Twee keer nachtelijk oproer POLITIE LEVERDE VELDSLAG TEGEN 500 WILLEBRORDERS Burgemeester: „Ze zien niets anders op de televisie" R ijndarn besch u Idigd van havenvervuiling en Dode en twee gewonden Ontploffing in patatkraam Agenda voor Haarlem en de IJmond Autobrand in Amsterdam Fa. B. ENGELENBERG Rederij stort borgsom Olieschade in Dubrovnik Dode bij ongeluk op overweg Belangstelling niet groot Meisje gewond bij joy-riding Elfjarig meisje redt kinderen bij brand wËgm aNi m Nieuw Links vraagt actie PvdA-bestuur Spes" vanavond in IJmuiden Koeler weer Vliegtuigbotsing op platform van Schiphol MAANDAG 22 APRIL 1968 2 Aanleiding Proef 'ns... MMM... Nu al! Acties tegen het Griekse bewind ]/eldslag T r aangas Steekpartij in Groesbeek Proef 'ns... MMM... Nu al! A rre staties Schoten .ygSlirf mSÊÊÊÊKwr'*- MM OFFICIëLE VERKOOP SIKKENS LAKKEN 3-M WATERPROOF SCHUURPAPIER K westie-D utschke - Haarlem V elsen-lJ muiden Beverwijk Heemskerk Polen eisen 50.000 voor vrijlating van kapitein Bij zwemmen verdronken Proef 'ns... MMM... Nu al! C Se 3 es 2* - Op de hoek van de Apollolaan en de Stadionweg in Amsterdam is zaterdagmiddag een auto uitgebrand. Het bejaarde echtpaar, dat in de auto zat, kon tijdig uitstappen. (Van onze correspondent) ST. WILLEBRORD. De aanhouding van een 18-jarige jongeman in het West brabantse dorp St. Willebrord is de aan leiding geweest tot ernstige ongeregeldhe den, waarbij dit weekeinde honderden in woners waren betrokken die urenlang de vier dienstdoende politiemannen in het bureau belegerden en de ruiten ingooi den. Nadat vijf wagens van de rijkspoli tie uit Breda naar het dorp waren ge komen, werd een ware veldslag geleverd tussen de woedende mensenmassa en tien tallen politiemannen, die tenslotte traan gas gebruikten om de menigte te ver spreiden. Pas zondagmorgen keerde de rust enigszins terug, maar zondagavond kregen de ongeregeldheden een vervolg, waarbij de politie opnieuw van traangas gebruik moest maken. Zaterdagavond ontstond bij vechtpar tijen in de Dorpsstraat een volksoploop van ongeveer honderd man. Daar de rij weg werd geblokkeerd, vroegen de vier politiemensen de weg vrij te maken. Een 18-jarige jongen uit Etten-Leur zei te ROTTERDAM. De Nederlandse re derij Trans Oceaan in Den Haag heeft bij een bank in Londen een bedrag van ongeveer 20.000 dollar moeten storten om dat een van haar schepen, het passagiers schip „Rijndam', de haven van Dubrovnik in Joegoslavië met olie zou hebben be vuild. De rederij werd tot het storten van deze borgsom veroordeeld door een rechtbank in de Joegoslavische haven stad. De „Rijndam'' deed vrijdag Du brovnik aan tijdens een cruise van 214 maand, die het schip met 400 Amerikaan se studenten maakt. Na een telefoongesprek met de gezag ADVERTENTIES aató6den OISTERWIJK. Zaterdagavond is een zogenoemde Teemtrein (snelle goederen trein) op een met knipperlichten bevei ligde overweg tussen Oisterwijk en Box tel in botsing gekomen met een tractor. De bestuurder van de tractor, de 21-jari- ge J. van der Zande uit Oisterwijk is later aan zijn verwondingen overleden. De tractor kwam onder de locomotief van de trein terecht en brandde geheel uit. Het treinverkeer tussen Tilburg en Eindhoven moest enige tijd worden om geleid via Den Bosch. Padvindsters. Mevrouw N.A. den Haan- Groen uit Leiden is afgetreden als pre sidente van 't Nederlandse Padvindsters Gilde. Tot haar opvolgster werd geko zen mejuffrouw mr. I. H. Wildeboer