Cineasten krampachtig op zoek naar het publiek Britse film op de hippe toer Concertgebouw-orkest met Handel, Mahler en Strauss OCCASION SHOW G. IN IA «UITGAAN IN HAARLEM- V P. C. HOOFT-PRIJS UITGEREIKT Extra hoofdfilm Folies-Bergère weer open Negen Muzen 13 KENNEMER GARAGE SIMCA IJMUIDEN Televisie-vanavond Radio-zaterdag TV vrijdag TV zaterdag VRIJDAG 2 8 JUNI 1968 Overstag exclusieve trouwreportage's portret- en kinderopnamen weer een nieuwe foto-service van foto-ciné van den anker P. Zwaanswijk Engels SliSLa'S s ■-$ SSS '3 sS =Sr' s S ^5 S '"S 5 ai g rJSS sga S's'ja' j-ortaens Wie op reis gaai, neemi Norii mee (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM. Op de Amsterdamse filmagenda van deze week staan tenmin- *te vier nieuwe Engelse films vermeld, die kort geleden of deze week in pre mière zijn gegaan en de indruk kunnen vestigen, dat er aan de overkant van de Noordzee van een opleving in de studio's sprake is, een indruk die nog versterkt wordt door de aankondiging, dat volgende week de eerste grote Engelse filmmusi cal in het Amsterdamse Tuschinski zal worden ingezet. Met die muscial, „Half a sixpence", zal dan een vroegtijdig einde worden ge maakt aan een van de Engelse films, die deze week hun Amsterdamse première be leefden, te weten „Here we go round the mulberry bush", die op zijn beurt de verdere vertoningen van Truffaut's „La mariée était en noire" na een week Tu schinski afgrendelde. Dat laatste betekende een groter ver lies voor het Amsterdamse uitgaansleven dan het beëindigen van „Here we go" zal zijn, die tenslotte het beste als een amu sementsfilm met aanvechtbare kwalitei ten omschreven kan worden. In ons land werd de film omgedoopt tot „Hoe ver sier ik zo'n meisje," een goedkope titel die echter precies past op dit werkje van niemand minder dan Clive Donner, waar in deze getracht heeft de gedragingen en het kwasi moderne taaltje van de „hippe" jongelui van thans te imiteren, een poging die op een catastrofale mislukking is uit gelopen. De Engelse films van dit ogenblik heb ben trouwens gemeen, dat ze een beetje aanstellerig jong en nonchalant proberen te doen om daarmee waarschijnlijk aan te geven dat ze zich doelbewust richten tot ongeveer de jongste generatie van bi oscoopbezoekers. Evenals bij ons is ook in het puriteinse Albion de keuring in verband met de slechte toestand van het film- en bioscoopbedrijf, wat soepeler ge worden en men hoeft dus niet ver baasd te zijn in „Hoe versier ik zo'n meisje" een gemengde zwemscène te zien Tommy Steele die zo naakt is als tot nu toe alleen de Zweden zich konden permitteren. HET NADEEL van die plotseling ver worven censuurvrijheid blijft dat de mees te filmers er geen raad mee weten en op een mateloze manier overstag gaan, zoals bijv. Clive Donner die nog niet zo lang geleden serieus werk maakte als „Some people" (over de aanpassing van de moeilijke jeugd in een samenleving van vijf jaar geleden) of „The caretaker" (een verfilming van Pinter). Nu, met een vrijbrief op zak om een film te ma ken over de jeugd in „That swinging city" die een „Smashing time" heeft (twee ti tels van andere recente Engelse films) wringt onze Clive zich in allerlei boch ten om maar zo gedurfd mogelijk voor den dag te komen en zijn hoofdpersoon, de maagdelijke tiener (Barry Evans) aan zo veel mogelijk amoureuze situaties te helpen. De tekst die deze jongen daar- hij in de mond gelegd krijgt - al zijn han delingen worden met een soort „monolo gue intérieure" begeleid is zo gefor- ADVERTENTIE gasthuissingel 66 haarlem tel 19573 sinds 1898 ceerd „hip", dat er na vijf minuten al niet meer naar luisteren valt en ik mag aannemen dat de jeugd voor wie de film