In 1970 wellicht individuele subsidies en Huren per 1 april 6 percent omhoog Eén glaasje per uur en niet meer dan vier Agenda voor Haarlem en de IJmond MANTELS en PAKJES Amsterdams stadhuisontwerp toegelicht MEERDERHEID IN KAMER AKKOORD: Rover van 10.000 uit postkantoor gearresteerd Geen treinen op oudejaaravond Inbreker kwam met nieuwe auto en 13.000 naar huis Geen napalm voor Nigerië Twee Turken in hun slaap gestikt Nieuwe leuze van Veilig Verkeer Professor BuikhuisenKlein beetje alcohol werkt stimulerend Politieman voor mishandeling veroordeeld Vorst neemt toe 1 it 89,95 WOENSDAG 11 DECEMBER 19 68 2 Wethouder wil rapport over Binnengasthuis REGELMATIG NIEUWE MODELLEN van eigen ateliers van 59,95 tot en met Terlenka Regenmantels met "Borg" voering 59,95 Bont mantels chic en uiterst voordelig. DeMantelspecidist Inbraak in Enschede spoedig opgelost Kamerlid Van der Spek: Oliekachel walmde Haarlem Velsen-IJm iiid en Beverwijk H eemskerk KEUKENCENTRUM ,,l JMUIDEN" Sa el ÊS (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG Het regeringsvoorstel om de jaarlijkse huurverhoging van 4 op 6 percent te brengen heeft gisteren steun van de meerderheid van de Tweede Ka mer gekregen. Alle regeringsgezinde fracties, alsmede de fractie van de Boerenpartijen, van de S.G.P. en van de G.P.V. bleken er voor te zijn. De fracties van P.v.d.A., P.P.R., P.S.P. en de C.P.N. verklaarden zich tegen. Wat de fractie van D'66 zal doen was gisteravond nog niet bekend. Het voorstel van minister Schut van Volkshuisvesting om de huurverhoging volgend jaar niet op 1 januari maar op 1 april te laten ingaan kreeg de steun van vrijwel de gehele Kamer. STADSKANAAL. De dader van de maandag gepleegde roofoverval op het hulppostkantoor in Foxhol is gearresteerd. Van de geroofde 10.000 had hij nog on geveer 9.000 thuis in een geldkistje. Hij is een 26-jarige man uit Drachten, de in Hoogezand-Sappemeer bij een kwe ker werkte. Deze had hem maandagoch tend ontslagen. Hij is voor de politie geen onbekende. UTRECHT. Na negen uur op oude jaarsavond zullen nagenoeg alle trein diensten worden gestaakt. Alleen zullen er nog D-treinen en TEE-treinen rijden. Het stilleggen van de diensten komt door dat het publiek op deze avond bijna geen gebruik maakt van de trein. Op de sta tions zal worden bekendgemaakt welke treinen rond negen uur nog zullen ver trekken. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. Het gemeentebestuur van Amsterdam, dat aanvankelijk met „het is niet waar" nogal koel reageerde op alarmerende berichten over de toe standen in het Binnengasthuis heeft gis- en in de loop van de dag een meer kracht dadige houding aangenomen. De wethouder voor de Volksgezondheid, de heer Verhey (C.P.N.) heeft de directie van 't Binnengasthuis verzocht onmiddel lijk een rapport uit te brengen over de situatie in het ziekenhuis. ADVERTENTIE 4- Topklasse in kwaliteit en afwerking D*n Haag Rotterdam Leiden Haarlem Amersfoort Breda Tilburg Utrecht Haarlem: Grote Houtstraat 180 Mr. Van Reenen overleden. De burge meester van Gouda, mr. R. M. van Reenen, is dinsdag op 60-jarige leef tijd overleden. De gezondheidstoestand van de heer Van Reenen, die ruim vier eneenhalf jaar geleden tot burgemees ter werd benoemd, liet reeds geruime tijd ernstig te wensen over. Vuurwerk. De Algemene Nederlandse Vereniging ter voorkoming van blind heid wijst er in verband met het ge bruik van vuurwerk bij de jaarwisse ling op dat onoordeelkundig afsteken hiervan