1 wee vliegtuigjes neergestort en bondig V Biafra-comité opgericht Auto rijdt door stenen leuning van spoorbaan Pyromaan in Winschoten MINISTER LUNS BRENGT BEZOEK AAN ISR AEL Voedster voor tijgertje DRIE DODEN Dertienjarige joy-rijder Vrouw verjaagt inbreker Bromfiets tegen muur: twee doden Handelscentrum van Yokohama in Amsterdam Trein stopte juist op tijd Uur vertraging Schietpartij in Den Haag Politieauto rijdt man aan Kind verdronken Herrieschoppers Valkenburg uitgezet V akantiegangers opgelicht Crisis Midden-Oosten centraal Drie boerderijen geteisterd door brand Kans op regen 11 MAANDAG 22 JULI 1968 Doel: voorlichting Prinses Christina drie weken in Canada Haarlem V elsen-lJ muiden Beverwijk Heemskerk Jan van Scheyndel zwom IJsselmeer over 1 Ss VEERE Z AAMSLAG. Zaterdag ochtend zijn twee sportvliegtuigjes neer gestort. Een toestel van het type Piper Cherokee kwam neer bij Gapinge nabij 't Veerse Meer. Twee van de drie inzitten den, de 47-jarige L. A. Lezenne-Coulander uit Rotterdam en de 64-jarige mevr. Otte vanger uit Leimuiden waren op slag dood Zij waren uit het toestel geworpen. Het derde slachtoffer, de 32-jarige Erich Stei ner, eveneens uit Leimuiden, overleed kort na het ongeluk. Bij Zaamslag in Zeeuws-Vlaanderen verongelukte een sportvliegtuigje van het type „Emeraude De enige inzittende, de heer J. Vermeu len, bleef ongedeerd. De Piper was opgestegen van het vlieg veld Zestienhoven voor een weekend vlucht naar Gatwick in Engeland. Boven Haamstede kreeg het gehuurde toestel plotseling te kampen met slecht weer. Er viel een hevige regen en het zicht was door mist beperkt. Via de radio deelde de piloot van het vliegtuigje mee te willen terugkeren. Hierna viel het contact uit Vermoedelijk heeft het toestel ook mo torstoring gekregen. Na enige malen bo ven Veere te hebben rondgecirkeld, stort te het neer. De neergestorte Piper-Cherokee was pas enkele jaren oud. Het vliegtuig had kort geleden een grote inspectiebeurt ge had, waarbij een nieuwe motor was aan- (Van onze correspondent) DEN BOSCH De Bossche politie heeft na een wild-west-achtervolging, een letterlijke en figuurlijke zondags rijder van 13 jaar in de kraag gepakt. De jongen had in de nacht een auto „geleend" en crosste daarmee door de stad, waar hij een gemotoriseerde po- litie-patrouille tegenkwam. Een van de surveillerende agenten vond de chauf feur wel wat erg jong en wilde hem aanhouden. Deze gaf echter vol gas en slaagde erin de agenten zo'n kilome ter of twintig lang achter zich te hou den. Op een parallelweg van de rijksweg aar Utrecht verloor hij evenwel de ïacht over het stuur: de wagen reed oor twee greppels, botste tegen een boom en kantelde. De joy-rider was ongedeerd. Hij ver telde, al enkele weken lang 's zater dagsavond dezelfde auto „geleend" te hebben; reden waarom hij zich on danks zijn jeugd al een uitstekende chauffeur betoonde. DEN HAAG. Een onbekende inbre ker heeft de bewoners van een villa aan de Van Stolkweg in Den Haag flinke scha de bezorgd. De man, die de villa via een venster aan de achterzijde was binnen gedrongen, werd bij zijn plannen gestoord door de vrouw des huizes. Van schrik sprong de man dwars door de dubbele ruiten aan de achterzijde van de villa met medeneming van een koffer en twee bontjassen, die een waarde vertegenwoor digen van ongeveer 10.000 gulden. Verdovende middelen. De Amsterdamse politie heeft zondag negen mannen aangehouden wegens het bezit van ver dovende middelen. Benoeming. Aan de Utrechtse universiteit is dr. J. D. van