de rijksoverheid vraagt de rijksoverheid biedt ervaren telexiste een toekomst vol interessante aspecten LUCHTMACHT KADERSCHOOL onderofficier koninklijke luchtmacht van plan uw keuken te verbeteren? 0} directie secretaresse FINATABANKnv. Kantoren waar u hartelijk welkom bent (ook op vrijdagavond HOOGOVENS IJMUIDEN SECRETARESSE VERKOOPAFDELING A. DE HOOP HAARLEM N.V. een TELEF0HISTE H.C.R. KELHER BUFFETBEDIENDE KAMERMEISJES WERKSTERS PIANIST adm. medewerker/ster vac. nr. 8-3465^1044 AOW-premie voor rijksrekening. De salarissen zijn exclusief 6% vakantieuitkering. de grootste verscheidenheid aan werk studiemogelijkheden - promotiekansen Hoogovens flmuiden vraagt voor haar Type- en Telexdienst een Eisen: Middelbare of daaraan gelijkwaardige opleiding. Goede kennis van de moderne talen. Leeftijd ca. 23 jaar. VAN HATTÜM EN BLANKEVOORT! Internationaal Aannemingsbedrijf-Beverwijk - vraagt een Wij zoeken een representatieve mede werkster, minimum-leeftijd 25 jaar, met middelbare schoolopleiding; diploma's steno Nederlands en En gels, bij voorkeur ook Frans en Duits; een grote mate van zelfstandigheid in verband met de frequente af wezigheid van de directie. ervaring in een soortgelijke functie; Sollicitaties te richten aan Van Hattum en Blankevoort NV Hoofd Afdeling Personeelszaken Velserweg 10 te Beverwijk Zijlstraat 56 - Haarlem Telef. 023 - 1 18 28 vraagt op haar klein kantoor ook typen en enig administratief werk behoren tot haar taak. Voor een meis je vanaf 17 jaar met enige jaren Mulo opleiding is dit een interessante baan. Indien je belangstelling hebt, bel dan eens op voor het maken van een afspraak. Voor ons op 10 april te openen Hotel-Café- Restaurant „BREDERODE" te Santpoort vragen wij ervaren Aanmelden Hotel-Café-Restaurant ,,Brede- rode", Velserenderlaan 3, Santpoort, tele foon 8012 (0 2560). Aan welk bedrag denkt u? Driehonderd gulden? Duizend? Tweeduizend? Een FINATA-lening is snel en plezierig ge regeld. Zonder informatiekosten. Voor alle privé-doeleinden! Iedereen is welkom bij de FINATA Bank. Voorbeeld: u leent f. 1.500,— en lost af in 18 maanden. U betaalt dan per maand f. 95,97. Dat is totaal 18 X f. 95,97 f. 1.727,46. U betaalt f. 227,46 aan financieringskosten, inclusief rente, admini stratiekosten en o verlij densrisico. Dat is slechts f. 12,63 per maand. Hoe de FINATA Bank u zo voordelig en snel geld kan verstrekken? Omdat het Nederlands grootste en mo dernste maatschappij is voor privé-leningen. van 7 tot 9 uur) en waar een uitgebreide folder voor u klaar ligt. Natuurlijk kunt u ook even bellen of schrijven. Haarlem, Dreef 18, (023) 15318 IJmuiden, Lange Nieuw- straat 783, (02550) 11248. De Koninklijke luchtmacht moet van minuut tot minuut paraat zijn, werkt met uiterst kostbare en verfijnde apparatuur. Daarom behoort zij te kunnen rekenen op de vakbekwaamheid van haar onderofficieren-specia listen. Onvoorwaardelijk. Daarom: elektronika, ge vechtsleiding, geleide wapens... in welk van de vele specialismen u ook opgeleid wordt, u kunt ervan overtuigd zijn dat u na 27 maanden een verantwoor delijke taak in het luchtmacht-team gaat vervullen. Deze grondige opleiding krijgt u in Schaarsbergen (bij Arnhem) aan de sergeant specialist gevechtsleiding sergeant specialist weerwaarneming sergeant specialist communicatie sergeant specialist radio-radartechniek sergeant specialist elektro en instrumenten sergeant specialist elektronische besturingstechniek sergeant specialist systemenmon- tage straalvliegtuigen sergeant specialist motormontage straalvliegtuigen sergeant specialist gronduitrus- ting mechanisch sergeant specialist gronduitrus- ting elektro sergeant specialist houtbewer- ken-schilderen sergeant hofmeester sergeant specialist brandweer sergeant grondverdediging sergeant specialist administra tieve zaken/vuurleiding geleidewapens sergeant specialist administratie ve zaken materieel/vuur leiding geleide wapens sergeant specialist grondverde- diging/lancering geleidewapens Laat eens een proefinrichting maken - 't is kosteloos U voelt