Harkness Ballet: verlengstuk van roemruchte traditie Toneelschool „toonde vijf nieuwe spelers Als het u om de goede, pure tabak gaat HUNTER 25 r a Pop-artiest Warhol neergeschoten Spock is kandidaat voor presidentschap Halbo C. Kool overleden Dichters, toneel en een minister RTV-nieuwtjes Televisie-vanavond (Hoe minder gesaust, hoe liever...) Radio-woensdag TV dinsdag TV woensdag DINSDAG 4 JUNI 1968 9 Nederlands Keurbende Béjart Sportief David Koning Ensemble S'ortaenó Belofte Simon Koster i m ■■1-fV)mnnnn)liiij (Van onze balletmedewerker) ROTTERDAM. Het Rotterdamse Balletfestival, beurtelings in schouwburg en concertzaal gehouden, zomaar tussen de bedrijven door, is eind mei met „Het Zwanenmeer" besloten. Kort daarvoor had de manifestatie van nieuw choreo grafisch talent plaats, waarover in deze kolommen reeds uitvoerig verslag is uit gebracht. Voor hoogtepunten zorgden enige buitenlandse groepen, waarvan er één het Harkness Ballet ook in Amsterdam een kleine reeks voorstellin gen heeft gegeven. Anderzijds moest wor den vastgesteld dat het Western Theatre Ballet uit Engeland zich onbelangrijk bewoog op een prestatieniveau van niet om over naar huis, laat staan aan de lezers van een kunstrubriek in de krant te schrijven. Het wachten is nu op het Holland Festival. MEVROUW Rebekah Harkness ver vult, zou men vrijmoedig kunnen zeggen de vacature die door het overlijden van de markies de Cuevas in het artistieke leven is ontstaan. Het moderne maece naat is op het gebied van de schilder kunst begonnen door de aanleggers van verzamelingen van werken van oude meesters, koningen van handel en in dustrie, wier namen thans glorieus in speciale vleugels van musea en univer siteiten als erflaters van eeuwigheids waarden bestendigd zijn. De danskunst biedt een andere mogelijkheid om een vorstelijke staat ten toon te spreiden en macht over de materie in idealistische vormen te demonstreren. Het Harkness Ballet uit New York wil dan ook uitdrukkelijk beschouwd worden als een verlengstuk van een roemruchte traditie, met dien verstande dat een aris tocratisch tijdverdrijf van weleer is ge democratiseerd en tevens dat men mo dieus verschijnselen van nu wil weer spiegelen. Modernistisch gedraagt men zich echter slechts in zoverre als com mercieel verantwoord wordt geacht. Die klaarblijkelijke instelling herinnert aan die van Diaghilew, al ligt er aan de snobistische aantrekkingskracht veel min der visie en gedurfdheid ten grondslag Maar goed, er is toch één zeer belang rijk winstpunt: men ziet dansers aan het werk die op de een of andere manier zichzelf pogen te zijn binnen zekere grenzen. Het Harkness Ballet bestaat nu vier jaar. In het reeds omvangrijke repertoire van overwegend korte stukken is ook een Nederlandse creatie opgenomen: „Mo nument voor een gestorven jongen" door Rudi van Dantzig in de oorspronkelijke aankleding. Als opvolger van George Skibine fungeert Brian MacDonald als artistieke leider van dit gematigd voor uitstrevende gezelschap. De bijdragen van deze choreograaf van Canadese origine (hij heeft „Aimez-vous Brahms?" voor ons Nationale Ballet gemaakt) zijn heel onderhoudend. Aan de veelzijdigheid van zijn vakmanschap valt geen moment te twijfelen. Zijn divertissement onder de titel „Zealous variations" op voor orkest ge arrangeerde pianocomposities van Schu bert getuigen evenwel vooral van ijver in het epigonisme. Elegantie en stout moedigheid, sentiment en sensatie gaan hierin evenwichtig samen. Het is alle maal heel inventief maar dan zonder een zweem van iets eigens. In „Time out of mind" op muziek van Paul Creston heeft hij gepoogd heden daags