Veel liefs en kusjes Die knotsgekke Zweden in hun vrolijke films if I b UITGAAN IN HAARLEM® *4* Negen Muzen Spanning met de Saint en De ring S"ortc)enó Televisie-vanavond Radio-zaterdag TV vrijdag TV zaterdag VRIJDAG 2 6 JULI 196 8 7 99 99 DE KRACHT VAN JONAS CORNELL Geen yeelzeggender bloem dan de Roos. Nu ruime aanvoer. Tal van variëteiten. Voor een leuke prijs. Rozen brengen sfeer! is» Ii \ew ork Philharmonic 20 september in Amsterdam Griek regisseert bij de Haagse Nieuwe Komedie <89 Vliegende camera Wij Fransen DAT DE ZWEDEN geen vrolijk volkje zijn hebben we kunnen leren uit de films van Bergman en Mai Zetterling, om nu maar een paar van de zwartgalligste filmers uit dat land te noemen. Die geestesgesteldheid bleek trouwens vroeger al uit de bekende trilogieën, waarin onder de eeuwig ruisende bomen de somberste drama's zich afspeelden. Toch heeft vooral de Zweedse film van de laatste tijd ons laten zien dat er onder een jongere generatie van filmers meer behoefte aan lachen bestaat en al had in de meeste gevallen hun humor een wat bittere bijsmaak en al kon men ze voortdurend op ironie en spot betrappen, de zwaarwichtigheid en het duistere symbolisme van hun leermeesters waren grotendeels verdwenen. DE VORIGE WEEK hebben we in het Haarlemse programma de film „Oy, oy,' oy" kunnen signaleren als een Zweeds voorbeeld van het dwaze, kolderige genre, meer films, hoewel minder absurd, staan ons in de komende weken uit het hoge Noorden te wachten. Zo draait op het ogenblik in Amsterdam (Leidseplein Theater) „Veel liefs en kus jes", een lichtelijk ironische titel voor een huwelijkskomedie met een cynische ondertoon; terwijl binnenkort de veel be sproken Zweedse film „I'm curious" van Vilgot Sjöman te verwachten is die veel minder het broeiende sexdrama blijkt te zijn dan uit buitenlandse perscommenta ren viel op te maken, maar veel meer een vaak briljante satire is op het poli tiek geëngageerd zijn. „VEEL LIEFS EN KUSJES", het debuut van Jonas Cornell, lijkt een beetje op „The servant", een Engelse film die des tijds door Joseph Losey gemaakt werd naar een scenario van Harold Pinter, in zoverre ook in deze film sprake is van de omkering van een dienstverband, van de knecht die meester wordt en zijn voor malige heer in een ondergeschikte positie manoeuvreert. Bij Cornell voltrekt dit proces zich echter in een minder zwoele en van sexu- ele motieven doortrokken sfeer dan bij Pinter, hoewel ook in „Veel liefs en kus jes" de viriliteit van de echtgenoot in twijfel wordt getrokken. Zijn vrouw ver gelijkt hem zelfs met de goedkope ijsjes die zij in haar jeugd kocht. En als in dit huwelijk de bohémien-schrijver John zijn intrek neemt, duurt het niet lang of echt genoot Max moet zelfs zijn plaats in bed afstaan aan de vriend die hijzelf, om welke reden ook, in huis heeft gehaald. Oorspronkelijk zijn het herinneringen aan een schoolvriendschp die Max doen besluiten de wat zielig rondzwervende John tijdelijk gastvrijheid onder zijn dak te geven. John is net door een vriendin de deur uitgezet en hij neemt het aanbod van zijn vriend met beide handen aan, ook al blijkt van hem als tegenprestatie enig huishoudelijk werk verwacht te wor den. Met grote vaardigheid schikt hij zich in zijn nieuwe leven, brengt het echtpaar behendig het ontbijt op bed, knapt nog andere karweitjes op als de man naar zijn herenmodezaak gaat en de vrouw over dag op haar atelier bezig is met het maken van modefoto's en tracht in zijn vrije tijd op zijn enig bezit, een oude schrijfmachine, de roman van zijn leven te tikken. Het is op die manier gedurende een tijd een gezellig en onschuldig „mé nage a trois", totdat ook John verliefd wordt en met een hoogblonde typiste naar huis terugkeert en nu op zijn beurt be diend wenst te worden. De lichte jaloezie die het meisje bij Max' vrouw oproept, maakt haar dan rijp om het volgende slachtoffer van John te worden. ADVERTENTIE 817 Geen bigamie. Een gerechtshof te Rome heeft de 33-jarige Italiaanse filmster Sophia Loren en haar echtgenoot, de ge scheiden filmproducent Carlo Ponti, niet schuldig bevonden aan bigamie. De uit spraak vie' na een proces van vijf jaar. Het vorig jaar verklaarde een andere rechtbank het in 1957 tussen Loren en Ponti in Mexico bij volmacht gesloten huwelijk nietig. Moskou in foto's. In de Van Houweningen- school in Amsterdam is een fototentoon stelling „Moskou 1917-1967" te zien tot en met 7 augustus. De foto's geven een overzicht van de groei en het leven van de Russische hoofdstad gedurende de vijftig jaar die verlopen zijn sinds de oktoberrevolutie van 1917. op het humoristische vlak ligt vooral in zijn eigenaardigheid niets voor te be reiden van zijn grappen, die daardoor door hun onverwachtheid sterker werken dan zij verdienen. Zelfs in de keuze van zijn acteurs laat deze jonge filmer zich leiden doof het principe van de verras sing. De acteur die de bohémien en Don Juan moet spelen mist uiterlijk alles om een dergelijke dubbelrol waar te kun nen maken, maar dit contrast tussen zijn voorkomen en de dingen die hij moeite- Huisknecht John bedreigt zijn vriend en werkgever met de douche in „Veel liejs en kusjes". loos bereikt, is opnieuw verantwoordelijk voor een groot deel van de komische wer king die van de film uitgaat. Veel lijn zit er overigens niet in „Veel liefs en kusjes" waaraan ogenschijnlijk zowel van de acteurs uit als van de kant van de regisseur nogal improviserend is gewerkt. Het is een dwaze, hier en daar nogal baldadige film geworden met veel losstaande „gags" en met een soort hu mor die niet altijd op onze golflengte afgestemd is. Maar dat is niet zo erg, want ook door films uit de komische hoek kan men een volk ontmoeten en zijn mentali teit peilen. De hier en daar te sterk aan gezette grappigheid die wat krampachtig aandoet, onthult bijvoorbeeld een bijna fanatieke behoefte om bevrijd te raken uit een te nauwsluitend patroon van con venties en van emotionele zelfbeheer sing, een verlangen om zo los en licht zinnig te kunnen zijn als de Fransen of zo dwaas te kunnen doen als de Angel saksen. De pogingen zijn er, men wil proberen af te komen van de loodzware ernst van Bergman en consorten, maar voor we de Zweden zo knotsgek zullen vinden als zij graag gezien willen worden, zul len we nog even geduld moeten hebben. Charles Boost AMSTERDAM. Het New York Phil harmonic zal op 20 september optreden in Amsterdam tijdens het Grand Gala. Het orkest vertrekt op 22 augustus uit New York naar België, waar het op 24 au gustus zijn eerste uitvoering zal geven in Gent tijdens het Festival van Vlaanderen. Op 25 augustus is Brussel aan de beurt. Die uitvoering valt samen met de vijf tigste verjaardag van Leonard Bernstein, die het orkest de afgelopen 10 jaar heeft geleid als dirigent en muziekdirecteur. Hij neemt aan het einde van dit seizoen ont slag en maakt nu zijn afscheidstoernee met het orkest. Bernstein was 25 jaar toen hij als vervanger van Bruno Walter voor het eerst met de New York Philharmonic optrad. Het orkest zal 24 uitvoeringen geven in tien landen, waaronder Israel. Londen is het laatste aan de beurt op 26 septem ber. Het programma vermeldt de volgende werken: de Vijfde symfonie van Mahler, de Symphonie fantastique van Berlioz, de derde Symphonie