„CAMELOT", eerste volwassen musical Ant. Veerdiensten Slaaptreinen Rbha -UITGAAN IN HAARLEM- RUYS&CO Deze week in Amsterdams Floratheater Basie en Blokker goldschmeding Nieuw tijdschrift „Accent" heeft Elsevier-formaat 15 Televisie-vanavond zoveel kan alleen de ri-Ha u bieden. Radio-vanavond Radio-zaterdag Televisie-programma VRIJDAG 1 MAART 1968 S ttkde adell 81 81 «sssj REISAGENTEN snel bespeelbaar! het klinkt geweldig! betaalbaar! HAARLEM Gr. Markt 8 - Tel. 113 38 zemen zonder zorgen TIJDELIJK met gratis wafeldoekje Flash-back T ragedie Charles Boost S"ortgenó (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM. Om verschillende re denen onderscheidt de Amerikaanse mu sical „Camelot" die deze week in het Amsterdamse Flora in première gaat zich van andere films van dit genre, waarmee ze niettemin naar opzet en uitwerking nauw verbonden blijft. Wat dit laatste betreft, de aanwezigheid van het duo Alan Jay Lerner en Frederick Loewe, dat onder meer tekst en muziek schreef voor „My fair Lady" wijst al nadrukkelijk in die richting en misschien ook het feit dat de theaterman Joshua Logan, die in het verleden o.a. „South Pacific" regisseerde, van de partij is. Daartegenover staat, dat t hooggestemde onderwerp, verband hou dend met de legende van koning Arthur en zijn Ridders van de Ronde Tafel, dat de dramatische handeling, waarvan de on trouw van koningin Guenevere een be palende factor uitmaakt en de tijd van handeling zo omstreeks 650 die, zui ver cultuur-historisch gezien, weinig uiter lijke pracht te bieden heeft, niet onmid dellijk als attracties gezien kunnen wor den voor een feestelijk zangspel. Men zou dan ook „Camelot" als een van de „vol wassen" musicals van deze tijd kunnen be schouwen, waarin gebroken wordt met de zoetelijke aspecten en naïeve intriges die 4 nss tot de tradities van het genre behoorden. Troyes introduceerde omstreeks 1165 deze verwikkeling in zijn ballade van Lancelot en een van de meest recente bewerkingen van dit driehoeksdrama uit de zevende eeuw was van de Engelse schrijver T. H. White die „The once and future King" DE HOOFDFIGUUR in „Camelot" is koning Arthur, de legendarische Engel se koning uit de zevende eeuw, die op niet meer te achterhalen gronden eeuwen lang het middelpunt van allerlei ridderlij zonder dat men zijn historische aanwezig heid heeft kunnen vaststellen. Uit de le enige tijd geleden zijn tekenfilm „The sword and the stone en die Alan Jay Lerner inspireerde tot ADVERTENTIE eendes treedt hij naar voren als een voor -- - i rst^e tafelronde iSHt van lining Art- Een tragisch element in een leven dat lijkheid, liefde muziek en zang de boven- door idealen van wet en recht werd be paald vormt dan de liefde van zijn aan-1 beden "vrouw Guenevere voor een der Jjriehoeksarania Graalridders, s ir Lancelot. Chrétien de Het spel zelf onderzoekt de houdbaar-1 I heid van Arthurs liefde, maar ook van zijn idealen en stelt de vraag, hoe groot de afstand is tussen droom en werkelijk heid, tussen wat de mens zou willen be reiken en wat hij uiteindelijk weet te rea liseren. Een dergelijk min of meer ge- I compliceerd thema stelt geen geringe pro blemen aan de inventieve geest die er on danks alles een boeiend en meeslepend I schouwspel van wil maken en men moet zeggen, dat de geroutineerde Alan Jay Lerner met veel fantasie en met gevoel voor zowel drama als spektakel een stuk geschreven heeft, dat met de steun van Loewe's melodieuze muziek een roman tisch, maar geen inhoudloos zangspel is geworden, dat een groot publiek scucces werd en speciaal de bewondering van wij len John F. Kennedy wegdroeg, die meer dan eens volgens oogggetuigen de zin uit het stuk „Laat ons niet vergeten dat eens, een kort moment een plek bestond, Ca- melot