Drie éénakters in Beverwijks Microtheater opgevoerd VERENIGINGSNIEUWS UIT DE Nederlandse Tafelronde in Beverwijk lm Vier inbraken in Velsen Burgerlijke stand van Velsen Kogeltje in het oog Verolme bouwt een visfabriek-schip voor Noord-Korea Opmerkelijke afwezigheid van jongeren Schaatsen in polder bij Velser tunnel Jongeren gaan discussiëren over John F. Kennedy „Karei Doorman" op sleeptouw „VRIJDAG DE DERTIENDE" Amateurtoneelseizoen in IJmond weer geopend I Agema greep kadertiteJ 47/2 De Brink wordt verbeterd Hillegomtner bij Velsen dodelijk verongelukt Har Abir" met maximale diepgang op Noordzeekanaal MAANDAG 14 OKTOBER 1968 5 V elsen-lJ muiden V eisen-oord 1®^ Drie arbeiders gewond in transformatorgebouw (Van een onzer medewerkers) BEVERWIJK. Twee jonge acteurs, Wim Zomer en Paul van Gent, speelden zaterdagavond in het Microtheater drie eenakters. Gespeeld werd .Horror Vacui" van Jac. Hamelink, „De koning en de nar" van M. de Ghelderode en „Lenz", een gedramatiseerde novelle geschreven door Georg Büchner, die daartoe geïnspi reerd werd door een dagboek over het leven van de Duitse Sturm und Drang dichter Jacob Michael Lens, die krank zinnig gestorven is. Het dagboek werd bijgehouden door de predikant Oberlin, bij wie Lenz in huis heeft gewoond en die hem ook lange tijd heeft verpleegd. GEORG BÜCHNER bereikte volgens critici van zijn tijd met het schrijven van de fijn-psychologische novelle Lens het hoogtepunt van zijn literair kunnen. Het mag dan ook zeer zeker een ver dienste worden genoemd van Wim Zomer en zijn regisseur Ger van Rossum, dat zij van deze novelle een toneelbewerking (van Wim Zomer) op hun repertoire hebben itaan. Een verdienste die werkelijk groot mag worden geacht na het bijwonen van de opvoering door Wim Zomer, die daarbij VELSEN. Bij het spelen met een luchtdrukpistool in het duinterrein ach ter de torenflats van Zeewijk is een 15- jarige jongen door een kogeltje in het oog geraakt. Een van zijn vriendjes had met het pistool op een metalen vat ge schoten, waarna de kogel was afgeketst, met het reeds vermelde noodlottige ge volg. Het kogeltje werd door een arts verwijderd, in welk stadium nog niet kon worden vastgesteld of het oog behouden zal blijven. (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Op de Verolmewerf In Heusden is het voor Noord-Koreaanse rekening gebouwde visfabriekschip „Ke- utngang San" (Diamantberg) van stapel gelopen. De doopplechtigheid geschiedde door de heer Dzen Bjong Gjee namens de Korea Equipment Import Cooperation in Pjongjang. Na de stapelloop werd direct de kiel gelegd voor een tweede visfabriek-schip, eveneens voor Noord-Korea bestemd. De „Diamantberg" zal op de werf van Ver olme IJsselmonde worden afgebouwd. MAANDAG 14 OKTOBER Hervormd Jeugdgebouw, Rembrandt- laan, IJmuiden-Oost, 19.30 u.: Receptie Christelijke Vrouwenvereniging „Dient elkander door liefde", bij 50-jarig be staan. Prot. Chr. Gemeenteraadsfractie, 19.30- 20.30 u.: Spreekuur in stadhuis, Plein 1945 IJmuiden. 't Braambos, Zeeweg 264, IJmuiden- Oost, 20 u.: Moderne beeldende kunst door C. van Elven voor 't Nut Nivon en Volksuniversiteit. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 19.30 tot 20.45 u.: Bibliotheek en voorlich tingscentrum van de Nederlandse Ver eniging voor Sexuele Hervorming. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, geopend van 19-21.30 u.; filiaal (en r.k. bibliotheek) Wüstelaan (gebouw Spaarnberg), Santpoort-Noord: 19 tot 21.30 uur. R.