Actie tegen Amsterdamse Schouwburg „TOMAAT" WIL GEHEEL NIEUW TONEELBESTEL Actie tegen Russische dichteres UITGAAN IN HAARLEM Amerikaanse jury koos beste films Nieuwjaars- premières in de Nederlandse schouwburgen Heemschut wil karakter J or daan handhaven Haags museum gratis Goudsmit als Tevje naar Manchester TV vanavond Documentaire lover Kim Philby TV vrijdag Intern overleg bij j VTRO over nieuwe i bedrijfsstructuur TV zaterdag Radio zaterdag 13 VRIJDAG 2 JANUARI 1970 5 (Vervolg van pagina 1) AMSTERDAM Enige tientallen mensen die gisteravond naar de 1 nieuwjaarsvoorstelling in de Amster damse stadsschouwburg kwamen heeft de mededeling via radio en tele visie dat de voorstelling in verband met uitgifte van valse toegangsbe wijzen door de groepering die zich tegen het huidige toneelbestel ver zet niet bereikt. Zij stonden voor] de dichte deuren van de stadsschouw burg waar zich een klein groepje van o.a. de actiegroep „Tomaat" had ver zameld. Burgemeester: Keuze uit twee kwade Geen hoftheater WEGENS „LASTER" Baccaloni overleden Muzikale tiendaagse in Noord-Brabant WWWWWWWWWVWVWWWW Burgemeester Samkalden was om acht uur in de stadsschouwburg aanwezig met het oog op eventuele moeilijkheden van de zijde van de actiegroepen. Behalve het j uitdelen van de pamfletten gebeurde er niets. De burgemeester verliet even la ter dan ook de schouwburg. Een politie bewaking bleef voor alle zekerheid ach ter. De burgemeester gaf toe, dat door het besluit van B. en W. om de voorstel ling niet te laten doorgaan de actiegroe pen in feite hun zin hebben gekregen. „Dit neemt echter niet weg. dat wan neer wij de voorstelling door hadden la ten gaan en daardoor moeilijkheden wa ren gekomen zij eveneens een succes had den geclaimd. Bovendien zouden wij dan een aantal goed willende mensen hebben gedupeerd", aldus de heer Samkalden die vond dat men van twee kwade het bes te moest kiezen. Een van de leidende figuren van de ac tiegroep, de heer P. Binnerts, weten schappelijk medewerker aan het Instituut voor Dramatische Kunst van de Univer siteit van Amsterdam, deelde bij de in gang de pamfletten uit. In onze maatschappij is geen plaats meer voor het hoftheater van de zeven- tiende eeuw, toen vorsten toneelspelers uitnodigden om voor hun gasten te spe len" zo redeneert de heer Binnerts, „de ze toestand is met een Nieuwjaarsvoor stelling zoals die nu in de Stadsschouw burg wordt gegeven na drie eeuwen nog niet veranderd. Daaraan moet een einde komen. Het toneel behoort niet tot enkele uitverkorenen maar tot 't hele Nederland se volk." Hij noemde het dan ook een succes dat de voorstelling door de actie van de valse toegangsbewijzen niet is doorgegaan. De heer Binnerts ontkende zelf iets met de uitgifte van de kaarten te maken te hebben gehad, maar vond het idee ge weldig. Het liefst ziet de heer Bmnerts t gehele toneelbestel in de Stadsschouw burg verdwijnen. Alles zal moeten worden afgebroken om plaats te maken voor een cultuurbe leid, waaraan iedereen deel kan hebben. Hoe het nieuwe toneelbestel na de af braak van het oude er uit zal zien, kon de heer Binnerts niet zeggen. „Dat is ook mijn zaak niet. Het enige dat momenteel voor mij belangrijk is, is de afbraak van het huidige toneelbestel. Wanneer dit te gen de grond ligt zullen we verder zien. In ieder geval moeten we vermijden, dat zich een nieuwe elitegroep vormt die het voor het zeggen krijgt." MOSKOU. De Russische dichteres Natalja Gorbanewskkja, een van de on dertekenaars van een petitie aan de VN over schendingen van mensenrechten in de Sovjet-Unie, is in staat van beschul diging gesteld op grond van de wet op laster tegen de Sovjet-Unie. Dit hebben vrienden van haar meegedeeld. Op grond van deze wet kan zij tot drie jaar gevan genisstraf worden veroordeeld. De 33-jarige moeder van twee kinde ren is een week geleden in