SOIGNEUR VIDAL MOET JANSSEN NAAR DE OVERWINNING BRENGEN Grosskost greep de gele trui voor Jan Janssen weg Bert Theunissen moet voor Telstar de „Althoff in de voorhoede" zijn HCK lijkt niet sterk genoeg tegen de Nicols Tom Okker overklaste Mike Sangster met tempo en precisie Korotkov de volgende REPUTATIE Tour in cijfers De Goede blijft toch bij RCH GP van Amsterdam op 11 juli KWAK Vliegend geweld Korotkov Drakenzeilers verdienen Mexico VRIJDAG 28 JUNI 1968 19 99 i Rozen! Nu binnen ieders bereik. Een feestelijke bloem. Om uzelf en anderen mee te verrassen. Vooral nu ze zó gevarieerd voorhanden zijn. Bloemen brengen sfeer I Uitslagen Wimbledon (Van onze speciale verslaggever) VITTEL. Terwijl Ab Geldermans aandringt op een zege van Jan Janssen in de tijdrit dit parcours is geknipt voor je. Rijd het straks een paar keer, we pakken meteen die trui" betreedt soigneur Vidal met een kwalijke reputa tie belast) de hotelkamer van de Tour favoriet om terstond met de her en der argwanend bekeken werkzaamheden te beginnen: .Straks even een lichte mas sage, dan een paar keer het parcours rijden, nu eerst wat thee, jam en toast. Geen boter" en Jan Janssen drinkt even later thee. Hij zegt: „wat die slechte naam van Vidal betreft, laten we daar maar over ophouden. Dan kan ik natuur lijk net zo goed zeggen: iedereen die wat aan de hand gehad heeft, wat voor een affaire dan ook, moet je dan hele maal weren. Er is toch ook over Dol man gesproken? En de zaak met Beu gels dan?" Janssen vertelt verder: „Men verwacht van mij, dat ik alles doe om die Tour zo goed mogelijk te rijden, om te winnen. Ik laat mij er niets aan gele gen liggen om dat ook te doen. Materi aal perfect in orde, goede voorbereiding, alles wat maar mogelijk is. En daar hoort dan de verzorging van Vidal ook bij. Ik kèn die man. Ik heb het volste vertrouwen in hem. José is een vakman, daar is iedereen het over eens. Met hèm heb ik het beste van het beste. En daar mee is dan niets nagelaten om zo goed mogelijk voorbereid aan de start te ko men". Een vertrek, dat heel even maar toch nog enigszins onzeker is geweest. Janssen: „Vanmiddag hebben wij een rennersbijeenkomst gehad. Daarbij wa ren zo ongeveer de sterksten. Er moest gesproken worden over de dopingmaat- regelen. Poulidor vond, dat ze of ieder een of niemand moesten controleren. Maar iedereen, dat gaat natuurlijk niet. Er is toen veel heen en weer gepraat, er is gedreigd met niet starten, maar ten slotte hebben ze dan toch allemaal hun handtekening gezet. Ik had ook niet an ders verwacht: iedereen controleren is nu eenmaal onmogelijk en bovendien bereik je met de controles die nu zijn voorge steld, al heel veel. Maar er blijven er natuurlijk die toch wat pakken. Je roeit het met de dreiging van controle toch niet helemaal uit. Ik ken een renner, ik noem zijn naam niet, die zegt: ik pak gewoon de spullen die ik nodig heb en dat kan een heleboel dagen goed gaan. Als ik dan tegen de lamp loop, nou dan ga ik naar huis. Met of zonder spul, de Tour wordt moeilijk genoeg. Janssen: „Men rekent mij tot de favorieten. Ik ben dat ook. Maar juist in een koers, die zo open is, wordt het vreselijk moeilijk om de verwachtingen waar te maken. Je kunt op geen enkele manier rekenen op steun van andere ploegen, die er ook baat bij hebben, dat de kopman tussen de wielen blijft. Want die kopmannen zijn er nauwelijks. Je kunt er op rekenen, dat er in het eerste deel van de ronde, tot aan de bergen, vreselijk hard wordt gereden. Want de Fransen alleen hou den de boel niet tegen. Ook in de Franse B-ploeg zal men er voor zorgen, dat Ai- mar zo snel