van Harris, de Derde Symphonie van William Schuman, de Sym fonie nr. 87 van Haydn en de ouverture ,Een Italiaanse in Algiers" van Rossini. (Van onze correspondent) DEN HAAG. De Griekse regisseur Minas Christidis zal binnenkort als gast bij het Haagse toneelgezelschap de Nieuwe Komedie van Aristophanes „De Ruiters" regiseren. De première van dit bijna 24 eeuwen oude blijspel gaat medio september in het Kurhauspaviljoen, waar de Nieuwe Ko medie in het komende seizoen zestig speelbeurten zal verzorgen. De decors voor deze voorstelling onder Griekse regie maakt Frank Raven. ADVERTENTIES <2oud - 2''i»er - c*forlcgeö - helium talent Gr. Houlilrul 6, HiirUm, Tal. 02500 -10616 HILVERSUM. Spanning zowel op het eerste net als op het tweede net. Op Nederland 1 de Saint die een „uit nodiging tot gevaar" aanneemt en over Nederland 2 een Britse blijspel rond een verloren verlovingsring. Op het eerste net gaan de Monkees een Chinees restaurant binnen om eens lekker te eten. Ze zitten dan meteen midden in een spionagekomplot, zodat Mickey en Peter door de Chinezen wor den vastgehouden en Dave en Mike pas op het laatste moment voor bevrij ding kunnen zorgen. De Vliegende Non moet als tegen prestatie het nichtje van Carlos Rami rez meenemen. Linda volgt haar op de weg door de parochie en raakt zo onder de indruk dat ze ook non wil worden. Zuster Bertrille geeft haar nu allerlei nare karweitjes in de hoop, dat deze bevlieging van Linda spoedig over is. Het lukt zuster Bertrille niet en zelfs de vader en moder van Linda kunnen haar niet van gedachte doen verande ren. Dan moet zuster Bertrille het maar over een andere boeg gooien. In het avondprogramma eerst een uurtje spanning met de Saint in de aflevering Uitnodiging tot gevaar. Si mon Templar wordt door een blinde schoonheid uitgenodigd voor een feestje en daar hij vrouwelijk schoon niets kan veigeren komt hij zonder achterdocht. Tot zijn verbazing wordt hij echter ge vangen genomen en opgesloten. Tijdens de ontsnapping wordt hij neergeslagen en afgeleverd in een nachtclub, waar men hem beschuldigt van diefstal. Ook hier ontsnapt hij en met zijn vriend Marty Bressett gaat hij op zoek naar de blonde schoonheid. Hij weet haar te vinden en tevens het gestolen geld uit de nachtclub, dóch nu beweert de schoonheid voor de Amerikaanse ge heime dienst te werken en dat betwij felt Simon nu wel heel sterk. Tot slot kunnen we dan nog kijken naar de verborgen wereld van de in- "°kten, die meestal aan onze waarne ming voorbij gaat, doch die door hun aantal en vernietigingsdrift een gevaar voor de mensheid kunnen opleveren, doch die ook door hun schoonheid een inspiratie zijn geweest voor vele kun stenaars. Het tweede net begint met het* pro gramma Open Oog, waarin Bert Gart- hoff, Charles Boost. Wim Zaal Almar Tjepkema en Kees Sorgdrager zullen proberen om van onze vrije tijd een kostbare tijd te maken door ons te wij- TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 2)Permanente tentoonstelling van wer ken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 uur. Bovendien in het prentenkabinet „Een keuze uit de collectie-Van Looy". Vleeshal (Grote Markt) „Holland Foto '68", fototentoonstelling van 28 juli tot en met 1 september. Geopend dagelijks van 10-17 uur; 's zondags 13-17 uur en woensdagavonds 20-22 uur. Vishal, (Grote Markt) „Sweet life", fo to's door Ed van der Elsken, van 28 juli tot en mei 1 september. Voor openings tijden zie Vleeshgl. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 19): Permanente expositie van religieuze kunst, schilderingen en middeleeuwse kunstnijverheid. Dagelijks behalve op maandag geopend van 10 tot 12.30 uur en van 13 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Zomer- tentoonstelling „langs de waterkant". Te keningen van 17e-eeuwse Hollandse kun stenaars. Bovendien permanente tentoon stelling van schilderijen .fossielen, mine ralen en historische natuurkundige in strumenten. Geopend op werkdagen be halve op maandag van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Galerie-t (Bakenessergracht)Zomer- tentoonstelling van grafiek, gouaches en klein plastiek. Van 14 juli tot en met 25 augustus. Dagelijks van 11 tot 17 uur. Zondag 14 tot 18 uur. De Ark (Nw. Heiligland): Zomerten- toonstelling. dagelijks 10 tot 20 uur. Linnaeushof (Bennebroek)Tentoon stelling van etsen, monotypes en schilde rijen van Jan Campfens en Karin-Camp- fens-Meerman. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente tentoonstelling van historische stoommachines en grote ma quette van de watersnoodramp van 1953. Maandag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur. Zaterdag van 9 tot 12 uur. Gemeenschapshuis (Zandvoort): Expo sitie Foto-internationaal-68. Van 29 juni tot 18 augustus. Open van 11-12, 14 tot 17 en 20 tot 22 u. Zondag 14 tot 17 u. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen. Woensdags van 14 tot 1 uur en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 uur. Duysterghast (Boulevard Paulus Loot, Zandvoort): Werken van de Nederlandse vereniging van zeeschilders. Tot en met 4 augustus, zaterdags en zondags van 14 tot 16 uur. Galerie Zijlstraat (hoek Witte Heren- str.): tot en met 9 augustus. Werken van Armand van der Helm, plastieken en prenten van Sees Valg. Brederodestraat 148 (Zandvoort): Ex positie van keramiek en plastieken van Babs van Elsdingen en Hans van Dinte- ren van 21 juli tot en met 18 augustus. Geopend van 19 tot 21 uur. Zaterdags en zondags van 14 tot 18 en 19 tot 21 uur. Poppentheater Merlijn, (Hasselaersplein 35) 14.30 u.: Zaterdag 27 juli „De Sprook jesmolen"; dinsdag 30 juli tot en met don derdag 1 augustus „Het sprookje van de zon" en vrijdag 2 en zaterdag 3 augustus „Het onderwateravontuur". Muziek. Grote of St. Bavokerk, dinsdag 30 juli 20 u.: Orgelbespeling door Willy Climan. Donderdag 1 augustus 15 u.: Orgelbespe ling door Piet Rippen. Hervormde kerk „De Hoeksteen", (Santpoort-Zuid) zondag 28 juli 15 u.: Or gelconcert m.m.v. de organist Rodney Tomkins. Openluchttheater Bloemendaal, zaterdag 27 juli 20.15 u.: Optreden van de Spaanse dansgroep „Centro Cultural Santiago". Cabaret Dancing Caramella, (Zand voort) dagelijks 20-02 u.: dansen met Het Holland Kwintet. Hotel Bouwes (Zandvoort), dagelijks het Italiaanse dansorkest Lugani Renzo met internationaal artiestenprogramma. Hotel Esplanade (Zandvoort), Dans en Amusementsmuziek: Het Cosmos Trio, da. 20 uur. Dancing Palermo, dansen, dagelijks 20 uur. Treslong (Hillegom), Diner Dansant, da gelijks. Hotel-restaurant „De Oude Geleerde Man", Bennebroek, dansen, vrijdag en zaterdag 20 uur. Diversen. Linnaeushof (Bennebroek), Nederlands grootste speeltuin, Indianendorp, pony manege, spoortrein etc., dagelijks. Prinsenhof (achter stadhuis), zaterdags 10 u.: Antiekmarkt. Kennemer Sporthal (Delftlaan), Stuif, stuif, dagelijks van 10-16 uur (behalve za terdag en zondag). Ook in Wijkcentrum Schalkwijk, Laan van Angers en voor ,,'ieners" in Electric Centre, Bakenesser gracht. Grote Markt, vrijdag 2 augustus 10 u.: Ambachtsmarkt. Raadhuisplein, (Zandvoort) elke zater dag draaiorgelconcert. Grote of St. Bavokerk, woensdag 31 juli 20 u.: Interkerkelijke stilte. Rotonde, (Zandvoort) woensdag 31 juli, 20 uur Mars door het dorp door leugd- drumband