„Ik kan emotioneel maar geen afstand nemen van de oorlog" Sinds 1945 op Rijksinstituut i mm i Lunch met prins Claus niet voor Van der Poel DR. B. A. SIJES KRIJGT PRIJS Smoeshaan ter sprake in Kamer Gevonden voorzverp Bliksem sloeg in vliegtuig van Spiro Agnew „U bent niet uitgenodigd" Jazzprijs voor Haarlemmer Ander zeudschema tv in januari Voetbal, Chan en Hirosjima Regionale omroep zal er wel komen Radio-donderdag TY donderdag TV-vanavond TY woensdag WOENSDAG 13 NOVEMBER 196 8 7 Recht M I mmM» I 'H'/ w P ÉL ft. Actie van priesters in Washington Zigeuners Bobbies beter betaald Spinaziespinazie la crèmeandijvieen nu andijvie la crème. Helemaal nieuw voor Nederland. Eu ongelooflijk lekker. Andijvie, vers van het land, gewassen, gesneden en bereid met een romig sausje. Zó klaar! Waarschijnlijk wordt dit nèt zo beroemd als spinazie la crème. Dat hangt helemaal van uw goede smaak af Andijvie la crème ^WWWWWtA/WWWWWWWWW (Van onze correspondent) AMSTERDAM. In het achterhuis van de tweede verdieping van een oud pand aan de Herengracht in Amsterdam heeft hij een rustige werkkamer, waar hij zich aan zijn studies kan wijden: Benjamin Aaron Sijes, wetenschappelijke mede werker van het „Rijksinstituut voor Oor logsdocumentatie". Op 21 november wordt, zoals gemeld, de schijnwerper ge richt op deze stille werker, die zulke be langrijke bijdragen heeft geleverd tot de geschiedschrijving van de tweede wereld oorlog. Op die dag zal hij worden onder scheiden met de Henriëtte Roland Holst- prijs 1968, met name voor zijn in 1966 verschenen studie over de arbeidsinzet, een werk over de gedwongen arbeid van de Nederlanders in Duitsland in de jaren 1940-'45. HET verzamelen van de gegevens en het schrijven van het lijvige boek over de arbeidsinzet heeft acht jaar gevergd. Geen acht jaar onafgebroken werk, want de aandacht van de heer Sijes werd ge vraagd voor tal van andere zaken, zoals bijvoorbeeld het leveren van documenta tie op verzoek van de justitie, nodig voor opsporing van of voor bewijsmateriaal tegen oorlogsmisdadigers. De heer Sijes stelde onder andere een rapport op over de jodenvervolging in verband met het proces tegen Eichmann en leverde mate riaal voor de berechting van Rajakowitsj. Hij was getuige-deskundige in de pro cessen tegen Harster, Zöpf en Slottke. Voor hem is de oorlog nooit echt afge lopen. Hij is er nog dagelijks mee bezig. „Al werkend ben je steeds verdrietig of jubelend betrokken bij wat er in die ja ren is gebeurd. Het is mij onmogelijk om emotioneel afstand te nemen". DE heer Sijes studeerde in de jaren dertig Indisch recht en indologie. „Ik was een slecht student in die zin dat ik mijn studie niet heb afgemaakt. Toch studeer de ik graag, maar dan alles wat betrek king had op de politieke ontwikkeling. Ik ben politiék altijd zeer geëngageerd geweest". In die jaren had hij een aan deel in het onderzoek naar de rol van de arbeidersraderi in Duitsland, dat in op dracht van het „Instituut voor internatio nale sociale geschiedenis" werd verricht. Dit contact heeft er toe geleid, dat hij tegen het eind van de oorlog, nadat hij enige jaren als kantooremployé bij een Amsterdamse machinefabriek had ge werkt, door prof. N. W. Posthumus werd gepolst over een functie bij een op te richten „Rijksinstituut voor Oorlogsdocu mentatie". „Wij zijn in mei 1945 begonnen een onderkomen te zoeken en toen kreeg ik als eerste opdracht iets te schrijven over de februaristaking. Ik heb dat met veel genoegen gedaan, omdat ik die staking van nabij had meegemaakt. In 1963 had ik het rapport met bijlagen gereed, maar wij hebben met de publikatie ervan ge wacht tot