Okker enige Nederlander Ook Antillianen konden Sullivans niet stuiten in Grand Rapids zegetocht overgebleven in Melkhuis je Alhouse: Sullivans zijn te kloppen „Rustige race" voor de Stormvogel Buding klopte Jan Hajer Touringteam van MCC stelde zege op Flamingo's laat veilig Sjamkowitsj haalde anderhalf punt uit afgebroken partijen Tour 1969 met merken teams HONKBALWEEK IN CIJFERS Programma NOG DRIE WEDSTRIJDEN Matt Rockwood op kop met .461 Twaalfde titel voor Faggin Redpath miste century net VRIJDAG 26 JULI 1968 15 - illliaiiiBS HAARLEM. Bill Alhouse zit weer op de tribune. De Amerikaanse adviseur van de Koninklijke Nederlandse Honk- balbond was tijdens het eerste weekeinde coach op het eerste honk, omdat Wim Geestman met het Nederlands B-team naar Engeland was. Geestman kwam maandag terug en dinsdagavond was hij van de partij tegen de Sullivans. Bill Al house zat op de tribune en zag tot zijn grote genoegen dat zijn voorspelling „de Sullivans zijn niet onverslaanbaar" werd bewaarheid. Het Nederlands team werd toch verslagen, zodat deze visie enigszins betwistbaar wordt. Bill Alhouse zegt er het volgende van: „De Sullivans wonnen de wedstrijd door drie homeruns en vier dubbelspelen Bei de ploegen kregen kansen, maar de Ne derlandse scoringskansen werden te niet gedaan door dubbelspelen, Die dubbel spelen werden goed uitgevoerd, maar dat de kansen zich voordeden, is ook een kwestie van geluk. Beide ploegen gaven vijf honkslagen, drie van de vijf Sullivans- hits waren homeruns. Ook dat kan een kwestie van geluk zijn. Ik wil de zege van de Sullivans niet kleineren, maar ik blijf beweren dat als het Nederlands team in de volgende ontmoeting zaterdag middag - eens alles mee heeft dan zit er een zege in". Sullivans: 1-0-1-0-0-0-0-2-0 4 Werpersresultaten: Antillen: Sam Ja cobs 9-2-7 (7 inn.), Raymundo Ras mijn 2-0-4 (2 inn.). Sullivans: Bob Gebben 7-4-3 (7 inn.), Carlo Angelo 2-2-1 (2 inn.). Fouten: Antillen 4, Sullivans 1. Homeruns: Sullivans: Uhlmann (3). Be nedict (8). Beste slagman: Antillen: Victor Albus en Sam Jacobs .333. Sullivans: Carl Angelo 1.000. (Van een speciale verslaggever) TRAVEMüNDE Zeven dagen heeft het Nederlandse zeiljacht „Stormvogel" zonder contact met de buitenwereld over de Atlantische Oceaan gezwalkt. De weerslag daarvan op het vasteland was een groeiende ongerustheid, maar er blijkt niets aan de hand te zijn ge weest: geen noodtoestanden, geen ziek tes, niets van dat alles. Het ging alle maal van een leien dakje. Het enige wat er, nu de „Stormvogel" donderdag de haven Travemünde schoon en onge havend is binnengelopen, nog van te vertellen valt is dat de radiozender stuk was. „We konden wel luisteren, maar niets zeggen", vertelt een paar mijl buiten Travemünde aan boord van de „Stormvogel", eigenaar Cornelis Bruynzeel. We varen de laatste mijlen met hen mee. De 68-jarige heer Bruyn zeel zit zelf achter het roer een uit zondering. „Want", zo vertelt hij, „nor maal zit één van de twee „watch-cap- tains" aan het roer. Samen met deze mannen bepaal ik de wedstrijdtaktiek". Alle kansen voor de „Stormvogel" op 'n eerste of zelfs tweede of derde plaats in deze race van de Bermuda-eilanden naar Travemünde zijn volledig verke ken. Niet alleen kwam het Amerikaan se jacht „Ondine" anderhalf uur eer der (om 10 uur) in Travemünde aan, door de zware handicap die er op de „Stormvogel" ligt, de zwaarste van al le 33 deelnemende schepen, is de „Stormvogel" volgens de gecorrigeer de tijden (echte tijd minus toegekend voordeel) dagen achter op de winnaar. De heer Bruynzeel blijft er uiterlijk onbewogen onder. Met zachte stem geeft hij zijn orders aan de bemanning, 13 jongemannen en één jonge vrouw. Deze jonge vrouw is de blonde en bekoorlij ke 25-jarige mevrouw Lotta Lindeborg uit Stockholm, die samen met haar man Peter al drie jaar deel uitmaakt van de vaste bemanning van de „Storm vogel". Zij was secretaresse en de heer Lindeborg is econoom, maar het varen bevalt ze beter. Lotta Lindeborg zorgt voor de inkopen van de voeding en de drank en zij is gedurende de reis de kok. De bemanning bestaat verder uit jonge Amerikanen, Engelsen, Zweden en Duitsers. De voertaal is Engels. De heer Bruynzeel vertelt over de race: „Het was een heel rustige race en ook een merkwaardige; er was nooit sterke wind, waardoor we nooit konden uit lopen, hoewel we de meeste tijd voor lagen. Er was gewoon nooit tijd om uit te lopen, want steeds kwam je in een windstilte en liep de rest weer op ons in. „De Ondine" ging ons toch pas 100 mijl voor de finish voorbij". De heer Bruynzeel woont sinds 1949 in Zuid-Afrika in Stellenbosch. Zijn schip voert de Nederlandse vlag. Het is een ontwerp van de bekende Neder landse botenbouwer Van der Stadt, maar de „Stormvogel" werd gebouwd in Zuid-Afrika. „Ik heb, op een uitzon dering na, altijd jachten van Neder lands ontwerp gehad", zegt de heer Bruynzeel, die al in 1937 met het oce aanracen begon. Het officieuze klassement is: 1. Stel la Polare (Italië) de 3500 zeemijl in 21 dagen, 13 uur, 27 minuten en 32 seconden, (gecorrigeerde tijd: 19.22.54, 32), 2. Germania (W-Dld) 21.12.54.44 (20.05.32,53), 3. Kialoa (V.S.) 21.09.42.45 (20.14.34.47), 5. Stormvogel (Nederland) 21.08.27,28 HILVERSUM. Het internationale tennistoernooi van Hilversum is na don derdag in de enkelspelen nog slechts een klein beetje nationaal. Alleen Tom Ok ker die uit de kwartfinales nog een ach terstallige partij tegoed heeft, is nog in de strijd. De tegenstander van Okker is nog niet bekend, want de Tsjech Kukal werd donderdag pas laat in de middag geschrapt voor het enkelspel, omdat hij nog steeds niet was gearriveerd. Zijn oor spronkelijke tegenstander, de Australiër Dent, moet na een papieren overwinning op Kukal nog uitkomen tegen de Japan ner K. Watanabe. Jan Hajer verdween uit het toernooi door een nederlaag tegen uitgeschakeld door Istvan Gulyas. Be halve de Hongaar mogen de Zuidafrikaan Robert Maud en de Tsjech Jan Kodes zich halve finalisten noemen. Trudy Groenman en Marijke Jansen beëindigden (Van onze honkbalmedewerker) HAARLEM Ook de Nederlandse Antillen hebben de Grand Rapids Sullivans niet kunnen stuiten op hun zegetocht in de Haarlemse honkbal- week. Onze rijksgenoten kregen veel steun van de 2.500 toeschouwers en beperkten de schade tot 40 achter het werpen van Sam Jacobs die in de achtste inning plaats maakte voor Raymundo Rasmijn. Een eervolle nederlaag dus, maar ditmaal geen heldenfeiten van de Antillianen, om dat de Amerikaanse overmacht te groot was. Wel weer een spectacu laire vangbal van Wilfred de Caster die Rich Uhlmann in de zevende in ning uitschakelde. Uhlmann sloeg in deze wedstrijd zijn vierde homerun. Jack Benedict had voor de vijfde maal