te zijn. In de gedrukte toelichting staat te lezen, dat hierin is gestreefd naar een combinatie van de „roekeloze" NEW YORK (Reuter) Andy Warhol, vooraanstaand pop-artschilder en leider van de „Underground"-beweging in de filmwereld, is gisteren in zijn bureau in New York neergeschoten door een vrouw De 41-jarige Warhol heeft in het Colum bus ziekenhuis een operatie ondergaan. Zijn toestand wordt kritiek genoemd. Ook Mario Amaya, redacteur van het in Lon den verschijnende maandblad „Art and artists", werd door de schoten getroffen. Hij kon na een behandeling voor schamp- wonden het ziekenhuis verlaten. De politie van New York heeft een 28- jarige actrice, Valeria Solanis, in verband met de schietpartij aangehouden. Tot de bekendste schilderwerken van Warhol behoren stillevens met handels waar zoals Campbell's soup bouillon en schuimsponsjes en portretten van Jacque line Kennedy en Marylin Monroe. Zijn schilderijen worden thans vervaardigd in een studio, die de naam „de fabriek" draagt, met echte „arbeiders". Warhol gaat er prat op, dat de produktie van de schilderijen geheel mechanisch is, behal ve de signering, die hij aan het eind van de „lopende band" op de doeken plaatst. Ongeveer vierenhalf jaar geleden kreeg Warhol een zestienmilimeter-came- ra en maakte hij zijn eerste film, „Hair cut", waarin het knippen van iemands haar wordt getoond. Een ander kort werk „Bananas", toont alleen een man die ba nanen eet. Na deze korte films volgden „Empire", een acht uur durende film over het Empi re State Building, terwijl de middag over gaat in avond en nacht. „Sleep" duurde acht uur en liet zien hoe een man slaapt. Geen van deze films was voor de com mercie bestemd. Een volgend produkt van Warhol, „Chelsea girls" werd een groot financieel succes. Met een budget van vijftienhonderd dollar maakte hij een film over verslaving en perversiteiten in de wijk Chelsea van New York, die alleen al in New York en omgeving tweehon derdduizend dollar opbracht. Warhol heeft onlangs een kleurenfilm „Lonesome cowboys" voltooid en werkte aan een nieuwe film „The Surfer". gang vap onze tijd met het „primitieve" ritueel van het klassicisme, wat dat dan ook betekenem mag Wij hebben al leen te maken met het zichtbare resul taat. Dat wekt voortdurend de suggestie opzienbarend te zijn, maar is bij nadere beschouwing een vrijblijvende aaneen schakeling van vermomde of verbogen citaten en navolgingen van zowel conser vatieve als progressieve voorbeelden, met als uitschieter een verbluffend knap duet dat men graag zonder meer zou willen terugzien. HET heeft nauwelijks zin om achteraf alle vertoonde onderdelen te gaan be spreken, ook al niet omdat het wie weet hoe lang kan duren voor dit Harkness Ballet naar Nederland terugkeert met een waarschijnlijk laten wij dat hopen gerijpte en bewuster gerichte mentaliteit. Een goed teken in die richting is geweest „After Eden" van John Butler, die ook zijn talent in dienst van het Nederlands Danstheater heeft gesteld. Het is een vrij lang duet, dat vrijwel nergens inzinkin gen qua plastische welsprekendheid heeft, ter verbeelding van een onophoudelijke tweespalt: tussen lustgevoel en schuldbe sef. Twee mensen, een man en een vrouw, geraken ten prooi aan de ontluisterende wisselwerking van verleiding en vertwij feling. De litteraire en psychologische mo tieven zijn doorgetrokken en opgevangen in een taal van beweging, die weloverwo gen expressief is. De uitvoering liet niets te wensen. Dat moet trouwens gezegd worden: men be schikt over een keurbende van dansers en danseressen uit alle windstreken, die zon der de academische techniek hoe