Een kampioenschap winnen is fijn. Prolongeren is nog fijner. Omdat het moeilijker is" Jan van Ispelen wil graag in Haarlem boksen II SCHOORL HAALDE HET NIET Zwemploeg een weekje thuis Tom Okker bij laatste vier Schaakvereniging Rotterdam veroverde nationale titel Agnes Geene in Parijs veel te zwak voor Eva Twedberg hensen Volleybalteam boog pas na vijf sets voor Polen Pat Moss nog niet terecht Hajer mogelijk toch in Davis Cup-formatie Pat Mat naar promotieklasse Fusie van ASC en VAS mogelijk 1 voor vakkleding is HENSEN DE specialist DINSDAG 9 APRIL 1968 21 Theo Reitsma Door zege op Ken Fletcher Geiler hield Spassky in derde ronde op remise (Van onze sportredactie) ROTTERDAM Jan van Ispelen, morgen zevenentwintig jaar oud, was gisteravond weer zeer duidelijk Nederlands beste. By de bolisamateurs in het middengewicht. Een demonstratie van klasse tegen de kansloze Nico Aloserij ging vooraf aan zijn hulde als Nederlands kampioen. De Haar lemmer, die deel uitmaakt van de vereniging van Nelis Bisschop uit Am sterdam, was erg blij met de titel. „Een kampioenschap winnen is fijn, een kampioenschap prolongeren is nog fyner. Omdat het moeilijker is". Van Ispelen was ook vorig jaar kampioen in het middengewicht, na daarvoor driemaal als tweede te zijn geëindigd in de strijd om de nationale titel in het zwaarweltergewicht. (Twee maal achter Verbon, nu prof, een maal achter Schenk, nu gestopt). Is Van Ispelen in 1968 een betere bokser dan vorig jaar? „Ja, ik voel dat ik harder sla. Na Rusland (een sterk toernooi in Moskou eind vorig jaar, waarin hij tweede werd) ben ik gewichttraining gaan doen. Bij Njord, de zwemclub. Ik voel dat het resultaat heeft. Mijn rechtse hoek gaat er nu ook wel eens harder uit". Zijn tegen stander in de finale Nico Aloserij bemerkte het. In de Rotterdamse Rivierahal pro beerde deze Amsterdammer moedig het technische bolwerk, dat Van Ispelen momenteel is, omver te krijgen. Evenals Baars in de halve finale, zoekend naar een mogelijkheid voor een knock out. Meer dan Baars gestoeld op een ondergrond van techniek. Maar evenals Baars meer nog dan hij, omdat hij minder hard slaat kansloos. Want Van Ispelen trof met zijn linkse toch steeds de zwakke plekken bij Aloserij. De aanzet tot een stoot, die Aloserij nam, hield vrijwel steeds een gat in zijn dek king in, waar de linker van Van Ispelen onmiddellijk trefzeker doorheen boorde. De reactie die daardoor ontstond, bood vervolgens ruimte voor een rechtse hoek en maar al te graag nam de Haarlemmer ook die mogelijkheden waar. Slechts zel den haalde Aloserij de verdediging bij zijn tegenstander uiteen. Van Ispelen later: „Ik had psychologisch al een voorsprong op hem. Ik heb al twee maal tegen hem gestaan. Twee maal heb ik gewonnen. En bovendien vorige week won ik van Baars en dat betekende toch echt wel wat voor een jongen als Aloserij". Door zijn kampioenschap en zijn wijze van boksen is Van Ispelen een van Neder lands cracks in het sterk bezette internationale bokstoernooi van de N.B.B., dat begin mei wordt gehouden. „Ik weet niet eens of ik wel mee kan doen", verzucht lasser Van Ispelen. „De wedstrijden om het Nederlands kampioenschap hebben me al zo'n honderdvijftig gulden gekost. Steeds op de dag, dat ik moest boksen had ik middagdienst; moest ik dus vrij nemen. Nou hebben ze vorige keer op mijn werk ivel een keer gelapt; maar toch, het blijft me flink geld kosten". Dat zijn de zorgen van een Nederlands bokskampioen, die nog niet veel zin heeft om prof te worden. „Moet