geheten", heeft geciteerd. Een verleidingsscène in het water tussen Guenevere (Vanessa Red grave) en Lancelot du Lac (Franco Nero). ADVERTENTIE St* ma -£ÏL VS. Boekingen voor autoveerdiensten o.a. Engeland, Scandinavië en in de Middel landse Zee en voor de autosiaaptreinen naar Frankrijk, Italië en Oostenrijk. RUYS&CO HILVERSUM. Op het tweede net van de televisie vanavond de VPRO. Belangrijke onderdelen van zijn pro gramma: „Ja nee geen mening", het op treden van de zangeres Shirley Bassey met de band van Count Basie en de filmrubriek van Jan Blokker, „Cine ma". Hier volgt het programma chro nologisch. Het uur tussen zeven en acht re serveert de KRO, op Nederland één, voor dé jeugd. Eerst Waauw, de ge danste hitparade in kleur, waarin Theo Stokkink als gasten de Engelse Spencer Davis Group ontvangt, die al heel wat jaartjes meedraait aan de top van de showbusiness. Het tweede deel van het voorprogramma is Te- lixer, waarin een gefilmd portret te zien zal zijn van Jasperina de Jong, na heel veel andere successen op het ogenblik schitterend in de musical de Stunt. Ook weer wat achtergronden over de financiën in de beatwereld. Na het journaal komt een oude se rie terug en wel „Studio Uno". Het is een showprogramma van de Italiaan se televisie, waarin veel muziek wordt gemaakt en wordt gedanst en gezon gen. Eregast is de Belgische Italiaan Adamo, aan het begin van zijn carriè re in Nederland geweldig populair. Het is hem ook de laatste jaren goed gegaan: hij vierde triomfen in Ame rika, Frankrijk en Italië. Vandaar dat we hem weinig te zien kregen. Uit de Italiaanse studio's groet hij van avond ook zijn fans in Nederland. Het volgende programmaonderdeel kom t uit Amerika: 'Bonanza'. 'Tussen Hemel en Aarde" is de ondertitel. Een van de zonen van vader Ben Cart- wright heeft wonderlijke plannen, om dat hij van zijn hoogtevrees af wil. Pa voelt niets voor dit experiment en pro beert hem over te halen zich maar te verzoenen met dit gebrek. Brand punt krijgt op vrijdagavond drie kwar tier. Na het journaal opnieuw beelden van het kunstrijden in Génève. Van avond de kür van de heren. Nederland 2. Behalve het weekjour- naal voor gehoorgestoorden in het voorprogramma de wekelijkse rubriek afgestemd op het komende weekeinde: „Open Oog". Na het journaal het VPRO-programma. Dr. Lucas van der Land ontvangt eerst twee sprekers en honderd toehoorders voor zijn rubriek Dankzij het aantal voetmaten (toonhoogtes) zijn alle Ri-ha or gels zeer gemakkelijk te bespe len. Ri-ha biedt u 5 toonhoogtes per toets. U kunt hem desnoods met één vinger bespelen. Door meer kontrast in klankkleur en de grotere volheid van toon. Mede hierdoor heeft het Ri-ha orgel een toonaangevend karakter gekregen. Dankzij de grote produktie met export naar alle werelddelen kun nen in Ri-ha orgels veel meer speelmogelijkheden ingebouwd worden voor een lagere prijs. Voor f 1.995,- heeft u reeds een volwaardig Ri-ha produkt (4-korig en.... Preset-registratie. Keuze uit 8 modellen en 3 houtsoorten. Exclusief dealer voor Haarlem en omgeving- Haarlem Kruisstraat 43 tel. 15304 „Ja, nee, geen mening", waarin de sprekers hun gehoor moeten proberen te overtuigen, hetgeen dan geregis- streerd wordt door de uitslag van het opinieonderzoek voor en na de spreek beurt. Om negen uur vijf minuten over een actie van de vrijzinnig-christelijke jeugdcentrale ten bate van een school voor gehandicapten in Djakarta. Drie kwartier zijn vervolgens uitge trokken voor een Amerikaanse show, waarin optreden het orkest van Count Basie en de Engelse zangeres Shirley Bassey. Over Count Basie behoeven we niet veel te vertellen; iedereen weet wel, dat hij een groot aantal big bands heeft aangevoerd. Shirley past daar precies bij. Dit