-k. openbare leeszaal en bibliotheek, Willemsbeekweg 96, ÏJmuiden: 19 tot 21 uur; uitleenpost IJmuiden-West, paro chiezaal onder Petruskerk, Venusstraat 1: 19 tot 21 u.; filiaal Velsen-Noord Ban- jaertstraat 13: 19-21 uur. DINSDAG 15 OKTOBER Oud-Kath. Adelbertuskerk, Sparren straat 46, IJmuiden-Oost, 19.30 u.: Inwij ding door Monseigneur G. A. van Kleef. Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, ÏJmuiden, 20 u.: „Die Jahreszeiten", door Christelij ke Oratorium Vereniging „Looft den Heer". Brulboei, Kanaalstraat 228, ÏJmuiden, 9-12 u.: Bejaardensociëteit. Stadhuis, Plein 1945, te bezichtigen op werkdagen van 10 tot 12 uur. Gem. openbare leeszaal en bibliotheek, Plein 1945, ÏJmuiden: 10 tot 12.30 en 14.30 tot 17.30 uur; filiaal Wijkerstraatweg 77 Velsen-Noord, 14.30 tot 17.30 en 19 tot 21.30 uur R.-k. openbare leeszaal en bibliotheek. Willemsbeekweg 96. ÏJmuiden: 10 tot 12 en 14.30 tot 17.30 uur. Stichting huishoudelijke en gezinsvoor lichting, spreekuur leidster van 9.30 tot 12 uur in de Willebrordstraat 102, ÏJmuiden, tel. 02550-10715. Federatie Bejaardenzorg Velsen, sociaal advies voor bejaarden. Spreekuren: ÏJmuiden e.o.: 9-10 u. in het gebouw Cul tureel Centrum, Moerbergplantsoen 22 te ÏJmuiden, benedenzaal 3, tel. 02550-15010, Velsen-Noord: 11-12 uur in gemeentelijke vergaderzaal in de Smidt van Gelder straat 5 te Velsen-Noord, tel. 02510-25550. Santpoort: 15-16 u.: in het gebouw Cusa, Hoofdstraat 117, Santpoort, tel. 02560- 8014. Verder volgens afspraak, secreta riaat: Hoofdstraat 117 te Santpoort, tel. 02560-8014. MAANDAG 14 OKTOBER Katholieke openbare bibliotheek, Ban- laertstraat 13, geopend van 19-21 uur. DINSDAG 15 OKTOBER Handenarbeidcentrum, Schulpweg, 20 u.: odelbouwclub Kennemer Staten. op voortreffelijke wijze werd geassisteerd door Paul van Gent. De opvoering zat geraffineerd goed in- elkaar. De tekst, welke gedeeltelijk in verteltrant uit luidsprekers klonk, werd overgenomen door de acteur die „Lenz" speelde (Wim Zomer); terwijl het geheel op prachtige wijze werd ondersteund zo wel door goed getroffen lichtbeelden, als door de bijzonder fraaie muziek. Wim Zomer liet zich in deze derde eenakter niet verleiden tot theatrale uit spattingen, hetgeen hier gemakkelijk had gekund, doch gaf een indringend beeld van de ongelukkige Duitse dichter, die in de laatste episode van zijn leven zo'n af schuwelijk bestaan kende. Aangrijpend was hij vooral in de rusti ge gedeeiten, die hij werkelijk op sublie me wijze speelde. Zomer liet in zijn prachtige spel precies tot uitdrukking ko men wat Büchner in zijn novelle wilde zeggen: Een mens met een dergelijk gevoel voor rechtvaardigheid moest wel krankzinnig worden bij het aanschouwen van de maatschappij. Treffend is een uitspraak van de au teur, die ook in het programma werd aangehaald: „Zijn leven vertoonde een reusachtige scheur, hij kende geen haat geen liefde, geen hoop, alleen een ver schrikkelijke leegte, en een folterende on rust die op te vullen". Vergeleken bij „Lenz", kwamen de an dere twee éénakters, die voor de pauze werden opgevoerd een beetje in de scha duw te staan. „Horror Vacui", de eer ste, laat een waanzinnige piloot zien, die samen met zijn collega is neergestort in het poolgebied. Zelf brak hij daarbij een been, terwijl zijn collega niets mankeer de en de kuierlatten wilde nemen. De omstandigheden vormen de mens; zo ook hier en hij