recht op een ererondje. In een kil stadion startten de Antillianen niet erg gelukkig, want Uhlmann kon in de eerste inning al scoren dankzij een fout van catcher Halabi en in de tweede inning maakten de Antillianen eveneens twee fou ten die echter niet werden afgestraft door te gewaagd honklopen. Sam Jacobs die met slechts twee dagen rust weer op de heuvel kwam. kreeg in de derde inning een homerun tegen van Rich Uhlmann (2-0) Daarna werd de Antilliaanse verde diging sterk en dat werd gewaardeerd door het publiek die de Antillianen duidelijk tot favoriet koos. De schitterende finale m Zaterdag 27 juli, 15 uur: Sullivans—Nederland. 20 uur1 Nederlandse AntillenItalië. Zondag 28 juli, 14.45 uur: Prijsuitreiking en officiële sluiting 15 uur: ToemooiwinnaarAll Stars-team HAARLEM Ondanks hevig ver zet van de Antilliaanse ploeg die zich definitief van de steun van het Haar lems publiek heeft verzekerd, won de ploeg van Bob Sullivan met 40. Sam Jacobs en Raymundo Rasmijn hielden de score laag, maar van wer kelijke spanning is geen sprake ge weest, omdat de Sullivansverdediging te sterk was. De Amerikanen maak ten wederom twee dubbelspelen. De stand luidt nu met nog drie wed strijden voor de boeg Sullivans 510, Nederland 46, Antillen 52, Italië 40. van de wedstrijd van de vorige dag zal daaraan niet vreemd zijn geweest. Jacobs hield de zaken verder goed in be dwang en dwong bewondering af. In de achtste inning opende Jack Benedict ech ter met een homerun en dat knakte Sam Jacobs. Hij wierp nog twee wijdballen op zijn volgenae tegenstander, maakte toen een veelbetekenend gebaar naar de Antil liaanse dugout en Raymundo Rasmijn kwam op de heuvel. Matt Rockwood gaf een honkslag nadat Galloway op 3 sl. was gesneuveld en scoorde op een tweehonkslag van Hofmann (4-0). Aanvallend maakte de ploeg van Victor Elhage weinig klaar. Werper Bob Gebben kreeg slechts drie honkslagen tegen en maakte in de achtste inning plaats voor clown Carl Angelo die in de eerste inning stond te coachen met een gevarenlamp onder zijn jacket. HAARLEM De Sullivans-speler Matt Rockwood heeft de leiding geno men in het klassement om de eerste prijs vooi de beste slagman. Met zes honkslagen uit 13 beurten behaalde hij het gemiddelde van .461. Hij wordt op de voet gevolgd door zijn teamgenoot Uhlmann met .450 (9 uit 20). De Neder landers Hamilton Richardson (.412) en Boudewijn Maat (.385) nemen de derde en vierde plaats in. Jack Benedict sloeg met zijn vjjf homeruns niet minder dan 10 punter binnen. Rick Uhlmann volgt hem op de voet met vier homeruns en zes binnengeslagen punten. Uhlmann scoorde ook de meeste runs. het toernooi volgens verwachting in de kwartfinales. Trudy Groenman was niet bestand tegen Margaret Court-Smith (1-6 3-6) en Marijke Jansen ondervond de kracht van Pat Walkden (6-3 6-4). De andere halve finalistes bij de da mes zijn Annette du Plooy-van Zyl en Judy Tegart. De verrassing van donderdag was de nederlaag van de 29-jarige Roemeense sportleraar Ion Tiriac, als nummer twee geplaatst, tegen de Zuidafrikaan Robert Maud. Deze eerste wedstrijd van Maud tegen een Roemeense tennisser was een primeur van „Hilversum". Zoals bekend trok Roemenië zich terug voor het Davis Cup-toernooi, toen Zuid-Afrika als tegen stander naar Boekarest moest komen. Op het Melkhuisje stonden Tiriac en Maud wel tegenover