Ruimtevaart-film opent het Amsterdamse „winterseizoen' Meer dan een technisch huzarenstuk Bonaparte HAARLEMSE MAJOLICA- EN TEGELBAKKERS J L UITGAAN IN HAARLEM 2000 m2 SHOW Iloop vru in en uit bu IHaranka tlleubelen KNAP DENKWERK VAN STANLEY KUBRICK een "êhkalotiiwui Louis Davids en Honey West S"ortaenp TV-vanavond Radio-zaterdag TV vrijdag TV zaterdag VRIJDAG 13 SEPTEMBER 1968 15 Bedoeling Jupiter Topprestaties UN-DEUX-TROIS VOILA! KEIJZER TAPIJT Biafrafilm Autorensport Tv-close-finish Kleurenshow Holografie Van onze filmcriticus) AMSTERDAM Al is er dan geen vas te datum, waarop de opening van het filmseizoen gefixeerd kan worden, zo te gen half september starten meestal de Liga's Filmkringen Cniéclubs en Filmmu sea hun werk en worden de wekelijkse bioscoopagenda's geregelder dan voor dien opgesierd met een belangrijke pre miere, een reeks tekenen die erop zou kunnen wijzen dat de zomerslaap in het bedrijf zo daar ooit sprake van mocht zijn geweest ten einde is en dat ook voor de bioscoopwereld de jacht defini tief geopend is op de uitgaande Neder lander. in de Engelse studio's zowel van MGM als van Shepperton, tot stand is geko men en voor een goed deel door Kubrick zelf ontworpen en uitgedacht is. MAAR men zou de film te kort doen door hem alleen als een technisch hoog standje te zien. In ieder geval heeft Kub rick er een veel diepere bedoeling mee ge had en zelfs als die wat hooggestemde boodschap over de menselijke vooruitgang die erin verwerkt is niet doorkomt, dan nog bezit de film tegen het einde een spannend verloop en een dramatische cli max, die op ultra-moderne elementen en mogelijkheden gebaseerd en dus van een volstrekt ongebruikelijke aard zijn. Kubricks film begint verrassend in de pre-historie, 'n merkwaardige introductie van een ruimtevaart-epos, bovendien 'n te lange inleiding die zich onder de mensapen afspeelt en vage aanduidingen geeft over hoe de menselijke ontwikkeling gestimu leerd is door bovennatuurlijke invloeden. Symbool voor die invloeden is 'n zoge de monoliet, een plat glad voorwerp dat plotseling vanuit de ruimte in de apenkolo nie terecht komt en een snelle vooruitgang zij het misschien over tienduizenden jaren brengt in de gedragingen van de apen, die van dat ogenblik af rechtop gaan lopen, vleesetend worden en middelen ontdekken om zich te verdedigen en anderen te doden. Keir Dullea eet synthetisch voedsel tijdens zijn vlucht naar Jupiter. MET TWEE „grote" premières, een in Rotterdam, een in Amsterdam, respectie velijk van „2001, Een zwerftocht in de ruimte" in Cinerama en „Star" in Flora zou men dit jachtseizoen dan voor ge opend verklaard kunnen beschouwen, waarbij de inzet dan al dadelijk met „veel belovend" omschreven zou kunnen worden. Want „Star", een groots opgezet te en fleurige showfilm rond de in Enge land zo populaire musical-ster Gertrud Lawrence, werd gemaakt door Robert Wi se, die met „West Side Story" en „The sound of music" bewezen heeft een mees ter in het genre te zijn; en „Een zwerf tocht in de ruimte", van Stanley Kubrick, is na de Amerikaanse en Engelse voor stellingen uitgeroepen tot de meest spec taculaire en technisch beste ruimtevaart film die er ooit gemaakt is. Wil een vol gende film over dit onderwerp Kubricks werk overtreffen, dan moet hij ter plaat se als authentieke reportage opgenomen worden, heeft een enthousiast criticus verklaard. „2001 A SPACE ODYSSEY" is dan ook in de eerste plaats een verrassende re constructie van wat nu nog een toekomst droom is, maar volgens Kubrick en zijn medewerkers in het jaar 2001 een alge meen aanvaarde en goed gereglementeer de affaire zal zijn