mogelijk eerste Fransman wordt. Dat wil hij en dat kan hij. Aimar is een zeer gevaarlijk mannetje." Jan Janssen rijdt wellicht zijn laatste Tour in dienst van Pelforth. „Er is VITTEL Soigneur Jose Vidal is een man met een kwalijke reputatie. Hij is door de Belgische wielerbond levens lang geschorst omdat hij tijdens een Brusselse zesdaagse gevat werd met een koffer stimulerende middelen. Vorig jaar werd hij bijna drie dagen verhoord, na de dood van Tom Simpson. Hij was toen soigneur van de Engelse ploeg. Vidal is verzorger van de extra sportieve Pelforth ploeg, waartoe Janssen behoort. (Van onze speciale verslaggever) VITTEL. Terwijl Jan Janssen in het zeer statige Grandhotel de van eer lijke transpiratie doordrenkte renners- kleding bezig was uit te trekken, snelde pal onder het venster van zijn hotel kamer de jonge Fransman Charly Gross kost door de straten van Vittel. De vroe gere vedette van het amateurcorps der tricolores, na zijn overgang naar de be roepsrenners verwikkelt in allerhande af faires, bouwde op deze zwoele zomer avond aan een comeback, die hem op nieuw moest brengen, bij de top waar wielerminnend Frankrijk hem twee jaar eerder had willen zien. De nu 24-jarige renner uit Straatsburg slaagde: hij greep de gele trui, die Jan Janssen had willen hebben. Een trui die de Nederlandse Tourfavo riet bovendien al sinds een half uur on der handbereik had. Maar één seconde, plus luttele fracties daarvan, brachten het leidersgewaad toch om de frêle schou ders van Elzasser Charly. Door de streek waarin zijn supportersleger huist, mag Grosskost die trui vandaag dragen. Grosskost tuimelde vrij snel na zijn overgang naar de profs naar de kleurlo ze middengroep van de knechten. Hij loste zijn beloften, gedaan ondermeer in de Toekomstronde, niet in. Bovendien raakte hij, nadat hij zijn heil had ge zocht op de baan, betrokken in een do- pingsaffaire: Grosskost klopte Anquetil in een gevecht om het Franse achtervol gingskampioenschap, maar hij had dat met behulp van stimulantia gedaan. Aan het begin van dit, seizoen beloofde de Elzasser beterschap. Hij kwam onder de hoede van Bic's ploegleider Ray mond Louviot, die de wat bescheiden enigszins onzekere Charly het nodige zelfvertrouwen teruggaf. Met als belo ning voor een onverzettelijk afgewerkt trainingsprogramma een tweede plaats achter Rudi Altig, in de eerste de beste klassieker van het seizoen, MilaanSan Remo. Toen Jan Janssen een bijna niet voor mogelijk gehouden tijd had geprodu ceerd op de in uiterste concentratie af- geraasde stratenrace van zes kilometer, bleek Grosskost nog altijd niet geïmpo neerd. Janssen na zijn snelle tijd: „Nou ben ik dicht bij die trui, Mensen, wat heb ik me geforceerd. Dit was zwaarder dan een Pyreneënetappe. Maar ik dacht hebben is hebben. Het is geweldig be langrijk voor het moreel van de ploeg als ik in het geel start." Ruim een half uur later verstoorde Charly Grosskost die droom. De Elzas ser, voldoende ervaren achtervolger, wegrenner met talenten, vond nog iets beter het ritme, dat voor deze korte tijdrit nodig was. Zijn jacht op het su- perlichte racerijwiel, eigendom Jacques Anquetil, gewicht negen kilogram, bracht hem de gele trui. Toen die tijding het Grandhotel bereikte, bleek de uit werking onverwacht verpletterend: Ab Geldermans, fanatiek strevend naar een glanzend debuut als ploegleider, boog met betraande ogen het hoofd. Jan Jans sen moest hem troostend toespreken: „ach kerel, wat geeft dat, die paar se conden. De Nederlandse ploeg kende behalve Janssen geen vertegenwoordigers in de eerste laag van het klassement. Van de Oranje-rijders