ik voor een paar honderd gulden per avond prof worden?" Hij heeft een heel andere wens: boksen in Haarlem. „Eens een keer in eigen stad boksen. Dat lijkt me fijn. In de Hildebrandzaal of zo. Dat moet toch kunnen. Met Schoorl en mij in één programma. Dan moet het toch redelijk vol komen?" „Dit had ik nooit verwacht. Nooit, ik dacht zo stellig, dat ik kampioen zou worden. Te stellig. Ik was er te veel van overtuigd". Henk Schoorl, de 24-jarige IJmuidenaar, die in het halfzwaar gewicht bij de Neder landse amateurbokskampioenschappen, was lang nadat hij van Brabander Tom my Netten verloor een stille jongen, die zijn verdriet verbeet. De luidruchtige sup- portersschare, die hem de laatste maan den op zijn voortreffelijke come back be geleidde, schakelde sportief over naar zijn overwinnaar. De bloemen, voor Schoorl bestemd, gingen naar Netten. Netten: „Ik moest hem op korte af stand opzoeken. Hij is een kop groter. Dan kan ik niet op hem gaan staan wachten". Schoorl raakte geïrriteerd door de wijze waarop de 32-jarige Bra bander de korte slagwisseling zocht, niet in een hoog tempo, wel lastig weg- slippend naar plaatsen waar Schoorl maar geen gaten kon vinden om door te komen. De IJmuidenaar werd ner veus. Schudde het hoofd al in de eer ste ronde en begon met tanend zelf vertrouwen aan de tweede. En, kreeg klappen. Netten: „iemand, die zijn hoofd kwijt raakt, krijgt nog meer klappen". Nerveuze Schoorl was zo iemand. Na de korte stootjes op hoofd en lichaam volgden twee rechtse hoe ken, die even zovele malen acht tellen rust betekenden. En het reglementaire einde. Netten die pas opnieuw vader van een zoon werd en weinig rust ken de de dagen voor het kampioenschap: „ik benutte de kansen". De nieuwe kampioen halfzwaargewicht was niet van Mexico-klasse. Dat is nog wel zijn voorganger, die gisteravond in de finale van het zwaargewicht bokste. DRACHTEN - Het Nederlandse herenteam speelde in de 1ste inteerland tegen Polen een verrassend goede wedstrijd. Er waren vijf sets nodig voor de Poolse zege vast stond: 3-2. De setstanden waren: 10-15, 15-11, 12-15, 15-3, 6-15. Bij Nederland wa ren Bram Vermeulen en Harry Veldhuis de meest opvallende spelers. De dames hebben ook de tweede offi ciële interland tegen Polen in drie sets verloren. De setstanden waren: 11-15, 11-15, 12-15. De Nederlandse dames speel den in deze ontmoeting sterker dan in Breda. De beste speelsters waren Hilda Blanken-Van Gulik en Mathilde van den Berg. Er waren ongeveer 1400 toeschou wers. DAR ES SALAAM. De Britse rally- rijdster Pat Moss-Carlsson, die sedert maandag wordt vermist in een afgelegen gebied in Tanzanië, is waarschijnlijk be zig met het beproeven van een gedeelte van de weg in het noorden van Nairobi die zal worden gevolgd tijdens de East African Safari Motor Rally. Mevrouw Moss-Carlsson werd het afge lopen weekeinde in Dar Es Salaam ver wacht met de wagen waarmee zij het weggedeelte in Zuid-Thanzanië wilde be proeven. Vermoedelijk heeft zij hiervan afgezien gezien het slechte weer. Schoorl gaat neer in de partij tegen Netten. Geen titel voor de IJmuide naar in het halfzwaargewicht. Rudi Lubbers. De Amsterdammer, die dan wel niet meer zo veel gezien wordt in de school van Nelis Bisschop, is nog altijd een klasseman, die ondanks een vermindering in conditie zeer goed bokst. Tegen Rob Nicolaas dé verrassing van de Nederlandse kampioenschappen had Lubbers het niet eenvoudig, omdat de Rijswijker de verdediging goed gesloten hield en nu en dan ook een aanval durfde