SELECTIEGROEP VAN AJAX IS ALS EEN BEDOEÏNENSTAM Veel van huis zijn: schaduwzijde van het leven van een topvoetballer Geblesseerde Nedim vervangen door Ziya TRAINER MOLNAR WOEDEND JO DE ROO STOPT MET WIELRENNEN FC Köln zonder gewonde schutter Kühl tegen ADO Lijst van kandidaten voor Tour Ook The Smash kon HVS niet van een zege afhouden Denen willen bij voetbalduel protesteren tegn Grieks bewind Toekomstronde en Bordeaux-Parijs weer in najaar Jochen Rindt naar Lotus Ford Alarmtoestand rond Franse voetbaï elftal Davis Cup-zege van VS op India Russische beker voor Torpedo DINSDAG 12 NOVEMBER 1968 21 Prikkelen Discipline Rimpeltjes Nico Goebert Volleybalprogramma heeft Nuninga niet direct een verklaring: Het is moeilijk om dat te analyseren. Vorig seizoen had ik een slecht seizoen, omdat ik lang gesukkeld heb met een achillespeesblessure. Die is helemaal over. Elke speler heeft zijn periodes van downs Het zou abnormaal zijn, als je altijd in topvorm zou zijn. Physiek, maar ook psychisch." En weer komt de lof over Michels: „Het is natuurlijk een moeilijke zaak om na drie kampioenschappen steeds meer weer mentaal geladen in het veld te komen. Het is een lastige zaak voor de trainer om de spelers te prikkelen, ze op te jagen naar toch de juiste instelling. En dat kan (Van onze sportredacteur) WASSENAAR De selectiegroep van Ajax is als een kleine bedoeïnen- stani: de voetballers reizen van hotel (naar goed hedendaags gebruik trai ningskamp geheten) naar hotel. Zo ook nu weer. De Amsterdammers zijn neergestreken in het tegen de Wasse- naarse duinrug aanleunende hotel Duinoord. „We hadden graag weer in de Hooge Vuursche willen logeren voor de wedstrijd tegen Fenerbahce, maar dat hotel was al bezet", aldus een minzame en praatlustige Michels. De IBM was Ajax voor geweest en de Amsterdamse voetbalorganisatie kan het tegen de IBM-gigant nog niet opnemen. Aldus zaten de spelers van Ajax naar het duinlandschap te turen gistermiddag. „Ik houd mijn hart vast", zei Wim Suurbier, ..dat wordt veel wandelen geblazen hier. net zo als in Zeist bij Kessler. Daar heb ik een broertje aan dood. Aan trainen niet, dat doe ik graag". Dat veel van huis zijn, is een schaduw zijde van het deel uitmaken van een top- team. Michels begrijpt dat: „iedere speler ziet het als ideaal om gewoon thuis te blijven, onder eigen omstandigheden, maar dat kan tegenwoordig natuurlijk niet meer." Bennie Muller: „Wat zou ik graag thuis zijn gebleven. Ik heb een zaak. Je bent praktisch niet meer thuis met je gezin." Deze week bijvoorbeeld zijn de Ajax-spelers gisterochtend naar Wassenaar gegaan. Woensdagnacht na de wedstrijd kunnen ze naar huis. Don derdag is de dag van het opknappen en repareren van de spelers (Michels: „je moet altijd maar afwachten hoe ze uit zo'n voetbalslag te voorschijn komen"). Na het likken der wonden gaat men dan weer in een trainingskamp (waarschijn lijk de Witte Bergen in 't Gooi) voor de wedstrijd tegen Feijenoord. Over die wedstrijd tegen Feijenoord wordt nog weinig gezegd. „Het is nu alle maal Fenerbahce wat de klok slaat" al dus Michels, „daarna komt Feijenoord wel weer." Van dat Fenerbahce en met name het Turkse voetbal heeft de Ajax-coach niet zo'n hoge muts op. „Je weet met die kerels niet waar je aan toe bent. Ze ken nen weinig discipline. Het is eigenlijk een vrijgevochten boeltje daar. Kijk ik bedoel dit: in Europa en gelukkig lang zamerhand ook in Nederland is voetbal len een echt vak, dat je zoveel mogelijk moet ontwikkelen. Bij de Turken is dat anders. Daar schipperen ze maar wat. Ze hebben andere normen. Ik heb Fener bahce in de competitie tegen Istanbul Spor zien spelen. Dan vraag je