gevaar kan opleveren. De ver eniging doet een beroep op de ouders vuurwerk uit handen van de jeugd te houden. De minister verklaarde zich bereid te streven naar verandering van het sub sidiebeleid, zodat de overheidsbijdrage niet meer ten goede komt aan de woning maar aan de huurder. Hij hoopte dit stel sel van individuele huursubsidies op 1 januari 1970 te kunnen invoeren en heeft aan de raad van advies voor de volkshuisvesting daarover advies ge vraagd. Een tussentijdse regeling voor 1969 achtte de minister niet mogelijk. De regeringsgezinde fracties hechtten veel waarde aan uitstel van de huurver- (Van onze correspondent) ENSCHEDE De Enschedese recher che heeft een 23-jarige elektricien ge arresteerd toen deze naar zijn huis kwam in een nieuwe voor zesduizend gulden ge kochte en contant betaalde auto. In de kofferruimte stond een geldkistje met bij na 13.000 gulden aan bankbiljetten. De recherche had de niet onopgemerkt gebleven plotselinge rijkdom van de elek tricien gecombineerd met een inbraak bij een zelfbedieningszaak in Enschede op i december. Daar was een kluis opgebro ken met 20.000 gulden. De inbreker liet 500 gulden aan kleingeld liggen. De elektricien, die al enkele veroorde lingen wegens inbraak achter de rug heeft, bekende bij zijn verhoor de inbre ker te zijn geweest. Geld en auto zijn in beslag genomen. (Van onze correspondent) DEN HAAG. Het Tweede Kamerlid Van der Spek (P.S.P.) heeft aan de mi nisters van Economische Zaken en van Buitenlandse Zaken gevraagd of het juist is, dat van Nigeriaanse zijde gepoogd wordt in Nederland napalmvlammenwer pers te kopen. „Worden deze wapens in Nederland gefabriceerd en-of verkocht?" De heer Van der Spek vraagt of de ministers bereid zijn nu al te verklaren, dat zij uitvoer van deze wapens aan Nigerië zullen verbieden. DEN BOSCH. In een woning aan de Voltastraat in Den Bosch zijn twee daar in pension zijnde Turken dood in hun bed aangetroffen. De beide mannen hadden voordat ze naar bed gingen de deuren en ramen van hun kamer zorgvuldig afgesloten en daarna een oliekachel aangestoken. Deze is in de loop van de nacht zo gaan wal men, dat de gehele kamer met een roet- laag bedekt was. De beide mannen zijn in de walm gestikt. Beiden werkten in industrieën in Den Bosch, de een sinds zes maanden, de ander sinds ruim een jaar. Beiden waren gehuwd en hadden respectievelijk vijf kinderen en één kind. hoging, omdat daarmee de prijsverhogin gen ten gevolge van de B.T.W. enigszins worden gecompenseerd. Door het uitstel van drie maanden komt de huurverhoging over het gehele jaar 1969 berekend op ongeveer 4'percent. Een voorstel van de heer Cornelissen (K.V.P.) om de jaar lijkse huurverhogingen altijd op 1 april te laten ingaan wees de minister af. Op het voorstel van de heren Janssen (P.P.R.) en Nypels (D'66) om de huur verhoging op te schorten naar 1 januari 1970 ging de minister niet in. Even wei nig succes had ook de heer Van den Doel (P.v.d.A.) met zijn voorstel om bij de toekomstige percentuele huurverhogingen te blijven uitgaan van de huur in 1969. De minister wees dit voorstel af omdat alle verhogingen in onze volkshuishou ding steeds cumulatief berekend worden en een uitzondering slecht in dat systeem past. Bezwaar had de minister ook tegen het tweede voorstel van de heer Van den Doel, de regering de bevoegdheid te geven in gebieden waar veel woningen leeg staan een lager percentage dan 6 vast te stellen. Dat was naar de mening van de minister