Aan u: winkelier, horeca-ondernemer en g root ver bru i ker Vanaf morgen kunt u terecht bij Europa's grootste en modernste ZB-groothandel. Keuze uit 35.000 artikelen bij de Makro. i Van 31 oktober tot en met 7 november: speciale openingsaanbiedingen! f I {éL/%L:<c±. 35.000 artikelen vleeswaren diepvries-artikelen verse groenten en vers fruit vers vlees conserven I grutterswaren I delicatessen gedistilleerd en andere dranken zoetwaren biscuits gebak brood rook artikelen wasmiddelen cosmetica papierwaren kleine elektrotechnische artikelen I radio- en tv-installaties koel- meubelen, was- en vaat- wasautomaten gereedschap huis houdelijke artikelen I verf auto- artikelen fietsen speelgoed sport- en campingartikelen textiel lederwaren en schoeisel I confectie meubels en tapijten sieraden fotografie-artikelen I sanitair kantoorbenodigdheden restaurant- en winkel benodigdheden als snelwegers, type- en telmachines Makro: zelfbedieningsgroothandel cv. Morgen - 31 oktober, 12.00 uur, 1968 - opent de Makro. Een nationaal inkoopcentrum, ge vestigd te Amsterdam op het industrieterrein 'Amstel'. Een zelfbedieningsgroothandel uit sluitend bestemd voor detaillisten, horeca ondernemers, grootverbruikers en andere ondernemers. In deze gigantische onder neming vindt u in de levensmiddelenafdeling 18.000 artikelen van nationale en internatio nale bekendheid. In de non-foodsector vindt u dan nog eens 17.000 artikelen. Alleen toegang met een Makropaspoort Voor particulieren is de Makro verboden toe gang. Maar winkelier, horeca-ondernemer, grootverbruiker en andere ondernemer, kunt gratis een Makropaspoort verkrijgen op de eerste dag dat u de Makro bezoekt. (Natuurlijk moet u kunnen aantonen een bedrijf uit te oefenen.) In het gebouw geldt dat de levens middelen-afdeling alleen toegankelijk is voor detaillisten in levensmiddelen, horeca-onder- nemers en grootverbruikers. Alle andere afdelingen zijn toegankelijk voor alle inge schrevenen. Makkelijk bereikbaar De Makro ligt op het industrieterrein 'Amstel', achter het Euromotel bij rijksweg E9. De route is met borden aangegeven. 15 Uur per dag geopend De Makro is geopend van maandag tot en met vrijdag, van 's morgens 7 tot 's avonds 10. U kunt er dus altijd terecht, ook op uren dat uw eigen zaak gesloten is! 48 groothandelsbedrijven onder één dak Makro zelfbedieningsgroothandel cv, De Flinesstraat 9Industriegebied Amstel 2, Amsterdam. Tel. (020)-59711. Nog even dit: De Makro heeft 20.000 m2. een parkeerterrein van Geen rijen wachtenden bij de kassa's - een computer maakt razendsnel uw volledig gespecificeerde rekening op. De indeling van de schappen is overzich telijk en efficiënt - u hoeft niet te zoeken en bovendien staan meer dan 200 personeels leden klaar, om u de weg te wijzen. De Makro heeft een gezellig restaurant met lage prijzen.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 22