Spaanse pers vol bewondering voor Okker Okker-Santana mooiste tennis duel ooit in Spanje gespeeld Rudi Altig zakte weg naar vijftiende plaats Engeland zonder Banks, Jack Charlton en Nobby Stiles HVC voelt niets voor een fusie met Xerxes/DHC Fedor den Hertog nog bang in afdalingen 'k NHSB-vergadering werd geschorst Jan Janssen nu in kansrijke positie Larsen en Portisch besloten eerste partij met remise Westduitse zege voor Davis Cup Best voetballer van het jaar in Engeland Bekerprogramma Jonge Russische turnploeg in Haarlem ontvangen Nedlloyd en AVGA gaan samen wonderbaarlijk terug Post weer sterk achter de derny DINSDAG 7 MEI 1968 17 HEERLIJKE VISSALADE Westerlaken manager van Holland Sport Sport in het kort (Van een speciale verslaggever) VALENCIA Nederland heeft de eerste ronde in de Europese zone om de Davis Cup verloren, maar Tom Okker heeft ondubbelzinnig gewon nen. Dat is de teneur van de Spaanse sportpers na afloop van het meest enerverende duel dat de nationale tennisploeg op eigen terrein in deze strijd om het officieuze wereldkam pioenschap voor landenploegen heeft moeten uitvechten. De Nederlanders Tom Okker en Jan Hajer hebben ge durende drie dagen lang de overwin ning op Spanje binnen hun hereik gehad. Ze hebben het net niet gehaald door gebrek aan internationale er varing en door een teveel aan ze nuwen van Jan Hajer. Daardoor werd het een individuele zegetocht van Tom Okker. Als er één ding duidelijk is geworden in deze strijd dan is het dat Nederland geen nationale tennisploeg heeft en slechts een groot internationaal talent dat echter niet genoeg is om een landenwed- strijd te redden. In een individueel kampioenschap als dat van Zuid-Afrika heeft Tom Okker be wezen in staat te zijn alle groten achter zich te laten. Voor een landenstrijd heeft hij geen secondanten. De grote vraag is of dit niet anders kan. Nederland is een land waar verhoudingsgewijs veel tennis wordt gespeeld en in individuele sporten blinkt de Nederlander gemakkelijker uit dan in de teamsport. De Nederlandse lawntennisbond is dan ook meer een cen trum voor sportieve vrijetijdsbesteding dan een centrale die topspelers aantrekt en voorbereidt op internationale competi ties. In aanleg heeft Jan Hajer niet minder kwaliteiten dan de tweede man van Span je Juan Gisbert. Ook in karakter, dus in onberekenbaarheid en nervositeit ontlo pen beide spelers elkaar niet veel. Er is alleen dit verschil dat Juan Gisbert de laatste twee jaar door de koninklijke Spaanse tennisbond naar ongeveer alle toernooien ter wereld is gezonden, waar hij zijn onzekerheid heeft leren overwin nen en daardoor de meeste Europese spe lers van zijn eigen niveau de baas is. Jan Hajer is weinig meer dan een leek in het internationale milieu. Dat zijn ook de an dere leden van de Nederlandse ploeg, Schneider en Hemmes. Deze situatie heeft zich gewroken in het duel met Spanje. Dat is de tragiek van deze historische ontmoeting, waar Spanje niet over uit gepraat raakt. Tom Okker is een openba ring voor de Spanjaarden geweest, die met tranen in de ogen hun idool Manuel Santana voor het eerst in drie jaar ten onder hebben zien gaan. Volgens het Spaanse dagblad „ABC" was het een duel tussen de gaande en komende man, waar in Santana alles heeft gegeven wat hij had. Na afloop van de wedstrijd kon hij dan ook niet meer en Tom Okker bewees dat hij nog meer in petto heeft dan hij nu reeds demonstreert. Feitelijk was het zelfde het geval met Jan Hajer die zijn zeer grote kwaliteiten liet zien, maar ten onder ging door ge brek aan ervaring en mentale training. Jan Hajer miste zuiverheid in zijn spel, hetgeen in zijn geval neerkomt op trai ning, want hij heeft kwaliteiten