Topauteurs uit één fonds BOEKEN SCHOUW Apeldoorns cultureel centrum heeft tekort van f 720.000,- HET BEEST MET HET ONTLEEDMES Teriet: vliegen en springen Vakantie ook voor uw huid ,Open" balletles in Amsterdam Negen Muzen A VRO-verwijten NTS-BRT-ploeg aan NRU en NTS naar Mexico Televisie-vanavond Radio-vrijdag TV donderdag TV vrijdag DONDERDAG 1 AUGUSTUS 1968 15 Beroepsfilmers willen delen in de STER-pot Onderzoek naar VARA's nudistenprogramma rrl Onder veilig geleide van een polilie- ugent maken twee vrouwelijke stu denten met het hoofd in de hand op de Kurfürstendamm in West-Berlijn langstelling. reclame voor de film Die Bestie mil dem SkalpeU", die in het Delphi filmpaleis draait. De meisjes hebben niet te klagen over gebrek aan be- HILVERSUM. Als het weer mee werkt een veelbelovende reportage over vliegen en valschermspringen bo ven Teriet bij Arnhem in „Met uw ver lof" over het tweede net. Nederland 2 brengt voorts een film over het Griekse monnikeneiland Athos. Op het eerste net een programma ver moderne muziek en overigens ver volgen: Berestreken, Liebermann Liebermann en De zaak Jabukowski Op Nederland 2 Peyton Place en Slat- terly's People. Op Nederland 1 eerst de jeugdserie Berestreken. Mark bindt zijn trouwe beer Ben een radiozender om de nek, opdat hij op die manier geluiden uit de natuur kan opvangen. Hij vangt heel andere geluiden op dan hij gedacht had. namelijk die van een mens in nood. Dan komen Mark en vader Tom snel in actie. Ditmaal moet Marcus uit zijn huis en neemt zijn intrek in een hotel in plaats van zijn zoon zolang om onderdak te vragen. Vervolgens het tweede deel van de zaak Jakubovski, de reconstructie van een gerechtelijke dwaling. De tel zijn onschuld volhoudende J. Jakubovski is ter .dood veroodeeld wegens ontvoe- HAARLEM Een van de sterkste concentraties van vooraanstaande Neder landse kinderboekenschrijvers is te vinden in het fonds van uitgeverij Holland, in Haarlem. Naast bekroonde auteurs als Mies Bouhuys, Paul Biegel en de ten on rechte nog steeds niet bekroonde Hans Andreus, naast gevestigde namen als Clare Lennart en Annet van Battum, nieuwe auteurs van niveau, zoals Piet van Beest en Jacques Idserda. Omdat bij toerbeurt al deze auteurs ook vertalingen van inter nationaal topwerk voor hun rekening nemen, heeft het fonds een uniek evenwicht bereikt. Door een vrij uniforme uitvoering zijn de boeken altijd gemakkelijk te herkennen als een eenheid; maar de steeds weer originele en levendige illustraties van een Babs van Wely, Reintje Venema en Celine Leopold zorgen ervoor dat die uniformiteit nooit ontaardt in vervlakking. Een ,,Holland"-boek is langzamerhand bij boekhandel, leeszaal, scholen en publiek een begrip geworden. En uitgever Van Ulsen mag „zijn" auteurs dan wel eens te fel als de enige „goejen" in ons land naar voren schuiven, zijn fanatisme voor alleen maar het beste moet zijn auteurs bezield hebben. Want voor het kinder- en jeugdboek, waarvan er nog steeds :n ons land teveel slecht verzorgd zijn, gaat in ieder geval op dat een exclusief fonds de schrijvers stimuleert ook alles te geven wat ze hebben. DIT NIEUWE BOEK van Biegel, die feitelijk te groot is voor Nederland, is weer net als „Het Sleutelkruid" een raam vertelling. Het mislukkelingenjongetje. Anders, dat alles tegen heeft, leert de moeilijke tafel van 7 in de praktijk. Zijn strijd tegen en verbazing over de we zens met hun schooldrilsystemen en on gerijmde principes heeft Biegel omgezet in een felle taal. vol humor, vol ritme en vaart. Dit ongeëvenaard knap geschre ven boek zal niet alleen kinderen van 8 tot 