Prinses Irene met schoonouders in Madrid Karei Hugo nog steeds in Hendaye A.R.P. mag identiteit niet prijsgeven Politie in Pamplona slaags met Carlisten-betogers Wtoêcd Vier doden, twee ernstig gewonden bij aanrijding Tweejarig kind omgekomen bij brand Agenda voor Haarlem en de IJmond Chemicaliën in rivierwater A.R.-RADICALEN Gesprek nodig over secretariaat van P.v.d.A. Vakmanschap meesterschap Amsterdamse nota over de hygiëne van het milieu Iets kouder is VERWARMING t MAANDAG 23 DECEMBER 1968 isl mSlli l an der Louw: Bierkenners vragen C arlistenprotest Contact met studenten Commentaar Haarlem V elsen-lJ muiden Beverwijk Heemskerk eg Prins Kcirel Hugo voor zijn hotel in Henday in gesprek met een journalist. (Van onze correspondent) BARCELONA In Pamplona, een stevig bolwerk van de cariisten, is het zondag gekomen tot een treffen tussen politie en groepen demonstranten, die de terugkeer van prins Karei Hugo eisten. De cariisten hadden in een kerk hun jaar lijkse mis ter ere van hun patrones bijgewoond en trokken naar het paleis van de gouverneur, wiens aftreden zi, eisten. Prinses Irene zei ons dat zij voorlopig nog in Madrid wil blijven. Veel hoop dat haar echtgenoot spoedig weer tot Spanje zal worden toegelaten heeft de prinses niet. Buiten de carlistenkringen is de reac tie op de uitwijzing erg beperkt geble ven, ten eerste omdat de Spaanse pers het niet aandurfde om zich de regerings- toorn op de hals te halen door een eigen commentaar en ten tweede omdat het Spaanse volk bitter weinig belangstelling toont voor de politiek tijdens deze kerst- UTRECHT. De vice-voorzitter van de Partij van de Arbeid, de heer André van der Louw, ziet mogelijkheden voor een vergelijk met de heer Vondeling over de kandidatuur van de heer Marcel van Dam als partij-secretaris. Op een zater dag in Utrecht gehouden bijeenkomst van Nieuw Links verklaarde hij dat de heer Vondeling te veel druk op het aanstaan de partijcongres heeft uitgeoefend door zich tegen de kandidatuur van de heer Van Dam te verklaren. Vondeling moet proberen een democratische besluitvor ming op het partijcongres open te hou den, zo is het oordeel van de heer Van der Louw. Hij meent dat de heer Vondeling geen politieke bezwaren tegen de heer Van Dam heeft. Hij zou alleen niet overtuigd zijn van de organisatorische bekwaam heden van de Utrechtse verkiezingssocio loog. Via een gesprek zal kunnen blij ken dat de heer Van Dam wel degelijk beschikt over de vereiste organisatorische bekwaamheden, aldus de heer Van der Louw. Hij wil door zo'n gesprek een con flict op het partijcongres voorkomen. De Federatie van Jongerengroepen in de P.v.d.A. meent dat het voorzitterschap van de P.v.d.A. principieel onverenigbaar is met het lidmaatschap van de Tweede- Kamer. Het wordt daarom gewenst ge acht, dat de heer Vondeling geen partij voorzitter wordt, maar dat de voorkeur dient te worden gegeven aan vice-voor zitter André van der Louw. Dit heeft het congres van de Federatie van Jongeren groepen dat zaterdag in Utrecht is ge houden, in een resolutie uitgesproken. In deze resolutie staat verder dat het con gres de voorkeur geeft aan Marcel van Dam als algemeen-secretaris. ADVERTENTIE dagen. Zaterdag toen de eerste berich ten over prins Kareis' verbanning be kend werden, viel de trekking van de speciale kerstloterij, die meer dan twee honderdmiljoen gulden in prijzen over het volk verspreidt. Heel Spanje zat dan ook aan radio en televisie om de trekking te volgen, meteen een goed excuus voor de staatsnieuwsdiensten in radio en televi sie om de affaire Karei Hugo over het hoofd te