ets bijzonders voor veel-lezers 5 jaar garantie v op intermeubel 3C de puliter ■UITGAAN IN HAARLEM® 2000 m2 SHOW lUaranka meubelen Anderhalf miljoen subsidie voor een dansgroep JEUGD BOEKEN SCHOUW Negen Muzen Curran volgt sir Hugh Greene op bij de BBC Televisie-vanavond BIAFRA Nieuwe piraat: Radio Concorde Open oog TV vrijdag S"ortc)enó LOOP VRU IN EN UIT BU i TV zaterdag Radio-zaterdag VRIJDAG 9 AUGUSTUS 196 8 7 IN ROTTERDAM Schilderijen gestolen van Belgische antiquair woninginrichting Nacht over Boedapest Geen windeieren - DORDRECHT Voor dr» veeJ-le^rs is wei eeox moei'ijk „iets bij zonders" te vinden, vooral als zij nog te jong zijn om benul te hebben van schrijversnamen, en wanneer hun goedgeefse ouders en ooms en tantes, en de grootouders nog zweren bij schrijvers uit oude tijden. De enkele goed ge ïnformeerde boekverkoper, en de schaarse critici bij pers, en radio (teevee doet er niets aan!) hebben met hun vaste rubrieken de laatste jaren wel enige namen erin kunnen hameren bij het publiek, maar hun activiteit is nog onvoldoende om aan deze ronduit achterlijke toes^^d in ons land een eind te maken. Noodgedwongen is bij ons de voorlichting over kinder litteratuur blijven steken in het verstrekken van verlanglijstjes. Een dieper en uitvoeriger ingaan op auteur en boek, waar vooral de schrijver en zijn uitgever bij gebaat zouden zijn, komt er zelden van. Als toppers op weer zo'n verlanglijstje voor alle leeftijden kunnen we tippen: Hannibal en Esmeralda" door S. Faith en Ell Svensmark, in een zeer aanspreken de vertaling van F. Padt (uitgeverij Van Hoeve) Een speels katten-prentenboek, waarin de dagen van de week een grote rol spelen. „De Toversleutel", een prentenboek van Hans J0rgen Toming (uitgeverij Callen- bach 5,90) kreeg een zeer oorspronke lijke tekst op rijm mee van de bekende Finse dichter Sebastian Lybeck. De ano nieme vertaler heeft echter met de gees tige wendingen en woordvondsten, waar Lybeck om bekend staat, vrijelijk omge sprongen. „Dag meneertje koekepeertje" van Her man Broekhuizen (uitgeverij Ploegsma) valt op door z'n muzikaliteit, zowel in de verhaaltjes als in de versjes. Vooral de doerijmpjes met voor het kind aange paste bewegingen, die zin krijgen door de begeleidende woorden, leren het jonge kind coördineren. En dit maakt de zeer bijzondere waarde van dit goed verzorgde boek uit. „Pim en Pom, de praatjesmakers" door Mies Bouhuys (uitgeverij De Arbeiders pers) is weer een bundeling van dwaze poezenverhalen, versjes en dialogen van het beroemdste kattenspel in ons land. Voor kinderen van 5-7 kan er niet genoeg uit voorgelezen worden, omdat die gekke katten altijd weer iets nieuws verzinnen, altijd in beweging zijn. En deze twee ele menten zijn voorwaarden, wil het kleine kind geboeid zijn door zijn boek. „Er was eens een leeuw" door E. Tha- cher Hurd, met tekeningen van Clement Hurd (een Blokboekje, uitgeverij Ploegs ma) is een zeer geslaagd dubbele-bodem ADVERTENTIE <^cud - 5£l/uer - cHcrlogeo - Zk-eltum'plcet Gr. Houlitraat o, Haarlem, Tal. 02500 -10616 ROTTERDAM De Rotterdamse ge meenteraad krijgt in zijn eerstvolgende vergadering een voorstel te behandelen een subsidie van 1.550.000 per jaar be schikbaar te stellen ten behoeve van de in de Maasstad op te richten dansgroep. De meerderheid van het college van B. en W. kan zich blijkens het aan de ge meenteraad gerichte voorstel met de vor ming van een dansgroep verenigen. Het is de bedoeling dat Ineke Sluiter de nieuwe groep zal leiden. Zij was des tijds ook nauw betrokken bij het werk van het Rotterdams Danscentrum, dat wegens gebrek aan financiële middelen