Het vrolijk apostolaat van Marie-Cecile Moerdijk StaP óók ui* de gr>ize ^ddelma*. draag \oung T&denka YOIBMJ Verzamel-editie van Mar ga Minco bij een boekenclub Sopraan wijdde leven aan de volkszang NEGEN MUZEN Een uur met Chevalier Kort geding tegen VARA RTV-nieuwtjes 15 Televisie-vanavond Radio-woensdag Televisie-programma DINSDAG 9 APRIL 1968 Druk A mbtenaar wmmmsmm. iiil Koor Terlenka Young kostuums zijn in alle moderne herenkledingzaken verkrijgbaar. m Dit zijn vier ringen uit de eindeloze collectie van Siebel, die u in een gastvrije omgeving op uw gemak kunt passen. Op het graveren kunt u wachten. Uw ringen worden uw hele leven lang gegarandeerd. mmmwmiiiwwiw1 (Van onze correspondent) ZEIST Marie-Cécile Moerdijk, so praan, concertzangeres maar vooral: de nationale zangeres van het internationale lied, komt donderdag 30 mei voor de hon derdvijftigste maal op de televisie. Voor een sopraan, een concertzangeres, is dat een bijzonderheid, voor Marie-Cécile min der. In een veertig minuten durend pro gramma van de TROS-televisie zal zij in een gesprek met de journalist André Oosthoek vertellen over haar carrière en plannen. Het programma „Marie-Cécile over Marie-Cécile" sluit een serie af, waarin eerder op de buis verschenen: Bo- mans, Leo Horn, Kees Verkerk, Johan Kaart en Gerard Hengeveld. Het is de bedoeling in het volgend seizoen één der gelijk programma te maken, dat „Albert Mol over Albert Mol" zal heten. Het programma over Marie-Cécile staat aan het begin van de tien zomertelevisie magazines van de TROS, waaraan zij ook zal meewerken. Ook voor de KRO maakt ze binnenkort een programma en voor de NCRV deze zomer twee. De eerste zin zeggen in een gesprek met Marie-Cécile is zoveel als de eerste regel schrijven van een vervolgverhaal zonder einde. Het is een verhaal dat vaak verteld wordt in haar rustige huis in Zeist. Ze heeft zich daar gevestigd, hoe wel „vestigen" een gek woord is voor de ze wervelwind. Zelf heeft ze weer bezwa ren tegen dat „wervelwind". Marie-Cécile bemoeit zich met de jeugd en voor een befaamd zangeres betekent dat dat, ze zanglessen geeft. „Van alle kanten, uit het hele land ko men ze naar me toe. Ik heb er eigenlijk zo weinig tijd voor. Ik heb mijn radio- en televisiewerk, de concerten. En dan ben ik ook nog directeur van de Neder landse Vereniging voor de Volkszang. De activiteiten van die vereniging groeien geweldig." Zal er daarmee een eind komen aan de podiumreizen en de reizen zomaar? Komt er een einde aan haar carrière, die in het Zeeuwsvlaamse grensdorpje Zuiddor- pe begon? Nee. Het concertprogramma is voller dan ooit en als er even tijd komt, is er wel weer een reis. Marie-Cécile („ik ben dol op klassiek"), is een ontdekking van Jo Vincent. Zij werd 39 jaar geleden geboren als dochter van de gemeentesecretaris. De last der voorvaderen drukte misschien wat zwaar op deze in het België van toen befaamde operzanger. Zijn bas-bariton kreeg aan het conservatorium van Gent een diploma mee en met veel plezier was vader Moer dijk 's avonds zanger en overdag secre taris. Moeder Marie-Jeanne Moerdijk-Van der Swalm was en is een vaardig muzi kante. Ze behaalde het einddiploma pia no, eveneens aan het conservatorium van Gent en is nu stadsbeiaardier van Hulst en Axel. Marie-Cécile, zelf eens eerste ambte naar ter secretarie, ging ook naar het Gentse conservatorium, kreeg er haar klassieke zangopleiding en leerde als so praan te beschikken over een uitzonder lijk groot stembereik: vier octaven. In Amsterdam gaf Ruth Horna haar les. Marie-Cécile verwisselde Amsterdam