ZELDZAME BLOESEM IN HET GOOI Burgemeester staat terecht B. V.D. wordt gehoord in valsemunterszaak en TARVO VADER VERSLUIS DIENT NIEUWE AANKLACHT IN Pleidooi voor „speelverdtèping" in flats Huishoudbeurs e 19 T/M 28 APRIL Maatregelen tegen „drugs" v Agenda voor Haarlem en de IJmond tÊÊaranka meubele Tussenvonnis in Maastricht m dB© ra&gmi 2 morgen nemen— zelf proeven! Nieuwe feiten Misverstand bij het publiek oorzaak, meent minister Dr. P. J. Platteel burgemeester van Hilversum Risico voor samenleving" De toekenning van studietoelagen Opklaringen 'oWaG Sm f Moutbrood Het af tem ie n teste, allermooiste met eigen ogen xien op tie Nog 5 dagen! RAI-AMSTERDAM Geniet nu van de lente! DINSDAG 23 APRIL 1968 Rijden onder invloed ten laste gelegd Een zeldzame boomsoort in ons land, de krenteboom, staat momen teel in volle bloei in het Goois Na tuurreservaat. LOOP VRIJ IN EN UIT bij: Anegang 39 Haarlem 1800 m2 MEUBELSHOW 23E INTERNATIONALE Laat u gezellig verwennen. Dagelijks van 10 tot 5 uur en van 7 tot 10.30 uur. Zondag van 10 tot 5 uur. Toegangsprijs f 3.-. Na rel in St. Willebrord De handige UIT-IN-EIGEN-LAND map met tips en autokaarten biedt U korting bij ruim 200 hotels, restaurants en zomerhuisjes! Trek er op uit en maak zelf uw keuze Inlichtingen en mappen bij de VWs en ANWB. lllifiÉii Haarlem I elsen-IJmuiden Beverwijk Heemskerk mw MAASTRICHT. De officier van Justitie bij de rechtbank in Maastricht, heeft twee weken gevangenisstraf, een boete van 40 en een rijverbod van anderhalf jaar ge- eist tegen de 56-jarige burgemeester van Voerendaal. De burgemeester was ten las te gelegd op 12 maart 's nachts onder invloed van drank met zijn auto een ge parkeerde wagen te hebben aangereden en daarna zonder zijn identiteit te heb ben bekend gemaakt te zijn doorgereden en geen gevolg te hebben gegeven aan het stopteken dat twee rijkspolitiemannen hem hadden gegeven. Voorts had hij geweigerd zich aan een bloedproef te onderwerpen. De burgemeester weet het gebeurde aan de combinatie van alcohol en kal meringstabletten welke hij op dokters voorschrift moest innemen. De verdediger, mr. M. Tripels uit Maas tricht, vroeg grote clementie omdat een onvoorwaardelijke straf het einde van de burgemeestersloopbaan zou betekenen. Op 6 mei doet de rechtbank uitspraak. MAASTRICHT. De rechtbank in Maastricht zal maandag de zaak tegen de 37-jarige hoofdverdachte van de Kerk raadse valsemunterij opnieuw openen voor het horen van twee ambtenaren van de Binnenlandse Veiligheidsdienst, zo is gisteren bij tussenvonnis bepaald. De ver dachte had hierom veertien dagen geleden tijdens de zitting gevraagd. ADVERTENTIE ADVERTENTIE Kabinet in de boot. Een aantal ministers en staatssecretarissen zal met hun echtgenoten op 2 mei gaan varen met de kruiser „De Ruyter". De minister van defensie, de heer den Toom, heeft ze uitgenodigd. Parades. Op Koninginnedag (30 april) worden parades en défilé's gehouden in Arnhem, Assen, Breda, Roosendaal, Steenwijk, Zuidlaren en Seedorf (West- Duitsland). Horlogediefstal. Bij een inbraak in een klokkenwinkel in de Torenstraat in Den Haag is voor een waarde van 20.000 gulden aan horloges gestolen. Landbouwtrekkers. Minister Roolvink (So ciale Zaken), acht het wenselijk dat te zijner tijd eisen gesteld zullen kunnen worden ten aanzien van de constructie van landbouwtrekkers. De tot nu toe door de Arbeidsinspectie aanbevolen