over te nemen. Maar werkelijk initiatie ven nemen was er voor hem niet bij. („Toch ben ik blij. Ik heb me redelijk staande gehouden. Lubbers is nu een maal beter".) Het was Nicolaas' dertiende partij ook pas, Lubbers stond al 82 maal in de ring. Een andere opvallende nieuweling in de Nederlandse amateurbokstop is de Enschedeër Van den Dolder. Twee maan den oud was hij, toen 16-jarige Herman Schregardus lid werd van de Nederland se boksbond. Negentien jaar later trof hij gisteren in de finale van het zwaar weltergewicht de zeer geroutineerde Schregardsu. Bij het uitkomen van de hoek, denkend aan het kruisen van de handschoenen, waarmee het boksen vrij wel altijd begint, viel de kennismaking hard uit. Schregardus kende geen be leefdheidsfrasen en haalde onmiddellijk met een rechtse hoek uit. Van den Dol der had acht tellen rust („ik vind boksen is een sport. Ik had dan ook verwacht, dat hij normaal zou beginnen. Maar goed, ik denk altijd maar, er komen nog twee ronden".) Van den Dolder kreeg ook in de tweede ronde een rechtse hoek, waarop hij neerging. „Die hoeken van hem zijn eigenlijk halve zwaaien", vertelde hij la ter. Hard zijn ze en doorslaggevend in het duel, waarop Van den Dolder zich vier dagen lang in een trainingskamp in Twente had voorbereid. Nederlands kampioen werd gisteravond voorts Gerrit Schulte, die tegen mede- Amsterdammer Van den Bergh meer ini tiatieven ontplooide en daardoor het na delige verschil ruim kon compenseren, dat hij opliep door de gevaarlijke hoeken van Van den Bergh. Het was een partij in het lichtweltergewicht. In het licht gewicht ging De Vos uit Amsterdam in de derde ronde neer op een linkse hoek van Doorenbosch. Deze bokser uit Den Bosch had daarna geen moeite meer met zijn tegenstander en vijzelde daardoor de kleine voorsprong, die hij had, royaal op. Amsterdammer Jan Huppen bokste, omdat er voor hem geen tegenstander in Nederland is, een prestatiepartij tegen de Belg Lalieur. Hij was sterker, bokste ge varieerd en kreeg het kampioenschap. Lodie Koolmees had in het welterge- wicht in Johnny van Schaik een lastige tegenstander, die op weg leek om de Ha genaar zijn titel te ontnemen. Zo ver kwam het niet, omdat Koolmees, in de tweede ronde duidelijk aangeslagen, de strijd moest staken met een wenkbrauw blessure. Deze finale wordt nu overge- bokst. DEN HAAG. Het is vrijwel zeker dat Jan Hajer zich ook dit jaar beschikbaar zal stellen voor het Nederlandse Davis Cupteam. De Eindhovense sportleraar, speelde reeds mee in de tennisont- moeting Internationale Club van Neder land tegen de Oxford university op de buitenbanen van het bondsoefencentrum Mariahoeve in Den Haag. Hajer won met 6-3, 6-0 van Tony Pellington. De ontmoe ting werd met 8-1 gewonnen door de in ternationale club. SCHIPHOL Na een reis van vijf en een halve week door Oost-Europa en Frank rijk is de nationale zwemploeg weer op eigen honk teruggekeerd. Voor enkele da gen slechts, want bij aankomst op Schip hol kondigde coach Rob Kerkhoven aan, dat de zeslandenwedstrijd van Stockholm op 20 en 21 april zal worden voorafgegaan door een trainingskamp, dat direkt na pa sen in Den Bosch begint. De achttien zwemsters en zwemmers voor Stockholm zullen geheel worden ge kozen uit de twintig, die op reis gingen. De in Nederland achtergebleven kandida ten kunnen zich gevoegelijk als uitgescha keld beschouwen voor deze eerste selec tie. Voor hen komt een tweede- kleine kans bij de nationale kampioenschappen begin augustus in Utrecht. „Het klinkt zoet. Maar