Head of the river toetssteen voor de achten DE ZILVERVLOOT „VOLKSLIED" VOOR OKKER IN COLUMBIA Drievoudig winnaar in Barranquilla I i» Zalai vertrekt bij DWS Militaire elftal plaatste zich voor het eind toernooi Fa. B. ENGELENBERG Teruggang of fusie in Haarlem Okker derde geplaatst in Johannesburg Ferencvaros in halve finales Erhard Keiler brak been Manchester City sterker dan de United Schorsing van Dawn Fraser wordt opgeheven Ashe schakelde Santana uit Nederlaag voor VCIJ 23 fes»- mm^mÊÊÈMÈiWÈÊtÊmmm WÊÊKÊÊBÈlttlÈÈÈÈSSËtë êêi éèi8 DWEIL DONDERDAG 28 MAART 1968 a IS de matras waarop u werkelijk uitrust! Amateuristisch J aarheurstoernooi DWS verlengt contract niet Te laat Nu ook een superieure van Doe mee aan de grote prijsvraag en win 1000 gulden Deelname formulier bi] uw winkelier Drie titels OFFICIeLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN MANOMETERS - LUCHTKRANEN Reacties van Haarlem, RCH en EDO (Van een onzer verslaggevers) AMSTERDAM. Met Mexico voor de deur is de „Head of the River" de officiële opening van het roeiseizoen het komende weekeinde, belangrijker dan ooit. Niet zozeer voor de 70 ploegen in de tweede, derde, lichte en vetera nen-divisie maar wel voor de sterk favo riete Nereus-acht, Laga en Triton in de elitegroep. Ook op het spectaculairste nummer wil Nederland nu een hartig woordje meespreken. Door de successen op de kleinere nummers van de laatste jaren zijn onze roeiers een beetje over het min derwaardigheidscomplex heen, dat hen er tot nu toe van weerhield in te schrij ven op het door iedere roeiliefhebber meest gewaardeerde nummer: de strijd der achten. Sjoerd Wartena, die in 1963 met Casteleyn in de „twee met" op de Europese kam pioenschappen in Kopenhagen zilver won en in Tokio op de Olympische Spelen in de „vier zonder" met Casteleyn, Boelen en Enters als vierde eindig de, zegt ervan: „Direct na de spelen van Tokio ben ik met roeien opgehouden en ben ik een jonge acht van Nereus gaan coachen. Ik vond het toen al onzin, dat wij niet tegen grote roeinaties als Duitsland, Italië, Rus land en Amerika met een acht in het veld durfden te treden. De kern van die jonge Nereus-acht is gehandhaafd, er zijn mensen afgevallen en weer bijgeko men dit jaar bijvoorbeeld nemen Kloos terman en Niehe, die vorig jaar op de wereldkampioenschappen in Bied in de vier. zonder stuurman brons veroverden, twee opengevallen plaatsen in maar ieder die er bijkomt moet zich aanpassen aan de kern". „Ik heb zes jaar geroeid, veel in het buitenland gezien en ervaren. Nu tracht ik mijn ervaring over te brengen op die acht. Daarbij ga ik uit van een eenvou dige basis-regel, namelijk: roei een zo eenvoudig mogelijke stijl, zonder enige franje, probeer in de eerste plaats de boot zo min mogelijk te storen als-ie door het water glijdt. Hoe makkelijker en rus tiger je in de boot zit, hoe beter houdt dat ding zijn vaart. Dat betekent dat je de conditie van de roeiers tot het uiterste moet opvoeren. Als je moe wordt veroor zaak je onregelmatige bewegingen van de boot, verlies je de soepelheid van je slag en rem je dus. Belangrijk is dus een volkomen gelijk bewegingspatroon van je acht mensen te krijgen. Dat kan mijns inziens het beste als je het patroon van de kern handhaaft, als je nieuwko mers, wat ze ook in andere boten gepres teerd hebben, zich naar die kern laat richten, zij moeten zich aanpassen, om dat je niet steeds van de ene stijl op de andere kunt springen. Dat haalt de con tinuïteit uit de ploeg". „Dat die gedachte zo gek nog niet is, heeft de Nereus-acht van vorig jaar be wezen. Voor het eerst in onze roeigeschie- denis geloof ik plaatste toen een Nederlandse acht zich in .de finale van een Europees kampioenschap. In Bied