CIRCUS ROBERTI komt in paasvakantie naar Haarlem u hebt recht op een leven zonder loeren ILEVOEOR f oooh duizend gulden?! Doe ook mee, mevrouw! De lekkerste koffie drinken en fantastische prijzen winnen NIEME/ER KOFFIE Ill bollenstreek volop narcissen met Pasen DONDERDAG 11 APRIL 1968 13 modecentrum KLASSIEK PROGRAMMA MET 75 DIEREN jaloezie-bon Plaats: (prijzen van f 25,- f 250,- f 500,- en f 1000,-) Kijk op de binnenkant van elk pak Niemeyer Gala koffie en Roodmerk koffie of vraag de folder bij uw winkelier. Met het volgende pak kunt u de gelukkige zijn. bonen of maling HAARLEM. Het Circus Roberti komt In de paasvakantie naar Haarlem en zal hier op verschillende dagen voorstellin gen geven. Op zaterdag 13, zondag 14 maandag 15 en dinsdag 16 april staat de achttien meter lange en twaalf meter brede tweemaster, waarin het circus steeds 's middags om drie uur optreedt op het terrein van de Floris van Adrichemlaan-hoek Pasteurstraat in Schalkwijk. Op het terrein Orionweg- hoek Delftlaan in Noord staat de twee- (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. In de bollenstreek tus sen Haarlem en Leiden bij Uitgeest en Limmen en rond Alkmaar zullen het ko mende paasweekeinde de narcissen in vol le bloei staan. Dit zal eveneens het geval zijn met de kortstelige tulipa's. De hya cinten beginnen reeds te kleuren. In de Keukenhof in Lisse bloeien nog volop krokussen, trompetnarcissen en hya cinten, terwijl in de grote verwarmde kas een zeer uitgebreide sortering van alle mogelijke tulpen in volle bloei staan, al dus het „bloeibericht" van de ANVV, die daaraan toevoegt dat op dit moment in ons land nog nergens de bloesem van de boomgaarden tot bloei is gekomen. Uit Houten komt het bericht, dat als de ze week de zon flink schijnt de kans be staat, dat op tweede paasdag de eerste perebomen en de vroege kersen in bloei zullen staan. master op woensdag 17, donderdag 18 en vrijdag 9 april voor voorstellingen die steeds 's middags om drie uur beginnen. Tenslotte treedt het circus op zaterdag 20 en zondag 21 april om drie uur in het centrum op en wel op het terrein Den Hout achter Dreefzicht. Het circus bestaat vier jaar en staat onder leiding van de heer Rob Roberti en zijn echtgenote Doris Roberti-Althoff. De heer Roberti maakte carrière in het Amsterdamse kindercircus Elleboog waar hij optrad met een duivennummer. Ook in de circussen Renz en Strassburger deed hij ruimschoots ervaring op. In het Duitse Lilliputcurcus Schneider leerde hij zijn vrouw kennen, die een nicht is van de bekende circusdirecteur Franz Althoff. Het circus dat zij samen presenteren, is afgestemd op een jeugdig publiek. Het is een klassiek dierencircus met een me nagerie van vijfenzeventig dieren. Bongo, de oerkomische aap treedt op en Kwik Kwek Kwak, drie toch wel slimme gazen. Verder dwergbokken, honden en pony's. De directeur brengt een nummer met door hem gedresseerde minipanters, een unicum in de geschiedenis van het cir cus. Het duivennummer is in handen van mevrouw Doris Roberti, die vijfentwintig duiven zeer interessante kunsten laat verrichten. Bij al deze dierennummers komt ook Réné Kêller met zijn Illusion-show en Little Henrico de clown. De tent van het circus biedt plaats aan meer dan zevenhonderd personen. Binnenkort zal circus Roberti Haarlem binnenkomen als een karavaan van twin tig roodbeschilderde wagens, waaronder woon-, pak-, kooi- en reclamewagens. In het zomerprogramma van de NTS- televisie zal een hele aflevering van het jeugdjournaal „De Verrekijker" gewijd zijn aan dit circus dat dit jaar haar vierde tournee maakt. Step Out in Style Sportief herenkostuum, éénrij drieknoopj sluiting, in fijne ef fen vooriaarstinten 192.00 Stijlgroep Groningen. Zuiver scheerwol. Hét kostuum voor mannen die hun persoon lijkheid willen onderstrepen 237.00 Straks, over enkele da gen is het pasen. Dat betekent dat men extra op u let, op uw kleding. Ga nu nog naar UNIC'a herenmodehuis en maak kennis met de nieuw ste modellen voor lenta en zomer. marktplein - ümuiden tel. 02550-12348 Vlotte terlenka kostuums. Dé ideale dracht voor twens en evergreens vu J OQ Het leven laat steeds minder ruimte voor intimi teit. Zelfs in uw eigen huis wordt u bespied - gewild of ongewild. Levolor aluminium jaloezieën laten licht en lucht door - maar zelfs de meest onbescheiden blik kaatst af op koel, glanzend gelakt Levolor. Levolor: modern, tientallen tinten, de sterkste jaloezie die voor geld te koop is. Gemaakt van Alcoa aluminium - en u weet Alcoa is de grootste aluminiumproducent ter wereld. Ja, ik voel wat voor een onbespied leven. Stuur mij snel inlichtingen over Levolor jaloezieën en geef mij ook het adres van de dichtst bijzijnde Levolor adviseur. Mevr./Mej./de heer Straat: In open envelop (12-ct postzegel) sturen aan: Kwint n.v„ postbus 3131, Rotterdam. Tel.: 114711 De fabrikant van Levolor aluminium jaloezieën voor Noord-Holland, de N.V. Bakker en Zadeits, kantoor: Van IJsen- dijkstraat 213 te Purmerend zoekt voor het verspreidingsgebied van deze krant op korte termijn AGENTEN/DEALERS op aantrekkelijke verkoopvoorwaarden. Verkoopkantoor voor Levolor Aluminium Jalouzieën Firma G.J.W. Kaan, Wilhelminakade 52, IJmuiden, Tel. 02550-11189 Aan mevrouw Houben, Breitnerstraat 73 in Geleen werd deze week 1.000,- uitgereikt. 218 Andere gelukkigen kregen geldprijzen van 25,- tot 500,- Maal de ware kolfie- geest in huls I De experts van Niemeyer hebben voor u de fijnste koffie met zorg gebrand, vakkundig gemalen en razendsnel vacuüm ver pakt. Daardoor blijft de koftie geurig en krach tig. Dat is de ware kof- fiegeest.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 13