbericht. 12.48 Lichte muziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 15.30 Lichte muziek. 16.00 Nws. 16.03 Beurs. 16.09 Lichte muziek. 17.00 Nws. 17.15 Duitse volksmuziek. 17.45 Liederen. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesport. 18.30 Lichte muziek. 18.35 Tips voor het ver keer. 18.40 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.35 Lichte muziek. 19.00 Nws. 19.40 Amusementsmuziek. 20.00 Amusementsmuziek. 20.30 Amu- seentsprogramma. 22.00 Nws. DONDERDAG 29 FEBRUARI Nederland I 18.30 Wereldkampioenschappen kunstrijden te Genève. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.06 De vliegende non (tv-feuilleton). 19.31 Filmreportage over Bali. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 AVRO's Televizier. 20.45 Een scène in de nacht (tv-spel). 22.01 Muziekmozaïek: filmmuziek. 22.40 Journaal. Nederland II 18.50 Pipo de down. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Van gewest tot gewest. 19.25 Internationaal agrarisch nieuws. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 En de vrouw die kiest een heer 21.10 Voyage to the bottom of the sea (tv-feuilleton). 22.00 Bisschop Zoa uit Kameroen vertelt. 22.30 Journaal. VRIJDAG 1 MAART Nederland I 10.20 Schooltelevisie. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.06 Waauwü, gedanste hitparade. 19.33 Telixer, een jong tijdschrift. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Showprogramma uit Rome. 21.10 Bonanza. 22.00 Brandpunt. 22.45 Journaal. 22.50 Wereldkampioenschappen kunstrijden te Genève. Nederland II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Weekjoumaal, voor gehoor gestoorden. 19.25 Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Ja - nee - geen mening. 21.00 Sumber Asih, liefdadigheids programma. 21.05 Bassey en Basie: zang en muziek. 21.40 Cinema, programma over films en filmmakers. 22.25 Journaal. S

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15