Vurige aanhang zag Antilliaanse ploeg stranden in uiterst spannende slotfase II Sullivans weer zonder zorgen naar winst Okker en Hajer hadden het erg moeilijk in Hilversum Prestigeduel leverde Nederlandse zege op - y De vijfde dag Nieuw geschil bedreigt tenniswereld - Cijfers van Melkhuisje - Wh HONKBALWEEK IN CIJFERS Nederlands elftal dit seizoen niet tegen België Italianen verweerden zich goed Programma Europees record voor Peter Feil Iplif DONDERDAG 2 5 JULI 196 8 17 1 Legra wereldkampioen in het vedergewicht U' (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM Het prestigeduel tussen de Nederlandse Antillen en het Nederlands team heeft na een uiterst sensationeel einde een benauwde 21 zege opgeleverd voor het Nederlands team dat in de negende inning ondervond welk een voordeel het kan zijn, als men de laatste slagbeurt heeft. Bij het ingaan van de laatste Antilliaanse slagbeurt leidde Neder land met 20 en behalve in de eerste inning waren de Antillianen niet gevaarlijk geweest op het uitstekend werpen van Ton ter Neuzen. In de laatste slagbeurt kwamen de Antillianen de gehele wedstrijd vurig aangemoedigd door supporters gevaarlijk opzetten. Er ontstonden on beschrijflijke tonelen op het veld en op de tribunes: de Antillianen kregen kansen op de zege, scoorden 21 en bleven prachtige kansen behouden, maar Ton ter Neuzen schakelde zijn laatste tegenstander uit op 3 sl. en de spannendste wedstrijd tot nu toe werd een Nederlandse zege. ji .V.V. De ploeg van de Nederlandse Antillen kwam woensdagavond geladen in het vela De eerste wedstrijd tegen Neder land eindigde in een 10-2 nederlaag en dat zal in de West het nodige opzien heb ben gebaard. Ook de Antilliaanse suppor ters waren niet tevreden. De nederlaag tegen de Sullivans werd als normaal be schouwd, maar toen de wedstrijd tegen Italië werd gewonnen achter het sterke werpen van Sam Jacobs kregen onze Rijksgenoten weer moed. De verwachtin gen waren dus hooggespannen. Henk Da- niëls die het Nederlands team in de West al eens had bedwongen, was bijzonder op dreef en hield de Nederlanders goed op afstand. Hij kreeg daarbij goede steun van zijn veld er s. De score werd geopend in de derde in ning, toen Hamilton Richardson zijn on schatbare waarde voor het Nederlands team bewees met een duidelijke home run: 1-0.0 ok Boudewijn Maat haalde vol uit en dat het geen 2-0 werd, was te dan ken aan 'n fenomenale vangbal van Wil fred de Caster die met een spectaculaire sprong de bal van achter het hek in de handschoen kreeg. In de vijfde inning kreeg Nederland weer prachtige kansen, maar Daniëls werkte zich met behulp van zijn velders knap uit de moeilijkheden. Wel scoorde Nederland een run door Augustinus op een tik van Boudewijn Maat, maar de schade had veel groter kunnen zijn. (2-0). Ook Ton ter Neuzen hield knap stand. Voor de tweede maal in vijf dagen moest hij de Antilliaanse slagploeg bestrijden, maar de Zwanenburger gaf geen krimp. In de eerste acht inning bereikten slechts zes Antillianen de honken. In de eerste inning kreeg de ploeg van Victor Elhage mooie scoringskansen, maar Ter Neuzen herstelde zich bijtijds. In het verdere ver loop van de wedstrijd bleek de Neder landse defensie voor zijn taak berekend met Hamilton Richardson als spectaculai re vertegenwoordiger. Ook Johnny Jon kers onderscheidde zich door spectaculair veldspel in de achtste inning. De laatste inning begon met nog steeds een 2-0 voorsprong voor Nederland. De onrust op de tribunes groeide ech ter door het blijvende enthousiasme van de Antilliaanse supporters. De tweede helft van de negende