voldoen de. Dat bewees hij tegen Santana vorige week vrijdag, toen hij het de Spaanse kampioen duidelijk moeilijk wist te ma ken. Dat bewees hij ook in de eerste twee sets van het dubbelspel te zamen met Tom Okker tegen Santana en Arilla. De Eind- hovense sportleraar blijft echter niet lan ger dan een uur op de been en komt daar na in moeilijkheden. Daardoor werd dit dubbelspel verloren in de laatste drie sets. Op zulke momenten is het Spaanse publiek moeilijk te verteren. Bij elke aan kondiging van een voor de Spanjaarden gunstige stand, moest de umpire het pu bliek om stilte manen. Dat lapte die raad gevingen aan zijn zomerschoenen en stoorde zich weinig aan de heilige ten- ADVERTENTIE (4 personen) 400 gram gaar visvlees (schel- vis of kabeljauw), 250 gram gekookte aardappelen, 3 ge sneden tomaten, 1 grote gesneden appel, gesnipperde ui, peper, mosterd of slasaus, 1 hard gekookt ei. Leg fijngemaakt visvlees op een met sla bedekte schaal. Hierop de aardappelen en 2 gesneden tomaten, appel, uitjes, peper en mosterd. Maak de massa glad met slasaus en garneer het ge-' heel met schijfjes tomaat en ei. Vraag recepten bij uw vishandelaar of bij het Produktschap voor Vis en Visprodukten, Wassenaarseweg 20, Den Haag. (Van onze schaakmedewerker) ALKMAAR. De in Alkmaar belegde algemene ledenvergadering van de Noordhollandse Schaakbond is voor het bestuur van de NHSB op een catastrofe uitgelopen. Het begon al bij de ingekomen stukken waar een klacht van Weenink (Beverwijk) aangaande een arbitragegeval met Santpoort ter sprake kwam. N het uitreiken der prijzen aan de afdelings kampioenen zou een ingelast agendapunt worden behandeld. Het betrof hier een e. jmenlijke brief van de Haarlemse schaakclubs VHS en Het Oosten welke tijdig het bestuur had bereikt maar nog niet was bestudeerd Toen bovendien bleek dat de afgevaardig den een afschrift van deze brief alsmede het financieel overzicht en de begroting nog geen 24 uur in huis hadden en dus geen gelegenheid tot bestudering van de stukken hadden gekregen, was de maat vol. De heer H. J. Mostert, voorzitter van Het Oosten verzocht daarop de vergade ring te schorsen en op een later tijdstip deze maand vast te stellen opdat zowel bestuur als verenigingen de stukken kon den bestuderen. Het bestuur kon bij mon de van voorzitter J. Schuurman weinig anders doen dan dit voorstel overnemen en ter stemming aan de vergadering voor leggen. Met algemene stemmen besloten de afgevaardigden het bestuur de kans te geven een nog smadelijker aftocht t voorkomen. Tot 30 mei, de nieuw vastge stelde datum heeft men nu gelegenheid het „huiswerk" alsnog te bestuderen. nistraditie dat het publiek bij een wed strijd slechts wordt toegelaten als het zich muisstil weet te gedragen, zodat de spelers door niets in hun concentratie worden gestoord. Zelfs Okker werd er door afgeleid. Hoewel hij toeschouwers van vele nationaliteiten heeft meege maakt, wachtte hij enkele malen demon stratief op stilte. De laatste dag werd integraal door de Spaanse televisie uitgezonden. De Spaan se sportpers noemt de wedstrijd tussen Santana en Okker de mooiste die ooit op tennisbanen in Spanje is gespeeld. Het duel tussen Nederland en Spanje wordt beschreven als het meest enerverende dat ooit in Spanje in de strijd om de Davis Cup is gestreden. Voor Okker gaat het tennisleven onver droten voort. Vandaag stapt hij met San tana en Gisbert in het vliegtuig naar Rome, vervolgens speelt hij in Berlijn, daar tussen door wil hij uitkomen op een klein maar sterk bezet toernooi in Am sterdam. Als tegenstanders in dit evene ment waar alle spelers een keer tegen elkaar zouden moeten spelen, denkt hij aan Marty Riessen, de