Belangrijke veiling in Aerdenhout Elke dag 's morgens vroeg 18 soorten vers brood Favoriet heel witbrood verser bij albert heijn Hier is de eerste betaalbare brand blusser voors auto boot caravan camping enz. veilig op vakantie! SINGER AUTO BRAND BLUSSER POLITIERECHTER G.S. akkoord met st roomo ver d r acht aan P.E.N. introductieprijs met gratis opbangbeugel de triomf Tan SINGER SINGER'S MEM Banoramic BON géén oude machine 14 Voor de Goede zorg kost tijd!! (t8Ö0gram) ^Sm DONDERDAG 4 JULI 1968 Buitenplaats Nijenberg onder de hamer Joyriding Hoe de duiven vlogen Wilt u dat wij uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk in ons bezit is albert heijn AMERSFOORT GESCHIKT VOOR ALLE SOORTEN KLEINE BRANDEN Met rijksgoedkeurïng van de Hoofdinspectie van het Brandweerwezen. Hier is de Valma brandblusser. Klein (25 centimeter hoog). En handig. Met een enorm effectieve werking. In een wip te bevestigen in uw auto, uw boot, uw caravan, uw weekendhuisje De nieuwe Valma brandblusser is absoluut veilig. De blusser bevat geen hinderlijk schuim of poeder, maar een gasvormige substantie die geen vlekken geeft en niet giftig is. De blusser is ideaal voor het blussen van alle soorten kleine branden. Haal morgen direct zo'n Vaima brandblusser in huls. Compleet met handige, zelftappende schroeven In praktische verpakking. NEEM 'N ECHTE SINGER VOOR UW GELD" Haarlem Zijlstraat 53 - tel. 023 - 12015 IJmuiden - Groeneweg 18 - tel. 02550 - 10169 „De bloemen waren voor onze meisjes", verklaarde de 20-jarige verpleger uit Heemstede woensdag voor de Haarlemse politierechter. Hij stond terecht voor dief stal van tulpen uit een border aan de Herfstlaan bij het Heemsteedse Sportpark. Hij plukte deze bloemen in februari van dit jaar samen met zijn 19-jarige collega uit Heemstede, nadat hij enkele glazen bier gedronken had. De schade bedroeg tien gulden. De officier van Justitie eiste tegen beide jongemannen een geldboete van honderd gulden. Hij zei voor het ver grijp nog niet aan een vrijheidsstraf te willen denken. De politierechter veroor deelde beide verplegers tot een geld boete van vijfenzeventig gulden, nadat hij opgemerkt had dat een dergelijk gedrag toch niet in de opleiding van de verple gers was opgenomen (Van een onzer verslaggevers) AERDENHOUT De buitenplaats Nijenberg aan de Boekenroodeweg in Aerdenhout zal maandag 15 juli om vier uur 's middags worden geveild. De vei ling heeft plaats in café-restaurant Boe- kenroode in Heemstede, ten overstaan van notaris A. W. Voors. Op dinsdag 16 juli om half twee 's middags zal de in boedel van de buitenplaats en een aantal goederen afkomstig uit ander bezit in Nijenberg worden geveild. Op de veiling zullen ondermeer onder de hamer komen: een aantal zeer repre sentatieve bankstellen, antieke kabinetten en kasten, Louis XV en Biedemeier fau teuils, tafels, stoelen, heren- en dames bureaus, halk.isten, spiegels en veel klein meubilair. Daarnaast oude romantische, en moder ne schilderijen, aquarellen en tekeningen van bekende meesters, gouden sieraden, juwelen, zilverwerk, kandelaars, tuinor- namenten, tuinbakken, antieke klokken, Chinees en Delfts blauw en gekleurd por- celein, perzische tapijten en lopers. Tot honderdvijftig gulden boete en een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie weken met een proeftijd van drie jaar werd een 21-jarige jongeman uit Bever wijk conform de eis van de officier ver oordeeld wegens poging tot joyriding. De jongeman, die in een glasbedrijf van zijn vader werkzaam is, had op 22 januari van dit jaar samen met zijn vriend geprobeerd weg te rijden op een bromfiets die niet de zijne was. Tijdens deze poging werden zij betrapt. De jongeman zei, dat hij zijn vriend naar huis wilde brengen. Zijn vriend werd voor het feit al eerder ver oordeeld tot een geldboete van honderd vijftig gulden. De