inning begon onge lukkig voor N ederland door 4w. voor Illidge en een infield-hit voor Willy Pie- tersz Sam Jacobs bracht beide honklopers een honk verder met een opofferings- stootslag, waarna Wilfred de Caster de bal keihard naar eerstehonkman Boude wijn Maat sloeg. Even weifelde de Ne derlandse aanvoerder, maar daarna volg de een feilloze aangooi op het thuishonk, waarna een spannende situatie volgde die eindigde met een duel op de thuisplaat met als uiteindelijke winnaar Boudewijn Maat die Illidge uittikte. Pinch-hitter Jones gaf echter een honkslag en het was 2-1, waarna Halabi met een honkslag volgde en de honken waren vol. Er volgde een verwarde situatie met kolkende tri bunes en koud overleg op het veld. In de Antilliaanse slagvolgorde werd Daniëls vervangen door pinch-hitter Ras- mijn, maar dit duurde zolang dat werper Ton ter Neuzen die het vertrouwen bleef houden van Urbanus van de heu vel stapte en in de dugout zijn vermoeide werparm koesterde. Toen de wedstrijd hervat werd, bleef Ter Neuzen uiteinde lijke winnaar, want Rasmijn kreeg 3sl. Italië 0-0-0-0-0-0-0-0-0 0 Sullivans' 0-0-2-0-0-1-0-3-4=10 Werpersresultaten: Italië: Gatti 4-1-4 (6Yi inn.), Lercker 0-1-3 (2A inn.), Bava 1-0-0 inn.), Silva 0-0-4 (1 in ning). Sullivans: Pat Kincaide 10-4-3 (9 inn.) Fouten: Italië 2, Sullivans 0. Homeruns' Sullivans: Jack Benedict (3 en 8), John Gallaway (6), Matt Rock- wood (8 en 9), Rich Uhlmann (9). Beste slagman: Italië: Novali 1.000 (1 uit 1). Sullivans: Rich Uhlmann .750. Antillen 0-0-0-0-0-0-0-0-1 1 Nederland. 0-0-1-0-1-0-0-0-0 2 Werpersresultaten: Antillen: Henk Da niëls 5-3-5 (9 inm.). Nederland: Ton ter Neuzen 7-2-7 (9 inn.). Fouten: Antillen 1, Nederland 1. Homeruns: Nederland: Hamilton Ri chardson (3). Beste slagman: Antillen: Jones 1.000. Nederland: Hans Augustinus .333. Boudewijn Maat heeft de bal naar thuis aangegooid en Augustinus heeft daar een Antilliaan doen sneu velen. Er zijn twee nullen. Neder land bleef voor met 21 in de laat ste inning. (Van onze sportredactie) DEN HAAG Het Nederlands voet balelftal zal het komende seizoen niet de traditionele interland tegen België spelen. Dit besluit is genomen op verzoek van de Belgische voetbalbond. De interland tegen Nederland kwam de Belgen zeer ongunstig gelegen in verband met de voorronden voor het wereldkampioen schap. „Omdat wij een efficiënte voorbe reiding voor het wereldkampioenschap voor de deur hebben, is dat voorstel door ons geaccepteerd", aldus Jos Coler, voor zitter van de sectie betaald voetbal van de KNVB. PORTHCAWL. De in Cuba geboren Spanjaard Jose Legra heeft woensdag avond in Porthcawl de wereldtitel boksen in het vedergewicht veroverd door een overwinning op titelhouder Howard Win- stone. Ongeveer 12.000 toeschouwers za gen hoe de man uit Wales niet opgewas sen bleek tegen de Spanjaard. Na de der de ronde zat Winstone's oog dicht en toen de Spanjaard Winstone met rechtsen aan de „blinde" kant belaagde, stopte de scheidsrechter in de vijfde ronde het ge vecht. HAARLEM. De woensdagmiddag wedstrijd Italië - Sullivans was gereser veerd voor de jeugd, die tegen geredu ceerde prijs kon gaan kijken. De specta culaire Amerikanen waren echter toch weer een trekpleister en 2000 toeschou wers waren getuige van een honbalshow die eindigde in 'n 10-0 zege voor de Ame rikanen. Overigens gingen de Italianen niet af, want zij lieten gaaf veldspel zien. Bovendien toonde routinier Roberto Gan- ni dat hij zijn plaats in het Italiaanse team nog volledig waard is. In deze wedstrijd sloegen de Amerikanen zes homeruns, maar de klappen van Jack Benedict en Matt Rockwood op het werpen van Ler cker brachten het publiek in extase. Ove- Vrijdag 26 juli, 20 uur: ItaliëNederland. Zaterdag 27 juli, 15 uur: SullivansNederland. 