Braziliaan Thomas Koch en nog een speler van dat formaat. ifil" Leslie Talbot heeft gisteravond de handtekening gezet, die DWS hem graag zag zetten onder een contract waarbver beide partijen het dl enige tijd eens waren. Talbot is weer terug als trainer bij DWS. Met in gang van volgend seizoen zal hij leiding geven aan de nieuwe opzet bij de Amsterdamse club, waarin geen plaats meer is voor volledige profs. De 57-jarige Talbot wil van de dertig contractspelers er niet meer dan tien handhaven. Hij wenst vijf jonge spelers aan te trekken, maar wil nog niet meedelen welke spelers dat zijn. Op de foto Talbot in het midden, geflankeerd door oud-voorzitter Solleveld rechts en de waarnemend voorzitter Stoop links. GIJON De grote verliezer in de ron de van Spanje was gisteren Rudi Altig. De Westduitser, die in de elf voorgaande ritten steeds op de voorgrond trad, kwam ruim negen minuten na de winnaar bin nen en viel daardoor terug van de eer ste naar de vijftiende plaats in het alge meen klassement. De Brit Michael Wright deelde in de malaise van Altig en zakte af naar de zestiende plaats. Jan Janssen schoof dankzij de terugval van beiden op naar de tweede plaats met slechts twin tig seconden achterstand op Perez Fran ces. De Fransman Lucien Aimar en de Ita liaan Vittorio Adorni maakten de strijd in deze eerste etappe waarin zij het klei ne cols waren opgenomen. Tijdens de veertien kilometer lange afdaling van de Pajares ontsnapten zij uit het peloton. De hoofdmacht reageerde fel op deze actie en viel in talrijke kleine groepen uiteen. Op de top van de Rebollade hadden de Belg Spruyt en de Spanjaarden Perez Frances, Errandonea, Uribezubia en Goyeneche zich bij het leidende tweetal gevoegd. Een groepje met Jan Janssen en Felice Gimon- di volgde op veertig seconden, terwijl het grote peloton met de drager van de gele trui, Rudi Altig, vijf minuten achter lag. Bij het nemen van de laatste hindernis, de Manzadena, smolten de voorste twee groepjes samen. Kort voor de top spron- BELGRADO. De Russische groot meester Tal en de Joegoslaviër Gligoric zijn in hun zevende partij uit de twee kamp voor de kwartfinales van het kan didatentoernooi na 41 zetten remise over eengekomen. De stand is nu ZV2-3V2. In Porec, in het noorden van Joegosla vië, is een begin gemaakt met de twee kamp tussen de Deen Bent Larsen en de Hongaar Lajos Portisch. Zij deelden in de eerste partij het punt. FREIBURG. West-Duitsland heeft de Daviscupwedstrijd tegen Zwitserland met 4-1 gewonnen. Wilhelm Bungert won gis teren in Freiburg het laatste enkelspel te gen Dimitri Sturdza met 1-6 6-2 2-6 8-6 7-5, nadat dit duel zondag door de regen moest worden gestaakt bij 3-3 in de vier de set. De tegenstander van West-Duits land in de volgende ronde is Bulgarije. Noorwegen versloeg Luxemburg met 4-1 in de Davis cupwedstrijd voor de Europese zone groep b. Zweden nam in Frankrijk een voorsprong van 2-1 tegen Rhodesië. LONDEN. Engeland zal in de tweede wedstrijd tegen Spanje voor de kwart finales van het toernooi om het Europese voetbalkampioenschap. die woensdag avond in Madrid wordt gespeeld, de steun van drie topspelers moeten missen. Gor don Banks, Jack Charlton en Nobby Stiles, die deel uitmaken van de selectie- groep, die coach Alf Ramsey vorige week samenstelde, kunnen niet spelen. Stiles en Charlton kwamen zaterdag wegens verwondingen reeds niet in het veld. Doelman Banks werd in de ontmoeting LONDEN George Best, de vleugel speler van Manchester United, is zaterdag door de Britse voetbal journalisten uitge roepen tot „voetballer van het jaar" van Groot-Bittannië. De 21-jarige Best is de jongste speler, wie deze onderscheiding ooit ten deel viel. Hij