uit Rotterdam. In de plaats van de aftre dende vice-presidente, mevrouw A. A. baronesse van Tuyll van Srooskerken- Beets uit Zoetermeer, werd gekozen mevrouw G. D. Bredius-Gockinga uit Aerdenhout. Japanse chemici. Uit Hamburg is zondag ochtend een 13 man sterke Japanse missie van scheikundigen, die zich op een rondreis door Europa bevindt, op Schiphol aangekomen. De missie brengt een bezoek van drie dagen aan ons land voor zij dinsdag verder reist naar Düs- seldorf. Varken. Op de autoweg onder Spaubeek is zaterdag een varken van een vracht auto gevallen. Het dier dat bijna 90 kilo woog, had zodanige verwondingen dat het ter plaatse moest worden afgemaakt De eigenaar heeft zich nog niet gemeld. Drs. J. Kuyper overleden. In de nacht van zaterdag op zondag is in Rotterdam ge heel onverwacht overleden drs. J. Kuy per, directeur van de Algemene Maat schappij voor Jongeren (AMVJ). Hij is 49 jaar geworden. De heer Kuyper heeft een werkzaam aandeel gehad in de tot standkoming van de combinatie AMVJ- Rijnhotel in Rotterdam, waarvan hij ook directeur was. voerder van de „Rijndam", kapitein Van Herk, heeft Trans Oceaan de 20.000 dol lar zaterdagmorgen laten overmaken op de Londense bank. Kapitein Van Herk had de rederij meegedeeld, dat zijn schip aan de ketting zou worden gelegd, indien de borgsom niet zou worden betaald. Trans Oceaan, een rederij waarin de Hol land Amerika Lijn niet onaanzienlijke belangen heeft, heeft uit het contact met kapitein Van Herk de indruk gekregen, dat de „Rijndam" zeker niet schuldig is aan de vervuiling van de haven van Du brovnik. De bemanning van het schip heeft onmiddellijk na de beschuldiging monsters genomen van de eigen stookolie en deze vergeleken met monsters van het door olie vervuilde water. Het schip is inmiddels al op weg naar de volgende aanloophaven, Venetië. AMSTERDAM. In een aantal Neder landse plaatsen zijn dit weekeinde acties gevoerd tegen het huidige Griekse be wind, dat een jaar geleden (in de nacht van 20 op 21 april) door een staatsgreep aan de macht kwam. In Amsterdam werd een 24-uurs „sit- in" gehouden voor een gebouw aan het Rokin waar het Griekse consulaat-gene raal gevestigd is geweest. (Het consulaat heeft inmiddels Amsterdam verlaten). De actie begon met ongeveer tweehonderd voornamelijk jongeren. Later daalde het aantal demonstranten tot enkele tiental len. Andere steden waar werd gedemon streerd waren Nijmegen, Den Haag, Alk maar, Tilburg en Utrecht. Het aantal deelnemers was over het algemeen niet erg groot. De demonstraties in Gronin gen en Maastricht gingen niet door. blijven staan waar hij stond. Voor de politie was dit aanleiding om hem mee te nemen naar het bureau. Dat was voor tientallen jongelui het sein voor een grootscheepse aanval op het bureau. Ge wapend met straatstenen probeerden zij de arrestant te ontzetten, waarbij de rui ten sneuvelden. De situatie verergerde door het uitgaan van de cafés. Honder den Willebrorders gingen zich met de zaak bemoeien. Velen van hen waren niet nuchter, volgens de politie. Toen er assistentie kwam van vijf sur veillance-wagens van de rijkspolitie wer den deze met stenen bekogeld. Zwaar beschadigd en met kapotte voorruiten kwamen deze wagens ten slotte bij het bureau. Rucphen's burgemeester, P. Al berts, onder welke gemeente St. Wille brord ressorteerde, probeerde daar met een luidspreker de verhitte menigte toe te spreken. Hij vroeg het publiek de stra ten vrij