20 uur' Nederlandse AntillenItalië. Zondag 28 juli, 14.45 uur: Prijsuitreiking en officiële sluiting. 15 uur:. ToemooiwinnaarAll Stars-team HILVERSUM Na de eerste dag waarop volledig gespeeld kon worden in het toernooi op het Melkhuisje in Hilversum is het aantal Nederlandse deelnemers in de enkelspelen geredu ceerd tot vier. Bij de heren plaatste Okker zich voor de kwartfinales, Jan Hajer is na twee overwinningen np woensdag doorgedrongen tot de laat ste zestien. De resultaten bij de dames zijn vergelijkbaar. Trudy Groenman en Marijke Jansen behoren tot de laatste acht, maar zullen zich, met als komende tegenstandsters Margaret Court-Smith en Pat Walkden, niet veel illusies meer maken. Het herenenkelspel heeft onmiskenbaar voor de hoogtepunten van de dag gezorgd, door Tom Okker en Jan Hajer, die een uitstekende overwinning behaalde op de Australiër David Crealy. Hajer, die in de morgenuren gemakkelijk de Zuidafrikaan Trudy Groenman Pretorius had uitgeschakeld, dreigde door de lange Crealy verslagen te worden. Crealy had in de eerste set een voortref felijke controle over zijn slagen, produ ceerde een service die zeker zo hard was als die van de Eindhovenaar, maar scoor de er veel vaker mee. Hajer kon in het begin aan zijn krachtexplosies niet de juiste richting meegeven. Crealy won de eerste set met 6-1, maar Hajer herstelde zich voortreffelijk en kwam in de tweede met 4-1 voor, zonder overigens veel nut tig rendement te halen uit zijn opslag. Pas ver in de tweede set sloeg de Neder lander zijn eerste onhoudbare service, maar de scheidsrechter gaf de bal uit. De eerste reactie van Hajer was: „Sla ik een keer een ace, geeft hij hem uit." De vol gende reacties van Hajer waren geweldig, een aantal messcherpe drives, goede smashes en eindelijk de onhoudbare ser vices. Hajer won de tweede set met 6-3. In de beslissende set probeerde Crealy de veel technischer Hajer uit zijn spel te halen met verrassingsaeties, maar hij slaagde er nauwelijks in doordat Hajer koel bleef doorspelen. Via 3-1, 4-2 en 5-3 kwam hij met eigen opslag op 5-4 dicht bij de overwinning. Het eerste wedstrijd- punt kon hij echter niet verzilveren en daarna verloor hij zijn opslag, 5-5. Door dat ook Crealy zijn service niet kon win nen, bleef Hajer de beste kansen houden en op 7-6 kreeg hij twee wedstrijdpunten. Op dat moment was Hajer zeker van zichzelf, hij draaide zich om en riep: „Zal ik het met het eerste of het tweede uit maken?" Het antwoord wachtte hij niet af. Na een kogelharde, scherpe service kreeg hij een smashkans aan het net en haalde daarmee de partij binnen. Neder lands tweede speler is ook niet bang voor een volgende tegenstander: „Buding pak ik morgen ook." Tom Okker, die tijdens zijn eerste par tij rustig had staan inslaan tegen Strad- meyer en er alleen voor zorgde niet in moeilijkheden te komen, werd door de 21-jarige Boliviaan Gorostiaga in de derde ronde bijna verrast. Gerardo „Pancho" Gorostiaga, die op zijn prestatielijst over winningen op Pietrangeli en Kalogero- poulos heeft staan, maar bepaald niet van het peil van Okker is, speelde een gewel dige wedstrijd. Hij had, veel meer dan Okker, vat op de bal en sloeg herhaalde lijk onberispelijke passeerslagen langs de verraste Nederlandse kampioen. Okker kon een achterstand van 2-5 wegwerken, maar hij moest de eerste set toch aan de donkere Gorostiaga laten. In de tweede set was Okker ook nog lang niet in zijn beste