UNIEK STUK WERK VAN „HET ZWARTE THEATER" Fascinerend spel met het irreële 1 glas super, a.u.b. wonen £t. Nicolaas- geschenken TONEEL IN HAARLEM Rijdt veilig met melk B.P.-vragen over BUMA KINDERBOEKEN Rajakovitsj' eis verworpen Declamatie en een eenakter Van der Poel niet op programma Spionnenfilm Antiekdiefstal bij Wim Sonneveld Negen Muzen Unieke Expositie Stijlmeubelen TV donderdag WIJ ONTVINGEN: TV-vanavond Radio-donderdag TV woensdag WOENSDAG 20 NOVEMBER 1968 Kostelijk ]rerrukkelijk Bomexplosie in Rome Belgische longpatiënt gaat goed vooruit OOK VANAVOND GEOPEND! Teak 52.50 135.00 122.50 97.50 KRUISSTR. HAARLEM. TEL11491 I (Van onze toneelcriticus) HAARLEM. Het Zwarte Theater uit Praag, dat gisteravond een voorstelling in de Haarlemse Stadsschouwburg heeft gegeven, beoefent een unieke toneelvorm die in tal van categorieën gedeeltelijk, maar in geen enkele geheel valt onder te brengen. Het is een toneelvorm die nu eens aan het mime-spel en dan weer aan het cabaret, soms aan goochelarij en soms aan de tekenfilm doet denken en dan bovendien nog elementen van het ballet en van de clownerie bevat. Wat de artistieke leider, regisseur en compo nist van het gezelschap, Jiri Srnec, uit al die bestanddelen weet samen te stellen, is een aaneenschakeling van amusante verrassingen en fijnzinnige dichterlijke invallen. Bovendien verraadt het in de eerste plaats bij hem. maar ook bij zijn medewerkers 'n ongelooflijke beheer sing van de toneeltechnische mogelijkhe den en een verbluffende vindingrijkheid. HET PROGRAMMA bestaat uit twee delen; in het eerste overheerst het caba- rettistische genre, het tweede is gewijd aan één enkel onderwerp, „De gestreep te droom", een reeks parafrasen op het thema van liefde en huwelijk. In het eer ste schetsje (,,De heks") wordt ons al dadelijk te verstaan gegeven dat bij Het Zwarte Theater de rol van de mens in onze wereld niet al te hoog wordt aange slagen: een straatveger .probeert herfst bladeren bijeen te vegen, maar de mees te bladeren zijn hem te slim af en gaan waarheen ze zelf willen, zijn bezem rebel leert ook al, en een kat op het dak spant samen met een cello en een verleidelijk heksje om hem voor de gek te houden. Dat alles is choreografisch heel geraffi neerd uitgewerkt en wordt begeleid door een zowel stimulerende als illustrerende muziek. IN „De radertjes" wordt de uitvinding van het wiel op een kostelijke manier ge parodieerd. We zien het eerste wieltje letterlijk uit het hoofd van de uitvinder te voorschijn komen. Het lost de eerste menselijke moeilijkheden zo goed op, dat het zelfs even in een aureool veran dert om de uitvinder tot een heilige te maken. Maar hij heeft te vroeg gejuicht; er zijn meer en meer en meer wieltjes nodig om aan zijn behoeften te voldoen en tenslotte wordt hijzelf tussen de rade ren verpletterd. Een stukje ironische ADVERTENTIE Melk is super-brandstof voor automobilisten. Heeft 'n hoog mineraal- en proteïnegehalte. Melk is het beste wat er is voor een scherpe blik en een snel reaktievermogen. Mee eens Vraag dan het gratis embleem aan het N.Z.B., Postbus 4530, Rijswijk (ZH). (Van onze correspondent) DEN HAAG. Het Tweede Kamerlid W. M. van Harselaar (Boerenpartij groep Harmsen) heeft de minister van justitie vragen gesteld over de bemiddeling van het BUMA inzake muziekauteursrecht. Hij vraagt de minister, of het BUMA inder daad de bevoegdheid hiertoe heeft en zo ja, onder welke voorwaarden. De heer Van Harselaar vraagt voorts, hoe het bestuur wordt samengesteld en hoe in het algemeen toezicht op de gang van zaken wordt gehouden. Ook wil hij we ten hoe de BUMA-tarieven tot stand ko men en of er in de prijs van grammofoon platen ook een percentage voor auteurs rechten wordt