er meer gegevens uit Duitsland beschikbaar kwamen". De meeste bevrediging, wetenschappe lijke bevrediging, heeft onderzoeker Sijes gehad van zijn boek over de razzia in ''"J Wh V' V"- V W'r Rotterdam. „Als uitgangspunt had ik slechts één velletje papier, maar tenslotte beschikte ik over een massa materiaal dat methodisch tot verantwoorde ge schiedschrijving moest worden verwerkt. Het schrijven van zo'n boek is een zaak van geduld. Als geschiedschrijver wordt van je verwacht dat je geen woord ver keerd zet. Dat werken gebeurt onder gro te psychologische druk, ik geloof niet dat iemand kan wennen aan de onmenselijk heden die in de oorlog zijn gebeurd. Daar om heb ik misschien zoveel plezier gehad in het schrijven over de februaristaking, omdat dit een groots gebeuren betrof dat ik opnieuw kon beieven in onder meer honderden interviews. Wat professor Presser daarentegen heeft gedaan, de ge schiedschrijving van de jodenvervolging, is een aaneenschakeling van ellende ge weest die een onderzoeker diep aan grijpt". DEN HAAG. In de Tweede Kamer heeft minister Beernink van Binnenland se Zaken verklaard het eens te zijn met de heer Jongeling (G.P.V.) dat toepas sing van artikel 221 van de Gemeentewet nog geen aantasting van de geestelijke vrijheid behoeft te betekenen. De heer Jongeling had in verband met „het optreden van smoeshanen en ander kwalijk pluimvee", handhaving van dit artikel bepleit. Mr. Scholten (C.H.U.) zei een nadere bezinning op handhaving van dit artikel voor te staan. Naar het oor deel van de heer Jongeling kan van het artikel een heilzame preventieve werking uitgaan. Minister Beernink verklaarde dat de schaarse toepassingen niet zonder meer onjuist zijn. WASHINGTON. (Reuter) Een grote groep r.-k. priesters en medestanders samen ongeveer honderd man sterk heeft in Washington de vestibule bezet van het hotel waar enkele uren tevoren de vijfdaagse nationale bisschoppenconfe rentie was begonnen. De geestelijken wensten te worden ge hoord over hun geschil met kardinaal O'Boyle over de geboortenbeperking. De kardinaal heeft vierenveertig geestelijken geschorst wegens een afwijkende mening op dat punt. ZüRICH (AFP). De afdeling gevon den voorwerpen van de Zwitserse spoor wegen speuren al elf maanden zonder succes naar de „eigenaar" dood of le vend, van een linkervoet die gevonden werd in een tunnel in het kanton Uri. Bij alle Europese politiekorpesen is vruchteloos navraag gedaan. Even hoop te men het raadsel te hebben opgelost toen in Zwitserland een lijk werd gevon den waaraan een voet ontbrak. Het was echter een rechter voet. DE heer Sijes is thans bezig met de voorbereiding van een onderzoek naar wat tijdens de oorlogsjaren met de zigeu ners in Nederland is gebeurd. Van de studies die het Rijksinstituut zich nog tot taak heeft gesteld eer het onderzoek over een jaar of vijftien zal zijn afgerond, noemt de heer Sijes als belangrijkste de studie van dr. L. de Jong over het Ko- MIAMI (AFP) Een vliegtuig van de Amerikaanse luchtmacht dat de toekom stige vice-president Spiro Agnew en diens gezin naar Porto Rico vervoerde, is twee maal door de bliksem getroffen. Het toestel vloog door een zone van statische elektriciteit. De toekomstige vice- president, diefde reis met zijn vrouw, vier kinderen, enige vrienden en agenten van de geheime dienst maakte, werd pas bij de landing in San Juan van het voorval op de hoogte gesteld. ninkrijk der Nederlanden tijdens de be zetting, waarvan binnenkort het eerste deel zal verschijnen, en een bronnnestu- die over de SS. Zelf is hij thans zestig jaar en hij zal dus niet meer meemaken dat het Rijks instituut