haar woning te Moskou gearresteerd. Zij heeft de laatste jaren aan veel protestacties deel genomen, onder meer aan een demon stratie op het Rode Plein tegen de inval in Tsjecho-Slowakije. Ze zal binnenkort naar een psychiatri sche inrichting worden gebracht voor een onderzoek naar haar geestvermo gens. Wanneer het proces tegen haar be gint, is nog niet bekend, aldus de zegs lieden. Zij verklaarden verder dat voor zover zij wisten mevrouw Gorbanews- kaja de 52ste is, die dit jaar is gearres teerd wegens protesten tegen het be- w;nd. Zij twijfelden er echter niet aan dat het werkelijke cijfer hoger is. NEW YORK. De Amerikaanse com missie voor de beoordeling van films heeft donderdag de film „Schande van de Zweed Ingmar Bergman gekozen als de beste buitenlandse film van 1969. Alfred Hitchcok werd uitgeroepen tot de beste regisseur voor zijn film „Topaz De Engelse acteur Peter O'Toole kreeg de titel van de beste acteur voor zijn ver tolking van de hoofdrol in de musical film „Goodbye, mr. Chips". De organisatie, die al 49 jaar de beste films uitkiest, riep „They shoot horses, DEN HAAG. Met het satirisch blij spel „Soldaten van fortuin" van Thomas Otway heeft de Haagse comedie in de Koninklijke Schouwburg de talrijke gas ten en autoriteiten onthaald op een, ge tuige het applaus, gewaardeerde nieuw jaarspremière. Ko van Dijk maakte er zijn rentree op de planken in een nieuw stuk na een langdurige ziekte. Het toneelwerk, dat in vele landen een paar eeuwen geleden frequent werd op gevoerd, werd een paar jaar gelden her ontdekt. Het stuk werd geregisseerd door Johan de Meester in een vertaling door Bert Voeten. Nico Schuyt componeerde er muziek voor. ROTTERDAM. „Twee heren uit Ve rona" van Shakespeare was de nieuw jaarspremière van het Nieuw Rotterdams Toneel. Het is een jeugdwerk van Sha kespeare, dat gelegenheid bood om enige jonge spelers van de groep hoofdrollen te laten spelen. Het waren Johan Ooms als Valentijn en Gees Linnebank als Proteus, de beide jonge edellieden waar het stuk om draait. Onze toneelmedewerker komt dezer da gen op de artistieke zijden van boven staande stukken terug. EINDHOVEN. Het Zuidelijk Toneel „Globe" heeft in de stadsschouwburg van Eindhoven de eerste voorstelling gegeven van „De Spaanse hoer" van Hugo Claus. Het stuk is door Claus geschreven naar de roman in dialoogvorm „La Celestina van Fernando de Rojas. Ank van der Moer had de hoofrol. De regie was in handen van Ton Lutz, die van nagenoeg iedere toneelaankleding Het bleef gisteravond rustig bij de Amsterdamse Stadsschouwburg. Slechts enige tientallen mensen, die van de actie niet op de hoogte waren, stonden voor de dichte deuren. AMSTERDAM. De Bond Heemschut heeft in een brief aan de gemeenteraad Amsterdam critiek geleverd op het van nagenoeg ïeueie ]lr.p had afgezien. De effecten werden bereikt vU™lde met licht en costumes. De scenes wer- --*iaaler den veelal geaccentueerd door muziek. DEN HAAG De vaste collecties van het Haagse gemeentemuseum zullen met ingang van nieuwjaarsdag voor het publiek gratis toegankelijk zijn. Tot dusverre betaalden bezoekers van het museum een toegangsprijs van 20 cent voor het bezichtigen van deze col lecties. B. en W van Den Haag heb ben hiertoe besloten, omdat zij van mening zijn dat de gemeentelijke kunstcollectie voor het publiek gratis toegankelijk moet zijn. De toegangs prijzen voor bijzondere tentoonstellin gen zullen wel gehandhaafd blijven van aan de Jordaanbewoners toegezonden sa neringsplan. De bond meent dat de eisen die volgens de ontwerpers van het plan aan een gezonde woonwijk gesteld moe ten worden en de procedure die nodig Is om deze eisen te realiseren, onverenig baar zijn met de wens het karakter van de Jordaan zoveel mogelijk te handha ven. Het verdient volgens de bond aanbeve ling om aan één of meer onafhankelijke