je af: wat moet ik met die lieden? Maar ja, ik weet wel, voor de Europa-cup is dat geen maatstaf. Daar spreken andere factoren mee." En nog naar een vergelijking zoekend: „Ze liepen daar te voetballen in een soort chaotische toestand. Net zoals het verkeer in Istanbul. Daar mag en gebeurt alles, Een georganiseerde chaos. En toch komen er weinig of geen ongelukken voor. Dat ligt die Turken kennelijk." Over de discipline, die wél bij Ajax heerst, wil Nuninga praten: „Kijk het is de kracht van Michels, dat hij streng is en discipline eist. Hij heeft het voor elkaar gekregen, dat het individualisme én de ploegdiscipline zijn samengeweven. Dat is de enorme verdienste van Michels". Wan neer wij opmerken, dat hjj, Nuninga, wel eens voor de grootste verrassing van de wedstrijd tegen Fenerbahce zou kunnen zorgen („Je bent in een geweldige vorm. Bij Fenerbahce wordt jouw naam niet ge noemd en krimpt men in elkaar bij het uitspreken van de namen Cruyff en Kei zer") zegt Nuninga: „Ik ben niet zo'n man die met goals op de voorgrond komt. Te gen Nürnberg had ik de voldoening, dat ik de goals had voorbereid. Dat is mijn taak en dat had ik goed gedaan. Dat stemt Je tevreden. Hopelijk gaat het woensdag weer zo." Voor de terugkeer van die glansvorm PARIJS. De semi-klassieker voor beroepsrenners Bordeaux-Parijs, die tot voor kort altijd in het voorjaar werd gehouden, maar dit jaar wegens de onge regeldheden, naar september werd ver plaatst, zal ook in 1969 in het najaar wor den gehouden. De ruim vijfhonderd km lange race zal op 7 september worden gereden. Ook de Ronde van de Toekomst zal in september plaatsvinden (van de twaalfde tot de eenentwintigste). De Ron de van Frankijk zal, zoals reeds eerder werd bekendgemaakt van 25 juni tot 20 juli worden gehouden. De kalender van de belangrijkste Franse wielerwedstrijden ziet er als volgt uit: 1 maart: Genua - Nice; 10 tot 16 maart Parijs - Nice; 13 april: Parijs - Roubaix 14 tot 18 mei: Vierdaagse van Duinker ken; 5 tot 8 juni: Midi Libre: 25 juni tot 20 juli: Ronde van Frankrijk; 7 sep tember: Bordeaux - Parijs; 10 tot 14 sep tember: Ronde van het Noorden; 12 tot 21 september: Ronde van de Toekomst: 28 september: Parijs - Tours; 19 oktober Grand Prix des Nations. Klaverjassen hoort bij voetbalvoor bereidingen. Groot, Swart en Cruyff (als adviseur) aan deslag. Michels." De Ajax-coach wilde in dit ver band wel even ingaan op de zware neder laag tegen FC Twente. „Kijk, we hebben een koude douche gehad. Maar van zo'n douche kan je geweldig opknappen. Zo zie ik dat." Aanvoerder Gerd Bals tobt niet meer over zijn off day Legen FC Twente. „Wat een vraag was dat voor de TV aan mij, of ik dacht aan mijn laatste seizoen toe te zijn. Gelukkig kan ik tegen zo'n vraag stelling. Ik word er niet warm of koud van. Ik weet dat ik een goede doelman ben." Bennie Muller was er wel warm door geworden: „Dat was geen stijl. Ik zou het niet genomen hebben. Je bent nog lang niet uitge /oetbald. Hoe komt zo'n man erbij." Waarmee wij dan maar de onaantastbare plaats van Bals als aan voerder willen schilderen. De Ajax-spe lers hebben in Bals hun captain gevon den. En wie aan hem komt, komt aan iedereen. Alles dus koek sn ei in Duinoord? Geen rimpeltjes dus, die glad gestreken moeten worden? Natuurlijk wel. Daar is een Suurbier bijvoorbeeld, die wat boos was op Michels, omdat hij tegen Volewijckers niet had kunnen meespelen: „Ik heb geen last van mijn rug. Ik kan gewoon spelen." Daar is een nog steeds somber kijkende Van Duivenbode: „Ik heb een injectie gehad. Als ik normaal loop, heb ik weinig last van de zaterdag opgelopen blessure, maar het is de vraag hoe mijn voet het