tijdens de wereldkampioenschappen werden we al zevende, wonnen we dus de troostfinale. Maar in Vichy op de Euro pese die eigenlijk even sterk bezet zijn, omdat op die „open" kampioenschap pen ook de ploegen van Amerika en Au- itralië bijvoorbeeld mogen uitkomen werden we vijfde in de finale. Met die plaats was ik enorm blij, omdat we daar mee aan ons Olympisch comité duidelijk maakten dat het halen van een finale plaats waarschijnlijk de eis voor uit zending naar de komende spelen ook ADVERTENTIE Cl JOHANNESBURG. Tom Okker is als derde geplaatst voor het heren enkelspel van de internationale Zuidafrikaanse ten niskampioenschappen die op 1 april in Johannesburg beginnen. De lijst van de plaatsingen ziet er voor de enkelspelen als volgt uit: Heren enkelspel: 1. Jan Lunquist (Zw.), 2. Clark Graebner (V.S.), 3 Tom Okker (Ned.), 4. Bob Hewitt (Zuid-Afrika), 5 Marty Riessen (V.S.), 6. Ken Fletcher (Hong Kong), 7. Bob Maud (Zuid-Afrika), 8. Ray Moore (Zuid-Afrika). Laga is ook kanshebber in de Head. Een foto tijdens de training: Mul link, Suselbeek, Lambrechtse, v. d. Want, Koppen de Neve, Van Nes, De Graaf, Stefels en stuurman De Haan. voor een Nederlandse acht niet meer tot de onmogelijkheden behoort. Dat beteken de vorig jaar dus een enorm succes voor onze roeiwereld, het is nu eenmaal zo dat de strijd der achten op elk roei-eve- nement het hoogtepunt vormt". „Door de merkwaardige opzet van het Nederlandse roeien is in ons land een na tionale combinatie voorlopig niet moge lijk. We hebben in feite maar drie vereni gingen die roeiers van internationaal ni veau opbrengen, t.w. Laga, Triton en Ne reus. Die verenigingen hebben zo hun ei gen sfeer, hun eigen methodes. Dat com bineren op zeer lange termijn zal moeten gebeuren, zo het ooit mogelijk is. Dat is in feite het benauwde van ons roeiwe- reldje dat we afhankelijk zijn van en kele situdentencorpsleden, die het zo graag willen doen. Willen we het gro ter aanpakken, dan zullen we op gro tere breedte met jongere mensen moeten beginnen. Dan zullen we ook een beroeps- coach moeten hebben, die net als de Duitse Adam het land afgaat en de grootste ta lenten bij elkaar brengt. Bij ons geschiedt het coachen heel ama teuristisch. Ik leid de Nereus-acht alleen maar in de weekenden en tracht de ande re dagen zoveel mogelijk na mijn werk tijd een uurtje vrij te maken om een oe fening van de ploeg te volgen. De roeiers zelf doen er heel veel aan, bijna alles wat mogelijk is. Maar een beroepscoach zou natuurlijk veel meer uit die jongens kunnen halen. Nereus heeft haar voort durende successen met onze acht heb ben we bijvoorbeeld al vijf, zes jaar ach ter elkaar de „head" gewonnen te danken aan de regelmaat in de coaching. Ook bij Laga was er altijd wel iemand die zich voor dat werk zoveel als moge lijk was wilde inzetten. Bij Triton is dat al minder. En bij de rest van de Neder landse roeiverenigingen is dat veel min der". BILBAO. Ferencvaros heeft gisteren in Bilbao de halve eindstrijden in het toer nooi om de jaarbeursstedenbeker bereikt. In de tweede ontmoeting zegevierden de Hongaren voor 45.000 toeschouwers met 2-1 over Atletico. Bij rust was de stand nog dubbelblank. De eerste wedstrijd in Boedapest werd eveneens door de Honga ren met 2-1 gewonnen. In Dundee won de gelijknamige club de eerste wedstrijd voor de kwartfinales van dit toernooi met 1-0 van FC Zurich. De Schotse spil Easton zorgde in de 79ste mi nuut voor het winnende doelpunt. De wed strijd trok 18.000 toeschouwers. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Trainer Laslo Zalai is door DWS meegedeeld dat zijn contract na 1 juni niet meer verlengd zal worden. „Hij heeft niet aan de verwachtingen be antwoord", zegt secretaris Luikinga. Daar mee doelt de plaatsvervangend voorzitter van DWS op de magere resultaten, die DWS tot nu toe in de competitie boek te. De Hongaar Zalai werd begin van dit seizoen aangetrokken als opvolger van de evenals ontslagen DWS-oefenmeester Jaap van der Leek, die daarna weer te rug keerde naar zijn oude vereniging Wil lem II. Zalai trainde voor DWS het Vlaar- dingse Fortuna. Over het verwijt van Zalai dat ieder contact tussen hem en het bestuur ont brak zegt de heer Luikinga: „dat zijn woorden van een man die dacht dat hij niet ontslagen zou worden. Meneer Zalai weet wel beter". Zalai blijft tot 1 juni in functie. Luikinga: „Hij heeft mij ver zekerd dat hij zich tot die datum voor 100 percent voor DWS zal blijven geven en zo lang hij dat doet blijft hij in func tie. In het contract was nu eenmaal een opzegtermijn van drie maanden opgeno men, die gold voor beide partijen. Zo niet, dan hadden we het hem waarschijn lijk pas aan het eind van het seizoen meegedeeld, maar contract is contract." Als opvolger van Zalai wordt de huidi ge trainer van A Z'67 Lesley Talbot ge noemd. Talbot was trainer van DWS toen de Amsterdammers promoveerden en het landskampioenschap veroverden. Talbot: „Er zijn wel besprekingen geweest. Ik heb enkele malen met DWS gesproken, maar er is nog niets besloten. Ik heb het tot nu toe wel naar mijn zin in Alkmaar. Het is nog even afwachten." ST. MORITZ. De Olympische kam pioen 500 meter hardrijden, de Westduit ser Erhard Keiler heeft bij een skitocht in het gebied van Fuorcla Grischa. boven Sint Moritz een been gebroken. De we reldrecordhouder werd met een helikop ter naar een kliniek van St. Moritz ge bracht, waar de behandelende geneesheer een gecompliceerde breuk in het rechter been vaststelde. De knie- en enkelge wrichten zijn niet beschadigd. MARBURG. Het Nederlandse mili taire elftal heeft, na het weinig bemoe digende doelpuntloze gelijkspel van twee weken geleden in Eindhoven toch kans gezien het Westduitse legerteam uit te schakelen in de eerste ronde van het internationale militaire voetbaltoernooi. De Nederlandse militairen wonnen in Marburg voor 6000 toeschouwers met 2-1. Bij de rust hadden zij een voorsprong van 1-0. Het Duitse team had gedurende een groot gedeelte van de wedstrijd een veld- overwicht, maar kon dit pas in een doel punt uitdrukken, toen de Nederlanders al met 2-0 voorstonden. Nederland heeft zich door deze overwinning geplaatst voor het eindtoemooi dat in juni in de Perzi sche hoofdstad Teheran wordt gehouden. Hiervoor plaatsen zich de zes poule-win naars. Nederland was oorspronkelijk met West-Duitsland en Luxemburg in één poule ingedeeld, maar Luxemburg trok zich terug, zodat het kwalificatietoernooi de vorm kreeg van een tweekamp. De overwinning in Marburg kwam op enigszins gelukkige wijze tot stand. Na de openingstreffer van Jeuring in de ze vende minuut kregen de Duitsers enkele doelrijpe kansen. Maar doelman Van Be- veren keerde met spectaculaire acties schoten van Scholl, Erler en Neuberger. MANCHESTER De gisteren in de eer ste divisie van de Engelse voetballeague gespeelde derby Manchester United - Manchester City is door laatstgenoemde met 3-1 gewonnen. Door deze zege staan thans drie clubs aan de leiding: Man chester United, Manchester City en Leeds United. De 63.500 toeschouwers waren getuige van een explosieve en in hoog tempo ge speelde wedstrijd. Reeds na 48 sekonden zette Manchester United de stadgenoot op een achterstand door een treffer van George Best. United overklaste Manches ter City in het eerste kwartier volkomen, maar daarna werden de rollen omge draaid. Voor rust werd de stand reeds in evenwicht gebracht (1-1). Na rust scoor den George Heslop en Tony Coleman