voor Wenen en Ruth Horna voor profes sor Grossmann. Ze gaf concerten, zong af en toe een volkslied en opeens was het er. De klassieke carrière, op het punt open te bloeien, bleef wat ze was: veelbelo- warm te maken voor het eigen volkslied. Haar directeurschap lijkt na jaren van reizen en trekken een rustpunt. Het is het niet. Want wat zegt de begeleidings brief van de rijkssubsidie aan de vereni ging: „Streven naar verbetering en wer ken aan bevordering van de volkszang". „Die vereniging is het einde voor mij. De mensen moeten meer zingen. Dat is een vrolijk apostolaat." ADVERTENTIE Marie-Cécile Moerdijk vend. Tegelijk groeide een andere car rière snel: die van de nationale zangeres van het internationale lied. Hard werken hoort er ook bij en weinig vrije tijd. Veel en vermoeiend reizen en iedere avond op een of ander podium haar ontwapenende glimlach. De glim lach is echt. Marie-Cécile is zichzelf. „Ik ben te lui om iemand anders te zijn." Ze was niet te lui om zesentwintig talen redelijk tot goed te leren spreken, niet te lui om zes tig landen te bezoeken en ze was niet te lui om er avond aan avond honderden en honderden mensen van te vertellen. Op vrijdag 1 september 1967 kreeg Ma rie-Cécile plotseling extra publiciteit, toen zij zich aan het hoofd stelde van vijftien zingende Zeeuwsvlaamse burgemeesters. „Die publiciteit heeft me een hoop voor deel opgeleverd voor de Nederlandse Ver eniging voor de Volkszang." Een jaar is Marie-Cécile directeur van die vereni ging. In die functie probeert ze Nederland ADVERTENTIE yud - - ckorlogeó - 3£eltun\<:pleet G.Houtstraat 6, Haarlam, Tal. 02500 -10616 kenl kenl kenl kenl boekenboekenboekenboekt boekenboekenboekenboekt boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboekenl boekenboeken boekenboeken WIJ ONTVINGEN: boekenboeken boekenboekenboekenboekei boekenboekenboekenboekei bo%kenboekenboekenboekei boekenboekenboekenboekenl In „Erbij" van 18 januari vertelden wij een en ander over Max Dendermonde's „Der Kaiser in Nederland", naar aanlei ding van een Duitse uitgave over het leven van de Duitse keizer in Doorn. Harald van Köningswald had aantekeningen van de vleugeladjudant Sigurd von Ilsemann tot een boek verwerkt. Thans is bij de Uit geverij IN DEN TOREN in Baarn een Nederlandse vertaling verschenen. „Linkshandigheid" van Michael Barsley wetenswaardigheden en curiosa voor links- en rechtshandigen. De Nederlandse uitgave in de vertaling van Margriet de Sain is verschenen als Phoenix-boek bij W. DE HAAN, Hilversum. De schrijver-journalist Pinchas E. La- pide die officier was in de Joodse brigade in 1944 in Italië heeft over de boeren van San Nicandro een boek geschreven dat onder de titel „Het wonder van San Ni candro" bij de Uitgeverij C. DE BOER jr. in Hilversum is verschenen. Magda Schreuder maakte de bewerking voor Nederland. Een derde druk is verschenen bij de Uitgeverij C. de Boer jr. in Hilversum van „De zee slaapt niet" van Age Schef- fer, wiens maritieme verhalen bekend zijn. In de vertaling van H. Berserik ver scheen bij de zelfde maatschappij „De broze stolp" van Alice Winter. Kees Borstlap uit Rotterdam, bekend door zijn verhalen over de zee schreef „Vaarwel, tweede bruid", het derde en laatste deel in de serie, die het avontuur lijke leven beschrijft van een vroegere ge zagvoerder van een zeesleepboot. Het boek ook een uitgave van C. de Boer jr. geeft een overzicht van de modernisering van de zeesleepvaart, waarmee de gezagvoer der zijn loopbaan besloot. (Van onze kunstredacteur) AMSTERDAM. De boekenclubs grij pen in snel