vermoordt zijn makker in zijn krankzinnigheid. Er zijn veel van dit soort stukken en betere dan het onderha vige. De tweede éénakter „De koning en de nar" voert beide titelfiguren ten tonele, terwijl de koningin op sterven ligt. De koning kan er geen verdriet om hebben en zijn nar moet hem amuseren. De nar echter had een liefdevolle verhouding met de stervende en treurt oprecht om haar heengaan. Hij stelt de vorst voor samen een klucht op te voeren, waarbij de rol len worden omgedraaid. Zo zal de ko ning de nar spelen en omgekeerd. Wan neer de nar echter op de troon zit, be kent hij als koning tegenover zijn nar, (die in werkelijkheid de koning is) zijn liefde voor de koningin en getuigt hij van zijn smart om haar sterven. Deze meta morphose van de nar, werd hem nood lottig. Het spel is weldra ten einde. De koningin sterft en de koning, die zijn troon weer zelf heeft ingenomen, laat zijn nar onthoofden. Het stuk ademt een burleske sfeer en bezit zeker kwaliteiten. In elk geval biedt het enkele boeidende toneelmomenten. Wim van Rossum speel de de koning, die hij ondanks de absurde sfeer, mens liet zijn; zij het een gekweld mens, die nog slechts vertrouwen stelt in een nar en uiteindelijk tot de slot som moet komen dat hij ook die niet kon vertrouwen. Paul van Gent, die de nar speelde, wist deze figuur ook op talentvolle wijze ge stalte te geven. Hij vond daarbij wer kelijk zijn climax in de metamorphose, die hij volkomen acceptabel maakte. Het was jammer dat het Microtheater niet geheel bezet was. Misschien dat men even moest wennen om de zaterdag avond in plaats van de vrijdagavond in het Microtheater door te brengen. Ook waren er weinig jongeren aanwezig. Is men op de scholen in Beverwijk wel goed op de hoogte van het bestaan van het Microtheater, dat zoveel interessan te avonden biedt? K. v. L. (Van een verslaggever) ÏJMUIDEN. Door de aanhoudende regens staan de weilanden in de polder bij de Velser tunnel reeds geruime tijd blank en dit biedt naast alle ellende van de waterovervloed het grote voor deel voor de schaatsliefhebbers dat de aanstaande ijsbaan niet eerst zal moeten worden ondergespoten. Het bestuur van de Velser Schaatsver eniging heeft in samenwerking met de Velser Sportstichting, maatregelen geno men voor meer accommodatie ten be hoeve van de schaatsers. De gemeente Velsen heeft een directiekeet beschik baar gesteld, waar de materialen zijn opgeslagen. Er staat ook al een kachel. Een van de bestuursleden heeft de helft van zijn strandhuisje afgestaan, dat kan dienen als kook- en zopietent op o aan het ijs. Bij langdurige vorst en als af braakactiviteiten van speelse jeugd uit blijven kan ook het grootste stuk van het strandhuisje voorgeplaatst worden Er zullen dan ook banken en houten windschermen worden geplaatst. De verlichting is nog een onopgelost probleem. Er is geen elektrische stroom ter plaatse. Het ligt in de bedoeling, dat ellereerst een perceel zonder sloten wordt openge steld voor de jeugd van de lagere scho len. De grote baan moet dan wachten tot het ijs boven de sloten acht centimeter dik is. (Van een verslaggever) ÏJMUIDEN In de sociëteit Idee '67 aan de Snelliusstraat in ÏJmuiden wordt dinsdagavond, aanvangende acht uur ,de kleurenfilm „Years of lightning" over president John F. Kennedy, vertoond. De avond wordt georganiseerd door het sa menwerkingsorgaan van de politieke jon- gerengroeperingen in Velsen, in samen werking met