doorberekend. De heer Van Harselaar vraagt tenslotte, of het dan niet redelijk is dat bedrijven die grammofoonplaten ten gehore bren gen zoals discotheken, het percentage voor auteursrechten dat in de prijs van platen is opgenomen krijgen uitbetaald als zij al door het BUMA worden aange slagen. symboliek over het beschavingsprobleem uitgebeeld in Chaplineske termen maar zonder het tragisch-menselijke van Chap lin, want de Pragers laten ons alles op een veilige, humoristische afstand zien. „De spin", een quasi-luguber verhaal over een satanische vrouwenverleider, is verreweg het minst geslaagde pro gramma-onderdeel. Het werd gelukkig gevolgd door een heerlijk spel van drie clowns met „De trapleer", ook weer een duidelijk symbolisch grapje over de dom me mens wiens ambities altijd hoger rei ken dan waartoe zijn mogelijkheden hem in staat stellen. En tenslotte dan het gro te stuk. „De gestreepte droom", waarin de liefde tussen een man en een vrouw ontluikt in een gevangeniscel, aan aller lei beproevingen en verleidingen wordt blootgesteld op en om een onbewoond eilandje, en uiteindelijk leidt tot de zon deval in het paradijs Met dit werk be reikt de kunst van Jiri Srnec en de zijnen grandioze hoogtepunten, zowel van dich terlijke verbeelding als van humor en techniek. Vormen worden tot dingen, die uiteenvallen in nieuwe vormen waaruit weer andere dingen ontstaan die op hun beurt in nog weer andere vormen wor den opgelost. De ketting van een gevan gene verandert in een stofzuiger, een kokospalm in een vliegtuig, visjes wor den de takken van een kerstboom, ab stracties worden gebruiksvoorwerpen Het is een fascinerend spel met de on werkelijkheid, waarin het werkelijke on ophoudelijk gerelativeerd wordt en waar in men de mens omgeven ziet door een wereld van voortdurend wisselende on zekerheden. Alleen de poëtische beleve nis behoudt in die wereld zijn recht van bestaan. DEZE Tsjechisch kunstenaars hebben ons een verrukkelijke avond gegeven. De schouwburg had bij deze gelegenheid v,eel voller kunnen en ook moeten zijn. Simon Koster OOK op deze plaats willen wij onze to- neelminnende lezers erop wijzen, dat de voorstelling van „Veertien karaat" in Haarlem vanavond niet plaatsheeft we gens ziekte van Myra Ward. n ml boekenboekenboekenboekei boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboekenl boekenboeken boekenboeken boekenboeken boekenboeken boekenboekenboekenboek! boekenboekenboekenboeken boekenboekenboekenboekenl boekenboekenboekenboekenl enJ ;en| enJ en| TWEE „WINFAIR-Pockets door Ray Franklin: „Het goud van ouwe Jim' en Het Contract van Three Oaks", maken nu dat er tien deeltjes zijn over de span nende avonturen die Frenk Winfair en zijn vriend Panatsche, het Sioux-opper- hoofd samen beleven. (Uitgeverij EL SEVIER Amsterdam). Jaap ter Haar nu het tweede boek „Bart" Haar: „De zes Falken". Alle gewone, gek ke en dolle dingen, die er in een gewoon gezin gebeuren, worden hierin openhar tig en onopgesmukt verteld. (Uitgeverij G. F. CALLENBACH Nijkerk.). Hugo Koch schrijft over een jongen Sawari, die in het oerwoud van India slangen jaagt, bezweert en doodt om zijn vader te wreken, die aan een beet van een cobra i§^overleden, in het boek „De Roep van het Oerwoud". (Uitgeverij CALLEN BACH, Nijkerk.). „De Kullamannen' van Folke Mellvig, vertaald door drs. J. C. Torringa-Timmer onder de Nederlandse titel „Het geheim van de grot" heeft grote bekendheid ge kregen door de gelijknamige televisiese rie. Wie het verhaal nu nog eens op de letter wil volgen, kan dit in deze uitgave van CALLENBACH Nijkerk doen. Voor de oudere jeugd (12 jaar en ouder) een boek van Cor Bruyn „Aan het einde van de wereld". De grote liefde van de schrij ver voor de Lappen spreekt