Koninklijke onderscheidingen in VelsenBeverwijk en Heemskerk ZON WEREN? X de ru liter Aerdenhoutse fluitiste beste in Beverwijk Gedecoreerden in Haarlem aarlem en omöevm: lip In de vis hal en op zee Amateurtoneel in Zomerlust door Jan van Dommelen Havenberichten Burgemeester kreeg pauselijke onderscheiding Autobestuurster onder invloed Goed afsluiting van seizoen r MAANDAG 29 APRIL 1968 6 SUN WAY Een produkt ZON FILTEREN? Woninginrichtingen Kees Maas Kerkelijk nieuws ADVERTENTIE ftp ypv Voor dlstlnetl sfeer en kwaliteit van Europa's grootste jaloezieönfabriek neem meteen de beste SUNWAY van Europa's grootste jalouzieënfabriek fa vlugge levering fa gratis plaatsing fa 5 jaren garantie intermeubel Vele bewoners uit de IJmond hebben vanmorgen 'n koninklijke onderscheiding ln ontvangst genomen ter gelegenheid van de verjaardag van koningin Juliana. Het lid van de Raad van bestuur van de Ko ninklijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken, de heer W. Bakker uit Be verwijk is benoemd tot ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. Benoemd zijn tot officier in de orde van Oranje-Nassau de heren P. Ch. Cremer uit Beverwijk, directeur van de Cemij n.v. in IJmuiden en J. Hoogenkamp, Beverwijk, hoofdinspecteur van 's Rijks belastingen, hoofd van de inspectie. Tot ridder in de orde van Oranje-Nas- gau zijn benoemd de heren P. J. de Klerk, directeur van de gemeente bedrijven voor gas en water te Velsen, A. J. Allan, Drie huis, hoofddirecteur van Vermande Zonen n.v. te IJmuiden, H. M. J. van de Wall, Driehuis, chef van de Veiligheidsdienst bij de Hoogovens, en G. van Offenbeek, Drie huis, oud-hoofdwerktuigkundige bij de Kon. Ned. Stoomboot Maatschappij n.v. te Amsterdam. De gouden eremedaille, verbonden aan de orde van Oranje-Nassau, is toegekend aan de heren J. Tanger, adjudant van gemeentepolitie te Velsen, A. Zeijlmans, Driehuis, rijks-bevrachtingsagent bij de Rijksverkeersinspectie in 't district Noord- Holland en C. F. Kuijs, Beverwijk, be stuurslid van organisaties op het gebied van de aardappelhandel. Aan een groot aantal leden van het per soneel van de Hoogovens is een medaille toegekend. Een zilveren eremedaille heb ben in ontvangst genomen de heren G. G. de Gelder, W. Huijer, C. Jongeling, Alk maar, J. M. W. van Lamoen, Velsen, J. Allon, J. Mous, L. A. Cana, Th. van Roon, A. van der Schans, F. Spek, M. Veenstra en J. Vellekoop, allen wonende te Bever wijk en F. van de Kant, Heemskerk. De bronzen eremedaille is toegekend aa de volgende leden van het personeel van de Hoogovens, de heren H. Buys, Chr. C. Dijt, A. C. B. Ooms, allen uit Haarlem, (Van een medewerker) IJMUIDEN. Maandagmorgen zijn in IJmuiden door vaartuigen aangevoerd: 1345 kisten vis, 75.000 kilogram tong en 4200 stijve kabeljauwen. Bij de aanvoer waren 380 kisten schelvis, 1480 wijting, 2110 gul en kabeljauw, 1900 koolvis, 55 haring, 440 kleine kisten haring, 2080 ma kreel, 485 kleine kisten makreel, 117 klei ne kisten heek, 1680 schol, 55 tarbot, 805 varia. Prijzen, per kilogram in guldens: heil bot 5.40-3.90, tarbot 5-4.40, grote tong 8.28-3.22, grootmiddel tong 2.22-2.12, klein- middel tong 2.88-2.78, tong een 3.75-3.34. tong twee 3.80-3.36. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 94- 88, middel kabeljauw 94-88, grote koolvis 87 50, middel koolvis 37.50, grote wolf 12. Per tien stuks: grote kabeljauw 36-48, middel kabeljauw 36-27. Per 50 kilogram: grote schelvis 38, middel schelvis 36, kleinmiddel schelvis 41, schelvis een 47, schelvis twee 41-17, kabeljauw een 30-26. kabeljauw twee 26- 23. kabeljauw drie 25-22, koolvis een 15, koolvis twee 15, grove schol 45-25, schol twee 28-20, schol drie 24-15. schar 15-10, poon 48-17, haai 46-31, gestripte wijting 33-17, haring 14, makreel 18-13, tarbot 224-156, griet 112-92. Scheveningen. De aanvoer in Scheveningen bestond maandagmorgen uit 110 kisten schelvis, 500 wijting, 100 kleine kisten wijting, 450 gul en kabeljauw, 700 koolvis, 350 haring, 650 kleine kisten haring, 500 makreel, 750 kleine kisten makreel, 900 schol, 150 varia 300 stijve kabeljauwen en 31.000 kilogram tong. Zaterdag t* IJmuiden aangekomen: Adrastus, van Antwerpen; Volharding. Delfzijl; Amstel- ■troom; Huil; Tor Hollandia. Immingham; Pala medes, Antwerpen: Steady, Duinkerken, voor IJ muiden: Montferland, Hamburg: Claus. Duin kerken, voor IJmuiden; Thetis. Shoreham: Kate, Par; IJstroom, Dagenham; Rodenkirchen. Swine- munde, voor IJmuiden; Joh. Voss, Rönne; Tor Anglia, Gothenburg; Hondsbosch, Londen; Lin- disfarne, Pepel, voor IJmuiden; Hydra. Londen; Gaasterland, Hamburg; Rolf Behrmann, Londen; Sherwood. Immingham; Monksgarth, Manty- luoto, voor Beverwijk; Jytte Skou, Rotterdam; John Kruse, Stockholm; Dongeborg, Skogby; Helena Oldendorf, Narvik. Zondag te IJmuiden aangekomen: Assurity, van Le Treport; Cremona 2, Porsgrunn, voor Zaandam: Wotan, Dagenham; Vogtland, Bre men: Alja-V., Stettin; Helga-S., Lysekill. voor IJmuiden; Aquitaine, Le Havre; Dania, Kopen hagen; Forelle, Vaestervik; Nerlandia. Aarhu*; Atlantide. Duinkerken, voor IJmuiden: Hilde- gard. Karlstad; Warfleth, Köge; Raila Dan, Ply mouth, voor Velsen; Vliestroom, Grangemouth; Arasjo, Noordzee, voor IJmuiden; Eco Luisa, Hamburg, voor IJmuiden; Ethel Everard, Bel fast; Kruswica, Lissabon; Dreestrom, Hamburg; Thyra Behrens. Korsör; Weimar, Bremen; Tessa. Bordeaux; Nascence. Londen; Olga Scheu, Gefle. Maandag te IJmuiden aangekomen: Pelikan, van Gefle; Fiducia, Moh i Rana. voor IJmuiden. Zaterdag vertrokken van IJmuiden: Takyo Maru, naar Canada; Clothilda-M.. Stockholm, van IJmuiden; Lauwersborg, Helsingborg. van IJmuiden; Thea, Duinkerken, van IJmuiden; Hebe 2, Oxelosund, van IJmuiden; Willem For tuin, Trolhattan, van IJmuiden; Kroonborg. Delfzijl, van Beverwijk; Cito,Londen; Elli Ah- rens, Aalborg; Georgina V. Everard, Birken head; Seeadler 2, Kopenhagen, van IJmuiden; Johannes Fritzen. Port Cartier. van IJmuiden; Tor Hollandia, Gothenburg; Roozenburgh. Le Havre; Carabeka 2, Londen, van IJmuiden; Voorwaarts. Londen; Meppel, Rotterdam; Stea dy, Duinkerken, van IJmuiden; Anne Herfürth, Londen, van IJmuiden; Baljé. Landskrona, van Umuiden; Fontenoy, Le Havre. Zondag vertrokken van IJmuiden: Tor Anglia, naar Immingham. Marathon, Hamburg; Honte- stroom, Sheerness; Claus. Duinkerken, van IJ muiden; Lagunillas, Caraïbische Zee; Rijn stroom, Shoreham: Voline, Dagenham; Amstel- Itroom, Hull; Lindisfarne, Newcastle, van IJ muiden. Maandag vertrokken van IJmuiden: Rijnmond t. naar Noordzee, van IJmuiden. (Indien achter de haven van herkomst of be ste, iiming geen nadere aanduiding volgt, be tekent dit, dat het betreffende schip van of naar Amsterdam is gegaan). P. J. de Klerk, ridder Oranje-Nassau J. van Bavinkhoven, O. Bronsema, A. P. Brouwer, verder J. E. Beentjes, P. F. Boom, S. Doets, J. Lubbers, F. van Op- dorp, E. D. van de Outenaar, allen uit Beverwijk, J. Pel en J. A. Strobbe. beiden uit Velsen en K. Groot, Heemskerk. Mevrouw