de deuren sluit en de documen tatie overdraagt aan het rijksarchief. Of schoon Hij er de man niet naar is om op zijn 65ste met werken op te houden. Zo als hij nu 's avonds na zijn dagtaak thuis voor zijn plezier bezig is met een studie van de briefwisseling van prof. A. Panne- koek, een sterrekundige die zich als socia list intens bezighield met de problemen van de arbeidersbeweging. „Ik voel me sterk verwant met deze mah, dat is de reden dat ik eraan ben begonnen'". HAARLEM. De grote prijs van de Nederlandse jazz (de Wessel Ilckenprijs) is dit jaar toegekend aan de Haarlemse tenor-saxofonist Harry Verbeke. De prijs, een geldbedrag van tweeduizend gulden, zal hem volgende maand in Amsterdam worden uitgereikt. De prijs werd toegekend door een jury, bestaande uit de heren Simon Korteweg, Rud Niemans, Martin Schouten, Bert Vuysje en Constant Wallagh. Als motief voor de beslissing noemde de door de „Stichting jazz in Nederland" aangewe zen jury onder meer de speelwijze van Verbeke, „die wordt gekenmerkt door een warmbloedige spontaniteit, waarbij min der wordt gestreefd naar het bijhouden van actuele of modieuze tendensen, als wel naar het ontwikkelen en perfectio neren van een individuele expressie". Tevens werd op een persconferentie in Amsterdam meegedeeld, dat de „jazz bibliotheek" volgend jaar van de grond zal komen. Deze zal worden gevestigd in Utrecht als een afzonderlijke afdeling binnen de bibliotheek van het „Instituut voor muziekwetenschap" van de rijks universiteit. De „Stichting jazz in Nederland" vindt het een verheugend verschijnsel, dat de belangstelling van de overheid en de om roeporganisaties voor de jazz toeneemt. De subsidies van de overheid voor jazz concerten bedragen dit jaar in totaal ruim 32.000, meer dan tweemaal zoveel als vorig jaar. (Van onze correspondenten) UTRECHT De directeur van de journalistenschool in Utrecht, dr. M. Schneider, heeft gisteren Frits van der Poel toegang geweigerd tot een lunch, die werd aangeboden aan prins Claus, die de school bezocht. Voor docent tv-regisseur Gijs Stappershoef was dit reden om zijn ontslag in te dienen. De VARA-televisierubriek Achter het Nieuws" heeft een tele gram aan de heer Schneider gezonden met de inhoud: „Protesteren met klem tegen uw optreden tegen de heer van der Poel. Uw optreden kan niet los worden gezien van pogingen van de Rijks Voorlichtings Dienst, een ontmoeting tussen prins Claus en Van der Poel te voorkomen. Daarmee heeft u nieuw voedsel gegeven aan de ket terjacht tegen een bekwaam collega". DE HEER SCHNEIDER heeft ver klaard, dat Stappershoef en Van der Poel niet waren uitgenodigd. De leer lingen van de school hebben later achtereenvolgens met adjunct-direc teur H. Schaafsma en de heer Schnei der over het geval gesproken. Allen kwamen tot de conclusie, dat moest worden getracht de heer Stappershoef voor de school te behouden. Gijs Stappershoef is „uur-docent", dat wil zeggen dat hij slechts inciden teel lesgeeft. Hij had voor een van zijn lessen gisteren Van der Poel uit genodigd. De heer Schaafsma bevestigde giste ren nog, dat de lunch alleen voor ge nodigden was. Een beperkt aantal mensen was geïnviteerd met het oog op de beperkte ruimte en de kans op een ongedwongen sfeer. „Die mensen waren: de prins, zijn secretaris, het bestuur van de schoolvereniging, de studieraad, de redactie van de school krant en de stafdocenten. „De uur- HILVERSUM. Het bestuur van de NTS heeft besloten met ingang van 1 januari enkele wijzigingen aan te brengen in het zendschema van de televisie. Zo zal het NTS-programma „Scala", dat nu viermaal per week wordt uitgezonden, dan