dan ook te verwaarlozen of te verloochenen van top tot teen zijn ingesteld op verruiming NEW YORK. (AFP) De Amerikaan se kinderarts dr. Benjamin Spock is door de pas door blanken en negers opgerich te „Partij voor vrijheid en vrede" kan didaat gesteld voor het presidentschap van de Verenigde Staten. Mevrouw Co- retta King, de weduwe van de vermoor de negerleider, is kandidaat gesteld voor het vice-presidentschap. De nieuwe partij bepleit onder andere onmiddellijke terugtrekking van de Ame rikaanse troepen uit Vietnam, nationali satie van de farmaceutische industrie, gratis openbaar vervoer en organisatie door de Verenigde Naties van een refe rendum over de eventuele vorming van een negerstaat binnen de Verenigde Sta ten. Dr. Spock heeft nog niet gereageerd op zijh kandidaatstelling Hij staat mo menteel in Boston terecht wegens het aansporen van jongeren tot dienstweige ring. van mogelijkheden. Een paar namen om niet te vergeten: Brunilda Ruiz, Lone Isaksen, Lawrence Rhodes en Helgi To massen, die overigens de ereplaatsen op het affiche met vrijwel gelijkwaardigen moeten delen. Opvallend is de veelheid van Scandinavische krachten, ook vrou welijke. HET BALLET van de Twintigste Eeuw én van Maurice Béjart heeft dat ook: een goedgeschoold ensemble van gelijk waardigen, met Paolo Bortoluzzi nog steeds als primus inter pares, die zich niet alleen weten te plooien naar alle wensen van hun huischoreograaf, maar die hem op hun beurt lijken te inspire ren. Over deze groep uit Brussel is al vaak geschreven, zodat wij dit keer kort kunnen zijn, temeer omdat er slechts één première voor Nederland werd uit gevoerd. Dat was „Bloemen noch kran sen" een suite van zes reeksen oefe ningen in lichamelijk welbehagen op the ma's uit „De schone slaapster" (of „Doornroosje" om de betiteling van ons Nationale Ballet over te nemen) van Tsjaikofsky en Petipa, een paradestuk van tachtig jaar geleden. Béjart heeft de romantiek naar onze tijd verplaatst op een eigenzinnige maar zeer zeker aanvaardbare wijze. Liepen vroeger alle kunstzinnige genres grillig dooreen, thans wordt het bestaan van grenzen als een verouderde remming ge voeld. Vandaar dat hij de overgeleverde bewegingsvormen intelligent heeft ge analyseerd om de gevonden elementen experimenteel te laten dienen voor het aangaan van ongekende verbindingen en nieuwe verkenningen. Alle franje van het verleden is daarbij terzijde geschoven. De evoluties voltrekken zich op een kaal toneel, begeleid door luidruchtig slag werk. DAT de prestaties sterk naar het spor tieve tenderen wordt temeer begrijpelijk als men weet, dat deze revue van open lijk beleden effectbejag onder de titel „Ni fleurs ni couronnes" oorspronkelijk ter opluistering van de Olympische Win terspelen te Grenoble werd vervaardigd. Het zou onredelijk zijn de artistieke meerwaarde van dit epaterende gelegen heidswerk te ontkennen. Daarom moet men het dubbel betreuren, dat hij niet verder is gekomen dan een structurele organisatie van onderdelen, die verder weinig samenhang hebben. Op een dergelijke manier de erflatingen van de grote traditie exploiterend is Ba- lanchine ontegenzeglijk interessanter. Maar daar staat dan toch weer als een verrukkelijk winstpunt de humor van Béjart tegenover, die met een plooibaar fanatisme de betrekkelijkheid heeft aan getoond van wat fossiele balletomanen voor absolute schoonheidswaarden hou den. ADVERTENTIE Voor het jonge gezin de nieuwe OLVEH DUBBELPOLIS (Van onze toneelcriticus) AMSTERDAM. De Amsterdamse To neelschool heeft dit jaar een bescheide ner aantal nieuwe acteurs en actrices af geleverd dan een jaar geleden. Toen