houdt tijdens de training." Keizer ziet voor zichzelf geen problemen, evenmin als Cruyff: „We winnen hier met een nulletje of twee. Dat lijkt me wel vol doende." Daar zijn natuurlijk mannen als Suurendonk. Niemand is tenslotte ze ker van zijn plaats bij Michels. „Vroeger", zo zegt Nuninga, „zou je dat niet gepikt hebben. Maar je weet te genwoordig, dat je een pion bent. Als je de beste pion voor een bepaalde wedstrijd bent, word je ingezet. Daar zijn we lang zamerhand aan gewend. Discipline. Michels eist dat. Hij is de baas." Gisteren dan een vriendelijke baas, die vooralsnog niet van plan was zich in de koude oorlog te storten, zoals te doen gebruikelijk is bij Europa cup-evenementen: „Ik geloof daar niet zo in om dat bewust te loen. Shankley van Liverpool heeft er zijn nek over gebroken. Je maakt je zelf onnodig nerveus." En er is niets waar Michels zo'n hekel aan heeft als aan nervositeit. Hans Rombouts (Van onze sportredactie) AMSTERDAM. „Moeten we hier op trainen. Op een stuk grasland waar de koeien en schapen op grazen". Fe- nerbahce's oefenmeester Molnar was ■witheet toen hij gisteravond met zijn ploeg naar het bijveld van het Olym pisch Stadion werd verwezen. De klei ne oude man brieste tegen iedereen, die hem voor de voeten kwam. „Kun nen we alleen het licht bekijken? Nou, als Ajx bij ons komt mogen ze ook al leen het licht bekijken. Dan sturen we ze ook naar een bijveld. Maar een dat nog wel even slechter is, dat verzeker ik U." De Turkse trainer vergat in zijn boosheid alle gemeenplaatsen waarin hij zich sinds zijn komst had uitgeput. Standiondirecteur. Mellegers moest zen stortvloed van boze woorden aan horen. „Elke ploeg mocht hier op het hoofdveld trainen, alleen Fenerbahce mag het niet. In Manchester mocht het wel. Ajax heeft ons geschreven dat wij op het hoofdveld mochten. Daar komen we hier voor. Anders hadden we beter in Hilversum kunnen trai nen". „U mag best het veld op, maar niet op voetbalschoenen", wierp Mellegers egen. „Met voetbalschoenen komt u voor de wedstrijd op geen enkel veld in Europa. Niet onder deze weersom standigheden. Ik kan toch twee dagen voor de wedstrijd mijn veld niet in el kaar laten trappen". Mornar was over deze uitleg verre van tevreden ge steld. „In Manchester was het ook vochtig weer. Ik ben me daar gek om mijn spelers op gymschoenen te laten trainen. Moeten er soms ongelukken gebeuren?" Maar Mellegers was niet om te praten. „Om het veld en het licht te bek ijken heb je geen voetbal schoenen nodig." Molnar bleef woedend. Zo zelfs dat hij Mellegers duidelijk maakte dat voor hem de lichten niet ontstoken hoefden te worden. Direct na een lichte training, die een klein uurtje duurde, verdween het Turkse gezel schap in de bus zonder te talen naar ie thee die besteld was. Tijdens die training nam Molnar zelf de beide ioelmannen onder handen Bij het oartijtje fungeerde Molnar als scheids rechter. Later op de avond maakte hij zijn team bekend. Aanvoerder Nedim ont breekt. Zijn blessure en zijn ziekte van vorige week hebben zijn conditie te zeer aangetast. Zijn plaats wordt ngenomen door de 23-jarige Ziya, die daarmee zijn debuut maakt in de Europa Cup. Ziya werd twee seizoe nen geleden overgenomen van een amateurclubje uit Istanboel. Voor de rest wijkt het elftal op nog drie plaat sen af van het team dat in Manches ter speelde. Centrale verdediger Ercan was er toen niet bij, maar in Amster dam ontbreken de aanvallers Fual en Yasar. Bovendien stond Ogün in Enge land in de middenlinie opgesteld. Fenerbahce komt nu uit met Yavuz in doel, Sücrii, Ercan, Nunweïller en Levent in de defensie, Selim, Yilmaz en Ziya op het middenveld en Ogün, Can