Directie en commissarissen toekomst „De Toekomst over Verplaatsing bedrijf een van de mogelijkheden VERENIGINGSNIEUWS UIT DE IJMOND UST Actie voor nieuw troephuis Jeugdbende pleegde tientallen inbraken in IJmuiden Voor dodelijk ongeluk boete van f 250 geëist AFSCHEID VAN N. KLOOSTERHUIS Betaling abonnementsgeld per giro Neem nü een kwartaalabonnement IJ mondtrekkers Amateur-cinasten werden gecritiseerd Eervol ontslag van ontvanger Een kerkdienst in plaats van zes diensten Rode Kruis Velsen IJmuider Courant Uw leverancier voor KOLEN en OLIE Voor nieuwe abonnees de nummers tot 1 april gratis V R IJ D A G 22 MAART 1968 de LOODS DRAGONFLY Velsen-lJ muiden Garantie Beverwijk Carillonklanken over IJmuiden Afvoer Mogelijkheden Velsen Personeel HAARLEM§F. RECHTBANK In Beverwijk Puzzetprijswin (Van een verslaggever) IJMUIDEN In een vergadering van directie en commissarissen van de n.v. Chemische Fabriek De Toekomst te IJmuiden, die donderdag is gehouden, is het besluit tot definitieve stopzetting van de produktie (nog) niet gevallen en ander zijds evenmin besloten tot onmiddellijke wederopbouw en hervatting van de pro duktie. tie als tot dusver, eventueel door met het buitenland samen te werken. Vooral ook, omdat door de noodlottige ketelexplosie die het leven van een gewaardeerd medewerker heeft gekost weliswaar een schade van circa een mil joen gulden is aangericht, doch ander zijds nog gebouwen en installaties ter waarde van enige miljoenen guldens on beschadigd zijn gebleven, welke bij stop zetting van het bedrijf hun waarde ver liezen, menen directie en commissarissen dat alle mogelijkheden tot hervatting van de produktie zorgvuldig moeten worden overwogen. In het huidige stadium zou een beslissing ter zake voorbarig kunnen zijn. ADVERTENTIE Velsen N, zaterdag 23 maart 20.00 uur de band met Painted Faces and a new sound. Vooral door de buitenlandse concur rentie, tezamen met een zware interna tionale daling op de wereldmarkt voor vismeel en visolie, was het IJmuidense bedrijf in de laatste jaren verliesgevend. Het vervulde daarbij zowel nationaal als lokaal een hygiënische taak door de des tructie van onverkochte vis uit de Neder landse aanvoerhavens en vooral ook van visafvallen, in het bijzonder winkelafval- len. VRIJDAG 22 MAART Herv. Jeugdcentrum, Rembrandtlaan, IJmuiden-Oost, 20 u.: Toneelploeg uit Den Helder voert op „Oérwoun", Toneelvereni ging Fryske Trou. Gem. Openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945: 19 tot 21.30 u.; filiaal Wijker- straatweg 77, Velsen-Noord: 19 tot 21.15 u.; filiaal van de Gemeentebibliotheek en de r.-k. bibliotheek in Santpoort-Noord, gebouw „Spaarnberg", Wüstelaan 79: 19 tot 21.30 uur; r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeek weg 96, IJmui den: 19 tot 21 u.; filiaal r.-k. openbare leeszaal en bibliotheek in Velsen-Noord Banjaertstraat 13: 19 tot 21 uur. ZATERDAG 23 MAART Sociëteit Idee '67, Snelliusstraat 41, IJmuiden, 20 u. Beat-avond. Gymnasium Paulinum, Driehuis, 19.30 22 u.: Basketballfilms. r.-k. Velser Basket ballclub Akrides. De Ark, jeugdsoci'ëteit, Kerkplein 5. Velsen-Zuid, 20 u.: Surinaamse avond. Bibliotheken: De gemeentelijke open bare bibliotheek en leeszaal, de filialen in Velsen-Noord, Santpoort-Noord en Wil- lemsbeekweg in IJmuiden zijn geopend van 10 tot 12.30 uur. Het gaat hier om grote hoeveelheden, gemiddeld 28 miljoen kilogram per jaar, ondanks afvoer naar Duitsland van circa miljoen kilogram per jaar. De vraag rijst nu. of circa 36 miljoen kilogram vis afval over de weg naar het buitenland, voornamelijk Duitsland, kan worden af gevoerd zonder storing en overlast, ook op hete zomerdagen bij plotseling grote hoe veelheden op moeilijke tijdstippen, bij voorbeeld in weekends, vooral uit havens waar zaterdag wordt gelost. Daarom achten