ook weer uit dit boek. Na het eerste boek „Bart" (Lumber jack in Canada) uitvoerig in onze bladen besproken door Miep Diekman, heeft Jaap ter Haar nu he tteede boek „Bart" (met geologen naar de Yukon) laten vol gen. Het verhaal berust weer op dezelfde basis: de brieven van Bart, maar nu niet uit het houthakkerskamp, maar van zijn tocht met een geologisch exploratieteam naar het vrijwel onbetreden gebied van Yukon. Op deze manier hoopt hij het geld voor zijn tweede studiejaar in Vancouver te verdienen. Van dezelfde schrijver nog weer drie boeken van de „Lotje's-serie: „Lotje op jacht naar Chimp", „Lotje en Chimps apenstreken", „Lotje en de Pechme- vrouw". Alle verschenen bij Uitgeverij VAN HOLKEMA WARENDORF te Bussum. Voor kindjes die net kunnen lezen, zijn er een serie „Tassenboekjes", die zij met een koordje om de hals of schouder kun nen hangen en zo overal mee naar toe kunnen slepen. Wij ontvingen er vier: „Mijn schooltas-boek"„Mijn picknick- boek", „Mijn trommelhoek", „Mijn dok terstas-boek' Uitgevoerd met veel kleu rige platen en weinig duidelijke tekst, en uitgegeven door CANTECLEER, De Bilt, OTTO MAIER-BENELUX N.V. Amers foort. Van dezelfde uitgever een boekje van Paul Storm met vijf vrolijke Poppen- kaststukjes van Jan Klaassen. „Onrust rond het winkeltje' een boekje van Corry Blei-Strijbos met tekeningen van Tiny van Asselt, een verhaal over de dagelijkse belevenissen van een gezin op Ameland met een heel stel kinderen en natuurlijk een winkel. Uitgeverij CAD LENBACH, Nijkerk. WENEN. (DPA) Een Weense recht bank heeft een beroep van de voormalige SS-kapitein Erich Rajakovitsj tegen een veroordeling wegens belediging verwor pen. Rajakovitsj had in oktober vorig jaar het hoofd van het joodse documentatie centrum in Wenen, Simon Wiesenthal. op een persconferentie in Wenen een „leuge naar" genoemd en was later wegens be lediging tot een boete van 2.000 Schilling veroordeeld. Rajakovitsj„had Wiesenthal van leugens beticht, omdat Wiesenthal in zijn boek „Moordenaars onder ons" de deportatie van 110.000 Nederlandse joden met de persoon van Rajakovitsj in mogelijk ver band bracht. In een proces in het voor jaar van 1965 in Wenen was hem slechts de deportatie van 83 Nederlandse joden uit Frankrijk ten laste gelegd, aldus ver weerde Rajakovitsj zich. Hij werd toen tot 2% jaar gevangenisstraf veroordeeld In de rechterlijke uitspraak heet het dat het in het boek ,an Wiesenthal geens zins om een wetenschappelijke documen tatie gaat, maar om het bittere feit at zes miljoen joden door de nazi's werden vergast. ROME (Reuter). Voor een school in Rome is gisteravond een bom ontploft die enige schade neeft aangericht maar niet tot persoonlijk letsel heeft geleid Vermoed wordt dat studenten, die her vorming van het onderwijs eisen de aan slag hebben uitgevoerd. BRUSSEL (ANP). De gezondheids toestand van de 23-jarige Belgische me taalarbeider Vereecken op wie vorige week in Gent een rechterlong werd over geplant, blijft goed vooruitgaan. Het medische team van de Gentse uni versiteit, dat de transplantatie onder lei ding van prof. Derom uitvoerde, maakte gisteren bekend dat de patiënt al twee maal drie kwartier is op geweest en dat hij normaal eet en drinkt. HILVERSUM. Op het eerste net de NTS met de hoofdfilm en een ge dichten-bloemlezing. Op Nederland twee een kort toneelstuk en „Uit Bel- levue". Nederland 1. In het vooravont pro gramma behalve het fabeltje en het nieuws een aflevering van „Scala", waarin de bekende NTS-informatieru- brieken. Na het journaal krijgt eerst de VVD tien minuten politieke zend tijd, waarna Socutera vijf minuten mag besteden aan voorlichting over het voorlichtingsbureau voor de voe ding. Dan is het tijd voor „Inburge ren", waarin