Velen hun boden 40-jarig VZV gelukwensen aan HOE DE DUIVEN VLOGEN C. Visman ere-lid Dodelijk ongeval in Akersloot BOUW SPORTHAL BEGONNEN Burgerlijke stand van Velsen Predikanten vertrekken Concert voor jubilerende oud-pastoor Verwen met goud H. L. Hergaarden veertig jaar bij veiling „Kennemerland" DICING 1 Valpartijen op rijwielpad ■Éi Kachel oorzaak van brand Gebroken benen in Uitgeest Successen voor jeugddrumband Op Uitgeestermeer overleden Programma Sportweek Beverwijk DINSDAG 4 JUNI 1968 V 4 H-V, jm s Een hartewens TOONZALEN DIJKSTRA LAMPEN SPAARNE 65 HAARLEM, tel. 18580 DIJKSTRA-LAMPEN VISSER ELECTROTECHNIEK KAASENBROOD (Van een onzer medewerkers) IJMUIDEN In gebouw 't Braambos aan de Zeeweg heeft het bestuur van de Velser Zwemvereniging VZV zaterdag middag een ongedwongen receptie ge houden, ter gelegenheid van het feit, dat deze vereniging formeel pas op 4 juni veertig jaar geleden werd opgericht. Ondanks het bijzonder fraaie en warme weer mocht het bestuur zich toch ver heugen in een redelijke belangstelling; vele oud-leden hadden van heinde en ver de rit naar IJmuiden gemaakt om daar op deze bijzondere gelegenheid weer eens hun oude vrienden te ontmoeten. Nadat ere-voorzitter J. G. Swier een korte samenvatting had gegeven van het wel en wee van de club in haar lange be- staansperiode, trad wethouder C. Ocke- loen naar voren. Als plaatsvervanger voor wethouder H. de Boer, die wegens an dere ambtsplichten verhinderd was op deze receptie aanwezig te zijn, sprak de heer Ockeloen namens B. en W. zijn waardering uit voor de actieve zwemver eniging, die in de loop van haar bestaan voor de IJmond veel belangrijk werk heeft gedaan. De wethouder noemde in dit verband de stimulans tot het bouwen van zwembaden en het feit dat in de IJmond ruim negentig percent van aïle kinderen na het verlaten van de lagere (Van een onzer verslaggevers) AKERSLOOT Een vierjarig jongetje ls vrijdagavond toen het onverwacht de weg oprende door een personenauto aan gereden en 's nachts aan de gevolgen daarvan overleden. Het jongetje C. J. Ver burg was met zijn moeder en een jonger zusje met de bus uit Alkmaar terugge keerd. Nadat zij waren uitgestapt plaatste de moeder het jongere kind in een wandelwagentje. Terwijl zij daarmee be zig was rende het jongetje achter de bus om de weg op, vlak voor een naderende personenauto. De bestuurster, een inwoon ster van Limmen, kon niet meer remmen en zij reed het knaapje aan. Het is ter stond overgebracht naar het St. Elisa- bethziekenhuis in Alkmaar, waar het 's nachts aan de opgelopen verwondingen is bezweken. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Op het rijwielpad langs de Zeestraat is een 20-jarige brom fietser, woonachtig in Zaandam plotse ling onwel geworden en van zijn brom mer gevallen. Hij liep een wond aan een oor en een herschudding op en is naar het Rode Kruisziekenhuis overgebracht. Op hetzelfde rijwielpad, nabij het Wes terhoutplein kwamen een wielrijder en een bromfietser met elkaar in botsing, waarbij de wielrijder, een 40-jarige Be- verwijker een hersenschudding opliep. Ook hij is naar het Rode Kruisziekenhuis vervoerd. school kunnen zwemmen, een zaak waar in ook VZV een niet onbelangrijk aan deel heeft. „Ik kom echter niet met lege handen!", sprak hij en bood de voorzitter van VZV namens B. en W. een chrono meter aan. Ook van andere instellingen en vereni gingen stroomden cadeaus binnen. Zo ont ving VZV een wedstrijdstopwateh