directie en commissa rissen van de vismeelfabrieken het moge lijk, dat gedurende de komende zomer zal blijken dat de aanwezigheid van al thans één vismeelfabriek met ruime capa citeit zowel voor het Nederlandse visse rijbedrijf als voor de Nederlandse samen leving speciaal voor IJmuiden-zelf onontbeerlijk is. Mocht dit het geval zijn, dan zou de vennootschap alsnog tot produktiehervat- ting kunnen overgaan mits overheid en visserijbedrijf tot een doelmatige garan tievorm kunnen komen inzake een rede lijke rentabiliteit van de onderneming, inclusief enigerlei bescherming tegen een herhaling van de buitenlandse concurren- VRIJDAG 22 MAART Vrijetijdscentrum „De Slof", Kruisweg 99, 19.30 u Pottenbakken 15-18 jaar, o.l.v. mevr. A. M. Teensma-van 't Wout, door Het Groene Huis. Creatief Centrum, Hoflanderweg 104, 20 u.: Pottenbakken-boetseren o.l.v. Klaas de Boer, door Kenemerstaten. Het Groene Huis, Kruisweg 100, 20 23.30 uur: Discotheek voor meisjes boven 17 jaar; idem voor jongens boven 18 jaar Buurthuis „De Lichtboei", Maasstraat 5, 19-20 u.: Cursus huidverzorging en make-up, voor tieners van 12-17 jaar; 19.30-21 u.: Pottenbakken voor dames en heren gevorderden; 20-22 u.: Tafeltennis voor heren, 17 jaar en ouder, o.l.v. dhr. Visser. Sportfonsenbad, Kuikensweg 84, ge opend van 20.15-21.30 u. Verenigde Openbare Bibliotheken Be verwijk-Heemskerk; Beverwijk, Hendrik Burgerstraat 70, volw. 15-17.30 u en 19- 21 u.; jeugd 15.30-17.30 u. en 19-21 u.; Arendsweg 61, volw. 15-17.30 u. en 19-21 u.; jeugd 15.30-17.30 u.; Oosterwijk. Am- stelstraat 44, volw. 19-21 u.; jeugd 15.30- 17.30 u.; Meerestein, Parmentierstraat 2, volw. 15-17.30 u. en 19-21 u.; jeugd 15- 17.30 u.; Wijk aan Zee, De Zwaanstraat 4a, volw. 19-21 u.; Heemskerk, Kerkweg 45 volw. 19-21 u.; Ruysdaelstraat la, jeugd 15.30-17.30 u. Jongerencentrum „Dizzy", Meerplein, 20 u.: Jazz-Sociëteit Time-Out. ZATERDAG 23 MAART Creatief Centrum, Hoflanderweg 104. '.4 u.: schilderen en tekenen o.l.v. de heer J. C. Heeck, door het St. Lucasgilde. Het Groene Huis, Kruisweg 100. 10-13 u.: judogroepen; 13-14.30 u.: boksen. Buurthuis „De Lichtboei", Maasstraat 5 14-15 u.: kleuterclubjes, kinderen van 4-5 jaar; 9.30-12.30 u.: kleuteroppas, poppen kastvoorstellingen, films, voor kleuters van 3-5 jaar. Sportfondsenbad, Kuikensweg 84. ge opend van 9-10.15, 10.45-12, 12.30-13.45 en 14.15-15.30 uur. Verenigde Openbare Bibliotheek Bever wijk-Heemskerk; Beverwijk, Meerestein Parmentierstraat 2; gesloten; alle andere leeszalen zijn geopend van 10-12.30 uur IJMUIDEN Zaterdag 23 maart van 16-17 uur is weer een beiaardconcert te beluisteren. Op het carillon van de stad huistoren in IJmuiden speelt beiaardier Hein de Ligt de volgende stukken: Prelude, van W. de Vries; Menuett. van L. Boccherini; Menuett uit „Eine kleine Nachtmusik", van W. A. Mozart; Menuet d'exaudet uit „Bergerettes", van J. B Weckerlin; Ave Maria, Standchen en Bal letmuziek (uit: „Rosamunde,"), van Franz Schubert; Pizzicati uit het ballet „Sylvia" van Léon Delibes; Jongetje Joost, van Hans Peters; De voddenman, van Jules de Corte; Tio Pepone, van Magda Evertse Waarom koken die boeren de pap zq dun? Jan Pierewiet; Boerenschots; Improvisatie van H. de Ligt. ADVERTENTIE DAMESKAPSALON Wij creëren de moderne kapsels met of zonder losse haarstukjes die wij in verschillende uitvoeringen voor u in voorraad hebben. Lange Nieuwstraat 471 IJmuiden - Tel. 1 11 66 Bovendien rijst hierbij de vraag, in hoe verre misschien verplaatsing van de pro duktie naar elders mogelijk is. Gedacht wordt aan een hervatting van de vismeel- produktie door overname van de installa ties van De Toekomst door bij voorbeeld het destructiebedrijf in Son (N Brabant) dat rond 1960 zijn vismeelproduktie staak te. Misschien kan ook iets in coöperatief verband rondom