Engelse meisje ontwikkelde zich tot een van de beste jazz-zangeressen van Amerika. Een van haar topnummers van recente da tum is de titelsonguit de film Gold- finger. De avond wordt besloten met het programma van Jan Blokker en Gied Jaspers Cinema: over films en filmmakers. HILVERSUM Het programma op Hilversum twee is vanavond van VPRO en VARA. Om zeven uur Jazzrondo, het programma van Ruud Kuyper, dit maal over tenorsaxofonisten. Om acht uur weer jazz, uit Rotterdam. Een van de medewerkers is Ben Webster. Dit programma duurt een uur en wordt om negen uur gevolgd door een concert van het Radio Filharmonisch Orkest. Opnamen van de matinee op 6 januari in het Amsterdamse Concertgebouw. Het eerste werk van dit concert is van „onze" Albert de Klerk. Hij zal zelf het orgel bespelen in zijn „Concert voor orgel, twee trompetten, twee hoorns en twee trombones". Verder werken van Bizet, Debussy en Roussel. ADVERTENTIE vileda Joshua Logan heeft het^ spel verfilmd als één grote flash-back, één lange terug blik van koning Arthur die klaar staat om het kasteel van Lancelot te belegeren achter welks muren zijn geliefde maar ontrouwe Guenevere zich bevindt. „Waar en wanneer is het allemaal verkeerd ge gaan?" vraagt Arthur zich verbijsterd af TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62) Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uuj, zon- en feestdagen van 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de collectie Van Looy". Vishal (Grote Markt)Expositie van wer ken van „Kunst Zij Ons Doel". Dage lijks van 10-17 uur. Op zondag van 13- 17 uur. Tot en met 11 maart. nu hij geconfronteerd wordt met een maan (Jansstraat 19) vriend Lancelot en zijn gedachten gaan terug naar het ogenblik dat hij Guenevere I voor het eerst ontmoet en de geschiede nis van het gelukkige Camelot een aan vang kon nemen Permanente expositie van oude religieu ze kunst, schilderijen, middeleeuwse kunstnijverheid. Dagelijks behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 uur en van 13 tot 17 uur. ^df,ilat;b^ifcarSehkeeiz0envan°ac- I Teylers Museum (Spaarne 16)Perma nente expositie van schilderijen, fossie len, mineralen en historische natuur vorm voor een musical, de keuze van teurs wijkt ditmaal ook sterk af van de gebruikelijke gang van zaken, waarbij veelal een voorkeur voor uiterlijke „gla- I mour" domineerde. In dat schema zou al heel slecht een acteur als Richard Harris kundige instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve maandag, van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. j. j ,r„„ i,n„ïno Arthur toe- maand van ia rot ii uui. passen, die de rol van koning Arth Galerie-t, (Bakenessergracht 67)Exposi- eewezen kreeg, waarvoor destijds op het r, horit nacp- gewezen kreeg, toneel Richard Burton tekende. Harris blijkt echter uitstekend te voldoen, zowel in zijn tedere als in de meer mannelijke en krijgshaftige momenten is hij op aan nemelijke wijze de goedwillende vorst, die tie van grafiek uit eigen bezit. Dage lijks 11-17 uur. Op zondag 13-17 uur. Tot 18 maart. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van werk van Henk Schoorl. Dagelijks van 10-20 uur. Tot 16 maart. He'affaire tus-" I Waaltaveerne (hoek Spaarne-Damstrakt) Expositie van werken van Kunst Zij Ons Doel. Dagelijks van 13-17 uur. Op zondag van 14-17 uur. Tot 11 maart. mane wetgeving. Want als de affaire tus sen Guenevere en Lancelot voor ieder al lang duidelijk is, blijft Arthur het bestaan WeedSd vo£ Gemeentehuis Overveen <Bloeme„daalse- zijn zijn vrouw en zijn beste vriend voor de rechtbank te brengen en ze wegens overspel te laten veroordelen volgens de door hem gecreëerde wetten. De tragedie van 't geweten is herkenbaar j opgenomen in het geheel zonder dat dit