Gouda West. Rotonde (Zandvoort), 22 u.: Vuurwerk. Kitty Jansen en Rober Coorens als Emma en Tom Gore in het Britse blij spel „De ring". Nederland 11, 20.20- 21.50. zen op de natuur, hobby's, film, thea ter en museum. In het avondprogramma „De Ring", een Engels blijspel vertaald door Jelle de Vries. Het zoekraken van de ver lovingsring van mevrouw Gore is oor zaak van vele verwikkelingen. Na lang zoeken besluit de familie maar de ver zekering te bellen en deze maatschap pij schakelt direct de politie in. Ieder een die nu ook maar enigszins bij de ring betrokken kan zijn geweest, wordt ondervraagd en daardoor verdacht ge maakt, zodat ten lange leste iedereen iedereen wantrouwt, 't Zou echter geen blijspel zijn als de zaak niet in der min ne geschikt zou worden. Voor 'n genoeg lijke opvoering zullen zorgdragen: Kit ty Jansen, Roger Coorens, Vera Bon dam, Paul Meyer, Sonja Brill, Floor Koen, Herbert Joeks, Henk Somers, Eli sabeth Versluys, Riek Schagen, Riny van Slingerlandt, Martin Simonis, Jos Borelli en Sjef van Leeuwen. De regie berust bij Willy van Hemert. Shirley Eaton in de „Uitnodiging lot gevaar" van „The Saint". Nederland I, 20.50-21.40. Afhankelijk van weer en vooral wind, zal in de reeks vakantiereportages wel ke de N.T.S. uitzendt onder de titel „Met Uw verlof" op donderdag 1 augustus a.s. (19.25-20.00 uur, via Ne derland 2) een rechtstreekse televisie reportage worden gewijd aan de ver schillende vormen van vliegsport. Met vier camera's op het zweef- vliegcentrum Teriet en één camera in de lucht daarboven zal aandacht wor den besteed aan modelvliegtuigsport, zweefvliegen en parachutespringen, een en ander in samenwerking met de Koninklijke Nederlandse Vereniging voor Luchtvaart. Om beelden van de activiteiten in de lucht te kunnen geven zal een camera worden ingebouwd in een helikopter van de Koninklijke Luchtmacht. Voor de beeldverbinding tussen de helikop ter en de reportagetrein zal PTT een speciale straalzenderverbinding tot stand brengen. Ten behoeve van de geluidsverbindingen tussen de verschil lende deelnemende vliegtuigen en de reportagetrein zal een aparte radio-in stallatie worden aangebracht. Langs deze weg wordt ook contact onderhou den met de commentatoren die vanuit de lucht verslag geven. De regie en de produktie van deze gecompliceerde reportage zijn in han den van Ger Roos, commentaar bij de verschillende takken van vliegsport wordt gegeven door Ageeth Scherphuis, Joop van Zijl en Henk Terlingen. Geen De Gaulle, barricades, staken de arbeiders of vechtende studenten in het programma over Frankrijk, dat de NTS in de serie „Wij Europeanen" op dinsdag 30 juli van 19.35 tot 20.00 uur op Nederland 2 uitzendt. Het dagelijks leven met zijn kleine problemen, zoals zich dat afspeelt in al die provinciestadjes en dorpjes van het Franse platteland, die zich maar moeilijk kunnen aanpassen aan een zich snel veranderende wereld, vormt de inhoud van dit programma. HILVERSUM I 7.00 Nws .7.20 Socialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gramm. muziek. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Z.O. 135 (9.35 Waterstanden). 10.30 Bestaat dat nog? vraaggesprek. 10.45 Lichte gramm. muziek. 11.00 Nws. 11.02 Populair klassieke muziek. 11.25 Lichte gramm. muziek. 11.45 Klater goud. 12.15 Accordeonmuziek. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.29 Actueel sportnws. 13.00 Nws. 13.11 VARA-Varia. 13.15 Tijd voor teenagers 14.00 Uitlaat. 14.40 Radio Jazz Magazi ne. 15.00 Tot beter begrip, een cursus muziekluisteren. 15.45 Meer over min der, lezing. 16.00 Nws. 16.02 Jeugd en rechten van de mens, gesprek. 