als er opzienba rende dingen gebeurd zijn, is dat steeds geweest in positieve zin. Een aantal jon gens en meisjes zijn echt deel gaan uitma ken van de ploeg, terwijl ze vroeger aan de rand leefden, omdat ze te weinig mo gelijkheden tot contact hadden. Dat heeft de prestaties ongetwijfeld gunstig beïn vloed. Er is van een aantal individuen een ploeg gevormd. Dat is voor Mexico van groot belang. Van tevoren waren we ons ervan bewust dat het zware program ma van sommigen wellicht teveel zou ei sen aan mentale aanpassing. Maar die vrees is ongegrond gebleken", aldus Kerk hoven. Hij was niet voor de volle hon derd percent tevreden over het 12 dagen durende verblijf in Font Romeu, op een hoogte van 1800 meter, dat de zwemtrip afsloot. „De accommodatie was er gewel dig. Maar het was te gemakkelijk. We JOHANNESBURG. Tom Okker heeft gisteren de halve finales heren-enkelspel van de internationale tenniskampioen schappen van Zuid-Afrika, die in Johan nesburg worden gehouden, bereikt. Onze landgenoot versloeg in de kwartfinales Ken Fletcher (Hong Kong) met 6-4, 8-6, 7-5. Naast Okker drongen ook Clark Graebner en Ray Moore tot de halve fi nales door. Graebner won in drie sets, (6-3, 6-4, 6-3) van de Zuid-Afrikaan Ro bert Maud en Ray Moore versloeg de Fransman FranQois Jauffret met 6-2, 7- 5, 7-5. De vierde speler in de halve finales zal Bob Hewitt of Marty Riessen zijn. Bob Hewitt won maandag zijn onderbroken partij uit de derde ronde tegen de Deen Torben Ulrich met 5-7, 6-3, 6-0, 6-0. De Amerikaan Marty Riessen versloeg zijn tegenstander uit de derde ronde, de Zuid afrikaan Frew McMillan, na een merk waardige partij. Riessen verliet na de derde set de baan omdat het te donker was geworden en wilde niet eerder ver der spelen voor de schijnwerpers brand den. Hij won de laatste set met 6-3: 12-10, 7-5, 4-6, 6-3. konden er duidelijk meer doen dan vorig jaar in Mexico. Aan training zelfs 30 tot 40 percent meer dan ik mij had voorge steld. We trainden zeven tot acht kilo meter aan interval per dag met een lan gere warming up dan in Nederland ge bruikelijk. Ondanks dat zware program ma zwommen we in de wedstrijd tegen Engeland die we eerst niet eens van belang achtten knappe tijden en pakten we ze zelfs. Daarmee is wel bewezen dat dr. Biersteker en de zijnen gelijk hadden, toen zij stelden dat het effect van de ijle lucht pas begint mee te spreken op een hoogte van boven de twee duizend meter". Indien de KNZB er toe mocht besluiten als laatste voorbereiding op de Olympi sche Spelen nog eens een dergelijk trai ningskamp te organiseren, zal Kerkhoven voorstellen, dit niet in Font Romeu te houden, maar elders in Europa op een hoger gelegen plaats. SOETSJOEMI. De derde partij uit de schaaktweekamp tussen Boris Spassky en Efim Geiler is in remise geëindigd. Spassky heeft een voorsprong van 2-1 in deze tweekamp van tien partijen uit de kwartfinales van het kandidatentoernooi. De winnaar van het kandidatentoernooi heeft, zoals bekend, het recht wereldkam pioen Petrosian uit te dagen. De vierde partij tussen beide meesters werd af gebroken. (Van onze schaakmedewerker) HAARLEM In de competitie van de Noordhollandse Schaakbond zijn enkele beslissingswedstrijden gespeeld. In Hoorn hebben Pat Mat (Beverwijk) en Schaak- lust (Andijk) in een spannende strijd slag geleverd om de titel in de eerste klasse A. Evenals in de eerste wedstrijd tussen beide rivalen werd het een 5V2- 4y2 zege voor de Beverwij kers die nu promoveren naar de promotieklasse. Bij VHS