't nieuwe schooljaar in met een tas van Meyer IJ ■■km Ké 1 m AAMBEIEN Bierkenners vragen yy HAARLEM: Ged. Oude Gracht 78, Tel. 10689 TYPISTE LEERLINGE EQUIPE-CHEF UITSLAG ADVERTENTIE-PRIJSVRAAG En wat voor een tas! Hippe, leuke, aparte, royale, degelijke, klassieke, allerlei tassen voor allerlei klassen van allerlei scholen. Ut1 Voor de eerste schooldag ben je al geslaagd. Bij: VRIJDAG 9 AUGUSTUS 1968 ifÉi I, .MÉM Ml mm /"2L I «,r AMSTERDAM - HAARLEM - ZAANDAM - LEIDEN /Mttf <~$Auéfmmm d/j?/ schrompelen weg Adverteert in dit blad In december 1967 werden krantenlezers uitgenodigd om zes verschillende kleuren-stillevens uit dagblad-advertenties op te sporen en toe te zenden aan de Grolsche Bierbrouwerij, onder beantwoording van de vraag: Welke bijzondere bedoeling had genoemde brouwerij met die advertentie? Het aantal inzendingen was zó groot en de kwaliteit van de omschrijvingen - al of niet op rijm - liep dikwijls zo weinig uiteen, dat de jury aan de beoordeling en vergelijking van de inzendingen zeer veel tijd heeft moeten besteden, reden waarom de uitslag eerst nu kan worden gepubliceerd. De bijzondere bedoeling van de bewuste advertentie was: Grolsch, algemeen bekend door de beugelfles, is ook verkrijgbaar in pijpjes. Het Grolsch in pijpjes is precies hetzelfde verse bier als dat in beugelflessen. Het is daarom niet nodig dat liefhebbers van Grolsch - die om welke reden dan ook - de voorkeur aan een kleinere fles dan de beugelfles geven, bier van een ander merk kopen. De Heer C. J. J. Hugens, Diepenbrocklaan 4, Leiden, omschreef de bij zondere bedoeling het beste. Hij won ƒ1000.—. Hieronder volgen de namen en- adressen van 117 van de overige 517 prijswinnaars. Alle prijzen worden aan de winnaars toegezonden. 18 HinimuüL 0* - VI Speciaal voor de beginners op Het Hoger Onderwijs presenteren wij in onze kollek- tie deze puur lederen, royale viervakstas met o.a. verstelbare echte messing slo ten. De prijs is weer een verrassing apart 15,95 Deze zelfde tas maar dan in nog royaler formaat kost maar één gulden meer 16,95 en met daarbij eventueel nog een extra treksluiting-middenvak maar 18,95 En hier is weer zo'n opvallend goede schooltas uit onze uitgebreide populaire serie. Niet alleen ontdekt u onmiddellijk de royale inhoud maar meteen ook de twee handige, grote voorvakken waar je zo gemakkelijk de agenda, het étui, de passerdoos enz. in bergt. De ongelofelijk lage prijs is 5,95 Wilt u liever een voorvak over de volle breedte van de tas? Dat vindt u bij ons natuurlijk ook en wel voor de iets hogere prijs van 6,95 WW Al hebben ze nog maai' zo weinig om er in te stoppen toch is het nieuwe school jaar zonder tas - ook voor de jeugdigste "studentjes" - niet denkbaar. Daarom kozen wij speciaal voor dit doel deze leuke royale tas, die ondanks z'n geweldig lage prijs toch tegen vele stootjes kan. Hij heeft een