mr. F. A. J. Scheltema- Conradi, ridder Oranje-Nassau Ter gelegenheid van de verjaardag van koningin Juliana ontvingen de volgende inwoners van Haarlem en omgeving een koninklijke onderscheiding: Ridder orde Nederlandse Leeuw: mr. F. P. E. Bloemarts, Heemstede, presi dent van de Haarlemse rechtbank; ds. P. N. Kruijswijk, Haarlem, curator van de Vrije Universiteit te Amsterdam; P. C. van Houten, Haarlem, directeur der n.v. Nederlandsch-Amerikaansche Stoom vaart-Maatschappij Holland-Amerikalijn; W. Bakker, Beverwijk, lid van de raad van bestuur van de Hoogovens. Officier orde Oranje-Nassau: mr. J. I. van Doorninck, Aerdenhout, hoofdadmi nistrateur B ter provinciale griffie en lo co-griffier van Noord-Holland; ir. J. Mul der, Overveen, technisch adjunct-direc teur van het Prov. Waterleidingbedrijf van Noord-Holland; J. Hoogenkamp, Be verwijk, hoofdinspecteur van 's rijks be lastingen; kapitein-luitenant ter zee arts dr. M. S. Lingbeek, Heemstede (met de zwaarden); L. W. M. van Beeck, Haar- Godjned Bomans, ridder Oranje-Nassau lem, oud-inspecteur in algemene dienst der PTT en oud-directeur van het postdis- trict Haarlem; P. Ch. Cremer, Beverwijk directeur van de Cemij n.v. te IJmuiden; dr. A. van Biemen, Zandvoort, directeur van het vormingscentrum van de Arbei dersgemeenschap der Woodbrookers te Bentveld, jhr. H. A. van Lennep, Heem stede, hoofdinspecteur van financiën bij de directie defensie-aangelegenheden van het Ministerie van financiën. Van de leden van het personeel van an Gelder Zonen n.v. Koninklijke Papier fabrieken ontvingen de zilveren ereme daille de heren F. A. Kuijpers, P. Mulder en J. Wartenhorst en C. P. Zoon, allen te Velsen en C. ten Wolde, Santpoort. De bronzen eremedaille is toegekend aan de heer P, J. Wolzak, Velsen. Verder ontvingen de zilveren eremedail le de heren H. J. Schelvis, Wijk aan Zee, lid van het kerkkoor „Soli Deo Gloria" van de Sint Odulphusparochie, koordiri gent en organist J. E. Prins, Velsen, boek houder A ten kantore van de gemeente ontvanger, H. G. Smorenberg, Beverwijk, gepensioneerd hoofdopzichter bij de ge meentewerken, F. Leijen, IJmuiden, voor heen hoofdcontroleur bij de n.v. Plaatwel- 1 lerij te Velsen, E. J. Bruin, IJmuiden, voorheen chef van de kabelwerken en net- tenbouw bij J. W. A. van Vuren Techni sche Industrie en Handels-Maatschappij n.v. te Beverw., K. Boekei, bestuurslid van de Harddraverij Vereniging „Santpoort en omstreken" en H. Hekman, Velsen. De bronzen eremedaille is ook toegekend aan de heer A. J. Boot, IJmuiden, lid van het kerkkoor van de r.li. parochie aldaar, mejuffrouw G. Pronk, IJmuiden, oud- huishouddelijke kracht der P.T.T. en de heer J, A. van der Pol, IJmuiden, mees terknecht bij de firma Wed. S. I. Groen, en J. van der Mey, Wijk aan Zee, lid van het kerkkoor „Soli Deo Gloria". Ridder orde Oranje-Nassau: P. J. de Klerk. Velsen, directeur van de gemeen tebedrijven voor gas en water; mevrouw mr. E. A. J. Scheltema-Conradi, Haar lem, lid van de gemeenteraad; A. van der Veldt, Haarlem, oud-wethouder; J. Val kenburg, Hillegom, hoofd van een bijzon dere school voor l.o.; P. van der Wind, Heemstede, oud-hoofd van de Haarlemse Montessorischool; reserve-majoor A. van Eijk, Haarlem, van het wapen der infan terie (met de zwaarden); G. van Offen beek, Driehuis, oud-hoofdwerktuigkundi ge bij de KNSM; A. J. Allan, Driehuis, hoofddirecteur van Vermande Zonen n.v. te IJmuiden; P. J. Vogelaar, Haarlem, chef van de afdeling Incasso van het Ge meentelijk