en Abdullah in de voorhoede. Van dit elftal zijn Nunweiller (32) en Ogün (29) de oudsten. Doelman Yavuz (21) en Levent (22) de jongsten. Het lijdt geen twijfel dat Fenerbahce met een sterk verdedigend 4-3-3-systeem voor de dag zal komen. Monar deed geen enkele moeite dat te verbergen. „Wat heb ik aan geheimzinnigheid. Mijn Nederlandse collega weet toch wel, lat ik ga verdedigen. Iedereen mag mijn opstelling weten". (Van onze sportredacteur) KRUININGEN. De Zeeuwse renner Jo de Roo stopt met wielrennen. Op de weg zal men hem al niet meer zien. Hij besluit zijn carrière volgende maand in de zesdaagse van Amsterdam, die hij rijdt gekoppeld aan Frits Pfenninger. De eenendertig jarige De Roo, die in zijn loopbaan als renner veel triomfen heeft gevierd, heeft er niet de brui aan gegeven, omdat hij genoeg van het wiel rennen heeft, maar louter en alleen, zo als hij zegt, omdat hij door andere zake lijke beslommeringen intensief wordt be zig gehouden. Dat is o.a. het inrichten en exploiteren van hotel De Schelp, dat op een honderd meter afstand staat van zijn prachtige bungalow in Kruiningen. Zijn besluit om er mee te stoppen is zeker niet beïnvloed, aldus de Zeeuw, door de dopingzaak, waarbij hij betrok ken is geweest en waarvan de uitspraak door het Antwerpse gerechtshof in hoger beroep nog niet gedaan is. De Roo is elf jaar beroepsrenner ge weest. Na twee jaar bij De Magneet ge zeten te hebben kwam hij bij de Franse wielerstal van Louviot. In 1962 won hij drie klassiekers: Bordeaux Parijs („die wedstrijd blijft me in het geheugen gegrift"), Parijs Tours en de ronde van Lombardije. Hij werd dat jaar eerste in de Super Prestige Pernod. In 1963 werd hij weer winnaar van Parijs Tours en de ronde van Lombardije. De Roo was in 1964 en 1965 kampioen van Nederland. Hij reed 5 x de Tour en nam vier keer deel aan de wereldkam pioenschappen. «PW w. f -J" '"ff WENEN. De Oostenrijkse coureur Jochen Rindt zal net volgend jaar voor de Engelse Lotus Ford-renstal gaan rijden, waarvan wereldkampioen Gra ham Hill eerste coureur is. De Ameri kaanse coureur en constructeur Dan Gurney, h eeft besloten zich definitief terug te trekken uit formule één wed strijden. Hij zal zijn constructiebedrijf in Engeland sluiten. De 37-jarige Amerikaan zal zich in de komende jaren geheel toe leggen op de constructie van bolides voor de 500 mijl van Indianapolis en de Ame rikaans-Canadese trofee. DEN HAAG. FC Köln moet het van avond in de eerste wedstrijd voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor bekerwinnaars te gen ADO zonder voorhoedespeler Karl Heinz Rühl stellen. Trainer Hans Merkle verklaarde maandagavond na een trai ning in Den Haag dat het opstellen van Rühl, die licht geblesseerd is, een te groot risico zou zijn. Thielen en Flohe zijn weer hersteld en maken deel uit van het Keulse elftal, dat als volgt is samen gesteld: doel: Heyeres, veldspelers: Thie len, Biskup, Weber, Blusch, Overath, Simmet, Hermes, Flohe, Löhr en Hor- nig. Na maandag nog twee keer met zijn spelers te hebben getraind, 's morgens op het strand, 's middags op het veld, ver telde Merkle: „Wanneer wij in Den Haag een gelijk spel b ereiken tegen ADO, moet dat voldoende zijn om bij de laat ste acht te komen. Over twee weken, in Keulen, zullen wij dan volledig op winst spelen". Dit standpunt van Hans Merkle, die ADO de laatste weken drie keer zag spelen, is ook het uitgangspunt van de taktiek. die hij zal toepassen. FC Köln zal zuiver op zeker spelen en proberen éen eind te maken aan de af schuwelijke staat van dienst in uitwed strijden. Köln heeft in de geschiedenis van de Europese bekérs nog geen wed strijd op vreemde grond