sterk handvat, echte "tuek-tight" sloten en is (we zeg gen het met trots!) alleen in onze zaken te koop (met keus uit diverse kleuren) voor slechts 4 95 I MET GARANTIE WBM - Kijk, deze echt lederen staafbeugeltas gaat zelfs met de meest nonchalante leer ling alle klassen van de lagere school ongeschonden door. Zo sterk is dit leer en zo enorm degelijk de afwerking. En als kroon op 't werk zit het sehool- étui nog muurvast op de voorzijde be vestigd. Zo'n prachttas vindt u bij ons voor zegge en schrijve maar 9 95 Omdat wij uit ervaring weten hoezeer een vlotte tas door de jongedames van HBS, MMS, MULO enz. geapprecieerd wordt, brengen wij hier een model dat door z'n elegante en toch doelmatige vormgeving "the right box on the right place" zal worden. Het magnifieke bruine leer. de aparte sluitingen en de tweevoudige draagmogelijkheid (handgreep en ver stelbare schouderriem) vervolmaken het geheel. En toch kost hij maar 39,95 Mooier kan 't niet! Wie deze originele tuig-lederen tas. gefabriceerd van streng geselecteerde huiden, eenmaal heeft ge zien wil beslist geen andere keus meer maken. 't Is de tas die door z'n grandioze kwali teit en uitgekiende, royale en brede vier- vaksvorm de ideale plaats biedt voor vele en zware boeken. Geen wonder dat de fabrikant bij elke tas een schriftelijke garantie verstrekt voor een tijdsduur van maar liefst 5 jaar. U vindt 'm bij ons voor slechts 39,75 of met extra maar 31,95 ritssluiting-middenvak Op de typekamer van onze kleine drukkerij in het hartje van de stad (5 min. lopen vanaf C.S.) is plaats vrijgekomen voor een ervaren die vlot met een I.B.M -machine overweg kan en een die hiervoor opgeleid wil worden. Het werk is boeiend en afwisselend, de sfeer bij ons heel fijn, evenals trouwens het salaris. WILT U MEER WETEN Pak dan vlug de telefoon en bel Amsterdam C 20 - 23 14 85 of 24 20 34 voor het maken van een afspraak. Pijn en jeuk wèg Zwelling verdwijnt De wetenschap heeft thana een helende substantie ont dekt met de verbazingwek kende eigenschap de aamhei- en eenvoudig te doen weg- drogen - de pijn houdt op, zwelling verdwijnt. Toegepast in SPERTI doet deze weefsel- vernieuwende stof zelfs de meest hardnekkige aambeien ineenschrompelen, zó afdoend dat ze nu geen probleem meer zijn. Sperti Zalf en Zetpillen SPERTI is zacht en desinfec terend - bevat géén verdo vende middelen. Voor snelle, rechtstreekse behandeling van aambeien:. SPERTI Zalf f3.60, Zetpillen f4.90. Bureau voor reklamediensten zoekt voor publici teitsactie in september op basis van bijverdiensten een aantal betrouwbare medewerkers voor de funktie van als zodanig zult u leiding moeten geven aan een groepje van 5 personen die huis aan huis gratis monsters afleveren. U dient in het bezit te zijn van een geldig rijbewijs en zich goed te kunnen oriënteren aan de hand van stadsplannen. Werktijden van 7.30-12 en van 13-17 uur. Brieven onder no. 929 aan het bureau van dit blad 900.G. Seelemeijer, Uiterwaardenstr. 