van de Rijmonders, een polobal van VVV en di verse enveloppen met inhoud. Hoofdinspecteur van politie J. G. Tim mermans kon wel vier redenen opnoemen voor zijn komst naar ,,'t Braambos". Hij vertegenwoordigde er de Politie Sport wethouder C. Ockeloen bij het aan bieden van het geschenk van de gemeente Veisen. vereniging, de IJmuider Reddingsbrigade, en de Velser Sport Stichting, terwijl hij zelf ruim dertig jaar lid geweest is van VZV. Tijdens dit veertigjarig jubileum is VZV een erelid rijker geworden. De heer C. Visman, vanaf de oprichting lid en actief zwemmer en polo'er tot 1947, kreeg voor zijn vele verdienstelijke wer ken het ere-lidmaatschap van de vereni ging aangeboden, hetgeen vergezeld ging van het gouden verenigingsinsigne. HET ATOOM. Van de postdulvenhouders- vereniging „Het Atoom" in Velsen-Noord namen 161 duiven deel aan een wedvlucht van St. Ghislain Homu (België) af over een afstand van 233 km. De lossing van de duiven ge schiedde om 9.10 uur. Een duif van A. Voor hout bereikte als eerste het hok om 12.27.11 uur; de laatste prijsduif om 12.42.55 uur. Evenals vorige week werd ook dit weekeinde gevlogen van St. Ghislain Homu af omdat niet van Frankrijk uit kon worden gestart. Aan vankelijk zou deze vlucht van Orleans af ge schieden, maar deze stad, die voor de Midfond- wedstrijden op het programma stond, kon in verband met de vervoersmoeilijkheden niet wor den bereikt. In deze vlucht hadden de vogels een noordoosten wind tegen als gevolg waarvan de eerstaankomende duif niet meer bereikte dan 70.96 kilometer per uur. De laatst aan komende duif, die binnen ruim een kwartier de prijzen liet verdelen, haalde slechts 65,94 kilo meter per uur. Bovendien moeten de vogels door een regengebied zijn gegaan. Veertien da gen geleden van Corbeil (Frankrijk) af over 455 kilometer werd liefhebber A. Voorhout met een eerste plaats als outsider beschouwd. Ook nu werd hij eerste, terwijl de heer Veldt, vorig jaar tweede in det generaal-kampioenschap, weer een goede kans maakt met de plaatsen 2, 5. 6, 10 en 28. De uitslag was als volgt: A. Voorhout 1, 22; L. Veldt 2, 5, 6, 10, 28; A. de Bot Jr. 3, 20, 21, 24, 31; A. Duineveld 4; J. de Boer 7, 11, 15, 25; S. Perinu 8, 18, 32; Ph. F. Martinius 9; A. Koens 12, 17; A. de Bot Sr. 13, 30; J. Stijnman 14, 16, 19, 26; Ch. de Jong 23; P. van der Wiele 27; R. Siecker 29. SNELLE WIEKEN. Van de postduivenhou- dersvereniging „Snelle Wieken" in Santpoort namen dit weekeinde 257 duiven deel aan een wedvlucht van St. Ghislain Homu af over een afstand van 230 km. De lossing van de duiven geschiedde om 9.10 uur. Een duif van C. Koks Jr. bereikte als eerste het hok om 12.24 uur; de laatste prijsduif om 12.32 uur. Oostenwind met prachtig vliegweer, vooral voor het ras A. Jansen, die vlogen als straal jagers door de lucht, waarvan vooral de heren Koks en G. Brouwer profiteerden. Zij maakten hiermee een prachtige uitslag. De uitslag was als volgt: C. Koks Jr. 1, 4, 5, 7, 28, 32, 35, 27;C. Koks Sr. 2, 31, 34, 36, 49; M. Jansen 3, 16, 55; G. Brouwer 6. 8, 10, 11, 12, 13, 19, 44, 47, 53; F. van Son 9. 41; J. Hoogzaad 14, 17, 18, 24, 39. 