moest worden opgeheven. De nieuwe dans groep zal als de raad akkoord gaat met het subsidievoorstel bestaan uit acht tot twaalf dansers en danseressen. BRUGGE. Uit de woning van een Belgische antiquair bij Brugge zijn de afgelopen nacht verscheidene kostbare schilderijen gestolen, waaronder een Ma- gritte en een werk van James Ensor. De drie dieven hebben de doeken uit de lijs ten gesneden. De waarde van het gesto- lene wordt op enkele tonnen geraamd. verhaal voor 5-8 jarigen, dat goed over komt. De leeuw Lodewijk krijgt als zoet houdertje. wanneer zijn ouders weg moe ten, een boek over een leeuw Lukas, die in een zelfde situatie niet braaf thuisblijft. Avontuur en gewenst avontuur vloeien hier ineen, terwijl de jonge hoofdpersoon veilig in zijn bed kan blijven liggen. „En de dief zei: hap!" door Crosby Newell Bonsall (uitgeverij Ploegsma) is een van de geestigste blokboekjes met juweeltjes van tekeningen. Voor kinderen van 5-8 jaar een uit het hart gegrepen verhaal over jongetjes, die verdacht wor den van diefstal van een bosbessentaart, en die maar moeten zien hoe ze hun straatje schoonpraten. „Heintje heeft kabouters op zolder" door Johan Fabricius (uitgeverij Leopold) is meer dan een boeiend en knap verteld verhaal over een jongetje, dat de kabou ters op zijn zolder laat overwinteren. Voor kinderen van 6-9 jaar trekt Fabricius de lijn van dit gegeven door naar reële situ aties uit het kinderleven: wat doe je met je speelgoed als je er op uitgekeken bent? Dat speelgoed krijgt nu met de kabou ters in huis en ongekende, praktische functie. Bijzonder knap weet Fabricius ie dere nieuwe ontwikkeling in de fantasie op te bouwen vanuit de denk- en doewijze van een kind. De drie befaamde boeken over het Chi nese jongetje Sjang, die al voor de oor log schrijfsteer/illustratrice Eleanor Fran ces Lattimore grote naam bezorgden, zijn nu gebundeld uitgekomen onder de titel Beiaardierexamen. Arie Abbenes uit As ten heeft „met grote onerscheiding" het examen afgelegd van beiaardier aan de Koninklijke internationale beiaard school Jef Denijn te Mechelen. Hij was dit jaar de enige kandidaat voor het openbaar eindexamen en kreeg van de jury 85 punten (op een maximum van 100) toegekend. Horoscoop. Dichters uit de gehele wereld zullen op 5 september in het Belgische kustplaatsje Knokke-het-Zoute bijeenko men voor de zevende internationale biennale van dichtkunst. Het thema zal zijn „Horoscoop der dichtkunst: de dichtkunst van morgen in de tijdschrif ten van vandaag". Arti-Expo. In het gebouw van „Arti et Amicitia" aan het Rokin in Amsterdam is de zomertentoonstelling „Arti-Expo" van de leden geopend. Kassucces. Bonnie and Clyde heeft tot dusverre aan huur 18 miljoen dollar in de Verenigde Staten en 10 miljoen dollar in het buitenland opgeleverd. „Variety" noemt de film een onverwacht kassucces „De boetten van* Kleine SJnng" (uitgeve rij Leopold) Nog steeds vormen de beleve nissen van Sjang, zijn zusjes Dagu en Ergu zeer exotische leesstof voor kinde ren van 7-9 jaar, omdat de kleine avon turen extra getint worden door zeer visu eel beschreven woon- en leefgewoonten van de Chinezen. „Drakensprookjes"verzameld en neer geschreven door Ruth Manning Sanders (Uitgeverij Lemniscaat) heeft ook dat kleurrijk-exotische. Het is moeilijk te zeg gen welke van de dertien drakenverha- len uit Griekenland, China, Macedonië, Roemenië, Duitsland en Japan het sterkst is, omdat van alle het niv.eau zeer hoog ligt. De soepele vertaling van M. van Zut- phen en de stijlvolle illustraties van C. Leeflang-Oudenaarden maken dit boek voor kinderen van 8-10 jaar helemaal af. De lijn, die