de toch overwegend amuserende opdracht I van de musical ondergraaft. „Camelot blijft een boeiend en soms opwindend schouwspel, waarin Vanessa Redgrave, bekend uit „Blow up" een mooie, vorste- weg 158): Expositie van schilderijen van C. Nierop. Dagelijks van 14-17 uur (ook zaterdags en zondags). T.e.m. 9 maart. TONEEL Vrijdag 1 maart, Stadsschouwburg, 20 u.: Toneelgroep Centrum met „Wanneer heb je mijn moeder voor het laatst ge zien?" van Christopher Hampton. Ver taling: Walter Kous. Regie: Peter Oost hoek. M.m.v. Jules Hamel, Ann Hase- kamp, Mar ja Kok, Wim van de Grijn en Hans Dagelet. (Van onze correspondent) speelt en zingt. Eveneens uit „Blow up AMSTERDAM Hoe stierf Stalin juni- komt Davi(j Hemmings, de fotograaf in or? Van links tot rechts Cairo wil de film van Antonioni, nu een intrigeren- praten Huiskes kan ook niet toveren de bastaardzoon van Arthur die een eigen Dat zijn de koppen op de omslag van het aan(jeei jn de ondergang van Camelot nieuwe weekblad „Accent", waarvan het heeft Als Lancelot de Lac treedt Franco eerste nummer vandaag is gedistribueerd. Ner0 op Hi-j was de Abelfiguur in de „Accent" is een uitgave van „De Lage Bijbelfilm van John Huston en werd toen Landen n.v.", waarvan oud-vice-admiraal verm00rd door Kaïn Richard Harris. L. E. H. Reeser directeur is. Als hoofd- Opnieuw staan ze nu tegenover elkaar in redacteur treedt op de heer C. Bouer, die een strijd op leven en dood. tot voor kort lid van de hoofdredactie van Verder zijn er tientallen medewerken- Elseviers weekblad was. den die ongenoemd moeten blijven, ook in „Accent" zal wat uiterlijk betreft in de de tecbnische staf, die samen en ieder tijdschriftkiosken niet erg opvallen. Het afzonderlijk verantwoordelijk zijn voor formaat is dat van Elsevier, Time en Der I (jeze merkwaardige, in herfstige tinten Spiegel en de indeling heeft eveneens I gehouden musical. -i i 1_ 11TT«4. LI nrl LnAt+ I veel van deze bladen weg. Het blad heeft het copyright verworven van het Engel se zondagsblad The Sunday Times. Het zegt, zich niet bewust als links of rechts te willen opstellen maar te streven naar objectieve informatie. In het eerste niynmer staan onder an-1 dere bijdragen van de journalisten S. Hamburger, Bob Spaak en Marianne Bie renbroodspot. Bij de samenstelling van de inhoud is gepoogd informatie te geven op verschillende gebieden, waarbij de formu le niet anders is dan die van menig an-1 der weekblad. Er is ook geen poging ge daan met sensationele onderwerpen extra in de aandacht te komen. lijke en tegelijk verleidelijke Guenevere zaterdag 2 maart, Stadsschouwburg, 20 -L ,1T1 uur: b)e Haagse Comedie met „Ro- sencrantz en Guildenstern zijn dood" van Tom Stoppard. Regie: Paul Steen bergen en Dolf de Vries. M.m.v. Kees Coolen, Wim van Rooy, Leo de Har- togh, Eric van Ingen, Anny de Lange, Gijsbert Tersteeg, Jaap Wieringa, Roe lof den Ambtman, Manfred de Graaf, Gerard de Groot, Reinier Heideman, Guus Hoes e.a. Zondag 3 maart, Stadsschouwburg, 20 uur De Haagse Comedie met „Van de brug af gezien", van Arthur Miller. Regie: Paul Steenbergen en Dolf de Vries. M.m.v. Ko van Dijk, Anny de Lange, Paul Steenbergen, Anne-Wil Blankers, Wim van Rooy, Kees Coolen. Gerard de Groot, Jacques Luyer, Eduard Palmers, Jan Grefe, Roelof den Ambtman. Maandag 4 maart. Stadsschouwburg, 20 uur: Das Kom(m)ödchen met „Per sal do mortale". Regie: Kay Lorentz. M.m.v. Lore Lorentz, Ernst H. Hilbich. Bob Franco-Honsel, Michael Uhden en Werner Vilehaber. Vrijdag 8 maart, Stadsschouwburg, 20 uur Toneelgroep Centrum met de landelij ke première van „Gered" van Edward Bond. Regie: Peter Oosthoek. M.m.v Karin Haage, Jules Hamel, Joop Ad miraal, Lou Steenbergen, Mar ja Kok, Ben Hulsman, Jacques Commandeur, ADVERTENTIE (Sjoud - 2-i/ucr - orloged - Gr. Houtstraat 6, Maarlom, Tal. 02500 -10616 Els de Wijn, Wim van der Grijn, Hans Dagelet. MUZIEK Vrijdag 1 maart, Concertgebouw, 19.45 uur: Jeugdconcert door het Noordhol lands Philharmonisch Orkest o.l.v. Hen ri Arends. Soliste: Vera Beths (viool). Programma: Britten, Dvórak, Ravel en Kodaly. Vrijdag 1 maart, Nieuwe Kerk (Nieuwe Kerksplein) 20.15 uur: Concert door Die Haerlemsche Musijckcamer o.l.v. André Kaart. Solist: Anner Bijlsma. Dinsdag 5 maart. Concertgebouw. 