het overlegorgaan van de Velsense jongerensociëteiten. In het ka der van de aanstaande presidentsverkie- zingn zijn visie en beleid van de ver moorde president, naast zijn sterke per soonlijkheid, die in de film sterk naar voren komen, actueel. Na de film zal een gesprek volgen. Gespreksleider is de heer Arie van der Hek. tot voor kort verbonden aan het Koos Vorrinkinsti- tuut ter bestudering van internationale vraagstukken. (Van een verslaggever) ÏJMUIDEN Het vliegdekschip „Karei Doorman", dat vorige week dinsdag te Den Helder uit dienst werd gesteld door de Ko ninklijke Marine, zal dinsdag en woensdag onder de nieuwe naam „25th. May" van Den Helder langs de Nederlandse kust naar de werf Wilton-Fijenoord te Schiedam worden gesleept. Het sleeptransport van het 20.000 ton metende schip zal worden uitgevoerd door de 3000 pk sterke zeesleepboot „Groningen" onder bevel van kapitein T. van Oosten van N.V. Bureau Wijsmuller uit ÏJmuiden en voorts de 1200 pk sterke sleepboten „Titan" en „Hector", eveneens van Wijs muller. De „Karei Doorman", die in 1945 in de vaart kwam als HMS „Venerable" voor de Britse marine en die in 1948 werd aange kocht door de Koninklijke Marine, heeft nog 40 Nederlandse en Argentijnse marine mensen aan boord tijdens de sleepreis van Den Helder naar Rotterdam. Het schip is 208 meter lang en 36 meter breed. Verwacht wordt dat het transport, indien de weersomstandigheden gunstig zijn, dins dagmorgen vroeg uit Den Helder vertrekt en woensdagmorgen op de Nieuwe Rotter damse Waterweg aankomt. VELSEN Dit jaar is het de christelijke toneelvereniging „Entre Nous" uit Velsen geweest, welke voor het nieuwe seizoen van het amateur toneel in de IJmond het startsignaal heeft gegeven. In zekere zin zou men dit een schot met losse flodders kun nen noemen, omdat hiervoor vrijdag en zaterdag in het Hervormd Jeugd gebouw aan de Rembrandtlaan op voeringen werden gegeven van „Vrij dag de dertiende", de bekende klucht in drie bedrijven door Henk Bakker en J. W. van der Heiden. DEZE KLUCHT IS hier in de omgeving al zo dikwijls door verscheidene vereni gingen opgevoerd, dat het verspilling van plaatsruimte zou betekenen indien de in houd nogmaals werd weergegeven. De ve len die het stuk reeds hebben gezien we ten immers al lang dat de beide auteurs met de nodige kennis van zaken een be proefd stukje lachwerk in elkaar hebben gezet, waarbij door hen dikwijls werd te ruggegrepen op de bijna klassiek gewor- (Van een onzer verslaggevers) IJMOND. In de nacht van zaterdag op zondag is ingebroken bij een bollen- handel aan de Dinkgevelaan in Santpoort, waarvoor men zich nog al enige moeite heeft getroost om het pand binnen te drin gen. Zo werden diverse ruiten en deuren vernield, alvorens de inbrekers erin wa ren geslaagd het kantoor te bereiken. Hier werden de krachten beproefd op de stalen kluisdeur, die echter alle inbraakpogin gen heeft doorstaan. Voor zover kon worden nagegaan werd er dan ook niets vermist. Voorts werd zaterdagavond ingebroken in het jeugdhuis „De Ark" aan het Kerk plein in Oud-Velsen, waarbij de daders een geldkistje met ruim tweehonderd gul den wisten te bemachtigen. Bij een in- (Van onze blljartmedewerker) HAARLEM In een uitermate spannen de slotpartjj versloeg André Agema de Be verweker Jan Lamers en legde daarmee beslag op de districtstitel in de le klas kader 47/2. Agema speelde zaterdagmid dag twee partijen. Hij begon tegen Ko Doves, van wie