Schade bij Sikkens fabriek blijft beneden de 10 miljoen gulden Gehele personeel, 800 man, kan aan het werk blijven m Wij zijn AUTO-SPECIALISTEN ANTI-ROEST BEHANDELING E R en Wij zijn AUTO- ANTI-ROEST Koffie KREMER Thee Agenda voor Haarlem en de IJmond BRANDWEER NOG AAN HET NABLUSSEN ■MM»». ;rmiste jongen meldde zich in Belfast Wellicht 9000 beloning voor tweetal Fonds voor studenten in Johnsonproces" Eis van 2 jaar voor dodelijke klap Lente nog niet onderweg Opnieuw regen Zwendel met huurauto leverde ƒ25.000,- op Studentenblad in beslag genomen Vermiste jongen meldde zich in Belfast N.V. CARROSSERIEFABRIEK CHRISTIAANSE N.V. CARROSSERIEFAB ZATERDAG 9 MAART 1968 Arrestatie Duitsers Schade hij Shell-Pernis is vrijwel hersteld x' g* <0 e BB elsen-IJmuiden Beverwijk Bijna water tekort Professor Delfgaauw antwoordt mr. Polak Haarlem 'f -M ADVERTENTIE Wij weten hoe en waar wij uw auto de volgens het Zweeds M L.-systeem moeten geven. Door het gebruik van hoogwaardige produkten kunnen wij VIER JAAR SCHRIFTELIJKE GARANTIE verstrekken. In ons modern bedrijf (opp.vl. 1200 m2) kunnen wij u die service geven welke u verwacht. CRUQUIUSWEG 31 HEEMSTEDE TEL. 023 - 8 47 87 (Van onze correspondent) ERDAM. De 13-jarige Mark die sinds hij op 3 maart de re woning in Buitenveldert ver- orloos was, heeft zich gistermid- de politie in Belfast (Ierland) met de mededeling dat hij geen er had en naar huis terugwilde, die verdwenen was na een slecht vertelde dat hij twee dagen in ïad rondgezworven. Hoe hij daar i is, weigerde hij te zeggen. De ïeemt aan, dat hij als versteke- i boord is gegaan van een van vaarders, die wekelijks de reis am-Belfast maken. De jongen is per vliegtuig via Londen naar am teruggebracht. Op Schiphol zijn vader hem op. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De 20-jarige Thea Knijn uit Amsterdam, die werkt bij het bevrachtingskantoor Intraned op Schip hol, en de 40-jarige KLM-baliechef W. Roose, komen misschien in aanmerking voor een beloning van 9000, die is uitge loofd door de Westduitse justitie. Door hun opmerkzaamheid kon de poli tie een 43-jarige Duitser en zijn 25-jarige vriendin arresteren, die ervan worden verdacht de deelstaat Noordrijnland- Westfalen voor ƒ11 miljoen te hebben opgelicht. Het Duitse tweetal was naar Mexico uitgeweken, maar er waren nog koffers op Schiphol blijven staan. De vader van het Duitse meisje kwam deze later opha len. De naam in het paspoort was voor de twee employé's aanleiding de marechaus see in te lichten. Zodoende kwam de poli tie in het bezit van het adres van de Duitsers in Mexico City. (Van onze correspondent) UTRECHT Er is een nationaal steunfonds „Anti-Johnson-processen" op gericht. Dit is meegedeeld na een in Utrecht onder leiding van de A.S.V.A. (Algemene Studentenvereniging Amster dam) gehouden vergadering, waaraan jongeren uit Nederland en België deel namen. Het fonds is opgericht om de ju ridische bijstand aan geverbaliseerde stu denten te kunnen financieren. Met in dit fonds gestorte gelden zullen de onkosten van advocaten en getuigen-deskundigen worden vergoed. AMSTERDAM. Twee jaar gevange nisstraf heeft de officier van Justitie bij de Amsterdamse rechtbank geëist tegen een 24-jarige losarbeider uit de hoofd stad wegens het opzettelijk toebrengen van zwaar lichamelijk letsel aan de 22- jarige student D. M. Portier. De los arbeider had de student aangezien voor een omstander die zich met een ruzie tussen hem en zijn meisje bemoeide. Hij had hem een vuistslag in het gezicht tus sen zijn ogen gegeven. De student, die bewusteloos