De aardigste film in Amsterdam „Gangster-western" van knap regisseur Don Siegel KOOT PIANO's 6.95 UITGAAN IN HAARLEM Twee shows, twee series en Mies „Googan's bluff" Zaterdag opening expositie in Electric Centre Gratis reis voor schoolklassen „Heideland"-prijs toegekend Kunst-raad wil „Proloog" redden Man chanteerde vier jaar Eenent winti g s te druk van „Kobeke" door Ernst Claes TV vrijdag TV-vanavond S"ortgenó Radio-zaterdag TV zaterdag VRIJDAG 6 DECEMBER 1968 7 mm ZIJLWEG 57 - HAARLEM Telefoon 1 1036 Kinderpostzegelactie: Ca bier s Verhaal HILVERSUM De KRO en de VARA vanavond. Op het eerste net een jeugdshow, een grote mensenshow en een documentaire over een psycho- paath. Op het tweede net Ironside en „Mies en scène". Nederland 1. Ook op deze zesde de cember vertelt de uil zijn verhaal uit de fabeltjeskrant. He' m°uws volgt en dan is het tijd voor de KRO. Theo Stokking opent het vrijdagavondpro gramma met „Waauw", de gedanste hitparade met het Discoduel van Her man Stok en een optreden van de Engelse zangers Leapy Lee van „Little Arrows". Na het journaal en de actualiteiten rubriek Brandpunt een show rond de Franse zanger Philippe Clay en de Deense entertainer George Ulmer. Clay, 41 jaar oud, is behalve zanger ook filmster en wat men in Frankrijk noemt fantaisist. Hij is bijzonder lang. Ulmer houdt conferences, parodieërt en imiteert. Voor de begeleiding van beide artiesten zorgt het orkest van Cees Bruyn, hoewel Clay ook zijn be geleider Jean Paul Mengeon meenam. Veertig minuten voor deze heren in de Drie sterrenshow. Daarna een aflevering van de Ame rikaanse serie „De reporter". Een jour nalist verleent een schuilplaats aan een boef, die zijn makkers heeft ver raden. Die makkers zinnen op wraak, maar de journalist ziet in de verklik ker niet alleen een verhaal, hij heeft nog met de man te doen ook. Tot slot van het KRO-programma „Ik ben een psychoraat", een docu mentaire die tot stand kwam met me dewerking van de Leuvense crimino loog prof. dr. S. de Batselier. Een op gejaagd man vertelt in woord en beeld van zijn strijd tegen de maatschappij. Na het laatste nieuws de cursus Frans van Teleac, vijfde les. Nederland 2. Na de fabeltjeskrant en het journaal „Scala" met de gewo ne vrijdagse onderwerpen: de sport, het gewestelijk journaal, de wegenin formatie, de filmtips en het parlemen tair overzicht. Na het journaal vervolgt de VARA het programma met een aflevering van „Ironside", ondertitel „De Naam genoot". In een vliegtuig wordt een bom gevonden juist voor het vertrek. Naast het gevaarlijke wapen ligt een elf maanden oude baby. De mensen die de bom plaatsten zouden het best eens gemunt kunnen hebben juist op dit onschuldige wezentje, denkt Iron side en hij neemt de baby onder zijn bescherming. Dat levert grote proble men op. Tien minuten met „De jonge onder zoekers", dan is het tijd voor Mies en Scène. WWWWWWt .W'T'TVWWVWtAA/VWWWWIAA/WVyVWyXAAIVMAAAAA/VWWVVWVAA/WWVWWWUWWWW (Van onze filmcriticus) AMSTERDAM. De aardigste film, die op het ogenblik in de Amsterdamse bioscopen draait is „Coogan's bluff" van regisseur Don Siegel, in Tuschinski de vorige week uitgebracht onder de titel JDe meedogenloze achtervolger". DOOR de aanwezigheid van de acteur Clint Eastwood, die in talrijke Italiaanse „westerns" is opgetreden, zou men kun nen denken dat hier sprak is van een wildwest-epos, maar de naam van de regisseur wijst meer in de richting van een gangsterdrama: Don Siegel heeft naam gemaakt met misdaadfilms als The Killers en „Madigan". Het raadsel is gauw opgelost, de samenwerking van Eastwood en Siegel heeft een film opgeleverd die de attracties van beide genres, van „western" en „thriller", handig combineert, met als ADVERTENTIE KLEINE PIANO'S (ook voor huur) - BECHSTEIN - FÖRSTER - PLEYEL IBACH - en andere. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. Zaterdagavond om half negen vindt de opening plaats van de tweede „Idee-Nu"-tentoonstelling in het Electric Centre aan de Bakenessergracht. Ingeborg Lesener uit Amsterdam expo seert schilderijen, teken.ogen en monoty pes, Hans Bishoff, eveneens uit Amster dam. en Ton Smits uit Eindhoven tonen cartoons. DE tentoonstelling zal van 7 tot 21 december te zien zijn. De openingsuren zijn dagelijks behalve maandag en woensdag van twee tot vijf uur des middags en van half negen tot twaalf uur 's avonds. UTRECHT. Sinterklaas heeft giste ren verrassingen uitgedeeld in twintig van de 20.000 schoolklassen die dit jaar hebben meegedaan aan de actie „Voor het kind door het kind". De geschenken waren onder de 20.000 klassen verloot, het aantal kaarten en kinderpostzegels dat de leerlingen hebben verkocht, speelde er geen enkele rol bij. De cadeautjes va rieerden van een vakantie van veertien dagen tot een radio. De zesde klas van de School met de Bijbel in Moerdijk mag twee weken met vakantie. Klas 5a van de St. Bonifacius school in Wassenaar werd verrast met een vakantie van één week. Een twee daagse schoolreis was voor de zesde /klas van de Prinses-Beatrixschool in Wemel dinge. Elf klassen in iedere provincie één kregen een schoolreis van één dag. Het resultaat van de kinderpostzegel actie is nog niet bekend, want de verkoop van zegels en kaarten voor het kind gaat (onder meer in de postkantoren) nog tot 31 december door. Wel staat al vast, dat het aandeel van de schooljeugd dat van 1967 zal evenaren. Ook deze keer de den ongeveer een half miljoen leerlingen van ruim 8500 scholen mee. resultaat een ongewone film, die de beste kwaliteiten uit Don Siegels gevarieerd werk bezit. WIE is deze Don Siegel, die jaren ge leden al „ontdekt" werd door de „Ca hiers du Cinéma", waarin onder meer Jean-Luc Godard uitvoerig getuigde van zijn bewondering voor deze maker van „B-pictures" maar wiens naam eerst de laatste tijd is doorgedrongen tot het grote publiek. Het feit dat zijn film nu in Tuschinski draait wijst er al op dat zijn roem gestegen is. Don Siegel is nu 56 jaar oud en begon ruim twintig jaar geleden, in 1946, te fil men, nadat hij bij Warner zowel in de filmbibliotheek als in de montagekamer gewerkt had. Zijn werk bestaat voorna melijk uit sterke sensatiefilms, waarin alle genres voorkomen: Wildwest („Duei at Silver Creek"), gevangenisfilm („Riot in Cell block II"), science-fiction („Inva sion of the body snatchers") en gangster- drama (Baby face Nelson). Dit laatste genre is in de latere jaren gaan over heersen, maar nu met een verzorging van stijl en een beheersing van het materi aal, waardoor de vrijwel onbekende ma ker van B-films eerst Europese en ver volgens Amerikaanse vermaardheid ver wierf. Het waren vooral „The killers" naar de befaamde short-story van Ernest He mingway en „Madigan" met Richard Wid- mark als een teleurgestelde en verbeten politieman, die Don Siegel in de rij van eersteklas regisseurs brachten, een plaats die door „Coogan's bluff" alleen maar verstevigd zal worden. H°t weekb'ad Time deelt de laatste Siegel zelfs in bij de bes te Amerikaanse films van het jaar. EEN DEEL van dit succes dankt de film aan het verhaal, waarin een sheriff uit Arizona naar New York gestuurd wordt om een misdadiger op te halen die ter plaatse berecht moet worden. Met de helicopter die de luchtreizigers van Kennedy Airport naar het hartje van New York brengt en op het dak van het Panam-gebouw afzet, arriveert Clint Eastwood als Deputy Sheriff Walt Coo- gan, compleet met cowboy-hoed en pun tige laarzen, op weg naar het politiebu reau, waar hij de gevangene Ringerman in ontvangst zal nemen, teneinde deze nog dezelfde dag geboeid terug te bren gen naar Arizona. Maar Coogan