elke avond behalve op zondag op het scherm komen. Voor de omroepverenigingen is de zendtijdruil die voor deze wijziging noodzakelijk is aantrekkelijk, omdat zij hierdoor tot een betere program- maopbouw kunnen komen. Tevens wordt hiermee bereikt, dat de pro gramma's van Nederland één en twee beter gecoördineerd kunnen worden dan tot nu toe het geval is. De NTS- jeugdserie wordt vanaf 1 januari niet meer op de zondag-vooravond, maar op de dinsdag-vooravond uitgezonden. De kerken zullen hun rubriek „Ken merk" verplaatsen van de maandag- naar de dinsdagavond. Tenslotte zullen in het nieuwe sche ma de eindtijden van de uitzendavon- den die door de VPRO en de TROS worden verzorgd, gelijk worden gelegd met de avond-eindtijden van de ande re omroeporganisaties. Het verschil in die tijden is op 1 oktober ontstaan door de zendtijduitbreiding van de vier grote omroeporganisaties met elk een half uur. Om dit verschil te kunnen opheffen hebben de VPRO en de TROS de zendtijd van de vier woensdag- en za terdagmiddagen waarover zij per jaar beschikken, laten vervallen. Daar mee komen zij ook niet meer toe aan iet produceren van kinderprogram ma's. Deze laatste programma's kun nen nu voortaan met een grotere re gelmaat door de andere omroepver enigingen worden uitgezonden. LONDEN (AP) Het weekloon van de Britse politieagent de „Bobby", zal met acht gulden worden verhoogd. Zijn werktijd zal op 1 mei 1970 worden ver kort van 42 tot 40 uur. Voor september is hem nog een opslag toegezegd. Na de verhogingen zal het gemiddelde jaarloon van een politieagent ongeveer 10.000 gulden zijn. ADVERTENTIE Iglo maakt nü verschil tussen andijvie! prijs: 450 gram 1.60 J andijvie a la crème docenten en zelfs het schoolbestuur wa ren niet uitgenodigd". Volgens adjunct-directeur Schaafs ma hebben de heren Van der Poel en Stappershoef gedacht, dat in de di recteurskamer de voor iedereen toe gankelijke borrel werd geschonken. Dat werd echter op de gang gedaan. „De heer Schneider vertelde de heren dat ze niet uitgenodigd waren. Met even veel recht zouden de honderdzestig leer lingen op de gang dan moeten zijn toegelaten". Gijs Stappershoef zei vanmorgen, dat enkele leerlingen hadden aange stuurd op een ontmoeting tussen Van der Poel en prins Claus om daarvan foto's te kunnen maken. „Wij voelden daar niets voor en het plan ging niet door. Toen hoorden wij dat verderop snacks te krijgen waren. Daar hadden we zin in. We gingen de trap op. zagen de prins en vonden het beter hem te ontwijken. Daartoe schoot Van der Poel een kamer in, waaruit hij even later door directeur Schneider werd verwijderd. De heer Schaafsma heeft ons later gezegd dat het een misver stand was. De kamer zou èlleen voor genodigden toegankelijk zijn geweest. Maar ik heb er voortdurend studen ten in en uit zien gaan en daarom die uitleg niet geaccepteerd". HILVERSUM. De NTS en de TROS vanavond. Op het eerste net voetbal en Charlie Chan, op het twee de een film die in Hirosjima speelt. Nederland 1. De NTS heeft het avondprogramma in handen, dat be gint met Scala. Een interview, het par lementair overzicht, het nieuws uit de weekbladen en „Van Gewest tot Ge west'. Dan is het acht uur en tijd voor een kort journaal, want om kwart over acht speelt Ajax thuis tegen de Turkse kampioen Fenerbahce uit Is- tanboel in de strijd om de Europa- Cup voor landskampioenen. De uit wedstrijd komt niet op het scherm, omdat Turkije nog geen televisie heeft. Het wordt ongetwijfeld een harde strijd vanavond die door de heer Aarden en zijn Politieke Partij Radi calen zal worden onderbroken voor een politiek praatje. Na afloop een film van