253', Amsterdam-Z. 800.L. Baier, Gen. Marshallweg 24, Eindho ven. 700.C. J. Hoekstra, Schuitenzand 13, Delfzijl, ƒ600.—; H. J. A. Willems, Loenenseweg 89, Eerbeek. 500.—; H. J. Spall, Noorwegenstr. 78, Haarlem, 400.—; E. Slik, Von Geusaustr. 16, Voorburg, 300.—; Adr. J. van Gorcum, Molenstr. 195, Helmond, ƒ200.—; Wim Kloek, Bij de Berg 3, Blaricum. ƒ100.—; A. B. de Clerk. Joos de Moorstr. 37', Amsterdam, 90.—; Mevr. A. Lamey, Strobloemstr. 32, Eindhoven, ƒ80.F. Boerema! Adelheidstr. 10, Groningen, 70.Mej. E. v. Dommele, Olmendaal 209, Rotterdam-24. ƒ60.H. Minkjan, Es- pelerlaan 40. Emmeloord. 50.—; A. H. van Huit, Willem Hedalaan 22, Voorburg Z.H. 40.J. J. W. Meerman van Sluijs, Rozenstr. 26, Den Helder, 30.D. van Baaien, Achterstr. 19F, Zoelen. 20.C. W. M. v.d. Berg- Banen, Bakkerswal 71, Amsterdam-Nieuwendam. Een Grolsch-bierservies: H. J. Mannee, Tuindorpweg 75, Maarn (Utr.). B. J. Meulenbroek, Julianastr. 13, Alkmaar. Wim Vergouwen, Breda- seweg 204, Tilburg. P. L Punt, Patersweg 77, Dordrecht. B. Hoogeveen, J. H. op den Veldestr. 71, Zaandam N.H. M. J. Belt, Beverweerdlaan 8. Arnhem. J. K. Wendt, v. Speykstr. 24, Leiden. D. C. Brandwijk, Breitnerstr. 28b, Rotterdam-2. J. M. P Buchel, F.d. Jacobshof 12. Amsterdam-W. J. G. de Vries, Hoflandplein 13, Den Haag. e! Lekx, Maasstr. 10, Leiden. S. Alblas-v.d. Hoven, Dorpslaan 42, Nieuw-Lekkerland. Mevr. C. J. van den Broek, Adm. de Ruyterweg 323', Amsterdam. Mevr. M. J. Brandwijk -v. Gooi, Breitnerstr. 28b, Rotterdam-2. J. J. Seegers! Hoofdstr. 230. Santpoort. J. v. Bruggen-Verheij, Loevesteinlaan 34, Gorinc'hem Z.H. W. E. Oranje-van Rij, Albert Verweylaan 33. Delft. H. J. Tankink, Vrolikstr. 46<, Amsterdam. Elisabeth Morselt, Montgomerylaan 473, Eind hoven. Anne Marijke Roos, Hessenstr. 3, Borculo. A. J. Hakman, Gentiaanstr. 27, Rotterdam-12. A. Vonk, De Ge- nestetlaan 30, Bilthoven. N. F. de Jager, Burg. v. Leeuwenlaan 912, Amsterdam-Slotermeer. Mevr. J. Winter-Köhler, w.s. The Flintstones, Zeeburgerpad t/o 73, Amsterdam-O. A. Fraanje, Lijsterbesstr. 97, Den Haag-8. Th. Wuijts| Reimerswaalstr. 582, Amsterdam-Osdorp. W. F. van Leeuwen, Kamer 207, James Wattstr. 75, Amsterdam. Houwien Tetenburg, Haven 40A, Leiden. Mej. M. S. Geesink, Eastonstr. 124. Amsterdam-18. H. W. Brehm, Rozenoord 133, Amstelveen. Chr. Bijl, Matthias Withoosstr. 18, Amersfoort. Mej. N. J. Coljee, Otterspoorbroek IA, Breukelen. J. Hardholt, 2e v.d. Helststr. 442, Amsterdam-Z. G. F. Eerhardt, Jacob Catslaan 38, Amersfoort. J. Metsemakers, Ariënsstr. 11, Weert. Paulien van Leussen, Frambozenstr. 2, 's-Gravenhage. H. P. J. Lemkes, Papaverhof 33, Den Haag. C. A. W. Janssen, Voorweg 46, Hoogvliet. A. Janse, Kerkplein 57, Voerendaal L. G. J. Colenbrander, Park "de Kotten" 212, Enschede. Ph. J. Goldsmid, Louis Couperusplaats 181, Capelle a/d IJssel. J. Willen, Duivenstr. 