was Gerard Vianen de snelste. Jos van der Vleuten reed de rit twee keer, omdat hij, als tweede ge start, bij het binnenkomen van het sta dion verkeerd was gestuurd. De Tourfa vorieten handhaafden zich naar ver wachting. Dat kon ook nauwelijks an ders, omdat deze tijdrit te kort was om ernstige schade op te lopen. sprake van, dat men na dit seizoen wil stoppen. Maar zeker is dat niet. Alle geruchten, dat ik naar een Nederlands merk zou gaan, zijn voorlopig erg voor barig. Ik kan er nog niets over zeggen." Zou Pelforth kosten noch moeite willen sparen om dan toch nog mee te helpen aan een Tourzege van Janssen? De fa voriet: „reken daar maar niet op. Het zal toch allemaal van mij moeten ko men." En hij begeleidt die opmerking met de peinzende blik van iemand, die nog lang niet van succes is overtuigd. De uitslag van de tijdrit over 6,1 ki lometer door Vittel is: 1. Grosskost (Fr.-B) 8.27,17; 2. Janssen (Ned.) 8.29,90; 3. Poulidor (Fr.-A) 8.32,42; 4. Bitossi (It.) 8.40,63; 5. Bellone (Fr.-B) 8.41,67; 6. Bracke (Belg.-B) 8.41,78; 7. Porter (GB) 8.42,10; 8. Letort (Fr.-C); 8. 45,40; 9. Gomes del Moral (Sp.) 8.46,95; 10. David (Belg.-B) 8.48,46; 11. Godefroot (Belg.-B) 8.49,75; 12. Van Springel (Belg.-A) 8.50,21; 13. B. Guyot (Fr.-A) 8.51,10; 14. Vicentini (Italië) 8.51,46; 15. Adler (Did.) 8.51,49; 19. Vianen (Ned.) 8.53,57; 26. Den Hartog (Ned.) 8.55,22; 36. Schepers (Ned.) 8.57,38; 39. v. d. Vleuten (Ned.) 8.58,50; 43. Beugels (Ned.) 9.00.03; 59. Zilver berg (Ned.) 9.05.02; 75. Dolman (Ned.) 9.09.02; 95. Nijdam (Ned.) 9.16.39; 96. Ottenbros (Ned.) 9.16.91. Ploegenklassement: 1. Frankrijk-B 26.00,62; 2. Frankrijk-A 26.16,50; 3. Ne derland 26.18.69; 4. België-B 26,19.99; 5 Italië 26.26.02 (Van onze sportredactie) HEEMSTEDE. Gerrit de Goede, RCH's productieve aanvaller, gaat niet naar Ajax. De Amsterdammer is gister avond met de Racing tot een akkoord ge komen voor volgend seizoen. Hij heeft een contract getekend. Piet Giesen zal het komend seizoen de gelederen van ADO versterken. De speler die na een succesvolle loopbaan bij PSV vorig jaar voor het eerst voor Fortuna'54 uitkwam, bereikte gisteravond een ak koord met de Haagse eredivisievereniging. AZ'67 heeft zich verzekerd van de mede werking van twee Joegoslavische spelers. Het zijn de 22-jarige Maxim Pusic en de 28-jarig Racic Jovan, die beiden af komstig zijn uit de stad Mostar. Pusic is middenvoor. Jovan zal op het middenveld gaan spelen. Holland Sport heeft middenvelder Wim Reyers een van de resterende acht spelers van de stichting Xerxes-DHC, gecontrac teerd. (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. De wieier- en atle tiekwedstrijden, met de Grote Prijs van Amsterdam als inzet, die gisteravond in het Olympische Stadion gehouden zouden worden, zijn afgelast. De wedstrijden zijn nu vastgesteld voor donderdag 11 juli. (Van onze sportredactie) IJMUIDEN Piet de Visser noemt zijn nieuwe Telstar-aanwinst, Bert Theunissen, de „Althof van de voor hoede". „Een geroutineerde speler, die jonge technische spelers bij zich heeft en in de aanvalslinie leiding moet ge ven. Zoals Althoff dat in de verdedi ging al doet". Theunissen heeft vorig seizoen, dat voor hem op een teleur stelling uitdraaide, al te kennen gege ven dat Telstar een geschikte ploeg voor hem was. „Ze spelen voetbal, niet dat werk met die lange passen en maar lopen. Bij Fortuna moest ik veel naar achteren, omdat het middenveld te zwak was. Hier hoop ik meer in de spits te staan. Ik dacht dat het mo gelijk was; er is een goede midden veldbezetting bij Telstar. „De Visser: „hij komt in de spits, maar zal het