gewonnen, en in de zeven Bundesliga-wedstrijden, die de club dit seizoen heeft gespeeld, werd zes keer verloren en slechts één gelijk spel behaald. Buiten het Mungersdorf PARIJS Na de woensdag geleden ne derlaag (0-1) tegen Noorwegen in het ka der van de voorronden van het wereld kampioenschap 1970 heerst in het Fran se voetbalkamp een alarmtoestand. Op initiatief van de grote clubs zullen spe Iers, trainers, scheidsrechters, bestuurs leden en journalisten bijeenkomen, om de huidige problemen te bespreken. (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM. Het zijn voornamelijk dameswedstrijden die woensdagavond in de Kennemer sporthal in Haarlem het volleybalprogramma vullen. Een geste van de competitieleider om de mannelij ke volleyballers ln de gelegenheid te stel len de voetbalwedstrijd van Ajax te vol gen. Heren; HBC-Draka, HVS 2-VK Amster dam, HVS 4-Gios. Dames: FES 3-Triumph 2, OVRA 8 HSVC, Leonidas-DES. Alliance 5-Serve 2 Geel Wit-Major, HBC 2-JBS 2, VCIJ- OVRA, Gios 2-HBC, Gios-die Raeckse 3 DSS 3-Alliance 4. OVRA 3-Triumph Trainer Happel van ADO heeft zijn spelers gisteren nog een lichte training gegeven. stadion werd de verdediging van FC Köln twintig keer gepasseerd. Op de schouders van de Keulse ploeg drukt de last vertegenwoordiger te rijn van het land dat de laatste vier jaar steeds een finalist heeft geleverd voor de eindstrijd van Europacup II. In da 69 wedstrijden, die Westduitse clubs tot nu toe in het toernooi om de beker van de bekerwinnaars hebben gespeeld, werd veertig keer gewonnen en twaalf keer gelijk gespeeld. SAN JU AN. De Verenigde Staten hebben gisteren in de zone-finale van de Davis Cup tegen India met 4-1 ge wonnen. Nadat Amerika door winst in het dubbelspel zondag met 2-1 voor was ge komen, zegevierde maandag Arthur Ashe in het derde enkelspel van de interzone- finale in San Juan met 6-1, 6-3, 6-3 over Ramanathan Krishnan. In het laatste en kelspel won Clark Graebner met 9-11, 9-7, 7-5, 6-4 van Premjit Lall. De Amerikanen hebben zich door deze overwinning geplaatst voor de Challenge- round, die van 26 tot en met 28 december in Adelaide plaats vindt tegen bekerhou der Australië. Amerika is sterk favoriet om de beker van Australië over te nemen Sinds de overgang naar de profs van Emerson, Stolle, Newcombe en Roche beschikt Australië over slechts weinig amateurs van enig formaat. HAARLEM. In Parijs is een voorlo pige lijst van ploegen samengesteld, die kandidaat zijn voor de Tour de France 1969. Van de Nederlandse formaties is er alleen Willem II op te vinden. Cabal- lero heeft indertijd de verzekering gekre gen, dat het een kans maakt voor de Tour als het een acceptabele ploeg op de been kan brengen. De voorlopige lijst wordt gevormd door Kas en Fagor (Spanje), Philotex. Molte- ni en Salvarani (Italië), Mann Flandria en Faema (België), BIC, Mercier. Peu geot, Frimtic en Lejeune (Frankrijk) en Willem II (Nederland). Hierbij dient op gemerkt, dat Lejeune nog s teeds zoekt naar een partner als sponsor. DORTMUND. t De westduitsers Kern- per en Oldenburg hadden vanochtend bij de neutralisatie de leiding in de zesdaag se van Dortmund. Peter Post en Leo VCIJ 2, PSVH 2-OVRA 5. een achterstand van dertig punten. (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM. Slechts 34 minuten heeft het Castricumse The Smash Haarlem's hoofdklasser HVS van een overwinning kunnen afhouden. HVS overtroefde de gastheren in alle opzichten en bracht het enorme krachtsverschil tot uiting met 15-2, 15-11 en 15-3. Van de naaste con currenten van de Haarlemmers hield al leen DTS zich met een zege op Haag '68 (13) staande. Het Delftse SIGI, dat eveneens vijf overwinningen