stedebouwkundigen de vraag voor te leg gen of zij wèl de mogelijkheid aanwezig achten om het karakter van de Jordaan te handhaven in een goede woonwijk. In afwachting van een aldus voor te bereiden nieuw schetsplan dienen, aldus Heemschut, op korte termijn maatregelen te worden getroffen om het verval in de Jordaan te stuiten. LONDEN Alfie Bass, die tot augus- tus van dit jaar de hoofdrol van Tevje vervulde in de Amerikaanse musical „Fiddler on the Roof", gaat weer optre den. Lex Goudsmit, die sinds augustus zijn taak waarnam, gaat naar Manchester met een andere groep, weer als Tevje. Alfie Bass had, tot augustus, 18 maan den de hoofdrol vervuld, sinds de pre mière. In augustus moest hij rust nemen en nam Goudsmit zijn rol over. NEW YORK Salvatore Baccaloni, 's werelds meest beroemde vertolker van komische rollen in de opera, is oudejaars avond op 69-jarige leeftijd in New York overleden. Het was Arturo Toscamni die Baccaloni overhaalde zich toe te leggen op komische rollen, - dr. Bartolo in de .Barbier van Sevilla", .bijvoorbeeld. Baccaloni heeft grote triomfen gevierd in de Scala van Milaan. Nederland 1. Ook vandaag nog een beetje jaarwisselingssfeer. Als Bor en zijn kameraden hun dagelijks avon tuurtje hebben beleefd en het journaal is geëindigd, duikt de AVRO via Doe- bidoe in Jaar in de popwereld. Een vooruitblik op het popgebeuren m 1970. Het is moeilijk voorspellingen te doen, maar Rien van Wijk en zijn mannen proberen het toch. Wat wordt 1970. maxi of mini en niet alleen in de mo de? Aansluitend aan het journaal twintig minuten met AVRO's Televizier en dan een belangwekkende gespeelde docu mentaire over de meesterspion Kim Philby. In deze Duitse produktie wor den de intriges van deze Engelse mees terspion gereconstrueerd. Philby was een merkwaardig man, die zich op slinkse wijze in de Engelse geheime dienst indrong en daar zelfs een zeer belangrijke positie verwierf. Hij ver toefde in de hoogste kringen en zijn ontmaskering baarde indertijd veel op zien. Bekende namen uit dit drama van de vermaarde Engelse spionagedienst zijn die van Guy Burgess en Donald McLean. Doordat hun contacten zo goed waren wisten ze zelfs de dans te ontspringen en tijdig naar Rusland te ontkomen. Er zitten nogal wat on verkwikkelijke kantjes aan deze histo rie en gezien het feit, dat de docu mentaire niet geschikt geacht wordt voor jeugdige kijkers, moet men aan nemen, dat de Duitsers de waarheid niet hebben geschuwd. Dertig minuten amusement hierna. Martine Bijl, het vriendelijke HBS- meisje, dat dank zij Willem Duys zo populair'werd, lijkt de laatste tijd een beetje in het vergeetboek te zijn ge raakt. Ze heeft echter niet stilgezeten, want Martine heeft zelfkritiek en is niet gauw tevreden. Heel fijne liedjes zingt ze nu, voor namelijk uit het Frans vertaald, assis- stentie krijgt ze van acteur André van den Heuvel, die in musicals veel suc ces had. Aansluitend aan het laatste nieuws nog informatie over de nieuwe Spaanse cursus, die Teleac binnenkort gaat beginnen. Nederland 2. De fabeltjeskrant, het I journaal en Scale komen uit de NOS- koker; daarna is het de beurt aan de KRO om voor het vrijdagse familie- vermaak te zorgen. Half acht Hij en Zij, de Amerikaanse serie met Paula Prentiss en Richard Beljamin. In het AVRO-programma kunt u een half uurtje kijken en luisteren naar een optreden van de zangeres Martine Bijl. Zij zingt hierin bekende nummers als Grotemensenland„Mannetje vrouwtje", „Kind van toen„Weet je nog, Amstel" en andere liedjes. Na het nieuws de tweede Ameri kaanse serie van deze avond, name lijk de Andy Williams show. Vroeger heeft de KRO al eens een aantal shows van deze in Amerika bijzonder popu laire zanger uitgezonden, maar een daverend succes werd dat toch niet in Nederland. Andy komt nu evenwel te rug en gezien zijn platenverkoop in