zien. Volgens het Franse persbureau AFP zijn de moeder van prins Karei Hugo en zijn vader, de 79-jarige Xavier Bourbon Par ma, in Madrid. Prinses Magdalena ar riveerde per vliegtuig, prins Xavier kwam per auto bij Hendaye de grens over. De Spaanse douane liet hem onge hinderd passeren, hoewel volgens AFP de Spaanse autoriteiten ook hem de toegang tot het land hebben ontzegd. De ouders van prins Karei logeren bij prinses Irene. Zondag heeft de prins de hele dag ver gaderd met de hoge raad van de Spaan se cariisten, waarvan de leden naar Hen daye waren gekomen. Veel Spaanse car listen komen de grens over om hulde te brengen aan de prins. De plaatselijke autoriteiten van dit stadje zien dit met lede ogen aan. Zij vrezen dat de goede relaties tussen Zuid-Frankrijk en Spanje door deze affaire in gevaar worden ge bracht. Aanvankelijke berichten dat de prins naar Parijs zou gaan, blijken niet juist te zijn. De nationale raad van het carlisme heeft zaterdagmiddag een officiële ver klaring uitgegeven, waarin wordt gepro testeerd tegen de uitwijzing van prins Karei. Verklaard wordt dat prins Karei al meer dan zeven jaar politieke activitei ten in Spanje heeft uitgeoefend en dat hem nooit van de zijde van het regime van generaal Franco is gevraagd daar mee op te houden. De prins heeft vol gens deze verklaring nooit een belofte ge broken dat hij zich niet met politiek zou bezighouden, omdat een dergelijke be lofte van hem nooit is verlangd. Dit communiqué is tijdens een pers conferentie in een van de grootste hotels van Madrid uitgereikt. In tegenstellmg tot de berichten van vele persbureaus werd deze persconferentie door de Spaan se politie niet verboden. Wel werd geëist dat de verklaring eerst aan de Spaanse autoriteiten zou worden voorgelegd. Hier aan werd door de cariisten pas voldaan nadat zij al aan de pers was verstrekt. Volgens prins Karei is de directe reden voor zijn uitwijzing het intensieve con tact dat hij heeft gehad met de rebelle rende studenten aan de Spaanse universi teiten. Eén dag voor zijn uitwijzing heeft de prins een rede gehouden voor de stu denten in Saragossa. Hij pleitte bij die gelegenheid voor een dialoog tussen het ouderwetse kapitalisme in Spanje en de socialistische groeperingen in het land, met name de communisten. Reeds eerder had de prins contact ge zocht met studenten in de universiteits steden van Noordwest-Spanje en van Ma drid. Dit contact was door de Spaanse re gering oogluikend toegelaten, omdat zij meende dat de uiterst links georiënteer de studenten niet van de carlistische pre tendent gediend zouden zijn. Het tegen deel is gebleken. Ook heeft prins Karei in Barcelona gesprekken gevoerd met ver tegenwoordigers van de illegale arbei dersorganisaties, die in die stad een grote aanhang hebben. AMERSFOORT. De A.R.-radicalen hebben zaterdag in Amersfoort verga derd. Na deze bijeenkomst werd het vol gende communiqué uitgegeven: De A.R.-radicalen spreken hun ontevreden heid uit over de gang van zaken rondom en de inhoud van de brief aan de provin ciale en gemeentelijke partijorganen. Zi, menen dat de samenwerking op lager ni veau sterk dient te worden ontraden om te voorkomen dat de vorm en de mate van samenwerking op nationaal niveau bepaald wordt door wat op lager niveau tot stand kwam. Zij zijn van mening dat op korte termijn de A.R.P. een duidelijk standpunt dient te bepalen op politiek controversiële punten. Daarna dient duidelijk te worden in welke mate over deze punten overeen stemming tussen de drie christelijke par tijen bestaat en op welke wijze men de uitvoering daarvan denkt zeker te stellen. Daarbij willen de A.R.