Bezwaren Amsterdamse Kamer van Koophandel Zonwering Stadskantoor is een moeilijke zaak 3] de ruijler BORST Kassier S. Prins nam afscheid op Velsens stadhuis Haite van der Schaaf geeft orgelconcerten in Beverwijk De nieuwe Dessoforto tapijttegel van Desso is makkelijk zelf te leggen. Dessoforto tapijttegel van Burgerlijke stand van Velsen Wegenplan Noord-Holland -4 Vragen van raadslid beantwoord Nieuwe tijden voor woensdagmarkt in Beverwijk Woensdag aanvang Judoka's in De Loods rustig wonen met aluminium jaloezieën van Irissenavond in Beverwijk Kort IJmondnieuws VRIJDAG 7 JUNI 1968 7 En Dessoforto is zelfklevend, houdt op elke vlakke vloer. Is mooi en gezellig. Opneembaar, dus snel te verwisselen. Heel makkelijk schoon te maken, dus ideaal voor uw jonge gezin. Meteen te stofzuigen. Slijtvast. Dessoforto plet niet en kost f 4,95 per tegel (50 x 50 cm) of f 1 9,80 per m2. n marktpleingalerij 50 ijmuiden Examens Programma van sportweek Beverwijk BURGERLIJKE STAND VAN BEVERWIJK BURGERLIJKE STAND VAN HEEMSKERK J. F. GROOT (Van een onzer verslaggeefsters) HAARLEM/IJMOND Het Wegenplan 1968 van de provincie Noord- Holland heeft de Amsterdams^ Kamer van Koophandel aanleiding gegeven, zich met de volgende bezwaren tot Gedeputeerde Staten van Noord-Hol land te wenden. Het is de Amsterdamse Kamer opgevallen, dat blijkens de bijgevoegde kaarten in de ontwerpen geen rekening is gehouden met de jongste planologische inzichten omtrent het wegenverloop rondom Amsterdam. Voor zovér dit wegen betreft die ge legen zijn in de gebieden van de in stu die zijnde streekplannen voor Waterland en voor de Meerlanden acht men dit be grijpelijk. Maar men had niettemin liever gezien dat de nieuwe provinciale weg 18, thans aangegeven van Zandvoort tot rijksweg 16, indicatief zou zijn doorge trokken tot aan de grens van de gemeen te Uithoorn. Bezwaarlijk acht de Amsterdamse Ka mer het, dat van de wegen in het onlangs vastgestelde streekplan voor het Noord- zeekanaalgebied alleen de rijkswegen op de kaart zijn ingetekend. Naar de mening van de Kamer komen de wegen die via de Hemtunnel en de Nauernase tunnel zijn geprojecteerd en vermoedelijk ook de beide basissnelwegen voor opneming in het secundair wegenplan in aanmer king, tenminste zolang deze wegen niet op het rijkswegenplan voorkomen. In de periode van tien a vijftien jaren waarmee blijkens de toelichting „bij de analyses, welke aan de opzet van de wegenplannen ten grondslag liggen, rekening is gehou den" zou de aanleg van genoemde wegen zeker aan bod moeten komen. Tenslotte vraagt de Kamer aandacht voor het oude tracé van rijksweg 4 tus sen Amsterdam en Schiphol, dat voor de verbinding met de luchthaven ook in de toekomst nog een belangrijke functie zal kunnen vervullen. Nu dit oude tracé van het rijkswegenplan is afgevoerd, lijkt het de Amsterdamse Kamer van Koophandel wenselijk, dit tracé op te nemen op het provinciale wegenplan 1968. Wat de rijkswegen betreft heeft de voorzitter van de Amsterdamse Kamer donderdagmiddag tiidens een openbare vergadering van de Kamer een verklaring afgelegd. De heer