betwistten HWP (Haarlem) en Bloemendaal elkaar de titel in de eerste klasse B. Hoewel de wedstrijd nog niet definitief werd beslist lijken de kaarten toch wel geschud. HWP nam een 4-2 voorsprong. De vier afgebroken partijen lijken Bloemendaal weinig uitzicht te bieden om alsnog de bakens te kunnen verzetten. Voor het eerst in haar bestaan zal dan HWP haar opwachting maken in de promotieklasse. Assendelft en Castricum 3 ontmoetten elkaar voor een extra gevecht in de derde klasse. Assendelft bleef met 6-4 in de meerderheid en mag zich nu tweede klas- ser noemen. Nog deze week zullen de wedstrijden beginnen om de NHSB-leeuw welke vol gens het afvalsysteem worden ver speeld. NHSB, le KLASSE, afd. A: Pat Mat— Schaaklust 51/2-4V2 (Pat Mat kampioen); afd. B: HWPBloemendaal 4-2 voorl. 2e KLASSE, afd. B: VVV 3—Purme- rend 2 6-4. 3e KLASSE, afd. B: AssendelftCas tricum 3 6-4 (Assendelft kampioen). (Van onze sehaakmedewerker) HAARLEM De schaakvereniging Rot terdam is landskampioen van Nederland geworden. In de laatste ronde kwamen de Maasstedelijken tot een 5-5 gelijkspel met Utrecht. Voor de Rotterdammers was het trouwens dubbel feest want in de tweede klasse C kwamen ook de reserves van deze vereniging tot het kampioenschap en her overden daarmee hun plaats in de eerste klasse. Uit de hoofdklasse verdwijnen Utrecht en ASC. De Amsterdammers ver loren de laatste wedstrijd van de onttroon de kampioen Philidor (Leeuwarden) dat zich hierdoor nog juist uit de gevarenzone werkte. Zo goed als dit seizoen voor Rotterdam was, zo slecht is het aloude ASC eraf ge komen. Sinds „mensenheugenis" hebben de Amsterdammers in de hoofdklasse ge speeld. Nu degraderen zij dus naar de eer- PARIJS. De Nederlandse badminton- kampioene Agnes Geene heeft in de finale van het toernooi om de open Franse kampioenschappen, dat te Parijs werd gehouden, geen kans gekre gen tegen de sterke Zweedse Eva Twed- bxerg. Met 11-2, U-O liet de favoriete voor de Europese titel er geen twijfel over bestaan wie de sterkste is. Toch was er een Nederlandse zege. In het gemengd dubbelspel wonnen Lili ter Metz en Her man Leidelmeyer de titel door het paar Julie Charles/Klaus Winter (GB/Dld) met 5-15, 16-14, 15-10 te verslaan. In het damesdubbel werden de zusjes De Nooyer uitgeschakeld in de halve finales. Agnes Geene had eerder in het damesenkel Fe lice de Nooyer, van wie zij vorige week de nationale titel overnam, met 11-6, 11-2 verslagen. De overige uitslagen waren: Finale herenenkelspel: Sture Johnson (Zweden) - Lee Kin Tat (Singapore) 15-12, 15-3. Finale herendubbelspel: Losch/Kucki (W,-Dld) - Sture en Kurt Johnson (Zwe den) 6-15, 15-3, 15-2. Finale damesdubbelspel: Eva Twed- berg/Karin Dittberger (Zwe./Dld) - Ger- da Schumacher/Lore Hawig (Did) 15-11, 15-11. ste klasse, terwijl ASC 2 onderaan eindig de in de tweede klasse B en naar de on derbond terugkeert. Overigens gaan er ge ruchten dat de verenigingen ASC en VAS zullen samengaan hetgeen een historische gebeurtenis in het nationale schaakleven zou betekenen. De eindstand in de hoofdklasse luidt als volgt: Rotterdam VAS Philidor-Leid. W'graafsmeer Ph.dor-L'wrd. Charlois Utrecht 1 10 2 9 3 8 3 7 3 6 4 6 4 5 42»/i-271/! SS'/s^'/s (1) 39 -31 3i</2-38>/s 30'/!