43, 45, 50, 51, 52; B. v. d. Wensch 15, 46, 54; Van Haaster/Rozemeijer 20, 29, 37; S. Schenk 21, 38; W. Hoogland 22; H. Oester- holt 23; Gorter/K. Duin 26,33; C. Korthouwer 30; A. Tabemal Jr. 32, 40; Gorter/H. Duin 42, 48. IJMUIDEN. Van de postduivenhoudersver- eniging „IJmuiden" in IJmuiden namen dit weekeinde 94 duiven deel aan een wedvlucht van St. Ghislain Homu af over een afstand van 228 km. De lossing van de duiven geschiedde om 9 uur. Een duif van P. van Dongen bereikte als eerste het hok om 12.28.10 uur; de laatste prijsduif om 12.48.09 uur. De uitslag was als volgt: P. van Dongen 1, 2; J. Raap 3, 13; A. J. Waal 4, 11, 15; A. Voetman 5, 7, 8, 10, 12. 17, 19; K. Metselaar 6, 16; M. Rutte 9; A. de Weers 14; F. Piers 18. ORANJE NASSAU. Van de postduivenhou- dersvereniging „Oranje Nassau" in IJmuiden namen dit weekeinde 98 duiven deel aan een wedvlucht van St. Ghislain Hornu af over een afstand van 239 km. De lossing van de duiven geschiedde om 9.10 uur. Een duif van A. de Waard bereikte als eerste het hok om 12.26.40 uur; de laatste prijsduif om 12.42.26 uur. De uitslag was als volgt: A. de Waard 1, 3, 7, 8, 13, 18, 20; P. Zaayer 2, 10; P. Groen 4; J. Ulehake 5; J. van Sikkelerus 6, 17; J. Prins 9; J. Kraayenoord 11; J. van Loon 12, 14, 15; H. de Weers 16, 19. DE IJMONDEN. Van de postduivenhou- dersvereniging „De IJmonden Zaterdagvliegers" in IJ muiden/Velsen-Noord namen dit week einde 89 duiven deel aan een wedvlucht van Pt. St. Maxence af over een afstand van 380 km. De lossing van de duiven geschiedde om 6.50 uur. Een duif van J. Suurmond bereikte als ■V. i v v - ,yc.- BEVALLEN: I. J. Brouwer-Helmond, d. Saenredamstraat 34. Haarlem; J. van Gelder-Van Spijk, z., Strengholtstraat 16, IJmuiden; T. van Vliet-Drijver, d., Lange Nieuwstraat 366, IJmuiden; M. van Leeuwe-Holthuijsen, z., Wulverderlaan 7, Santpoort; C. E. Passchier-Van Norden, z„ Junoplantsoen 54, Haarlem; M. Oene- Vierkant, d., Nieuw Guineaplein 16, Haar lem; Z. Beentjes-Hennevanger, z., Lo- rendtzstraat 76, IJmuiden; A. J. M. Heere- mans-Freijee, d., Bonairestraat 5, Sant poort. ONDERTROUWD: P. M. Kuijer, Heems- kerkerweg 32, Beverwijk en I. A. M. Win ter, Ogelwightstraat 16, Velsen-Noord; G. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Ds. J. Borghardt, pre dikant van de hervormde kerk in Wijk aan Zee heeft het beroep naar Haarlem centrum *(de Bavo-kerk) aangenomen. Hij zal in oktober zijn intrede doen, na zes jaar de hervormde gemeente in Wijk aan Zee te hebben gediend. Ds. Th. van Sprang, predikant van de Grote Kerk in Beverwijk heeft het beroep aangenomen, dat op hem is uitgebracht door de kerkeraad in Laren ('t Gooi). Zijn vertrek zal in september plaatsheb ben, na vier jaar arbeid in Beverwijk. (Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK. In de nacht van vrij dag op zaterdag om kwart over een werd de Heemskerkse brandweer gealarmeerd voor een brand aan het Europaplein. De brandweer was binnen korte tijd ter plaatse, maar behoefde niet in actie te komen. De bewoners hadden de vlammen zelf gedoofd. Bij onderzoek bleek, dat een op de kachel liggende krant' was gaan smeulen. De schade bleef beperkt tot schroeivlekken aan de triplex lambrize- ring van de schoorsteen. H. van Bakel, Teslastraat 39, Haarlem en M. van Duynen, Stationsweg 64, Velsen- Zuid; H. Nijman, Spaarnestraat 33, IJmuiden en M. Mulder, Beukenstraat 8, IJmuiden; F. G. P. Tasseron, Oranje- Nassaulaan 102, Bloemendaal en H. J. Nieuwstraten, Hoofdstraat 196, Santpoort, t.a. Duinlustparkweg 49, Santpoort; N. C. Duin, v. d. Palmstraat 6, Heemskerk en P. L. van den Bos, Orionweg 462, IJmui den; A. Romeijn, Keizer Wilhelmstraat 3, IJmuiden en J. Wanschers, Bothastraat 8 rd., IJmuiden; J. Mast, Reitzstraat 54, Haarlem en J. F. E. de