11 jaar een pak van het hart zijn, maar ook ouders, die het aan de 6- en 7- jarigen voorlezen een scherp inzicht ge ven in het protest van hun lieverdjes tegen de opgelegde orde. IN HET EERSTE BOEK deel van een fameuse serie is het weer de onver wachte draai aan ogenschijnlijk alleen maar amusante verhalen die nog lang na lezing blijft doorwerken. Andreus gaat uit van heel bizarre vondsten: een laohplaat, die Pompelmoes en zijn dieren in een goed humeur moet houden, maar die ie dereen tenslotte in de zenuwen brengt, want een mens mag toch zeker ook wel eens spontaan sjagrijnig zijn! Maar soms zijn zijn thema's zeer voor de hand lig gend, alleen bijzonder origineel uitgediept. Het wezenlijke van Joachim, de geleerde ADVERTENTIE Als u met vakantie gaat laat dan uw huid meeprofiteren maar zorg voor een doelmatige bescherming tegen schadelijke invloeden van zon en wind. Voorkom dat uw uiterlijk door uit drogen aan frisheid verliest en ge bruik daarom dagelijks Olie van Olaz waarmee u het vochtgehalte van de huid op peil houdt. Deze tropische olie. verkrijgbaar bij drogisten en parfu merieën, schenkt u een zachte elas tische huid en zorgt ervoor dat ook lang na de vakantie uw zomers- gezonde teint bewaard blijft. Margaret Merril AMSTERDAM. Onder auspiciën en op initiatief van de Nederlandse beroeps vereniging van danskunstenaars komen voor het eerst in Amsterdam „open" les sen voor dansers, danspedagogen en ge vorderde vakleerlingen. Iedere dinsdag en vrijdag om twee uur worden in het ge bouw Paradiso aan de Weteringschans door gerenommeerde balletmeesters les sen gegeven van anderhalf uur. Om te beginnen zullen als docenten op treden Benjamin Harkarvy, Marten Mo lenaar, Maria Sylvaine en Peter Leoneff. Afgezien van de dansers die geëngageerd zijn bij de balletgroepen wordt dit door de initiatiefnemers een unieke gelegen heid geacht voor dansers, die bij musi cals, televisie en elders werken hun trai ning dagelijks bij te houden. kater, die wetenschappelijk verantwoord iedereen erin laat tuinen met slinkse slo gans, vinden we terug in de versjesbun del Waarom-Daarom, waarin de huismus; De 7 mannetjes, De Papegaai; Een grote Indiaan, goed verpakte dreunen tegen con servatisme en nietszeggendheid zijn. De kordate verhalenbundel Straat op Stelten is boeiende voorleesstof door de grote ge schakeerdheid van onderwerpen. Kinde ren tussen 8 en 10 jr. zullen bij Andreus zelden op teleurstellende herhalingen stui ten. De Witte Haneveer; DE EERSTE BUNDEL, sprookjes van lang geleden, is rijk gestoffeerd met ko ningen, prinsen, enzovoort; de vertel trant is aan die statische «elementen aan gepast, maar blijft boeiend. In het tweede boek wordt de strakke wat hoekige op bouw van het begin losgelaten voor zeer gedetailleerde beschrijvingen over het verslaan van de draak. Maar juist voor (Van onze correspondent) DEN HAAG. De Nederlandse Be roepsvereniging van Filmers (NBF) is van mening ook nadeel te ondervinden van de invoering van de reclametelevi sie. In een brief aan minister Klompé verzoekt zij naast de dag- week- en nieuwsbladen voor steun uit de STER-pot De NBF is van mening dat in de prak tijk een verschuiving is opgetreden van het budget dat voor normale opdracht films wordt besteed naar dat voor de re clamespots. De NBF meent dat steun ondermeer zou kunnen worden gegeven in de vorm van meer opdrachten om gefilmde pro gramma's voor de televisie te maken. Tot nu toe blijven de opdrachten volgens de NBF ondermeer om financiële rede nen zeer beperkt. deze feitelijkheden hebben kinderen van 6 tot 9 jaar grote belangstelling. De