spel moeten maken; Beek komt dan nog verder in de spits. Die moet er venijnig tegenaan". Veel meer wil de Telstar-trainer nog niet kwijt. „Laat de keuze maar moeilijk worden. Ze moeten knokken voor hun plaats. Theu nissen net zo goed." Bert Theunissen tekende gisteren het contract, dat hem aan Telstar bindt. Hij wordt in augustus 29 jaar. Theu nissen koos voor Telstar, nadat zijn plan om naar Zwitserland te gaan als trainer-speler afstuitte op de transfer som, die Fortuna vroeg: 125.000. Tel star-trainer De Visser zegt, dat het door Telstar betaalde transferbedrag veel minder is. Bert Theunissen heeft één seizoen voor Fortuna gespeeld. De Geleense ploeg haalde hem uit Zwitserland, waar hij bij Young Boys topscorer Theunissen tekent onder de ogen van trainer De Visser. was (28 uit 26). In Nederland had hij toen al gespeeld voor PSV, DOS, Hera cles en Vitesse. Theunissen was één maal international en vele malen reser ve voor de nationale ploeg. Ook vorig seizoen werd hij door Kessler geselec teerd, maar toen moest hij afvallen door een blessure. „Ik hoop er nu toch eindelijk wel weer eens één te spe len", is een van zijn ambities. Theu nissen, die in Munster-Geleen een ben zinepompstation had, zal dat van de hand doen om in Velsen te gaan wo nen en werken. De enige amateur, die Telstar tot dusver aangetrokken heeft, is de 18- jarige Wim Kwak, die al enige seizoe nen het doel van IJmuiden verdedigt. Kwak zal voorlopig één jaar als ama teur Telstar-man zijn. Behalve Cleeren, die naar Vitesse is gegaan, is bij Telstar Bielkus al van de lijst van gecontr acteer den afgevoerd Hij is terug naar Engeland. (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM De honkballers in de hoofdklasse gaan het komende weekeinde weer een dubbel programma afwerken Vanavond wordt in het Haarlems honk balstadion de derby Haarlem Nicois HCK gespeeld en zaterdagmiddag vindt de return plaats. Schoten speelt twee wed strijden tegen het Bussumse HCAW en ABC levert tweemaal strijd met Storks. Sparta en OVVO ontmoeten elkaar even eens tweemaal en deze twee wedstrijden kunnen het hoogtepunt van het week einde worden.. De eerste plaats van Haarlem Nicols zal in de dubbele wedstrijd tegen HCK niet in gevaar komen. De Kinheimers hebben in het begin van het seizoen en kele fraaie prestaties geleverd, maar zijn wat teruggevallen en lijken niet sterk genoeg om Haarlem Nicols een nederlaag toe te brengen. Haarlem Nicols' concur rent Sparta krijgt het moeilijker. OVVO is nog altijd een sterke tegenstander die tot een verrassing in staat is. In de eerste ontmoeting van deze clubs won OVVO verrassend en ook in de komende dubbel is een verrassing niet uitgesloten. In de overige twee krachtmetingen ont moeten de vier laagstgeklasseerde ploe gen elkaar. ABC staat er het best voor dank zij drie achtereenvolgende overwin ningen en de Amsterdammers gaan twee maal duelleren met het Haagse Storks dat totaal van slag af is. Een puntenver deling lijkt een waarschijnlijk resultaat. Schoten gaat een belangrijk weekeinde tegemoet, nu het eveneens laaggeklasseer de HCAW de tegenstander is. Schoten is alleen gebaat met een dubbele overwin ning. Of dat erin zit, lijkt twijfelachtig, maar de Haarlemmers hebben zeker kan sen op een overwinning. (Van onze speciale verslaggever) LONDEN. Tom Okker heeft gister middag in de eerste partij op het centre- court op indrukwekkende wijze revanche op zichzelf genomen voor de matige strijd in de eerste ronde tegen de Brit Peter Curtis. Diens landgenoot Mike Sangster, tweede op de Engelse ranglijst tegen Cur tis zevende, werd er het slachtoffer