hij in 28 beurten won. Op de andere tafel versloeg Gé v. d. Kuyl Hans Kempen in 32 beurten. Gelijk met de beslissende partij startten Doves en v. d. Kuyl hun laatste aprtij In 24 beurten (12,50) nam Gé v. d. Kuyl op voortreffelijke wijze afscheid van dit toer nooi. In de belangrijkste ontmoeting, Age maLamers, begonnen beide spelers met geïnspireerd spel. Met het vorderen van de partij steeg de spanning. Zowel Agema als Lamers namen steeds minder risico's, met het gevolg dat fraai positie- en seriespel schaarser en tenslotte geheel verdwenen was. In deze slotfase schuwden beide spe lers ook het defensieve spel niet. Al ca rambolerend naderde het tweetal de 300. Het was Agema die deze in de 31e beurt het eerst bereikte. Jan Lamers kwam in zijn nabeurt niet verder dan twee caramboles Zonder Chris Nobels, die. zoals gemeld wegens een ongeval de strijd na één partij moest staken, luidt de eindstand: A. Agema (Haarl. Noord) 8 12,00 99 J. Lamers (Excelsior) 6 11,08 99 G. v. d. Kuyl (Haarl. Nrd.) 4 9,68 50 H. Kempen (Hof v. Holl.) 2 6,65 52 K. Doves (Selecta) 0 5,12 32 braak in het clubhuis van het Nederland se Padvindstersgilde aan de Bosweg in Velsen, die tussen woensdag en zaterdag moet zijn gepleegd, hebben de onbekende daders geen buit kunnen vinden, zodat zij hebben volstaan met het aanbrengen van grote vernielingen. In de nacht van zaterdag op zondag werd de Velsense politie er ook nog door een bewoner van de Tuinderstraat op at tent gemaakt, dat men bezig was hier bij een kruidenierswinkel in te breken. De daders waren het pand binnengedrongen door 'n op een kier staand bovenlicht, dat zij verder konden openen. Bij aankomst van de politie waren zij echter alweer op de vlucht, in het bezit van een aantal pak jes sigaretten. De vierde inbraak tijdens het afgelopen weekeind werd in de nacht van zondag op maandag gepleegd in een melkhandel aan de Wolframstraat in ÏJmuiden, waar voor de politie eveneens door de bewoner was gewaarschuwd. De daders waren al bezig diverse artikelen uit een auto in een koffer over te pakken. Ook hier waren de inbrekers bij aankomst van de politie al op de vlucht geslagen. ZAANDAM Bij het overschakelen van het spanningsnet in Zaandam ont stond zondagmorgen in het transforma torgebouw in de wijk Poelenburg een steekvlam. Van de drie arbeiders van het Zaandamse energiebedrijf die bij de werkzaamheden waren betrokken liep een 34-jarige Zaandammer ernstige brandwonden aan hoofd, borst en armen op. Volgens de artsen bestaat er geen levensgevaar- De twee anderen konden na een behandeling in het ziekenhuis naar huis terugkeren. Het onderzoek heeft uitgewezen dat bij het overschakelen een fout is gemaakt. Het gevolg was dat zondagmorgen de be woners van de flatwoningen in Poelen burg zonder water zaten. Het water wordt namelijk elektrisch opgepompt. BEVERWIJK In verband met werk zaamheden aan de wegverharding wordt de Brink tussen de Graaf Florislaan en de Zweedselaan met ingang van woens dag 16 oktober gedurende twee weken voor alle rij verkeer afgesloten. (Van een onzer verslaggevers BEVERWIJK. Ter gelegenheid van de halfjaarlijkse landelijke vergadering van de Nederlandse Tafelronde, welke zaterdag in Wijk aan Zee is gehouden zijn de ongeveer 150 deelnemers 's mid dags om 5 uur door het gemeentebestuur in het Stadskantoor ontvangen. Als woordvoerder van het college van B. en W. en de gemeenteraad zei burge meester J. G. S. Bruinsma het