vorm. Zijn service was zelden direct winnend, maar Gorostiaga kon zijn op vallende niveau van de eerste set niet vasthouden. Tot 3-3 liep de score gelijk. Daardoor kon Okker een voorsprong ne men en gaf die niet meer uit handen: 6-4. De laatste set duurde maar kort. Okker speelde weer zoals Okker in normale vorm kan spelen en Gorostiaga zakte te rug naar een peil dat meer bij zijn repu tatie past. Okker won met 6-1. Nadat de Nederlandse kampioene As- trid Suurbeek in een bijzonder teleurstel lende partij tegen Joanna Venturino al in de eerste ronde was uitgeschakeld, zorg den Trudy Groenman en Marijke Jansen ervoor dat nog twee Nederlandse speel sters de eerste dag overleefden. Astrid Suurbeek zocht tegen de Frangaise Ven turino wanhopig naar haar vorm maar kon de controle over haar slagen maar steeds niet vinden. Joanna Venturino speelde ook bepaald niet geweldig, maar maakte minder fouten in het door haar geanimeerde baseline duel van de kleine Egmondse. Marijke Jansen, die in de eer ste ronde weinig moeite met de Argen tijnse Giscafre had, trof in de tweede ronde de sterke Australische jeugdspeel- ster Lesley Hunt. De 17-jarige Australi sche zocht voortdurend naar openingen in de verdediging van de dubbelhandige Haagse, maar kon geen gaten vinden. Nuchter, maar uiterst produktief spelend, verzamelde Marijke Jansen de punten die haar een duidelijke overwinning oplever den. Trudy Groenman ontmoette in de eerste ronde de uitzonderlijk zwak spelende Braziliaanse Maria Diaz en kon na iets meer dan een half uur al weer gerust van de baan stappen, 6-1 6-0. De tweede te genstandster van de blonde Groningse, de Belgische Michelle Kahn, had meer klasse, maar in haar tweede partij speelde Trudy Groenman als in haar beste dagen. Ook Michelle Kahn verloor met 6-1 6-0 van de Nederlandse oud-kampioene. Trudy Groenman, die afscheid heeft genomen van de grote toernooien, speelde met bij zonder veel animo. Zij maakte op geen enkele manier de indruk niet voldoende getraind te zijn. Een eerste stap op weg naar een comeback? „Zeker niet", zei Trudy Groenman. „Ik speel alleen dit toernooi en volgende week ga ik weer gewoon aan het werk." Als Trudy Groen man bij haar mening blijft, is dat heel jammer voor het Nederlandse damesten nis. rigens sloegen deze twee spelers twee ho mers, Rockwood zelfs twee achter elkaar. Starting-pitcher Gatti hield zes innings lang stand, maar zijn vervangers kwa men er niet aan te pas. Pat Kincaide was 'n sterke winnende werper die slechts drie honksiagen tegen kreeg. Wederom bleek de sterkte van de Grand Rapids Sullivans. Met superieur slagwerk en een betonnen defensie gaat deze ploeg de honkbalweek winnen. Ook dit maal speelden de Amerikanen foutloos en maakten zij als de Italianen eens ge vaarlijk dreigden te worden een schitte rend dubbelspel. De Italiaanse werper Gatti, de Italiaanse werper, die zich goed staande hield. Gatti stal overigens de show, want tijdens zijn optreden, dat tot de zevende slag beurt duurde, leek Italië een bijzonder eervolle nederlaag te gaan lijden. Een ho merun van Jack Benedict in de derde inning met Uhlmann aan boord leverde de Sullivans een vroege 2-0 voorsprong op, maar het duurde tot de zesde inning eer John Gallaway met een solo-homerun de score kon verhogen tot 3-0. In de zevende inning verving manager Cameroni zijn werper voor Lercker. Vanaf dat moment was het gebeurd met de eervolle score. Lercker rolde door de zevende inning heen, maar moest in de achtste inning homeruns incasseren van J. Benedict en M. Rockwood en deze tik ken waren inderdaad homeruns: de klap van