het IJsselmeer onderno men worden door het gezamenlijk visserij bedrijf of een sector daarvan. Leiding en bestuur van de vismeelfa briek menen dat dit een belangrijk punt kan zijn voor de gemeente Velsen, waar men, gezien de toenemende bebouwing rondom de Vissershaven in IJmuiden, zon der twijfel zal willen meewerken aan een verplaatsing van de vismeelfabriek naar elders. Dit zou dan kunnen worden bevorderd door een wezenlijke bijdrage in de aan zienlijke verplaatsingskosten, want het gaat om een vrij groot bedrijf met zeer zware en kostbare installatie. Om al deze redenen kan, naar direc tie en commissarissen menen, nu nog geen definitieve beslissing vallen. Wel meent de directie, dat in geval van stop zetting het personeel allereerst nog enige weken of enkele maanden werkzaam kan blijven bij opruimings- en afwikkelings werkzaamheden en daarna hopelijk voor ongeveer de helft van het personeel ander werk kan worden gevonden bij zusteron dernemingen binnen de VEM-groep in IJ muiden. Mede in overleg met de vakbon den zal de directie de belangen van dit personeel naar vermogen zo goed mogelijk behartigen. Directie en commissarissen achten het een trieste zaak, dat juist nu, na enkele zeer moeilijke jaren: mede dank zij de reorganisatie, het bedrijf de moeilijk heden leek te, hebben overwonnen, plotse ling door een groot ongeluk, waarbij een mensenleven verloren ging, door alles een rode streep is gehaald en een geheel nieuwe situatie is ontstaan'. Hervatting of stopzetting blijft een vraag, die in de naaste toekomst de toekomst van De Toe komst zal bepalen. BEVERWIJK. Donderdagmiddag kon aan de veiling „Kennemerland" in Beverwijk nog een aanvoer van 18.000 kilo breekpeen worden geveild. Doordat hiervoor een grotere belangstelling be stond dan gedurende de laatste maan den het geval is geweest, kon alles vlot worden verhandeld De B-sortering no teerde van 18 tot 21V2 cent per kilo, ter wijl voor de D-soort van 12 tot 19 cent werd betaald. ADVERTENTIE Willemsbeekweg 88 - Tel. 1 46 27 Vraag naar onze spaarregeling (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. De ongeveer honderd jeugdige leden van de padvindersgroep „De IJmondtrekkers" zijn reeds lange tijd genoodzaakt hun bijeenkomsten in de openlucht te houden, omdat het gebouw tje achter het postkantoor dat hun vroe ger als onderkomen diende, sinds ander half jaar niet meer voor deze groep be schikbaar is. Het gemeentebestuur van Velsen compenseerde dit verlies enigs zins door de padvinders een terrein aan de Heerenduinweg aan te wijzen, waar zij echter nogal van de weersomstandig heden afhankelijk zijn. Vandaar dat hier meermalen bijeenkomsten wegens regen moesten worden afgelast. Enige ouders van deze padvinders wil len nu een bliksemactie ontketenen, zo dat aan een 'dergelijke noodsituatie een spoedig einde kan worden gemaakt. Van daar dat zij een loterij organiseerden, waar fraaie prijzen aan zijn verbonden. Deze loten zullen door welpen van „De IJmondtrekkers" in Velsen huis aan huis te koop worden aangeboden. Uiteraard zijn ook financiële bijdragen voor het nieuwe groepshuis welkom. Stortingen worden gaarne ingewacht op giro 578956 ten name van de heer Wilgenkamp, met vermelding „Actie troephuis". Voor hetzelfde doel wordt .voorts voor zaterdag 8 juni een autorally voorbereid, waar nog nadere mededelingen over zul len volgen. (Van een onzer verslaggeefsters) IJMUIDEN. Op 10 maart heeft de Velsense politie een zeventienjarige jon gen uit IJmuiden aangehouden, die sinds dien bekend heeft tientallen inbraken te hebben gepleegd in IJmuiden. Hij was meestal in gezelschap van zeven andere jongens uit IJmuiden-West, in leeftijd variërend van elf tot zeventien jaar. Ten overstaan van de politie maakte de zeventienjarige jongen wat in politietaal heet „schoon