achterover op straat viel, werd naar een ziekenhuis gebracht en overleed vijf dagen later. De al drie keer wegens mishandeling veroordeelde losarbeider had in gezel schap van anderen café's bezocht en 25 pilsjes gedronken. De rechtbank doet op 22 maart uitspraak. (Van onze correspondent) ROTTERDAM De materiële schade, welke is ontstaan door de grote brand in Pernis in de raffinaderijen van de Shell is grotendeels hersteld. De grootste raffinaderij werkt weer op volle kracht. Het onderzoek naar de oorzaak van de brand is nog niet afgesloten. Ruines op het terrein van de Sikkensfabrieken. (Van onze weerkundige medewerker) DE BILT Er is uit geen enkele windstreek lenteweer naar ons land onderweg, zodat wij dit tweede week einde van maart in overwegend koude lucht blijven, welke met noordwestelijke winden van de Noordzee wordt aange voerd. In het zuiden bleef het gisteren nog tot ver in de middag zonnig, maar in het westen en noorden van ons land viel al weer regen, veroorzaakt door een oceaanfront. Vanmorgen passeerde een storingsfront met enkele buien, waarna ons weer opklaringen bereiken. Het wordt een weekeinde om in de warme huis kamer te blijven. Bij IJsland ligt alweer een nieuwe depressie welke zondag de Noordzee nadert met opnieuw kans op enkele buien. Een schrale 1 roost is dat ook elders in Europa maart koud blijft. Het K.N.M.I. deelt mee: In de afgelopen nacht trok een fronten systeem van een depressie boven Fin land van de Noordzee over ons land naar het zuiden weg. Achter het front ruimde de wind naar noordelijke richtingen, waar bij lucht van de Noordzee werd aange voerd. Bij IJsland is een nieuwe depres sie aangekomen, die met de noordweste lijke bovenstroming snel in de richting van Schotland en Zuid-Scandinavië wordt gevoerd. Vóór de depressie uit kan een zwak gebied van hoge luchtdruk van daag voor enkele opklaringen zorgen, maar later zal opnieuw de bewolking toenemen, gevolgd door enige regen. De wind krimpt daarbij naar westelijke richting. In het temperatuurverloop komt voorlopig nog maar weinig verandering. WEERRAPPORTEN -< Maximum- en minimum- C _L temperaturen binnen- en buitenland Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg zw. bew. half bew. onbew. zw. bew. zw. bew. geh. bew. zw. bew. zw. bew. wind richting min. temp. neersl. ai 24 uur nnw 5 3 0.4 nnw 5 4 1 nnw 6 3 0.5 n 6 2 0.2 nnw 6 2 1 n 7 •3 1 nw 7 3 0.5 n 4 3 1 (Van onze correspondent) SASSENHEIM Ongeveer dertig brandweerlieden uit Sassenheim en Lei den zijn de afgelopen nacht bezig ge weest met de nablussing van de brand, welke gisteren een deel van de Sikkens- fabrieken in de as heeft gelegd. Officieel is nog niets bekend over de oorzaak van de brand, maar aangenomen wordt dat statische elektriciteit de vuurzee deed ontstaan. Vast staat dat toen een perso neelslid bezig was met het aftappen van „Thinner", een bijzonder brandbaar ver- „thinner", een bijzonder brandbaar ver- de brand uitbrak. Van een met statische elektriciteit geladen nylon zeef zou een vonk op de vloeistof zijn overgesprongen. Nadat de schade van de brand aanvan kelijk op enige tientallen miljoenen was geschat, werd deze raming gisteravond teruggebracht tot „vele miljoenen, doch waarschijnlijk beneden de 10 miljoen", naar een directielid mededeelde. De rava ge die op het fabriekscomplex is aange richt, bleek na het wegtrekken van de rook minder dan in de ochtenduren werd gevreesd. Van de bijna 900 man perso neel zullen er maandag dan ook 850 aan het werk kunnen gaan. De vijftig werk nemers uit de verwoeste afdelingen zul len voorlopig