ontving zestig per cent van de stemmen. De internationals Labone (Everton) en Bobby Charlton (Manchester United) werden respectieve lijk tweede en derde. DEN HAAG. Holland Sport heeft een manager aangetrokken in de persoon van H. Westerlaken, oud-directeur van het centraal bureau rijvaardigheid in Rijswijk. De heer Westerlaken wenst voor zijn werkzaamheden in zijn nieuwe functie geen betaling te ontvangen. Hij was tot voor kort consul van de KNWU in Zuid-Holland. gen Perez Frances,een bekwaam klim mer, en Spruyt weg. Gezamenlijk bouw den zij een geringe voorsprong op. Perez Frances bleek op de wielerbaan van Gijon iets sneller in de sprint dan de Belg. Twaalfde etappe: 1. Perez Frances (Sp) 7.06.04, 2. Spruyt (Belg) z.t., 3. Lopez Ro driguez (Sp) 7.06.51, 4. Gimondi (It) z.t. 5. Janssen (Ned) z.t., 6. Adorni (It) z.t., 7. Lopez Carril (Sp) z.t., 8. Diaz (Sp) z.t., 9. Goyeneche (Sp) z.t., en 10. Lasa (Sp) z.t. 13. Aimar (Fr) z.t., 14. Errandonea (Sp) z.t., 32. Altig (W-Dld) 7.15.0 641. Haast z.t. Algemeen klassement 1. Perez Frances (Sp) 52.50.10, 2. Janssen (Ned) 52.50.30, 3. Errandonea (Sp) 52.50.40, 4. Spruyt (Belg) 52.50.50, 5. Aimar (Fr) 52.51.15, 6. Gomez del Moral (Sp) 52.51.19, 7. Gimon di (It) 52.51.26, 8. Echaverria (Sp) 52.51.30 9. Velez (Sp) 52.51.33, 10. Adorni (It) 52.51.41, 15. Altig (W Did) 52.57.46. 19 Haast (Ned) 53.00.48. (Van onze sportredactie) DEN HAAG De wedstrijden voor de kwartfinales van het toernooi om de KNVB-beker betaald voetbal worden op verschillende dagen gespeeld. Het pro gramma luidt als volgt: Woensdag 8 mei: ExcelsiorFC Twente scheidsrechter A. Boogaerts. Donderdag 9 mei: SpartaGo Ahead scheidsrechter A. Aalbrecht en Veendam ADO, scheidsrechter W. Schalks. Dinsdag 14 mei: AjaxElinkwijk scheidsrechter W. Schalks. Burgemeester Cremers en wethou der Voskuilen begroeten de trainster van de Russische damesturnsters Anikina, bij de ontvangsV van de groep turners die vanavond in de Kennemer Sporthal een demonstra tie geven. Trainster Anikina is niet voor het eerst in Nederland. Vorig jaar was zij jurylid bij de Europese kampioenschappen in Amsterdam. Bij de groep Russische sportlieden zijn geen kandidaten voor de Olym pische spelen in Mexico. Volgens coach Michailov was de Russische bond wel van plan geweest de sterkst mogelijke ploeg te sturen, dus met alle eventuele Olympische deelne mers. Dat voornemen werd door kruist door de voorbereiding op Mexico en door het feit dat de Rus sische kernploeg juist een tournee achter de rug heeft en de nationale kampioenschappen in Leningrad voor de deur staan. De zeer jonge ploeg, die nu in Nederland enkele demonstraties zal geven, vormt de Russische „hope" voor de Olympi sche spelen in München in 1972. Onder de vijf turnsters bevinden zich drie meisjes van vijftien en een van veertien jaar. Elena Kremner Russisch kampioene moderne gym nastiek, die vanavond een speciale demonstratie zal geven is twintig jaar oud. Onder de drie turners be vindt zich Vladimir Natchaev, Rus sisch kampioen acrobatiek. Burge meester Cremers zei in zijn korte welkomsttoespraak verbaasd te zijn over het zeer jeugdig uiterlijk van de Russische turnploeg. „Als je aan turners denkt, verwacht je allemaal grote, stevig gebouwde mannen te zien". tussen Stoke City en Chelsea geblesseerd Peter Bonetti van Chelsea neemt zijn plaats in. Voorts zijn Brian Labone (Ever- ton) en Alan Mullery (Tottenham) aan de groep toegevoegd. Het Spaanse elftal is maandagavond samengesteld. Zes spelers van Real Ma drid maken er deel van uit. De opstel ling is: doel: Sadurni (Barcelona), ach ter: Saez (Bilbao), Gallego (Barcelona), Zoco (Real Madrid) en Canos (Elche). Midden: Pirri (Real M.) en Grosso (Real M.), voor: Rifem (Barcelona), Amancio (Real M.), Velazquez (Real M.) en Gento (Real M.). De eerste ontmoeting tussen beide ploe gen, woensdag 3 april in het Londense Wembley stadion gespeeld, leverde een 1-0 zege voor de Engelsen op. De tweede wordt in Nederland niet door de televisie uitgezonden. AMSTERDAM. Na een emotionele vergadering heeft de t afeltennisvereni- ging AVGA, uitkomend in de ereklasse B, maandagavond besloten de vereniging op te heffen en in zijn geheel over te gaan naar Nedlloyd, de huidige landskampioen. Reeds geruime tijd ondernam AVGA, ge zien de te verwachten financiële moei lijkheden, pogingen opgenomen te wor den in een grote sportvereniging. Dit stuitte echter op interne moeilijkheden, totdat bij Nedlloyd belangstelling bleek te bestaan. De titelhouders bezitten na melijk naast het kampioensteam weinig reserves. AVGA besloot met een drie kwart meerderheid naar Nedlloyd over te gaan. Doordat het hoofdbestuur van de Nederlandse Tafeltennisbond toe stemming gaf de plaatsen van AVGA in de competitie over te nemen, zal Ned lloyd het komende seizoen met twee teams in de ereklasse uitkomen. Boven dien krijgt de vereniging een sterke ju niorenafdeling. (Van onze correspondent) AMERSFOORT. „Iedereen, die zich in een voetbalavontuur stort, is ten dode opgeschreven. Xerxes/DHC is hier een sprekend voorbeeld van. Nu is een avon tuur op zich goed. kan althans goed zijn, indien het risico, daaraan verbonden, niet te groot is. Maar jezelf in een voetbal- avontuur storten, betekent: geld investe ren. En als er dan gesproken wordt van een fusie tussen HVC en Xerxes/DHC, dan kan ik u de verzekering geven, dat een dergelijk avontuur meer weg zal heb ben van waaghalzerij. Wij zouden ons leven in de financiële waagschaal stellen en daar zijn we niet bijster gebrand op". Aan het woord is de voorzitter van het Amersfoortse HVC, mr. J. Hogewoning. Hij spreekt gedecideerd en verwerpt al leen al de nog niet eens in woorden uit gedrukte gedachte aan een mogeliike fusie. Die dient, naar hij zegt, verwezen te worden naar het rijk der fabelen. Mr. Hogewoning gaat verder: „Wij, van HVC- zijde, hebben tot dusverre geen enkel ini tiatief getoond om Xerxes/DHC te bena deren. Wij hebben hierover geen enkel contact. En los van de vraag, of wij er iets mee zouden opschieten, een samen gaan van beide verenigingen is, hoofdza kelijk om financiële redenen, te enenmale ondenkbaar. En laten we eerlijk zijn, zijn de Xerxes-spelers, afgezien van Van Ha negem en Treytel, beter dan die van ons? Ik dacht van niet. En dan zouden we met nog een probleem te maken krij gen: de spelers van Xerxes/DHC wonen voornamelijk in Delft en Rotterdam, zo dat je met de training ook meteen al moeilijk komt te zitten". AMSTERDAM. Fedor den Hertog is teruggekomen. Na de vreselijke bot sing met de vrachtwagen vorig jaar in België, leek Fedor voorgoed uitgescha keld, maar de wielervrienden vergaten hem niet. Nauwelijks was hij weer op de been of Kurt Vyth liet hem een ere- ronde rijden tijdens zijn zesdaagse. Het comité „Gerrit Schulte-trofee" kende Fedor de Tobogabeker (voor de ren ners van de toekomst) toe en coach Middelink handhaafde hem in zijn Mexico-selectie. De prestaties bleven echter uit. Fe dor fietste in de vroege morgen voor hij bij zijn (wieier-)baas Krott aan het werk ging draaide wat trai- ningsritten, maar vermeed de grote koersen. Tot zaterdag 20 april. In de eerste klassieker, die hij dit jaar betwistte, reed een „ouderwetse" Den Hertog zich naar een fraaie negende plaats. Een dag later greep hij in het Belgi sche Kaatshoven met voorsprong de winst. Prestaties, die Fedor onder streepte met een