van. Onze landgenoot had er precies een uur en tien minuten voor nodig om de derde ronde, waarin de laatste 32 spelers elkaar vinden, te bereiken. De 28-jarige Sangster die in 1961 in de halve finale kwam, werd voor veertienduizend landgenoten bijna beschamend overklast door een in groot ste vorm stekende Okker (6-3, 6-0, 7-5). Deze kreeg echter dat moet zeker wor den vastgesteld ook de gelegenheid om zijn faariste spel tot ontplooiing te bren gen. Het was bekend, dat Sangster dit seizoen niet in zijn beste vorm stak, zo dat hij de uitverkiezing voor de Davis-Cup niet eens haalde. Maar het is eveneens een dikwijls voorkomend feit, dat Britten op het hun vertrouwde gras en voor eigen publiek tot hun sterkste spel komen. Ok ker heeft zijn vier jaar oudere tegenstan- ADVERTENTIE Okker was zeer sober in zijn commentaar op de wedstrijd tegen Sangster. „Het ging geloof ik wel goed met mijn slagen, maar erg moeilijk was het dan ook niet, want ik vond Mike langzaam geworden. Ook met zijn zo gevreesde service had ik niet veel last, want die mislukten nogal eens. En nu Korotkov. Ik heb nog n\oit tegen hem gespeeld. Ik weet ook weinig van hem en heb hem ook niet tegen Barthes zien spelen. Ik heb alleen gehoord dat Barthes veel last had van de gladde baan". der echter geen enkele gelegenheid ge gund zijn beste slagen te vinden. Daar voor schroefde hij het tempo van meet af aan te hoog op en zette hij de Brit on der een dergelijke moordende pressie dat hij wel door de knieën moest. De volgepakte tribunes kregen wat kijk spel betreft weer waar voor hun geld van de watervlugge Nederlander, die zich op nieuw als een hinde over de baan bewoog, kwistig strooiend door middel van zeer elegante armbewegingen, met zijn fraai ste slagen. Vooral zijn topspin-drives bij de forehand de arm zelfs bijna recht naar voren werpend bleken weer vervaarlijke wapens te zijn. Okker begon een stuk rustiger, in ieder geval veel be heerster dan tegen Curtis. Hij „voelde" zijn drives en volleys meteen, zijn harde service scheerde scherp en diep over het net, hoewel de harde valwinden tussen de tribunes bij de opgooi zeer hinderlijk wa ren. Okker sloeg de Brit in 18 minuten tijd de eerste set met 6-3 uit handen, hoewel hij toch ook een keer zijn servicegame moest prijsgeven. Dat gebeurde na 3-1, maar Sangster was toen ook al een keer door de knieën gegaan door twee dubbe le fouten en door briljante forehand- en backhand-passings van zijn slanke tegen stander. Even dreigde er voor Okker een tweede doorbraak na 3-3, maar hij ,klom' in een smash en Sangster zag zo'n zelfde slag jammerlijk in de omheining belan den. In de tweede set is de Brit volkomen overvleugeld door het vliegende geweld van zijn overal opduikende tegenstander. Okker kon blijkbaar geen bal missen. Hij toverde dropshots, stopvolleys, schoten langs de lijnen en ongrijpbare crossbal- len, waarbij hij nu en dan volkomen los van de grond kwam. In de derde set dreigde er even een ernstig hiaat te komen in het vloeiende spektakel van Tom. Een bal die duidelijk inviel werd uitgegeven, hetgeen een gamepoint voor Sangster betekende. Daarop sloeg Okker een dubbele fout, het geen hem de service kostte en een ach terstand van 3-0. Hij leek plotseling dode lijk vermoeid. De precisie in zijn flitsende slagen verdween als bij toverslag, maar toen hij na 2-4 de opslag van Sangster doorboorde met schitterende returns op de service en met passeerslagen (3-4) was Okker over zijn kleine inzinking heen. Hij sloeg zich met onhoudbare service- klappen naar 4-4, hetgeen de totale ineen storting betekende van zijn tegenstander, die