door de verzameling loopt, is het duidelijk onderscheid dat gemaakt wordt tussen vriendelijke, trotse en ge vaarlijke draken. Maar het meest boeien de is de gedaanteverwisseling van de dra ken, waardoor hun menselijk reageren plausibel wordt. En tot slot voor ouderen, en ouders een boekje óver kinderen: „Kind zijn is alles ontdekken" door Joan Walsh Angeiund (uitgeverij Zomer en Keuning), een boek je waarvan de enkele regels tekst bij her lezing steeds meer onthullen, en samen met de unieke illustraties hele episodes uit het kinderleven onvergetelijk voor ons vastleggen. Miep Diekmann ADVE.TENT AN EGANG 39, HAARLEM TEL. 1S340 (Van onze correspondent) LONDEN Charles Joker Curran, hoofd van de buitenlandse dienst van de BBC en met zijn 46 jaren de jongste van de leidende BBC-functionarissen is be noemd tot directeur-generaal van de BBC als opvolger van sir Hugh Greene, die op 1 april aftreedt. Het heeft bij de BBC grote voldoening gewekt dat iemand uit het eigen bedrijf tot deze post is opge- klomnten. Dit was ook met sir Hugh het geval die tijdens de oorlog de Duitse uitzen dingen van de overzeese dienst van de BBC hielp verzorgen. Curran is een grote voorstander van lokale radiostations, die hij het beste middel acht voor het contact met het publiek. Curran kwam in 1947 als producer van de afdeling gesproken woord bij de BBC. Hij leidde ook een aantal actualiteitenpro gramma's. In een korte periode verliet hij de BBC en oefende hij de technische journalistiek uit. Daarna kwam hij bij de buitenlandse dienst van de BBC. Hij ver tegenwoordigde de Britse omroep drie jaar in Canada. In 1963 werd hij secretaris van de BBC tot hij in 1967 benoemd werd tot hoofd van de buitenlandse afdeling. ADVERTENTIE marktplein 30 IJmuiden tel. 19015 lijnen TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemsche school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie-Van Looy". Zaterdagavond 20.30- 22.30 u.: extra openstelling van het met kaarsen verlichte museum. (Tot en met 7 september). Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks behalve maandag geopend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Zomer tentoonstelling „langs de waterkant". Te keningen van 17e-eeuwse Hollandse kun stenaars. Bovendien permanente tentoon stelling van schilderijen, fossielen, mine ralen en historische natuurkundige in strumenten. Geopend op werkdagen be halve op maandag van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Vleeshl (grote Markt): „Holland Foto 68". fototentoonstelling. Tot en met 1 september; zondags van 13 tot 17 uur en woensdagavond 20 tot 22 uur. Vishal (Grote Markt): Sweet Life", foto's door Ed van der Elsken. Tot en met 1 september. Voor openingstijden zie Vleeshal. D« Ark (Nieuw Heiligland): Zomer- expositie. Dagelijks van 10 tot 20 u. Galerie-t, (Bakenessergracht 67): 11 tot 17 uur: Zomer expositie van grafiek, gouaches en klein plastiek. Zondags 14-18 u. Tot en met 25 augustus. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen. Woensdags van 14 tot 1 uur en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 uur. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur. Zaterdag van 9 tot 18 u. Gemeenschapshuis (Zandvoort): Expo sitie „Foto-Internationaal '68". Maandag tot en met zaterdag van 11 tot 12, 14 tot 17 en 20 tot 22 u. Zondags 14 tot 17 u. Tot en met 18 augustus. Brederodestraat 148 (Zandvoort): Kera miek en plastieken van Babs van Els- dingen en Hans van Dinteren, dagelijks van 19 tot 21 u. Tot en met 18 augustus. Duysterghast, (Boulevard Paulus Loot, Zandvoort) expositie van Marlie Mencke en André Gouw. Tot en met 31 augustus, zaterdag en zondag van 14-16 uur. Muziek. Grote of St. Bavokerk, dinsdag 13 au gustus 20 u.: Orgelbespeling door Klaas Bolt; donderdag 15 augustus 15 u.: Orgel bespeling door Albert de Klerk. Dancing Palermo, dansen, dagelijks 20-02 uur. Treslong (Hillegom), Diner Dansant, dagelijks. Hotel Bouwes (Zandvoort), dagelijks het Italiaanse dansorkest Lugani Renzo met internationaal artiestenprogramma. Hotel Esplanade (Zandvoort), Dans en amusementsmuziek: Het Cosmos Trio, da gelijks 20 uur. Cabaret Dancing Caramella (Zand voort) dagelijks 20-02 u.: Dansen met Het Holland Kwintet. Hotel-restaurant „De Oude Geleerde Man", Bennebroek, dansen, vrijdag en zaterdag 20 uur. Raadhuisplein, (Zandvoort) zaterdag 10 augustus 14 u.: Draaiorgelconcert; woens dag 14 augustus, 20 u.: De Haarlemse Harmonie Kapel. Vijverpark, (Zandvoort) Donderdag 15 augustus, 20 u.: Zandvoortse Muziek Ka pel. DIVERSEN Poppentheater Merlijn, (Hasselaers- plein 35) zaterdag 10 augustus 14.30 u.: De fluit van Bozebol. Prinsenhof, (achter het stadhuis) zater dags v.a. 10 uur antiekmarkt. Landgoed Elswout (Overveen) woensdag 14 tot en met zaterdag 17 augustus Natio nale fuchsia-tentoonstelling. Geopebd woensdag vanaf 14 uur en de overige dagen van 10-22 uur. Sportparklaan, (Heemstede) zondag 11 augustus 15 en 20 uur: Circus Tonv Bol- tini. Linnaeushof (Bennebroek) Nederlands grootste speeltuin, Indianendorp, ponyma nege, spoortrein etc., dagelijks. .V HILVERSUM. Vanavond wordt aandacht gevraagd voor Biafra, het af gescheiden deel van de Afrikaanse staat Nigeria, waar dagelijks honder den mensen voornamelijk kinderen van de honger omkomen. Televisie ploegen van de VARA en het IKOR zijn naar Biafra en Nigeria gegaan om on opgesmukte beelden te verzamelen van de ellende daar. Hun werk zal de basis vormen voor de uitzending, die tussen twintig over acht en kwart over negen op beide Hilversumse TV zenders te zien zal zijn. In alle gemeenten zijn postkantoren en gemeentehuizen ge opend om het geld dat men met deze Tom Mix, een van de cowboys uit de „westerns" van vroeger. Nederland I 19.13-19.56. Wanneer radio ooit op dramatische wijze heeft gefunctioneerd dan was dat wel tijdens de Hongaarse opstand in oktober 1956. In 1957 maakte Joop Simons een reconstructie van deze op stand aan de hand van berichten van de Hongaarse radiostations. Was er aanvankelijk alleen de staatsomroep Kossuth, toen de opstand enkele da gen oud was, verscheen een netwerk van vrije zenders. Deze waren nauw keurig in staat de troepenbewegingen van de Russen te signaleren en door te geven. Op vrijdag 9 augustus geeft de NCRV-radio om 20.53 uur een herha ling van deze hoorspeldocumentaire. De eerste uitzending had plaats op 28 oktober 1957. BRUSSEL. (DPA) Met ingang van 1 september zal een nieuwe ille gale zender vanuit het Kanaal radio programma's verzorgen. Het schip dat in Panama is geregistreerd zal buiten de Belgische territoriale wateren voor anker gaan. De zender heet „Radio Concorde". Hij zal lichte muziek en reclame uitzenden. In het NTS-programma „Open oog" (vrijdag 9 augustus 19.25-20.00 uur op Nederland 2) wordt aandacht besteed aan: de Zaanse Schans en de verplaat sing van de molen „De Zoeker"; flitsen uit een fotoboek van L. Freed; iets over het vogelgebied Balgzand in Noord-Holland; recreatie rondom het IJsselmeer; een stukje uit de film „Sweet november"; ANW-tips. De overwinning in Knokke legt de leden van de Belgische ploeg geen windeieren. De Vlaamse televisie heeft besloten de volledige ploeg uit te no digen voor de feestelijkheden ter ge legenheid van de trekking van de na tionale