elders in het bedrijf wor den geplaatst. De afdeling waar celluloselakken wor den geproduceerd en de gehele expeditie afdeling zijn verloren gegaan. De cellulo- selakkenfabriek is de minst arbeidsinten sieve afdeling van het bedrijf. De meer arbeidsintensieve afdelingen, waar in dustrietakken worden vervaai digd en die veel gecompliceerde en kostbare machines bevatten, zijn gespaard gebleven. De pro- duktie kan daar worden voortgezet. Ook de laboratoria zijn gespaard geble ven. De kantoorgebouwen zijn nauwe lijks door het vuur aangetast. Van de totale fabrieks- en opslagruim te is ongeveer vijftien percent verloren gegaan. Het vuur heeft de ondergrondse tanks, waarin uiterst brandbare vloeistof fen zijn opgeslagen, niet kunnen berei ken. De totale hoeveelheid vloeistof in deze tanks bedraagt 200.000 liter. een bepaalde voorziening tot stand te brengen, waarvoor het Hoogheemraad schap Rijnland toestemming moest verle nen. Die voorziening bestond in het gra ven van een greppel, waardóór het water uit de boezemwateren van Rijnland in de poldervaarten kon stromen. Na de miljoenenbranden bij Danlon in Emmen en de Hernhuttergemeenschap in Zeist, alsmede de grote schade van de explosie bij de Shell in Pernis, heeft de brand bij Sikkens het verzekeringsbe drijf opnieuw geschokt, zo deelt het Bureau Voorlichting Schadeverzekeringsbedrijf mee. Deze brand heeft brandverzekeraars in de overtuiging versterkt dat alle bij de vordering van de brandpreventie be trokken groeperingen de handen ineen moeten staan om deze desastreuze ont wikkeling tegen te gaan. Voor de Sikkens-fabrieken in Sassenheim bestaat 'n totale verzekeringsdekking voor brand- en bedrijfschade van 55 miljoen gulden. Het bedrijf is tot een maximum bedrag van ongeveer 35 miljoen gulden verzekerd tegen directe brandschade. De verzekeringsdekking voor bedrijfsschade beloopt een bedrag van ruim 20 miljoen. De verzekering tegen de direct brandscha de is gedeeltelijk in Nederland en gedeel telijk in het buitenland gesloten. De be drijfsschadeverzekering is vrijwel geheel in Nederland ondergebracht. Noord-Schalkwijkerweg 160: Expositie van wandtapijten, schilderijen en tekenin gen van Kees Vis. Dagelijks *an 13-17 u. Tot 25 maart. Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstr) Expositie van werken van Kunst Zij Ons Doel. Dagelijks 13-17 u. Op zondag 14-17 u. Tot 11 maart. Gemeentehuis Overveen (Bloemendaal- seweg 158): Expositie van schilderijen van C. Nierop. Dagelijks 14-17 u. (Ook za terdags en zondags). Tot en met 9 maart. DIVERSEN. Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstr.) vandaag, 20 u.: Optreden van Elly Nie- man en Rikkert Zuiderveld. Zondag, 14 u.: Tweede Haarlemse middag. Kennemer Sporthal (Delftlaan), van daag 10-17 en 19-23 u. en zondag 13-17 en 19-23 u.: Haarlemse Voorjaarsbeurs voor Haar en Hem. ZATERDAG 9 MAART City, 19 en 21.30 uur: „James Bond 007, Casino Royale". Stadsschouwburg, 20 u.: „De Viking koningin". ZONDAG 10 MAART City, 14.30 u.: „Revolvers beslissen"; 19 en 21.30 uur: „James Bond 007, Casino Royale" Stadsschouwburg, 15 u.: „Gullivers rei zen"; 20 u .De Viking-koningin". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost 14 t t 17 uur: Expositie schilderijen en tekeningen van Victor Linford. MAANDAG 11 MAART City, 20 u.: „James Bond 007, Casino Royale". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 14 tot 17 uur: Expositie schilderijen en tekeningen van Victor Linford. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. ZATERDAG 9 MAART Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „James Bond 007, Casino Royale"; 23.30 u.: „Een bed voor twee". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Django, de man zonder genade". Galerie Boumans, Breestraat 122: Expo sitie Adriaan Engelman, monotypes, beel dende objecten; geopend van 9 tot 12.30 u. en 13.30 tot 18 u. „De Schans", 20 u.: Feestavond voor leden en genodigden van de Friese Ver eniging „Us Memmetael". ZONDAG 10 MAART Helsinki zw. bew. nw -5 -1 1 Stockholm zw. bew. nw 4 -2 0.1 Oslo onbew. wnw 7 0 0 Kopenhagen onbew. nnw 6 2 0.6 Aberdeen zw. bew. wnw 5 0 Londen half bew nw 9 5 0 Amsterdam zw. bew. nnw 6 3 1 Brussel zw. bew. n 5 3 0.5 Luxemburg motregen n 6 -1 0.1 Parijs geh bew. n 7 0 0 Bordeaux onbew. nno 11 0 0 Grenoble geh bew. w.st. 8 2 0 Nice regen nnw 14 7 4 Berlijn zw. bew. w 5 3 0.1 Frankfort zw bew. zzw 6 0 0 München zw. bew. wzw 1 -2 0 Ztirich half bew. w.st. 2 -3 0 Genève geh bew. n 4 1 0 Locarno onbew w.st. 12 -3 0 Wenen zw. bew. w 8 0 0 Innsbruck zw. bew. w 9 -4 0 Belgrado mist zzw 8 -4 0 Athene zw. bew. w.st. 12 10 6 Rome licht bew. wist. 15 5 1 Barcelona regen nnw 11 7 0.4 Madrid zw. bew. w.st. -1 Mallorca zw. bew. w.st. 15 8 7 Lissabon onbew. ono 14 4 0 ZATERDAG 9 MAART Zon op 7.08 uur; onderl8.34 uur. Maan op 11.35 uur; onder 5.05 uur. ZONDAG 10 MAART Zon op 7.06 uur; onder 18.36 uur. Maan op 12.47 uur; onder 5.46 uur. MAANDAG 11 MAART Zon op 7.04 uur; onder 18.38 uur. Maan op 14.08 uur; onder 6.16 uur. MAANSTANDEN Volle maan 14 maart 19.52 uur. Laatste kwartier 21 maart 12.07 uur. Nieuwe maan 28 maart 23.48 uur. HOOG EN LAAG WATER tN IJMlItUEN (Van onze correspondent) DEN HAM. In de Overijsselse ge meente Den Ham is een grootscheepse zwendel met gehuurde auto's ontdekt. De rijkspolitie arresteerde een 51-jarige ver zekeringsagent uit Zwolle en een 30-jari ge chauffeur uit Den Ham. De mannen verkochten bij garagehouders in Den Ham gehuurde auto's. De verzekeringsagent trad op als verkoper en zorgde voor fi nanciering door een financieringsmaat schappij. Hiervoor is alleen het kenteken van een auto vereist. De nieuwe eigenaars van de auto's wist hij met allerlei verha len zover te krijgen, dat hij de verkoch te auto nog een tijdje mocht gebruiken. De truc werd verscheidene keren met dezelfde auto uitgehaald bij verscheide ne kopers. Zeker is dat de mannen met deze knoeierijen 25.000 gulden „verdien den". De rijkspolitie verwacht dat er nog veel meer duistere praktijken van het tweetal aan het licht komen. 80.000 verduisterd. De 30-jarige direc teur van een internationaal expeditie bedrijf in Rotterdam is aangehouden wegens verduistering van ongeveer 80.000. Hij inde sinds 1964 zelf in bin nen- en buitenland vorderingen van het bedrijf en droeg dit geld dan niet over aan de boekhouding. Hij had ongeveer 40.000 besteed aan grammofoonplaten, In zijn huis trof de politie 7000 platen aan. Reserve voor politie Burgemeester Kolf schoten van Den Haag heeft reeds op 24 november de minister van Binnen landse Zaken om een permanent be schikbare reserve voor de Haagse poli tie gevraagd met. het oog op moeilijk heden, welke zouden kunnen ontstaan als op grotere schaal bewaking van ambassades nodig zou zijn. Het pro bleem werd door de burgemeester in het algemeen gesteld. Nog meer sieraden weg. Uit een villa in Den Haag zijn bij een inbraak sie raden en twee fototoestellen gestolen ter waarde van 30.000. De bewoners waren afwezig. De inbreker had het hele huis grondig doorzocht. Afgetreden De heer J. Bogaers is afge treden als voorzitter van het comité „Nederland Vrij". Hij maakt deel uit van het korps