20.15 uur: Zesde A-Concert door het Noord hollands Philharmonisch Orkest o.l.v. Bart van Beinum. Solist: Suzanna Mil- donian (harp). Programma: Mendels sohn, Boieldieu en Brückner. Vrijdag 8 maart, Concertgebouw, 19.30 uur: Jeugdconcert door het Noordhol lands Philharmonisch Orkest o.l.v. Bart van Beinum. Soliste: Vera Beths (viool). Programma: Torelli, Mozart, Ravel en Prokofieff. JAZZ Koudenhornkazerne (Kamer vijf): Haar lemse Jazz Club met vrijdag 1 en vrij dag 8 maart, 20 uur: „Session-avond" en dinsdag 5 maart, 20 uur: Optreden van Modesty Blaise en Mark Jansen. VOLKSUNIVERSITEIT Minervatheater, Heemstede, vrijdag maart, 20 uur: „Het droomleven van de mens", cursus door drs. C. H. W. van Zijl. Frans Halsmuseum (ingang Klein Heilig land), maandag 4 maart, 20 uur: „Ju welen", lezing door M. H. Gans. Dins dag 5 maart, 20 uur: „Romaanse Kunst" cursus door mevrouw dr. H. E. 's Jacob Gerhard Mulo (Raaks), donderdag maart, 20 uur: „Land boven de Pool cirkel", lezing door Alice Mommer- steeg. Cobi Schreijer en Lennaert Nijgh. Lore Lorentz en Ernst H. Hilbich in een scène uit „Per Saldo Mor tale", dat maandag 4 maart door het cabaret „Das Kom(m)ödchen" uit Düsseldorf in de Haarlemse Stadsschouwburg wordt opgevoerd. POPPENTHEATER Poppentheater Merlijn Hasselaersplein 35), toegang 5 jaar, 14.30 uur: zaterdag 2 maart: „De Fluit van Bozebol"; woensdag 6 maart: „Het Sprookje van de Zon". DIVERSEN Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstraat) dagelijks, behalve maandag vanaf 20 uur geopend. Vrijdag, 20 u.: „Wie waagt die zingt", m.m.v. Dave Campbell, Co- bi Schreijer, Dick Poons en Herman Erbé. Hierna: Hootenanny-avond. Zaterdag 20 uur: Optreden van Dave Campbell. Zon dag, 14 u.: Haarlemse middag m.m.v. Zondag 3 maart, Bisschoppelijk College Hageveld (Heemstede), 14 u.: Leerlin genuitvoering van „Don Carlos" van Friedrich von Schiller voor ouders en belangstellenden. Regie: Piet de Reus. De Ark (Nieuw Heiligland), iedere avond behalve dinsdag, van 20-23 uur gram- mofoonplatenconcert. Zondag 3 maart, Hildebrandzaal (Sme- destraat), 20 uur: Dansavond m.m.v. het „XYZ-Combo". Dinsdag 5 maart. Frans Hals Theater. 20.15 uur: De Haarlemse Filmliga met een poppenfilm van Jiri Trnka en „La Mare" van Patroni Griffi. Donderdag 7 maart, Concertgebouw, 20 uur: „Steravond" van de NCRV. Kennemer Sporthal (Delftlaan), dagelijks 10-17 en 19-23 uur en zondag 3 maart 13-17 en 19-23 uur: Haarlemse Voor- jaarsbeurs voor Haar en Hem. Thijsse's Hof (Mollaan, Bloemendaal) Doorlopende openluchtexpositie „Bomen in wintertijd". HILVERSUM 1 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke gramm. muziek. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Klassieke kamermuziek. 7.59 Nws. 8.11 Muziek van Het leger des Heils. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.15 Muzaïek. I 11.00 Nws. 11.02 Leren leven met de oekumene, lezing. 11.17 Solistenkamer. 12.00 Country and WeStern. 12.14 Markt berichten. 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Rubriek over missie en zending. 13.00 Vliegende schijven. 14.00 P.M. 16.30 Franse les. 17.00 Geestelijk reveil 1968. klankbeeld. 17.30 Voor de tieners. 18.30 Nws. 18.46 Actualiteiten. 19.05 Licht in strumentaal kwartet. 