-37»/2 (2) 30V2-381/! (1) 36V2-33V2 ASC 7 2 1 4 5 31 -37 (2) In de eerste klasse heeft het Haarlemse VHS de laatste wedstrijd in Nijmegen van SMB gewonnen (5*/2-3 V2 voorlopig) en kwam zo nog tot een fraaie vierde plaats in de eindrangschikking. Spangen (R'dam) degradeerde evenals ASV (Arnhem), dat weliswaar met 6-4 over DSC (Delft) zege vierde maar daarmee een half bordpunt tekort scoorde om hun tegenstanders voor bij te komen. De verrassende ontknoping in de tweede ADVERTENTIE LABORATORIUM-JASSEN met en zonder knoopsluiting in meerdere modellen. DAMES-JASSCHORTEN in een grote sortering van modellen, kwaliteiten en kleuren. Beide verkrijgbaar in SANFOR, NO-iRON, TERLENKA en NYLON. KOKSBUIZEN, BROEKEN, COLBERTS en SLAGERS- JASSEN in sterke SANFOR JEANS kwaliteiten. specialist in vakkleding PAARLAARSTEEG 1 HAARLEM TEL. 023-18756 klasse B werd het kampioenschap van Het Oosten dat dankbaar profijt trok van het falen van Max Eeuwe-Morphy. De nu bereikte promotie houdt tevens in dat vol gend seizoen de klassieke derby VHS Het Oosten opnieuw op het programma zal komen. De Dom (Utrecht) en ASC 2 wer den hier het kind van de rekening. Groot was de opluchting bij Kijk Uit toen de Velser schakers er in geslaagd wa ren de beslissende ontmoeting tegen Voor schoten met winst af te ronden. Opnieuw behield deze club haar plaats in de KNSB- competitie. Het Westen Regina (R'dam) en Voorschoten kwamen hier op de fatale plaatsen terecht. Vooral voor Voorschoten teleurstellend nu het verschil met het zich handhavende Rijswijk slechts een halve bordpunt teldeDe beslissende slag om het kampioenschap Rotterdam 2DD 2 werd overtuigend door Rotterdam 2 ge wonnen Europoort (R'dam) werd kampi oen in 2D. SMBVHS. Frederiks-Steijn 1-0, Marcus- Brommer remise, Hoppe-Mol 1-0. Krekelberg- v. d. Enden afg Kooy-v. d. Tak remise. Van Rens-Elserman 0-1, Gijssen-Van Driel remise, Klaassen-Grünfeld 0-1. Korvinus-Bommei 0-1, Van Wieringen-Nijdam 0-1. Totaal 3V2-5V2 De DomHet Oosten, Moors-Langeweg 0-1, van Kooten-Faase 0-1, Fast- J. Bonkenburg re mise, Hoevers-Van Maanen 0-1. Reiff-S. Herfst 0-1, Van Urk-Van Kampen 1-0, v. d Brink- Slagter 0-1, Kamps-S. Bonkenburg 0-1, Coviët- Mostert 0-1, De Jong-A. Herfst 0-1, Totaal 1','2-81,2. VoorschotenKijk Uit, Smit-Zwemstra remi se, Van Schaik-Walda remise, Wouters-Schelhaas 1-0, Sluiter-Mees 0-1, Verstraten-Hölscher remise, Dalmijn-Van Maanen 0-1, Hoeveling-Beekhuis remise, Bongers-De Jong 1-0, v. d, Kooy-Blok 0-1, Thierry-Veenhuysen 0-1. Totaal 4-6. Hoofdklasse, Philidor (Leiden-Watergraafs- meer 8-2, VAS-Charlois 6-4, ASC-Philidor (Leeu warden) 2'/i-5'/i voorl. (ASC degradeert). Rot terdam-Utrecht 5-5 (Rotterdam kampioen, Utrecht degradeert). le Klasse, afd. A: Unitas-Esgoo 6-4, Staunton- HCSV 3-6 voor]., HSG-VVGA 31/ï-6'/ï Moerwijk- BSG 3'/i-6Vi, afd. B: LSG-DD 4Vi-5'/i, SMB-VHS 3Vf-5Vi voorl.. Eindhoven-Spangen 7-3 (Spangen degradeert), ASV- DSC 6-4 (ASV degradeert). 2e Klasse, afd. A: Philidor 2-HSC 7l/i-2'/t, Philidor 3-Unitas 2 5-5, Zutphen-Groningen 5Vi- 4' 1, Pallas-Amersfoort 6-4, afd. B VVV-Wa- tergraafsmeer 6-3 voorl., VAS 2-M. Euwe/Mor- phy 5'/ï-4i/i, ASC 2-Stiikken en Schijven 1-7 voorl. (ASC 2 degradeert). De Dom-Het Oosten l'/i—8'/i (Het Oosten kampioen; De Dom degra deert), afd. C: Rotterdam 2-DD 2 6-3 voorl. (Rotterdam kampioen), Het Westen Regina- RSC 3'/!-6'/i (Het Westen Regina degradeert), W. Steinitz-Rijswijk 6'/t-3'/!, Voorschoten-Kijk Uit 4-6 (Voorschoten degradeert); afd. D; GESS- Europoort 2-8 (Europoort kampioen), Licht- toren-Charlois 2 6'/.-lVt voorl., Venlo-HSV 5V<- 41/1, Dordrecht-Wageningen 7-3. VOETBAL. Go Ahead heeft maandag avond op Ayresome park met 3-1 van de Engelse tweede divisieclub Middlesbrough gewonnen.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 21