ditmaal de Binnenland se Veiligheids Dienst onder de loep komt. Het is eigenlijk de Nederlandse contra-spionagedienst, die als zijn be langrijkste taak heeft het ontmaskeren van buitenlandse agentén. Twee amb tenaren van de dienst werken mee aan deze uitzending: directeur drs. A Kui per en chef van het kabinet mr. v. n Doeveren. Bovendien zullen twee Ka merleden, die van vele zaken de BVD betreffende op de hoogte zijn (de he ren Toxopeus en Moerkerk respectie velijk van de VVD en D'66) een en an der uit de doeken doen. Aansluitend de hoofdfilm „Ring of Spies" (Spion op vrije voeten) Tot slot vdn het NTSDrogramma de derde bloemlezing uit de in 1968 in Neder land verschenen dichtkunst. Medewer kenden zijn Simone Rooskens. Paula Petri, Rick Nicolet Jeroen Krabbé, Joop Admiraal, Carol van Herwijnen en (muzikaal) het Nederlands Blaser- ensemble o.l.v. Edo de Waart Hans van den Bergh en Simon Vinkenoog stelden dit programma samen, dat nog wordt gevolgd door het laatste nieuws en een herhaling van de derde afleve ring van Openbaar Kunstbezit over Ons' lieve Heer op Solder. Ons' lieve Heer op Solder. Nederland 2. De fabel, het nien-vs en Coronation Street. Daarna het jour naal en de actualiteitenrubriek „Ach ter het Nieuws" What will yov do about Christmas is de titel van de spe ciaal voor de televisie geschreven een- acter uit de BBC serie „Half hour Sto ry", die vervolgens in het VARA-pro gramma te zien is. Het is het al eens eerder aangekondigde maar t oen uitgestelde verhaal van een meneer, die een flatje wil kopen en de make laar ontmoet. Zijn vrouw kan pas een half uur later komen en de makelaar is wel bereid even te wachten. Door omstandigheden ontmoet hij haar eerst alleen en krijgt dan argwaan over dn aard van de verhouding tussen deze twee echtelieden, die best eens niet ge trouwd zouden kunnen zijn. De make laar is een nieuwsgierig persoon die onbescheiden vragen stelt, waardoor pijnlijke situaties ontstaan. De drie rollen worden gespeeld door Annette Andrea, Basil Henson en Ian Ogilvy. De avond wordt besloten met .Uit Bellevue", een maandelijks program ma rond de actualiteit van het kunst- gebeuren in de vorm van een kunstre vue. Hilde Guntenaar en Trino Flot- huis zorgen voor de presentatie De redactie bestaai uit Hans Sleutelaar, Trino Flothuis en Jan Kees de Rooij. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Minister-president De Jong heeft in antwoord op schrif telijke vragen van het P.S.P.-Tweede- Kamerlid Van der Spek ontkend, dat een ambtenaar van de Rijksvoorlich tingsdienst een ontmoeting tussen Frits van der Poel en prins Claus tij dens diens bezoek aan de School voor de Journalistiek heeft willen voorko men, omdat de regering zich verant woordelijk zou voelen voor eventuele uitlatingen van prins Claus. Premier De Jong zegt in zijn ant woord aan de heer Van der Spek. dat het programma voor die dag door de directie van de school in samenwer king met de particulier secretaris van de prins was samengesteld. Daarbij was besloten, dat een beperkt aantal journalisten en persfotografen zou worden uitgenodigd. De heer De Jong verklaart verder, dat de RVD zich als gebruikelijk met de regeling van de publiciteit heeft belast. De functionaris van deze dienst hoorde pas bij het bezoek van de aan wezigheid van de heer Van der Poel. „Toen deze ter plaatse een rol in de publiciteit wilde spelen, heeft de amb tenaar hem meegedeeld, dat dit niet in het programma voorkwam en daarom niet kdh plaatsvinden". (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM. In „Spion op vrije voeten", een Engelse film uit 1963 die de NTS vanavond om tien over negen uitzendt, wordt in min of meer docu mentaire vorm een reconstructie ge geven van een van