Benedict bracht de bal over een licht mast op het parkeerterrein en dat is zelden voorgekomen in het Pim Mulier- sportpark. Er kwamen nog een tweetal Italiaanse werpers aan te pas cm de wed strijd tot een einde te krijgen. HAARLEM Tijdens de vijfde dag hebben de Grand Rapids Sulli vans hun supprematie ook in de twee de wedstrijd tegen Italië bewezen door met 100 te winnen. Alle runs werden gescoord op homeruns en hoewel de Italianen wederom tot goed veldspel kwamen, was er geen goed garen voor hen te spinnen. De avondwedstrijd, waarin de Antillia nen tijdens een prestige-duel een aan val deden op de tweede plaats van Nederland, werd in de laatste inning een bijzonder spannende aangelegen heid die eindigde in een 21 zege voor Nederland. Ton ter Neuzen won zijn tweede wedstrijd na een ondraag lijk spannende finale en leverde hier mee voor het eerst het bewijs dat hij ook mentaal opgewassen is tegen top- honkbal als hij daarvoor geheel ge spaard wordt. De stand in de vierde Haarlemse honkbalweek is: Sullivans 48, Nederland 46, Antillen 42 en Italië 40. LONDEN Ondanks de sensationele omwenteling in de tenniswereld, waardoor dit jaar de organisatie van „open" toer nooien mogelijk werd, dreigt een nieuwe confrontatie tussen het beroeps- en het amateurtennis. Het grote geschilpunt is de nieuwe categorie van geregistreerde spe lers. Op de achtergrond speelt echter een dreigende controverse tussen de interna tionale tenrüsorganisatie en de promotors, die in de oude toestand in de wereld van het proftennis almachtig waren, maar nu bij de organisatie van toernooien de con currentie ondervinden van de nationale bonden. De ILTF heeft er geen geheim van ge maakt de organisatie van proftoernooien aan de controle van promotors als Jack Kramer, George Maccall of Lamar Hunt te willen onttrekken. Een eerste stap daar toe was het instellen van de open toer nooien, waartoe de ILTF in maart besloot. De promotors op hun beurt stellen dat als de nationale bonden toernooien voor profs én amateurs mogen organiseren, aan hen de promotors moet worden toegestaan hetzelfde te doen. Bovendien verklaarde Jack Kramer: „De geregistreerde spelers eten de profs de kaas van het brood, ter wijl zij tegelijkertijd hun amateurvoor- rechten behouden. Het kan noodzakelijk worden dat profs zullen weigeren naast gereigistreerden te spelen". In november zou het tot een uitbarsting kunnen komen. Kramer organiseert dan een groot indoor-toernooi met een record hoofdprijs van 12.000 dollar. Hij wil daar voor naast de beste profs ook een paar amateurs uitnodigen. Kramers toernooi zou dan samenvallen met een nieuw ama- teurtoemooi op overdekte banen om de Dewar-beker. Kramer wil verder ook amateurs contracteren voor zijn „toernooi der kampioenen". Kramer zei: „De tennis- organisaties hebben gezegd dat ze zullen proberen ons eruit te werken. De promo tors moeten zich nu afvragen hoe zij dat kunnen verhinderen. Het antwoord is: nog meer amateurs te contracteren en de ran gen van de amateurs nog meer te verzwak ken. We bevinden ons midden in de strijd om de controle". OKKER Die controle strekt zich vooral uit over de categorie geregistreerden. Tom Okker en Santana zijn de meest omstreden ge vallen uit die groep. Beiden zijn officieel amateur, maar Okker heeft onlangs in eeu maand 4200 dollar aan geldprijzen ontvangen met goedkeuring van de KNLTB en Santana geniet een zeer ruim salaris als directeur van de tennisafde- ling van Real Madrid. De controverse kan in volle hevigheid losbarsten als Kramer beide spelers inderdaad voor zjjn toernooien uitnodigt. Okker en San