de winnende doelpunten. nnfinnnnnnnnnnnnnnnnnnfinnnnnnniinnnniinniinnnnnnnnnnnnnnnnnfMinnnnnniinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn-inr"---"""—*||<|ww>wwniii1i'n^ (door Tom Okker) BARRANQUILLA. Na mijn be zoek aan Jamaica, waar ik over de resultaten niet ontevreden mocht zijn, vervolgde ik mijn tennisreis naar Co lumbia, waar in de kustplaats Barran quilla het volgende tennistoernooi zou worden gehouden. Wat sightseeing aan gaat ben ik er in Columbia erg be kaaid afgekomen, want het enige wat ik van dit Zuidamerikaanse land heb gezien is mijn hotel en de tennisbaan en dan nog het stukje Barranquilla, dat ik op weg van mijn hotel naar de tennisbaan vanuit een taxi heb kunnen bekijken. Ik heb heel wat van die rit jes gemaakt, want ik zat tot de laat ste dag in het toernooi en smaakte bovendien nog de voldoening op alle drie de nummers als eerste uit de bus te komen. Dat woog dus wel op tegen het gebrek aan tijd, dat ik had om stad en land wat verder te gaan verkennen. Bovendien was de sfeer tij dens dit toernooi erg genoeglijk en ik geloof, dat zowel winnaars als verlie zers het hier best naar hun zin heb ben gehad. Er was mij al van te voren gezegd, dat het in Barranquilla meestal erg hard waait, maar deze keer is het nog al meegevallen. Er stond wel een har de wind. maar het was nog net geen storm. Meestal is zo'n wind erg ver velend, maar vaak kun je de wind ook gebruiken en bespelen en dat heb ik dan ook getracht te doen. En gelukkig heel vaak met succes. De organisatie van het toernooi was zoals we verwacht hadden: rommelig maar erg gezellig. We wachtten maar af, hoe alles zou gaan en het liep meestal wel goed. Door dergelijke er varingen word je zelf ook een beetje flegmatiek. De wedstrijden waren elke dag gepland om om twee uur te be ginnen, maar als we tegen die tijd op de banen verschenen waren er wel een paar mensen van de toernooicom- missie, maar er nog geen lijn op de baan. Die moest nog helemaal in orde gemaakt worden en het gevolg was na tuurlijk, dat we iedere dag minstens een uur te laat begonnen en dat we vaak tot diep in de nacht moesten spe len. Nu begin je ook daaraan wel zo langzamerhand te wennen, maar ik blijf toch de voorkeur geven aan spelen overdag met daarna een behoorlijke Okker (rechts) met Riessen (links) voor de aanvang van de finale in Barranquilla. ADVERTENTIE vileda nachtrust. De banen (z.g .clay-courts) waarop we spelen, kunnen vergeleken worden met de banen in Frankrijk, wat snelheid en veerkracht betreft. Ze lagen me lekker. Een heel plezierige bijkomstigheid voor mij was de aanwezigheid van een tamelijk grote Nederlandse kolonie, die aan één kant van de tribune bij el kaar zat en die mij tijdens mijn wed strijden steeds heeft aangemoedigd. Ze zaten zelfs met de Hollandse vlag te zwaaien en toen ik de eindstrijd van het enkelspel gewonnen had, waren ze zo enthousiast, dat ze „de zilvervloot" begonnen te zingen. De Columbianen hadden wel eens van de „zilvervloot" gehoord, omdat die vloten indertijd vanuit hun land vertrokken, maar ze verkeerden in de veronderstelling, dat dit lied ons volkslied was. Een delegatie van de Nederlandse kolonie bood me na afloop van de wedstrijden een prachtige atlas aan met de mooi ste foto's van Columbia. Vreemde plaatsing De plaatsing in Barranquilla was niet in overeenstemming met de be haalde resultaten van de afgelopen toernooien van het Caribische circuit. Hij zag er als volgt uit: 1. Richey, 2. Gulyas, 3. Bowrey, 4. Okker, 5. Sang- ster, 6. Riessen, 7. Jovanovic en 8. Ruffels. Riessen's resultaten zijn veel te goed voor een zesde plaats, terwijl Bowrey nog helemaal niets heeft la ten zien. Ook Lesley Turner (Bowrey's vrouw sinds enkele