schitterende eindzege in het Franse „Circuit des Mines". „Ik kan het zelf bijna niet geloven", zegt hij in zijn nieuwe thuis: de woning van Herman Krott aan de Amsterdam se Nassaukade. „Een normaal mens is blij als hij na zo'n ongeluk weer halve dagen mag gaan werken", vervolgt Krott, „maar Fedor is nooit tevreden. Altijd wil hij nog meer, nog betere re sultaten. In Friesland reed hij schit terend. Iedereen was opgetogen. Behal ve Fedor. Juist op die dag zijn verjaardag wilde hij winnen." Het Circuit des Mines heeft Fedor in zijn eentje gereden. Helemaal op eigen kracht. Fedor: „Ik kan niet tus sen de wielen zitten. Mijn ogen zijn nog steeds niet helemaal in orde. Af en toe zie ik alles dubbel. De zevende etappe waren we met tien man weg. Er stond nogal wat wind, dus de jongens reden in de „waaier". Maar ik durfde niet." Herman Krott vult aan: „Steeds zit hij er zo'n tien meter achter. Alles moet Fedor alleen doen. Ook in de af dalingen verliest hij minuten. Fedor is er als de dood zo bang voor. In een afdaling gebeurde immers dat onge luk." Toch was Fedor den Hertog in Frankrijk niet te houden. Gaten van vier minuten trapte hij dicht als in zijn beste tijd. Fedor: „Ja macht heb ik voldoende. Vooral de wintersport vakantie in Tsjechoslowakije en de indoor-training met de baanploeg heb ben daartoe bijgedragen. Maar ik kan nog niet „exploderen". Als ik demar reer, moet ik een lange aanloop ne men. De anderen kunnen daarom nog gemakkelijk mijn wiel houden." Ook die vlammende aanzet komt echter terug. Fedor en ploegbaas Krott zijn daarvan overtuigd. Het Franse circuit, eigenlijk bedoeld als trainings- rit, heeft Fedor zijn vertrouwen terug gegeven, hij mikt nu op Mexico. De Tour de l'Avenir? „Misschien", zegt Krott. „Dat hangt af van de ko mende weken. Fedor moet nu nog te veel afzien, wil hij bij de eersten zijn. Dat kan hij niet te vaak doen. Daar mee sloop je een talent. Ga maar na. Fedor was woensdag zo moe dat hij vanaf 's avonds half elf tot 's middags vier uur muurvast heeft geslapen (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Tijdens de koppel- koers van gisteravond in de zesdaagse van Rotterdam slaagde niemand erin Post-Sercu van de ereplaats te verdrin gen. De volle Energiehal er waren vanwege „de nacht van de sport" vele prominente sportfiguren, zoals de spelers van Feijenoord, Sparta, ADO, Holland Sport en Xerxes, de volleyballers van Blokkeer, de honkballers van Sparta zagen in een spectaculaire race Post en Sercu vele malen een ronde voorsprong nemen. Het ging deze keer gepaard met vette premies, ook al omdat de 25.000ste bezoeker ingehaald kon worden en de zaak daarmee financieel rond was. De an dere koppels weerden zich echter uitste kend, vooral de Hagenaar Van der Lans met zijn Australische koppelgenoot Law- rie. Zij kwamen zelfs een keer mede aan WIELRENNEN. De Fransman Rigon heeft in Toulon een tijdrit over 26,5 kilo meter gewonnen. De winnaar legde het sterk geaccidenteerde parkoers af in 45 minuten en 12,6 seconde. Anquetil werd in 46.18,6 tweede en Pingeon beeztte de derde plaats met bijna 1,10 minuut ach terstand op Rigon. de leiding. Duyndam en Bugdahl bepaal den zich ditmaal tot het consolideren van hun positie en liepen slechts een ronde achterstand op. De stand vanochtend: 1. Post-Sercu (Ned-Belg.) 481 pnt. Op 1 ronde 2. Du.vndam-Bugdahl (Ned.- W Did) 349. Op 4 ronden 3. Renz-Koel (W Dld-Ned) 173, Op 6 ronden 4. Van der Lans-Lawrie (Ned-Austr) 524, Op 8 ron den 5. Seeuws-Verschueren (Belg) 235. Op 10 ronden. 6. De Wit-Bongers (Ned) 439. 7. De Roo-Severeyns (Ned-Belg) 122, Op 16 ronden 8. Hill-Eugen (GB-Den) 220.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 17