de talrijke spiona- ge-affaires die zich in Engeland na de oorlog hebben afgespeeld. Het is de zaak Houghton, een niet zo sensationeel geval van landverrad, maar juist door zijn eenvoud bijzon der geschikt om de gewone, men zou biina zeggen klassieke werkwijze van SDionnen ermee te onthullen. Regis- heur Robert fronson heeft dat gedaan door Henry Houghton (gespeeld door de acteur Bernard Lee) op de voet te volgen in zijn ontwikkeling van mili tair attaché van de Engelse ambassa de in Warschau tot de meester-spion, die in maart 1961 vijftien jaar tegen zich hoorde eisen. Het begint allemaal met zijn ontslag uit de dienst wegens een al te frivool privé-leven in de Poolse hoofdstad: een aanstelling op de marinebasis van Portland doet de rest. Via een vrien dinnetje uit de Warschause tijd komt hij in contact met de „Ring of spies", zoals de oorsprohkelijke titel van de film luidt, een bende die onder leiding van de bekende spion Lonsdale staat. Er worden geheime marine-documen ten tijdelijk ontvreemd op microfilm vastgelegd en in deze vorm doorgege ven aan Russische handlangers. Zoals gezegd, een eenvoudige vorm van spio nage. maar in de filmvorm die regis seur Tronson eraan geeft, spannender en opwindender dan de meeste bedach te spionagefilms, waarmee we op het ogenblik overstroomd worden. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie. 7.30 Nws. 7.32 Ac tualiteiten. 7.50 Overweging 8.00 Nws 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. 9.00- 9.10 Gymn. voor de vrouw. 9.35 Water standen. 10.00 Lezing. 10.20 Barokmuz. 11.00 Nws. 11.02 Voor zieken. 11.55 Medede. 12.00 Gevar. progr. 12.15 Boekbespreking. 12.26 Mededel. t.b.V. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Ac tualiteiten. 14.00 Filmmuz. 14.25 Pia norecital. 15.00 Dienst van de Baptis ten. 15.30 Meer over minder 16.00 Nws 17.45 Sportactualiteiten. 18.00 Muz. in vrije tijd. 18.30 Nws. weerpraatje 18.46 Actualiteiten. 19.05 Spektrum. 19.20 Leger des Heils. 19.35 Lichte orkestmuz. 20.00 Detective-hoorspel. 20.23 Steravond. 21.38 Lichte muz. 21.50 Kerkorgelconcert. 22.20 Avond overdenking. 22.30 Nws. 22.40 Sluitpost van de dag 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgyms. 7.20 Lichte muz. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Lichte muz. 8.30 De groenteman. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Mod. muz. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen 11.00 Nws. 11.30 Mod en klass. muz. 11.55 Beursber. 12.00 Licht instr. en semble. 12.26 Mededel. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.29 Pauzetheater. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 't Muzikan tenuur. 14.30 Gesch. en archeologie. 15.00 Voor zieken. 16.00 Nws. 16.02 Muzikale lezing. 16.20 Mod. Praagse componisten. 17.00 Lichte muz. 17.30 Voor de jeugd. 17.55 Mededel. 18.00 Nws. 18.16 Journaal. 18.20 Uitz V.V.D. 18.30 Lichte orkestmuz. 18.50 Gespro ken brief. 18.55 Voor kleuters. 19.00 Knipperlicht. 19.30 Nws. 19.35 Alle christenen nieuw. 20.05 Residentieor kest. 21.40 Hoorspel. 22.30 Nws. 22.40 Journaal. 22.55 Nwe gramm. platen. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Voor zieken. 9.40 The Kilima Hawaiians Show. 10.00 Nws. 10.03 Detective-hoorspel (dl. 3). 10.28 Steravondquiz (herh.) 11.00 Nws. 11.03 Muz. bij de koffie. 12.00 Nws. 12.03 Licht muz 13.00 Nws. 13.03 Actuali teiten 12.08 T.N.T.Lichte platen. 14.00 Nws. 14.03 Popmuz. 15.00 Nws. 15.03 Holster. 16.00 Nws. 16.03 Hitpa rade. 17.00 Nws. 17.02 Actualiteiten. 17.07 Verzoekplaten. BRUSSEL 324 m 12.00 Nws 12.03 Lichte muz. 12.40 Weerber. SOS-ber. voor schippers. 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws Schoolradio. 15 00 Nws. 15.30 Lichte muz. 16.00 Nws. 16.03 Beursber. 