Administratiekantoor te Am sterdam; L. A. Elferink, Haarlem; H. J. van de Wall, Driehuis, chef van de Veilig heidsdienst bij de Hoogovens; G. J. A. Bomans, Bloemendaal, letterkundige; me vrouw Elisabeth Andersen, Haarlem, to neelspeelster; G. M. A. Gussenhoven, Haarlem; H. M. Holtkamp, Haarlem, hoofdcontroleur van 's Rijks belastingen; mejuffrouw L. A. H. IJsselmuiden, Heem stede. Gouden eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau: mej. H. Buijs, Aalsmeer, hoofdleidster van de Westhill- organisatie voor het jeugdwerk van de doopsgezinde gemeente; M. Verbeek, Aalsmeer, administrateur-bedrijfsleider, bij de Koninklijke kwekerij „Terra Nova" P. H. de Vriend, Badhoevedorp, branche bedrijfsleider van Co-op-centrum; J. B. Dittner, Haarlem, commies A. bij het Huis van Bewaring 1; D. Kaper, Castri- cum, technisch hoofdambtenaar E bij het Mr. F. P. Bloemarts, ridder Nederlandse Leeuw Provinciaal Ziekenhuis te Bakkum; J. Tanger, Velsen, adjudant van politie; P. H. Meijlis, Haarlem, commies le klasse van 's Rijks belastingen; A. Zeijlmans, Driehuis, rijksbevrachtingsagent bij de Rijksverkeersinspectie; J. Beekman, Haarlem, werkmeester bij de Ned. Spoor wegen; J. Bekker, Badhoevedorp, chef L. W. M. van Beeck, officier Oranje-Nassau (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Een in volkomen on wetendheid verkerende burgemeester J. G. S. Bruinsma is vanmorgep tijdens het uitreiken van de koninklijke onderschei dingen in de raadszaal van het Stadskan toor een pauselijke onderscheiding ten dee gevallen. In afwijking van het protocol is plotse ling het woord verleend aan Deken G. J. M. Groot, die de burgemeester mededeel de, dat deze voor zijn verdiensten op velerlei terrein door de Paus benoemd is tot Ridder in de Orde van Sint Gregorius de Grote, waarop hij hem de bij deze on derscheiding behorende versierselen op speldde. Een andere pauselijke onderscheiding is door Deken Groot uitgereikt aan de heer A. Ranke, lid van het r.k. kerkbestuur Deze is benoemd tot Ridder in de Orde van Sylvester. Op de foto neemt burgemeester Bruins ma de gelukwensen in ontvangst. (Van een onzer verslaggevers) IJMOND. In de nacht van zondag op maandag werd door de Velsense poli tie op de Minister van Houtenlaan een automobiliste aangehouden, die onder in vloed bleek van sterke drank. Het was een 22-jarige inwoonster van Castricum, die naar het hoofdbureau van politie werd overgebracht. Auto en rijbewijs zijn in beslag genomen. Om het jeugdmuziekconcours in Be verwijk heeft de eerste ronde meteen al twee grote verrassingen opgeleverd. Blaasinstrumenten hoort men op deze wedstrijden weinig, en dan nog overwe gend blokfluiten. Zaterdagavond echter kon men een hoboïst en een fluitiste ho ren. Beiden speelden verrassend goed en betekenden zodoende een welkome aan vulling van het palet van dit concours. P. van der Wind, ridder Oranje-Nassau van een afdeling bij de K.L.M.; mej. C. Heuvel, hoofdemployée voor bijzondere diensten der PTT; C. F. Kuijs, Beverwijk bestuurslid van organisaties op het gebied van de aardappelhandel; T. Moolenaar, Aalsmeer, procuratiehouder van de Co öperatieve Vereniging Centrale Aalsmeer- se veiling; G. Dijkstra, Hoofddorp; L. J. van Mechelen, Haarlem, dirigent van zang- en kerkkoren. Zilveren eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: J. Van de Mer- bel, Aalsmeer, opperwachtmeester der rijkspolitie; H. J. Schellevis, Wijk aan Zee, koordirigent en organist; E. Wiedijk, Hillegom, ambtenaar