W. Rehbock zei onder meer: „De aankondiging van de regering in het begin van het jaar, dat in het kader van haar structurele conjunctuurpolitiek een beperkte verschuiving van infrastruc turele werken van het westen des lands naar andere delen van het land zou plaatsvinden, heeft ons, gezien het drin gende karakter van een aantal werken dat rond Amsterdam en het Noordzee- kanaalgebied op uitvoering wacht, nog al verontrust. Deze verontrusting werd begin mei nog gevoed door de verschij ning van de Memorie van Antwoórd aan de Eerste Kamer op de begroting van het Rijkswegenfonds. Daarin wordt namelijk een opsomming gegeven van de wegvak- ken waarvan de aanbesteding is uitge steld. In de omgeving van Amsterdam betreft dat de wegvakken Halfweg-Haar- lem van rijksweg 5, Velsertunnel-Haar- lemmermeer en Amstelveen-Utrechtse- weg van rijksweg 6 en Jan van Galen- straat-Riekerpolder van de ringweg om Amsterdam (rijksweg 101. Ongeveer te gelijkertijd kwam het bericht dat de voortgang met de aanleg van rijksweg 6 enkele jaren zou worden vertraagd door een beroep van de gemeente Ouder-Am- stel bij de Kroon tegen de voorgenomen zandwinning ten behoeve van het zand- lichaam van deze weg in de Bullewijker en Holendrechterpolder. Dat de hier opgesomde vertragingen in de uitvoering van het Rijkswegenplan ernstige gevolgen kunnen hebben op de verkeerssituatie in het begin van de jaren zeventig in en om de stad achten wij zo evident dat wij menen een krachtige waarschuwing te moeten laten horen te gen een politiek van temporisering en uitstel. Het niet doortrekken van rijksweg 6 tot de Utrechtseweg (rijksweg 2) bete kent een toenemende zware belasting van de brug in de provinciale weg over de Amstel bij Ouderkerk en van de Berlage- brug en omgeving en tevens een onge wenst uitstel van de wegverbinding van Schiphol in oostelijke richting. Soortgelijke bezwaren zijn aan te voe ren tegen het uitstel in de aanleg van de andere genoemde trajecten, waarbij het argument van de verkeersonveilig heid op de drie-strooksweg tussen Half weg en Haarlem niet ongenoemd kan blijven. Weliswaar heeft de minister van Ver keer en Waterstaat tijdens de mondelinge behandeling van de begroting in de Eerste Kamer desgevraagd meegedeeld, „dat de vertraging die plaatsvindt bij de desbe treffende werken, zich uitstrekt tot een tijdsduur van twee tot zes maanden en dat dus geen enkel werk langer dan zes maanden behoeft te worden vertraagd", maar de feitelijke situatie doet ons op deze toezegging niet gerust zijn", aldus de heer W. Rehbock. «9> - (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Onlangs heeft het K.V.P.-raadslid J. W. G. Reijkers vragen ADVERTENTIE kennemerlaan 150, telefoon 10745*, ijmuiden Kassier J. Prins, temidden van echt genote en kinderenwerd waar derend toegesproken door wethou der Van Leeutoen, die hem namens de gemeente een fraaie wandklok aanbood. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK. Gezien de afnemende belangstelling voor de woensdagmarkt in de namiddaguren heeft de marktcommis- sie er bij B. en W. op aangedrongen enige maatregelen te treffen ter verbetering van de gang van zaken op deze week markt. De raad wordt nu voorgesteld de woensdagmarkt van april tot en met 30 september van 9 tot 17 uur te houden en in het tijdvak van 1 oktober tot en met 31 maart van 9 tot 16 uur. Voorts zullen er eisen worden gesteld met betrekking tot het toelaten van kra- menzetters, ten aanzien van de kwaliteit van de kramen en in verband met de ta rieven welke gelden voor de verhuur van de kramen. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK Woensdag 12 juni 's avonds 8 uur opent de organist Haite van der Schaaf een serie van zes orgelcon certen, welke gedurende de komende maanden in de Grote Kerk aan de Kerk straat te Beverwijk worden gegeven. Aan deze serie concerten werken verder mee de organisten Jaap Dragt, Theo Valk, Wim Daim en de Japanse Yuko Hayashi. In ADVERTENTIE •y'V**-. YWQ&L Uit voorraad leverbaar bij de Desso - specialisten het kader van de Haarlemse orgelmaand verleent de alt Aafje Heynis medewerking aan het concert, dat wordt gegeven door George Stam. Na afloop van de concer ten bestaat er weer gelegenheid het fraaie zeventiende eeuwse kerkgebouw te bezich tigen. Het eerste concert door Haite van der Schaaf bestaat uit composities, welke ont staan zijn rond de tijd, dat Christaan Müller het prachtige orgel in 1756 in de Grote Kerk van Beverwijk bouwde. Haite van der Schaaf werd in 1927 in Amster dam geboren. Hij ontving zijn eerste or gel-piano- en theorielessen van Hessel de Vries, organist van de Muiderkerk in Am sterdam. Van der Schaaf behaalde op 12- jarige leeftijd het getuigschrift van de Ne derlandse Organistenvereniging. Na enige tijd leerling te zijn geweest van Jac. Kort, kwam hij in 1942 aan de muziek school van het Amsterdams conservatori um als leerling van Jacob Bijster. Toen hij in 1943 tot het conservatorium werd toegelaten, zette hij zijn orgelstudie bij Bijster voort. Willem Smalt gaf Van der Schaaf pianoles en van Ernst W. Mulder kreeg hij theorie-onderricht. In 1948 slaag de Haite van der Schaaf cum laude voor het eindexamen orgel, ontving het piano diploma en verwierf in 1951 na voortgezet te studie bij Ernst W. Mulder het eind diploma hoofdvak Theorie. Haite van der Schaaf gaf talrijke concerten in Neder landse kerken en voor de radio en speci- üiseerde zich aanvankelijk in de vertolkin gen van de orgelmuziek van renaissance en barok, waarvan hij enige series in Am sterdam en voor de radio verzorgde. In het bijzonder voelde hij zich aangetrok ken tot het kleine orgel. Voorts maakte hij met veel succes enkele tournees door West-Duitsland en verzorgde daar eni ge radio-uitzendingen. In 1965 verscheen een orgelplaat, waarop orgelwerken van Sweelinck door Van der Schaaf worden gespeeld op het orgel van de Nederlands Hervormde kerk te Loenen aan de Vecht en het koororgel van de St. Laurens te Alkmaar. Van de hand van Haite van der Schaaf verschenen orgelcomposities over diverse Geneefse psalmmelodieën in ba rokke en gematigde neo-barokke stijl. (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD. Voor de