veiligheidsmiddelen hebben niet aan de verwachtingen voldaan. Een reglement inzake veiligheidsvoorschriften voor meerassdge landbouwtrekkers is in voor bereiding. Kaart van Suriname. De Nederlandse re gering heeft haar goedkeuring gehecht aan het plan om een nieuwe overzichts kaart van Suriname te maken. Met dit karteringsprojekt, met de uitvoering waarvan op korte termijn een begin zal worden gemaakt, is een bedrag ge moeid van 12 miljoen gulden. Het kar- teringswerk zal worden verricht door KLM-Aero-carto. Ongeval in verffabriek. Bij het schoon maken van tanks in de verffabriek van N.V. Pieter Schoen en Zonen in Zaan dam is een looplamp gesprongen. Er ontstond een steekvlam waardoor twee arbeiders zodanige brandwonden oplie pen, dat zij naar het ziekenhuis ver voerd moesten worden. Eidereenden en mosselzaad. In schrifte lijke vragen aan minister Lardinois schenkt senator Van Eeten (ARP) aan dacht aan het feit, dat de laatste tijd door de eidereenden veel schade wordt toegebracht aan het mosselzaad, dat zich op de mosselpercelen in de Wad denzee bevindt. Hij vraagt of de eider eenden als schadelijk wild kunnen wor den aangemerkt. Toerisme naar Israel. Ondanks de oorlog in het Midden-Oosten is vorig jaar het aantal toeristen uit Nederland naar Is rael met 10 percent gestegen. In 1967 hebben ongeveer 9.000 Nederlandse hun vakantie in Israel doorgebracht. Observatorium. Vrijdagmiddag zal prof. dr. J. Kistemaker het amateur-observa torium van de Amsterdamse weer- en sterrenkundige kring in Muiderberg of ficieel openen. Het observatorium is ge heel door een aantal amateur-leden in hun vrije tijd gebouwd. Ook het instru mentarium is grotendeels eigenbouw. Er is gebruik gemaakt van een oude ka zemat. Singeldemping, 't Tweede-Kamerlid me juffrouw Goudsmit (D'66) heeft de mi nisters van CRM en van Volkshuisves ting schriftelijk gevraagd of 29 april inderdaad een begin wordt gemaakt met de uitvoering van werken in Utrecht, die leiden tot demping van een deel van de stadsbuitengracht. Mej. Goudsmit wil verder weten of daaruit volgt, dat onherroepelijk verlof is ge geven tot demping van het betreffen de stuk singel en als gevolg daarvan dat stuk singel is geschrapt van de monumentenlij st. TARVO (Van onze correspondent) LUNTEREN De heer W. J .B. Ver- Sluis, vader van het reeds twee jaar be wusteloze meisje Mia, heeft een nieuwe aanklacht ingediend bij de officier van Justitie in Almelo, mr. Nuis, wederom gericht tegen de behandelend narcotiseur de behandelend chirurg en de directie van het ziekenhuis. In deze klacht brengt hij tijdens een zitting voor het gerechts hof in Arnhem ter kennis gekomen feiten naar voren, aangevuld met nieuwe. „In die medisch-tuchtrechtelijke zaak, die voor het gerechtshof in Arnhem dien de was het aldus de heer Versluis alleen een zaak: inspecteur voor de volks gezondheid contra de narcotiseur, omdat de inspecteur in beroep was gegaan te gen de uitspraak van het regionaal me disch tuchtcollege te Zwolle". (Uitspraak duizend gulden boete). De klacht die de heer Versluis, aan dit tuchtcollege richtte hield in feite al leen zijn vermoeden in, dat er iets onre- gematigs tijdens de operatie van zijn dochter was gebeurd. Nu het Hof de nar cotiseur conform de conclusie tot zes maanden ontzegging heeft veroordeeld, is die zaak tussen de inspecteur en de narcotiseur medisch-tuchtrechtelijk als beëindigd te beschouwen. „Omdat