der Waals uit Haren (Groningen) benoemd tot buitengewoon hoogleraar in de faculteit der letteren en de interfaculteit der aardrijfskunde en prehistorie om onderwijs te geven in de culturele prehistorie. Verdronken Bij Monster is zondag het stoffelijk overschot aangespoeld van de 18-jarige vloerenlegger Heinz Breider uit Brand in West-Duitsland. Hij was dinsdag bij het baden in zee bij Scheve- ningen verdronken. Bij Texel is het stof felijk overschot gevonden van de 19- jarige Jurgen Draeier, die de vorige week door verdrinking om het leven kwam. De jongeman was met een rub berbootje afgedreven. Spotprocessie Op zondag 1 september zal in het Noordbrabantse Heeze een Bra bantse scheld- en spotprocessie door de straten trekken. Typische scheld- en spotnamen van steden en dorpen en van diverse beroepen zullen op de elfde Bra bantse Dag, naast enkele merkwaardige anekdotes, door tal van groepen wor den uitgebeeld. Het wordt een openlijke „scheldpartij", waardoor een van de typische facetten van de Brabantse volkshumor op straat wordt gehaald. gebracht. De heer Lezenne-Coulander had al enkele jaren vliegervaring. De dienst luchtvaart van de rijkspoli tie op Schiphol stelt een uitgebreid onder zoek naar de oorzaak van het ongeval in Daarbij zullen onder meer de bandopna men worden afgeluisterd, die van het radiocontact met de verkeersleiding zijn gemaakt. De heer Vermeulen was met zijn toestel eveneens opgestegen van Zestienhoven Toen ook hij plotseling met slecht weer kreeg te kampen, trachtte hij een nood landing te maken op een polderweg. Aanvankelijk ging alles goed. maar op het laatste moment wierp een sterke zij delingse rukwind het vliegtuigje onder steboven in een korenveld. Een boer be vrijdde de heer Vermeulen uit zijn cock pit. NIEUWE PEKELA Zaterdagavond zjjn in Nieuwe Pekela de 28-jarige J. Wijs- beek die een bromfiets bereed, en zjjn duopassagier, de 45-jarige J. Bonsema, beiden uit Oude Pekela, tegen de muur van een woning gereden. De beide man nen waren op slag dood. HAREN In het Groningse Haren zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag de 37-jarige E. J. Hijlkema uit Hoogezand en de 31-jarige J. Brommer uit dezelfde plaats omgekomen. Het tweetal zat in een auto, die werd bestuurd door de heer Hijlkema. In een flauwe bocht raakte de auto vermoedelijk door te hoge snelheid van de weg en botste tegen twee bomen. AMSTERDAM. De Vereniging voor handelspromotie in Yokohama (Japan) heeft besloten zo meldt het Japanse persbureau Kyodo in Amsterdam een centrum te vestigen met een permanente expositie van Japanse producten, dat als handelscentrum kan functioneren. Dit centrum, dat mogelijk al in septem ber geopend kan worden, zal worden ge subsidieerd door Japanse overheden, o.m. de stad Yokohama. De vereniging omvat 56 handelshuizen in Yokohama. Er bestaat reeds een dergelijk centrum in Bern (Zwitserland) dat een succes is geworden: de omzet heeft een waarde van 100 miljoen yen ('ca. 280.000 dollar) per jaar. Amsterdam werd als tweede centrum uitgekozen wegens zijn gunstige ligging en de belangrijke handelsrelaties van de stad. Van Amsterdam uit zullen de Ja panners ook de Skandinavische landen en West-Duitsland bestrijken, o.m. door in cidentele tentoonstellingen in die landen te organiseren. Het vliegtuigje, dat door een mis lukte noodlanding nabij Veere ge heel werd vernield. AMSTERDAM. Een in Amsterdam opgericht Biafra-actiecomité wil de infor matie over het Biafra-conflict en de his torische en politieke achtergronden