heeft geen benul hoe de New Yorkse politie werkt en zijn eerste teleurstelling is het nieuws van een door Lee J. Cobb ge speelde inspecteur dat de gevangene nog niet te krijgen is, omdat hij in een ziekenhuis aan het bekomen is van een LSD-trip. Coogan heeft geen geduld om te wachten op de beterschap van een misdadiger, met een list weet hij Ringer man uit het ziekenhuis weg te halen en hij zal bijna met zijn prooi in het vlieg tuig naar huis stappen, als een vriendin van de gearresteerde in samenwerking met een helper de hardhoofdige Coogan neerslaat en er met de gevangene en Coogan's pistool van door gaat. De nederlaag van de sheriff schijnt compleet, want de Newyorkse politie, die toch al weinig ingenomen was met zijn listig optreden in het ziekenhuis, is er helemaal niet ingenomen mee dat nu de gevaarlijke Ringerman op vrije voe ten is en bovendien over een wapen be schikt. Coogan krijgt dus het bevel, zo gauw mogelijk de stad te verlaten en het werk nu verder aan vakmensen over te laten. De man uit Arizona volgt het be vel natuurlijk niet op en gaat in zijn een tje op zoek naar de schurk, die hij koste wat kost naar huis terug wil brengen. De aldus ontstane situatie is precies wat een spannend misdaadverhaal nodig heeft. De jongen uit de provincie daalt in zijn eentje af in de onderwereld van de Newyorkse misdaad, ongewapend, zon der vrienden en nagenoeg zonder aan- wijzigingen waar hij zijn vijand zal kun nen vinden. Het is niet alleen een ideale misdaad situatie, ook in de „western" is de figuur van de eenzame jager op misdadig wild geen onbekende. REGISSEUR Don Siegel buit de toe stand meesterlijk uit. Hij confronteert de gezonde buitenjongen niet alleen met de misdaad van een grote stad, maar ook met de perverse en morbide aspecten Clint Eastwood als Coogan op be zoek bij een New Yorks meisje in „De meedogenloze achtervolger". (Tuschinsky) van een metropool en daarvoor moet vooral het milieu van de hippies, de ver slaafden aan verdovende middelen en de bandeloze jeugd dienen. Al vechtende, weer opstaand en gewond verdergaand blijft Coogan achter zijn prooi aanjagen tot hij hem na een laatste spannende mo torrace in de handboeien kan slaan, en mee kan nemen naar Arizona. Bij dit alles weet Don Siegel maat te houden .Zijn held is geen brave Hendrik, zoals hij vroeger wei door een James Ste wart of Gary Cooper zou zijn uitgebeeld. Coogan is niet alleen een vechter, hij weet ook met vrouwen om te gaan en er van te profiteren en daardoor is hij een menselijker en boeiender figuur dan de klassieke sheriff of detective, zodat wij hem met sympathie volgen tijdens zijn meedogenloze achtervolging. Charles Boost ADVERTENTIE Kinder-klanken-kleuren-plaat, waarop 12 geliefde artiesten 24 kinderliedjes zangen. mèt alle teksten en een bijgevoegde langspeelse plaat met tekeningen om zelf in te kleuren. Zó'n prijs voor zó'n plaat kan alleen maar tijdelijk zijn! En de netto-opbrengst komt ten goede aan het Bio-Revalidatie-centrum (stichting Bio-Vacantieoord) voor gehandicapte kinderen. Verkrijgbaar bij alle platenkandelarm BRUSSEL. (A.N.P.). De jury van de poëzieprijs „Heideland voor zuid en noord", die vorig jaar werd uitgeschreven door de Vereniging van Vlaamse Letter kundigen in Amsterdam, heeft twee eerste prijzen toegekend aan Belgische dichters en een tweede prijs (van circa 720 gul den) aan de Nederlander Berend Wineke uit Emmen. Deze krijgt de prijs voor zijn bundel „Introspectrum". De twee Belgi sche prijswinnaars (die elk ruim 1.400 gulden ontvangen) zijn Marcel Koole uit Brussel en Hedwig Speliers uit Nieuw- poort. De Nederlands-Belgische jury kreeg in totaal 312 inzendingen te beoordelen. DEN HAAG. De Raad voor de Kunst heeft medegedeeld, dat hij de minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk werk heeft geadviseerd op zo kort mogelijke termijn maatregelen te nemen ter leniging van de financiële moeilijk heden waarin de toneelwerkgroep „Pro loog" verkeert. De Raad voor de Kunst is van mening, dat „Proloog" baanbrekend werk verricht op het gebied van de kunst zinnige vorming van de jeugd. Op basis van haar funktie, en mede gezien de uitzonderlijke kwaliteit van haar werk, dient deze Brabantse toneelgroep te wor den beschouwd als een instelling van nationaal belang. Liquidatie van dit ge zeischap zou, naar de mening van de Raad voor de Kunst, een harde slag toe brengen aan het vormingswerk voor de jeugd. Tenslotte is de Raad van oordeel dat de toneelwerkgroep „Proloog" be wezen heeft de belangstelling gaande te maken van publiek dat de weg naar de schouwburg nog niet gevonden had. DOORNSPIJK. Een schrijver van anonieme dreigbrieven die vier jaar lang gepoogd heeft tientallen inwoners van El- burg en Doornspijk te chanteren is woensdagavond eindelijk gearresteerd. Het is een 23-jarige huisschilder die door de politie op heterdaad werd betrapt, toen hij een doosje, naar hij dacht met geld, weghaalde van een braakliggend terreintje nabij de kerk in Doornspijk. Het doosje was daar neergelegd door een inwoner van Elburg, die een anonie me brief had ontvangen waarin gedreigd was dat de afzender iets over zijn privé- leven openbaar zou maken, tenzij een doosje met 500 op een bepaalde plek zou worden gedeponeerd. Na zijn arres tatie ontkende hij maar gisteren heeft hij een volledige bekentenis afgelegd ADVERTENTIE ^cud-jZlloer torlogea - SVeltum^lcet Gr. Houtstraat 6, Haarlom, Tal. 02500 -10616 IN HET OMVANGRIJKE oeuvre van de onlangs overleden Belgisch-Kempi- sche schrijver Ernest Claes is Kobeke zeker niet het bekendste boek, maar het is een van zijn werken die hij volgens zijn eigen getuigenis „met het meeste plezier" geschreven heeft. Kobeke is minder autobiografisch, minder doortrokken van zijn eigen beleve nissen en gedachten dan De Witte, maar zeker niet minder tijdeloos in zijn regionaal gedesemde humor en zeker ge lijkwaardig als lyrisch tijdsbeeld van een voorbijgegaan Kempisch volkje in 'n soort van onderontwikkeld samenleven aan de rand van de technocratisch evoluerende westelijke wereld. Kobeke is een jongen uit de verleden tijd, zoals ook de plattelandsmaatschap pij van de Kempen een verdwenen stuk van de Nederlanden is. De tijdeloosheid van het verhaal sprankelt op uit de humor en de menselijke contacten, die in de feil loos omschreven en aangeduide primiti viteit van toen getuigen van hoogontwik kelde karakteristieke levenswijsheid. Het is nu bijna onvoorstelbaar dat een milieu als dat van de lemen hut aan de rand van het dennenbos, waar Kobeke werd geboren, ooit bestaan heeft, en zo kort geleden nog. Arme mensen, levend in eenvoudig contact met de grond en het gebrek, vol goedmoedig bijgeloof, ge regeerd door een onzichtbaar paternalis me dat ergens in een kasteel troont en een zichtbaar confessioneel regentschap dat in levenden lijve de hutten binnen stapt om er e enhalf krankske te bietsen uit naam van de kerk Gods, arme en blij de mensen, die kinderen voortbrengen als deze Kobeke: een jongen die overvloeit van levensvreugde en wiens ideaal het is in een klooster het ambacht van heilige en wonderdoener te leren. Maar die ten slotte zijn vriendinnetje Nelleke belang rijker vindt dan alle mirakelen tussen he mel en aarde en de weg terug vindt over het zandpad naar de lemen hutten, waar hij „de wieg van de zolder haalt". Een twintigste druk van dit boek, ver zorgd door de Wereldbibliotheek, met een mislukte bandtekening maar een onge schonden inhoud die ook het lezerspubliek van vandaag nog vermag te boeien. Zaterdag 7 december. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor. 8.00 Nws. 8.11 Gewijde muz. 