maanden) is nog niet tot belangrijke prestaties geko men. Het damesveld was trouwens bij zonder sterk, want de sterkste „klei- banenspeelsters" waren vertegenwoor digd: 1. Ann Haydon-Jones, 2. Fran- Qoise Dürr, 3. Lesley Bowrey-Turner, 4. Nancy Richey, 5. Judy Tegart. In het herenenkelspel leverde de tweede ronde een sensatie op, doordat Richey van Guszman (Ecuador) ver loor. Deze laatste is een pupil van Pan- cho Segura. Het was de derde keer, dat Guszman tegen Richey uitkwam, en de vorige keren had hij verloren, Hij trok zich er schijnbaar niets van aan, dat Richey nr. 1 was geplaatst en speelde volkomen vrijuit met 6-4, 6- 2 en 6-3 als resultaat. Ook Ray Ruffels moest in Guszman zijn meerdere er kennen. Ikzelf heb het tegen Franulo- vic erg moeilijk gehad. Ik had in Beo- grad vorig jaar van hem verloren en zag wel wat tegen deze wedstrijd op. In de laatste set stond ik met 4-2 ach ter en dacht een moment dat de wed strijd me ook dit keer zou ontglippen. Ik kon toen echter met enkele goede passings de stand gelijk maken en ten slotte met 6-4 in de derde set winnen. Guszman heeft na zijn goede vooraf gaande partijen tegen mij niet al te best gespeeld. Na een achterstand van 6-3 en 4-1 gaf hij de partij practisch gewonnen en de uitslag werd 6-3 6-1 en 6-1 voor mij. In de finale tegen Riessen waren we beiden erg moe. We hadden allebei drie finales bereikt en hadden de laatste paar dagen elk negen partijen gespeeld die niet alle even gemakkelijk waren geweest. Riessen nam in de eerste set de leiding met 4-1, maar ik kon door goede passeerslagen en lobs de stand gelijk maken en zelfs met 5-4 een voorsprong nemen. Toen verloor ik met nieuwe ballen mijn service en ging het tot 6-6 gelijk op. Daarna brak ik door zijn service heen en sleepte de set met 8-6 in de wacht. De beide volgende sets waren 6-3 en 6-3, zodat daarmee het eerste nummer met winst was geëindigd. In het herendubbelspel hebben Marty Riessen en ik in de finale wel geluk gehad tegen Sangster/Cox. In de eer ste set stonden we 5-2 voor, maar ver loren toch met 7-5. De beide volgende sets waren met 6-3 en 11-9 voor ons. In de beslissende set hebben de En gelsen drie keer de leiding genomen en hadden de partij kunnen uitserve- ren. Cox éénmaal en Sangster twee maal. Ze hebben zelfs een matchpunt verspeeld. In het gemengd dubbel leg den Nancy Richey en ik beslag op de titel door 'n overwinning op Ann Hay- don-Jones Marty Riessen met 6-3, 3- 6 en 6-3. Het was Nancy's tweede (zij had ook het enkelspel gewonnen)en mijn derde titel. Bij de prijsuitreiking hoorde ik, dat het de tweede keer was dat het inter nationale tennistoernooi van Barran quilla een drievoudig kampioen ople verde. De eerste keer was dat'in 1954 toen Tony Trabert de drievoudige winst binnenhaalde. Al met al is Barranquilla voor mij het hoogtepunt geworden van mijn tennistrip door het Caribische ge bied en hoewel ik Columbia alleen van uit de lucht en vanuit een taxi heb kunnen bekijken, is het voor mij een van de prettigste landen geworden, waaraan ik in later jaren zal terug denken. ''WWWWWWWIlWUWWWWWIAAAJWWMinWIWIIMWIlUI ADVERTENTIE Doclstraat 19 Haarlem Tel. 15152 Daarentegen brachten de sporadische te genaanvallen, bekwaam geleid door Wil ly van der Kuylen, de Duitse achterhoe-- de enkele malen in grote moeilijkheden. Bij zo'n uitval vergrootte Resenbrink, die na de hervatting Van der Loop als links buiten was komen vervangen, de voor sprong tot 2-0. Twintig minuten voor het einde scoorde Will Neuberger het tegen- punt. In de resterende minuten konden de Nederlanders de Duitse stormlopen op vangen. Opstelling: Van Beveren, Achterberg, Hulshoff, Graaumans en Van Essen, Rijn- ders en Jeuring, Klijnjan, Van der Kuy