tempo om zich heen. Zij le veren hun leden boeken voor prijzen, die bij geen boekhandel bedongen kunnen worden. Naar zij menen maken zij boven dien een groep „schrale lezers" bouwrijp, die drempelvrees hebben voor de boekhan del. Doordat de wensen niet mondeling kenbaar hoeven te worden gemaakt, is er een voorkeur voor erotisch aandoende titels in het fonds. In het programma van de Europaclub, waarin tussen de dertig en de veertig uitgevers samenwerken (de Bezige Bij is er een van) betreffen dat bijvoorbeeld Vestdijks „De dokter en het lichte meisje" en Remco Camperts „Lief des Schijnbewegingen". Aldus werd gis teren op een persconferentie medegedeeld. Weinigen ontkomen aan de straatcolpor- tage van deze en andere clubs, die de Europaclub in vijftien maanden honderd zestigduizend leden heeft opgeleverd. Een van de grote nadelen van deze werving is het feit, dat ze door de club deels wordt uitbesteed aan colportagebedrijven. De colporteurs van deze bedrijven worden in stoomcursussen voor ieder denkbaar pro- dukt warmgemaakt, nadat zij zijn gese lecteerd louter op hun gave in het ver kopen. Dat neemt niet weg, dat de boekenclubs goed werk kunnen doen. Gisteren gaf de op een na grootste die de Europaclub is, daarvan blijk door in een prachtige band voor een belachelijk lage prijs alle tot nu toe bij Bert Bakker verschenen werken van de joodse schrijfster Marga Minco in licentie te brengen. Het is een manoe- vre die wel geëigend is om de journalist zijn afkeer van gratis reclame voor een commerciële instelling heel even te doen vergeten. Vooral als hem dan wordt mee gedeeld, dat het de clubleiding zo spijt, l 11 Jill a .«n m 1-. ^.4- dat er geen winkeleditie van het boek op stapel staat, „want dan zouden de mensen veel duidelijker kunnen zien, hoeveel het scheelt om lid te worden van de club". Intussen blijven er, vooral voor de meer „geoefende" lezers en boekkopers, grote nadelen kleven aan het clubsysteem Hoe groot ook het aantal titels dat door de uitgevers in het fonds wordt gestort er heeft een scherpe voorselectie plaatsge vonden die iedere boekenvriend zelf zal willen maken. En dan die irritante col portage. „Meneer, mag ik u iets vragen'". Als ik zo word aangesproken, antwoord ik al bijna automatisch „nee, dank u" Echt. Een w oordvoerder van het New- yorkse „Metropolitan Museum of Art" heeft tegengesproken dat zich onder de Rembrandts van het museum verval singen zouden bevinden. In tegenstelling tot wat in een interview met het week blad „Newsweek" is gezegd verklaarde de woordvoerder, dat het vergelijken van doeken met foto's om hun authen ticiteit te onderzoeken een normale pro cedure is, die van tijd tot tijd wordt gevolgd. Marga Minco w. vtwwy» Een scène in de huiskamer van de toe komst, als er wekelijks maar drie dagen gewerkt mag worden en de kin deren computertafels leren (Neder land, II, tien over negen). HILVERSUM. Op Nederland 1 Maurice Chevalier en een bespreking van de Matthaus Passion op Neder land 2 de bekende NTS-series. Een vrolijk begin van de dinsdag avond op het eerste net dank zij de Vliegende Non. Een leugentje om bestwil komt in de beste families voor. Zuster Bertrille ontkomt er ook niet aan. Ze had de moeder-overste be loofd, tijdens haar afwezigheid niet te zullen vliegen. Per ongeluk raakt ze toch met beide benen van de grond en het knaapje dat daarvan getuige is, wil de hele wereld mee laten ge nieten van zijn plezier. Connie en Ci cero is een programmaatje van Fred Oster. Connie is het Nederlandse zan geresje Conie van Bergen. Ze zingt in dit programma enkele