elkaar. Opvallender nog was dat Tiriac en Maud naast elkaar staand in het dubbelspel zeer gemakkelijk wonnen van Stradmeyer en Huizinga, doordat het organisatiecomité geen reke ning heeft gehouden met de gedachten van Roemenië over Zuid-Afrika. De beminnelijke Braziliaan Edson Man- darino is in zijn partij tegen Kodes wat nonchalant met de kansen omgesprongen. In de eerste set liet hij op 6-5 de gelegen heid voorbijgaan om de winst te grijpen, waarna Kodes snel drie games achter elkaar binnenhaalde. De tweede set maakte Mandarino die fout niet en begon via 6-3 met gelijke mogelijkheden aan de beslissende reeks. Zowel op 5-4 als op 6-5 was Mandarino aan het slot van een boeiende, aantrekkelijke en snelle partij nog maar een slag van de overwinning af. Beide keren wilde de „afmaker" niet van zijn-racket komen. Jan Kodes, 23 jaar, minder artistiek, minder briljant ook, maar uiterst degelijk, kreeg op 7-6 een voorsprong en voltooide de partij winnend na zijn eerste wedstrijdpunt. De derde en laatste van de kwartfinales ver liep uiterst merkwaardig. Vrij kort na het begin van de strijd sloeg Istvan Gu lyas zijn racket stuk, nam een ander maar kon met het nieuwe wapen geen beslis sende aanval inzetten. Buding greep de eerste set snel met 6-1 en liep in de tweede uit tot 3-0 eer Gulyas nog eens besloot van racket te verwisselen. Het hielp. Plotseling weer zeker spelend en zelfs van tijd tot tijd zijn favoriete posi tie aan de achterlijn verlatend, won Gu lyas de tweede set met 6-4 en de derde in de kortste keren met 6-2. Buding had in de ochtenduren Jan Ha jer uitgeschakeld. Nederlands tweede man had de eerste set nodig om warm te lo pen (2-6) maar bleek in de tweede volle dig opgewassen tegen de Westduitse Davis Cup-speler. Hij nam zelfs een voorsprong van 2-0 maar werd na 3-3 toch weer ge passeerd door de forse Duitser, die op Met een sliding heeft Jack Benedict geprobeerd een punt te scorenmaar catcher Halabi heeft hem kunnen uittikken. VARESE. Leandro Faggin is gister avond in Varese voor de twaalfde achter eenvolgende maal Italiaans kampioen op de achtervolging bij de professionals ge worden. Faggin reed de vijf kilometer in 6 minuten en 18.4 seconden, een gemid delde van 47,690 km.'u. Giacomo Fornoni eindigde in 6.28.1 als tweede. (Van onze cricketmedewerker) AMSTELVEEN. Het touring-team van de MCC heeft er in zijn derde ontmoe ting met het elftal der Flamingo's op het VRA-terrein te Amstelveen de span ning tot de laatste bal van de wedstrijd ingehouden, doch toen werd met nog drie wickets in handen de zege veilig gesteld. Dat dit treffen uiteindelijk nog een zeer spannend slot opleverde was voor namelijk het werk van de SSCC-er Jeroen (Van een medewerker) AMSTERDAM De schaakmeesters in het I.B.M.-tcernooi konden gisteren vrij wel op hun lauweren rusten, slechts de Russische eyuipe was fors in touw. 's Mid dags vochten Sjamkowitsj en Kotov hun eindspel uit. dat de zwartspeler zowaar remise hield 's Avonds won Sjamkowitsj tegen Kujjpers. Kotov en Jongsma braken opnieuw af. Het betreft hier een dame eindspel, dat veel tijd vraagt. In de mees- tergroep werd HartochScholl een in- haaipartij remise, terwijl Gereben tegen Czerniak capituleerde. Stand na acht ronden in de grootmees- tergroep: 1. Kavalek (Tsj.) 6; 2. Ivkov (Joeg.) 5'/2; 3. en 4. Bronstein (Rusl.) en Sjamkowitsj (Rusl.) 5; 5. en 6. Ciric (Joeg.) en Ree (Ned 4V2; 7.