daar van verbeteren. Het comité heeft reeds de steun verkregen van de Federatie Jon gerengroepen van de PvdA en is in be spreking met andere jongerenorganisaties. Het comité heeft met medewerking van een aantal in Nederland wonende Afrika nen enige uitgangspunten geformuleerd, waarin het stelt vóór Afrikaanse eenheid te zijn. Het steunt Biafra, „dat vóór deze eenheid is, vóór zelfbeschikking tegen overheersing van buitenaf en tegen feo dalisme". Het comité acht „het doorbre ken van kunstmatige en van het kolonia lisme overgeërfde landsgrenzen niet in strijd met het Pan-Afrikanisme". De heer P. M. Boevink, uit Amsterdam die enige tijd in Nigeria is geweest, is de initiatiefnemer. (Van onze correspondent) BERGEN OP ZOOM Zondagmiddag is op de Stalenbrug, een spoorwegover gang in Bergen op Zoom, een personen wagen met drie inzittenden in volle vaart door de stenen leuning gereden. De onge veer één meter hoge muur werd over een lengte van 10 meter in puin gereden, De brokstukken vielen op de spoorlijn en enkele stukken belandden op de bovenlei ding. De auto bleef balancerend boven een diepte van ongeveer 7 meter hangen, Slechts één van de inzittenden werd licht gewond. Het treinverkeer ondervond één uur vertraging. De auto was afkomstig uit Vught en werd onder toezicht bestuurd. Hij reed vanaf het kruispunt waar het verkeer van en naar Zeeland en Antwerpen samen komt de brug op en draaide daarbij te ver op de rijbaan voor het tegemoet ko mende verkeer. Hier naderde op dat mo ment een andere wagen en om deze te ont wijken reed hij schielijk naar rechts waar door hij over het vrij smalle trottoir te gen de leuning aanbotste. Op het moment van het ongeluk nader de de trein uit Zeeland. Een man die ge tuige was van het ongeluk, realiseerde DEN HAAG. Bij een schietpartij in de rosse buurt in Den Haag is zondag een 34-jarige man zonder beroep verwond door een 24-jarige varensgezel. Het slachtoffer is in het Zuidwal-zie- kenhuis opgenomen met een schotwond in de onderbuik en met verwondingen aan de linkerduim. De dader heeft zich bij de politie gemeld. Dit weekeinde is bij circus Sarrasani in Amsterdam een tijgertje geboren dat kort na de geboorte door de moeder verstoten werd. Na een ra dio-oproep werd in Leiden een hond gevonden die het diertje nu gaat zogen. Op de foto dompteur Eugen Weidmann met het tijgertje en rechts de eigenares met haar hond. SCHIPHOL. Zaterdagavond is prinses Christina, vergezeld van haar particulie re secretaresse, mejuffrouw N. M. de Vlie ger, van Schiphol naar Montreal vertrok ken. De prinses zal een vakantie van drie weken doorbrengen bij vrienden in de buurt van Ottawa. AMSTERDAM. Een patrouilleauto van de Amsterdamse politie, die zaterdag avond een brandweerauto begeleidde en daarbij gebruik maakte van zwaailicht en sirene, heeft op de Laagtekadijk een 54- jarige man aangereden, die plotseling de rijweg overstak. De man, die een zwer vend bestaan leidt, is in ernstige toestand in een ziekenhuis opgenomen. MUIDEN. Zaterdagmiddag is een zes jarig meisje uit het gezin Pril uit Muiden bij het spelen in de sluis van de Vecht geraakt. Een wachtmeester van de rijks politie en een burger sprongen direct in het water, maar zagen geen kans het kind in de diepe sluis te vinden. Een Duitse toerist van een in de Vecht gelegen zeil jacht, die in het bezit was van een dui kerpak, kon het kind op de wal brengen. Het meisje bleek echter reeds overleden te zijn. zich plotseling het gevaar. Hij liep de trein tegemoet en wist de bestuurder