tana hebben dan de goedkeuring nodig van hun nationale bonden, beide aange sloten bij de ILTF. De internationale federatie heeft echter de lijst van open toernooien voor dit jaar ai vastgesteld en verklaard geen toestemming te zullen geven voor meer. STOCKHOLM. De Zweed Peter Feil heeft gisteren het Europees record op de 200 meter vlinderslag overgenomen van zijn landgenoot Ingvar Erikson. Peter Feil legde de afstand af in 2 minuten 8.1 seconden. Het oude record van Erikson dateerde van vorig jaar augustus en stond op 2 minuten 9.4 seconden. De uitslagen: Herenenkelspel, eerste ronde: K. Watanebe (Japan)Erhlich (Ned.) 6-1 6-1, Hajer (Ned.)Pretorius (Z.-A.) 6-2 8-6, See- gers (Z.-A.)Sangitan (Indon.) 6-4 6-4, Van Min (Ned.)Luyk (Ned.) 7-9 6-4 11-9. Crealy (Austr.)De Koning (Suriname) 6-4 6-3, Hui- zinga (Ned.)Lissauer (Ned.) 6-1 6-4. Schnei der (Ned.) Adama van Scheltema (Ned.) 6-4 6-3, Van Gelder (Ned.)Welschen (Ned.) 6-3 3-6 6-1. Saya (Italië)Scholtz (Ned.) 8-6 6-0. Nijeboer (Ned.)Lautenschlager (Ned.) 6-2 6-3, I. Watanabe (Japan)Hartog (Ned.) 6-4 6-1, Van Eijsden (Ned.)Thung (Ned.) 0-1 6-0. Tweede ronde: Gorostiaga (Bolivia)— Fleury (Ned.) 4-6 6-2 6-3. Okker (Ned.) Stradmeyer (Ned.) 7-5 6-3, K. Watanabe (Jap.)Van Min (Ned.) 6-3 6-4, Gulyas (Hong.)Seegers (Z.-A.) 6-2 6-1, Giltinan (Austr.)Van Eijsden (Ned.) 6-0 8-6, Bu ding (W.-Dld.)Soeters (Ned.) 6-3 5-2. Ha jer (Ned.)—Crealy (Austr.) 1-6 6-3 8-6, Titiac (Roem.)Huizinga (Ned.) 6-4 6-0, Pokorn.v Oost)—Schneider (Ned.) 6-4 11-9, Maud (Z - A.)—Van Gelder (Ned.) 6-4 6-2. Alexander (Austr.)Elsenbroich (W.-Dld.) 6-1 1-6 6-1. Mandarino (Braz.)Rees (Z. -A.) 6-2 6-2. L. Watanabe (Jap.)Nijeboer (Ned.) 6-0 6-4. Saya (Italië)—Breetzke (Z.-A.) 6-3 6-4. Kodes (Tsj.sl.)Boerma (Ned.) 6-2 6-1. Herenenkel- spel: derde ronde (achtste finales): Okker (Ned.)—Gorostiaga (Bol.) 6-8 6-4 6-1. Gulyas (Hong.)Giltinan (Austr.) 6-2 6-3. Maud (Z - A.)—Alexander (Austr.) 7-5 6-4. Heren dub belspel eerste ronde: Huizinga/Stradmever (Ned.)—Thung/Lautenslager (Ned.) 8-4 6-1, Van Min/Soeters (Ned.)Landsdorp/Rapange (Ned.) 3-6 6-1 6-4, Blaas/Welschen (Ned.)— Adema van Scheltema/Boerma (Ned.) 6-3 6-3. Van Gelder/Rees (Ned./Z.-A.)Nijeboer/ Luyk (Ned.) 6-3 11-9, Damesenkel eerste ronde: Judy Tegart (Austr.)Koosje de Jongh (Ned.) 6-3 6-3, Trudy Groenman (Ned.) Maria Diaz (Braz.) 6-1 6-0, Mevr. Kodes (Tsjsl)Marian Brummer (Z.-A.) 6-4 6-4, Joanne Venturino (Fr.)Astrid Suurbeek (Ned.) 7-5 3-6 6-2, Tweede ronde: Pat Walk den (Z.-A.)Eva Lundquist (Zw.) 6-2 6-3, Margaret Court-Smith (Austr.)—Maria Aubet (Sp.l 6-1 7-5, Trudie Groenman (Ned.) Michelle Kahn (Belg.) 6-1 6-0, Maria Guzman (Ecuador)Ietie v. d. Zee (Ned.) 6-3 5-7 6-3, Pat Walkden (Z.-A.)Mevr. Nielsen-Linder (Ned.) 6-2 6-3. Lesly Hunt (Austr.)Anne- mieke Blom (Ned.) 6-3 6-4. Mevr. Court-Smit (Austr.)Dita IJspaard (Ned.) 6-0 6-0. Maria Aubet (Sp.)Mevr. Blom-Diemer-Kool (N.) 6-3 6-2, Kerry Harris (Austr.)Noortje Biom (Ned.) 4-6 8-6 6-3, Mevr. Kahn (B.)Mevr. Baars-Wienese (Ned.) 6-3 6-3, Mevr. du Plooy-Van Zijl (Z.-A.)Tine Zwaan (Ned.) 6-2 6-2. Eva Lundquist (Zw.)Brenda Kirk (Z.-A.) 7-5 6-1. Marijke Janssen (Ned.)Rita Giscafre (Arg.) 6-2 6-0. Mevr Veentjer- Spruyt (Ned.) -Sue Petersen (Br.) 6-4 6-2. Judith Tegart (Austr.)Maria Guzman (Ecu.) 6-1 6-3. Cor Schediwy W.-Dld.)—Els Veent- jer-Spruyt (Ned.) 8-6 1-6 6-3, Marijke Jansen (Ned.)Lesley Held (Austr.) 6-3 6-2, Joanna Venturino (Fr.)—G. Harris (Austr.) 6-2 7-5. Damesdübbelspeleerste ronde: Walken/Du Plooy (Z.-A.)Venturino/Giscafre (Fr./Arg 6-3 6-0.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 17