19.10 Eucharistie viering. 19.30 Sjook: programma voor twintigers. 20.00 Verzoekplaten. 21.50 Lezing. 22.00 Cabaret. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Goal.23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gramm. muziek. 7.55 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Z.O. 135. 10.30 Werk-geven en ne men. 10.50 Wegwijs. 11.00 Nws. 11.02 Licht instrumentaal ensemble. 11.25 Afrikaanse kroniek. 11.45 Salonorkest en zangsolist. 12.10 Een nieuw geluid. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Sport. 13.00 Nws. 13.11 VARA-Va- ria. 13.15 Tijd voor teenagers. 14.00 Uit laat: programma voor twintigers. 14.40 Radio Jazz Magazine. 15.00 Wat biedt de Mammoetwet Uw kind, lezing. 15.10 De tijd waarin wij leven! Lezing. 15.30 Volksmuziek uit Nederland. 16.00 Nws. 16.02 Zestig jaar jazz. 16.30 Opera muziek. 17.10 Electronisch orgelspel. 17.30 Radioweekjournaal. 18.00 Nws. 18.20 Melodieën Expres. 18.45 Verzoek- platenprogramma van klassieke muziek 19.30 Nws. 19.35 Artistieke Staalkaart. 20.15 Tango-rumba-orkest. 20.45 De nieuwe wereld, hoorspel voor jonge luis teraars. 21.35 Lichte gramm. muziek. 21.50 Moderne muziek. 22.30 Nws. 22.40 Loco. 23.05 Bis. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Djinn. 12.00 Nws. 12.03 Klein chanson. 13.00 Nws. 13.02 Miller- sextet. 13.30 Zuidzee- Serenade. 14.00 Nws. 14.03 T(w)ienerama: program ma voor tieners en twens. 15.00 Nws. 15.03 Halte: programma voor twinti gers. 15.30 Strictly Country Style. 16.00 Nws. 16.03 Actualiteiten. 16.07 Lichte platen. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Hier en nu. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Amusementsprogram ma. 12.40 Weerbericht. 12.45 Lichte muziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht 13.00 Nws. 13.15 Gevarieerd program ma. Tussen 15.00 en 17.00 Reportage wielerwedstrijd Gent- Gent. 17.00 Nws. 17.10 Noord en Zuid. 17.35 Jazz en poë zie. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesport. 18.30 Franse les. 18.32 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muziek. 19.00 Nws. 19.40 Actualiteiten uit de show business. 20.00 Amusementsconcert. VRIJDAG 1 MAART Nederland I 10.20 Schooltelevisie. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.06 Waauw!!, gedanste hitparade. 19.33 Telixer, een jong tijdschrift. 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.2Q Showprogramma uit Rome. 21.10 Bonanza. 22.00 Brandpunt. 22.45 Journaal. 22.50 Wereldkampioenschappen kunstrijden te Genève. Nederland II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Weekjournaal, voor gehoor gestoorden. 19.25 Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Ja - nee - geen mening. 21.00 Sumber Asih, liefdadigheids- programma. 21.05 Bassey en Basie: zang en muziek. 21.40 Cinema, programma over films en filmmakers. 22.25 Journaal. ZATERDAG 2 MAART Nederland I 13.15 Teleac. 16.00 Onder de loep, filatelistisch allerlei. 16.20 Abbott en Costello. 16.45 Voor de jeugd. 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Reclame. 19.06 Kop op, Swiebertje (tv-feuilleton). 19.56 Reclame. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Eerste man (tv-feuilleton). 20.45 Amusementsprogramma. 21.25 De gevangene (tv-feuilleton). 22.15 Overbevolkingsproblemeii. 22.40 Evangelie. 22.45 Journaal. 22.50 Wereldkampioenschappen kunstrijden te Genève. Nederland II 18.50 Pipo de clown. 18.56 Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 De schijnwerper op de elf Nederlandse provincies. 20.00 Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Peyton Place (tv-feuilleton). 20.45 De man zonder hoofd, strip- I verhaal. 21.15 Spellenshow voor tweelingen. 22.25 Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15