koning wilde iets anders IN MAAR ENKELE van de twintig ver halen voor kinderen van 8 tot 11 jaar heeft Idserda de hoogte bereikt van an dere Hollandauteurs. Zijn thema is. het niet begrepen worden omdat men boven de vroegere soortgenoten is uitgegroeid, of te oud is geworden. In schitterende verhalen als „De spiegel van het hart" en „De Rietfluit" is dit thema te abstract voor kinderen uitgewerkt. En wanneer men kinderen iets wil meedelen van zijn maatschappelijke onvrede moet dat niet teveel verpakt worden in de huid van ko nijnen, prinsessen, bloemen en dieren die allemaal een wat lyrische taal hanteren. Idserda is een goed verteller, maar alles moet bij hem nog een beetje op de juiste plaats gezet worden. Tak op, tak af DIT INFORMATIEVE BOEK voor kin deren van 9 tot 11 jaar over het leven van de mezen vertaalde Idserda in een even feitelijke taal. Voor schoolbibliothe ken een boeiend boek met de bekende prachtige illustraties van Grabianski. DAT SCHRIJVEN MEEDELEN en mee laten beleven is, heeft Mies Bouhuys op een respect-afdwingende wijze getoond, met dit hypermoderne boek voor kinde ren 9 tot 12 jaar. Kabeltje, het zoontje van de hoofdportier van een studio, ver telt wat er achter de schermen gebeurt. Door hem legt de schrijfster duidelijk en „tot the point" uit wat er allemaal voor teevee komt kijken, maar met behoud van de zelfsprekendheid, die teevee voor kin deren is. Dat betekent: een niet belerende toon, en een boeiend verhaal in die ge deelten, waarin Kabeltje zelf voor de ca mera komt. Miep Diekmann Jan van Heel. De Haagse kunstenaar Jan van Heel is ter gelegenheid van zijn zeventigste verjaardag bevorderd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau. Jan van Heel, kunstenaar, vakman en pedagoog, was meer dan veertig jaar lid van het schilderkundig genootschap Pulchri Studio. Jane Russell. De Amerikaanse actrice Jane Russell heeft echtscheiding verkre gen van de oud-voetballer Bob Water- field, met wie zij 25 jaar getrouwd is geweest. Zij kreeg twee van de drie aangenomen kinderen toegewezen. Jane Russell is 47 jaar. Sieraden. Twee gouden, twee zilveren en een bronzen medailles hebben de Ne- delrandse inzendingen ontvangen op de internationale sieradententoonstelling te Jablonec in Tsjecho-Slowakije. Het was de eerste maal dat Nederlanders meede den aan deze triënnale, die nu voor de tweede maal werd gehouden. Emmy van Leersum en Gijs Bakker, beiden uit Utrecht, kregen goud en zilver, evenals de Arnhemse Akademie voor Beeldende Kunst en Kunstnijverheid, leraar Franck Ligtelijn. Het brons kreeg Klaas van Beek uit Bronkhorst. (Van onze correspondent) APELDOORN. Het Apeldoorns cultu reel centrum „Orpheus" dat de laatste jaren heeft gekampt met moeilijkheden op bestuurlijk niveau heeft over 1967 een verlies geleden van 720.000 gulden. De grootste post, de loonkosten, belopen een bedrag van ongeveer 204.000 gulden. De bruto ontvangsten (ongeveer 144.000 gulden) alleen zijn al niet voldoende om de loonkosten te dekken. Ter vergelijking: de Deventer Schouw burg heeft over 1967 een tekort van onge veer 320.000 gulden. Stadsschouwburg Odeon te Zwolle een tekort van onge veer 120.000 gulden. Uit het verslagjaar van Orpheus blijkt dat het bezoek niet onbevredigend is ge weest. Shows, operettes en musicals trok ken het meeste publiek, toneel, folklore en ballet haalden bezettingspercentages van respectievelijk 44, 48 en 20. De con certen werden goed bezocht, een bezet tingspercentage van 75. Orpheus onder vindt wel concurrentie van de Deventer schouwburg, die met een wijdvertakt bus- dienstennet veel