Belgische loterij op 2 septem ber. Dit feest wordt in zijn geheel uitgezonden door de televisie. Anton Peters, die de Belgische ploeg als coach vergezelde, heeft een bijzonder eervol le uitnodiging gekregen uit Roemenië. Hij zal volgend seizoen een tiental Roemeense zangers en zangeressen op leiden. Misschien komen die dan de overwinning behalen in Knokke Het Gary-Burtonkwartet met Gary aan de vibrafoon, gitarist Larry Coryell, bassist Steve Swallow en drummer Bob Moses in „Jazz-o-rama". Neder land II, 22.05-22.35. bliksemactie wil verzamelen aan te nemen. Het eerste net begint met een filmpje van Woody the woodpecker, gevolgd door een verzameling flitsen uit oude cowboyfilms met Tom Mix, Cary Coo per en William S. Hart. Daarna een show van Rob Touber rond Ina van Faassen, die sinds haar verschijning op het Grand Gala du Disque plotse ling een geliefde cabaretster is gewor den. Ze dankt dat aan haar samen werking met Wim Sonneveld, die alle teksten heeft gelezen alvorens hij zijn goedkeuring aan deze kleurenshow hechtte. Ina zegt en zingt teksten van Bep Rowold en Michel van der Plas. Ze toont zich daarmee aldus Tou ber na afloop van de opnamen een allround artieste, die zowel de verveel de rijke dame als de blozende boerin geloofwaardig voor de camera zet. Medewerking verlenen Adèle Bloemen- daal, Marjan Berk en Tomorrow's Peo ple terwijl Lyn Wolseley voor de bal letingrediënten zorgde. Deze show wordt gevolgd door een aflevering van „Onaantastbaar". In „Het verhaal van Legs Diamond" probeert Elliot Ness een gangster te ontmaskeren, die her- rie krijgt met z'n eigen bende als hij te veel van de buit voor zichzelf wil houden. Over het tweede net het weekjour- naal voor gehoorgestoorden en de ru briek „Open Oog" met allerlei tips voor het weekeinde en voor de vrije tijd. Voorts een dubbele aflevering van Peyton Place. Er komt tekening in de situatie nu Paul Hanley enkele aan knopingspunten heeft gevonden. Bij de Harringtons die toch eigenlijk al niemand sympathiek waren gaat het steeds slechter. Eliot en Constance krijgen weer wat hoop voor de toe komst, hoewel ze in hun hart toch doodsbang zijn voor teveel publiciteit. De schaduw daarvan hangt steeds boven de gebeurtenissen in Peyton Place. Hierna brengen Pete Felleman en Theo Ordeman in Jazz-O-Rama de 25-jarige vibrafonist Gary Burton. Deze veelbelovende musicus trad op tijdens het New Port Jazz Festival in de Doelen in Rotterdam vorig jaar, waar de AVRO opnamen maakte voor een heel seizoen TV-jazz. AVRO's Tele- vizier besluit de uitzending. goud muzikale leuillet^., ^ver (ie wo> dere wereld van de kleinkunst. 12.15 Accordeon-ensemble. 12.26 Meded. voor land- en tuinbouw. 12.29 Actueel sport- nws. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.15 Tijd voor teenagers. 14.00 Programma voor twintigers. 14.40 Radio Jazz Magazine 15.00 Cursus muziekluisteren. 15.45 Le zing. 16.00 Nws. 16.02 Discussie .16.30 Klassieke gewijde muz. 17.25 Radio- weekjournaal. 17.55 S.O.S.-berichten. 18.00 Nws. 18.16 Commentaar op het nws. 18.22 Licht instrumentaal trio. 18.45 Verzoekplatenprogramma. 19.30 Nws. 19.35 Artistieke staalkaart. 20.15 Amusementsmuz. 20.45 Hoorspel. 21.40 Lichte gramm. muz. 22.00 Oude muz 22.30 Nws. 22.40 S.O.S.-berichten. 22.45 Een zaterdagavondsprookje met muz. 23.15 Licht gevarieerd platenprogram- ma. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.1 Klassiek hoboconcert. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Licht instrumentaal trio. (opn.) 8.00 Nws. 8.11 Muz. van het Leger des Heils. 8.30 Nws. 8.32 Va kantietips. 8.45 Lichte gramm. muz 9.30 Klassiek verzoekplatenprogramma 10.30 Amusementsmuz. 