op de blues ge- inspireerde songs, waarbij ze wordt begeleid door de Roemeense pianist Eugene Cicero, die we ook als solist kunnen horen. Na het journaal en AVRO's Televizier een uur Maurice Chevalier. In Tuschinsky in Amster dam zong Maurice onlangs vele lied jes. Een uur lang kunnen we er ge tuige van zijn, want Jef de Groot maakte voor de AVRO een televisie- registratie. Dan een programma over de Matthaus Passion. In deze week wordt de Matthaus weer op vele plaat sen opgevoerd. Op Goede Vrijdag brengt de AVRO een integrale uitvoe ring op de televisie. Piet van Egmond, kenner bij uitstek, leidt deze uitzen ding in. Na het laatste nieuws volgt nog een korte uitzending over het pastoraal concilie. Op het tweede net wordt Pipo ge volgd door de reclame, het eerste jour naal, het internationaal jeugdjournaal de Verrekijker en het gewestelijk jour naal. Daarna een aflevering van de Amerikaanse serie „de Eenentwintig ste eeuw". „Het team van Dr. Jonas Salk" is de ondertitel. Dr. Salk is de uitvinder van het serum tegen kinder verlamming. Hij staat aan het hoofd van een instituut, dat zich behalve met de medische studie bezighoudt met maatschappelijke problemen. Salk pro beert de grondslag te leggen voor een nieuwe wetenschap, de bio-filosofie, waarin de studie van het mens-zijn centraal staat. Na het journaal het volgende weke lijkse programma van de dinsdag. Het is Dubbelspion. Weer ontmoeten Scott en Kelly een mooi meisje. Het is nu in Italië en de mooie Katir wordt be laagd door boze mannen. Niet om de schoonheid van haarzelf, maar om die van een kostbaar kunststuk, waarmee ze rondloopt. Kelly neemt het samen met Scott op zich haar te beschermen. Het is zo'n mooi meisje, dat de regis- ADVERTENT1E verloven CONSTANT CONSTANT Model Klassiek 4 mm f 98,- p.p. Model Claudia met 3 briljanten Model Romance 1285,-per stuk. f 192,- per paar. Model Claudia 790, f 181,- p.p. JUWELIERS Haarlem - Grote Houtstraat 63 Amsterdam - Kalverstraat 123 Den Haag - Lange Poten 11 Rotterdam - Stadhuisplein 24-26/Coolsingel 50 seur het zelfs de moeite waard vond van dit avontuur twee afleveringen te maken. Ditmaal dus geen ontknoping. Vijftig minuten dan „M-M=A", een gedramatiseerde documentaires over de toekomst. Henk Neyssel vroeg zich af welke invloed de mechanisatie en de automatisering op ons levenspa troon in de nabije toekomst zullen hebben. Niet alleen de vraag of er voldoende werk zal zijn interesseerde hem, maar vooral, hoe de verhouding van de mensen onderling zal zijn. Van daar, dat hij de medewerking inriep van de futuroloog prof. dr. F. L. Po lak, van de directeur van de Rijks- mechanische administratie W. J. Muh- ring en met drs. R. Ressenaar, die aan het hoofd staat van de afdeling Arbeidsmarktpolitiek van het ministe rie van Sociale Zaken en die dus recht streeks met de werkloosheid te maken heeft. Henk Neyssel liet een deel van zijn documentaire spelen en kreeg daarvoor assistentie van regisseur Bert Dijkstra en de spelers Jan Wegter, Jeanne Verstraete, Rick Nicolet en Coos Houwing, die een gezin uitbeel den. Een stukje nabijere toekomst aan het slot van de avond, het vierde en laatste deel van de cyclus over de be tekenis van de Mammoetwet. Aan de orde komen het individuele onderwijs en de scholengemeenschappen. AMSTERDAM. De gemeente Zeist heeft tegen de VARA een kort geding aangespannen omdat volgens haar de reportage in de t.v.