bezoekers naar de IJssel- stad haalt. ring en moord van zijn onwettig zoon tje Ewald. Enkele jaren na z'n terecht stelling bekent de grootmoeder van het kind de moord te hebben gepleegd Er wordt dan een nieuw onderzoek inge steld en opnieuw dient de zaak Jaku- bowski. zonder verdachte evenwel want die had zijn sgraf al ondergaan. Tenslotte zal Ton Hartsuiker de kij kers vertellen wat hij zich voorstelt te gaan doen met een serie program ma's gewijd aan verschijnselen in de moderne muziek. Joes Odufré gaat de ze serie, „de Wielewaal en andere vo gels" regisseren. In dit eerste pro gramma een aantal voorbeelden, waar onder werken van Messiaen, Couperin, Luciuk en Cage. Over Nederland 2 ,Met uw verlof", de vakantierubriek van de Nl'S die vandaag komt van het zweefvhegcen- trum Teriet bij Arnhem. Joop van Zijl, Henk Terlingen en Ageeth Scherphuis zullen het een en ander vertellen en la ten zien over zweefvliegen, sportvlie- gen en parachutespringen. In het avondprogramma eerst Peyton Place. Het gaat niet langer goed met de Har ringtons. Leslie heeft moeten bekennen dat het weinig zin heeft de waarheid nog veruer te verzwijgen. Dat stelt zowel Paul Hanley als Constance Mac kenzie en Elliot Carson voor grote pro blemen. Het tweede deel van het avondpro gramma bestaat uit een aflevering van Slattery's People met als onder titel „De laatste forens". Een vreemd verhaal over een meneer, die sinds jaar en dag met de trein naar zijn werk gaat. Hij is echter de enige klant van het stationnetje waar hij pleegt in te stappen. Omdat de Amerikaanse spoorwegen ook een hekel hebben aan onrendabele lijnen, besluiten ze de hal te op te heffen met als gevolg dat me neer Carlisle niet meer kan forensen. Omdat hij rijk is, eist hij op hoge toon, dat de trein de laatste twee jaar die hij nog van zijn pensioen af is, zal blij ven stoppen. Omdat hij overigens ook een heel beste kerel is, wil Slattery hem best helpen. Het vinden van een oplossing is niet gemakkelijk. In deze aflevering gastrollen van Joan Blon- dell en Lew Ayres. Het laatste programma-onderdeel is een film van de Duitse Benedictijner pater Chrysostomus Dahm over de dui zendjarige monnikenrepubliek Athos in Griekenland. Ruim duizend monni ken wonen hier nog op het eiland in een van de afgelegen kloosters, die te zamen een soort republiekje vormen. De laatste jaren bezoeken steeds meer Nederlandse toeristen dit merkwaardi ge eiland, dat echter zijn langste tijd als religieuze eenheid lijkt te hebben gehad. Friedrich G. Beckhaus als Josef Jaku- bowski voor de rechters die zijn dood vonnis uitspreken. In het tweede deel van „De zaak Jakubowski. Neder land I, 20.45-22.15. Pianist Ton Hartsuiker, die een pro gramma over moderne muziek presen teert onder de titel Wielewaal en andere vogels". Nederland I, 22.15- 22.45. DEN HAAG (ANP) Er wordt een onderzoek ingesteld naar het VARA- televisieprogramma, waarin aandacht werd geschonken aan een nudisten- kamp. Het onderzoek is nog niet afge sloten, aldus minister Beernink (Bin nenlandse Zaken) in antwoord op vra gen van het Tweede-Kamerlid P. Jon geling (G.P.V.), die aandrong op maat regelen jegens de VARA op grond van schennis van de openbare eerbaarheid. Nu het onderzoek nog niet is afge sloten is beantwoording van de gestel de vragen niet mogelijk, aldus minister Beernink. HILVERSUM. De AVRO voelt zich bezwaard over de zich tot gewone omroepen ontwikkelende Nederlandse Radio Unie (NRU) en Nederlandse Te levisie Stichting (NTS), aldus het AVRO jaarverslag over 1967. het jaar waarin de AVRO „verreweg de groot ste omroeporganisatie in