ik als „klager in eerste aanleg inzage van het dossier verkreeg en de twee zittingen van het Hof heb mogen bijwonen, zijn mij zoveel meer dingen ter kennis gekomen, dat ik mij gedwongen voel een nieuwe, door betere gerichtheid, sterker aanklacht in te dienen. De offi cier van Justitie te Almelo gaf in zijn overweging om niet tot strafvervolging over te gaan naar aanleiding van mijn eerste bij hem ingediende klacht, te ken nen, dat een strafvervolging mogelijk bleef, als nieuwe feiten er aanleiding toe zouden geven", aldus de heer Versluis „Die feiten heb ik nu aangevoerd. Ze hebben betrekking op de gang van zaken na het narcose-incident, b.v. de wijze waarop de betrokken artsen alle deskun dige hulp hebben gesaboteerd of gewei gerd en waarop mijn dochter na de ope ratie is verpleegd in „Ziekenzorg". UTRECHT. In het kader van de Nationale Onderwijs Tentoonstelling heeft de gemeentelijk inspecteur voor de lichamelijke opvoeding in Amsterdam, de heer E. Kupers jr, gepleit voor een ver ruiming van de speelmogelijkheden voor de jeugd. Hij toonde zich een sterk voor stander van het idee om bij de bouw van woongebouwen van tien lagen de vijfde verdieping te bestemmen als (re)- creatieve ruimte ten behoeve van zowel oudere als jongere fiatbewoners. „Het is griezelig voor moeder en kind te weten dat er zover van huis speelruim te is. Een lege woonlaag zou benut moe ten worden als speelplaats voor de kin deren, terwijl 's avonds de ouderen er ruimte zouden vinden om te dammen, te biljarten, te dansen of gewoon zalig te zwetsen". In verband met het Nederlandse kli maat achtte de heer Kupers de platte daken van de flats minder geschikt voor de speelmogelijkheden die niet alleen de jeugd, maar ook de ouderen ontberen. De heer Kupers acht hetwenselijk dat er meer sporthallen komen. Ongeveer 1200 mensen kunnen in een sporthal wekelijks hun spelbehoeften be vredigen, terwijl een sporthal banmfcrRe lijk minder oppervlakte vergt dan de aan leg van een sportveld. De Amsterdamse inspecteur meent, dat jeugd noch ouderen bevredigd worden door de „starre competities in de sport .De sportvelden mogen niet meer zijn de exclusieve ruimten voor de mensen met de lidmaatschapskaarten", aldus de heer Kupers. ADVERTENTIE De raadsman, mr. M. Moszkowicz uit Maastricht, had toen betoogd dat de ver dachte betrokken was bij een spionage zaak en dat de tienduizend valse biljetten van 100,in opdracht van de Indone sische ambassade waren gemaakt. Veer tien dagen geleden had de officier van jus titie vijf jaar gevangenisstraf en voor waardelijke terbeschikkingstelling van de regering geëist. De 26-jarige vrouw van de hoofdver dachte werd maandag conform de eis ver oordeeld tot negen maanden gevangenis straf waarvan drie voorwaardelijk. Zijn medeverdachte, een 49-jarige koopman uit Den Haag, kreeg vijf jaar met aftrek. (Van onze correspondent) BREDA. De minister van Justitie, prof. mr. C. Polak, heeft in Breda een bespreking gehad met de procureur-gene raal in Den Bosch, mr. A. van Overveldt, de hoofdofficier van justitie te Breda, mr. R. Grasso, de districtscommandant van de rijkspolitie in Breda, majoor W. van Nij- natten en de burgemeester P. Alberts van Rucphen over de relletjes in St. Wille brord. De minister zag de wanordelijkheden in St. Willebrord niet als uitzonderlijk ern stig. „Ik ben vooral gekomen", zei hij, „om de twee gewond geraakte wacht