wa ren er niet minder dan negen aspirant- toneelkunstenaars (zes vrouwelijke en drie mannelijke) die het einddiploma ont vingen. Deze keer was die overvloedige oogst tot normalere proporties terugge bracht. Drie jongemannen en twee meis jes hebben zaterdagmiddag in de Amster damse Stadsschouwburg hun proeven van bekwaamheid afgelegd en zijn daarna, met een vriendelijk en bemoedigend speechje van Toneelschooldirecteur Jan Kassies, op het Nederlandse beroepsto neel losgelaten. Er was gebroken met de traditie om in een programma van korte fragmenten uit klassieke en moderne stukken de afge studeerden gelegenheid te geven, zich so listisch of in kleine groepjes van hun sterkste kant te laten zien. In plaats daar van had men nu twee eenakters gekozen („Spelen met vuur" van Strindberg en O'Flaherty" van Shaw) en een grote scène uit „Tanchelijn" van Harry Mulisch. DIT bracht mee, dat wat meer nadruk op ensemblespel kon worden gelegd. Maar het betekende ook, dat verscheidene rol len moesten worden gespeeld door de nu eenmaal beschikbare krachten, ongeacht de vraag of die daar wel het best mee waren gediend. In „Spelen met vuur" bleek heel duide lijk, hoe groot de afstand is tussen de denk- en gevoelswereld van de huidige jonge generatie en Strindbergs destijds zo opzienbare ideeën over de verhouding tussen de seksen. Daria Mohr en Casen- klaar als het jonge echtpaar dat bijna aan een scheiding toe is, en Helmert Wou denberg als de huisvriend die met de beste bedoelingen iedereen tot wanhoop ADVERTENTIE <3oud - j£iluer - ^torloge* - JCeltum^Pleet Gr. Houtatraat,6, Haarlam, Tel. 02500-10616 brengt, worstelden merkbaar met een problematiek die hun volstrekt vreemd was en die zij daarom niet waar konden maken. Het „Tanchelijn"-fragment gaf betere en ook beter benutte kansen aan Casen- klaar (al was hij veel te jong voor de rol van Everwachter), Helmert Wouden berg en Ria Rijninks. De titelrol werd gespeeld door een nog niet met name genoemde leerling van de tweede klas, die de indruk maakte een sterke en ta lentvolle persoonlijkheid te zijn, maar aan wiens uitspraak en intonatie nog heel wat' haperde. IN de eenakter van Shaw tenslotte gaf Johan Ooms, als de Ierse soldaat met een hoge Engelse onderscheiding op zijn borst en niets dan anti-Engelse gevoelens in zijn hart, overtuigende bewijzen van op merkelijk talent voor het blijspel. Over het geheel genomen hielden de prestaties van de mannelijke afgestudeerden deze keer verreweg de meeste beloften in. Casenklaar en Helmert Woudenberg zullen in het najaar hun entree in de to neelwereld maken bij het gezelschap Centrum, Daria Mohr bij de Haagse Co- medie, Johan Ooms bij het Nieuw Rot terdams Toneel en Ria Rijninks bij de Nieuwe Comedie. Vrijdag aanstaande 7 juni zal de Am sterdamse Toneelschool dit programma in Haarlem laten zien. DEN HAAG. Eind vorige week is overleden de dichter Halbo C. Kool. Hij bereikte de leeftijd van 61 jaar. Halbo C. Kool, Groninger van geboorte, gold in de vooroorlogse jaren, in de tijd van Marsman en Du Perron, als een veel belovende jonge dichter. In die tijd schreef hij onder andere de „ballade der Amster damse koffiehuizen". Na de oorlog heeft hij gedurende ongeveer zestien jaar bij de nieuwsdienst van de wereldomroep gewerkt, terwijl hij vervolgens enige tijd als vertaler in dienst van de Europese commissie in Brussel is geweest. Hij vertaalde tal van romans in het Nederlands, onder andere veel werken van Simenon. De laatste jaren verleende hij medewerking aan bepaalde program ma's van de wereldomroep voor de Sti- cusa. In het Mickery-theater in Loener- sloot presenteerde hij