van de rijkspolitie in Alkmaar. De commandant van dit korps achtte zijn optreden als voorzitter van het comité bezwaarlijk te verenigen met zijn lidmaatschap van het korps. De heer Bogaers heeft daarop vrij willig zijn functie als voorzitter van het comité neergelegd. Hulp aan Peru. Nederland zal 1.250.000 bijdragen voor de oprichting van een drainagecentrum in Peru. Peru heeft met grote problemen op het gebied van de drainage en de verzilting van gron den te kampen, zodat omvangrijke ge bieden niet voor de landbouw kunnen worden gebruikt. Gouden medaille. Op de Leipziger Messe zijn 150 gouden medailles uitgereikt voor de beste produkten uit 23 Europe se tanden. De Nederlandse schroefbou- tenfabriek Mac Lean International in Helmond kreeg een gouden medaille voor een machine voor het tappen van schroefdraad. Dodelijk ongeluk. De 26-jarige steiger werker S. Bottinga uit Rotterdam is na een ongeluk op een tanker in een dok op de Verolmewerf te Rozenburg over leden. Hij stond op een stelling aan de achterzijde van het schip, toen deze stelling omsloeg. Hij. liep een schedel- basisbreuk op en overleed in het zie kenhuis. Kernreactor. De kernindustriegroep Nera- toom heeft een onderwijs-reactor over gedragen aan de technische hogeschool Eindhoven. De reactor is gebouwd naar een ontwerp van het Reactorcentrum Nederland. Met dit project was meer dan 4,5 miljoen gulden gemoeid. De kernreactor heeft een thermisch ver mogen van 10 kw. en zal worden ge bruikt voor het onderwijs in de reac tor- en aanverwante technieken. De brandweren hebben bij het blussings- werk zulke enorme hoeveelheden water moeten gebruiken, dat het waterpeil in de sloten en vaarten van de polder, waar in het bedrijf is gelegen, bedenkelijk ging dalen. Men moest het polderbestuur vra gen de waterstand weer op peil te bren gen. Om dit snel te doen, was het nodig AMSTERDAM Volgens een mede deling van de redactie van het aan de Vrije Universiteit in Amsterdam verschij nende blad „Paretra" is de uitgave van deze week in beslag genomen. Het num mer bevatte op de binnenpagina's een tekst „Johnson oorlogsmisdadiger" met daarbij de opwekking de pagina's als raambiljet te gebruiken. Elders in het blad werd onder het opschrift „Een be vriend oorlogsmisdadiger" 'n beschouwing gewijd aan de vraag of president John son volgens de normen van Neurenberg en Tokio een oorlogsmisdadiger is. De inbeslagneming geschiedde zo deelde de redactie mee, bij de PTT op het Cen traal Station in Amsterdam. HILVERSUM In het studentenpro- drukkelijk solidair verklaart met de ver volgde studenten, zal professor Delfgauw maandag op de brief van de minister van Justitie, mr. Polak, reageren. Pro fessor Delfgaauw, die de Amerikaanse president volgens de maatstaven van Neurenberg een oorlogsmisdadiger noem de, zal dan antwoorden op de vraag wat er nu verder zou moeten gebeuren en met name ingaan op de naar zijn inzicht noodzakelijke akties van studenten en hoogleraren. (17.10 Hilversum 2.) Wij weten hoe en w volgens het Zweeds Door het gebruik van hoogwaa VIER JAAR SCHRIF verstrekken. In ons modern bedrijf (opp.