meesters met hun gedrag te complimen teren". Hij erkende dat er sprake is van een onderbezetting van het politiekorps in de gemeente Rucphen, maar dit is ook elders het geval. In dit opzicht stelde hij geen verbetering in het vooruitzicht. De minister was vol lof over het optreden van de rijkspolitie, zowel van de plaatse lijke politiemensen als van de wacht meesters, die te hulp moesten komen. De minister hoopte dat het niet nodig zal zijn nog extra-maatregelen te nemen naast de nu aanwezige politieversterking in het dorp. Over de critiek op het feit dat de hoofdofficier van Justitie, mr. R. Grasso, niet persoonlijk naar St. Wille brord is gegaan toen hij in de nacht van zaterdag op zondag over de toestand werd ingelicht, had de minister geen mening. De minister zei dat de politie volko men correct was opgetreden en niet eerst heeft geslagen. Het publiek heeft zich vergist, zei hij. Het dacht dat een jongen werd aangehouden omdat nij had gevoch ten, maar de aanhouding had plaats om dat de knaap waigéfde weg te gaan. Als het publiek zich er niet mee had be moeid, was de jongen na een kort verhoor vrijgelaten. Dit kon nu niet, omdat het politiebureau belegerd werd. Het is bekend dat Rucphen met zijn grote werkloosheid een probleemgemeen te is. „Dat is ernstig genoeg, want ledig heid is nooit goed", aldus de minister. DEN HAAG. Benoemd is tot burge meester van Hilversum met ingang van 16 mei dr. P. J. Platteel onder toeken ning van gelijktijdig eervol ontslag als burgemeester van Ede. De heer Platteel, die 56 jaar oud is, was sinds 16 december 1962 burgemeester van Ede. Daarvóór was hij van 1958 af gouverneur van het toenmalige Neder lands Nieuw-Guinea. De heer Platteel is gereformeerd en lid van de A.R.P. DEN HAAG. Op 11 april is bericht dat wettelijke maatregelen worden voor bereid tegen het gebruik van 20 genoem de wekaminen zonder medisch voor schrift. Staatssecretaris dr. Kruisinga van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft gisteren, bij de opening van het nieuwe gebouw annex centraal laboratorium van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij ter Bevordering der Pharmacie, over het gebruik c.q. misbruik van „drugs" onder meer gezegd dat het stimulerend effect onbetrouwbaar is, dat er snel gewenning optreedt en dat er na het gebruik para noïde psychotische episodes kunnen op treden. Ook kan het beoordelings- en waarnemingsvermogen zodanig in on gunstige zin worden beïnvloed dat de ge bruiker zichzelf en de samenleving aan grotere dan normale risico's blootstelt. Dr. Kruisinga zei dat dit evenzeer van toepassing is op verschillende andere psychopharmaca, welke in staat zijn stemmingsveranderingen bij de ge bruiker op te roepen. „In onze steeds meer door geneesmiddelen beheerste sa menleving dwingt het algemeen belang tot maatregelen, niet alleen in het be lang van de individuele gebruiker, maar ook dat van de samenleving als geheel", aldus de staatssecretaris. DEN HAAG. Studenten met gymnasium a-diploma, die geneeskunde, tandheel kunde of diergeneeskunde studeren en studenten met het hbs a- of hbs b-diplo- ma, die de notariële of fiscale studierich ting volgen, kunnen in aanmerking wor den gebracht voor toekenning van rijks studietoelagen, voordat zij de vereiste vóórtentamina, welke hun toelating geven tot het afleggen van de examens in de betreffende faculteiten, hebben behaald. Minister