-radicalen er de nadruk op leggen dat de besprekingen in de „Achttien" er niet toe mogen leiden dat de A.R.P. haar eigen identiteit prijs geeft. Dit betekent dat een fusie of fede ratie van de drie partijen of een gezamen lijk optreden bij de Kamerverkiezingen van 1971 met één lijst en/ of één pro gramma onaanvaardbaar is. Evenmin mogen de besprekingen ertoe leiden dat eventuele samenwerking beperkt blijft tot de drie christelijke partijen. Aan het Centraal comité van de A.R.P. zal wor den gevraagd uit te spreken dat de A.R.P. bereid is haar zelfstandigheid op zodanige wijze te handhaven dat zij de vrijheid behoudt aan een kabinet deel te nemen waarin eventueel K.V.P. en/of C.H.U. niet vertegenwoordigd zijn. Zij voelen zich gedwongen uit te spreken, dat wanneer de samenwerking zich ont wikkelt in een richting die voor hen on aanvaardbaar is genoemd, velen de ver ENSCHEDE Vier mensen zjjn om het leven gekomen en twee werden ernstig gewond bij een verkeersongeval, dat zondagavond op de weg Enschede- Haaksbergen heeft plaatsgevonden. Het ongeluk gebeurde, doordat een uit de richting Enschede komende auto, be stuurd door de heer F. Timmerman uit Doetinohem, van de weg raakte, tegen een betonnen paal botste en ver volgens dwars over de weg kwam te staan. Een auto, die uit de richting Haaksbergen kwam en bestuurd werd door de heer Slotman, reed de dwars op de weg staande auto doormidden. De wrakstukken kwamen aan weerszijden van de weg terecht. Even daarop re den twee auto's in volle vaart door de op de weg liggende wrakstukken. Om het leven kwamen de 28-jarige echtgenote van de heer Timmerman, zijn 2-jarig zoontje, het dochtertje van een jaar, alsmede de 16-jarige dochter van de heer Slotman uit Haaksbergen. Ernstig gewond werden de heer Tim merman, alsmede mevrouw Slotman. JUTPHAAS. Op de weg Jutphaas-IJssel- stein is de 67-jarige B. W. van Lex- mond uit IJsselstein zaterdagavond ver ongelukt. Een personenauto wilde een voor hem rijdende wagen passeren en raakte bij deze manoeuvre de links van de weg lopende man. Deze overleed ter plaatse. BERKEL-ENSCHOT. In Berkel-Enschot is zaterdagavond een personenauto, be stuurd door de 19-jarige M. J. van Kuyk uit Tilburg tegen een boom ge reden. De chauffeur overleed later in het ziekenhuis. DEN BOSCH. Op de weg Nijmegen-Den ADVERTENTIE CENTRALE Schouwtjeslaan 2, Haarlem. Tel. 18944 Bosch nabij Wijchen, is zondag een auto bestuurd door de 23-jarige chauffeur L. A. Jacobs uit Mill, op de linkerweg helft tegen een tegemoetrijdende perso nenauto gebotst. De heer Jacobs over leed ter plaatse. LIMBRICHT. In Limbricht zijn zaterdag avond twee personenauto's en een busje op elkaar gebotst. De bestuurder van één der personenauto's, de 21-jarige J. Tummers uit Limbricht, was op slag dood, evenals de driejarige Mark Wil- lems uit hetzelfde plaatsje. De derde in zittende, mevrouw Luyckx uit Sittard, werd levensgevaarlijk gewond. De vijf inzittenden van de andere auto's zijn min of meer ernstig gewond. EMMEN. In zijn woonplaats Valther- mond is de 23-jarige D. J. Nijboer te gen een vrachtauto gebotst en vervol gens tegen een boom. Hij is later in een ziekenhuis overleden. GORSSEL. Zondagmiddag in in Gors- sel de 15-jarige Jan Nijenhuis uit Gors- sel verongelukt. De jongen reed op zijn bromfiets vanuit een uitrit van een wo ning de weg op. Hij werd aangereden door een motorrijder en overleed ter plaatse. De motorrijder werd ernstig gewond. SELLINGEN. Zondag heeft de 19-jarige A. Meendering uit Sellingerbeetse het leven verloren. Hij werd door een hem achteropkomende