Een geval van mond tot mond reclame... de Bijenkorf hoefde niets te zeggen. de Bijenkorf Hier komt (een beetje laat misschien) het hoe en waarom! We hadden voor het eerst sinds jaren zelf een sherry gekozen en rechtstreeks geïmporteerd; naar wij meenden een van de beste sherry's die er in Jerez te vinden zijn. Onze mening blijkt door honderden sherry-liefhebbers gedeeld te worden, ook door degenen die nooit veeleisend durfden te zijn als ze niet meer dan 3.95 voor een 'Pale Dry' wilden uitgeven. Het duurde geen week of wij moesten onze orders aan de sherry-vintners al verhogen. Sherrykenners schijnen geen reclame nodig te hebben om iets goeds te ontdekken. We hebben maar zes soorten Colmenas sherry. Meer was niet mogelijk omdat wij er in Jerez niet meer konden vinden die aan onze eisen voldoen. Colmenas Fino Pale Dry Colmenas Fino Delicate Colmenas Amontillado Colmenas Fino Imperial Colmenas Oloroso Colmenas Cream Sherry Hier nog wat meer informatie Goudkleurig, zacht: de ideale receptie-sherry. 3.95 Aanbieding (geldig tot 31 december) doos met 12 flessen Colmenas Fino Pale Dry voor 40.- Droog, blond, hazelnootachtig: voor lichte lunch-apéritief of longdrink 4.95 Amberkleurig, aromatisch, rijp, een echte avond-apéritief. 4.95 Very dry, sophisticated. De sherry voor connaisseurs. 5.95 Geurig, rond: de ideale sherry voor de late avond 5.95 Dè after-dinner-sherry. 5.95 Een sherry, die meestal meer dan het dubbele kost. Voor alle Colmenas sherry's (behalve voor de aanbieding) geldt het traditionele voordeel van de 12e fles gratis. De Nederlandse sherry-liefhebbers ontdekten in de Bijenkorf de Colmenas-sherry's die zonder reclame op 29 september voor het eerst werden verkocht.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 4