Reus, Ranonkel- straat 18, Santpoort; G. D. de Zwarte, Bellatrixstraat 89, IJmuiden en T. C. M. Dudink, Lange Nieuwstraat 552, IJmui den; S. C. Hollander, van 't Hoffstraat 320, Haarlem en M. J. C. Brouwer, Wüste- laan 36, Santpoort; C. van Pel, Kennemer- iaan 126, IJmuiden en A. Buwalda, De Bazellaan 15 III, Haarlem; W. Zeeman, Schoterweg 34 b, Haarlem en H. H. Hoog- weg, Gijzenveltplantsoen 59, IJmuiden, t.a. Schoterweg 34 b, Haarlem; T. A. Franck, Kanaalweg 6, Assendelft en T. M. J. van Ampting, Bellatrixstraat 69, IJmuiden; P. W. van Waas, Zeestraat 33, Hilversum en T. J. Vlot, Zeeweg 213, IJmuiden, t.a. Plu vierplantsoen 18, Volendam; A. C. Roden burg, Leliestraat 26, Beverwijk en M. K. Oldenburg, Saturnusstraat 65, IJmuiden. GETROUWD: B. Koopmans en W. Zijl stra, Sparrenstraat 8, IJmuien; A. T. Ver- weij en E. A. H. Kleinman, Kortenaer- straat 22, IJmuiden; M. J. Verton en T. M. G. Metten, ws. „Mariëtte", Wijkermeer- weg, Beverwijk; A. W. Timmerman en E. de Groote, Paulus Potterstraat 4, IJmui den; A. Been en C. E. van Bakel. Gaal straat IB, Haarlem; F. Smits en B. van Polen, Kerkerinklaan 27, Santpoort; L. W. de Waard en M. M. van der Put, En- gelmundusstraat 35, IJmuiden; J. C. Stig- ter en I. J. Menger, Koningsplein 5, IJmuiden; E. Jonker en C. A. Verheul, Fahrenheitstraat 23, IJmuiden; J. W. M. Noordzij en J. Kramer, De Ruijter straat 186, IJmuiden; P. C. M. Bos en A. P. M. van der Maarel, Kievitlaan 22, IJmuiden; H. Oldenburg en D. Boer, Piet Heinstraat 84, IJmuiden; J. Mooij en K. de Visser, Kerkstraat 4, IJmuiden. OVERLEDEN: P. Hoek, 61 j., e. van C. Stam, Pythagorasstraat 12, IJmuiden; N. Schutte, 81 j., e. van D. Over, Rijnstraat 4 IJmuiden; J. M. Barnhoorn, 69 j., Dorps straat 111, Castricum. (Van een onzer medewerkers) SANTPOORT. Zondagochtend is een hartewens in vervulling gegaan van de jubilerende oud-pastoor van de parochie van Maria van Altijddurende Bijstand, J. A. van Ettinger. De emeritus-pastoor die op deze eerste Pinksterdag temidden van zijn vroegere parochianen zijn veer tigjarig priesterfeest vierde kreeg als wellicht een der mooiste geschenken een uitvoering aangeboden van een mis voor Orgel en orkest van Anton Bruckner, ter wijl de door hem uit dankbaarheid op gedragen Plechtige Hoogmis, in zijn vroe gere parochiekerk verder nog werd op geluisterd door de uitvoering van een can tate van Bach, een gedeelte uit „de Mes sias" van Handel en een lied van Schu bert. Hoezeer de kerkgangers deze geste en ook de kwaliteit van de uitvoering in deze eredienst op prijs stelden, brachten zij aan het1 eind van de mis tot uitdrukking in een spontane staande ovatie, een ap plaus, in een religieuze eredienst zeer on gebruikelijk, doch hier volkomen terecht en tegelijkertijd kenmerkend voor de prestaties van het zangkoor en het orkest en de liefde voor hun vroegere pas toor. Een tweede, daaropvolgend applaus gold de pastoor, die na afloop van de dienst door het middenpad, zichtbaar ge roerd door de warme sympathiebetuigin gen van zijn vroegere parochianen, de kerk verliet. Zondagmiddag verschenen deze nog maals, om in de naast de kerk gelegen kleuterschool de jubilaris nog eens per soonlijk de hand te drukken, waarbij de pastoor voor elk van hen, apart een har telijk woord had. Dat pastoor van Et tinger dierbare herinneringen aan zijn pa rochianen heeft, benadrukte hij in zijn dankwoord reeds in de kerk met de woor den: „Dat ik hier vandaag met U allen tesamen nog eens