eerste maal hebben de judoka-groepen donder dagavond in het buurthuis De Loods aan de Geelvinckstraat, onder leiding van de heer H. Goossens, hun vaardigheid gede monstreerd. De heer Goossens informeer de de aanwezigen over de technieken van de judo-sport. Eerst werd gedemonstreerd door jongens van 6 en 7 jaar. Met de stij ging van de leeftijd nam ook de felheid in de strijd toe, die wel het meest tot uit drukking kwam onder de meisjesgroep van 9 tot 11 jaar. De uitslagen werden als volgt. Jongens: 6-7 jaar: 1. Robby Rauh, 2. Ronald Nie- rop; 8-10 jaar: 1. Chris de Groot, 2. Jan Groot; 10-11 jaar 1. Hilko Otten, 2. Karei Kloosterman; 12-13 jaar: 1. Peter Rem mers, 2. Koos de Jong; 14-15 jaar: 1. Rienk-Jan van Doorn; 2. Herman Peekei. Meisjes 9-11 jaar: 1. Trees Zonneveld; 2. Marry Böhm. De eerste prijs bestond uit een wisselbeker met zilveren medail le; de tweede prijs was een bronzen me daille. (Van een verslaggever) IJMUIDEN. Op het stadhuis is don derdagmiddag afscheid genomen van de heer J. E. Prins, kassier op het kantoor van de gemeenteontvanger. De heer Prins, die met pensioen gaat, werd 65 jaar geleden in IJmuiden gebo- ADVERTENTIE Woninginrichting Planetenweg 38-42 IJmuiden Tel. 15991 (Van een medewerker) BEVERWIJK. Maandagavond 10 ju ni houdt de tuinbouwstudieclub haar tra ditionele irissenavond in de veilingkanti ne, voor welke avond weer verschillende prijzen beschikbaar zijn gesteld. Zo staat voor inzendingen van vijf en meer soorten de wisselbeker van de tuinbouwstudieclub op het spel. Voor inzendingen van twee tot en met vier soorten staat de beker van de bloemenveiling ,,'t Centrum klaar. De wisselbeker van de gemeente Beverwijk is bestemd voor de mooiste vaas irissen. Bovendien is er nog een extra-prijs voor het mooiste bindstuk, waarin als hoofdbestanddeel irissen zijn verwerkt. De jury voor deze irissenshow wordt gevormd door de heren J. W. Seignette uit Limmen, C. Passchier uit Noordwijk en G. Hommes uit Heiloo. De rijkstuinbouwconsulent voor de bloem bollenteelt ir. S. van Veen uit Lisse houdt een inleiding over het onderwerp „Econo mische aspecten bij het broeien van iris sen". HAARLEM Geslaagd voor het diplo ma Mulo A ,de dames: R. C. de Buijzer (Zandvoort), A. C. Visser (IJmuiden), L. Zij del (Uithoorn), C. M. B. Velthuis (H'ste- de). J. S. W Verhoog. I. Waerts (Haarlem), A. A. v. d. Valk, A. E. F. v. Straten, L. M. Tuytel (IJmuiden). De heren: P. Steetskamp (Aerdenhout), J. v. d. Bos, B. v. d. Kwast. W. F. D. Amia- bel, P. L. A. Bluijs (Zandvoort), J. J. M. Bulink (Heemstede), A. P. Daams, J. L. Engels (Zandvoort), R. F. Ex (Aerdenhout) R. V. Koe. F Klokman (Zandvoort), H. C. Abrahamse "(Haarlem), R. W. v. IJmond J. F. Zuidam (IJmuiden), R. P. Tulp (Am stelveen, F. Zekveld (Aalsmeer). Voor het diploma Mulo B de dames: K. Steenwijk (Abbenes). M. C. Timmers (N.- Vennep). De heren: J. de Jong, H. H. K. v. Dorp (IJmuidefi), J Havenaar. A. Segers, T in 't Veld (Lisse), H R. Koster (Santpoort), H. F van Os v d. Abeelen (Velsen), A. L Picbel, R. W Wilgenkamp (IJmuiden), H. Speelman (N.