te maken, maar slechts enkelen gaven daaraan gevolg. Toen probeerde de politie met traan gas-handgranaten het publiek te verdrij ven. Het effect was averechts. Lantaarn palen werden uit de grond gerukt en een regen van straatstenen bleef neerdalen op de ongeveer verrtig politiemannen die te genover een menigte van vijfhonderd burgers stonden. Met nog meer traangas gelukte het tenslotte de straten vrij te maken. Er waren drie arrestaties ver richt. Behalve de 18-jarige Ettenaar om wie het allemaal begon, werden aange houden een 19-jarige jongen uit St. Wille- GROESBEEK. Zondagavond heeft in Groesbeek in de buurtschap Stekkenberg tussen cafébezoekers een steekpartij plaatsgevonden, waarbij de 21-jarige G. Eikholt werd gedood door messteken in rug en borst. Twee andere cafébezoekers werden door messteken ernstig gewond. ECHT In de nacht van zondag op maandag is een uit Maastricht gestolen auto in de omgeving van Echt over de kop geslagen. Twee jongens maakten zich na het ongeluk uit de voeten en lieten in de auto een 18-jarige verpleegster uit Maastricht gewond achter. Het meisje heeft geweigerd de politie mee te delen wie de jongens waren met wie zij in de auto reed. i DVERTENTTP aafttode» brord en een 21-jarige jongeman uit Oud- Gastel. Een wachtmeester had een gapen de hoofdwond en een hersenschudding, een ander een gebroken enkel. Verschei dene andere politiemensen hadden even eens letsel doordat zij door straatstenen waren getroffen. Zondagavond schoolden weer groepen jongeren voor het politiebureau samen. Maar de politie had rekening gehouden met een eventuele voortzetting van het oproer. Tientallen mannen van de rijks politie stonden klaar met traangaspatro nen en gummiknuppels. Tegen elf uur waren weer de Dorpsstraat geblokkeerd en lantaarns onklaar gemaakt en werd er met straatstenen naar het politiebureau gegooid. De politie gebruikte wederom traangas om de straten te ontruimen. Pas tegen middernacht keerde de rust terug. Zeventien onruststokers zaten toen opge sloten in het politiebureau. Burgemees ter Alberts geeft ten dele de televisie de schuld van de relletjes. „Bijna elke avond kunnen we dergelijke taferelen op ons scherm zien: vechten tegen de politie in Berlijn, Japan en Amerika en noem maar op! Ze zien niets anders!" (Van onze correspondent) AMSTERDAM-EINDHOVEN Een meis je van elf jaar, Betty Visser, heeft za terdagmiddag in Amsterdam drie jongere zusjes en een jonger broertje van de ver- brandingsdood gered. Vader en moeder deden boodschappen en een tweede broer tje speelde op straat, toen brand uit brak op de kamer waar het jongste kind, een meisje van twee maanden, lag te sla pen. Betty haalde de baby uit haar bedje en na een vergeefse poging om de vlam men te doven rende zij van de drie hoog in de Borsenburgerstraat gelegen woning naar beneden om buren te hulp te roepen. Nog voordat een buurman haar in verband met het gevaar had kunnen verbieden weer naar boven te gaan, redde zij haar zusjes en broertje. Direct daarna stond de woning geheel in vuur en vlam. Aan zes schoten, gelost door een Eind- hovense adjudant van politie, hebben een caféhouder en zijn gezin het te danken dat zij in de nacht van vrijdag op zater dag niet zijn verbrand. Omstreeks vier uur die nacht brak brand uit in de Spin- wielbar in Eindhoven- Surveillerende agenten zagen vlammen uit de ramen slaan. Pogingen om de eigenaar van de bar, de heer J. Renders, die met zijn ge