eigenlijk bestemd is, er ook niet door meegesleept zal worden. Het geval Clive Donner staat niet al leen. Desmond Davis heeft ook betere films gemaakt dan „Smashing time", die nu in het Leidseplein Theater te zien is met Rita Tushingham en Lynn Redgrave als twee mateloos aangezette komische figuren, die een dolle tijd in Carnaby Street en omgeving beleven. Ook hier die overdreven behoefte de toch al excessieve kanten van een gedragspatroon tot in het absurde, tot onherkenbare vormen op te blazen. HET IS een gang van zaken die de on zekerheid verraadt, waarmee de Engelse filmers, evenals trouwens hun collega's, overal elders, momenteel te kampen heb ben, het is het zoeken naar een nieuwe formule om een nieuw publiek naar de bioscopen te brengen en waarbij vooral in de richting van de sensatie, het ongewo ne en de sex wordt geëxperimenteerd. Want ook in Engeland blijft het bioscoop publiek teruglopen. De laatste cijfers van de „Board of Trade" geven aan dat in '67 het gemiddelde weekbezoek al weer bijna een miljoen lager lag dan in het voorgaande jaar en nu ongeveer 5 mil joen bedroeg, een zelfde aantal, zoals Films and Filming" moedeloos opmerkt dat op een willekeurige avond naar een middelmatige tv-show kijkt. Tegelijk onthult dit filmmaandblad, dat de Engelse filmactiviteit maar schijn is en dat ongeveer 80 percent van de zoge naamd Britse films met buitenlands kapi taal gefinancierd wordt. Dat dit buiten land voornamelijk door Amerika verte genwoordigd wordt, ligt voor de hand en in die zin moet dan ook een kostbare on derneming als „Half a sixpence" gezien worden. Hier is ineens sprake van een groots opgezette musical, zoals tot nu al leen Hollywood zich kon permitteren. De onderneming is dan ook allereerst in de geroutineerde handen van de ervaren George Sidney gelegd, een Amerikaanse regisseur die met „Annie get your gun", „Showboat", „Kiss me Kate" en „Bye bye birdie" een reputatie op het terrein van de muscial heeft op te hpuden. En naast hem opereren andere Amerikaanse krachten met ervaring in een genre dat tot voor kort het uitsluitend domein van Hollywood uitmaakte. (Van onze muziekrecensent) AMSTERDAM Het Holland Festival concert, dat donderdagavond door het Concertgebouw-orkest in liet Concertge bouw te Amsterdam onder leiding van de dirigent Bernard Haitink werd gege l 1 /I A/ ft ven, werd begonnen V) L L ff y met een uitvoering van een Suite, sa- mengesteld uit delen f f P T I \l K van de „Water Mu- 0 1 *ic" van Georg Frie- drich Handel. DEZE muziek werd tweehonderd vijf tig jaar geleden geschreven voor een koninklijke boottocht op de Theems. Men zou zeggen: gelegenheidsmuziek om het vorstelijk gezelschap wat klinkend amu sement te verschaffen. Misschien is zij ADVERTENTIE VRIJDAG 28 JUNI vanaf 19.00 tot 23.00 uur; ZATERDAG 29 JUNI vanaf 9.00 tot 19.00 uur. Diverse SIMCA's 1000 Diverse SIMCA's 1300 Diverse SIMCA's 1500 FORD CORTINA Combi 1964 FORD CORTINA Combi 1965 SKODA1966 FORD TAUNUS 12 M 1964 OPEL KADETT 1964 RENAULT R 101966 FIAT 850 1966 Deze wagens verkeren in een zeer goede staat en worden afgeleverd met het officiële Bovag-garantiebewijs. Een prachtige gelegenheid om met een werkelijk goede occasion met vakantie te gaan. Kennemerlaan 222-226 DEALER tel.