-Vennep), J. P. Steenbakker (Velsen). ren en is zijn geboorteplaats altijd trouw gebleven. Wethouder J. van Leeuwen bracht naar voren hoe de heer Prins als ambtenaar zijn aandeel heeft gehad in de zich steeds uitbreidende overheidstaak in deze snel groeiende gemeente. De heer Prins heeft de aan hem toevertrouwde werkzaamheden altijd met grote ernst en nauwgezetheid uitgevoerd. Behalve een voortreffelijk ambtenaar was de heer Prins een door alle medewerkers gewaar deerd collega, die steeds intens meeleefde met ieders vreugde en moeilijkheden. Zijn religieuze en sociale bewogenheid kwam tot uitdrukking in zijn werkzaam heid voor zijn kerk, het Apostolisch Ge nootschap, waaraan hij na zijn pensione ring veel tijd zal kunnen geven. De ver diensten van de heer Prins, zoals die in en buiten diensttijd tot uiting zijn geko men, werden dit jaar gehonoreerd met de zilveren ere-medaille behorende bij de Orde van Oranje-Nassau. Wethouder De Leeuw schonk de heer Prins, onder dankzegging voor de bewe zen diensten, namens het gemeentebe stuur van Velsen een fraaie wandklok. De heer Prins werd eveneens toege sproken door zijn directe chef, de heer R. Graafsma en de heer R. Beens, ge meenteontvanger. Van het personeel ont ving de heer Prins een envelop met geld. De heer Prins beantwoordde de drie sprekers, waarbij hij er de nadruk op legde dat een goede uitvoering van zijn werk mogelijk werd gemaakt door een goede verstandhouding en samenwerking. Hij verzekerde dankbaar te zijn en te blijven voor alle begrip en medewerking die hij heeft mogen ondervinden. gesteld aan het college van burgemeester en wethouders met betrekking tot de overlast, welkg de ambtenaren in het Stadskantoor ondervinden van onvoldoen de zonwering en ventilatie. B. en W. heb ben hierop thans geantwoord en daarbij opgemerkt, dat zij vanaf de ingebruikne ming van het Stadskantoor geconfronteerd zijn met de hoge temperatuur in een aan tal vertrekken en dat het hun bekend is, dat dit het arbeidsproces ongunstig beïnvloedt. De kosten van voorzieningen, die waarschijnlijk afdoende zijn, zullen echter zeer hoog oplopen, waardoor het college geen vrijheid gevonden heeft de raad voor te stellen daarvoor bedragen beschikbaar te stellen. Ten aanzien van eenvoudiger maatregelen, die de bezwa ren gedeeltelijk kunnen opheffen, is het nog niet mogelijk een uitspraak te doen. Op het ogenblik worden proeven geno men met warmte-werende gordijnen. Dit alles heeft tot gevolg, dat er nog geen antwoord is gegeven op de petitie van de ambtenaren. Eenvoudig omdat er nog geen oplossing gevonden is. Zowel in de medezeggenschapcommissie als in de commissie van de dienst voor openbare werken is een en ander echter wel ter sprake gekomen. Het college is zich er van bewust, dat inderdaad een oplossing gevonden moet worden voor dit „bran dende" probleem. Daar wordt naar ge zocht op dit ogenblik, doch het is nog niet mogelijk een duidelijke maatregel aan te kondigen. VRIJDAG, 19.00 u.: Parallelweg, hockey: Jeugdwedstrijd Scheybeeck- Eechtrop. 19.00: korfbal, Harmonielaan:: Water vlietAurora. ZATERDAG, 10.00, terr. Wijk aan Zee, handbal, toernooi. 