zin op de derde verdieping sliep, te waar schuwen, mislukten aanvankelijk. Daarop trok een politieman zijn pistool en loste 6 schoten. Deze wekten de bewoners. Via de brandtrap kon het gezin het huis verlaten. HOUTEN. Voor de ogen van 1500 bezoekers ontplofte zaterdag in het zwem bad „De Trip" te Houten de benzinetank van een rijdende patatkraam. Een 15-jari- ge jongen trachtte een oven opnieuw aan te steken toen deze was uitgegaan. Met zijn 12-jarig assistentje wist hij zich ter nauwernood uit de oplaaiende vlammen zee te redden. Hij is met een verschroeid gezicht naar het ooglijdersgasthuis te Utrecht overge bracht. De niet verzekerde autokraam is geheel uitgebrand. De brandweer van Houten kon nog enkele butaangasflessen uit de vuurgloed redden. De rijkspolitie heeft proces-verbaal opgemaakt omdat twee minderjarigen er met de auto op uit waren gestuurd. t Site.: v Een vrachtvliegtuig van de KLM is zondagmorgen op Schiphol in bot sing gekomen met een toestel van de Canadese luchtmacht. De DC-7 „Arabische Zee" van de KLM liep averij op aan de neus. Van het vier motorige Canadese vliegtuig werd een van de vleugels beschadigd. Het ongeluk gebeurde toen het KLM- vliegtuig naar het bufferplatform voor de middenpier van de nieuwe luchthaven werd gesleept. De kabel waarmee het vliegtuig werd voort getrokken schoot hierbij van de trekhaak doordat een borgbal brak. Het KLM-vliegtuig schoot door en kwam tegen de vleugel van het Canadese vliegtuig tot stilstand. ADVERTENTIE Doelstraat 39 - Haarlem - Tel. 13232 (Van onze parlementaire redactie) UTRECHT Nieuw Links vindt, dat de P.v.d.A. duidelijk stelling had moeten ne men bij de gebeurtenissen in Duitsland na de moordaanslag op de studentenlei der Rudi Dutschke. Op een bijeenkomst van de radicale vleugel van de P.v.d.A. in Utrecht is dit weekeinde besloten, het partijbestuur als nog te vragen een standpunt te bepalen Nieuw links gaat het partijbestuur per brief zijn verontrusting kenbaar maken, die „des te ernstiger is door de houding van de S.P.D.", de Duitse Socialistische Partij. Het partijbestuur wordt gevraagd zijn standpunt over te brengen aan de S.P.D en de kwestie-Dutschke aanhangig te ma ken bij de Socialistische Internationale. Ook stuurt Nieuw Links een brief aan de linkse Duitse studentenorganisatie S.D.S., waarvan Dutschke de leider is Daarin worden gevoelens van verbonden heid overgebracht. Nieuw Links vereen zelvigt zich overigens niet met de SDS. Besloten werd, nog voor de zomer een demonstratieve bijeenkomst te houden in Rotterdam. Fractieleider Den Uyl zal daar verslag komen doen van zijn erva ringen op de wereldhandelsconferentie in New Delhi, terwijl senator Cammelbeeck er een rede zal houden over zijn reis naar Cuba. Aan het rumoer dat om het Kamerlid Van d. Doel (oprichter van Nieuw Links) is ontstaan, zijn weinig woorden gewijd. Van den Doel, die vanwege zijn openlij- le critiek op voorzitter Lammers van vertrouwelijk overleg is uitgesloten, heeft zich omwille van de rust binnen de groep bij het besluit neergelegd. V - V 1 V- -. jj ....- V - V\ y Stadsschouwburg, dinsdag, 19.45 u.: Operettevereniging Diogé met „Der Wald- meister". Grote of Sins Bavokerk, dinsdag, 20 u.: Orgelconcert door stadsorganist Albert de Klerk. Concertgebouw, dinsdag, 20.15 u.: Con cert door de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap" o.l.v. Jan Laar veld. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 19.45 u.: „Dokter Zjivago", 14 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „Samen uit, samen thuis", a.l. Dinsdag, 20.15 u.: Haarlemse Filmliga met een documen taire over „Mussert en de N.S.B.". Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Bonnie en Clyde", 18 j. Luxor, 14 en 20 u.: „Doctor Dolittle", alle leeftijden. Minerva, 20.15 u.: „Kink Kong", 14 j. Dinsdag geen voorstelling. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Bambi", alle leeftijden. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Wat het daglicht niet verdragen kan", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Belle de jour", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy" Tot 20 mei extra avond openstelling. Dagelijks (ook zondags) van 20.30 tot 22.30 uur Vleeshal (Grote Markt): Expositie van beeldhouwwerk, wandkleden, keramiek en grafiek uit de verzameling moderne kunstwerken van het Frans Halsmuseum. Dagelijks 10 tot 17 u. Zon- en feestdagen 13 tot 17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, instrumenten. Geopend op werkdagen, be halve maandag van 10 tot 17 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Galerie-t (Bakenessergracht 67): Expo sitie van werk van Guido Biasi. Dagelijks 11 tot 17 u. en zondags 13 tot 17 u. Galerie Zijlstraat, Expositie van beelden van Ek van Zanten en schilderijen van Annemarie van ZantenEilers. Dagelijks 12-17 u. Maandag, woensdag en vrijdag ook 20-21.30 uur. Zondags 14.30-17 u. Tot 3 mei. Galerie Drengel (Bakkumstraat): Expo sitie van werk van Janneke Ducro en Karei Slingervoet. Dagelijks 20 tot 22 u. en donderdag, zaterdag en zondag ook van 13 tot 17 u. Tot 8 mei. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 17 u. Zaterdag 9 tot 12 u. Keukenhof (Lisse): Openluchttentoon stelling van voorjaarsbloemen. Dagelijks van 8 uur tot een half uur na zonsonder gang. Tot half mei. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen. Woensdag van 14 tot 17 u. en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 u. DIVERSEN Koudenhornkazerne (kamer vijf), dins dag 20.30 u.: Special Movie Nite nr. 3. MAANDAG 22 APRIL City, 20 u.: „Daar komen de Russen, daar komen ze aan" DINSDAG 23 APRIL City, 20 u.: Filmavond Velser Kunst kring „Voor allen"; vertoond worden de films: „Home of your own" en „San Ferry Ann". Pieter Vermeulenmuseum. Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. MAANDAG 22 APRIL Kennemer Theater: 19.00 en 21.15 u.: „Bron der wellust". Luxor Theater: 20.00 u.: veroordeelden". „De twaalf DINSDAG 23 APRIL Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: „Bron der wellust". Luxor Theater, 20 u.: „De twaalf ver oordeelden". Galerie Boumans, Breestraat 122: Ex positie va nwerken van Ger Polak; ge opend van 9.00-12.30 en 13.30-18.00 u. Ver.-gebouw Dommelsingel, 20 u.: Le denavond voor Aquariumver. „Kennemer- land". Herv. Ver.gebouw Schans, 13.45 u.: Mu- ziekmiddag voor Ned. Ver. van Huisvrou wen. Handenarbeidcentrum, Schulpweg, 20 u.. Modelbouwclub. Ver.gebouw „De Slof", Kruisweg 99, 20 u.: Klaverjasver. „Schoppen Negen". MAANDAG 22 APRIL Marquette Theater: 20.00 u.: „Angélique markiezin der engelen". DINSDAG 23 APRIL Marquette Theater, 20 u.: „Angélique, markiezin der engelen". 