poëzieavonden. y//"/ HILVERSUM. Dichters op Neder land één, een eenakter op het tweede net. Verder series en een gesprek met een Britse minister. De AVRO begint op het eerste net" de dinsdagavond na Barend de Beer het journaal en de reclame met vakantietips. De ploeg die ook verant woordelijk is voor AVRO's Rijtest, heeft een vakantiereis verfilmd. Velen gaan onvoldoende voorbereid op stap met auto en caravan. Waar men om moet denken, wat men wel en niet doen moet daarover gaat deze film. Na het journaal een half uur AVRO's Televizier en daarna een vijftig minu ten durende one man show van Dick van Dyke. Hij komt nu niet als Rob Petri ten tonele, maar gewoon als Dick van Dyke. In de laatste vijfendertig minuten de DE Vlaamse televisie start een gro te jeugdactie onder de titel Jeugd helpt Jeugd in Ruanda. In vier docu mentaire uitzendingen wil men de Vlaamse jeugd tonen hoe het geld, dat in de sogenaamde SOS-hongeractie wordt ingezameld, in Ruanda wordt besteed. Bovendien krijgen de tieners een indruk van wat er nog moet en kan worden gedaan in dat land. Ad Noyons en Ad van Gessel in „Een wonderbaarlijke nacht". (Nederland II, kwart voor tien). serie „Dichters Dichterbij". Ed Hoor- nik introduceert in Studio A in Hilver sum de dichters Victor E. van Vries land, Hanny Michaelis, Kees Ouwens, J. W. Schulte Nordhoït en Riekus Was- kowsky. Na Barend, het journaal, de reclame het internationaal jeugdjournaal de Verrekijker en van Gewest tot Gewest op het tweede net voor het eerst in dit seizoen „Holland Festival Magazi ne". Evenals vorig jaar zullen Jan Ve- nema en Merel Laseur de kijkers gere geld op de hoogte houden van wat zich vanaf 15 juni drie weken lang in het Holland Festival afspeelt. In deze eer ste aflevering een vooruitblik en beel den van het festival van vorig jaar. Na het journaal „Dubbelspion". Denk- Beeld brengt op het scherm Intervie wer W. L. Brugsma, die spreekt .net George Brown, tot voor kort minister van Buitenlandse Zaken in het kabi net van Harold Wilson. Geen Tweeduuster als sluitstuk van de dinsdag, maar een televisiespel. Het is een vertaling van een eenacter van de Poolse schrijver Slawomir Mro- zak: „Een Wonderbaarlijke- Nacht" De toneelgroep Studio heeft het stuk iri het afgelopen seizoen op de planken ge bracht. Kees van Iersel heeft de regie. De hoofdpersonen zijn twee ambtena ren, die door toevallige omstandighe den in een hotelkamer samen de nacht moeten doorbrengen. Ze bejegenen el kaar overdag altijd als „waarde colle ga", maar om dat ook tijdens de nacht te doen.Er duikt ook nog een juf frouw op, die binnen dezelfde muren de nacht wil doorbrengen. De drie rol len worden gespeeld door Ad Noyons, Ad van Gessel en Christine Ewert. ADVERTENTIE wmmmmmmmmmm HUNTER Sfc^'XvVv HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.20 Socialistisch strijd lied. 7.23 Lichte gramm.muziek. 7.45 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm.muziek. 9.00 Klas sieke gramm.muziek. 9.35 Waterstan den. 9.40 Lichte gramm.muziek. 11.00 Nws. 11.02 Op de koffie. 11.32 Hoogte punten uit de opera Der Waffenschmied Lortzing (gr.). 12.21 Voor het platte land. 12.26 Meded. voor land- en tuin bouw. 12.29 Amusementsmuziek. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Lichte orkestmuziek. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Voor de kinderen. 15.00 Moderne muziek. 15.10 Moderne muziek. 15.25 Moderne muziek. 15.35 Moderne mu ziek. 16.00 Nws. 16.02 Le comte de Luxembourg, operette van Lehar. 16.45 VARA's Popshow. 17.20 Voor de jeugd. 17.55 SOS-berichten. 18.00 Nws. 18.16 Actualiteiten. 18.20 Uitzending van de A.R.P. 18.30 Kinderkoor met piano. 