Veringa (Onderwijs en Weten schappen) heeft dit meegedeeld in ant woord op schriftelijke vragen van 't Twee de-Kamerlid dr. Tans (P.v.d.A.). Een der gelijke regeling zal, ingaande het studie jaar 1968-1969 eveneens gelden voor stu denten in de theologie en voor studenten in de wijsbegeerte, die in het bezit zijn van het diploma hbs-a of hbs-b. ADVERTENTIES I- Stadsschouwburg, vandaag en woens dag, 19.45 uur: Operettevereniging Diogé met „Der Waldmeister". Grote of Sint Bavokerk (ingang Oude Groenmarkt), vandaag, 20 uur: Orgel concert door stadsorganist Albert de Klerk. Concertgebouw, vandaag, 20.15 u.: Con cert door de Koninklijke Liedertafel „Zang en Vriendschap" o.l.v. Jan Laar veld. De Ark, (Nieuw Heiligland), woensdag, 20.30 uur: Operafragmenten door Elisa beth Fictoor (sopraan), Antonio Lom- merelli (tenor) en Elisabeth Vlielander (mezzo-sopraan). Minervatheater (Heemstede), woensdag 20 uur: Bont Concert georganiseerd door Vrienden van het Minervatheater. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 19.45 u.: „Dokter Zjivago", 14 j. Frans Hals, vandaag 20.15 uur: Haar lemse Filmliga met een documentaire over „Mussert en de N.S.B.". Woensdag 14, 19 en 21.15 uur: „Samen uit, samen thuis", a.l. Lido, 14, 19 en 21.15 uur: „Dokter Zji vago", 14 jaar. Minerva, vanavond en woensdagavond geen voorstelling. Woensdag 14.30 uur: „De wraak van Ivanhoe", a.l. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Bambi", alle leeftijden. Roxy, 14.30, 19 en 21,15 u.: „Wat het daglicht niet verdragen kan", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Belle de jour", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16e tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Tot 20 mei extra avond openstelling. Dagelijks (ook zondags) van 20.30 tot 22.30 uur. Vleeshal (Grote Markt): Expositie van beeldhouwwerk, wandkleden, keramiek en grafiek uit de verzameling moderne kunstwerken van het Frans Halsmuseum. Dagelijks 10 tot 17 u. Zon- en feestdagen 13 tot 17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks, behalve maandag, geopend van 10 tot 12 30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, instrumenten. Geopend op werkdagen, be halve maandag van 10 tot 17 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Gaierie-t (Bakenessergracht 67): Expo sitie van werk van Guido Biasi. Dagelijks 11 tot 17 u. en zondags 13 tot 17 u. Galerie Zijlstraat, Expositie van beelden van Ek van Zanten en schilderijen van Annemarle van Zanten—Eilers. Dagelijks 12-17 u. Maandag, woensdag en vrijdag ook 20-21.30 uur. Zondags 14.30-17 u. Tot 3 mei. Galerie Drengei (Bakkumstraat): Expo sitie van werk van Janneke Ducro en Karei Slingervoet. Dagelijks 20 tot 22 u. en donderdag, zaterdag en zondag ook van 13 tot 17 u. Tot 8 mei. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 17 u. Zaterdag 9 tot 12 u. Keukenhof (Lisse)Openluchtten toon stelling van voorjaarsbloemen. Dagelijks van 8 uur tot een half uur na zonsonder gang. Tot half mei. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen. Woensdag van 14 tot 17 u. en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 u. DIVERSEN Koudenhornkazerne (kamer vijf), van daag, 20.30 uur: Special Movie Nite nr. 3. (Newpoort Jazz Festival 1960). Provinciehuis (Dreef), woensdag, 10 u.: Vergadering Provinciale Staten. Stadhuis Haarlem, woensdag, 14 uur: Gemeenteraadsvergadering. DINSDAG 23 APRIL City, 20 u.: Filmavond Velser Kunst kring „Voor allen"; vertoond worden de films: „Home of your own" en „San Ferry Ann". WOENSDAG 24 APRIL City, 20 u.: „De slachter van Baltimore". Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 en 14 tot 16.30 uur. DINSDAG 23 APRIL Kennemer Theater: 19.00 en 21.15 u.: „Bron der wellust". Luxor Theater: 20.00 u.: „De twaalf veroordeelden". Galerie Boumans, Breestraat 122: Ex positie van werken van Ger Polak; ge opend van 9-12.30 uur en 13.30-18 uur. Bureau Maatschappelijk Werkers, Zee straat 149, geopend van 19-19.30 uur. Ver.-gebouw Dommelsingel, 20 u.: Le denavond voor Aquariumver. „Kennemer land". Herv. Ver.gebouw Schans, 13.45 u.: Mu- ziekmiddag voor Ned. Ver. van Huisvrou wen. Handenarbeidcentrum. Schulpweg, 20 u.; Modelbouwclub. Vrijetijdscentrum „De Slof", Kruisweg 99, 20 u.: Klaverjasver. „Schoppen Negen". Kennemer Oudheidkamer, Huize „Schey- beeck", Velserweg 2, geopend op dinsdag en donderdagavond van 19.30-21.30 uur; voor groepen op aanvraag. WOENSDAG 24 APRIL Kennemer Theater, 19 en 21.15 u.: Bron der wellust". Luxor Theater, 20 u.: „De twaalf ver oordeelden". Galerie Boumans, Breestraat 122, Ex positie van werken van Ger Polak; ge opend van 9-12.30 uur en 13.30-18 uur. DINSDAG 23 APRIL Marquette Theater: 20.00 u.: „Angélique markiezin der engelen". WOENSDAG 24 APRIL Marquette Theater, 20 u.: „Angélique, markiezin der engelen". nnrinnnnnn Het KNMI deelt mee: Een storing verplaatste zich gisteren van Frankrijk naar Nederland en ver oorzaakte vooral in het westen en noor den van het land buien, waarvan som mige met onweer. Daarna stroomde koe le lucht het vasteland in. Luchtdrukstij gingen boven Frankrijk en Spanje brei den zich nu noordwaarts uit. Een oude oceaandepressie trekt van het zeegebied ten westen van Schotland naar Zuid- Scandinavië. In het komende etmaal wor den opklaringen verwacht. Op de meeste plaatsen blijft het droog. WB1IIRAPPORTIN Maximum- «n minimum temperaturen binnen- en buitenland Den Helder Ypenburg Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Amsterdam Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürich Genève Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon Zon op 5.24 uur; onder 19.53 uur. Maan op 4.38 uur; onder 16.33 uur. MAANSTANDEN Nieuwe maan 27 april 16.21 uur. HOOG EN LAAG WATER IN IJiMlIUEN DINSDAG 23 APRIL Hoog watT J .07 uur en 13.33 uur. Laag w 'ter 8.54 uur en 21.38 uur. WOENSDAG 24 APRIL Hoog water 2.00 uur en 14.19 uur. Laag water 9.53 uur en 22.23 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort ls 10 tot 15 min vroeger dan te IJmuiden. mist wzw 14 9 7 regen w 20 10 9 regenbui w 19 9 16 mist zw 20 7 9 zw. bew. wnw 22 10 2 licht bew. ver. 25 8 0 zw. bew. w.st. 26 11 0 zw. bew. w 25 11 0 half bew. no 16 2 0 lichte reg. z 18 8 1 geh. bew. w.st. 16 9 0 onweer wnw 22 8 0.1 half bew. zw 17 6 0 zw. bew. zw 15 7 1 mist w 22 11 4 regenbui wnw 25 12 4 licht bew. nw 27 13 0 regen nw 24 13 2 geh. bew. nno 19 11 20 licht bew. O 26 9 0 onbew. nno 23 13 0 half bew. zzo 31 16 0 half bew. w.st. 29 9 0 onbew. z 28 10 0 onbew. zo 27 9 0 onbew. w.st. 25 8 0 onbew. w.st. 25 8 0 onbew. w.st. 26 7 0 onbew. w.st. 28 8 0 onbew. wzw 24 7 0 onbew. nw 19 13 0 onbew. ono 23 8 0 half bew. n 0 mist w.st. 7 0 half bew. ono 27 13 0 onbew. nno 20 10 0 WOENSDAG 24 APRIL

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2