Beverwijker had zich echter al eerder schuldig gemaakt aan een poging tot joyriding met een autobus, waardoor de straf voor hem iets zwaar der werd. DE SNELVLIEGER Van de postduivenhou- dersveremging „De Snelvlieger" in IJmuiden namen 88 duiven deel aan een wedvlucht van Limoges af over een afstand van 780 km. De lossing van de duiven geschiedde om 5 uur Een duif van B. Visser bereikte als eerste het hok zaterdag om 20.1.40 uur; de laatste priisduif zondag om 11.06.20 uur. Voor de duiven was het slecht weer met veel verliezen. Geweldig vliegen van B Visser, die zaterdagavond al twee duiven thuis had. De uitslag was als volgt: B Visser 13 5 6 J. Wijker 2, 19. 20; J. Koorn 4, 16; F. Re'ker 7; H. J. Broek 8. 9. 14; J. Minneboo 10; S Voet en Zn. 11. 15. 22; W. Remmers 12, 18: F. de Boer 13; K. Klepper 17; E. Reker 21. IJMUIDEN. Van de postduivenhoudersver- eniging „IJmuiden" in IJmuiden namen 58 dui ven deel aan een wedvlucht van Limoges af over een afstand van 775 km. De lossing van de duiven geschiedde zaterdag om 6 uur. Een duif van A. de Weers bereikte als eerste het hok om 20.10.00 uur; de laatste prijsduif zondag om 11.55.00 uur. De uitslag was als volgt: A. de Weers 1, 5, 6, 9. 13, 14; A. Voetman 2, 7, 8. 11; F. Piers 3, 4, 10; M. Rutte 12. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Gedeputeerde Staten van Noord-Holland hebben het besluit van de Haarlemse gemeenteraad goedge keurd inzake de overdracht van de pro- duktie van elektrische stroom aan het Provinciaal Elektriciteitsbedrijf Noord- Holland. De feitelijke stopzetting van de stroom - produktie door het gemeentelijk energie bedrijf zal plaatshebben tussen 12 en 15 juli a.s. nit eigen bakkerij in de AH-SuperMart en in bijna alle andere Albert Heijn-winkels: misschien wat minder soorten, maar zeker even vers! 'z 5<; '4 m Wit-Wit ongesneden heel brood 800 gram) 68 USA-Witbrood gesneden heel brood 800 gram) 88 Tarvo Moutbrood gesneden heel brood 800 gram) 78 Boerenbruin gesneden half brood 400 gram) 44 Weitbrood ongesneden heel brood 800 gram) 65 Weitbrood gesneden heel brood 800 gram) 72 Rozijnen-Cakebrood heel brood 690 gram) 1.25 Krentenbrood heel brood 700 gram) 1.15 Krentenbrood met spijs heel brood 700 gram) 1.55 Gemberbrood gesneden half brood 380 gram) 85 Weekendbrood met rozijnen en sukade-gesneden half brood 400 gram) 75 Nieuw: Mini-broodjes zak 12 st. 79 Kadetjes Puntjes Krentenbollen Witte bollen Maanzaadbollen Pain de Luxe 4 stuks 44 4 stuks 44 5 stuks 75 4 stuks 44 4 stuks 52 4 stuks 52 Bovenstaande broodsoorten zijn allen verpakt. x 1295 Exclusieve schuine-naéd- machines, stuk voor stuk juweeltjes - alles kunners! Soepel gaat de schuine naald door de fijnste, maar ook door de dikste stoffen. Als u eenmaal op zo'n machine hebt gewerkt... Enfin, infor meert u eens. Nü hebt u nog tijdelijk de kans tot 250.- terug te krijgen voor uw oude machine (ongeacht het merk). Zigzag naaimachine niet al leen met exclusieve schuine naald... maar bovendien met knóópsgatautomaat! Voor 7 verschillende knoopsgaten. Ook bij deze machine, die alles ongelooflijk snel kan maken, inruil-voordeel tot 250.-... plus extra: teak naaimeubel t.w.v. 150.- cadeau! Plus onze 6 maands contant regeling. Voor alle schuinenaald-machines geldt de 6 maands contant-regeling Doe de ingevulde bon in een envelop. Plak geen postzegel die nemen wjj voor onze rekening. Adresseer als volgt: SINGER Antwoord nr. 1551 Amsterdam Gaarne alle inlichtingen over: O Schuine naald machine en taxatie oude machine. O de Singer zigzag (type Merritt) in koffer of meubel. Naam: Plaats: 181 Tóch 'n interessante aanbieding. Prachtige elektrische zigzag: voor rechtstikwerk, siersteken, knopen aanzetten, enz. voor a/x slechts A^ry Ook verkrijgbaar met luxe - teak naaimeubel. Slechts 2vO."

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 14