geworden: het reizen in de ruimte. Als zodanig wordt in de film dan ook een reis naar de maan met een tussenlanding op Ruimtestation I en later een expeditie naar Jupiter voorge steld, als een vanzelfsprekend gebeuren, waarover men nauwelijks meer praat en zich zeker niet langer verbaast. De ge sprekken die dr. Heywood Floyd, een Amerikaans geleerde op weg naar de maan met wachtende passagiers op het tussen station voert, zijn van eenzelfde alledaags heid en banaliteit als men op Schiphol of op het 2de peron van Amsterdam Cen traal kan beluisteren. Kubrick heeft de ruimtevaart uit de sfeer van mysterie en verbazing, die de „science fiction" nog kent, gehaald en er de vanzelfsprekendheid van een jarenlan ge realiteit aangegeven. Hij heeft dit ef fect voornamelijk bereikt door een uiterst gedetailleerd en verantwoord beeld te ge ven van ruimteschepen, tussenstations, en landingen en van 't heelal dat de ruime- vaarder in het jaar 2000 nog maar gedeel telijk in kaart zal hebben gebracht. Dat alles is voornamelijk een technische pres tatie van de eerste orde, die merkwaardig genoeg niet in Hollywood maar in de Engelse studio's zowel van MGM als van Shepperton, tot stand is gekomen en voor een goed deel door Kubrick zelf ont worpen en uitgedacht is. ADVERTENTIE ANEGANG 39, HAARtEM TEL. 16340 NA ZO de mens van de toekomst voor speld te hebben, schakelt de film naar het jaar 2001 over, waarin de ruimtemens opnieuw een monoliet ontdekt, ditmaal op de maan en fungerend als ontvanger van seinen uit het oneindige, die de ont dekkers nopen de ruimte verder te ex ploreren en te proberen Jupiter te be reiken. Dit wordt aanleiding tot het der de deel van de film, de eigenlijke ruimte film .waarin uitvoerig en dramatisch een reis naar Jupiter verbeeld wordt. De dra matische ontwikkelingen in deze episode ontstaan, als de computer die in feite de leiding van de expeditie heeft en in zijn elektronisch brein de orders aan de be manning van het luchtschip formuleert, genoeg blijkt te hebben van zijn relatief ondergeschikte functie en het menselijk aandeel in de ruimtereis wil elimineren. Dit lukt hem bijna, maar de enige over levende (Keir Dullea) grijpt op het laat ste ogenblik in en verricht een soort her senoperatie op de computer, die daardoor van ieder initiatief beroofd wordt. In het slot-hoofdstuk dat „Jupiter and beyond the infinite" heet, treedt dan weer de metafysische Kubrick naar voren om in een reeks fascinerende, maar moeilijk te verklaren beelden de Odyssee af te sluiten en tot een soort eind-conclusie te komen. Bij dit alles blijft men sterk onder de indruk van de visuele pracht van de film en van de geloofwaardigheid en overtui gingskracht die Kubrick in ieder van zijn beelden weet te leggen. „Zó moet het er straks allemaal uitzien", is men geneigd te veronderstellen, waarbij vrees voor een dergelijke koele, mechanische toe komst en bewondering voor 's mensen onstuitbare vindingrijkheid en onuitroei bare ondernemingslust wel vermengd met elkaar zullen zijn. ONVERMENGD is de bewondering voor wat Kubrick en zijn staf van mede werkers (op wetenschappelijke basis) bij elkaar gefantaseerd en technisch gereali seerd hebben. Zij hebben een topprestatie op filmgebied geleverd, die alleszins ge schikt is om als feestelijke opening van het bioscoopseizoen dienst te doen. Charles Boost ADVERTENTIE KAMERBREED MOTECHT P. STR. MTR. POSTBUS 39 - HILVERSUM HAARLEM De Heemsteedse leraar J. Dingeman Korf heeft enkele jaren geleden in ons blad verteld over zijn ervaringen en onderzoekingen van een „boeiende speur tocht" naar een Haarlemse pottenbakke rij uit de