daarvan door armzwaaien te bewegen de trein te stoppen. De trein kwam een paar meter vóór de ravage tot stilstand. De machinist ver klaarde later dat hij de versperring - die in de schaduw van de brug lag onge twijfeld niet zou hebben opgemerkt en dat zonder de waarschuwing zeker een ontsporing van de trein het gevolg zou zijn geweest. WINSCHOTEN. Zaterdagavond zijn in de oude binnenstad van Winschoten twee leegstaande huizen door wellicht aangestoken branden volledig verwoest. Zaterdagavond omstreeks 11 uur brak brand uit in de keuken van een te verbou wen woning aan de Engelselaan. Omwo nenden vertelden de politie, dat een jonge man van circa 25 jaar vlak nadat ze een knal gehoord hadden, hard weggelopen was. Een andere getuige meldde dat de brandhaard ontstond in de keuken, waar de hele vloer met een brandende vloeistof bedekt was. 's Nachts om één uur werd een brand gemeld in een onbewoonbaar verklaard huis aan de Olieslagersstraat. Ook dit huis brandde totaal af. VALKENBURG. Zeventig jongelui hebben zaterdag Valkenburg moeten ver laten. Zij moesten hun kampkaart afgeven en konden zodoende niet langer op hun campings blijven. De jongelui hadden in de nacht van vrijdag op zaterdag deelge nomen aan de ordeverstoringen op het Grendelplein, waarbij 141 mensen gear resteerd werden. De arrestanten hebben die nacht verder doorgebracht in het politiebureau te Heer len. Nadat proces-verbaal was opgemaakt werden zij om een uur of zes zaterdag morgen naar de grens van Heerlen ge bracht. De tien kilometer naar Valken burg hebben zij lopend of liftend moeten afleggen. Zaterdagnacht is het in Valkenburg re delijk rustig geweest. Zes jongelui zijn aangehouden in verband met baldadig heden. Tot drie uur 's nachts stonden op de wegen naar het Grendelplein extra politieauto's met manschappen op post. Op de campings in en rond Valkenburg heeft de gemeente aanplakbiljetten laten ophangen waarin de jeugd erop gewezen wordt dat bij wangedrag onherroepelijk de kampkaart wordt ingetrokken. DELFT. De politie van Delft heeft een 37-jarige Delftenaar aangehouden. De man, die schilder van beroep is, wordt er van verdacht minstens honderd vakantie gangers te hebben benadeeld door aan hen huisjes te verhuren, die niet zijn eigendom waren. SCHIPHOL. De minister van Buiten landse Zaken, mr. Luns, is aangekomen in Tel Aviv voor een officieel bezoek van vier dagen aan Israel. De uitnodiging voor dit bezoek ontving minister Luns enkele maanden geleden toen zijn Israe lische ambtgenoot Abba Eban in ons land verbleef. In Israel zal mr. Luns besprekin gen voeren met onder anderen de presi dent, de minister-president, zijn ambt genoot Eban, de voorzitter van het par lement en de burgemeerster van Jeru zalem. Hij heeft vanmorgen al een ont moeting gehad met Ahba Eban. Het belangrijkste onderwerp van de be sprekingen zal zijn de crisis in het Mid den-Oosten. Hij herhaalde bij zijn vertrek dat noch de Nederlandse regering noch hijzelf de rol van bemiddelaar wil spelen maar dat hij wel zal trachten de weg te effenen voor een oplossing van de crisis Hij voegde er aan toe dat deze slepende zaak noch voor Israel, noch voor het westen een voordeel is. Een ander onderwerp dat tijdens dit be UDEN. In het afgelopen weekeinde zijn drie boerderijen door brand geteis terd. De schade is aanzienlijk. Zaterdag werd in het Brabantse Uden een deel van een grote boerderij door vuur verwoest In de aan de woning staande stal ver brandden 25 varkens. Verder ging onder meer een gedeelte van de huisraad