18.55 Tango-rumba-orkest. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekoverzicht. 19.45 Akkoord. 20.20 Spreekt u maar. 20.50 Gevarieerd muziekprogramma. 21.20 Klankbeeld over Zuid-Afrika. 21.50 Licht instrumentaal ensemble. 22.15 Nederlandse chansons. 22.30 Nws. 22.40 SOS-berichten. 22.45 Actualitei ten. 22.55 Moderne muziek. 23.20 Radio Jazz Magazine. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassiek pianoconcert. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Moderne dan sen. 8.00 Nws. 8.11 Op Sleeptros. 9.15 Amusementsmuziek. 9.45 Voor de kleu ters. 10.00 Klassieke muziek. 10.30 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Discogram. 11.50 Actualiteiten. 12.00 Van twaalf tot twee. 14.00 Over de band. 15.00 De grote Broer, (hoorspel). 15.47 Lich te orkestmuziek. 16.00 Nws. 16.02 Voor de jeugd. 17.00 Volksmuziek. 17.15 Lichte gramm.muziek. 17.50 Over heidsvoorlichting. 18.00 Gewijde mu ziek. 18.30 Nws. 18.46 Actualiteiten. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Weg wezen 19.55 Internationaal Water- polotoernooi in Milaan. 20.00 Moderne muziek. In de pauze: 20.45-21.00 De Lauwerszeewerken, klankbeeld. 21.25 Srie toe toe! 22.05 Spiegel van België. 22.20 Sextant; radioweekblad van de NVSH. 22.30 Nws. 22.40 X, een sprong in het duister. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Zing, zing, zing: 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze. 10.30 Ram blers Radio Reprises. 11.00 Nws. 11.03 Muziek-lezen. 13.00 Nws. 13.03 Actua liteiten. 13.06 Zet 'm op: 14.00 Nws 14.03 Muziek-boetiek. 15.00 Nws. 15.03 Arbeidsvitaminen. 16.00 Nws. 16.03 18.00 Superclean Dream machine. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.40 Weerbericht. 12.49 Lichte mu-? ziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuziek. 14.00 Nws. 14.03 Lichte muziek. 14.20 Koor- wedstrijd. 15.15 Voor de kinderen. 16.00 Nws. 16.03 Beurs. 16.09 Jazz. 17.00 Nws. 17.15 Lichte muziek. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.30 Le- kenmoraal en -filosofie. 18.50 Sport. Nederland I 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 AVRO: Vakantietips. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS' Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: AVRO's Televizier. 20.50 Dick van Dyke Special, show. 21.40 Dichters dichterbij 22.15 NTS' Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 De Verrekijker. 19.15 Van gewest tot gewest. 19.35 Holland Festival Magazine. 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NTS: De wraak van de Zoeloe (tv-film). 21.10 Denk-Beeid: interview met de voormalige Britse minister van Buitenl. Zaken Georg Brown. 21.45 Een wonderbaarlijke nacht (tv-spel). 22.20 Journaal. Nederland I 17.00 18.50 18.56 19.00 19.03 19.06 19.31 19.56 20.00 20.10 20.14 21.55 22.00 23.00 23.05 VARA: Voor de kinderen. NTS. Barend de Beer. STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NTS: Nieuwe avonturen van De Drie Musketiers (tv-feuilleton). Programma rond Tungku Abdul Rahman, eerste minister van Maleisië. STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NTS: Eurovisie: Voetbalwedstrijd JoegoslaviëEngeland (In de pauze: 21.00-21.10 Uitzending D'66). Stichting Socutera. Charlie Chan in de Opera detective-film) Journaal. Openbaar Kunstbezit. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer 18.56 STER. Reclame. 19.00 NTS' Journaal. 19.03 VARA Coronation Street (tv-feuilleton). 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Achter het nieuws. 20.45 TV-Rechtbank. 22.15 NTS: Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 9