13.30: sportfondsenbad, zwemmen: kampioenschappen en waterpolo- demonstraties 19.00: gemeentelijk sportpark, voet bal: finale burg. Bruinsmabeker. ZONDAG, 10.00: gemeentelijk sport park, voetbal: elfhoofdstedentoer- nooi voor junioren (voorronden 8 juni). 13.00: Meerplein, autosport: ralley voor auto's, motoren en scooters. Geen spreekuur. De burgemeester van Velsen, mr. J. C. Bührmann, houdt op maandag 10 juni geen spreekuur. De wethouder voor het onderwijs, de heer H. de Boer, de wethouder voor sociale za ken, de heer J. van Leeuwen, en de wet houder voor de financiën, de heer J. G. Kolkman, houden op woensdag 12 juni 1968 geen spreekuur. BEVALLEN: A. Dekker-Schol, d., Vechtstraat 116, IJmuiden; M. E. Halle- was-De Zwarte, z., Corverslaan 94, Vel- sen-Noord; C. J. M. Oudendijk-Vendel, d„ Valeriuslaan 58, Driehuis; C. Bakker- Keur, z., Bloemstraat 66, IJmuiden; J. C. Oud-Eichhorn, z., Visserseinde 20, Haar- GEBOREN: Dennis F. M., z. van F. H. Swart en M. G. Rekvela; Sylvia M., d. van G. D. Walta en W. M. Oosterman; Peter G„ z. "van P. Schoonewille en G. Blanken; Richard T. J., z. van A. J. C. Du- raij en G. M. Elshof; Erica, d. van R. Jaspe en M. van Weelderen; Claudia M„ d. van A. C. M. de Ruysscher en C. C. M. van Balen; Richard L. C„ z. van C. J. de Win ter en A. E. M. Relik; Rutgerus C., z. van H. L. Verzijlenberg en C. P. M. Witteman; Seraphina C., d. van W. Joosten en C. M. Geels; Edward, z. van A. Gerrits en Y. Berghuis; Petra, d. van F. de Bruijn en A. A. Hagen; Edwin, z. van J. van Bem- melen en W. A. Flohil; Diana A. M„ d. van M. Allard en M. M. Deen. ONDERTROUWD: A. M. J. Pias en R. Soesan; A. Niemeijer en E. C. Pronk; P. van den Boogaard en M. Rem; F. T. Vonk en T. H. G. Hol; G. C. Kortekaas en M. A. Warffenius: M. Grapendaal en E. A. Zwirs; H. J. M. Guérin en M. E. Zondag; H. de Jong en C. N. Westerweele. GETROUWD: C. van den Outenaar en W. ten Donkelaar; F. W. Nimis en M. T. Giskes; S. P. Duivenvoorde en P. M. Nu- man; C. P. Greijmans en B. E. M. Balvers; T. A. Zevenhoven en D. E. C. Witte; O. W. Raschke en D. Akkerman; F Koster en A. de Vries; J. W. Mulder en M. de Reus; L. van der Harst en C. J. Johansen; P. Mura en W. Schröduer. OVERLEDEN: C. Kooy, 36 j.; G. Bak- kum, 81 j. GEBOREN: Paulus C. P., z. van C. J. Heeremans en C. M. J. Beentjes; Geer- truida C. B., d. van K. Westland en M. J. Kornman; Annemarie, d. van A. van Dijk en L. R. Nederstigt; Gretha E. A., d. van E. J. H. Pot en T. T. Hiemstra; Leonardus G., z. van G. P. L. van der Meijs en M. L. Willemse; Dick A., z van D A. van Oos ten en C. J. A. Panders; René N. J„ z. van N. J. Rijs en C. M. Hageman; Isabella L„ d. van B. H. de Wolff en E. M. Ver- meij; Petrus J„ z. van P. Sinnige en A. Q. C. Denneman; Olaf, z. van C. J. Her- ber en IJ. R. Welbedagt; Paul E., z. van A. Dekker en M. J. Vellekoop; Ingeborg M., d. van J. C. J. Welboren en M. M. Schut; Antonia H. T., d. van H Reiienga en A. A. Verkerk; Alida J., d. van A. W. Beentjes en M. C. M. Brandenburg; Ca- tharina J. M., d. van J. T. Schut en M. A. M. Timmer. GETROUWD: J. E. A. van Beek en J. P. J. Bleijendaal; H. W. Taubensee en C. Huisman; C. H. H. Maas en C. N. van Duivenvoorde; J. W. Eskes en A. A. Sin nige. OVERLEDEN: J. M. Mondriaan, 82 j„ e. van J. Huurman. lem; W. IJ. Wessel-Andela, d., Tulpen straat 24, Santpoort. ONDERTROUWD: G. P. A. Kroon, Meervlietstraat 54, Velsen-Zuid en H. H. Markhorst, Willemsbeekweg 26. IJmuiden, t.a. Meervlietstraat 56, Velsen-Zuid; A. W. F. Mienis, Velserduinweg 282, IJmuiden en E. J. Stek, Velserduinweg 278, IJmui den, t.a. Ruysdaelstraat 25, IJmuiden; W. Nagtegaal, Generaal de la Reijstraat 40, Haarlem en C. H. Klaver. Dirk Hartogh- straat 14, IJmuiden, t.a. Pegasusstraat 80, Haarlem; H. S. J. Hulsman, Valerius laan 45. Driehuis en H. D. Kist de Ruijter, Thorbeckelaan 32, Velsen-Zuid, t.a. Thor- beckelaan 32, Velsen-Zuid; J. Korf, Vechtstraat 52, IJmuiden en C. K. Klein Nibelink, Waalstraat 154, IJmuiden, t.a. Vechtstraat 112, IJmuiden; J. Rippen, Ladderbeekstraat 105, Velsen-Noord en T. Hiemstra, Wijkeroogstraat 116, Velsen- Noord, t.a. Ladderbeekstraat 105, Velsen- Noord; H. P. Peek, Maasstraat 33, IJmui den en A. W. A. Zonneveld, Melklaan 47, Velsen-Noord, t.a. Grahamstraat 244, IJmuiden; P. Bakker, Eikenstraat 17, IJmuiden en H. G. de Jonge, Platanen- straat 49, IJmuiden; M. F. Drost, Hom burgstraat 16 rd., IJmuiden en D. M. Post, Vechtstraat 117, IJmuiden, t.a. Koningin Wilhelminakade 76, IJmuiden; G. A. A. Dernison, Bakkerstraat 57 rd., Haarlem en M. H. de Graaf, Kruidbergerweg 26, Santpoort, t.a. Bakkerstraat 57 rd., Haar lem; E. van den Berg, Duin en Kruid bergerweg 76, Santpoort en A. M. J. Jan sen, Rijksweg 320, Santpoort: A. Belando Rubio, Walravenstraat 37, Velsen-Noord en M. C. Morcillo Saplana. Walraven- straat 37, Velsen-Noord; N. F. X. Broers, Voetjesstraat 58 B. Rotterdam en C. G. M. van Warmerdam, Hagelingerweg 171, Santpoort. GETROUWD: F. J. C. Betjes en K. A. de Vrij. Grahamstraat 186, IJmuiden; D. Groot en W. Vingerhoed, De Lethstraat 4, Velsen-Noord; G. Staats en C. Grapen daal, Anegang 38 rd., Haarlem: A. W. Trijssenaar en L. J. M. Aukes, Bloemen- daalsestraatweg 88 rd., Santpoort; J. J. Bekker en E. Jonker, Meervlietstraat 30, Velsen-Zuid; J. W. J. Weijman en A. J. van der Plas, Kompasstraat 18. IJmuiden; H. J. Rietveld en M. A. G. Jonkman, Eri- danusstraat 51, IJmuiden; S. Schaafsma en M. H. Sanders, Zuiderdorpstraat 7, Velsen-Zuid; H. Buitenhuis en T. Klif ford, Baanstraat 79, Beverwijk; J. T. Bak ker en A. Koster, Rijksweg 464, Sant poort; A. Pover en W. Vlietstra, Kalver- straat 18, IJmuiden. OVERLEDEN: T. Glas, 79 j„ e. van P. Rademakers, Bloemstraat 92. IJmuiden; M. M. Weimar. 76 j., e. van M. Boon, Ju- lianakade 92, IJmuiden: L. van Hameien, 78 j„ e. van C. G. Bol, De Genestetlaan 9, Driehuis; A. de Vries, 87 j„ wed. van P. Nieting, Rijnstraat 4, IJmuiden; M. J. Karssen, 65 j., e. van A. Sloot, Varenius- straat 19. IJmuiden. ADVERTENTIE Verh. van GELEGENHEIDSKLEDING Alkmaarseweq 22-24 - Beverwijk Telefoon 0 2510-2 48 96 HEREN CONFECTIE - MAATKLEDING

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7