Nederland" werd. In de critiek op NRU en NTS wordt gezegd dat beide organisaties hoe lan ger hoe meer de neiging vertonen een volledig programma te brengen, tot welk laatste de „gewone" omroepen verplicht zijn. NRU en NTS overschrij den in aanmerkelijke mate de hun voorgeschreven taak, wat niet hele maal nodig is. omdat deze program ma's beter geïntegreerd kunnen wor den in omringende uitzendingen van de omroepen. De bestaande omroepen krijgen op die manier ook beter de ge legenheid de hun opgedragen taak, na melijk het brengen van volledige pro gramma's, op een goed uitgebalanceer de, voor de luisteraars en kijkers aan vaardbare wijze uit te voeren, aldus het AVRO-jaarverslag. De NTS zou zich moeten beperken tot haar eigen lijke taak. Dan kan zij met minder zendtijd volstaan ten voordele van de oorspronkelijke omroepen, die nu on derling moeten vechten om ledengunst, iets waarover de NRU en de NTS zich niet behoeven te bekommeren". In het verslag wordt melding gemaakt van het succes van de fusie AVRO/RTN, van de goede ontvangst van het pro grammablad Televizier en van waar dering voor de programma's, redenen waarom de omroeporganisatie „de toe komst met vertrouwen tegemoet gaat" (Van onze correspondent) HILVERSUM. De NTS en BRT zenden een gezamenlijke ploeg naar de Olympsiehe Spelen, die van 12 tot en met 27 oktober in Mexico worden gehouden. Het team bestaat uit tien Nederlandse en zes Belgische commen tatoren en twee (Nederlandse) came- ralieden. Chef d'equipe is Bob Spaak, die tevens commentaar op atletiek zal geven. De andere commentatoren zijn: Jean Smits (zwemmen, waterpolo), Aad van Leeuwen (roeien, paardensport), Frans Henrichs (krachtsporten), Koen Ver hoef (voetbal, boksen), Henk Terlingen (zaalsporten), Cor Braasem (zwem men. waterpolo), Jan Kamlag (zaal sporten, atletiek) Trino Flothuis (wiel rennen) en Ed van Opzeeland (bas ketball). Chef d'equipe van de Belgische com mentatoren is Wim de Gruyter (bok sen, schermen, turnen), verder Eugene Senelle die de produktie heeft, Daniel Mortier (wielrennen, voetbal), Roger Moens (atletiek). Rik de Sadeleer (voetbal, basketball) en Hugo Simons (zwemmen, zaalsoorten). De camera- lieden zijn Ron Nieuwenhuys en Nico Jager. De thuisredactie wordt geleid door Herman Kuiphof en bestaat verder uit Jan Leyendekker, Ad Versney, Rene Stokvis, Louis Wage. Frans van Dus- schoten en Martien Lindenberg. De NTS zal ongeveer 65 uur van de spe len uitzenden, waarvan naar verwach ting 70 percent in kleur. Het NTS-team vertrekt op 5 oktober en wordt op 30 oktober terug verwacht. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymnastiek. 7.20 Lichte gramm. muziek. 7.54 Deze dag 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Lich te gramm. muziek. 8.30 De groente man. 8.50 Woordelijkvandaag de dag. 9.00 Operaconcert. 9.35 Waterstan den. 10.00 Voor de kleuters .10.10 Ar beidsvitaminen. 11.00 Nws. 11.55 Beurs 12.00 Informatief programma over pro blemen van de Europese integratie. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.29 Zigeunerorkest. 12.49 Praatje. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.20 Voor de Middenstand. 13.25 Moderne kamermuziek. 14.10 Lichte gramm. muziek. 14.30 Lezing. 15.00 Lichte or kestmuziek. 15.20 Reportage over kin deren aan het strand. 15.30 Internatio nale competitie voor amateurkoren. 16.00 Nws. 16.02 Progr. voor thuiszit tenden. 16.45 Klassieke en moderne or kestmuziek. 17.40 Achtergronden en commentaar. 18.00 Nws. 18.16 Berich ten. 18.20 Een programma voor onvol- wassenen. 19.00 Jazz rondo. 19 20 Le zing. 19.30 Nws. 19.35 Italiaanse instru mentale muziek. 