Charlie Chan. De Chinese speurder van zo'n dikke dertig jaar geleden slaat dit maal zijn slag op Broadway, waar hij niet alleen een mysterieuze moordzaak oplost, maar ook nog een lesje in filo sofie en levenskunst geeft. Voor het nieuws nog tien minuten naar Ajax terug om na te kaarten over de wed strijd. Nederland 2. Aan de TROS de on dankbare taak om te concurreren te gen Ajax. Het uurtje voor de wed strijd wordt (na de Fabel, de reclame en het journaal) gevuld met een af levering van „Voyage to the bottom of the sea". De Seaview loopt voor de zoveelste maal gevaar opgeblazen te worden. Er is een atoomontploffing geweest en de geleerden die deze voor bereidden zijn terechtgesteld. Er is echter nog één geleerde met één bom over. Die dreigt admiraal Nelson op z'n nek te krijgen. Na het journaal de tweede Ameri kaanse serie „het Spook en mevr. Muir". Mevr. Muir wil wat klusjes aan het huis laten doen, maar ze kan er niemand voor vinden. Het spook weet er wel wat op Een nieuwe rubriek is „Old time movie Club". Naar het voorbeeld van een aantal Amsterdamse vrienden van de stomme film gaat Jan Keja op ge zette tijden oude films vertonen in een even oude entourage en op de oude M manier, met muziek en explicateur. Een hedendaagse film hierna. „Een zomer in Hirosjima", waarmee Japan een eervolle vermelding haalde bij de Prix d'Italia, waar de TROS nog meer films op de kop heeft weten te tik ken. Hoofdpersoon is een vrouw, die bij de ontploffing van de atoombom radio-actief is besmet en die een lang zame dood sterft. Naarmate zij dichter bij het einde komt, nadert de bouw van een monument ter nagedachtenis aan deze ontploffing zijn voltooiing. Tot slot een aflevering van „De dief van Washington". Hij krijgt opdracht om een belangrijk document te stelen uit een vijandelijke ambassade. Alex komt natuurlijk gemakkelijk binnen, maar ontdekt dan dat de beveiligings maatregelen zelfs hem te geleerd zijn. (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Rotterdamse en Amsterdamse vertegenwoordigers zijn bij de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, mej dr. M. A. M. Klompé, geweest om te praten over het Rotterdamse en Amsterdamse verzoek, regionael radio- en televisie stations te mogen instellen. Wethouder drs. J. G. van der Ploeg van Onderwijs en Volksontwikkeling in Rotterdam heeft gistermiddag in de commissievergadering voor het onder wijs en volksontwikkeling gezegd, de indruk te hebben dat de minister wel willend staat tegenover de aanvraag. Wethouder Van der Ploeg dacht niet, dat al in 1970 met de regionale uitzen dingen kon worden begonnen. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie. (7.30 Nws, 7.32 Actua liteiten; 7.50 Overweging; 8.00 Nws.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. (9 00 Gymn. v. de Vrouw; 9.35 Water standen). 10.00 Lezing. 10.20 Stereo: Barokmuizek. 11.00 Nws. 11.02 Voor zieken. 11.55 Mdedelingen. 12.00 Los- Vast. (1215 Boekbespreking; 12.26 Me- del. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten). 14.00 Lichte orkestmuz. 14.25 Stereo: Oude liede ren- 15-00 Geref. dienst. 15.30 Meer over minder. (16.00 Nws.) 17.45 Sport - actualiteiten. 18.00 Muziek in vrije tijd 18.30 Nws. 18.46 Actualiteiten. 19.05 Spektrum. 19.20 Stereo: Leger des Heils. 19.35 Stereo: Lichte orkestmuz. 20.00 Detective-hoorspel (dl. 3) 20.25 Streo: Steravond. 21.35 Stereo: Lich te gramm. muz. 21.50 Kerkorgelconcert 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Sluitpost van de dag. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Stereo: Lichte muz. 7.54 Deze dag 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Stereo: lichte muz. (8.30 De groenteman) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Koorzang. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws). 11.30 Stereo: Pianorecital 11.55 Beurs berichten. 12.00 Johan Willem Friso Kapel. 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinb. 12.29 Modern platteland. 12.34 Toppers van toen. 13 00 Nws 13.11 Journaal. 13.30 't Muzikantenuur. 14.30 Over geschiedenis en archeologie. 15 00 Voor zieken. 16.00 Nws. 16.02 Van vier tot vijf. 17.00 Jeugd en ritme. 17.30 Voor de jeugd. 17.55 Mededelingen 18.00 Nws. 18.15 Journaal. 18.20 Uitz. A.R.P. 18.30 Stereo Licht instr. ensem ble. 18.50 Gesproken brief. 18.55 Voor kleuters. 19.00 Tout a toi. 19.30 Nws. 19.35 Kerk veraf en dichtbij. 19.40 Mens en Bijbel. 20.05 Koorzang. Wie ner Festwochen (opn.). 22.00 Gonkü 22.30 Nws. 22.40 Journaal. 22.55 Muzi kale lezing. 23.30 Intern, muziekfesti val te Praag. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Voor zieken. 9.40 The Kilima Hawaiians Show. 10.00 Nws. 10.03 Detective-hoorspel (dl. 2.) 10.26 Steravondquiz (herh.) 11.00 Nws. 11.03 Muziek bij de koffie. 12.00 Nws. 12.03 Ad 's-Gravesande en Felix Meurders. 13.00 Nws. 13.03 Actualiteiten. 13.08 Licht platenprogr. 14.00 Nws. 14.03 Pop In 15.00 Nws. 15.03 Holster. 17.00 Nws. 17.02 Actualiteiten. 17.07 Verzoekplaten BRUSSEL 324 m 12.00 Nws. 12.03 Lichte muz. 12.40 Weerbericht, SOS-berichten voor schip pers. 12.48 Lichte orkestmuz. 12.55 Buitenl. prsoverz. 13.00 Nws. 13.20 Ta- felmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws) 15.30 Lichte muz. 16.00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Hand in hand met Nederland. 17.00 Nws. 17.15 Lichte muz. 18.00 Nws. 18.03 Voor soldaten. 18.28 Paardesportuitslagen. 18.30 Franse les (herh.) 18.32 Gramm muz. 18.35 Verkeerswenken. 18.40 Gramm. muz. 18.45 Snortkroniek. 18.52 18.30 Franse les (herh.) 18.32 Gramm. muz. 19.00 Nws. 19.40 Gramm. muz. 19.45 Vrije Politieke Tribune. 19.55 Gramm. muz. 20.00 Lichte orkestmuz. 20.30 Hoorspel 21.27 Klass muz. 22.00 Nws 22.15 De zeven kunsten. 22.30 Jazz muz. 23.00 Nws. 23.10 Concert. 23.40 Nws. 11.00 17.00 18.50 18.56 19.00 19.03 19.06 19.56 20.00 20.10 20.13 22.00 23.10 23.20 23.25 NTS/NOT- Schooltelevisie. TROS: Voor kinderen. NTS: In kleur: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NTS: Scala. STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NTS: Ajax—Fenerbahce (21.00 Uitzending P.P.R.X Film. Olymp. Stadion, nabeschouwing. Journaal. Openbaar Kunstbezit. Nederland 2 18.50 NTS: In kleur: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS Journaal. 19.03 TROS: Piogr.-overzicht. 19.08 In kleur- Feuilleton. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 TROS: In kleur: Feuilleton. 20.45 Uit de twintiger jaren. 21.20 Film. 22.00 In kleur: De dief van Washington. 22.50 NTS: Journaal. Nederland 1 11.00 NTS/NOT: Schooltelevisie. 14.00 Schooltelevisie. 18.50 NTS: In kleur: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 VARA: Dressuur van roofdieren. 19.46 De jonge onderzoekers. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Achter het nieuws. 20.45 Toneelspel. 22.40 NTS: Journaal. 22.45 Teleac: Cursusinformatie Export, j 23.00 Teleac: Kijk eens wat ik zeg (herh.). Nederland 2 18.50 NTS: In kleur: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Scala 20.00 Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Cinema. 21.05 BlikOpener. 21.45 Gesprek. 22.00 IKOR/CVK/RKK: Gesprekken. 22.30 NTS: Journaal. WWMMMWMWMWMWIWWWWWWAMMMMMWWMMMMWWMMMMWWMWMWWWWWWI'WWW

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7