IN MEI 10.689 HUIZEN KLAAR Ruim 150.000 in aanbouw en 1 Vorig bestuur van N.S.R. was te eigengereid" Stank Mobil Oil door bed ieni ngsfout Metro lag stil door hitte «■■■■■■na Concert te SCHALK WIJK Agenda voor Haarlem en de IJmo ZOMER japonnen V Ph. f8.-,f 10.-,f 12.-, f 14.-,f 16.-,f 18.- In voorjaar 1967 meer gebouwd dan nu Bromfietser dood na botsing met sneltrein Drie winkels en garagebedrijf uitgebrand Mening van nieuwe voorzitter J. H. Tick: Antwoord staatssecretaris: Luchtvaartpionier E. van de Beek overleden Ontspoorde tram Morgen koel Ton Koot 20 jaar slotvoogd DINSDAG 2 JULI 196 8 2 Lening Afstandsbediening kon niet tegen warmte IpHHHHl] m Dirigent: HENRI ARENDS Solist: GEORGE VAN RENESSE, m Haarlem Velsen-IJ muiden Beverwijk Woensdag 3 juli Heemskerk Vacantie Voordeel zeer lage prijzen Modieus en Voordelig ANEGANG 24 DEN HAAG. In mei zijn volgens ge gevens van het Centraal Bureau voor de statistiek 10.689 woningen gereedgekomen In mei van het vorig jaar werden 9.983 woningen opgeleverd. In de jaren 1962 tot en met 1966 kwamen in mei gemid deld 8.641 woningen gereed. Het aantal in de eerste vijf maanden van 1968 gereedgekomen woningen be- ADVERTENTIE MODERNE HORLOGES De wereld bekende merken Indus en Baume Mercier geven U garantie voor be trouwbaarheid. Gaarne tonen wij U onze zeer grote kollekties. Prijzen vanaf f 60.- GR. HOUTSTR. 49 TEL. 20049 HAARLEM Burgemeester. Tot burgemeester van Leusden is benoemd mr. F. J. H. Schnei ders sinds juni 1964 burgemeester van Vreeswijk. Hij is 45 jaar en lid van de C.H.U. Arrestant bijt agent. Een 22-jarige dron ken stratenmaker, die een auto opzette lijk had beschadigd, beet een agent die hem in een politiewagen wilde zetten, in een bovenarm. Een andere agent trap te hij tegen het hoofd. Ook zag hij nog kans een ruit van de politieauto met sponning en al naar buiten te trappen. Stelen op bestelling De Utrechtse politie heeft een 21-jarige expeditieknecht ge arresteerd die bij de meubelzaak waar hij werkte, „op bestelling" vloerbedek king stal. Hij liet kennissen en vrienden staaltjes zien en zorgde er dan voor, dat zij het tapijt van hun keuze kregen. De „afnemers", tien in totaal, waren te goeder trouw en betaalden de vastge stelde prijs. Zij zijn nu gedupeerd want de politie heeft voor 8500 gulden aan gestolen vloerbedekking achterhaald. In Australië vermist. De in Australië be kende uit Nederland afkomstige 22- jarige speervisser Frank Leuver is ver moedelijk verdronken. Hij was met drie andere speervissers in een boot bij Sid ney in moeilijkheden geraakt. Twee hun ner wisten zwemmend de kust te be reiken. Talrijke boten en hefschroef- vliegtuigen hebben vergeefs naar Frank Leuver gezocht. Dodelijk ongeluk. Maandag is de 8-jarige P. Sengers in Bergeijk (Noord-Bra- bany) na een val van een aanhang wagen van een tractor om het leven gekomen. De jongen viel met zijn hoofd op het wegdek en overleed ter plaatse. Babylijkje gevonden. Uit de Laakhaven in Den Haag is in een plastic zak het stoffelijk overschot geborgen van een waarschijnlijk enkele dagen oude baby. Het lijkje werd zondagmiddag in het water aangetroffen. Bedrijfsongeval. De 20-jarige opperman Cornelis van Es uit Rotterdam is maan dag bij werkzaamheden door een onge val om het leven gekomen. Bij het schoonspuiten van vloeren op de zeven de etage van een in aanbouw