24, Geleen. B. v.d. Hoek -v. Gent, Hoofdstr. 103B, Schiedam. J. Bettinger, Witherenstr. 93, Venlo-Blerick. A. J. Broekharst, Papaverhof 6, Katwijk a/d Rijn Z.H. F. H. Wieringa, Kleverparkweg 41, Haarlem. W. Kootstra, Groen van Prinstererstr. 3, Almelo. A. L. Nicolaas, Akkerweg 16, Laren N.H. Mevr. C. L. Bakx-Nicolaas, Hugo de Vries- ■str. 49, Leiden. J. H. Boevink, Burgem. Leenstr. 8. Lochem Gld. K. Bisschop, A. Verburghwijk 63, Termunterzijl (Gr J. Buchel, Ed. Jacobshof 12, Amsterdam W. W. Jacobs, Lendekesweg 14, Lochem. J. Buchel, Ed. Jacobs hof 12. Amsterdam-W. E. Slomp, Pres. Brandstr. 702, Amsterdam. H. van Aggelen, Aronskelkstr. 59c, Rotterdam-12. H. Luikens, Ds. Vogelaarstr. 12, Lemelerveld (O.). P. J. Claasen, Mgr. Hanssenlaan 12, Hoensbroek (L.). J. Hof- stra. Prinses Margrietstr.'45, Diemen. H. Vrijenhoek, Harderwijkstr. 135, Den Haag F. Stapel, Ranonkelstr. 75, Den Haag. Mevr. G. H. Grootendorst-Doornekamp, Bernard Zweerslaan 9, Baarn. Mei. L. Orsel, Herebinnensingel 29, Groningen. A. E. F. Hinsen, Eikenlaan 25, Roosendaal N.B. Otger Koch, Stationsstr. 27, Gëldrop N.Br. J. van der Have, Gijsinglaan 108, Rotterdam-7. E. J. Peter-Kessler, Laan van Meerdervoort 1144, Den Haag. A. de Jong, Fred. Hendriklaan 16, Gouda Z.H. J. Mulder, Dirk Boutsstr. 13, Hengelo (O.). Mevr. W. J. Zwaan-Schoolderman, Van Berchstr. 24, Velp (Gld.). Mevr. G. Tummers-Meisters, Schuitenberg 45, Roermond. Mevr. A. M. v.d. Heide- Mever, Heuveloordstr. 16, Baarn. J. J. Nierop, Johanna Naberstr. 150, Purmerend. P. Verschoor, Krommedijk 180, Dordrecht. Mevr. W. E. Oranje, Albert Verweylaan 33, Delft. J. Mevis, Pastorystr. 104, Nuth. (L.). J. J. Stobbe, Adenauerlaan 188, Utrecht-2. Mej. P. Geraedts, Parallelweg 27, Swalmen (L.). P. Oosterlee, Zuidvliet 56, Maas sluis. J. Prins, Vossestaartstr. 6, Landsmeer. G. van Maanen, Witte Singel 20, Leiden. Mevr. Bevers, Plataanstr. 113, Bergen op Zoom. M. L. Esman, Ericastr. 28, St. Michiels-Gestel. H. Lustermans, Biltstr. 5bis, Utrecht. J. de Vries' Parallelweg 10, Heelsum. O. Buys, I. B. Bakkerlaan 109 kamer 855, Utrecht. Jan Bourgonje, 101 A.M.Bt., l.pl. 't Harde. J. N. v.d. Meer, Mercuriusstr. Noord 6, Bergen op Zoom. Mej. A. A. Revenberg. Dirk de Derdestr. 197, VIaardingen. Mevr. G. de Vries, Parallelweg 10, Heelsum. Theo Alblas, Dorpslaan 42, Nieuw-Lekkerl. J. D. Troost- heide, Albardastr. 208, Apeldoorn. J. Roelofs, Van Hoytemalaan 11, Hillegersberg. P. M. Stoks, Weltertuinstr. 60, Heerlen. Th. J. Taling, Lutkemeerstr. 5, Hoofddorp. C. Houtgraaf, Vegastr. 39, Amsterdam-Noord. D. J. Osinga, Dorpsstr. 20, Nunspeet. D. Schrauwen-Aarts, Voltastr. 5, Roosendaal (N.B.). L. Meerman, Rozenstr. 26, Den Hel der. F. van Dijk, Hugo de Vriesstr. 51Leiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 18