99 ROTTERDAM. De Nederlandse kust vaarder „Spes" wordt maandagavond in IJmuiden verwacht. Het schip kon za terdagmorgen uit de Poolse haven Stettin vertrekken onder commando van de eer ste stuurman A. Bos. Kapitein K. van der Plas is opgesloten in de gevangenis in Stettin. De eigenaar van de „Spes" de Rot terdamse reder W. in 't Veld heeft van zijn agent in Polen bericht ontvangen dat de Poolse autoriteiten kapitein Van der Plas zullen vrijlaten wanneer een borg som van 15.000 dollar (ruim ƒ50.000) zal worden gestort. Vanmorgen wist de heer In 't Veld nog niet welke bezwaren de Poolse autoriteiten tegen kapitein Van der Plas hebben. Over het betalen van de borgsom voert de Rotterdamse reder nu overleg met de echtgenote van de in Katwijk wonende kapitein Van der Plas. De vrouw van de gevangen kapitein zou al overwegen haar huis in Katwijk te verkopen om op deze manier aan het geld te komen dat nodig is voor de vrijlating van haar man. Vorig jaar betaalde reder In 't Veld al eens een borgsom aan de Poolse autoritei ten om eerste stuurman van de „Spes" vrij te krijgen, die samen met kapitein Van der Plas om nog altijd onduidelijke reden was gearresteerd. De eerste stuur man kwam vrij nadat er 500 dollar op tafel kwam. Kapitein Van der Plas moest toen echter drie maanden in de gevange nis verblijven. (Van onze correspondent) LOBITH. De negentienjarige kantoor bediende Willy Jansen uit Wehl is zater dag in het watersportcentrum De Bijland bij Lobith verdronken. Hij kon niet goed zwemmen. ADVERTENTIE aaftltóen Het KNMI deelt mee: Zondag was het warm en zonnig onder invloed van een hogedrukgebied, dat zich van Rusland via de Balkan tot Italië uit strekte. Zondagmiddag werden tempera turen van 25 tot 30 graden bereikt. Later stroomde koelere lucht van zee naar onze omgeving. Dat ging gepaard met slechts enkele verspreide buien. Het front, dat de grens vormt tussen de koelere en de war me lucht op het vasteland verplaatst zich verder oostwaarts. Daardoor wordt het in ons land minder warm en valt in het wes ten van het land wat regen. Er worden echter ook enkele opklaringen verwacht. WEBRRAPPORTEN Maximum- en minimum U te temperaturen 50 V 3 binnen- en buitenland ZS Den Heldei licht bew zw 24 9 0 Ypenburg regen wzw 25 9 0.1 Vlissingen regenbui w.st. 22 9 3 Eelde licht bew nw 28 12 0.1 De «tilt zw. bew. w 23 8 0.1 Twente half bew. w.st. 30 11 0 Eindhoven zv bew nw 29 9 0 Z.-Limburg zw. bew w. 30 11 0 tieisinkl onbew. nw 16 3 0 Stockholm ouhew. zo 18 7 0 Oslo licht bew. no 18 6 0 Kopenhagen licht bew. n 19 8 0.3 Aberdeen mist z 13 6 3 Londen zw bew. w.st. 24 7 0 Amsterdam zw bew. zw 26 8 0 Brussel zw bew. w.st. 28 12 0 Luxemburg licht bew. ozo 27 13 0 Parijs regen no 25 11 5 Bordeaux regen zzo 22 15 3 Grenoble licht bew. O 25 7 0 Nice onbew n 23 14 0 Berlijn zw. bew. zzo 29 14 0 Frankfort licht bew. w.st. 30 9 0 München onbew zo 26 9 0 Zürich onbew w.st. 27 10 0 3enève onbew w.st 27 7 0 Locamo onbew w.st 25 8 0 Wenen onbew. zo 25 11 0 [nnsbruck onbew w.st. 28 6 0 Belgrado onbew. zw 22 6 0 Athene zw. bew n 16 12 0 Rome onbe.w. O 23 8 0 Barcelona mist w.st 19 9 8 Madrid zw bew. w.st. 24 12 17 Mallorca licht bew ono 28 11 0 Lissabon DINSDAG 23 APRIL Zon op 5.26 uur; onder 19.51 uur. Maan op 4.23 uur; onder 15.20 uur. MAANSTANDEN Nieuwe maan 27 april 16.21 uur. HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN MAANDAG 22 Al*KIL Hoog water 12.29 uur en uur. Laag wate* 7.3f uur en 20.36 uur. DINSDAG 23 APRIL Hoog watrr 1.07 uur en 13.33 uur. Laag witer 8.54 uur en 21.38 uur. Hel noog eri laag watei te Zandvoort ts 10 tot 15 min vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2