16.30 Muzikaal amusementsprogramma. 17.25 Radioweekjournaal. 17.55 S.O.S.-be richten. 18.00 Nws. 18.16 Commentaar op het nws. 18.22 Licht instrumentaal en vocaal Trio. 18.45 Licht gramm. muziek. 19.25 Nws. 19.30 Klassieke en moderne muziek (In de pauze: 20.35 Artistieke staalkaart). 21.50 Lichte gramm. muziek. 22.30 Nws. 22.40 SOS- berichten 22.45 Er was eenseen zaterdagavondsprookje met muziek. 23.15 Lui luisteren. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Klassieke gramm. muziek. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Licht in strumentaal trio. 8.00 Nws. 8.11 Gewij de muziek. 8.30 Nws. 8.32 Touringclub: vakantietips. 8.45 Licht instrumentaal ensemble. 9.00 Amusementsmuziek 9.30 Klassieke muziek op uw verzoek 10.25 Amusementsmuziek. 11.00 Nws. 11.02 Visie op Uppsala, lezing. 11.15 Moderne en klassieke kamermuziek. 11.55 Meded. 12.00 Lichte pianomuziek. 12.14 Marktberichten. 12.16 Overheids voorlichting. 12.26 Meded. t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actuali teiten. 12.50 Rubriek over missie en zending. 13.00 Vliegende schijven. 14.00 Een weekblad met veel plaatjes. (16.00 Nws.) 16.30 Volksmuziek met commentaar. 17.00 Solidario: onderwijs projekten in Midden-Amerika. 17.05 Amateurs en vaklieden. 17.30 Everybo dy happy! Tienershow. 18.24 Kanjer Koning Kompetitie 1968. 18.30 Nws 18.46 Actualiteiten. 19.05 Verslag IBM- Schaaktoernooi te Amsterdam. 19.08 De springplank. 19.30 Sjook. 20.00 Ver zoekplatenprogramma. 21.30 Operacon cert. 22.30 Nws. 22.40 Overweging. 22.45 Zwoei. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Djinn. (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Informatie over nieuwe langspeelplaten. 13.00 Nws. 13.03 Licht instrumentaal sextet met solisten. 13.30 Zuidzee-serenade. 14.00 Nws. 14.03 T(w)ienerama. 15.00 Nws. 15.03 Halte. 15.30 Country and Western muziek. 16.00 Nws. 16.03 Actualiteiten 16.07 Licht gevarieerd muziekprogram ma. 17.00 Nws. 17.02 Hier en nu. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek. (12.40 Weerbericht. 12.55 Buitenlands pers overzicht. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 15.00 Nws.) 15.03 Gevarieerd programma. Nederland I 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER- Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 AVRO: The Monkees. 19.31 De vliegende Non. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER:Reclame. 20.20 AVRO: AVRO's Televizier. 20.50 The Saint. 21.40 De verborgen wereld der insekten, film. 22.30 NTS' Journaal. Nederland II 18.50 NTS- Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS- Journaal. 19.03 Weekjoumaal (voor gehoor gestoorden). 19.25 Open oog, tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NCRV: De ring, blijspel. 21.50 Hiec en nu. actualiteitenrubriek 22.10 De Verenigde Veluwse Koren. 22.15 NTS' Journaal. Nederland I 16.00 Nieuws in 't kort. 16.02 KRO: Folklore '68. 17.00 Voor de kinderen. 13.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.07 KRO: De luipaarden van Mdala Goege. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 KRO: Gilbert Bécaud-show. 21.10 Hoe ontdoe ik mij van mijn echtgenoot, tv-spel. 22.45 Evangelie. 22.50 NTS: Journaal. Nederland II 16.00 NTS' Reportage honkbalwedstrijd NederlandSullivans in Haarlem. 18.50 Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS. Journaal. 19.03 VARA: Ja Zuster, nee Zuster (herhaling). 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA Achter het nieuws 20.45 Ironside. 21.35 Reportage Skütsjesilen 1968. 22.00 TV-éénacter uit de serie Half Hour Story. 22.25 NTS Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7