-11. Langeweg (Ned.), Donner (Ned.), Lengyel (Hong.), Bilek (Hong.), Marovic (Joeg.) 4; 12. Bouwmees ter (Ned.) 3; 13. en 14. Jongsma (Ned.) en Kotov (Rusl 2'Is en 1 afg.; 15. Kuijpers (Ned.) 2V2; 16 Zuidema (Ned.) 2 puften. Meestergreep: 1. Tatai (Italië) 7Vi; 2. Lutikov (Rusl.) 6; 3. en 4. Hartoch (Ned.) en Smederevac (Joeg.) ö'/s; 5. en 6. Medina (Sp.) en Van Scheltinga (Ned.) 4; 7 Gere ben (Zwits.) 3l/s; 8 en 9. Czerniak (Israel) en Scholl (Ned.) 3; 10.-12. Bakker (Ned), Van Geet (Ned.) en Van Oosterom (Ned.) 2 punten. Zweerts, die op magistrale wijze een one man-show ten beste gaf en met niet minder dan twee zessen en twaalf vieren 88 runs op het bord bracht. Daar de overige batslieden er echter nauwelijks aan te pas kwamen, brachten de Flamin go's het in hun tweede innings niet verder dan 146. Hun eerste innings leverde 175 runs op en daar de MCC na de eerste speeldag bij een stand van 130 voor 4 te hebben beëindigd een kwartier na de hervatting op 153 voor 7 gesloten had, kregen de Engelse gasten tot taak in 160 minuten 171 runs voor de overwinning te scoren. Na in het begin enigszins op het tijd schema te zijn achter geraakt slaagden de geroutineerde MCC-batslieden er in het laatste half uur in de zege in het vooruitzicht te stellen, doch 't moest tot de laatste bal duren, voordat de overwin ning een feit werd: 171 voor 7. In de Flamingo-aanval hielden de Rood en Witters Onstein, die 22 over bowlde en 1 voor 77 nam, en Wijkhuizen, die met 4 voor 47 in 18 overs het meeste succes had, de MCC-batslieden geruime tijd on der bedwang. Gale (37) bracht ook nu weer een forse score in de boeken. Ook Endean (28) en Murray (27) kwamen met goede scores voor de dag, doch uiteindelijk was het Duff, die met gedurfd spel de MCC naar de overwinning voerde om zelf met 37 not out te blijven. Heren enkelspel: 3e ronde: Tiriac (Roem.) Pokorny (Oost.l 9-7 6-2, Mandarino (Braz.) Saya (It.) 6-1 6-1, Kodes (Tsjsl.)Iseo Wa tanabe (Jap.) 6-1 6-1, Buding (W.-Dld.) Hajer (Ned.) 6-2 7-5. Kwartfinales: Gulyas (Hong.)—Buding (W.-Dld) 1-6 6-4 6-2, Kodes (Tsjsl.)Mandarino (Braz.) 9-6 3-6 8-6, Maud (Z.-A.)Tiriac (Roem.) 6-2 9-7. Dames enkelspel: 2e ronde: Annette du Plooy (Z.-A.)Joanne Venturino (Fr.) 6-1 6-0. Annette du Plooy (Z.-A.)J. Kodes (Tsjsl.) 6-2 6-1. Kwartfinales: Pat Walkden (Z.-A.)Marijke Jansen (N.) 6-3 6-4. Judy Tegart (Austr.)Kora Schediwy (W.-Dla.) 6-3 6-2. Margaret Court (Austr.)—Trudy Groenman (Ned.) 6-1 6-3. Heren dubbelspel, le ronde: Iseo en Keis- hiro Watanabe (Jap.)De koning/Rapange (Sur/N.) 6-0 6-1, Hajer/Schneider (Ned.i— Hartog/Ehrlich (Ned.i 6-0 6-0. Tweede ronce: Mandarino/Okker (Braz./Ned.)'tan Min/ Soeters (Ned.) 6-2 6-1. Maud/Tiriac (Z.-A./ Roem.)Huizinga/Stradmeyer (Ned.) 6-3 6-0, Gorostiaga/Velly (Bol.)-Carner/Pretorius (Z.- A.) 6-4 6-2, Scholtz/Van Eijsden (Ned.)- Seegers/Breetzke (Z.-A.) 8-6 6-2, Crealy/Gil- tinan (Austr.)Scholtz/Van Eijsden (Ned.) 9-7 6-1, Gulyas/Pokorny (Hong./Oost 1Ha jer/Schneider (Ned.) 3-6 7-5 11-9. Kodes/ Kukal (Tsj.)Saya/Santigan (It./Ind.) 6-4 6-4, Buding/Elschenbroich (Did.)Gorostia- ga/Fleury (Bol./Ned.) 6-0 7-5. I. en K. Wata nabe (Jap.)Van Gelder/Reed (Ned./ZA.) 6-0 6-3, Alexander/Dent (Austr.)Blaas/Wel- schen (Ned.) 8-6 6-2. Dames dubbelspel eerste ronde: Betty Stö- ve/Trudy Groenman (Ned.)