de Eucharistie mag vieren op deze feestelijke wijze, is voor mij hèt hoogtepunt van dit feest!" In de hoek van de Eenhoornstraat en de Planetenweg in IJmuiden- Zeewijk worden voorbereidingen getroffen voor de bouw van de gemeentelijke sporthal. Het terrein is al omrasterd en de materialen voor de directiekeet liggen gereed. De bouw is opgedragen aan het Bouwbedrijf P. Zwart in IJmuiden. ADVERTENTIE Moderne hereniingen. Karakteristiek en manlijk mooi. Er is keuze in velerlei uitvoerin gen, zoals bijv.: monogram- en zegelringen. Ook met edel stenen zoals onyx en jaspis. Prijzen vanaf f 60.- MARKTPLEIN - KENNEMERLAAN LANGE NIEUWSTRAAT - IJMUIDEN eerste het hok om 12.29.40 uur; de laatste prijs duif om 12.57.28 uur. J. Suurmond de eerste mot vlak op zijn hielen het jonge lid H. Klinkenberg. Weer een mooie uitslag van G. Schoone met zes prijzen. De uitslag was als volgt: J. Suurmond 1 en 14; H. Klinkenberg 2; G. Schoone 3, 4, 6. 8. 15 en 16; R. Strijker 5; A. F. Broek 7; J. van der Scheer 9, 11. 17 en 18; L. Knapen 10; J. de Vlugt 12; comb. Van Duin/v. d. Plas 13. DE BONTE DUIF. Van de postduivenhou- dersvereniging ,,De Bonte Duif" in IJmuiden namen dit weekeinde 143 duiven Jeel aan een wedvlucht van St. Ghislain Homu af over een afstand van 230 km. De lossing van de duiven geschiedde om 9.10 uur. Een duif van C. Jelle- ma bereikte als eerste het hok om 12.31.40 uur; de laatste prijsduif om 12.43.49 uur. De duiven zijn gelost met een oostenwind en de vlucht had een snel verloop. De uitslag was als volgt: C. Jellema 1, 11. 21; H. Bruynes 2: Sj. Heis 3, 4, 9. 28; J. van Kooten 5 6 14 24* Gebr. de Vries 7; W. Wilms Floet/ Schafstall 8, 12; J. Swart 10: A. Wassenaar 13; P Verschuren 15. 16, 20; N. Swart 17; M. Muy- derman 18, 23; J. Kaldenbach 19; J. Exalto 22, 26; B. Thiele 25; J. Dekker 27; E. Woudhul zen 29. DE SNELVLIEGER. Van de postduivenhou- dersvereniging „De Snelvlieger" in IJmuiden namen 354 duiven deel aan een wedvlucht van 231 km. De lossing van de duiven geschiedde St. Ghislain Homu af over een afstand van om 9.10 uur. Een duif van F de Boer bereikte als eerste het hok om 12.25.49 uur; de laatste prijsduif om 12.40.49 uur. De duiven werden gelost bij een oostenwind en waren snel thuis. Fantastisch draaide de heer F. de Boer, die er vijf bij de eerste tien had. Vitesse kampioenen: 1. S. Voet en Zn. 722.17 punten; 2. F. de Boer 719.68 punten: 3. N. Ven del 681.17 punten; 4. K. Kledder 582.81 punten; 5. J. Wijker 561.66 punten. De uitslag was als volgt: F. de Boer 1, 3, 4, 6 9, 28, 32, 48. 63, 68: S. Voet en Zn. 2, 5, 10, 12 36 37, 49. 50, 52, 54; W. Remmers 7, 16, 30, 38; J. Wijker 8, 11, 18, 26, 31; H. Exalto 13; F. Reker 17; P. Schotvanger 19. 61; Chr. Prins J. Minneboo 14, 46, 60; A. Ham 15, 41, 53, 56, 64; 20. 23, 25; H. Broek 21, 39, 70. 71: J. Koom 22, 47- F Koerts 24, 27, 57, 72; N. Vendel 29; E. Reker 33; W. Rolvink 34, 65; W. de Weers 35. 51; B. Visser 40, 59; A. Schotvanger 42; Jac. Broek 43; M. J. Vendel 44. 62. 