zeventiende eeuw bij de Kool- steeg. Met medewerking van Haarlem mers die ook bijzondere vondsten deden, heeft hij zijn studie voortgezet. Zijn ge gevens zijn bijeengebracht in een publi- katie die onder de titel „Haarlemse majo lica- en tegelbakkers" bij DE ERVEN F. BOHN n.v. in Haarlem is verschenen. Uit de inleiding blijkt dat de jongste zoon van de heer Dingeman Korf in no vember 1963 aan de Cruquiusdijk in Haarlemmermeer twee proenen (driehoe kige stukken aardewerk, die onderdelen vormden van een hulpwerktuig voor de pottenbakker), een schotel- en een tegel fragment had gevonden. Het onderzoek werd voortgezet en na enige tijd was men in het bezit van honderden kleine en gro te fragmenten. De vondst boeide de heer Dingeman Korf en een onderzoek wees uit dat de zwarte grond waarmee de berm van de dijk bij de Cruquius was aange vuld afval bevatte van een pottenbakke rij. Later bleek dat de grond was gegra ven uit een bouwput in de Koolsteeg in Haarlem. Het artikel in ons blad leverde onder meer als resultaat op dat enkele Haar lemmers de heer Dingeman Korf op de hoogte stelden van gelijke vondsten in de Waarderpolder, in Schalkwijk en aan de Houtmarkt. Verder verschafte dr. C. van de Haar, chartermeester van het Haar lemse Gemeente-archief, die speurwerk in de historie verrichtte, belangwekkende inlichtingen. De conclusie van de heer Dingeman Korf is dat de vondsten af komstig waren van de pottenbakkerij De drie potjes" van Cornelis Janszoon aan de Koolsteeg. In de publikatie wordt een en ander uitvoerig belicht. De heer Dingeman Korf schrijft onder meer tot besluit: „Door al de toevallige vondsten kon de kennis van het Haarlemse aardewerk in de periode tussen ongeveer 1600 en 1660 aanzienlijk worden verruimd. Het moet nu mogelijk zijn de zich in particuliere of openbare verzamelingen bevindende, en thans nog onder de benaming „Delfts" bekend staande stukken aan Haarlem toe te schrijven. Voortgezet archiefonderzoek door dr. Van de Haar zou ons in de oude binnenstad de plaatsen kunnen aanwij zen waar verdere vondsten van afval van Haarlemse pottenbakkers te verwachten zijn. Het is te hopen dat, wanneer de sa nering van de stad wordt gerealiseerd, men van bevoegde en deskundige zijde voldoende toezicht zal uitoefenen, tenein de al dit wetenschappelijk zo belangrijk materiaal voor verder onderzoek te ver zamelen en te bewerken." Hiermee heeft de heer Dingeman Korf een lans gebroken voor verder om derzoek. De uitgave bevat bijna twee. honderd foto's en tekeningen van gevon den tegels, bordjes, schotels, papkommen enzovoort. In de .^nieuwe NIJGH-boeken" ver scheen van Pierre H. Dubois „Het binnen ste buiten" (aspecten van het moderne theater). De uitgave betreft tevens een af levering van het litteraire tweemaande lijks tijdschrift „Komma". De schrijver gaat de groei na van het theater van Ib sen en de voornaamste stromingen uit het einde van de vorige eeuw tot het expres sionisme. Bij PAUL BRAND in Hilversum ver schenen in de serie Samen mens zijn, bij dragen tot geestelijk gezond leven „Licha melijkheid, seksualiteit en cultuur" van prof. dr. A. Oldendorff en „Crisis van het gezin" (op zoek naar een nieuw gezins type) van dr. Seymour Farber. De van geografische en geschiedkundi ge zin getuigende „Wandelingen door Ne derland" van de doopsgezinde predikant ds. Jacobus Craandijk verscheen voor het eerst in 1878. Ds. Craandijk die onder meer in Haarlem woonde, beschreef wan delingen in Santpoort (de schrijver heeft het nog over Zandpoort), langs de duinen van Bloemendaal, Overveen en Aerden- hout, door Heemstede en de bollenvelden. In de loop der jaren