Breek met de sleur in uw interieur! Bezoek de fleurige Kleur enshow bij Van der Meer meer meubelen in meer kleuren... Van 5 april af toont Van der Meer u in een uniek spel van licht, lijnen en kleuren, hoe u de zon kunt binnenhalen in uw woning. U behoeft nu niet meer zelf te experimen teren met kleuren, op gevaar af dat het resultaat tegenvalt. Van der Meer heeft al een uitgebreide research voor u verricht. Blij en sfeewol. .U zult uw ogen niet geloven als u ziet wat er te bereiken is met combinaties die u zelf nooit had aange durfd, of met een enkele originele stoel die het geheel opeens zo'n blij en tegelijk sfeervol aanzien geeft. Natuurlijk is er ter gelegenheid van deze kostelijke Kleurenshow ook nog eens extra aandacht besteed aan de honderden andere interieurs, moderne en klassieke in alle stijlen van de wereld. Ook daarin zijn hier en daar verrassende veranderingen aange bracht. Feestelijke kleuren en goede smaak. Er zijn echter ook vele dingen onveranderd gebleven, zoals: de gezellige sfeer, de uiterst scherpe prijzen, de des kundigheid van de adviseurs, de stiptheid waarmee 40 bestelwagens de meubelen door het gehele land bezorgen, de plaatsing door prima vaklieden en de garantie van maar liefst 3 jaar op kwaliteit en afwerking. Van der Meer heeft eigen fabrieken in Boskoop en Rucphen en weet precies aan welke eisen meubelen moeten voldoen. De nieuwste eis is: Kleur. Komt u bij Van dei Meer eens kijken, hoe uitstekend feestelijke kleuren en goede smaak kunnen samen gaan! UTRECHT ROTTERDAM AMSTERDAM DEN HAAG RUCPHEN (N.B HEERLEN (Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas) Groothandelsgebouw, Weena 737 Stadhouderskade 74 (modern), Keizersgracht 590 (klassiek). Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, bij Roosendaal Sprundelseweg 45 Spoorsingel 2,

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 4