schip". Hij bekende inbra ken "te hebben gepleegd bij de Vico op 22 januari, bij „De Gouden Karper" op 18 februari en 4 maart en bij de Visserij- school op 21 februari. Op 25 november brak men in bij Parle- vliet. bij de NECO en bij Drijver. Pe strandwinkel van de firma Verschoor was op 29 oktober, 16 december en 23 december het doelwit en op 24 februari bracht men een ongewenst bezoek aan de strandwinkel De Graaf. In de strand winkel van de firma Van Hoof opereerde men op 29 oktober en 27 november. Voorts werd er ongeveer vijfentwintig maal ingebroken in het zogenoemde witte gebouw aan de Trawlerkade, waar pl.m. 150 pakjes sigaretten, hoeveelheden snoep, pakjes shag en geld werden ontvreemd. Bij Edivo vernielde men een glasruit en BEVERWIJK. Een aantal leden van de Filmclub „IJmond Dubbel Acht' heeft laten zien hoe ver men het reeds heeft gebracht. Om een en ander te beoordelen was een aantal leden van de Filmclub „Zaenden" naar Beverwijk gekomen. Als regel, zo vertelde de voorzitter, de heer A. Kooy, wordt er een vier- of vijftal films ingezonden ter beoordeling. Nu wa- ï^n het er tien! Hoewel men. reeds vjug was'begonnen, werd het toch een late avond. Zoals ge woonlijk gaven ook nu de heren jury-le den leerzame aanwijzingen. De uitslagen waren als volgt: B-klasse: De heren Meeuwsen van Van der Loo respectievelijk met „Wintersport" en „Va kantie 1967" ieder 3,4 punt; De Vries met „Witboek in zwart-wit" 4,4 punt. 3de prkjs De Graaf; „St. Nicolaas in St. Agnes, 5,6 punt, 2de pr.; Van Lunteren: „Schippers- gracht" 6,9 punt. 1ste prijs. A-klasse: Dhr. Kooy ..Zeilschip Ahoy", 6.3 punt; Lubbers: „Fuiken lichten" 6,6 punt.; Olivierse: „Snuffelen aan Blasirts", 7,2 punt; Lubbers: „Speeltuin", 7.2 punt en Woerdeman-Kok: „Uitgeteld", 7.4 punt. De laatste drie heren gaan met hun film naar de districtswedstrijd. dronk men flesjes frisdranken leeg. Aan boord van een Volendams schip werd een portemonnaie met 65.meegenomen. De automaat van een coiffurezaak is enkele malen open gebroken. Bij Lagen dijk aan de Haringkade is na inbraak de ehocolademelkautomaat leeg gedronken. Bij de Kijk-Grijp op het Marktplein zijn onder meer vijfentwintig kleine kerst bomen ontvreemd, alsmede flessen limo nade en bier. Op vele plaatsen werden uit een soort baldadigheid vele ruiten ingegooid en andere vernielingen aangericht. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN Tijdens de woensdag 27 maart te houden openbare raadsvergade ring zal onder meer in behandeling wor den genomen een verzoek om ontslag uit de betrekkingen van gemeente-ontvanger en hoofd van de ophaal- en stortingsdienst van de heer A. Zadel. Burgemeester en wethouders stellen de raad voor dit ont slag eervol te verlenen met ingang van 1 mei van dit jaar, onder dankbetuiging voor de vele en belangrijke djensten aan de gemeente bewezen. Zoals wij al eerder berichtten stellen B. en W. tevens voor in zijn plaats te be noemen de heer R. Beens, administrateur, chef van de tweede afdeling der gemeen te-secretarie. Deze benoeming zal echter een tijdelijk karakter dragen, daar het 't college inopportuun voorkomt nu reeds een definitieve keuze te doen, omdat reke ning dient te worden gehouden met de mogelijkheid van een gewijzigde bestuur lijke indeling in het IJmondgebiëd, welke het bestuur van de eventuele nieuwe ge meente wellicht andere mogelijkheden zou bieden. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Zondagmorgen gaan in Beverwijk zes kerkdiensten niet door. Dat zijn de diensten in De Opgang, de lts in Oosterwijk; de Prinsesselaankerk: de Doopsgezinde kerk; de Lutherse kerk en de normale dienst in de Grote Kerk. Er zal die dag namelijk één kerkdienst zijn en wel om 10 uur in de Grote Kerk, waar in alle Hervormden, Vrijzinnig Hervorm den, Doopsgezinden, Luthersen en Re monstranten samenkomen. Althans zo hoopt het de Oecumenische Raad, welke zes kerkeraden Icreid heeft gevonden om dit oecumenisch experiment te wagen. In deze bijzondere kerkdienst wordt de li turgie geleid door ds, Th. van Sprang en da. mr. M. Riemers; de prediking door ds. R. van 't Lindenhout. (Van een onzer verslaggeefsters) HAARLEM. „Ik begrijp volledig dat dit voor de verdachte een triest ogenblik is. Ik heb me zelfs afgevraagd of deze zaak wel vervolgd moest worden", zei donderdagmiddag de officier van justitie mr. J. van den Oever bij de meervoudige kamer van de Haarlemse rechtbank. Terecht stond een 29-jarige Haarlemse fotograaf die op 30 december met zijn (Van een onzer verslaggeefsters) VELSEN. De afdeling IJmuiden-Vel- sen van het Rode Kruis heeft donderdag avond afscheid moeten nemen van de heer N. Kloosterhuis, toegevoegd officier van de colonne van deze afdeling. Men heeft dat slechts zeer node gedaan en alleen het feit dat de heer Kloosterhuis is gepromo veerd tot gewestelijk officier maakte dat men zich deze avond in het Rode Kruis- centrum „Slingermuur" toch met hem kon verheugen over deze eervolle benoeming, al was het met gemengde gevoelens. Want uit de vele hartelijke afscheidswoorden en de fraaie cadeaus bleek, dat de heer Kloosterhuis zich gedurende een reeks van jaren als coördinator en organisator in colonneverband in bijzondere mate heeft ingespannen. De colonnecommandant dokter A. J. G. Wermenbol schetste hem als een mar kante figuur die over veel improvisatie talent beschikt en die de colonne wist te bezielen. De commandant haalde enkele illustrerende herinneringen op aan grote oefeningen in het verleden. Dokter Wermenbol sprak de wens uit, dat er in het dagelijks werk van de heer Kloosterhuis de ongevallendienst toch een regelmatig contact zal blijven bestaan Hij overhandigde de heer Kloosterhuis ee grammofoonplaat om vervolgens mevr. Kloosterhuis letterlijk en figuurlijk in de bloemen te zetten, omdat ook zij de co lonne zo vaak van dienst was. Namens de colonneleden sprak de heer Olthof zijn erkentelijkheid uit voor het vele werk dat de heer Oosterhuis in co lonneverband heeft verzet en voor het ve le dat de leden van hem hebben geleerd. Namens de leden bood hij een kostbare kist met gereedschap aan. Het afdelings bestuur zou daar later een boormachine aan toevoegen. Namens dit bestuur sprak voorzitter W. Sepp, die de kenschets wel ke dokter Wermenbol al had gegeven nog wilde aanvullen met persoonlijke eigen schappen als een onverwoestbaar optimis me en een ongelooflijke blijmoedigheid. Ook de heer Sepp haalde enkele specta culaire herinneringen op. De voorzitter verheugde zich over het feit, dat niet alle contacten abrupt worden afgebroken, maar dat de heer Kloosterhuis al heeft laten weten dat men toch altijd een be- auto in Halfweg op de brug in botsing kwam met een hem tegemoetkomende auto. Ten gevolge van het ongeluk kwam de vrouw van de fotograaf om het leven, „Toen ik de auto zag was hij aan 't slippen en tolde in het rond", vertelde donderdag als getuige de 21-jarige be stuurder van de wagen waarmee de foto graaf in botsing was gekomen. De fotograaf was met zijn vrouw 's nachts omstreeks twee uur uit Amster dam teruggereden naar Haarlem. Hij zou met een snelheid van ongeveer 120 km hebben gereden. Bij de bebouwde kom van Halfweg was hij vaart gaan minde ren, maar niet helemaal tot de vereiste 50 km. „Ik kom vier keer per dag over die brug", zei de verdachte die zich van het ongeluk zelf niets meer kon herin neren. De politie had geconstateerd dat het brugdek glad was door opvriezing De officier van justitie vond dat de zaak in het belang van de verkeersvei ligheid toch behandeld moest worden „Ook de getuige had letsel op kunnen lopen", stelde hij vast, „die brug ligt daar