bezoek van de congresgangers bijzonder op prijs te stellen. Tevens wees hij op de grote betekenis van internationale contacten. De landelijke voorzitter van de Neder landse Tafelronde, de heer Doodeheefver, dankte in een humoristische toespraak voor de vriendelijke ontvangst. Hij over handigde burgemeester Bruinsma een attentie voor mevrouw Bruinsma. den voorbeelden van Kadelburg en Blu- menthal. En dat compleet met het slip pertje van een overigens brave huisva der, die hiervoor door zijn gedecideerde echtgenote geducht aan de tand wordt gevoeld. MET ZIJN REGIE heeft de heer L. Bakker de spelers kennelijk gestimuleerd de door de schrijvers aangegeven situa ties het volle pond te geven, zodat het plezierige en verdienstelijke kluchtspel vertoningen zijn geworden, waarmee Entre Nous" bij het publiek de beoog de lachsuccessen in alle opzichten heeft bereikt. Ook al omdat Jaap Bakker en Annemieke van der Linden zich als de grote ziener" Achmed Ritzibi en zijn gehaaide assistente bij het typeren van deze mallotige figuren weinig beperkin gen hebben opgelegd. WAT DE ANDERE spelers betreft dient in de eerste plaats Annie Groen-Haasnoot te worden genoemd, voor haar met een komische aplomb gespeelde Cornelia Ver baak. Wil van Wolferen-Thiele en Gré Bakker-Verschoor waren haar vermakelij ke vriendinnen en Ton van der Vaart met Lourens Puls gaven de traditionale pantoffelheld en zijn boemelende jeugd vriend de voor dergelijke kluchten voor geschreven karakters. Theo van der Lin den liet als de robuuste Dorus Karre- man eveneens een aardig typetje bekij ken, terwijl de voor dergelijke stukken onmisbare jonge stelletjes werden ge speeld door Totie van Kleef, Ellie Ras, Kees Koffeman en Ad van der Werff. Zodat ons na het releveren van dit lach succes alleen nog rest regisseur Bakker te adviseren de nodige aandacht te be steden aan de uitspraak van enige spe lers, omdat zij ten opzichte van onze taal nog al eens wat slordigheden lieten beluisteren. (Van een onzer verslaggevers) IJMOND. Zaterdagavond omstreek* acht uur is de 24-jarige Maarten de Jong uit Hillegom op de Rijksweg 9 bij Velsen om het leven gekomen, nadat de perso nenauto, waar hij zich in bevond met een vrij hoge snelheid uit de beruchte bocht was gevlogen. De wagen kwam op het dak in de sloot terecht. Drie andere inzittenden, een 20-jarige militair uit Leiden een twee inwoners van Lisse van 21 en 22 jaar, slaagden erin de in het water liggende auto te verlaten, maar het slachtoffer was waarschijnlijk bewusteloos geraakt en bleef in de wagen achter. Politie en brandweer waren onmiddel lijk ter plaatse en begaven zich voor een reddingsactie te water, waarbij door een onbekend gebleven marine-officier assis tentie werd verleend. Toen de Hillegom- mer kort daarop uit de auto kon worden losgemaakt, bleek hij reeds te zijn ver dronken. Bij het onderzoek kon nog wor den vastgesteld dat de bestuurder heeft getracht te remmen, omdat zelfs de hand rem nog was aangetrokken. De beide in woners van Lisse moesten met een sleu telbeenfractuur door de ongevallendienst naar het Antoniusziekenhuis worden over gebracht. De militair had alleen snijwon- den aan een hand opgelopen. De auto kwam uit de richting Haarlem. (Van een verslaggever) ÏJMUIDEN Vanmorgen is de Israëli sche tanker „Har Abir" in ÏJmuiden aan gekomen. De tanker passeerde omstreeks 11 uur de pieren van ÏJmuiden, om via de noordersluis de reis naar Amsterdam