achter el kaar behaalde, kreeg tegen Delta zijn eerste nederlaag te incasseren. Aan de kop van de ranglijst luidt nu de stand: HVS en DTS 6—12, SIGI 6—10, Delta en Juliana 56. De herenreserves van HVS hebben voor lopig de eer aan De Kangeroes moeten laten. De Leidse gastheren verwezen de HSV'ers naar de tweede plaats via 1513, 15—6 en 1512. In de eerste set die liefst 40 minuten vorderde hadden de Leide- naars aanhoudend een voorsprong die Jo de Roo MOSKOU Torpedo Moskou heeft zich geplaatst voor ner Europese bekertoernooi voor bekerhouders 1968-1969 door gisteren in Moskou de Russische bekerfinale tegen Tasjkent Paktakor met 1-0 te winnen. Joeri Savtsjenko maakte in de tweede helft het enige doelpunt. KOPENHAGEN. In het Kopenhaag- se dagblad „Politiken" is gesuggereerd dat Akademisk B.K. uit Kopenhagen zijn thuiswedstrijd tegen Aek Athene het best in Engeland kan spelen. Jongeren in de Deense hoofdstad heb ben bekend gemaakt dat zij, als protest tegen de huidige bewind in Griekenland, betogingen op touw zullen zetten tijdens de wedstrijd, die op 27 november in de Deense hoofdstad wordt gespeeld. De eerste ontmoeting is volgende week woens dag in Athene. Politiken schreef: „Wat er ook moge gebeuren, het is te verwachten dat Aka demisk grote moeilijkheden dreigt te krijgen met de thuiswedstrijd en het lijkt beter dat de wedstrijd in Engeland wordt gespeeld, wanneer de UEFA daar zijn toestemming aan zal geven". In de Kopenhaagse gemeenteraad heeft een raadslid aangedrongen op het afge lasten van de thuiswedstrijd van Akade misk. Zijn motivering was: „Het heeft geen zin een sportwedstrijd in deze stad te houden, wanneer het noodzakelijk is het veld te omringen met gehelmde poli tiemannen met gummiknuppels en hon degeleiders". HSV van 1113 reduceerde tot 1313. In de derde set bezat HVS 2 een 129 voor sprong maar andermaal bleek er voor de Haarlemmres geen succes weggelegd. De herenploeg van Alliance '22 heeft gisteravond in de Kennemer sporthal de eerste winst binnen gehaald. Het jeugdige hoofdstedelijke St. Martinus bezat minder stootkracht dan de Haarlemmers, die na een 2—0 voorsprong (158 en 1511) overigens uitermate moeizaam de zege konden veiligstellen. In de derde set leidde Alliance '22, spelende met Frauen- felder, Reigersberg, Steenbrink, Roubal, Vet en Van Geldorp, met 3—1, 52, 96 en 107, doch de marge bleek nog niet voldoende. Door te doorzichtig aanvals- spel klapte men onafgebroken in het blok van de Amsterdammers, die zonder initia tief te nemen de set met 15-0 wonnen. Bijna onderging Alliance het zelfde lot in de vierde set toen een 70 voorsprong verloren ging en Alliance in zestien serve beurten slechts vier punten scoorde. St. Martinus kwam op 1212 naast Alliance, dat nog maar ternauwernood de set kon houden: 1512. De damesploeg van HSV 2, waarin op genomen de speelsters van Vesmia, wacht nog steeds op de eerste overwinning. Tegen The Smash verloor HVS 2 met 15 5, 1614 en 1512 en gisteravond moes ten de HVS-reserves tegen US capitule ren met 17—15, 5—15, 8—15 en 11—15. De uitslagen van de gisteravond ge speelde volleybalwedstrijden luidden: Heren: DSS 2—Alliance 4 3-0; HSV 6— HSVC 5 2-2; FES 4—de Blinkert 2 0-3; Serve 2OVRA 6 3-1; LeonidasRapidi- tas 2-2; Major—HSVC 3 0-3; DSS 3— OVRA 8 0-3; PSVH 3—HSVC 4 2-2; Gios 3Alliance 5 1-3; die Raeckse 2HSVC 2 3-0; WIK—OVRA 3 0-3; Alliance '22—St. Martinus 3-1; PWN—DSS 0-3. Dames: OVRA 2—DSS 2 1-3; PWN— HVS 4 0-3; HVS 2—US 1-3; OVRA 6—Ga zellen 2-2; die Raeckse 4—PSVH 1-3; WIK 2—de Blinkert 3 2-2; OVRA 7— HSV 5 2-2; JBS—die Raeckse 2 0-3; de Blinkert 2—VVGS 2-2.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 21