zijn bollenvelden verdwenen en vele geliefkoosde plekjes volgebouwd, maar de namen zijn in een groot aantal gevallen nog te vinden. ADVERTENTIE §oud - jZlloer - ^torloge* - j£eltumcpieet Gr. Houtitraat 6, Haarlam, Tel. 02500 -10616 Wmm HILVERSUM. Een programma over Louis Davids op het eerste net, op Nederland twee onder meer Honey West. Nederland 1. De KRO begint met jeugdserie „Christobal". Daarna een programma met Oudhollandse liedjes, samengesteld en gezongen door Marie Cecile Moerdijk met medewerking van Marco Bakker en het meisjeskoor „de Zonnepitten" onder de titel „Samen- spraakjes". Dan is het acht uur, tijd voor het journaal en de tweede „Bo- nanza"-aflevering van deze week. Tien minuten „Miva" over de nood zaak voor missionarissen om over goe de vervoermiddelen te beschikken. Vijfenvijftig minuten krijgt Wim lbo hierna voor zijn cabaretprogramma „Namen die je nooit vergeet", ditmaal over Louis Davids. Medewerkenden: Aaf Bouber, Heintje Davids, Mary Dresselhuys, Dora Paulsen, Harry Bo- da, Sylvain Poons, Willy Walden en Martie Verdenius, Bert van Dongen, Ramses Shaffy, Jasperina de Jong en Adèle Bloemendaal. Tot slot „Brand punt". NEDERLAND 2. Barend en het nieuws gaan vooraf aan het weekjour- naal en de rubriek „Open Oog" met tips voor het weekeinde. Na het jour naal de TROS met de serie „Honey West". Het volgende programma „Fa do's" maakte 'n cameraploeg van de Marie-Cécile Moerdijk met het meis jeskoor „De zonnepitten" (Nederland één, twee over half acht). TROS in Portugal toen ze daar was voor de vakantierubriek in „Zonzin". Celia Lobos, Manuel Almeida en Fer nando Maria zingen Portugese volks liederen. Daarna de series „The big valley". Tot slot een kijke in de Go Go club van Pim Jacobs in Loosdrecht, waar een talententest is gehouden. Een jury onder leiding van Pim Jacobs heeft de finalisten uitgezocht, die zich van avond zullen laten horen. Als gasten treden op de heren van het Leedy Trio. De NTS heeft drie filmers, Louis van Gasteren, Roeland Kerbosch en Joan van der Keuken, naar Biafra gestuurd om een film van een half uur te ma ken over de ellende in dat land. Zo spoedig mogelijk zal het resultaat van hun werk op het scherm worden ge bracht. De volgende aflevering van de VPRO- rubriek Wereld op Wielen zal geheel worden gewijd aan de autorensport en wel aan de toerwagenraces. Fred v. d. Vlugt wil ermee bewijzen dat auto racen niet duur is en dat iedereen er aan mee kan doen. Hij filmde op het circuit van Zandvoort wedstrijdjes waaraan automobilisten deelnamen die nog nooit geracet hadden. In München (Duitsland) is bij de at letiekwedstrijden voor het eerst ge bruik gemaakt van de televisie om bij een close finish de winnaar aan te wijzen. Een TV-systeem is betrouw baarder dan een finishfoto. Het sys teem bestaat uit een camera, een beeldopnemer en een monitor. De fi nish kan meteen na de opname wor den herhaald en sluit vergissingen uit. Philips heeft een mobiele installatie ontwikkeld voor dit doel. Bij de republikeinse conventie in Miami Beach gebruikte de Amerikaan se tv 122 kleurencamera's. Ze wer den zowel binnen als buiten de zaal ge bruikt. Van deze 122 waren 92 van Ne derlands fabrikaat: 83 studio- en 9 draagbare camera's, verdeeld over de drie grote Amerikaanse tv-maatschap- pijen NBC, CBS en ABC. Bert van Dongen in „Namen die je nooit vergeet" (Nederland één, tien voor half tien). In de loop van september wordt in Schotland een conferentie die gewijd is aan de wetenschap van de holografie, een systeem van fotografisch registre ren met behulp van een laserstraal. Er wordt hard gestudeerd op de toepas sing van de holografie