strijdig met de bedoeling van de wet. S AMSTERDAM. Het Verbond voor Veilig Verkeer heeft aan zijn slagzin „Glaasje op? Laat je rijden" de leuze „Eén op één en niet meer dan vier" toe gevoegd. Het wil daarmee zeggen: „Eén borrel per uur en niet meer dan vier." Het verbond adviseert: Drink op recep ties maximaal twee glaasjes in minimaal twee uur .Gebruik vóór of tijdens een warme maaltijd maximaal twee drankjes. Laat je rijden wanneer de omstandighe den het onmogelijk maken de regel toe te passen. Het verbond, dat zich voorheen met de leus „Geen alcohol bij snelverkeer" tot de weggebruikers richtte, beschouwt nu een alcoholpromillage van 0.3 als een veilige en normale grens. Deze grens zal niet worden overschreden, wanneer men zich aan de regel „Eén op één en niet meer dan vier" houdt. De regering staat het vastleggen in de wet van een toegestaan alcoholpromillage van 0,5 voor. In een in Amsterdam gehouden pers conferentie van het verbond verklaarde prof. dr. W. Buikhuisen, directeur van het Criminologisch Instituut in Groningen, dat de leuze „Niet drinken als je nog moet rijden" is veranderd. „Deze verandering", aldus prof. Buikhuisen, „getuigt van wer kelijkheidszin, want het drinken op re cepties, bij feestjes en tijdens onderlinge Sexblad. De 22-jarige Amsterdamse uit gever van het door de politie in ver schillende plaatsen in beslag genomen „sexblad" is dinsdag door de officier van justitie in vrijheid gesteld. Het blad had een 21-jarig fotomodel als hoofdprijs voor een weekeind ter be schikking gesteld van de hoofdprijswin naar van een nieuwjaarsprijsvraag. bezoeken is tegenwoordig niet meer weg te denken uit onze maatschappij." Tot dusverre ging men ervan uit, dat de alco holconsumptie de kans op een ongeluk altijd vergrootte, ongeacht de hoeveelheid die men dronk. Onderzoekingen hebben uitgewezen, dat men bij een bloedalco- holgehalte beneden de 0.4 pro mille vei liger rijdt. Alcohol bij kleine hoeveelhe den kan namelijk stimulerend werken. Het bevordert de concentratie en men reageert sneller. Prof. Buikhuisen zei verder dat de auto mobilist onder invloed wordt gezien als een „doorsnee"-man" die pech heeft ge had omdat juist hij werd gepakt. Dit is beslist niet het geval, zo meent prof. Buikhuisen, omdat onderzoeken hebben uitgewezen, dat de doorsnee-rijder onder invloed gemiddel 12 glaasjes op had bij zijn aanhouding. Slechts één percent vdn hen heeft er minder dan 7 op. Dr. F. A. Nelemans, hoofd van de afde ling Klinisch Geneesmiddelenonderzoek TNO, zei, dat bij een bloedalcohoigehalte van 0,5 promille de kans op een ongeval met gewonden 2,12 maal groter is dan bij een gehalte van 0,0 promille; de kans om iemand te doden, is zelfs 2,53 maal zo groot. De getallen voor een alcoholgehalte van 0,3 promille zijn 1,57 gewonden en 1,75 doden, die voor een gehalte van 1,0 promille 4,50 gewonen en 6,40 doden. Dr. Nelemans is van oordeel, dat het aanvaarden van een grenswaarde alleen dan zin heeft, indien de verkeersveilig heid erdoor wordt bevorderd. Elke grens waarde boven de 0,0 promille is volgens hem zowel een compromis als een con cessie. Niemand is gedwongen van deze concessie gebruik te maken, aldus dr. Nelemans, die dan ook voorstander blijft van de leuze „Neem geen enkel risico, laat je rijden." De Weense architect Wilhelm Holzbauer, die vorige maand werd bekroond met de eerste prijs voor zijn ontwerp van het nieuwe stad huis van Amsterdam, heeft dinsdag voor de pers zijn ontwerp nader