(02550) 14324-16238 destijds wel zo beschouwd, maar deze be perkte appreciatie was dan een vergis sing. Opnieuw werd dit aangetoond met de vertolking van Handels „Water Mu sic" door het Concertgebouw-orkest, wel ke een overtuigende demonstratie werd van de onvergankelijke, niet door tijd of cultuur-mentaliteit bepaalde waarde van dit evenwichtige, nobel-eenvoudige en voortreffelijk geïnstrumenteerde werk. Het werd prachtig gespeeld, zowel door het orkest in zijn geheel als door de uit- Gundula Janowitz, soliste in de „Vier Letzte Lieder" van Strauss. nemende instrumentale solisten hiervan. De „Water Music" stond op het pro gramma van dit festival-concert in een volstrekt isolement door karakter en ge halte ten opzichte van de „Vier letzte Lie der" van Richard Strauss en van de eerste Symfonie in D van Gustav Mahler, die op deze avonden eveneens tot uitvoering kwamen. De vier liederen, hoewel in 1948, een jaar voor het overlijden van Richard Strauss, gecomponeerd, en ook de sym fonie zijn representatief voor een muzi- cultus die historie is geworden. Dit nam niet weg, dat men bij de vertolking van deze werken toch geïmponeerd kon wor den door de meesterlijke compositorische bekwaamheid, die in de structuur en de instrumentatie aan de dag trad; en dat het belangwekkend was kennis te nemen van de openhartige mededeelzaamheid van beide romantische componisten, een overdracht van gedachten, die voor wat Mahler betrof, een complete zelf-analyse vormden. Bernard Haitink bracht met het voor treffelijke orkest een uitnemend opge bouwde en expressief-geladen uitvoering tot stand van Mahlers Symfonie. Hij zorgde ook voor een klank- en sfeerrijke begeleiding van de liederen, welke door de Oostenrijkse sopraan Gundula Jano witz met fraaie technisch uitstekend be heerste stem en eenvoudige voordracht gezongen werden. ENGELAND leverde tenminste de hoofd rol in de gedaante van de acteur Tommy Steele in ons land weinig bekend, maar een „top star" in de Engelse show-business en een populaire verschijning in allerlei zang- en dansfilms. En ook de inhoud van „Half a sixpence" is van Engelsen huize. Zoals voor „My fair lady" een be roep gedaan werd op de klassieke Shaw zo is bij deze Engels-Amerikaanse pro ductie teruggegrepen naar de roman Kipps" van de niet minder klassieke H. G. Wells die zijn toekomstromans om streeks 1900 afwisselde met een leerzaam verhaal over een ijverige weesjongen die door een erfenis onverwacht rijk wordt, maar het geld door toedoen van een on eerlijk familielid weer even gauw kwijt is. Hij verliest onder die tegenslag dank zij een pas veroverde liefde zijn tevredenheid niet, want in Wells' tijd gold nog dat rijkdom niet gelukkig maakte. Een en ander krijgt onder leiding van George Sidney een nog optimistischer as pect, nu de eenvoudige intrige door zang en dans is omgeven en dankbaar profijt is getrokken uit de schilderachtige kos tuum- en decor-mogelijkheden van het fin de siècle", die immers al bij „My fair lady" hun goede diensten hadden be wezen. Met dat al heeft de Engelse film er een echte, volwaardige musical bij gekre gen en wordt Hollywood, volgens een cri ticus, opnieuw van een monopolie beroofd nadat Italië al de wildwestfilm had ge- confisceerd. Maar zolang Amerika nog zoveel dollars „in the pie" heeft, zal het Wallstreet verder een zorg zijn waar die typische Hollywood genres gemaakt wor den. Zoals het de Engelse film nauwelijks uit de put helpt als er musicals op Britse bodem worden gemaakt. Charles Boost HILVERSUM. Weer een extra hoofdfilm op Nederland twee. Op Ne derland één de Saint. Barend, het journaal, de reclame en dan op het eerste net de AVRO. Voor de tweede keer deze week Sportpano- rama. Op de Bosbaan in Amsterdam worden internationale roeiwedstrijden georganiseerd door de roeivereniging van de Wageningse studenten Argo. Koen Verhoeff is presentator, Bob Bre mer heeft de regie. Na het journaal van acht uur een do cumentaire van Johan van Minnen on der de titel „Militairen in de mijn". Die mijn is de staatsmijn Hendrik in Brunssum, waar het hoofdkwartier van de NATO voor Europa gevestigd is. De