auto aangereden. De jongeman was plotseling zonder op het hem achteropkomende verkeer te letten overgestoken. SOMEREN. De 19-jarige fabrieksarbei der L. Daems uit Weert is zondag in Someren, waar hij aan de linkerkant van de weg liep aangereden door een auto, die bij een inhaalmanoeuvre op de linkerweghelft was gekomen. Hij overleed ter plaatse. ROTTERDAM. De 24-jarige Duitse smid K. J. Eisbusch uit Düsseldorf is zon dag in Rotterdam om het leven ge komen. De man botste met zijn auto in volle vaart op de gesloten afsluitbomen van de Botlekbrug. antwoordelijkheid voor deze ontwikkeling niet kunnen blijven dragen. Over de ver hoging van de defensie met 225 miljoen stellen zij zich achter het afwijzend stand punt zoals dat door de A.R.-jongeren is geformuleerd, aldus het communiqué. A.R.P.-voorzitter Veerman zei geen be hoefte te hebben aan uitgebreid commen taar. Het meest belangwekkend is het stand punt van de A.R.-Radicalen over de ont wikkeling van de partijverhoudingen, in het bijzonder over de groep van Achttien, aldus de heer Veerman. Hun uitgangs punt is, zo lijkt het althans, dat van de re solutie van 25 mei, namelijk het gesprek van de Achttien uitdiepen, behoud van ei gen identiteit en openheid naar buiten. Daarnaast kijken zij vooruit naar 1971. Op het partijconvent is echter afgespro ken dat alleen het gesprek voortgezet zou worden en dat niet vooruitgelopen zou worden op de verdere gang van zaken. Daarover moet een nieuw partijconvent zich uitspreken. Het leek de heer Veer man onjuist dat men daaromtrent zich zou gaan vastleggen. Hij althans achtte zich daartoe niet bevoegd. Overigens vond hij het communiqué in dit opzicht nega tief en niet in de geest van de resolytie. Geheel akkoord ging de heer Veerman met de gedachte van een intensivering van de al begonnen programbesprekingen in eigen kring. AMSTERDAM B. en W. van Am sterdam hebben dit weekeinde de gemeen teraad een nota inzake milieuhygiëne aangeboden. Het doel van de nota, aldus de wethou der voor Volksgezondheid de heer Verhey, is informatie aan de bevolking over reeds genomen en nog te nemen maatregelen, het formuleren van een doelbewust be leid voor een goed leefmilieu en het plaatsbepalen voor Amsterdam in de op nationaalniveau liggende ontwikkeling van de vraagstukken. De geluidshinder is buiten beschouwing gebleven. De nota belooft dat: a.) Bevorderd zal worden, dat de ver schillende diensten, die betrokken zijn bij de problematiek van de water-, bo dem- en luchtverontreiniging, kunnen beschikken over voldoende voor dit speciale doel geschikt personeel en ge- eigende apparatuur. b. De gemeente Amsterdam, voor zover dat in haar vermogen ligt het tot stand komen van wettelijke regelingen op nationaal niveau zal stimuleren en deze waarnodig aanvullen met gemeen telijke verordeningen. c.) In voorkomende gevallen zal de ge meente gebruik maken van de mogelijk heid om voorwaarden op te nemen in de privaatrechtelijke vergunning of overeenkomst. d.) Ter bereiking van een zo volledig mogelijke informatie en een zo doel matig mogelijke aanpak, samen werking met rijk, provmcie en andere gemeenten, alsmede met overheids- en andere instellingen, die hierbij be trokken zijn, bevorderd zal worden. Tm vmpwr ADVERTENTIES SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein), maan dag 20.15 u.: Toneelgroep Studio: „0=0". MUZIEK Concertgebouw (L. Begijnestraat) maan dag 20 u.: Volkskerstzang o.l.v. Pieter de Jong. BIOSCOPEN Cinema Palace, 14, 19 en 21.15 u.: „Het uur van de wolf" 18 j. Frans Hals, 19 en 21.15 u.: „Het bloed spoor in de heuvels", 14 j. Lido, 14, 19 en 21.15 u.: „Wacht tot het donker is", 18 j. Luxor, 14 en 20 u.: „Peyton Place", 18 j. Rembrandt, 14, 19 en 21.15 u.: „Pas op je tellen", a.l. Roxy, 14.30, 19 en 21.15 u.: „Schaamte loze erotiek", 18 j. Studio, 14.15, 19 en 21.15 u.: „Citizen Kane", 14 j. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Gr. Heiligland 62): Permanente tentoonstelling van werken uit de Haarlemse school van de 17de tot en met de 19de eeuw, waaronder Hals meesterwerken. Dagelijks van 10 tot 17 u. Zondag 13 tot 17 u. Bovendien in het Prentenkabinet „Een keuze uit de col lectie Van Looy". Bisschoppelijk Museum Jansstraat 79): Permanente expositie van oude religieuze kunst, schilderijen middeleeuwse beeld houwwerken, handschriften en kunst nijverheid. Dagelijks behalve maandag, geopend van 10 tot 12.30 en van 14 tot 17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16): Perma nente tentoonstelling van schilderijen, fossielen, mineralen en historische na tuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen, behalve op maandag van 10 tot 16 u. De eerste zondag van de maand van 13 tot 16 uur. Vleeshal (Grote Markt). „Planorbium" kinetische ijzerplastieken en etsen van Frans Verpoorten. Tot en met 19 januari. Tot en met 5 januari: wandtapijten van de Poolse weefster Magdaiena Abakono- wicz. Tot en met 19 januari „Soul Expres sion", schilderijen en grafiek van Pieter Zwaanswijk. Dagelijks geopend van 10 tot 17 uur. Zondag van 13 tot 17 uur. Vishal (Grote Markt): Jaarlijkse ex positie De Groep. Openingstijden zie Vleeshal. Galerie-t (Bakenessergracht 67). Tot en met 30 december verkoop van grafiek van Comeille, Constant van Heusden en Leroy. In 't Goede Uur (Nieuwe Kerksplem) Tot en met 31 december, tekeningen van Harry Prenen. Geopend dagelijks 10 tot 18 en 20 tot 24 u., zondags 14 tot 18 u. Huys ter Cleef (Frankestraat 33): Ex positie van werken van Bob Brobbbel Dageljjks geopend. Galerie Blokker Bmnsteeweg 4 A. Heemstede): Expositie van weef- en naaldkunst van Bodil Biokker-Veggerby en Yvonne Harren-Covers, alsmede beeldhouwwerk van Wim Jonker. Geo pend op werkdagen van 9 tot 17 u., al leen dinsdag van 9 tot .'2 30 u„ zondags gesloten. DIVERSEN Poppentheater Merlijn, (Hassplaerspl.) Dinsdag 14.30 u.: „Het Blauwe Water". Treslong (Hillegom): Diner Dansant, dagelijks. Maandag 20 u. Volkskerstzang Hotel Esplanade, (Zandv.): Dans- en amusementsmuziek. Het Cosmos Trio, da gelijks. Cabaret Dancing Caramella (Zand- voort), dagelijks 20 tot 02.00 u.: Dansen met The 5 Atomics. MAANDAG 23 DECEMBER City Theater, 20 u.: „Bandelero". DINSDAG 24 DECEMEBER City Theater, 20 u.: „Bandelero". Pieter VermeuJenmuseum, Cultureel Centrum, dagelijks (behalve zondag) 9 30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur. MAANDAG 23 DECEMBER Kennemer Theater: 19 en 21.15 u. „Wacht tot 't donker wordt". Luxor Theater, 20 u.: „Spartacus". Statenhuis, Verserweg 12: 15 u. school- damtoernooi Beverwijkse Damclub. DINSDAG 24 DECEMEBER Kennemer Theater. 19 en 21.15 u.: „Wacht tot 't donker wordt". Luxor Theater, 20 u.: „Spartacus". Galerie Boumans, Breestraat 122. Ex positie tekeningen en schilderijen van Jurriaan van Hesselingen; geopend van 9-18 u. Statenhuis, Velserweg 12, 15 u.: school- damtoemooi Beverwijkse Damclub. Kennemer Oudheidkamer, huize „Schey- beeck", Velserweg 2. Geopend van 19.30- 21.30 u.; voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510 - 25120. MAANDAG 23 DECEMBER Cinema Marquette, 20 u.: „Bertrand in on (t) roerend goed". Dr. Prinsenhal, Maerlelaan: 20 u. Kerst concert met medewerking van Hoogo venharmonie Heemskerkse koren. Heemskerkse schooljeugd en een ensem ble Volksmuziekschool. DINSDAG 24 DECEMEBER Dr. Prinsenhal, Maerelaan. 