16.09 Hand in hand met Nederland. 17.00 Nws. 17.15 Lichte muz. 18.00 Nws 18.03 Voor soldaten. 18.28 Paardesport- uitslagen. 18.30 Franse les (herh.) 18.33 Gramm. muz. 18.35 Verkeers- wenken. 18.40 Lichte orkestmuz. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwenken (herh) 18.55 Lichte muz. 19.00 Nws. 19.40 Chaconne. 19.45 Vrije Politieke Tri bune. 19.55 Lichte muz. 20.00 Open baar munstbezit 20.10 Vlaamse com ponisten 20.30 Hoorspel (herh 21 07 Concert. 22.00 Nws. 22.15 De zeven kunsten. 22.30 Jazzkroniek 23.00 Nws. 23.20 Orkestmuz. 23.40 Nws. »NAAAWWVVWWWWWWWWWVWWVVWVWWWWWWWWWWWVVWVVWVWVWWWWVWW\WWV AMSTERDAM. Een inbreker heeft de vorige week een bezoek gebracht aan de woning van Wim Sonneveld in Am sterdam en daar voor ongeveer 10 000 aan antieke voorwerpen gestolen. De ca baretier deed gisteren aangifte bij de politie. De inbraak moet in de nacht van 11 op 12 november zijn gepleegd De dader drong binnen via het dakraam en verliet de woning vermoedelijk langs dezelfde weg. Musicologie. Musicologen uit België. De nemarken. Engeland, Frankrijk, Ne derland. West Duitsland en Zwitserland hebben in Kassei van gedachten gewis seld over de uitgave van een „inter- mtionale bronnenlexicon der muziek" waarin alle geschreven en gedrukte muziekbronnc-i, voor zover zij vóór 1300 zijn verschenen, zullen worden op genomen. Aan het overleg nam de heer André Jurres uit Amsterdam deel als secretaris-generaal van de internatio nale muziekraad. Hitier. Op een veiling in Hamburg heeft een Amerikaanse verzamelaar 2.900 mark betaald voor een uit 1915 stam mende tekening in oostindische inkt van Adolf Hitler. Het is de eerste maal dat een werk van Hitler in de Bonds republiek is geveild. ADVERTENTIE (evenals DONDERDAG", VRIJDAG- en ZATERDAGAVOND van 19.30-22.00 uur ADVERTENTIE POEFS met naaibakje 35.00 MIMI-SETS Pallssander 65.00 Noten 110.00 COCKTAIL-ROKFAUTEUILS GROTE ROKFAUTEUILS solide met effen stof210.00 GROTE „PARKER" FAUTEUILS 265.00 210.00 KAMEELZADELS 59.75 TAFELKLEDEN 100% scheerwol 94.6082.50 VOETENSCHOMMELS 22.50 HAARD BANKJES 13.50 OUD-HOLI ANDSE KASTJES eiken met 3 laden225.00 TV KASTJES afro-teak 95.00 BROCAATKLEEDJES ovaal-rond en vierkant in alle maten vanaf 2.40 Nederland 1 11.00 NTS/NOT: Schooltelevisie. 17 00 VARA: Voor kinderen. 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 1903 STER: Reclame. 1906 NTS: Scala. 19 56 STER: Reclame. 20.00 NTS' Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.00 NTS: Uitz. K.V.P. 20.30 Socutera 20.35 Inburgeren. 21.10 Film (14 jaar). 22.35 Gedichten met muziek. 23.05 Journaal 23.10 Openbaar Kunstbezit. Nederland 2 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56- STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 VARA: Coronation Street. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20 20 VARA: Achter het nieuws. 21.00 Eenacter. 21.25 Kunstrevue. 22 05 NTS: Journaal. Nederland 1 11.00 NTS/NOT: Schooltelevisie. 14.00 Schooltelevisie. 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19 06 VPRO: 1 ekenfilm. 19 15 Informatierubriek. 19 56 STER: Reclame. 20.00 NTS Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 VPRO: Een mens is maar een mens. 20.40 Spel van Brecht. 22.35 NTS: Journaal. 23.00 Teieac: Kijk eens wat ik zeg (herh.). Nederland 2 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant 18 56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Scala. 20.00 Journaal. 20 16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Danny Kave Show. 21.10 Twistgesprekken met God. 21 50 Internationale volksliedies. 22.10 IKOR/CVK: Gesprekken. 22.55 NTS: Journaal. AAAAAAAAAA/W\AAAAAAA/WWWWA/\AAAAAAAAMWWAA/

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 9