bij Sociale Zaken; G. J. van Dijk, Haarlem, brigadier van politie; J. Sikking, Haarlem, oud-vakman seinwezen bij de Spoorwegen; H. Timmer Haarlem, commies bij Van Gend en Loos mejuffrouw W. J. de Vries, Haarlem, voorheen procuratiehoudster bij Holtrans Handel Maatschappij te Amsterdam; C. ten Wolde, Santpoort, groepsleider bij de bedrijven van Van Gelder Zonen n.v.; G. Valkema, Bennebroek, stafverpleger bij het Psychiatrisch Ziekenhuis „Vogelen zang"; K. Boekei, Santpoort, bestuurslid van der Ve,dt, ridder Oranje-Nassau Bronzen eremedaille verbonden aan de orde van Oranje-Nassau: J. Peters, Haar lem, administratief assistent bij de Spoor wegen; K. Schippers, Haarlem en F. Zui- derduyn, Haarlem, beiden besteller le klasse der PTT; A. van Noorloos en J. van Noorloos, beiden werkzaam bij C. A. With te Hoofddorp; H. Buijs, Chr. C. Dijt en A. C. B. Ooms, allen wonende te Haarlem en werkzaam bij de Hoogovens, J. A. M. Uljee, Haarlem, employé 2e klasse der PTT; M. C. Ravestein, Haar lem, amanuensis aan het Woltjegymna- sium te Amsterdam; J. Hooft, Haarlem werkzaam bij Simons Bakberg. Ds. P. N. Kruijswijk, ridder Nederlandse Leeuw De hoboïst was de vijftienjarige Paul Roodenburg uit Amsterdam, die bijzonder muzikaal de ballade van Hendrik An- driessen uitvoerde. Zijn toon was voor een bespeler, die pas vier jaar les heeft, uitmuntend. Hetzelfde gold voor Laura Schaink uit Aerdenhout. die daarnaast ook nog een voortreffelijk begrip voor muzikale opbouw demonstreerde. In het zeer dankbare moderato van de fluit- sonatine van Berkeley toonde zij een ver gevorderde techniek, waarbij de „Flat- terzunge" niet ontbrak. Het zwakke punt was het aanblazen in piano-passages, waar nogal eens van wilde lucht sprake was. Enkele uitstekende pianisten kon men deze avond in het Piux X-college ook beluisteren, maar dat was natuurlijk min der opzienbarend. Tom Blootshoofd uit Alkmaar speelde „Les caresses de Grand- Maman" van De Séverac heel muzikaal, Atie Bos uit Heemskerk toonde een grote dosis techniek en veel spiritualiteit in stukken van Ibert en Orthel. Voortref felijk was ook het Katchaturianspel van Abraham Wittenburg uit Amsterdam. Opmerkelijk was voorts de zang van de jonge sopraan Annelies Boerstoel uit Haarlem, die pas twee jaar les heeft, maar al zeer muzikaal en stijlvol Mozart en Handel zong. Er blijft natuurlijk nog veel te wensen, want de stem zit nog wat vast, en vaak intoneerde zij te laag, maar daarvoor is zij dan ook pas begonnen. Negatieve punten waren er deze avond voldoende, maar dat hoort ook bij een dergelijk concours. De hoogste cijfers waren voor: Laura Schaink 162, Atie Bos 155, Paul Roodenburg 154, Tom Bloots hoofd 153, Annelies Boerstoel 152 en Abraham Wittenburg 147. van de Harddraverij Vereniging; L. ter Braake, Heemstede, voorzitter en dirigent van het Fanfarekorps „Eensgezind-Ex- celsior"; H. Hekman, Velsen; B. H. M. Stevens, Heemstede, bestuurslid van de Damclub „Heemstede"; J. G. Brink, Haarlem, opperwachtmeester van het wapen der Koninklijke marechaussee; F. A. de Leeuw, Zwanenburg, bestuurslid van de Postduivenvereniging „De Post duif", (Van een onzer medewerkers) SANTPOORT. De Nederlandse to neelschrijver Dimitri Frenkel Frank is een auteur die zijn stukken vaak op een geheel eigen behendige wijze heeft ge construeerd. Tijd en plaats van handeling zijn daarbij dan beide volkomen onder geschikt gemaakt aan de schijnbare wille keur van de schrijver. Naarmate zijn stuk vordert, blijkt echter dat