op het gebied van de televisie. Het resultaat ervan zou driedimensionale TV zijn, oftewel dieptekijken. SCHOUWBURG. Stadsschouwburg, (Wilsonsplein). Vrij dag 13 en zaterdag 14 september 20.15 u.: Toneelgroep Centrum: „Slachtveld". Zondag 15 september 20.15 u.: Nationale Philippijnse Dansgroep „Baranggay". Dinsdag 17 september 20.15 u.: Neder landse Comedie :„In Wankel Evenwicht". Donderdag 19 september 20.15 u.: Haagse Comedie: „Trommel en Trom petten". Gebouw St. Bavo, (Smedestraat). Vrij dag 13 en zaterdag 14 september 20.30 u.: Cabaret „Haarloheim". TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de col lectie-Van Looy". Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks behalve maandag ge opend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Zomer- tentoonstelling: „Langs de waterkant". Tekeningen van 17e-eeuwse Hollandse kunstenaars. Bovendien permanente ten toonstelling van schilderijen, fossielen, mineralen en historische natuurkundige instrumenten. Gopend op werkdagen be halve op maandag van 10 tot 17 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 17 uur. Vis- en Vleeshal.. Werken van Haarlem se kunstenaars. Dagelijks van 11-17 en 20-22 uur. Zondags van 13-17 en 20-22 u. Van 14 tot en met 29 september (Culture le Manifestatie). De Ark (Nieuw Heiligland): Zomer- expositie. Dagelijks van 10 tot 20 uur. Galerie-t. (Bakenessergracht 67) 11-17 uur. Expositie werken van hedendaagse internationale schilders. Zondag 14 tot 16 uur. Tot en met 15 september. Stadskweektuin (Kleverlaan): Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen. Woensdag van 14 tot 17 uur en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 17 uur. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 17 uur. Zaterdag van 9 tot 18 u. Duysterghast. (Boulevard P. Loot, Zandvoort)Werken van Willem Snitker. Zaterdag en zondag 14-16 uur. Van 6 tot en met 30 september. Raadhuis Bloemendaal. (Bloemendaal- seweg 158, Overveen)Expositie werken van Flip van der Burgt en Willeke Went- HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Stereo: Klas. muz. 7.30 Nws. 7.32 Actualiteiten. 7.45 Stereo: Klas. muz. 8.00 Nws. 8.11 Geestelijke liederen. 8.30 Nws. 8.32 Vakantietips. 8.45 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterstanden. 9.40 Verzoekprogr. 10.25 Balletmuziek. 10.55 Kunstkroniek. 11.00 Nws. 11.02 Lezing. IJ. 15 Klassieke muz. 11.55 Mededelin gen. 12.00 Lichte muz. 12.14 Marktbe richten. 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Rubriek over missie. 13.00 Ver zoekplaten. 14.00 Weekblad met plaat jes. (16.00 Nws). 16.30 Etnische mu ziek. 17.00 HIRO magazine. 17.30 Tie nershow. 18.24 Kanjer Koning Kompeti tie 1968. 18.30 Nws. 18.46 Actualitei ten. 19.05 Musicerende dilettanten. 19.30 Progr. voor twintigers. 20.00 Verzoek platen. 21.30 Stereo: Opera-aria's. 22.30 Nws. 22.40 Mededelingen. 22.42 Over weging. 22.45 Muzikaal sportprogram. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.23 Stereo: Lichte muz. 7.54 Deze Dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpag. 8.15 Gevar. progr. 10.30 Over boeken en schrijvers. 10.45 Draaiorgel- muziek. 11.00 Nieuws. 11.02 Koorzang. 11.25 Afrikaanse kroniek. 11.45 Stereo: Salonorkest. 12.10 Jonge artiesten.12.26 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.29 Tussen start en finish. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.25 Tijd voor teen agers. 14.00 Progr. voor de jeugd. 14.40 Jazz Magazine. 15.00 Cursus muziek- luisteren. (15.20 Lezing). 16.00 Nws. 16.02 Progr. dat herinnert aan toen. 16.30 Operamuz. 17.25 Weekjournaal. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.16 Commentaar op het nws. 18.22 Stereo: Melodieën Expres. 18.45 Stereo: Klas. muz. 19.30 Nws. 19.35 Artistieke Staal kaart. 20.15 Stereo: Metropole orkest. 20.50 BBC Symfonie orkest. 21.40 Con gres Hoger Onderwijs. 22.05 Lezing. 22.30 Nws. 22.40 Actualiteiten. 22.50 Lichte muz. 23.15 Stereo: Gevar. progr 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Gevar. progr. (10.00 en 11.00 Nws). 12.00 Nws. 12.03 Klein chanson. 13.00 Nws. 13.03 Miller Sex tet. 13.30 Zuidzee-serenade. 14.00 Nws. 14.03 T(w)ienermagazine. 15.00 Nws. 15.03 Lichte muz. 15.30 Country- en Westernmuz. 16.00 Nws. 16.03 Actuali teiten. 16.07 Licht progr. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Sportshow. BRUSSEL 324 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.40 SOSberichten voor schippers. 12.55 Bui tenlands persoverzicht. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 15.00 Nws 15.03 Gevar. progr. (17.00 en 18.00 Nws). 18.28 Paardesport uitslagen. 18.30 Franse les. 18.32 Lich te muz. 18.45 Sport. 18.52 Taalwenken. 18.55 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.40 Lichte muz. 22.00 Nws 22.15 Dansmuz. 23.40 Nws. zei. Dagelijks 14-17 u. Van 14 september tot en met 5 oktober. MUZIEK. Concertgebouw. (L. Begijnestraat). Za terdag 14 september 20 u.: Concert m.m.v. Charles Holland, tenor. Maandag 16 september 20.15 u.: Concert Noordhollands Philharmonisch Orkest o.l. v. Henri Ar ends. Cult. Man.). Grote of St. Bavokerk. Dinsdag 17 sep tember 20 u.: Orgelbespeling door Albert de Klerk m.m.v. Nelly Boerée, trompet. (Cult. Man.). Donderdag 19 september 15 u.: Orgel bespeling door Piet Kee (Cult. Man.). Dancing Palermo, dansen, dagelijks 20-22 uur. Treslong (Hillegom) diner dansant dagelijks. Hotel Bouwes (Zandvoort), dagelijks het Italiaans dansorkest The Veneto's met internationaal artiestenprogramma. Hotel Esplanade (Zandvoort), Dans en amusementsmuziek: Het Cosmos Trio, dagelijks 20 uur. Cabaret Dancing Caramella (Zand voort) dagelijks 20-22 u.: Dansen met Het Holland Kwintet. DIVERSEN. Linnaeushof (Bennebroek) Nederlands grootste speeltuin, Indianendorp, pony manege, spoortrein enz. Dagelijks. Nederland 1 11.00 NTS/NOT: Schooltelevisie. 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 KRO: De avonturen van Cristobal (film). 19.32 In kleur: Oud-Hollandse liedjes, 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 KRO: In kleur: Bonanza. 2110 Documentaire. 21.20 Progr. rond Louis Davids. 22.15 Brandpunt. 22.45 NTS: Journaal. Nederland 2 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Weekjournaal (slechthorenden). 19.25 Progr. vrijetijdsbesteding. 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 TROS: Honey West (feuilleton). 20.45 Portugese volksmuz. en -dans. 21.10 In kleur: The big valley (film). 22.00 TROS Talenten Test. 22.30 NTS: Journaal. Nederland 1 16.00 NTS: Journaal. 16.02 VPRO: Show (in kleur). 16.37 Filmfragmenten. 16.57 In kleur: Mexicaanse dansen. 17.22 Voor de kinderen. 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 VPRO: Musical. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Tsjecho-Slowakije. 20.45 BBC Symphony Orchestra. 21.45 In kleur: Wereld op wielen. 22.30 Gesprek over revolutie. 22.45 NTS: Journaal. Nederland 2 18.50 NTS: Barend de Beer. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 AVRO: Voor de kleintjes. 19.08 In kleur: Feuilleton. 19.33 In kleur: Film. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Peyton Place (feuilleton) 21 05 Lou van Burg Show. 22.20 Documentaire. 22.50 NTS: Journaal. r

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 15