zijnde flat aan de Pres. Rooseveltweg in de Maasstad, verloor de opperman zijn evenwicht en viel. Hierbij raakte zijn hoofd een ijzeren balk. Inbrekers overmeesterd. De Bussumse po litie heeft maandagavond na een „strijd" van ongeveer een uur, op het dak van een bedrijfsgebouw an de Nij- verheidsweg twee jonge inbrekers over meesterd. De politie was door omwo nenden gewaarschuwd dat in het ge bouw inbrekers waren. De inbrekers waren op het dakluik gaan zitten, zo dat de politie niet het dak op kon. De brandweer werd te hulp geroepen en met behulp van een ladder slaagde men er tenslotte in het dak te bereiken. De jongelui wierpen toen stenen naar de politie. Nadat deze een waarschu wingsschot had gelost, gaven zij zich over. draagt 45.791 tegen 50.288 in de overeen- komstge periode van 1967. Gemiddeld kwamen in de overeenkomstige periode van de jaren 1962 tot en met 1966 31.920 woningen gereed. Sedert juni 1945 zijn nu totaal 1.604.555 nieuwe woningen gebouwd In mei van dit jaar werd een begin gemaakt met de bouw van 12.614 wonin gen (in mei 1967 met 11.003 woningen). In de eerste vijf maanden van 1968 werd begonnen met de bouw van 52.493 wonin gen. tegen 51.443 woningen in de over eenkomstige periode van 1967. Aan het einde van mei waren 151.317 woningen in aanbouw. Volgens gegevens van het ministerie van Volkshuisvesting en ruimtelijke orde ning werden van de in mei 1968 voltooide woningen er 2.588 uitgevoerd in arbeids besparende bouw (grote elementenbouw, gietbouw, systeembouw en gerationali seerde bouw). In de eerste vijf maanden van 1968 kwamen 11.363 van deze wonin gen gereed. Sedert 1947 zijn nu totaal 204.870 woningen gebouwd volgens arbeids besparende bouwmethoden. ETTEN-LEUR. Op een onbeveiligde spoorwegovergang in Etten-Leur is gister avond een bromfietser tegen een sneltrein gereden. De bromfietsbestuurder, de 24- jarige C. Lagendijk uit Etten-Leur, was op slag dood. Zijn duopassagier, de 38-jarige C. H. Damwijk. eveneens uit Etten-Leur werd zeer ernstig gewond, maar verkeert niet in levensgevaar. HOOGEVEEN. In de hoofdstraat in Hoogeveen zijn gistermiddag twee winkel panden uitgebrand. Een derde ging ge deeltelijk in vlammen op. Het vuur ont stond in een overdekte gang tussen twee winkels, waar loodgieters bezig waren met het lassen van rioolbuizen. Door onbekend oorzaak ontplofte er een gasfles, waardoor een winkel in huishoudelijke artikelen in brand vloog. Het vuur sloeg over naar een naastliggende zaak in baby-artike len. Beide winkels brandden geheel uit. Het achtergedeelte van een meubelzaak kreeg ook ernstige brandschade. De tota le schade wordt op 2 miljoen geschat. In Ammerzoden is de garage van het touringcarbedrijf van de firma Jong Kras geheel uitgebrand. Drie bussen en een personenwagen gingen verloren. Drie touringcars konden op het nippertje naar buiten worden gereden. Hoe de brand is ontstaan is niet be kend. De schade wordt op ruim een half miljoen gulden geraamd. Ton Koot, die maandag twintig jaar slotvoogd van het Muiderslot was, is maandag in intieme kring van slotpersoneel en een aantal ge nodigden op hoofse wijze met zijn gade in de ridderzaal van zijn slot gehuldigd. Van de tinnen wapperden banieren in grafelijke kleuren rood en geel en twee hellebaardiers be waakten de brug. De foto toont het betreden van Ton Koot en echt genote van