len, Geurten en Van der Loop (na 45 minuten vervangen door Rensenbrink). (Van onze sportredactie) HAARLEM Naar aanleiding van het voorstel van de KNVB om semi- profclubs die voelen voor een terug keer naar het amateurisme in de twee de klasse te plaatsen, gaven bestuurs leden van Haarlem, RCH en EDO de volgende reacties: Voorzitter Hut van Haarlem: Dit voorstel is voor ons in ieder geval niet van belang. Gisteravond heeft het be stuur de desbetreffende brief van de KNVB besproken en het resultaat is: we gaan door. Gezien onze financiële positie kunnen we dat ook wel aan. Financieel zijn we kerngezond en als zodanig een van de weinige uitzonde ringen. Het voorstel is voor ons dus alleen van belang voor zo ver het aan leiding geeft tot een sanering van het betaalde voetbal, die inderdaad hoog nodig is". Ook in een fusie in Kenne- merland ziet Haarlem niet veel. „Ik dacht niet dat zo'n combinatie een goede toekomst heeft. Het wordt een veel kostbaarder zaak, omdat de oude getrouwen verdwijnen en men zal moeten gaan werken met betaalde krachten. Een concentratie zal van het publiek geen steun krijgen". Voorzitter Schreuder van RCH: „Ik kan er nog geen zinnig woord over zeggen. We hebben de brief pas één dag in huis. We zullen het aanbod wel bekijken, natuurlijk. Je zou gek zijn als je dat niet deed. We bezinnen ons ieder jaar over de situatie van de ver eniging. Maar dat is geen zaak van het bestuur alleen". Voorzitter sectie betaald voetbal, de heer Koster, van EDO: „De betaalde commissie en de meerderheid in het bestuur zijn tegen teruggang naar het amateurvoetbal. Het zou de doodsteek zijn van de vereniging, omdat die voor zestig percent leeg bloedt. Een hoop spelers zijn juist door de status van betaald voetbal aan EDO gebonden. Bovendien is teruggang helemaal niet nodig. EDO staat er financieel het bes te voor in Kennemerland of zoals sommigen zeggen: 't minst slecht. Maar die zwartkijkerij is helemaal niet no dig. Ik ben wel een voorstander van een fusie. Dan moet het wel zo zijn dat de deelnemende clubs financieel op gelijke hoogte staan. We gaan geen schulden van anderen overnemen". SYDNEY. De Australische zwembond overweegt de schorsing van Dawn Fraser op te heffen. De dertig-jarige Australische, winnares van de 100 meter vrije slag bij de Olympische Spelen van Melbourne, Rome en Tokio en de eerste vrouw die de 100 meter beneden de minuut zwom en sinds februari 1964 wereldrecordhoud ster op deze afstand met 58,9 seconden, werd in 1965 voor tien jaar geschorst. De Australische zwembond nam deze be slissing naar aanleiding van het rapport dat Bill Slade, de leider van de Austra lische zwemploeg bij de spelen van Tokio, had opgesteld over het ontoelaat bare gedrag van leden van de Australi sche zwemploeg. NEW YORK Manuel Santana, Wim- bledonkampioen in 1966, is woensdag avond in de kwartfinale van het indoor- tennistoernooi in de Madison Square Gar den te New York uitgeschakeld door de Amerikaan Arthur Ashe. Santana won de eerste set, maar de Amerikaan kwam sterk terug: 5-7 6-3 7-5. Naast Ashe drong nog een Amerikaan tot de halve die de Joegoslaaf Franulovic met 10-8 7-5 eindstrijden door: Clark Graebner, versloeg. (Van onze volleybalmedewerer) De uitslagen van de gisteravond ge speelde volleybalwedstrijden luidden: He ren: VCIJ—VVS 0-3, DSS 1—Serve 2 3-1, VCIJ 2—PSCB 3-1, FES 2—OVRA 5 3-1, HVS 5—Gios 3 2-2, Gios 2—OVRA 4 1-3, HVS 2—KVA 1-3, de Blinkert—WIK 0-3. Dames: Alliance '22Zaanstreek 0-3, die Raeckse 3Gios 0-3, VesmiaJBS 3-0, HBC 2—OVRA 2 0-3, OVRA 3—FES 3 3-1, OVRA 5—JBS 2 1-3; JBS 2 kam pioen, Alliance 3—FES 2 2-2, OVRA 4 DSS 4 3-0, HBC—OVRA 0-3, HVS 4— Gios 4 3-0.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 23