voor te zetten. De „Har Abir" heeft de maximale diepgang welke voor de vaart op het Noordzeekanaal is toegestaan. BEVALLEN: P. H. van Oijen-Wielart, d., Waalstraat 102, ÏJmuiden; M. W. P. van Velzen-Schelvis, z„ Lindenstraat 6, ÏJmuiden; P. Zandvliet-Ruiten, z„ Onon- weg 325, ÏJmuiden; W. A. Irik-Jasperse, d„ Van Valkenburgstraat 2, Velsen- Noord; G. Pleging-De Groot, z„ Onon- weg 315, ÏJmuiden. ONDERTROUWD: J. A. Rol, Konings weg 23, Schaarsbergen en M. C. de Vries, Pegasusstraat 22, ÏJmuiden, t.a. Pegasus- straat 22, ÏJmuiden; W. G. Sellen, Duin- vlietstraat 6, Velsen-Noord en C. A. L. Dangerman, Duinvlietstraat 6, Velsen- Noord, t.a. Duinvlietstraat 6, Velsen- Noord; J. van der Molen, Kennemer- laan 40, ÏJmuiden en G. Stiemsma, Trompstraat 35, ÏJmuiden, t.a. Kanaal straat 64, ÏJmuiden; J. L. Heeremans, Hagelingerweg 81, Santpoort en M. J. M. Graafsma, Da Costalaan 56, Driehuis, t.a. Marconistraat 26, ÏJmuiden; T. C. Smak man, Terrasweg 56, Santpoort en H. J. M. de Jong, Kerkweg 134, Santpoort, l.a. Kerkweg 134, Santpoort; R. Evers, De Roemerstraat 1, ÏJmuiden en T. Jer- woerd, De Roemerstraat 1, ÏJmuiden. t.a. De Ruyterstraat 56. ÏJmuiden; L. Brou wer, Willebrordstraat 47, ÏJmuiden en H. J. van der Schalk, Zandersstraat 2, ÏJmui den, t.a. Zandersstraat 2, ÏJmuiden; J. H. Kiewiet, Zandersstraat 11, ÏJmuiden en A. W. Wijker, Gulikersstraat 4, ÏJmuiden, t.a. Gulikersstraat 4, ÏJmuiden; J. W. F. Rameau, J. Franklinstraat 20. Amsterdam en E. W. van der Linden, De Noo- straat 117, ÏJmuiden, t.a. Jacob van Len- nepstraat 21 III, Amsterdam; A. Schoiten, Oranje Weeshuisstraat 10, Huizen en W. Broek, Warmenhovenstraat 25 rd., ÏJmui den, t.a. Langestraat 1, Huizen; P. A. Leurs, Jan Gijzenkade 285, Haarlem en H. T. Ninaber, Frans Netscherlaan 5. Santpoort, t.a. Frans Netscherlaan 5, Santpoort; A. Gravemaker, Celsius- straat 10, ÏJmuiden en C. M. Borst, Bur gemeester Rambonnetlaan 10, ÏJmuiden, t.a. Keizer Wilhelmstraat 29. ÏJmuiden; P. E. Schwulera, Acaciaweg 20, Schmelz, Duitsland en E. de Ronde, Casembroot- straat 48, ÏJmuiden; G. Suijkerbuijk, Planciusstraat 61, ÏJmuiden en M. W. Paasman. Van Wassenaerstraat 20, ÏJmui den, t.a. Planciusstraat 61, ÏJmuiden. GETROUWD: H. A. M. Kauw en C. M. Laurent, Debora Bakelaan 20, Heems kerk; C. Pannekoek en E. J. in 't Velt, Hoofdstraat 65, Santpoort; P. J. J. Nib- bering en E. M. Jansen, Wüstelaan 73, Santpoort; C. H. E. Hilbers en M. D. de Reus, Arendsweg 90, Beverwijk; F. P. Vermeulen en Y. M. Luder, Moreelse- straat 5. Deventer; M. T. C. van Oeffelen en C. W. M. Huijer, Frans Naerebout- straat 28. ÏJmuiden; M. van Zonderen en N. Cornelisse, Zijdeweg 39, Wassenaar; D. Daudeij en A. P. Nat, Warmenhoven straat 90 ÏJmuiden; P. van Deudekom c-n G. Renkema. Hazevlak 50, ÏJmuiden; F. Boom en T. Feenstra, Jan Steinstraat PI, Zaandijk: G. Hofkes en E. K. Vegter, De Ruyterstraat 26. Zandvoort; T. W. Rie- mersma en R. Steevensz, Fréderik- straat 22, Hengelo; D. O. Dijksma en A. C. Stoop, Debora Bakelaan 6, Heems kerk; H. J. van der Linde en M. I. P. Voorhout, Planciusstraat 26. ÏJmuiden; D. Leijen en A. A. van Roode, Beuken straat 10, ÏJmuiden. OVERLEDEN: L. van IJzendoorn, 74 j., e. van C. Slothouwer, Middenduiner- weg 59. Santpoort. XyYWWYYVyYKYYy WEEKABONNEMENTEN dienen uiterlijk op woensdag te worden betaald, daar de bezorgers op donder dag moeten afrekenen DE ADMINISTRATIE

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 5