het slot. Prof. dr. Garmt Stuiveling, bestuurslid van de stich ting cultureel genootschap „De Muiderkring" schetste de slotvoogd als iemand, die hardnekkig vast houdt aan het verleden en zeer voor uitstrevend is in het heden. Voorts werd Ton Koot aan tafel in de stem mig met kaarsen verlichte ridder zaal onder meer toegesproken door de heer E. Talstra, hoofd personeels zaken van het ministerie van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk werk. Muidens burgemeester W. Jongeneel roemde de wijze waarop de slotvoogd inhoud heeft gegeven aan het slot. 99 (Van een onzer verslaggevers) LEIDEN. „Het bestuur van de Ne derlandse Studentenraad is terecht naar huis gestuurd. Het heeft het er naar ge maakt. Terwijl het aan de ene kant steeds op de bres stond voor openheid en demo cratie, schuwde het die openheid en de mocratie in eigen kring. Het bestuur was te eigengereid en hield te veel onder zich". De Rotterdamse student J. H. Tick ,die zelf tot het Nederlandse Studentenakkoord behoort en zaterdag in Utrecht tot voor zitter van de N.S.R. is gekozen, heeft de woorden „openheid" en „democratie" in het vaandel van het nieuwe bestuur geschreven. Het vorige bestuur van de N.S.R. be stond geheel uit S.V.B.'ers, maar de heer Tick stelt nadrukkelijk: „Er is geen spra ke van dat de moties van wantrouwen en het wegsturen van dat bestuur iets te maken hebben met de critiek op de S.V.B. Het nieuwe bestuur zal waarschijnlijk nog worden uitgebreid en ik houd het voor mogelijk dat deze plaatsen onder meer door S.V.B.'ers worden bezet". „Het bestuur-Bomhoff was een ambi tieus programma begonnen. Het bracht zaken als de medezeggenschap van de student, het medebeslissingsrecht, het rapport-Maris, de Academische Raad en de herstructurering van het onderwijs in brede discussie", aldus de heer Tick. „Het spreekt vanzelf dat wij in grote lijnen op deze weg zullen voortgaan. De discus sie met minister Veringa bijvoorbeeld die tot september is uitgesteld, zal dan ook plaatshebben. En de besprekingen, die over bepaalde zaken zijn begonnen, zetten wij als nieuw bestuur voort". Hij De heer Tick wil ook trachten enkele zaken op te helderen die het N.S.A. dwars zitten. Zo wil hij precies weten wat de minister heeft bedoeld toen deze zei dat de studenten zelf voor de studenten voorzieningen moeten zorgen. Voorts wil hij wat het sociale beleid betreft dat resultaten van het C.B.S.-onderzoek naar de financiële positie van de student open baar worden gemaakt. En over de Aca demische Raad: „De Academische Raad wil in het najaar de eigen organisatie her zien, maar wij stellen als eis dat er dan tevoren met alle participanten overleg zal zijn". J. H. Tick verzekert dat alles in openheid zal ge schieden: „Men moet ons niet dezelfde geheimzinnigheid kunnen verwijten als wij de Academische Raad doen". Eén van de zaken waarover het bestuur Bomhoff is gestruikeld is het beleid in zake een lening van 14.000. De N.S.R.