zichzelf tenslotte in hoofdzaak door eigen fouten naar de nederlaag dreef. Tom Okker zal nu niet, zoals verwacht, tegen de Franse prof Pierre Bar thes moeten aantreden, maar tegen de Rus Vladimir Korotkov, 20 jaar en in 1965 jeugdkampioen van Wimbledon. Ko rotkov schakelde Barthes namelijk uit met 2-6, 7-5, 4-6, 7-5, 7-5. Het wordt bijna eentonig om het steeds maar weer te zeggen: maar ook gisteren viel boven Wimbledon de regen enige ma len bij bakken uit de hemel. Zo werden de Amerikaan Charlie Pasarell en de Australische topprof Ken Rosewall er bij na tureluurs van steeds maar weer op en af de baan te marcheren, hetgeen deze overigens bijzonder fraaie en spannende strijd weinig afbreuk deed. Daarentegen wel het gladde gras, dat beide spelers soms vervaarlijke schuivers deed maken als op een ijsbaan. Alles bij elkaar nam de partij vier uur in beslag. Het was een strijd van de fijnproevers om van te wa tertanden. De kleine Rosewall, al 33, stond tot twee keer toe een set achter, maar hij zegevierde met 7-9, 6-1, 6-8, 6-2, 6-3, doch uiteindelijk alleen door zijn veel grotere routine als prof. Sangster feliciteert Okker. (Van onze speciale verslaggever) KIEL De Drakenzeilers Visser, Groot en Mulder hebben ook gisteren weer hun kandidatuur voor Mexico ge steld. Op de vijfde dag van de Kieler Woche was overigens Jan Bier het beste op dreef. Hij verloor met minimaal ver schil van de Fransman Briand, die dui delijk op weg is naar de eindzege. In het algemeen klassement staat Visser tweede, Mulder derde en Groot staat op een gedeelde vierde plaats. De Finn-zeilers verliezen daarentegen elke reeële basis, waarop een uitzending naar Mexico gefundeerd moet zijn. Hans van Eist heeft de strijd al opgegeven en is naar huis gegaan. Beck was in de vijfde race de beste Nederlander: veer tiende. De Noor Werenskiold won de race. De Duitser Mares gaat in het al gemeen klassement op kop. Binkhorst staat daarin negende. ADVERTENTIE 811 Heren enkelspel, eerste ronde: Graebner (VS) Barth (VS) 6-4, 6-3, 6-8, 6-8, 11-9: Crewly (Austr.)Kukal (Tsj.) 6-3, 6-4, 6-2: Parun (NZ)—Hutchins (GB) 6-3, 9-7, 12-10; Kalogeno- poulos (Gr. 1)Peralta (Arg.) 6-1, 6-4, 6-3, Tweede ronde: Roche (Austr.)Osborne (VS) 6-4, 6-0, 6-2: Laver (Austr.Smith (VS) 6-3, 6-4, 6-4; Hoad (Austr.)Guzman (Ecuador) 8-6, 6-1, 6-4: Rosewall (Austr.)Parasell (VS) 7-9, 6-1, 6-8, 6-2, 6-3; Bengston (Zwe.)Arilla (Sp.) 6-0, 5-7, 6-4, 3-6, 12-10; Olmedo (Peru)—Flet cher (Austr.) 6-4, 5-7, 6-4, 6-3; Gonzales (VS)— Maud (ZA) 6-2, 6-4, 9-7; Riessen (VS)—Fairlie (NZ) won van Riessen; Korotka Rusl.)—Barthes (Fr.) 2-6, 7-5, 4-6, 7-5. 7-5. Heren enkelspel: lies (GB)Courcol (Fr.) 7-5, 3-6, 6-3, 7-5; Bucholz (VS)Carmichael (Austr.) 11-13, 6-4. 6-4, 1-6, 6-2; Hewitt (ZA)—Koch (Braz.) 3-6, 6-4, 3-6, 6-3, 12-10. Dames enkelspel, eerste ronde: Niessen (W.- Dld.)Segal (ZA) 6-2, 7-5; Gourlay (Austr.) Morozova (Rusl.) 6-4, 6-4; Townsend (GB) Tym (VS) 6-2, 6-4; Durr (Fr.)Mercelis (Belg) 6-4, 6-2; Shaw (GB)—Truman (GB) 6-4, 4-6, 6-3; Congdon (GB)Spinoza (Fr.) 6-2, 4-6, 6-4; Baksjejeva (Rusl.)Lofdahl (Zwe.) 11-9, 6-2; Molesworth (GB)Wheeler (VS) 6-3. 6-3; Vu- kovich (ZA)Roberts (GB) 7-5, 6-2; Hogan (VS)—Drysdale (ZA) 6-1, 6-2; Melville (Austr.) Sawamatsu (Japan) 6-2, 6-2 Dames enkelspel Sandberg (Zwe.)Wade (GB) 6-4, 6-3; Walkden (ZA)Darmon (Fr.) 3-6, 6-0, 8-6; Casals (VS)Ziegenfuss (VS) 6-3, 7-5: Court (Austr.)Du Plooy (ZA) 6-1, 6-0; Aschner (VS)Bentley (GB) 7-5, 6-4; Krantzcke (Austr.)— Schediwy (W.-Dld.) 6-1, 10-8; Urban (Can.)—Lee (GB) 5-7, 6-0, 7-5.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 19