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvrouw. 9.00 Theolog. etherleer gang. 9.35 Waterstanden. 9.40 Gymn. v.d. vrouw. 9.50 Muzaiek. 10.55 Ten toonstellingsagenda. 11.00 Nws. 11.02 Lezing. 11.15 Solistenkamer. 11.55 Me dedelingen. 12.00 Lichte muz. 12.14 marktberichten. Overheidsvoorlich ting: 12.16 De Politie Nu. 12.26 Mede del. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws 12.41 Actualiteiten. 12.50 Zonder gren zen. 13.00 Vliegende schijven. 14.00 Veel plaatjes. (16.00 Nws). 16.30 Muzi kale lezing. 17.00 H.I.RO.-Magazine. 17.30 voor twieners. 18.30 Nws 18.46 Actualiteiten. 19.05 Oude orgelmuz. 19.10 Eucharisatieviering. 19.30 Sjook. 20.00 Verzoekplaten. 21.50 Vrijbuite- lingen: VI. 22.00 Liedjesprogr. 22.30 Nws. 22.40 Mededel. 22.42 Overweging. 22.45 Goal23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws, ochtendgymn. 7.20 Soc. strijdlied. 7.23 Lichte muz. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws (Van de voorpagina). 8.15 Z.O. 135. 10.30 Werkgeven en -ne men. 10.50 Wegwijs. 11.00 Nws. 11.02 Bij Dorus op visite. 11.25 Afrikaanse kroniek. 11.45 Salonorkest. 12.10 Jon ge artiesten. 12.26 Mededel. t.b.v. land en tuinbouw. 12.29 Sportnieuws. 13.00 Nws 13.11 Varia 13.15 Tijd voor teen agers. 13.50 Uitlaat 14.25 Studenten- progr. 14.45 Jazz Magazine. 15.20 Luis- terprogr. (16.00 Nws). 16.30 Najaars muziekfeest 1968. 16.50 Swing en Sweet. 17.25 Weekjournaal. 17.55 Mededelin gen. 18.00 Nws. 18.16 Commentaar op het nieuws. 18.22 Melodieën express. 18.45 Radiophilharm. orkest. 19.30 Nws. 19.35 Artistieke Staalkaart. 20.15 Saxo foonkwartet van Parijs. 20.25 Musical Oliver. 22.30 Nws. 22.40 Loco. 23.15 Lui luisteren. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Djinn. (10.00, 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Skivatoon. 13.00 Nws. 13.03 Big Band Special. 13.30 Zuidzee-serenade. 14.00 Nws. 14.03 T(w)ien. 15.00 Nws. 15.30 Lichtvoetig, 16.00 Nws. 16.03 Country- en Western- muz. 16.30 Pop Think-in. 17.00 Nws. 17.02 Hier en Nu. BRUSSEL. 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.40 Weerbericht, SOS-berichten voor schip pers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws. 13.15 Gevar. muz. (14.00 Nws.) 15.00 Nws. 15.03 Gramm. muz. 16.30 Lichte muz. 17.00 Nws. 17.10 Noord en Zuid. 17.35 Jazzmuz. 18.00 Nws. 18.03 Pêle-Mêle. 18.30 Franse les. 18.32 Lichte muz. 18.45 Sportkro niek. 18.52 Taalwenken. 18.55 Zang. 19.00 Nws 19.40 Hebt u ze al? 20.00 Show-time. 22.00 Nws. 22.15 Jazzmuz. 23.00 Nws. 23.10 De tuin van Mc Luhan 23.40 Nws. Schouwburg Van vrijdag 6 tot en met zondag 15 december 20.15 u.: „En ik dan?" Blijspel van Annie M. G. Schmidt met Mary Dresselhuys en Joan Rem- melts. Kleinkunsttheater (Geb. St. Bavo) Vrij dag 6 en zaterdag 7 december 20.30u.: Gastcabaret: One-Man-Show van Marnix Kappers. MUZIEK Concertgebouw, (L. Begijnestraat), dinsdag 10 decembe r 20.15 u.: Concert N. Ph.O. o.l.v. Henri Arends. Donderdag 12 december 20 u.: Orgelconcert door Piet Kee. Hildebrandzaal, (Smedestraat), zondag 8 december 20 uur: Dansen met The No velty Combo. Treslong (Hillegom) diner dansant da gelijks. Hotel Esplanade (Zandvoort). Dans- en amusementsmuziek: Het Cosmos Trio, dagelijks 20 u. Cabaret Dancing Caramella Zandvoort dagelijks 20-22 u.: Dansen met Het Hol land Kwintet. Hotel Bouwes (Zandvoort). Zaterdag en zondag dansen met dansorkest „The Bouncers". TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62) Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet: „Een keuze uit de collectie-Van Looy". Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79) Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunstnij verheid. Dagelijks behalve maandag ge opend van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 u. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen, fossielen, mineralen en historische natuur kundige instrumenten. Geopend op werk dagen, behalve op maandag van 10 tot 16 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 u. Galerie-t Bakenessergracht 67) „Grou- pe Automat" uit Parijs. Licht en Bewe ging" met Bertholo, Gamara, Guidot.La- nati e.a. Dagelijks geopend van 11-17 en zondag 14-18 uur. Tot 22 december. Galerie Zijlstraat Expositie schilderijen van Agnes van den Brander en klein- plastiek van Karei Gon es. Geoj end da gelijks van 12-17u„ maandag, woensdag en vrijdagavond van 20-21.30 u. en zon dags van 14.30-17 u. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein) Tekeningen van Harry Prenen, tot 31 de cember. Geopend dagelijks van 10-18 en 20-22 uur, zondags van 14-18 en 20-22 uur. Stadskweektuin (Kleverlaan). Gelegen heid tot gratis bezichtigen van de kassen en bloemgewassen woensdag van 14 tot 16 uur en zaterdags en zondags van 10 tot 12 en 14 tot 16 u. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag t.m. vrijdag van 9 tot 16 u. Zater dag van 9 tot 12 u. Raadhuis Bloemendaai, kunstmarkt dagelijks van 14-17 u. Tot en met 8 de cember. Duysterghast (Boulevard P. Loot, Zandvoort) Expositie van olieverven, gou aches en pastels van Henri Kley. Alleen zaterdag en zondag 14-16 uur. Electric Centre (Bakenessergracht). Ingebor Lesener met schilderijen, teke ningen en monotypes, Hans Bishoff en Ton Smits met cartoons van 7 tot 21 de cember. Opening zaterdagavond 20.30 u. Geopend dagelijks behalve maandag en woensdag van 14-17 en 19-24 uur. Waagtaveerne (hoek Damstraat-Spaar- ne). Vrijdag 20 u.: Hootenappening Cobi Schreijer ontvangt gasten. Zaterdag 20 u.: „Zwart zaad" doo- Elly Nieman, Rikkert Zuiderveld en Jop Pannekoek. Stadsdoelen, (Gasthuisstraat) zondag 8 december 19.30 u.: Volksdansen. MUZIEK Waalse kerk (Begijnhof). Zondag 8 de- dember 14.15 u.: Concert door het Ardi- to kwintet bestaande uit: Paul Verhey, fluit, Rob Visser, hobo; Sjef Douwes, klarinet; Peter Hoekmeyer, hoorn en John Mostard, fagot. Nederland 1 11.00 NTS/NOT: Schooltelevisie. 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 STER: Reclame. 19.06 KRO: De Waauw-Show. 19.56 STER: Reclame. 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 KRO: Brandpunt. 20.40 In kleui De Drie-Sterren-Show. 21.20 De Reporter (feuilleton). 22.15 Documentaire. 22.45 NTS: Journaal. 23.00 Teleac: En France avec Nicolas (les 5). Nederland 2 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 Scala. 20.00 Journaal 20.16 STER: Reclame. 20.20 VARA: Ironside (feuilleton). 21.10 De jonge onderzoekers. 21.20 Mies en scène. 22.20 NTS: Journaal. Nederland 1 09.30 16.00 16.02 16.15 16.25 18.50 18.56 19.00 19.03 19.06 19.56 20.00 20.16 20.20 20.50 21.40 22.30 22.55 23.00 NTS: Teleac: Export (les 2); 10.00 Noten en tonen (les 12); 10.30 Kijk eens wat ik zeg (les 12) 11.00 En France avec Nicolas (les 5 - herh.). Journaal. NCRV: Onder de loep. Hengelsport. Voor kinderen. NTS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Ha. die Swiep! (feuill.). STER: Reclame. NTS: Journaal. STER: Reclame. NCRV: Eerste Man (feuilleton). Studio Anno: '40-'45. Bureau Bristol (feuilleton). Met Bomans de wereld rond - Bangkok Evangelie NTS: Journaal. Nederland 2 18.50 NTS: De Fabeltjeskrant. 18.56 STER: Reclame. 19.00 NTS: Journaal. 19.03 AVRO: Voor kleuters. 19.08 Vaders tegen wil en dank (feuill.) 19.33 In kleur: Captain Scarlet (feuill.) 20.00 NTS: Journaal. 20.16 STER: Reclame. 20.20 AVRO: In kleur: Run for your life (feuill.). 21.10 In kleur- Rembrandt, filmpje 21.20 In kleur Filmimpressie van Monaco. 22.15 Sportpanorama. 22.40 NTS: Journaal. V\AA/WWAAAAAAA/V/VA/\AAAAAA/VAA/W\AAAAAA/MAAAA/\A/<

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 7