Twee bezoekers van onze speciale Cadeau-Boetiek 'Alles onder de tien gulden' Dit is een uiterst bemiddelde cadeauzoeker. Kocbt al een nerts, een speelgoedlimousine en een heuse Breitner. Toch hartstochtelijk op zoek naar cadeaus onder de tien gulden. Als bij-cadeaus natuurlijk: wat is een eenzame Breitner op Sinterklaasavond, zonder de pret van vele pakjes er bij? Maar ja - hij kan zich niet veroorloven om met een banaal cadeau aan te komen. Dus? Dit is een uiterst onbemiddelde cadeauzoeker. Hij heeft welgeteld vijf stukken kauwgum, een foto van Cruijffie en drie rijksdaalders plus een duppie op zak. Hij is óók hartstochtelijk op zoek naar cadeaus onder de tien gulden - en als het even kan onder de vijf. Als hoofd-cadeaus natuurlijk! Extra moeilijkheid: hij heeft geen idee wat 't zou moeten wezen en ook geen tijd om lang te zoeken, het leven is toch al zo druk. En dus? Dus gaan ze beide naar onze speciale Cadeau-Boetiek 'Alles onder de tien gulden'. Er is waarschijnlijk geen plek in Nederland waar zóveel uiteenlopende personages elkaar ontmoeten. En ze vinden allemaal wat anders. Iets uitzonderlijks, iets aardigs, iets raaks-voor-precies-die. En alles onder de tien... Amsterdam Trouwens, de Bijenkorf maakt het Alle cadeauzoekers nogal makke lijk - er zijn nog zeven rake Ca deau-Boetieks! The Men's Gift Shop - met cadeaus voor mannen die alles al hebben. (2e etage). Cadeau-Boetiek India' - een kleine cadeau-reis van Kasjmir tot Punsjab (2e etage). Cadeau- Boetiek 'Jolie Madame' - een schatkist aan modieuze dingsig- heidjes (le etage). Cadeau-Boe tiek 'Tieners' - met dolle, modi euze en praktische geschenken (parterre). Cadeau-Boetiek'On verwachte cadeaus' - verklap pen we natuurlijk niets over (le etage). Cadeau-Boetiek Thuis houden' - waar ook de meest praktische cadeaus anti-keuken saaiheid zijn(le etage). De Speei- goedcadeaushow van het Jaar met 24 demonstraties, 78 premiè res en 8435 cadeaus (3e etage).

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 4