> service geven welke u verwacl CRUQUIUSWEG 31 HEE (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De 13-jarige Mark Roosnek, die sinds hij op 3 maart de ouderlijke woning in Buitenveldert ver liet, spoorloos was, heeft zich gistermid dag bij de politie in Belfast (Ierland) gemeld met de mededeling dat hij geen geld meer had en naar huis terugwilde. Mark die verdwenen was na een slecht rapport, vertelde dat hij twee dagen in Belfast had rondgezworven. Hoe hij daar gekomen is, weigerde hij te zeggen. De politie neemt aan, dat hij als versteke ling aan boord is gegaan van een van de kustvaarders, die wekelijks de reis Amsterdam-Belfast maken. De jongen is vandaag per vliegtuig via Londen naar Amsterdam teruggebracht. Op Schiphol wachtte zijn vader hem op. ADVERTENTIE Stadsschouwburg, vandaag, 20 u.: To neelgroep Centrum met „Gered" van Ed ward Bond. Regie: Peter Oosthoek. Zon dag, 20 u.: Toneelgroep Centrum met „Slippers" van Alan Ayckbourn. Regie: Walter Kous. Maandag, 20 u.: Nieuw Ope rette Gezelschap met „Maske im Blau". Ons Gebouw (Kamerlingh Onnesstraat), vandaag, 20 u.: Het H.Z.W.-toneel met „Een geboren leugenaar" van K. Water- house en W. Hall. Regie: Bert Lauer. Concertgebouw, vandaag. 20.15 u.: Con cert door het Haarlems Jeugd Orkest o.l.v. André Kaart. M.m.v. het „Trazom- koor" o.l.v. J. Moolenijzer, Annette de la Bije (sopraan), Wybo van Biemen (viool) en Paul van Tongeren (orgel). BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Voor goud en wat dollars", 14 j. Frans Hals, 20.15 u. en zondag 13.30, 16.30 en 20.15 u.: „Irma la Douce", 18 j. Vandaag, 23.30 u.: „Fluitende kogels", 18 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Sabotage-complot gouden zeven' 14 j. Vandaag, 23.30 u.: „De laatste der Sioux", 14 j. Zondag, 11 u.: „Die Fleder- maus", a.l. Luxor, 14, 19 en 21.15 u. en zondag ook 16.15 u.: „Helden zonder glorie", 14 j. Vandaag, 23.30 u.: „Spaanse driften", 18 j. Minerva, 20.15 u.: „De ongelooflijke overwinning", 14 j. Zondag, 14.30 u.: „Vlammen over de prairie", a.l. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u. en zon dag ook 16.15 u.: „Ik, een killer", 14 j. Zondag, 11 u.: „Het oerwoud roept", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Sexy in neon", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u. en zondag 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „De getemde feeks", 14 j. Zondag, 11 u.: „Brazilië, het land van de toekomst", a.l. TENTOONSTELLINGEN. Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62) Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 uur. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Vishal (Grote Markt): Expositie van werken van „Kunst Zij Ons Doel". Da gelijks van 10-17 u. Op zondag 13-17 u. Tot en met 11 maart. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks, behalve maandag, ge opend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Galerie-t Bakenessergracht)Expositie van grafiek uit eigen bezit. Dagelijks 11- 17 u. Op zondag 13-17 u. Tot 18 maart. De Ark (Nieuw Heiligland): Expositie van werk van Henk Schoorl. Dagelijks van 10-20 u. Tot 16 maart. Galerie Drengel (Bakkumstraat): Ex positie van werk van Ron Brandes. Dage lijks van 20-22 u. en donderdag, zaterdag en zondag ook van 13-17 uur. Kennemer Theater, 14.30 u.: „In vuur en vlam"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „James Bond 007, Casino Royale". Luxor Theater, 14.15 u.: „Blanke Venus in het Oerwoud"; 16.30, 19 en 21.15 u.: „De Cobra". MAANDAG 11 MAART Kennemei Theater, 19 en 21.15 u.: .James Bond 007, Casmo Royale". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „De Co bra". ZATERDAG 9 MAART Hoog watei 11.00 uur en 23.53 uur. Laag water 5.57 uur en 18.52 uur. ZONDAG 10 MAART Hoog water 12.34 uur en uur. Laag water 7.35 uur en 20.30 uur. MAANDAG 11 MAART Hoog water 1.14 uur en 13.38 uur. Laag water 9.01 uur en 21.40 uur. Het noog en laag walei ce ZamlVLtort is 10 lot 15 min. vroeger dan le IJ muiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2