-actualiteitenru- briek „Achter het nieuws" op 11 ja nuari over het overlijden van een in woner van Zeist een groot aantal on juistheden bevatte. Gisteren diende het geding voor de president van de Am sterdamse rechtbank. De VARA was niet verschenen. De gemeente Zeist vraagt de rechter de VARA te bevelen in dezelfde rubriek en door dezelfde reporters te doen mededelen op welke punten de uitzending onjuist of onvol ledig was, of de burgemeester van Zeist vijf minuten de gelegenheid te geven zelf een rectificatie te geven. De reportage heeft de indruk gewekt dat het elfjarige dochter je haar ster vende vader een aantal weken zonder enige hulp heeft moeten verzorgen. Gezegd werd „dat de maatschappij een ongeneeslijk zieke als een hond heeft laten sterven". De gemeente betwist dat. De VARA zou hebben nagelaten inlichtingen te vragen bij het gemeen tebestuur, het Groene Kruis, de be handelende arts, verpleegsters en maatschappelijk werksters. De burgemeester van Zeist had het aanbod van de VARA om voor de tv te komen niet geaccepteerd, omdat de VARA zich niet had willen verbinden daarna geen commentaar te leveren op hetgeen de burgemeester zou zeggen. De president doet op donderdag 11 april uitspraak. De VARA-persdienst deelde gisteren mee dat bij de VARA geen dagvaar ding voor het kort geding was ont vangen. Jo Leemans zal op 16 april voor de Belgische televisie een programma presenteren, dat geheel is gewijd aan het populairste dansorkest, dat Neder land ooit heeft gekend, de Ramblers. Theo Uden Masman heeft zijn orkest meer dan 35 jaar in stand weten te houden. Toen het publiek het optre den van beatgroepjes ging verlangen, trok hij zich terug. Hij overleed kort daarop. Enkele van de mannen van het eerste uur van de Ramblers leven nog: Kees Kranenburg, Marcel Thielemans en Jack Buiterman bijvoorbeeld. Van die oudgedienden zullen enkelen in deze uitzending herinneringen opha len. Skip Voogd, die ook voor de NCRV-radio een Ramblers-rubriek heeft, werk mee aan deze uitzending. De parlementair redacteur van het NTS-journaal, Henk van der Molen, is met ingang van 1 augustus tot hoofd van de afdeling informatieve program ma's van de AVRO-tv benoemd. Thom Keiling heeft een bezoek van zes weken gebracht aan Curasao. Hij heeft er een groot aantal concerten ge geven en trad ook enkele malen op voor de televisie. Hij kwam thuis met enthousiaste verhalen en een uitbrei ding van zijn repertoire. Hij nam en kele hier onbekende Zuidamerikaanse instrumenten mee voor zijn verzame ling en hoopt er binnenkort mee voor de Nederlandse televisie te verschij nen. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke gramm. muziek. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Klassieke dansen. 8.00 Nws. 9.11 Lichte gramm. muziek. 9.10 Muziek uit Brazilië. 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de kleuters. 9.55 Moderne muziek. 10.30 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Piek-Uur. 11.30 Actualiteiten. 12.00 Van twaalf tot twee. 14.00 Platennieuws. 15.00 Handdoek en water, hoorspel. 15.50 Lichte gramm.- muziek. 16.00 Nws. 16.02 Voor de jeugd 17.00 Schotse liederen. 17.15 Recht op en neer, cabaret. 17.30 Lichte gramm. muziek. 17.50 Overheidsvoorlichting. 18.00 Gewijde muziek. 18.30 Nws. 18.46 Actualiteiten. 19.00 Openbaar Kunstbe zit. 19.10 Economische aspecten van het onderwijs, 19.50 Moderne muziek. 20.05 Klassieke muziek. 21.30 Wie is mijn naaste. (11). 21.50 Franse chansons. 22.05 Spiegel van België. 22.20 Sextant. 22.30 Nws. 22.40 X, een sprong in het duister. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.20 Socialistische strijd lied. 7.23 Lichte gramm. muziek. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm. muziek. 