bijzonder lelijk, er is maar heel weinig nodig of het wordt een glijbaan, ver volgde de officier die aannam dat het glad was die nacht. Hij sprak de fotograaf vrij van het eerste ten laste gelegde feit, grove schuld aan een ongeluk met dodelijke afloop Voor het in gevaar brengen van de vei ligheid van het verkeer eiste hij 250 boete en een half jaar" ontzegging van de rijbevoegdheid. Voor het te hard rijden kwam er nog een eis van 50 bij. Mr. O. H. van Wijk, de raadsman van de Haarlemmer, zag overmacht in het spel. Zijn cliënt had voor hij ging riiden gecontroleerd of het glad was. De raads man zag alleen het te snel rijden be wezen. Uitspraak op donderdag 4 april om half tien 's morgens. roep op hem zal kunnen blijven doen. Ook de heer Sepp bood mevrouw Kloos terhuis bloemen aan. De automobielclub „De Rijmonders" heeft heel vaak een beroep op de heer Kloosterhuis gedaan en nimmer tevergeefs want, zo vertelde de heer Van Kleef,' het „Nico regelt het wel" gold bijna onbe perkt. Met een fraaie aansteker met in scriptie werd de erkentelijkheid van „De Rijmonders" tót uitdrukking gebracht. Twee dames van de redactiecommissie van het Rode Kruis-orgaan „De Banier" namen officieel afscheid, maar zij voeg den er onmiddellijk aan toe, dat zij in de komende tijd nog wel op de hulp van de heer Kloosterhuis rekenen. Een tafelaan steker was hun cadeau. „Overrompelend" was het commentaar van de heer Kloosterhuis op al dit hulde betoon. Hij sprak op zijn beurt met veel waardering over de medewerking die hij altijd van vele zijden heeft ondervonden, vaak op kritieke momenten en in benarde situaties, waarin alles leek te mislukken „Maar dan waren er altijd toch weer men sen die achter je gingen staan en mee De commandant van de Rode Kruis Colonne in IJ muiden-V eisen, dokter A. J. G. Wermenbol, neemt officieel afscheid van de heer N. Klooster huis, met wie echter geenszins alle contacten zullen worden verbroken. 7,50: mevr. B. HofmanVlas, Hofdijk laan 88, Driehuis. 5,J. de Groot, Homburgstraat 14 zw. IJmuiden. 2,50: mevr. A. JansenZijlema, Lange Nieuwstraat 426, IJmuiden. U kunt het uzelf gemakkelijk ma ken door het abonnementsgeld voor het volgende kwartaal te voldoen op onze postgirorekening no. 129288 ten name van de IJmuider Courant. U bespaart daarmee incassokosten en vermijdt geloop aan de deur. Het te gireren bedrag is 13. postabonnees 14.50. U kunt het ons gemakkelijker maken door uw giro-opdracht te verzenden voor het eind van de maand, voorzien van uw juiste naam en adres. Wij behoeven dan geen kwitanties uit te zenden. In dien u voor een ander gireert, wilt u dan het bezorgadres van de krant vermelden Voor incasso-girobetalingen (het allergemakkelijkste) zijn formu lieren op aanvraag gaarne ter be schikking. In dit geval dient men wel voor voldoende saldo op de girorekening zorg te dragen. DE ADMINISTRATIE gingen helpen", aldus de heer Klooster huis, die nog eens alle grote oefeningen de revue liet passeren. Het had hem prettig getroffen, dat hij in zijn nieuwe funktie in gewestelijk ver band met veel waardering had horen spreken over de kwaliteit en de uitrus ting van de colonne van de afdeling IJ- muiden-Velsen. Een teleurstelling moest hem deze avond toch even van het hart, namelijk dat het aantal van honderdtwin tig actieve colonneleden nog niet kon wor den bereikt. Een spontane reactie uit de zaal luidde: „Het jaar is nog niet ten einde". Tijdens deze afscheidsavond konden de col.inneleden tevens kennis maken met de opvolger van de heer Kloosterhuis, de heer L. de Vries. De ondergetekende straat plaats wenst met Ingang van 1 april a.s. een kwartaal-abonnement op Handtekening --- U kunt deze aanmelding per post opzenden of meegeven aan de bezorger in uw wijk. l

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 5