- vergadering achtte het onjuist dat het be stuur deze zaak op eigen houtje had be handeld. DEN IIAAG Door een foutieve bedie ning bij het proefdraaien van de Mobil- Oil-raffinaderij bij Amsterdam is op 3 juni geen ruwe olie ontsnapt, maar wel een destillatieprodukt dat een onaangena me geur verspreidde. De inspectie van de volksgezondheid en de arbeidsinspectie zijn ervan op de hoog te dat bij het proefdraaien van een raf finaderij dergelijke fouten kunnen worden gemaakt, aldus heeft de staatssecretaris van Sociale Zaken en Volksgezondheid, dr Kruisinga meegedeeld in antwoord op vragen van het Tweede Kamerlid mr. dr. Imkamp (D'66). Dr. Imkamp had gevraagd of tijdens het proefdraaien ruwe olie was ontsnapt met voor de gezondheid schadelijke gevolgen, en of het juist was dat een woord voerder van Mobil Oil aanvankelijk had ontkend dat de voor de gezondheid scha delijke uitwerking te wijten zou zijn aan de luchtvervuiling veroorzaakt voor Mo bil Oil. Indien dit zo was zou de staats- ROTTERDAM. Het metroverkeer in Rotterdam heeft maandag twee keer stil gelegen in verband met een storing in het hoofdseinhuis bij de Hilledijk. De oor zaak van de storing was een door het zeer warme weer oververhit geraakte spoel in de stroomverdeling van de lange af standsbediening. Op het ogenblik dat de storing optrad reden zes metrotreinen op het baanvak Centraal Station-Zuid. Drie van de trei nen konden op het station tot stilstand worden gebracht. De drie andere treinen stopten plotseling in de tunnels. De reizi gers moesten via het looppad in de tun nel naar de stations lopen. De gestrande reizigers werden later met bussen naar de stations van bestem ming gebracht. Technici slaagden erin om de metrotreinen juist voor het spits uur weer aan het rijden te krijgen. Kort na de avondspits kreeg de metro voor de tweede keer te kampen met de storing in het hoofdseinhuis. Wederom kwamen alle treinen op het traject Centraal Sta tion-Zuidplein stil te staan. UTRECHT. Door een defecte hoog spanningskabel bij het Belgische grens- plaatsje Essen, heeft gisteravond het elek trische treinverkeer tussen Roosendaal en België en Frankrijk een tijd stilgelegen. Het internationale treinverkeer onder vond vrij veel hinder van de moeilijk heden. Een TEE-trein uit Parijs kreeg een half uur vertraging, de volgende een uur. De TEE naar Parijs vertrok 47 mi nuten te laat ADVERTENTIE R.K. KERK, Prof. Eijkmanlaan Boerhaavewijk (buslijn 70) Woensdag 3 juli m 8.15 uur H piano Programma: Bach - Suite no 2 in h-moll; Mozart - Serenade KV 203; Beethoven - Pianoconcert no. 2. Entrée fl. 2.50 (a.i.). Kaartverkoop vanaf heden bij Bloemenmagazijn Eureka, Floris van Adrichemlaan en bij Sigarenmagazijn Koning, Bel- giëplein en op 3 juli des avonds vanaf 7.30 uur aan de Kerk. Grote of St. Bavokerk, dinsdag 20 u.: Openingsconcert van het 18e Internatio nale Orgelconcours m.m.v. het Radio Phil- harmonisch Orkest en het Groot Omroep Koor o.l.v. K. Laóut en Henk Spruit. Woensdag 20 u.: Concert door de Deelne mers aan de improvisatiewedstrijd. R.-k. Kerk, Boerhaavewijk, 20 u.: Con cert door het Noordhollands Philharmo- nisch Orkest o.l.v. Henri Arends. Solist: George van Renesse (piano). Programma: J. S. Bach, W. A. Mozart, L. van Beetho ven. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 20 u.: „Grand Prix", 14 j. Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „De klok kenluider van de Notre-Dame", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Apenplaneet", 14 j. Luxor, 14, 19 en 21.15 u.: „Zo gezegd, zo gedaan", a.l. Minerva, dinsdag 20.15 u.: „Op blote voeten in het park", a.l. Woensdag 14.30 u.: „Het verraad van de Zwarte Roofrid der", al., 20.15 u.: „Op hoop van zegen", 14 j. Rembrandt, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Zo gaat dat in Texas", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „De profi teurs", 18 j. Studio, 14, 19 en 21.15 u.: „The Trip", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Vleeshal en Vishal (Grote Markt): „Werken in Textiel", expositie van wand tapijten, appliquékleden en textielplas- tieken van 33 kunstenaars. Dagelijks van 10 tot 17 u. en zondag van 13 tot 17 u. Tot en met 21 juli. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve maandag, van 10 tot 17 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 u Galerie-t (Bakenessergracht): Expositie van werk van Hey Hiraga, Yannis Gaitis en Michel Macreau. Dagelijks 11 tot 17 u. Zondags 14 tot 18 u. Tot en met 7 juli. De Ark (Nieuw Heiligland): Zomer- expositie. Dagelijks van 10 tot 20 u. Kunstcentrum Libra (Waag, hoek Spaarne-Damstraat)Expositie van werk van Jeroen ten Berge, Remco v. d. Gugh- ten, Jo Klingers en Jan van Wensveen. Dagelijks van 13 tot 17 u. en zondags van 14 tot 17 u. Tot 22 juli, Linnaeushof (Bennebroek)Expositie van etsen, monotypes en schilderijen van Jan Campfens en Karin Campfens-Meer- man. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 7 u. Zaterdags van 9 tot 12 u. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtiging van de kassen en bloemgewassen. Woensdags van 14 tot 17 u. en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 u. Du.vsterghast (Boulevard Paulus Loot, Zandvoort): Expositie van beeldhouw werken en glasmozaïeken van Lo en Joke Molenaar. Zaterdag en zondag van 14 tot 16 u. Gemeentehuis Bloemendaal (Bloemen- daalseweg 158): Expositie van werk van Tineke Adamse, Gerda Becker, Hep Hel- mig-van den Burg en Ali Kuiper. Dage lijks (ook zaterdags en zondags) van 14 tot 17 u. Tot 7 juli. Omnigraph (Wagenmakerslaan 2-4) Ex positie van grafiek en beeldhouwwerk van negen kunstenaars. Dagelijks (be halve zondags) van 14 tot 16 u. Tot 14 juli. DIVERSEN Raadhuis Halfweg, dinsdag 19.30 u.: Ge meenteraadsvergadering Haarlemmer - liede. Poppentheater Merlijn, (Hasselaersplein 35), toegang 5 jaar, dinsdag 2, woensdag 3 en donderdag 4 juli: „Het Blauwe Wa pen". DINSDAG 2 JULI City Theater, 19.30 u.: „De Tien Ge boden". WOENSDAG 3 JULI City Theater, 19.30 u.: „De Tien Ge boden". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost, 14-17 u.: Expositie werken van Truus Men ger. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 u. en 14 tot 16.30 u. DINSDAG 2 JULI Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: ..Slaven". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Jongens wat een nummer". Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: .Slaven". Luxor Theater, 19 en 21.15 u.: „Jongens wat een nummer". Galerie Boumans, Breesitraat 122: Ex positie werken van Jacques Siegers, ge opend van 9-12.30 en 13.30-18 uur. Voor groepen op aanvraag ook op andere tijden; rondleider de heer Prins, Lijsterbeslaan 23. tel. 02510-21520 Kennemer Oudheidkamer, Huize Schey- beeck, Velserweg 2, geopend van 14 tot 16 uur. DINSDAG 2 JULI Marquette Theater, 20 u.: „The sound of music". WOENSDAG 3 JULI Marquette Theater, 20 u.: „The sound of music". secretaris maatregelen moeten treffen, op dat de raffinaderijen voortaan waarheids getrouwe voorlichting verstrekken. Staatssecretaris Kruisinga zegt ervan overtuigd te zijn dat de