er van willekeur zeker geen sprake is. Zijn ko medies „Saldo Mortale" en „Pas op dat je geen woord zegt", twee stukken die hiervan een levendig voorbeeld vormen, boeken nadat ze eerder door het beroeps toneel zijn gespeeld, nu veelvuldig succes bij het amateurtoneel. Toneelgroep Jan van Dommelen uit Santpoort gaf van het laatstegenoemde stuk zaterdagavond de derde voorstelling in zaal Zomerlust in Santpoort; een zeer behoorlijke opvoering die door drs. A. M. van der Steen met veel gevoel voor nuances was geregisseerd. „Pas op dat je geen woord zegt", is een origineel blijspel, waarin de weduwe Clementine Jaffa haar ervaringen als hospita aan een jonge schilder vertelt, die haar trap van een frisser kleurtje komt voorzien. Het is het verhaal van een in wezen eenzame vrouw, die zich door middel van de schilder tijdelijk uit'haar eenzaamheid weet los te maken. Met haar kamerbewoners beleeft zij wel vreemde avonturen, doch een werkelijke oplossing voor haar eenzaamheid zijn zij niet. Een groot aantal flash-backs maken het pu bliek tot getuige van haar verhaal. Door een heldere regie kwam deze in trige klaar en duidelijk over het voet licht, hetgeen de inleiding van de regis seur aan het begin van de avond mis schien wel overbodig maakte. Dat deze voorstelling tot in de kleinste details verzorgd was, is mede te danken aan het voortreffelijk spelersmateriaal, dat bij Jan van Dommelen aanwezig is. De moeilijke en ook uiterst vermoeiende rol van Clementine Jaffa werd tot aan het eind toe op het vereiste niveau gehouden door mevrouw T. van 't Hof, die haar verschillende stemmingen en gevoelens trefzeker wist te nuanceren. Waarlijk een complimentje waard. Een compliment dat trouwens eveneens voor al haar medespe lers mag gelden. Zo was bijvoorbeeld mevrouw W. Janssen-Dortmundt de ver rassing van de avond in haar sublieme vertolking van de tweeling Eva Marie - Eva Jeanne; bij deze dubbelrol wist zij de verschillende karakters van de twee ling haarschrp tot uitdrukking te bren gen. De violiste Martha werd door me juffrouw R. Beekers eveneens op geslaag de wijze vertolkt, terwijl mevrouw A. Dortmundt een naar haar man hunkeren de mevrouw Blok op de planken zette. Mevrouw M. Visbeen tekende voor een nuffige juffrouw Veenstra en mejuffrouw M. Hoenderdos was voldoende als Cle mentine's dochter Paultje. De luisterende schildersknecht, geen gemakkelijke rol, werd op volkomen natuurlijke wijze weergegeven door Dick Dortmundt. Rest ons nog te vermelden dat Jan van Dommelen gezorgd heeft voor een uiterst bruikbaar decor, dat in een echte „knusse- vrouwen-stijl" was aangekleed. Regisseur, spelers en toeschouwers bij Jan van Dommelen kunnen door deze succesvolle voorstelling terugzien op een waardevolle afsluiting van dit seizoen. K. v. L. Baptisten Gemeenten Beroepen te Tweede Exloërmond Ph. Lindeman te Utrecht Ned. Herv. Kerk Beroepen te Elim (Dr.) (toez.) J. H de Vree te Sleeuwijk te Lienden S. W Ver- ploeg te Leerdam te Blauwkapel J H. Vlijm te Krimpen aan de IJssel, die be dankte voor Bleskensgraaf te Goude rak J. Enklaar te Sluipwijk te Hoog- en Leegkerk W van der Hoek te Vrooms- hoop. Bedankt voor Nieuwleusen (vac. C. Nau- ta) (toez.) A. Westra te Rhenen voor Waddinxveen (vac. Joh. Verwelius) (toez.) E. M. Bakker te Tholen voor Genderen (toez.i G. Voordijk te Mastenbroek voor Elim (Dr.) C. L. Verbaas te Monnikendam voor Langerak H. van Amstel te Neder- langbroek.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 6