-Marianne Drum mer/mevr. Blom (Z.-A./Ned.) 6-1 4-6 6-1. Ge mengd dubbelspel eerste ronde: Marijke Jan- sen/Gulyas (Ned./Hong.)-Nicky Vos/Huizin- ga (Ned.) 6-1 6-2. Judy Tegart/Crealy (Au str.)Annemieke Blom/Luyk (Ned.) 3-2 6-4, Kora Schediwy/Elsehenbroich (Did.)Rita Giscafre/Gamer (Arg./Z.-A.i 6-4 6-4, Mevr. du PIooy/Maud (Z.-A.)Mevr. Nielsen/Po- korny (Ned./Oost.) 7-5 6-1, Eva Lundquist/ Tiriac (Zw./Roem.)Koosje de Jongh/de Ko ning (Ned./Sur.) 6-1 6-1. Sue Petersen/Soe- ters (Braz./Ned.)Kerry Harris/Giltinan (Austr.) 7-5 4-6 8-6. Mevr. Kodes/Kodes (Tsjsl.)Astrid Suurbeek/Dent (Ned./Austr. 1 6-3 6-3. Mevr. Court-Smith/Marijke Jansen (Austr ./Ned.)Brenda Kirk/Wendy Tomlin- son (Z.-A.) 6-0 6-2. Gemengd dubbelspel, eer ste ronde: Ietie van Leeuwen/I. Watanabe (Ned./Jap.)mevr. Baars—Wienese/Goronsti- aga (Ned.'Bol.) 4-6 6-1 6-1. Wendy Tomlin- son'Seegers (Z.-A.)Mevr. Blom/Lauten- schlager (Ned.) 6-4 7-5. Lesley Hunt/ Alex ander (Austr.)Dita IJspaard/Sangitan (In.) 6-0 6-3. Marianne Brummer/Breetzke (Z.-A.) Noortje Blom/Van Gelder (Ned.) 10-12 6-2 6-2. Mevr. Veentjer-Spruyt Van Eijsden (Ned.) Brenda Kirk/Rees (Z.-A.) 6-3 6-0, Maria Jose Aubet/Maria Guzman (Sp./Ecu.)Koos je de Jongh/Sue Petersen (Ned./Braz.) 6-2 6-1. Judy Tegart/Astrid Suurbeek (Austr./ Ned.)Mevr. Kodes/Noortje Blom (Tsjsl./ Ned.) 6-1 6-4. eigen service daarna steeds een voor sprong nam. Hajer, goed serverend, werk te de achterstand een paar keer weg, maar bleek te sportief. Na 5-5 maakte de scheidsrechter een fout in zijn voordeel. Hajer wilde er geen gebruik van maken en sloeg de volgende bal opzettelijk fout, dat gebaar, bleek later, kostte hem de game. De volgende zou de laatste zijn. Buding nam een voorsprong van 40-0 op de opslag van Hajer en liet de Nederlan der slechts één wedstrijdpunt overleven. PARIJS. Vertegenwoordigers van de Franse bladen l'Equipe en Le Parisien Libre, die de supervisie hebben over de Tour de France, zijn gisteren tijdens een informele bijeenkomst in Parijs met woordvoerders van de Franse sportieve groeperingen in principe overeengekomen van de Tour de France 1969 weer een merkentour te maken. De Tour de France is de laatste twee jaar gehouden met de landenformule. Van 1962 tot en met 1966 werden alleen fabrieksploegen toegelaten tot het deelnemersveld. LEEDS. Op de eerste dag van de vierde testmatch tussen Engeland en Australië, die in Leeds wordt gehouden, hebben de gasten, dankzij 92 runs van Ian Redpath en een aantal Britse veld- fouten, een stand opgebouwd van 258 voor vijf. Engeland, dat deze wedstrijd moet winnen, om de hoop levend te houden de Ashes te heroveren, had verschillende kansen de strijd een ander aanzien te geven. Ze werden echter ongebruikt ge laten Redpath sloeg in de 3V2 uur dat hij aan bat vertoefde 14 vieren. De century, die hij net miste, zou zijn eerste zijn ge weest in twee-en-twintig testwedstrijden. KNOKKE Nederland heeft na de eer ste dag van de wedstrijd voor de halve fi nales van hei toernooi om de Coupe Galea tegen België een 2-1 voorsprong. In het eerste enkelspel van dit evenement voor spelers beneden 21 jaar won Jan Hordijk met. 6-3. 3-6 7-5 van Marneffe Fred Hem mes verloor daarop ook in drie sets van Mignot. Latei bleven Hordijk en Hemmes in het dubbelspel met 6-3, 6-3, 7-5 de baas over Mignot en Marneffe.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15