militairen zitten er een jaar. Aan het hoofd van dit hoofdkwartier Afcent staat de Duitse generaal Jürgen Ben- neche die Kielmansegg opvolgde. Met hem, met enkele van zijn onderge schikten en met Limburgers spreekt Johan van Minnen. Ook in de zomermaanden ontvangt Willem Duys gasten in „Voor de vuist weg". Hij doet het niet in de studio in Bussum, maar in Volendam. De avond wordt besloten met een aflevering van „the Saint" (de tweede van de nieuwe reeks, die in kleur wordt uitgezonden). Eerst de NTS op het tweede net. Ba rend de Beer, het journaal en de re clame, het weekjournaal voor slecht horenden en de wekelijkse rubriek met tips „Open Oog". Na het journaal van acht uur de NCRV met de tweede af levering van de Amerikaanse serie „World Première", speciaal voor de te levisie vervaardigde speelfilms. Van avond Wings of Fire (Vleugels en vuur) van David Lowell Rich.- Het vliegtuig neemt een heel belangrijke plaats in in dit verhaal. De film duurt anderhalf uur. Daarna alleen nog maar een ker kelijke uitzending van de NCRV. Deel nemers en andere betrokkenen bij de Algemene Vergadering van de Wereld raad van Kerken, die dezer dagen in Uppsala wordt gehouden. PARIJS (AFP). De Folies-Bergère zal morgen haar voorstellingen hervatten. Het is het laatste theater in Parijs waar nog gestaakt wordt. Op 20 mei had het personeel het werk neergelegd, omdat het hogere salarissen wenste. De revue „Et vive la folie", die sinds februari draait is bijzonder kost baar opgegezet ter viering van het hon derdjarig bestaan van het theater. De begroting bedroeg vier miljoen frank. Aan personeelslasten alleen moest dagelijks 35.000 frank worden betaald. Deze post zal nu nog wel aanzienlijk stijgen. Cartoonprijzen. De 41-jarige Nederlander Bob van den Born uit Heiloo heeft de prijs voor de beste karikatuur gewon nen op de zevende wereldcartoonale in Heist-aan-Zee B.De 28-jarige Wil lem van Malsen, die in Sèvres bij Pa rijs woont en werkt, verwierf de prijs in de categorie tijdkritische tekenin gen. Aan de wereldcartoonale is deelge nomen door 130 tekenaars uit 17 lan den. ADVERTENTIE (^oud-jZlIver -Sforlogeó - ^Celtum^leet Gr. Houtstraat 6, Haarlam, Tal. 02500 -10616 Minister Klompé reikt de dichter- schïlder Lucebert de P. C. Hooftprijs uit. In het midden de echtgenote van de dichter. ADVERTENTIE Waarom? Omdat verandering van voedsel of water dikwijls maag-en darmstoornissen veroorzaakt. Norit helpt dan snel en afdoend. Norit is natuurlijk overal verkrijgbaar maar U vindt (bijvoor beeld in het bui tenland) mis schien niet direct de goede zaakl Daarom altijd Norit meeop reis! Vraag Norit aan Uw eigen apothe ker of drogist. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19e eeuw, waaronder Hals'meesterwerken. Dagelijks van 10- 17 uur. Bovendien in het Prentenkabi net „Een keuze uit de collectie Van Looy". Vleeshal en Vishal (Grote Markt): „Wer ken in Textiel", expositie van wandtapij ten, appliquékleden en textielplastieken van 33 kunstenaars. Dagelijks 10-17 uur en zondags 13-17 uur. Tot en met 21 juli. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 19): Permanente expositie van oude religi euze kunst, schilderijen, middeleeuwse kunstnijverheid. Dagelijks, behalve op maandag, geopend van 10 tot 12.30 uur en van 13 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossie len, mineralen en historische natuurkun dige instrumenten. Geopend op werk dagen, behalve maandag van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Galerie-t (Bakenessergracht): Expositie van werk van Hey Hiraga Yannis Gai- tis en Michel Macreau. Dagelijks 11-17 uur. Zondags 14-18 uur. Tot en met 7 juli. Galerie Drengel (Bakkumstraat)„Woem- in", werk van Saul Belem, Kees van Berkel, Gerrit van Dijk, André Gouw, Remco van Gughten, Berend Pasman, Lou Schoutens, Karei Slingervoet en Fred van de Wal. Op werkdagen 20-22 uur en op donderdag, zaterdag en zon- dag ook 13-17 uur. Tot 2 juli. De Ark (Nw. Heiligland)zomerexpositie. Dagelijks 10-20 uur. Linnaeushof (Bennebroek): Expositie van etsen, monotypes, en schilderijen van Jan Campfèns en Karin Campfens-Meer- man. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maqu ette van de watersnoodramp van 1953. Maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur. Zaterdag van 9 tot 12 uur. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kas sen en bloemgewassen. Woensdag van 14 tot 17 u. en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 uur. Duysterghast (Boulevard Paulus Loot, Zandvoort): Expositie beeldhouwwer ken en glas mozaïeken van Lo en Joke Molenaar naar Zaterdag en zondag 14- 16 uur. Ruïne van Brederode (Santpoort): Expo sitie van grafisch werk van Peter Struy- cken. Dagelijks 9-20 en 21-22.30 uur. Tot en met 30 juni. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemen- daalseweg 158)Expositie van werk van Tineke Adamse, Gerda Beckers, Bep Helmig-van den Burg en Ali Kuiper. Dagelijks (ook zaterdags en zondags) 14-17 uur. Tot 7 juli. Omnigraph (Wagemakerslaan 2-4): Expo sitie van grafiek en beeldhouwwerk van negen kunstenaars. Dagelijks (behalve zondags van 14-16 uur. Tot 14 juli. Ruïne van Brederode (Santpoort): Expo sitie van grafiek van Ru van Rossum. Dagelijks 9-20 en 21-22.30 uur. Van 4 tot en met 28 juli. CABARET Vrijdag 28 juni, Stadsschouwburg, 20.30 uur: Cabaret Harlekein met Herman van Veen. HOLLAND FESTIVAL Dinsdag 2 juli, Grote of Sint Bavokerk, 20 uur: Openingsconcert van het 18e In ternationale Orgelconcours m.m.v. het Radio Philharmonische Orkest en het Groot Omroep Koor o.l.v. K. Laóut en Henk Spruit. Woensdag 3 juli, Grote of Sint Bavokerk, 20 uur: Concert door de deelnemers aan de improvisatiewedstrijd. Donderdag 4 juli. Grote of Sint Bavokerk, 20 uur: Concert van de juryleden. Vrijdag 5 juli. Grote of Sint Bavokerk, 20 uur: Improvisatiewedstrijd. MUZIEK Zaterdag 29 juni, Evangelistische Broeder gemeente (Parklaan 34), 20 u.: Muziek avond door leden van de gemeente en twee Blazerskoren. Woensdag 3 juli, R.-k. Kerk, Boerhaave- wijk, 20 uur: Concert door het Noord hollands Philharmonisch Orkest o.l.v. Henri Arends. Solist: George van Renes- se (piano). Programma: J. S. Bach, W. A. Mozart, L. van Beethoven. BALLET Zaterdag 29 juni, Openluchttheater Bloe mendaal, 20.15 uur: „Osto" met „De Spaanse Brabander" van Bredero. POPPENTHEATER Poppentheater Merlijn (Hasselaersplein 35)toegang 5 jaar, 14.30 uur: Zater dag 29 juni: ,De Sprookjesmolen". Dinsdag 2, woensdag 3 en donderdag 4 juli: „Het blauwe wapen". Vrijdag 5 juli: „Prins Dadeltje". DIVERSEN De Ark (Nieuw Heiligland 1): Dagelijks (behalve dinsdags) van 20-23 uur gram- mofoonplatenconcert. Woensdag 3 juli, 20.30 uur: Optreden van Peter Koenen (folksongs). Zaterdag 29 juni, Electric Centre (Bakenes sergracht), 20 uur: Indiase Avond mtt „Oriëntal Incense". HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gramm. muziek. 7.54 De ze dag. 8.00 Nws. 8.11 Z.O. 135. 10.30 Boekbespreking. 10.45 Lichte gramm.- muziek. 11.00 Nws. 11.02 Lichte or kestmuziek. 11.25 Lichte gramm. mu ziek. 11.45 Klatergoud. 12.15 Lichte or kestmuziek. 12.26 Meded. voor land en tuinbouw. 12.29 Sport. 13.00 Nws. 13.11 VARA-Varia. 13.15 Tijd voor teen agers. 14.00 Uitlaat. 14.40 Radio Jazz Magazine. 15.00 Tot beter begrip. 15.45 Meer over minder (lezing). 16.00 Nws. 16.02 Discussie over mensen en dieren. 16.30 Amusementsprogramma 17.25 Radioweekjournaal. 