12.30 u. kerstlunch voor Hoogovens, 23.30 u. kerst- nachtdienst van gereformeerde en her vormde kerk. ROTTERDAM Bij een brand in de Hugo Molenaarstraat in Rotterdam is maandagmorgen een twee-jarig jonge tje om het leven gekomen. De moeder van het jongetje kon zich met nog drie kinderen in veiligheid i tel len. De brand woedde op de tweede etage van het huis. Vermoedelijk heeft één van de kinderen in een tussenkamer met vuur gespeeld. ROTTERDAM Op de Nieuwe Maas is dit weekeinde het binnenschip Alies-F tegen de binnentanker Flist en nog drie andere schepen gebotst. De aanvaring met de Flist had tot gevolg dat een grote hoeveelheid chemicaliën, waarmee de tanker was gevuld, in het rivierwater vloeide. Direct daarna hebben de Rotterdamse G.G.D. en de gemeentelijke drinkwater leiding het water onderzocht om te zien of de chemicaliën gevaar zouden kun nen opleveren voor de bevolking. Dit was evenwel niet het geval. De schade aan de schepen is grapt. ArtA/VWVAAA/VAAAAAAWMVWWWWVAA/WVWVAA/WWM Het K.N.M.I. deelt mee: Tijdens het weekeinde trok het centrum van een stormdepressie van de oceaan langs de Britse eilanden naar het noord westen. Het bijbehorende frontensysteem bracht ons zondagochtend regen, terwijl een krachtige tot stormachtige wind zach tere lucht aanvoerde welke de vorst ge heel verdreef. Na de frontpassage is ons land in meer onstabiele lucht gekomen waarin naast buien ook opklaringen voorkomen. Onder invloed van een uit het westen naderende rug van hoge druk ruimt de wind naar het noordwesten en neemt geleidelijk af. De temperaturen zullen iets lager wor den. VOORUITZICHTEN Tamelijk zacht met enkele overtrek kende regenzones. VOOR WOENSDAG Zon: minder dan 30 pet.; min. temp. meer dan 3 graden boven normaal; max. temp.: van 0 tot 5 graden boven normaaL Kans op een droge periode van minstens 12 uur: 50 pet. Kans op een geheel droog etmaal: 20 pet. WEERRAPPORTEN Maximum en minimum- 5 «H te temperaturen •Ü-2 •So w a 5 d BB 0) 3 binnen- en buitenland 'S'C BS C A /Amsterdam uegenbui w 9 6 7 De Bilt regenbui w 10 6 5 Deelen regen w 9 7 19 Eelde regen w 9 4 6 Eindhoven regen w 10 8 7 Den Helder regen w 8 6 9 Twente regen wzw 8 7 10 Vlissingen half bew. w 10 7 2 Z.-Limburg geh. bew. wzw 10 7 4 Rotterdam geh. bew. w 11 8 0.6 Aberdeen regenbui wnw 9 4 1 Athene Barcelona licht bew. n 16 9 0 Belgrado zw. bew. z 3 3 0 Berlijn geh. bew. z 4 3 2 3ordeaux zw. bew. w 15 8 0.4 Brussel onbew. w 11 7 11 Frankfort licht bew. zzw 6 5 3 Genève regen zzw 6 4 8 Grenoble regen O 7 5 5 Helsintd geh. bew. OZO -1 -1 0 Innsbruck half bew. w.st. 2 0 Kopenhagen regen ZO 3 2 1 Lissabbon onbew. ono 17 11 0 Locarno licht bew. ono 8 -1 0 Londen onbew. w 11 6 0.2 Luxemburg half bew. w 6 5 Madrid geh .bew. n 9 7 0 Malaga onbew. nw 18 9 0 Mallorca licht bew. w.st. 16 5 0 München regen w 7 4 1 Nice licht bew nnw 16 5 0 Oslo sneeuw ono 1 -2 0 Parijs zw. bew. wzw 12 9 1 Rome half bew. O 13 5 0 Stockholm regen ZZO 0 -2 0 Wenen regen wzw 6 -1 2 Zürich geh. bew. zw 6 5 2 DINSDAG 24 DECEMBER Zon op 8.47 uur, onder 16.32 uur. Maan op 12.06 uur, onder 22.42 uur. MAANSTANDEN Eerste kwartier 26 december 15.14 uur. HOOG EN LAAG WATER IN 1JMUIDEN MAANDAG 23 DECEMBER Hoog water 6.;4I uur en 18.29 uur. Laag water 1.50 uur en 14 16 uur. DINSDAG 24 DECEMBER Hoog water 6.59 uur en 19.23 uur. Laag water 2.39 uur en 15.05 uur. Het hoog en laag water te Zandvoort is 10 tot 15 minuten vroeger dan te lJmuiden.

IJmuider Courant | 1968 | | pagina 2