11.00 Nws. 11.02 Lezing. 11.15 Klassieke en moderne or kestwerken. 11.55 Meded. 12.00 Licht pianospel. 12.14 Marktberichten. 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.26 Meded t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws 12.41 Actualiteiten. 12.50 Rubriek over missie en zending. 13.00 Lichte gramm muz. 14.00 P.M.: een weekblad. 16.00 Nws. 16.30 Etnische muz. 17.00 Klank beeld. 17.30 Tienershow. 18.24 Kanjer Koning Kompetitie. 18.30 Nws. 18.46 Ac tualiteiten .19.05 Jonge artiesten met orkestbegeleiding. 19.30 Programma v. twintigers. 20.00 Verzoekplatenpro gramma. 21.30 Opera-aria's. 22.30 Nws 22.40 Overweging. 22.45 Licht platen- programma en praatje. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Gevarieerd program ma. 10.00 en 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Nieuwe langspeelplaten. 13.00 nw 13.03 Licht instrumentaal sextet met so listen,. 13.30 Zuidzee-serenade. 14.00 Nws. 14.03 Magazine voor t(w)ieners. 15.00 Nws. 15.03 Progr. voor twintigers 15.30 Country and western muziek. 16.0 Nws. 16.03 Actualiteiten. 16.07 Licht ge varieerd muziekprogr. 17.00 Nws. 17.02 Hier en nu, wekelijkse sportshow met lichte gramm. muziek. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. 12.03 Gevarieerd muziek progr. 12.40 Weerber. en SOS-berich- ten. 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 15.00 Nws. 15.05 Ge varieerde muziek. 17.00 en 18.00 Nws. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Keu rig Frans. 18.32 Zang. 18.52 Taalwen- ken. 18.55 Liederen. 19.00 Nws. 19.30 Lichte muziek. 22.00 Nws. 22.15 Dans muziek. 23.40 Nws. Nederland I 13.00 NTS: Overzicht Republikeinse Conventie. 18.50 STER: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.07 VPRO: In kleur: Wrestling wrecks (tpk-mfilmDje). 19.13 Flitsen uit Westerns. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NTS: Vluchtelingen in Biafra. 21.15 VPRO: In kleur, liedjespro gramma. 21.50 Onaantastbaar, tv-feuilleton. 22.35 NTS: Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 Journaal. 19.03 Weekjournaal (voor gehoorge stoorden). 19.25 In kleur: Tips voor het vrije weekend. 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 NTS: Vluchtelingen in Biafra. 21.15 AVRO: Peyton Place, tv-feuille ton. 22.05 Jazz-O-Rama. 22.35 AVRO's Televizier. 23.00 NTS: Journaal. Actrice-cabaretière Ina van Eanssen. Nederland I, 21.15-21.50. HILVERSUM I 7.00 Nws en ochtendgymnastiek. 7.23 Lichte gramm. muz. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Gevarieerd programma. 9.35 Water standen. 10.30 Gesprek. 10.45 Lichte gramm. muz. 11.00 Nws. 11.02 Amuse mentsmuz. 11.30 Het Republikeinse Congres in Miami Beach. 11.45 Klater- Nederland I 16.00 NTS: Journaal. 16.02 VARA: Dagje ouder. 17.00 Pipo de Clown. 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 VARA: Ja Zuster, nee Zuster. 19.53 I am a Magician, kort filmpje. 19.56 Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 Reclame. 20.20 Finale 10de concours Kabaret der Onbekenden in Loosdrecht. 21.00 In kleur: Ironside, tv-feuilleton. 21.50 De Millers '68, muziekprogram ma. 22.15 Achter het nieuws. 22.40 NTS: Journaal. Nederland II 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 KRO: Een programma van men sen, meningen en liedjes. 19.24 Muzikaal programma. 19.53 Evangelie. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 KRO: Anna Moffo Show-pro gramma. 21.10 Documentaire over pleegkinde ren in Engeland. 21.40 In kleur: Uitvaart in Berlijn, tv-spel. 22.30 NTS: Journaal. 4.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7