17.55 S.O.S.-berich ten. 18.00 Nws. 18.16 Commentaar op het nws. 18.22 Licht instrumentaal trio. 18.45 Verzoekplaten. 19.30 Nws. 19.35 Artistieke staalkaart. 22.15 Hoe meer zielen, het eenmanscabaret van Fons Jansen. 22.30 Nws. 22.40 S.O.S.-berich- ten. 22.45 Er was eens. 23.15 Lui luisteren. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.12 Het levende woord. 7.17 Moderne orkestmuziek. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Licht instrumen taal trio. 8.00 Nws. 8.14 Gewijde mu ziek. 8.30 Nws. 8.32 Vakantietips. 8.45 Voor de huisvrouw. 9.30 Klassieke mu ziek. 10.25 Oude en nieuwe Engelse mu ziek. 10.55 Kunst. 11.00 Nws. 11.02 De toekomst van het ambt, lezing). 11.15 Klassieke muziek. 11.55 S.O.S.-berich ten. 12.00 Lichte pianomuziek. 12.14 Marktberichten. 12.16 Exportiviteiten. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Zonder grenzen. 13.00 Vliegende schij ven. 14.00 P.M. 17.00 Ontwenningscur sus voor rokers, lezing. 17.06 Anonieme alcoholisten (gesprekken). 17.30 Muziek voor citar en tabla. 18.00 6-7-6-8. 18.25 TT-races te Assen. 18.30 Nws. 18.46 Ac tualiteiten. 19.06 Nabeschouwing Ronde van Frankrijk. 19.15 Dameskoor. Na tionaal programma: 19.30 Gelukwens. 19.33 Srie. toe.toe (documen taire). 20.15 Holland Festival 1968. Residentie-orkest en solisten: moder ne muziek. 22.15 Gramm.muziek. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Zwoei. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Djinn. 12.00 Nws. 12.03 Klein chanson. 13.00 Nws. 13.03 Licht instrumentaal sextet. 13.30 Zuidzee-se- renade. 14.00 Nws. 14.03 T(w)ienerama. 15.00 Nws. 15.03 Topsterren zingen. 15.30 Country en Western. 16.00 Nws. 16.03 Actualiteiten. 16.07 Lichtvoetig. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Hier en nu: sport. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. 12.55 Buitenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 13.15 Gevarieerd programma. 17.00 Nws. 17.10 Lichte muziek. 18.28 Paar desport. 18.30 Franse les. 18.32 Lichte muziek. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken 18.55 Gramm. muziek. 19.00 Nws. 19.40 Gevarieerd muziekprogramma. 22.00 Nws. 22.15 Dansmuziek. 23.40 Nws. Nederland I 18.50 NTS Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS' Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 AVRO: Sport. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Gesprek met de opper bevelhebber van AFCENT 20.55 Voor de vuist weg. 22.00 De Saint (tv-feuilleton). 22.50 NTS: Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Weekjournaal voor slecht horenden. 19.25 Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 STER Reclame. 20.20 NCRV: Vleugels en vuur (tv-speelfilm). 21.50 Alle dingen nieuw. 22.15 NTS Journaal. Nederland I 16.00 NTS: Nieuws. 16.02 TROS: Voor de kinderen. 18.30 NTS Tour de France. 18.50 Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 TROS: Ed. de verschoppeling (tv-feuilleton). 19.30 Charlie de tweelingbroer (tv-feuilleton). 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 TROS: Anjer-Actie. 20.30 Tempo Tropical. 21.00 ZonZin. 22.00 De man op het strand (tv-feuilleton). 22.50 NTS Journaal. 22.55 T.T.-Races te Assen. Nederland II 18.00 NTS: Roeiwedstrijden op de BosbaanN ederlandWest- DuitslandDenemarken. 18.50 Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 VARA: Ja zuster, nee zuster. 19.50 Reactie op reacties. 20.00 NTS. Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Bruidsuikers, muzikaal blijspel 21.20 Naar een oud recept (tv-feuilleton). 22.10 De kamer van George. tv-eenacter uit de serie Half Hour Story. 22.35 NTS: Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 13