19.40 Hoorspel. 21.00 Moderne muziek. 21.40 Klassieke mu ziek. 22.30 Nws. 22.40 S.O.S. berichten. 22.45 Actualiteiten. 22.55 Licht gevari eerd platenprogramma. 23.55 Nws HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Moderne muziek. 7.30 Nws 7.32 Actualiteiten. 7.50 Overweging. 8.00 Nws. 8.32 Vakantietips. 8.45 Voor de huisvrouw. 9.40 Godsdienstige vorming 10.00 Moderne en klassieke orkestwer ken. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Meded. 12.00 Gevarieerd progr. 12.22 Wij van het land. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar. 14.00 Hoorspel. 14.40 Operettemuziek. 15.00 Klasiseke en mod. muziek. 15.40 Progr. voor oudere luisteraars. 16.00 Nws. 16.02 Actualiteiten. 16.07 Lichte gramm. muziek. 16.30 Pop-show, 17.20 Sportkompas. 17.50 Actualiteiten 18.00 Kapel van de Koninklijke Luchtmacht 18.30 Nws. 18.46 Actualiteiten 19.00 muziekprogramma. 21.05 Hoorsp. 22.00 Programma voor filmliefhebbers. 22.30 Nws. 22.40 Loosdrecht: talenten-test. 23.15 Muzikale herinneringen aan vroe ger jaren. 23.45 Actualiteiten. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Klink-klaar. 10.00 Nws. 11.00 Nws. 11.03 Micronotities 12.00 Mws. 12.03 Agent 000. 13.00 Nws. 13.03 Hans Kemna. 13.30 Gevarieerd platen- progr. 14.00 Nws. 14.03 Actualiteiten. 14.12 Platenprogr. 15.00 Nws. 15.03 Ra diojournaal. 15.05 Licht muziekprogr. 16.00 Nws. 16.03 Operette en musical fragmenten. 17.00 Nws. 17.02 Radio journaal. 17.05 Licht platenprogramma. BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Lichte muziek 12 40 Weer. en SOS-berichten. 12.48 Lichte muziek. 125.. Buitenlands persoverzicht 13.00 Nws. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Gevarieerde muziek. 15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.09 Lichte muziek 17 00 Nws. 17.15 Lichte muziek. 17.45 Amu sementsmuziek. 18.00 Nws. 18.03 Voor de soldaten. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Lichte orkestmuziek. 18.35 Tips voor het verkeer. 18.40 Volksmuziek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte zang. 19.00 Nws. 19.30 Muzikaal progr 20 30 Licht muziekprogr. 21.00 Cabaretprogr 22.00 Nws. 22.15 Dansmuz. 23 40 Nws. 18.50 NTS1 Barend de Beer. 13.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 NCRV: Berenstreken (tv-feuilleton). 19.31 Lieberman Lieberman (tv-feuilleton). 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS' Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Hier en Nu. 20.45 De zaak Jakubowski. 22.15 Moderne muziek. 22.45 Avondsluiting. 22.50 NTS: Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER' Reclame. 19.00 NTS Journaal. 19.03 Van gewest tot gewest. 19.25 Vakantie en hobby (reportage). 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Peyton Place. 21.05 De laatste forens (tv-feuilleton). 21.55 KRO/RKK: Athos. documentaire film 22.25 NTS: Journaal. Nederland I 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER. Reclame. 19.00 NTS' Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 VARA: Tienershow. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Zo maar een zomeravond. 22.40 NTS' Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 19.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Weekjoumaal voor gehoor gestoorden 19.25 Kroniek voor vrijetijdsbesteding. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER Reclame. 20.20 KRO Lumpazi Vagabundus (tv-spel). 21.45 Bonanza 22.35 NTS: Journaal. K.UIHM mei vei iruuwen legemoei gaai OKtODer terug verwacht. 22.35 NTS: Journaal.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15