67; K. Klepper 45, H. v. d. Wiele 55; F. F. Booy 69. (Van een onzer verslaggevers) UITGEEST. Zaterdag en zondag zijn in Uitgeest twee soortgelijke ongelukken gebeurd, welke beide eenzelfde afloop hadden. Op de Parallelweg nabij het re creatieterrein zowel als op de zogenoem de vuurlijn zijn 17-jarige bromfietsers frontaal in botsing gekomen mét perso nenauto's. Beide jongens braken daarbij een been. (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD. De jeugddrum band Schulpen-Meerweiden heeft in de pinksterdagen mooie successen behaald in de eerste coucoursen waaraan dit seizoen werd deelgenomen. Zaterdagmiddag won de band tijdens de in Beverwijk gehouden Industriestadmars voor de tweede achter eenvolgende maal de wisseltrofee met 68 punten, waarbij de tamboer-maitre een tweede prijs kreeg. Maandag nam de band deel aan het in Haarlem op de Hin-terreinen gehouden internationaal concours in de afdeling jeugddrumbands. Schulpen-Meerweiden heeft zich ook hier uitstekend geweerd want een eerste prijs met 128 punten was het fraaie resultaat. Met 15,5 punten werd de eerste tamboer-maitreprijs aan Schul pen-Meerweiden uitgereikt. Instructeur P. Koning en leider L. van Dijk hebben wel eer van hun werk ge had. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. De heer H. L. Her- gaarden, die 40 jaar aan de veiling „Ken nemerland" verbonden is geweest, is za terdagmiddag het middelpunt geweest van een hartelijke huldiging. Tijdens een receptie in de grote zaal van paviljoen „Lommerlust", welke hem door de be stuur en directie van „Kennemerland" werd aangeboden, hebben velen in alle toonaarden de loftrompet over de heer Hergaarden gestoken. Een aantal cadeaus onderstreepte de gelukwensen. De voorzitter van de tuindersvereniging „Kennemerland", de heer A. Aardenburg, opende de rij van sprekers. Hij liet zijn felicitaties vergezeld gaan van twee ge schenken onder couvert. De huidige di recteur, de heer J. J. Appelman, belichtte de carrière van de jubilaris, terwijl hij te vens diens grote ijver en accuratesse prees. Namens het personeel en de direc tie sprak tenslotte ook de hoofdadmini strateur, de heer Jac. van Coezand. Deze spreker dankte de jubilaris voor de on dervonden medewerking, de prettige sfeer en de kameraadschap. Ook de heer Van (Van een onzer verslaggevers) UITGEEST. Zaterdagmiddag is in De Woude bij Akersloot de 69-jarige Am sterdammer G. Koudenburg, die samen met zijn echtgenote op het motorjacht van het echtpaar het pinksterweekeinde op het Uitgeestermeer wilde doorbren gen, door een hartaanval getroffen en overleden. De assistentie van de rijkspoli tie werd ingeroepen om het motorjacht naar Uitgeest te brengen. Coezand gaf een geschenk onder couvert, Voor mevrouw Hergaarden was er een fraai boeket bloemen. De heer Hergaarden dankte het be stuur, zijn oud-directeur, zijn huidige di recteur en de collega's voor hun loyale houding en het ondervonden begrip. Veel waardering zei de jubilaris te hebben voor de steun, welke hij gedurende de afgelopen 40 jaar altijd van zijn echtgenote heeft gehad. Dinsdag: 19.00 tennisbanen Duinwijck en Adrichem, begin tenniskampioen schappen. 19.00 Lahnstraat, demonstratie Ken- nemer Invaliden Sportvereniging. 19.30 Plein Lekstraat (bij regen gym nastiekzaal Van Riemsdijklaan) bas ketbal Racing BeverwijkExercitia. 20.00 Pius X college, tafeltennis, de monstratie Bert van der Helm en Ge rard Bakker. 19.00 Gemeentelijk Sportpark: honk bal RooswijkForesters. Woensdag: 19.30 Sportschool De Lange, Driestedenwedstrijd judo. ADVERTENTIES RUIME KEUZE IN KLASSIEK EN MODERN (t.g.o.. Ged O. Gracht) VRIJE TOEGANG - LEVERING VIA DE HANDEL Geopend van halt negen tot aall zes óók zaterdags. verkrijgbaar bij BREESTRAAT 128 BEVERWIJK VERKRIJGBAAR BIJ Klassieke en moderne verlichting Méér dan 50 laar ervaring. SMEDESTR 7 - HAARLEM - TEL. 11287

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 4