9.00 Klas sieke gramm. muz. 10.00 Lichte gramm. muziek. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vrouw. 11.40 Klas- lieke gramm. muziek. 12.00 Arrange menten over volksmelodiën. 12.29 Licht instrumentaal sextet. 13.00 Nws.. 13.11 Actualiteiten en kalender. 13.25 Amuse mentsmuziek. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Voor de kinderen. 15.00 Moderne en oude muziek. 15.35 Moderne mu ziek. 16.00 Nws. 16.02 Operette. 16.50 VARA-dansorkest. 17.20 Voor de jeugd 18.00 Nws. 18.16 Actualiteiten. 18.20 Uit zending van de A.R.P. 18.33 Kinderkoor 18.55 Dansorkest. 19.30 Nws. 19.35 Mu zikale lezing. 20.00 Metropole orkest. 20.30 Accent. 20.45 Akkoord. 21.10 So res van Dores. 21.35 Akkoord. 21.50 Trammelant in Loeren aan de Hor. 22.15 Country en Western muziek. 22.30 Nws. 22.40 Actualiteiten. 22.55 Moderne muziek. 23.20 Radio Jazz Magazine. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Lichte vokale muziek. 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze. 10.30 Ramblers Radio Reprise. 11.00 Nws. 11.03 Operette. 11.30 Grenzenloos. 12.30 Musical-fragmenten. 13.00 Nws. 13.03 Actualiteiten. 13.06 Zet 'm op. 14.00 Nws. 14.03 Muziek-Boetiek. 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.0 Verzoekplaten. 17.00 Nws. 17.02 Actua liteiten. 17.05-18.00 Zingende Bougie. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weerbericht. 12.48 Filmmuziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nw 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 14.30 Voor de jeugd. 14.50 Meisjeskoor. 15.50 Voor de kinderen. 16.00 Nws. 16.09 Jazz voor de jeugd. 17.00 Nws. 17.15 Tophits. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Lekenmo- raal en filosofie. 18.50 Sport. 18.57 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muziek. 20.00 Klassieke muziek. 21.30 Klassieke muziek. 22.00 Nws. DINSDAG 9 APRIL Nederland I 16.30 NTS: Reportage begrafenis van ds. King. Radio Hilv. I, idem. 18.50 NTS: Pipo de clown. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 AVRO: De vliegende non, tv-feuilleton. 19.32 Connie en Cicero: zang en piano. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: AVRO's Televizier. 20.45 Het afscheids-gala van Maurice j Chevalier. 21.43 Gesprek over de Matthaus Passion. 22.20 NTS: Journaal. 22.25 KRO: Pastoraal Concilie. Nederland II 18.50 NTS: Pipo de clown. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 De Verrekijker. 19.15 Van gewest tot gewest. 19.35 Wetenschappelijke documentaire. 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NTS: Het meisje met de kostbare Madonna, tv-film. 21.10 Gesprekken over automatisering. 22.00 De Mammoetwet, discussies. 22.30 Journaal. WOENSDAG 10 APRIL Nederland I 17.00 VARA: Voor de kinderen. 18.50 NTS: Pipo de clown. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 NTS: Nieuwe avonturen van De Drie Musketiers. 19.31 Panoramiek. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NTS: Uitzending van het G.P.V. j 20.30 Stichting Socutera. 20.35 Ons vuile water. 21.00 The Naked Edge, speelfilm. 22.35 Journaal. 22.40 KRO: Pastoraal Ooncilie. Nederland II 18.50 18.56 19.00 19.03 19.50 20.00 20.16 20.20 20.45 21.25 22.15 NTS: Pipo de clown. STER: Reclame. NTS: Journaal. VARA: Coronation Street. Tsjechische dansfilm. NTS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Achter het nieuws. Rood-wit-blauw: een (vrij natio- naai) gekleurd programma voor (overwegend) jonge mensen die graag zwart-wit willen zien. De regisseur Walter Felsenstein. NTS: Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15