ver loren. De brand is ontstaan na loodgieters werkzaamheden aan een waterleiding in de stal. De schade is gedeeltelijk door de verzekering gedekt. De woning bleef be houden. In de Drachtster Compagnie werd de boerderij van de heer G. A. de Boer ge deeltelijk verwoest. Het bedrijfsgedeelte, waarin onder andere veel hooi was op geslagen ging verloren. De brand is ver moedelijk door hooibroei ontstaan. In de nacht van zaterdag op zondag ging het bedrijfsgedeelte van de boerderi.i van de heer C. Kuipers in Aduard verlo ren. Tweeduizend pakken hooi gingen in vlammen op. Vermoedelijk is ook hier hooi) roei de oorzaak van de brand. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14 en 20 u.: „The sound of Music", a.l. Roxy, 14.30. 19 en 21.15 u.: „Meisje, min derjarig meisje", 18 j. Minerva, 19.30 u.: „Dr. Zjivago", 14 j., 14.30: „Drie rakkers met een oude jeep", a.l. Rembrandt, 14, 16.15, 19 en 21.15 u.: „Vakantieperikelen met Funes-te gevol gen", a.L Frans Hals, 14, 19 en 21.15 u.: „Triple Cross", 14 j Lido, 14 en 20 u.: „Die knotsgekke kerels in hun vliegende kratten", a.l. Luxor, 14 en 20 u.: „Dr. Doolittle", a.l. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Oj, Oj, Oj", 18 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken. handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente expositie van schilderijen, fossielen, instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve maandag, van 10 tot 17 u. De Ark (Nieuw Heiligland): Zomer- expositie. Dagelijks van 10 tot 20 u. Galerie-t, 11 tot 17 u.: Zomerexpositie van grafiek, gouaches en klein plastiek. Linnaeushof (Bennebroek): Expositie van etsen, monotypes en schilderijen van Jan Campfens en Karin Cam pfons-Meer man. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede) Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 17 u. Zaterdags van 9 tot 18 u. Gemeenschapshuis (Zandvoort): Expo sitie „Foto-Internationaal '68". Maandag tot en met zaterdag van 11 tot 12. 14 tot 17 en 20 tot 22 u. Zondag 14 tot 17 u. Tot en met 18 augustus. Ruïne van Brederode, 9 tot 20 u. en 21 tot 22.30 u.: Grafiek van Ru van Rossum. Galerie Zijlstraat: Werken van Armand van der Helm, plastieken van Sees Vlag, prenten. DIVERSEN Foppentheater Merlijn (Hasselaersplein 35), dinsdag 14.30 u.: „De Toverhoed". Waalse kerk, 20 u.: Van Barok tot Bie dermeier, orgelconcert door Willem Tals- ma. Hotel Bouwes (Zandvoort), dagelijks het Italiaanse dansorkest Lugam Renzo met internationaal artiestenprogramma. Hotel Esplanade (Zandvoort), Dans en amusementsmuziek: Het Cosmos Trio, da. 20 u. Dancing Palermo, dansen, dagelijks 20 u. Bar Select (Raamvest), piano-entertain- ment da. 22 u. Treslong (Hillegom), Diner Dansant, da gelijks. Linnaeusho* (Bennebroek), Nederlands grootste speeltuin, Indianendorp, pony manege, spoortrein etc., dagelijks. Kennemer Sporthal (Delftlaan), Stuif Stuif, vanaf maandag, 22 juli, dagelijks van 10 tot 16 u. (behalve zaterdag en zon dag). Ook in Wijkcentrum Schalkwijk, Laan van Angers en voor „tieners" m Electric Centre, Bakenessergracht. MAANDAG 22 JULI City Theater, 20 u.: „Das Dreimaderl- haus". Ruïne van Brederode, Santpoort, tot 28 juli: Expositie grafiek van Ru van Rossum; open van 9 tot 20 u. DINSDAG 23 JULI City Theater, 20 u.; „Das Dreimaderl- haus". Ruïne van Brederode. Santpoort, tot 28 juli: Expositie grafiek van Ru van Rossum; open van 9 tot 20 u. Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost 14 tot 17 u.: Expositie werken van Truus Menger; verlengd tot en met 28 juli. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12u. en 14 tot 16.30 u. MAANDAG 22 JULI Kennemer Theater. 19 u. en 21.15 u.: „De verknipte melkboer". Luxor Theater. 16.45 en 21.15 u.: „De non". MAANDAG 22 JULI Marquette Theater. 20 u.: „Zeventien". zoek aan de orde zal komen is de Israë lische wens tot associatie met de E.E.G. Minister Luns verklaarde, dat men weet dat Nederland de Israëlische positie steunt en een voorstander is van een regeling om de moeilijkheden die de Israëlische export naar de E.E.G.-landen ondervindt op te vangen. Hij zei dat een dergelijke regeling „nog stagnatie ondervindt door de politieke moeilijkheden in de E.E.G. De minister zal de door Israel bezette gebieden niet bezoeken, maar wel zal hij de bijbelse plaatsen in Jeruzalem bezich tigen. (Van onze correspondent) MEDEMBLIK De 31-jarige verwar mingsmonteur Jan van Scheyndel uit Rijswijk is er zaterdag in geslaagd het IJsselmeer van Staveren naar Medem- blik over te zwemmen. Hij deed er 7 uur en 25 minuten over. Hij legde een afstand af van 25 km. Jan van Scheyndel heeft plannen om aan een Kanaalrace mee te doen. Het KNMI deelt mee: In grote delen van West-Europa wordt het weer beheerst door een hogedrukge- bied. dat zich van het zeegebied ten wes ten van de Azoren over de Britse eilan den tot de Alpen uitstrekt. Langs de oost flank van dit luchtdruksysteem wordt met noordwestelijke winden vrije koele lucht aangevoerd. In ons land werden zondag middag- temperaturen van 17 tot ongeveer 20 gra den bereikt. In de omringende landen was het niet veel warmer. In Zuid-Frank rijk en Italië werden daarentegen maxi ma van 25 tot 30 graden gemeten. Het komende etmaal verplaatst een oceaan storing zich over Schotland in de rich ting van ons land. In verband da-^-mee wordt er meer bewolking verwacht en neemt de kans op regen toe. In het tem- peratuurverloon komt weinig verande- WEERRAPPORTEN Maximum- en minimum «0 i c 4-i A i W temperaturen w _i o- binnen- en buitenland £3 Den Helder zw. bew. wnw 18 13 0 Ypenburg half bew. vera. 17 12 0 Vlissingen zw. bew. zw 17 12 0 Eelde geh. bew. w 19 12 0 De Bilt zw. bew. wnw 19 13 0 Twente geh. bew. nnw 21 12 0 Eindhoven zw. bew. wzw 19 9 0 Z.-Limburg zw. bew. w 19 11 0 Helsinki zw. bew. nno 17 9 0 Stockholm zw. bew. n 20 11 4 Oslo zw. bew. w.st. 19 12 0 Kopenhagen zw. bew. nw 21 11 0 Aberdeen zw. bew. zzw 18 13 3 Londen geh. bew. zw 22 16 0 Amsterdam zw. bew. wnw 19 13 0 Brussel mist w.st. 21 8 0 Luxemburg onbew. nno 14 10 1 Parijs half bew. w.st. 21 12 0 Bordeaux onbew. no 27 12 0 Grenoble onbew w.st. 21 6 0 Nice half bew. n 25 17 0 Berlijn geh. bew. wnw 19 12 0 Frankfort zw. bew. w.st. 20 9 1 München half bew. zw 14 10 1 Zürich half bew. w.st. 18 7 0 Glenève onbew. zw 21 7 0 Locarno onbew. nnw 26 10 0 Wenen geh. bew. nnw 16 11 5 [nssbruck zw. bew. w.st. 15 8 5 Belgrado regen wnw 12 16 Athene onbew. w.st. 21 0 Some onbew no 25 15 0 Barcelona licht bew nnw 26 18 0 Madrid half bew. w.st. 36 22 0 Vlallorca onbew. w.st. 28 16 0 Lissabon onbew. n 38 26 0 DINSDAG 23 JULI Zon op 4.48 uur; onder 20.44 uur. Maan op 1.54 uur; onder 20.17 uur. MAANSTANDEN Nieuwe maan 23 Juli 12.49 uur. HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN Hoog Laag MAANDAG 22 JULI water 1.26 uur en 13.57 water 9.18 uur en 21.50 DINSDAG 23 JULI Hoog water 2.12 uur en 14.39 Laag water 10.10 uur en 22.37 uur. uur. uur. uur. Het hoog en laag water te 10 tot 15 min. vroeger dan Zandvoort t« te Umuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2