toegelicht. Bij het ontwerpen is de architect volgens zijn zeggen uit gegaan van het idee, dat een stad huis gemakkelijk moet zijn te her kennen en in de herinnering vast te houden. Het is dan ook een sim pel en strak gebouw, dat uit bak steen en glas wordt opgetrokken en waarin een zo klein mogelijk as sortiment aan materiaal wordt ge bruikt. Het gebouw is met zijn vijf verdiepingen zo laag mogelijk ge houden om het aan te passen aan de andere huizen en gebouwen van de Amsterdamse binnenstad. Op straatniveau is in het gebouw een enorme hal, die voor al het pu bliek toegankelijk is. „Het moet een ontmoetingsplaats zijn voor de Am sterdammers, een verlengstuk van de straat en het Waterlooplein. Er moeten dan ook boeken- en bloe- menstalletjes komen en verder alle direct voor het publiek noodzake lijke diensten", aldus de heer Holz bauer. „In de hal vindt men ook alle informatie en aanwijzingen, waar men zich moet vervoegen". Beneden bevinden zich ook de trouwkamers met gemakkelijke aan- en afvoer- wegen voor de auto's. In de par keerkelder is er ruimte voor on geveer 500 auto's. Het enige, dat ontspringt aan de strakke lijn van het stadhuis, is de raadzaal, die een aparte plaats heeft gekregen bovenaan het gebouw. „De bevolking van de stad moet kunnen zien waar hun gekozenen zetelen. Daarom is deze belangrijke zaal van buitenaf opvallend zichtbaar". On danks zijn hoge positie is de zaal vanaf de publieke hal gemakkelijk te bereiken. Eind januari of begin februari zal het juryrapport over de eerste acht ontwerpen, waaronder een van Nederlandse zijde, worden uitge bracht. Tenslotte zal de raad be slissen welk ontwerp gebruikt zal worden voor de definitieve bouw van het stadhuis. SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wilsonpl.). Woens dag en donderdag 20.15 uur: „En ik dan?" Blijspel van Annie M. G. Schmidt met o.a. Mary Dresselhuys en Joan Remmelts. MUZIEK Concertgebouw, (L. Begijnestraat), Donderdag 20 uur: Orgelconcert door Piet Kee. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 uur: „Je leeft maar twee keer", 14 j. Donder dag 14, 19 en 21.15 uur: „De dag van de wraak", 18 j. Frans Hals 19 en 21.15 uur: „Coplan schiet met scherp", 18 j. Donderdag 19 en 21.15 uur: „Tarzan contra de Barcuna- krijgers", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „De motordui- vels", 18 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „Een lange zwoele nacht", 18 j. Luxor, 14 en 20 uur: „The bridge on the river Kwai", 14 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 uur: „Ringo de gevreesde", 14 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „De val slaat dicht", 18 j. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 uur: „Vulkaan der helse driften", 18 j. Donderdag 14.30, 19 en 21.15 uur: „Bron der wellust", 18 j. Studio, woensdag 14.15, 19 en 21.15 uur: „Persona", 18 j. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 u.: „De overspelige vrouw", 18 j. TENTOON STELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 17de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen, middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid van 10 tot 12.30 en van 13.30 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen, fossielen, mineralen en historische na tuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve op maandag, van 10 tot 16 uur. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vleeshal (Grote Markt): Tot en met 5 januari: Wandtapijten van de Poolse weefster Magdalena Abakonowicz. Dage lijks geopend van 10 tot 17 uur. Zondag van 13 tot 17 uur. Gelerie-t (Bakenessergracht 67): Expo sitie „Groupe Automat" uit Parijs. „Licht en beweging" met Bertholto. Gamarra, Guidot, Lanati, Lea Dublin, Marcos, Tal- Ion. Dagelijks geopend van 11 tot 17 uur. Zondag 14 tot 18 uur. Tot en met 22 de cember. Galerie Zijlstraat: Schilderijen van Ag nes van den Brandeler en klein-plastie- ken van Karei Gomes. Dagelijks van 12 tot 17 uur; maandag-, woensdag- en vrij dagavond 20 tot 21.30 uur en zondags van 14.30 tot 17 uur. Tot en met 21 december. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplein): Tot en met 31 december, tekeningen van Harry Prenen. Geopend dagelijks 10 tot 18 en 20 tot 24 uur, zondags 14 tot 18 uur. Electric Centre (Bakenessergracht): In geborg Lesener met schilderijen, tekenin gen en monotypes. Hans Bishoff en Ton Smits met cartons. Tot 21 december. Ge opend dagelijks behalve maandag en woensdag van 14-17 en 20.30 tot 24 uur. Huys ter Cleef (Frankestraat 33). Ex positie van werken van Bob Brobbel. Dagelijks geopend. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4A). Ex positie van weef- en naaldkunst van Bodii Blokker-Veggerby en Yvonne Harren- Govers, alsmede beeldhouwwerk van Wim Jonker. Geopend op werkdagen van 9 17 uur. Alleen dinsdag van 912.30 uur, zondags gesloten. Cruquiusmuseum (Cruquiusweg, Heem stede): Permanente expositie van histo rische stoommachines en grote maquette van de watersnoodramp van 1953. Maan dag tot en met vrijdag van 9 tot 16 uur. Zaterdag 9 tot 12 uur. DIVERSEN Raadhuis Lisse, woensdag 20 u.: Raads vergadering. Stadhuis Haarlem. Donderdag 14 u.: Raadsvergadering. Raadhuis Hoofddorp, donderdag 9 u.: Raadsvergadering (begroting). Raadhuir, Hillegom, donderdag 20 u.: Raadsvergadering. Raadhuis Heemstede, donderdag 19 u.: Raadsvergadering (begroting). Treslong (Hillegom)Diner Dansant, dagelijks. Hotel Espianada (Zandvoort): Dans-,en amusementsmuziek. Het Cosmos Trio, dagelijks. Cabaret Dancing Caramella (Zandv.), dagelijks 20 tot 02.00 uur: dansen met The 5 Atomics. WOENSDAG 11 DECEMBER City Theater, 20 u.: „Grand Prix". DONDERDAG 12 DECEMBER City Theater, 20 u.: „Angelique en de sultan". Felison, Heidestraat 45, IJmuiden-Oost Expositie tekeningen en grafiek van Ani ta van den Oever, Sjoerd Braber, Ruud Cornelisse, Michiei Dhont, Paul Hohner, Lou Schoutens en Gerard Visser. De ex positie duurt tot en met 15 december en is dagelijks geopend van 14 tot 17 uur. Pieter Vermeulenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag): 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur. WOENSDAG 11 DECEMBER Kennemer Theater, 19 en 21.15 uur: „Bandolero". Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Ik, een markies". Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Ex positie van een collectie „American Pop art"; geopend van 8.3012.30, 13.30 17.30 en 19.3022 uur. Vrijetijdscentrum „De Slof", Raamveld 2. 19.30 uur: opening tentoonstelling vo lièrevereniging „Vogelvreugd" door bur gemeester J. G. S. Bruinsma. DONDERDAG 12 DECEMBER Luxor Theater, 19 en 21.15 uur: „Taras Bulba". Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. Ex positie van een collectie „American Pop art"; geopend van 8.3012.30, 13.3017.30 en 19.3022 uur. Vrijetijdscentrum „De Slof" Raamveld 2, 1022 uur: tentoonstelling volièrever eniging „Vogelvreugd". Kennemer Oudheidkamer, huize Schey- beeck, Velserweg 2. Geopend van 19.30 21.30 uur; voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510-25120. Galerie Boumans, Breestraat 122. 