raffinaderijen geen behoefte hebben aan andere dan waarheidsgetrouwe voorlichting, via de daarvoor bestemde organen, en dat hij daarom geen maatregelen overweegt. ADVERTENTIE SCHIPHOL. In zijn woning in Bad hoevedorp is overleden de oud-adjunct directeur van de luchthaven Schiphol, de heer E. van de Beek. Hij was 79 jaar. De heer Van de Beek, die in Barneveld werd geboren, begon zijn luchtvaartcarriè re in 1920, toen hij als burgerambtenaar werd geplaatst op de militaire luchtvaart afdeling in Soesterberg. Na 'n kort dienst verband bij Fokker kwam hij in 1926 in dienst bij de luchthaven Schiphol. Als tweede man naast de heer U. F. M. Dellaert heeft de heer Van de Beek, met name in de moeilijke jaren vlak na de oorlog toen Schiphol weer van de grond af moest worden opgebouwd, veel voor de Nederlandse luchtvaart gedaan. In 1959 ging de heer Van de Beek. na 33 jaar aan de luchthaven verbonden te zijn geweest, met pensioen. Hij was ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. DEN HAAG. Door ijlings van zijn rijdende motorfiets te springen ontkwam een 28-jarige Hagenaar aan een botsing met een ontspoorde tram op het kruis punt Korte Voorhout-Koninginnegracht. Het KNMI deelt mee: Een front, dat de scheiding vormt tus sen zeer warme continentale lucht en be- langriik koelere oceaanlucht, dringt ge leidelijk verder naar het oosten op. Mor gen zal ons land zich in deze veel VnP]ere lucht bevinden, waarin enkele regen- of onweersbuien kunnen voorkomen. De wind draait na de frontpassage naar westelijke richtingen. Inmiddels breidt echter oen nieuw hogedrukgebied zich over de Golf van Biscaye naar West-En na uit. WERKRAPPORTEN txo Maximum- en minimum- g temperaturen 'c 2 jj g binnen- en buitenland 5 't E -5 ft !3 £5 aJ 3 Sa; 4» f ■m e in Den Helder licht bew ozo 28 20 0 Ypenburg licht jew zo 30 19 0 </lissingen zw bew. ozo 29 19 0 Eelde zw bew zzo 28 15 0 De Rilt licht bew. zo 30 20 0 Twente licht bew ozo 30 18 0 Eindhoven on bew. ozo 31 19 0 Z.-Limburg onbew o 32 17 0 Helsinki onbew. nno 22 11 0 Stockholm lich' bew. z 27 14 0 Oslo geh bew o 24 16 0 Kopenhagen onbew. nno 23 15 0 Aberdeen motregen nw 23 13 5 Londen licht bew w.st. 33 20 0 Amsterdam half bew ^o 30 20 0 Brussel 1 uht bew zo 34 21 0 Luxemburg onbew ozo 31 19 0 Parijs licht bew z 33 20 0 Bordeaux zw bew w 32 18 0 Grenoble beht bew w.st. 32 20 0 Nice onbew no 32 24 0 Berlijn onbew o 28 15 0 Frankfort o»bew ono 31 16 0 München onbew ozo 28 15 0 Zürich licht bew wnw 31 13 0 Genève licht bew w.st. 30 18 0 Locarno /w bew w.st. 30 21 0 Wenen onbew n 28 17 0 Innsbruck onbew w.st. 31 13 0 Belgrado onbew w st. 27 11 0 Athene onbew w.st. 30 21 0 Rome onlew no 31 19 0 Barcelona zw hew. nnw 31 19 0 Madrid licht bew nnw 37 17 0 Mallorca onbew w.st. 34 17 o Lissabon licht bew. nno 26 15 0 WOENSDAG 3 JULI Zon op 4.26 uur; onder 21.02 uur. Maan oo 12.59 uur: onder 0.07 uur. maanstanden Eerste kwartier 3 juli 13.42 uur. Volle maan 10 juli 4.18 uur. Laatste kwartier 17 juli 10.11 uur. Nieuwe maan 23 juli 12 49 uur. HOOG EN LAAG WATER IN IJMU1DEN DINSDAG 2 JULI Hoog water 7.45 uur en 20.13 uur. Laag water 3.28 uur en 15.46 uur. WOENSDAG 3 JULI Hoog water 8.40 uur en 21.09 uur. Laag water 4 11 uur en 16.34 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 min. vroeger dan te IJmuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2