iets voor een handige, echte kunststof keuken? De Eringa-expert komt met genoegen bij u thuis kijken, praten en meten. Daarna stelt hij uw droomkeuken graag kompleet voor u op, in de showroom van Eringa Keuken centrum. U kunt ook inééns naar Eringa gaan en ter plaatse een keuken voor u "in elkaar laten schuiven". Dat zegt u meer dan het bekijken van een tekening of een folderU ziet precies hoe het gaat wordenAlles vrijblijvend. En als u JA zegt, wordt alles snel en degelijk uitgevoerd. Want Eringa heeft alle vakmensen zélf: timmerman, loodgieter, elektricien, tegelzetter en stuka door. De service?Kompleet. De garantie? Volledig. Door eigen import zijn ook onze prijzen zeer konkurrerend. Nassaulaan 25 - Tel. 16696 - Haarlem showroom ook 's-zaterdags geopend. voor de Rijks Geologische Dienst te Haarlem typiste vac. nr. 8-3473/1044 voor het typen (waar nodig op stencil) van brieven, rapporten, manuscripten en boorbescnrijvingen van de medewerkers van de laboratoria. Vereist: de diploma's MULO en typen; leeftijd 18-29 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen f326,- en max. f759,- per maand. voor het Ministerie van Justitie bij de griffie van het kantongerecht te Haarlem met goede typevaardigheid, die o.a. zal worden belast met het verlenen van assistentie bij de behandeling van gerechtelijke stukken. Degene die in het bezit is van een MULO-diploma of gelijkwaardige opleiding wordt na selectie de gelegenheid geboden om in diensttijd een van rijkswege te geven, kosteloze opleiding te volgen welke gericht is op de algemene administratieve taken bij de gerechten. Leeftijd tot 35 jaar. Telefonische inlichtingen worden verstrekt onder nr. 023-2 20 60. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan Bureau Personeelsvoorziening en Bemiddeling van de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage Sollicitatie* met bMchrijvIng van opleiding en ervaring worden, onder vermelding van ont nummer HF 67, Ingewacht bij de afdeling Personeelsvoorziening (Hoofdkantoor). Nadere Inlichtingen worden deegewenst telefonisch verstrekt door de heer Spijkerman, telefoon 02510-92746. Namens de Directie ener Industriële Onderneming gevestigd te Haarlem xoeken wij contact met sollicitanten voor de functie van van de onderdirecteur die de leiding heeft van de Deze afwisselende werkkring is zeer geschikt voor een secretaresse die reeds ervaring heeft opgedaan In internationale sfeer en die daardoor ook haar kennis van de moderne talen In praktijk heeft kunnen brengen. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, welke met discretie zullen worden behandeld, worden ingewacht onder no. 8470 bij het: Psychologisch Adviesbureau Dr J. Slikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. De Finata Bank heeft geld te leen. Bij het reageren op ad. vertenties, die onder num mer worden geplaatst, ge lieve men er rekening mede te houden dat wij alleen de bezorging op ons kunnen nemen van brieven, die een recht streekse aanbieding be vatten. De verzending van re clame-drukwerk valt daar dus niet onder. Voelt u ervoor te werken in een dynamisch bedrijf? Stelt u prijs op een zéker bestaan met voortreffelijke sociale voorzieningen? Bent u niet jonger dan 16 jaar en niet ouder dan 22, ongehuwd, in het bezit van een Muio-, UTS- of gelijkwaardig diploma? Dan is ook voor u de opleiding tot beroeps-onderofficier aan de Luchtmachtkaderschool (start 1 juni en 2 sept.) mogelijk. Ook met een LTS-getuigschrift kunt u de opleiding volgen. U komt dan eerst 9 maanden in de z.g. schakelklas. Vraag dan nu reeds - vóór de examendrukte - via de coupon uitvoerige inlichtingen. ^/-\l Aan de afdeling Personeelspubliciteit, v» W A-l w I I Grote Marktstraat 40, Den Haag. Verzoeke mij schriftelijk*/mondeling* in te lichten over de oplei ding tot beroeps-onderofficier van de Koninklijke luchtmacht. naam: adres: plaats: geb.datum:vooropl./dip!.: doorhalen wat niet gewenst wordt. jj.R. 1692 ly ERINGAckIfa ©PIB COPEHHAGtR

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 48