20.30 uur: opening expositie van Jurriaan van Hesselingen. DONDERDAG 12 DECEMBER Cinema Marquette, Ruijsdaelstraat, 20 uur: officiële opening door de directeur van de Nederlandse Bioscoopbond, de heer J. G. J. Bosman; daarna première voor de IJmond van de film „Bertrand in on(t)roerend goed". ROERMOND. De rechtbank in Roer mond heeft een 58-jarige adjudant der rijkspolitie in Venray veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf voorwaar delijk wegens mishandeling van arres tanten. De adjudant was reeds eerder onthe ven van zijn functie als groepscomman dant der rijkspolitie in Venray. ADVERTENTIE Wij tonen u in onze 150 m2 toonzaal een keur van Hollandse en Duitse im port keukens; zie verder onze enorme sortering hang-legkasten, buffetten, aanrechten, enz. Kennemerlaan 165 - Tel. 0 2550 - 11428 Geopend van maandag t/m zaterdag van 96 uur 'VW\AA»t^/WWWMVWWWy\A/WWWVWVVWWV/WVW Het KNMI deelt mee: Een krachtig hogedrukgebied boven Polen breidde zich tot over de Britse eilanden uit. Daardoor stroomde droge en koude lucht met weinig of geen bewol king dinsdagavond ons land binnen. Bij een heldere nacht daalden de temperatu ren op vele plaatsen tot 8 graden onder nul. Het komende etmaal moet in de nacht en ochtend op matige en hier en daar strenge vorst gerekend worden. Donderdagmiddag zal de vorst enige tijd licht zijn. VOORUITZICHTEN: Op vele plaatsen zonnig en overwe gend lichte tot matige vorst. Voor vrijdag Zon: meer dan 20 percent; minimum temperatuur 4 tot 9 graden onder hor- maal; maximum temperatuur 5 tot 9 gra den onder normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 pet.; kans op een geheel droog etmaal 90 pet. WEERRAPPORTEN Maximum- ma minimum ■2 «f temperaturen binnen- en buitenland Amsterdam onbew. ono 0 -5 0 De Bilt onbew ono 0 -7 0 Deelen onbew ono 0 -7 0 beide onbew. O 0 -8 0 Eindhoven onbew ono 1 -6 0 Den Helder licht bew. O 0 -5 0 Rotterdam onbew. ono 0 -8 0 Iwente onbew. ono 0 -7 0 Vlissingen onbew. no 1 -2 0 Z.-Limburg onbew. O 0 -7 0 Atnene regen w.st. 7 3 0.2 Aberdeen Barcelona geh. bew. n 12 5 4 Belgrado geh. bew. ozo -1 -6 0 Berlijn onbew. O -3 -9 0 Bordeaux zw. bew. n 10 2 1 Brussel licht bew. no 0 -4 0 Frankfort onbew no 1 -7 0 Genève sneeuw nnw -1 o.i Grenoble geh. bew. no 3 1 0 Helsinki geh. bew. wnw -5 -4 0 ïnnsoruck geh. bew. z -1 -4 0 Kopenhagen zw. bew. zo 2 -1 0 Lissabon half bew. n 14 8 5 Locamo motregen w.st. 6 5 0.0 Londen geh. bew. n 4 3 0 Luxemburg onbew. no -2 -7 0 Madrid zw. bew. n 9 5 0 Malaga licht bew. nw 16 8 5 Mallorca regen ono 14 7 20 München geh. bew. ono -2 -8 0 Mice geh. bew. n 14 9 0 Oslo zw. bew. w.st. -2 -8 0 Pa nis geh. ebew. n 2 0 0 Rome motregen ono 12 9 6 Stockholm motsneeuw wnw -4 -5 1 Wenen geh bew. nno -2 -10 0 Zurich geh. bew. O -2 -3 0.1 DONDERDAG 12 DECEMBER Zon op 8.39 uur, onder 16.28 uur. Maan op uur, onder 13.00 uur. MAANSTANDEN Laatste kwartier 13 lecemöer 149 uur. Nieuwe maan 19 december 19.10 uur. Eerste Kwartier 28 december 15.14 uur. HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIUEN WOENSDAG 11 DECEMBER Hoog water 7.31 uur en 19.53 uur. Laag water 3.06 jur en 15.27 uur. DONDERDAG 12 DECEMBER Hoog water 8.21 uur en 20.47 uur. Laag water 3.45 uur en 16.08 uur. Het noog er laag wj'er te Zandvoort is 10 tot 15 minuten vroeger dan Le IJmuiden

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2