Nederland, zouden de zaken best nu anders kunnen komen te liggen. Bo vendien ontvangt de altijd lachende Andy enkele belangrijke gasten, zoals de Engelse zangeres Petula Clark, die we hier nog maar zelden op het scherm hebben kunnen zien, de in Ame rika ongekend populaire Hawaiiaanse zanger Don Ho, de merkwaardige en muzikaal uiterst bgaafde pop groep Blood sweat and tears en de veel zoetere Edwin Hawkins singers. Brandpunt zorgt ervoor, dat het niet allemaal Amerikaans is, wat de klok vanavond slaat. Want als we de in formatie voorgeschoteld hebben ge kregen is het tijd voor nog een serie van over de oceaan en wel de onver woestbare Bonanza. Na het laatste nieuws nog een Te- leac-uitzending, waarin het een en ander wordt verteld over een nieuwe serie, gewijd aan het welzijnsbeleid in Nederland: bij leven en welzijn. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.23 Weekeind. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Van de voorpagina. 8.15 Gevari eerd progr. (9.35 Waterstanden). 10.30 Progr over arbeid en arbeidsverhou dingen. 10.50 Lezing 11.00 Nws. 11.03 Wegwijs. 11.10 Nieuwe opnamen van jazz- en amusementsmuz. 11-25 Afri kaanse kroniek. 11.45 Lichte gramm. 12.05 Stereo: Strijkorkest. 12.30 Sport- nws. 13.00 Nws. 13.11 Varia. 13.13 Ac tualiteiten. 13.23 Stereo: Jongerenpro gramma. 14.35 Radio Jazz Magazine- 15.00 Luisterprogr. 16.00 Nws. 16.03 Stereo: Populair progr. over electro- nica, 16.15 Stereo: Moderne muz. 16.35 Artistieke staalkaart. 17.10 Amusem.- muz. 17.55 Mededelingen. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 nws, muz. (19.30 Nws). 21.00 Stereo: Filmmuz. 2125 Stereo: Hoorspel. 22.00 Stereo: Oude muz. 22.30 Nws. 22.40 Mededelin gen. 22.45 Stereo: Liedjesprogramma. 23.15 Stereo: Licht gevarieerd platen- progr. 23.55 Nws. HILVERSUM H. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Stereo: klassieke muz. (7.30 Nws; 7.32-7.50 Actualiteiten.) 8.00 Nws. 8-11 Geestelijke liederen. 8.30 Nws. 8.32 Stereo:Voor de huisvrouw. 9.00 Theo logische etherleergang. 9.35 Gymnast. 9.45 Solistenkamer: 10.55 Kunst- en vliegwerk: 11.00 Nws. 11.03 Lezing. 11.15 Solarium. 11.55 Mededelingen., 12.00 Ondernemend. 12.14 Marktberich ten. 12.16 Overheidsvoorlichting. 12.26 Mededelingen land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 12.50 Buitenl. commentaar. 13.00 Verzoekplatenprog. 14.00 Stereo: P.M. 16.30 Inzet. 17.00- 17.15 Gasten van de week. 17.30 Ste reo: Lichte muz. 18.19 Uitz. C.H.U. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Stereo: Jon ge artiesten. 19.30 Stereo: Sjook. 20.00 Verzoekplatenprogr. 22.00 Stereo: Muz. en aktualiteiten uit Israël. 22.30 Nws. 22.40 Stereo: Goal HILVERSUM m. 9.00 Nws. 9.02 Djinn: (10.00 en 11.00 Nws.) 12.00 Nws. 12.03 Skivatoon: 13.00 Nws. 13.03: licht pl.programma. (14.00 en 15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 Hier en Nu: BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Consumentenrubriek. 12.30 Lichte muz. (12.40 SOS-berichten voor de schippers.) 12.55 Buitenl. pers overzicht, 13.00 Nws, SOS-berichten voor de schippers. 13.20 Gevar. muz. (14.00 en 15.00 Nws.) 17.00 Nws. 17.15 Jazzprogr. 18.00 Nws. 1803 Voor de jeugd. 18.30 Franse les. 18.32 Suspen se. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwen- ken. 18.55 Gramm.muz. 19.00 Nws.: Popmuz. 20.00 Lichte muz. 21.00 Sport- informatie. 22.00 Nws. 22.20 Popmuz. 23.00 Nws.) 23.40 Nws. HILVERSUM. Op verzoek van de groepsraad van de VPRO, die het vol- ledige personeel van deze omroep ver- tegenwoordigt, zal op 5 januari tijdens een bijeenkomst met de directie een 1 uitvoerig gesprek plaatsvinden over i het programmabeleid en de bedrijfs- 1 structuur van de VPRO. Het gehele personeel zal hierbij aanwezig zijn. Wellicht zullen ook vertegenwoordigers /VVWWWWWWWWWVWWWWWWWVWWX/WW De Duitse tv-maatschappij Bavaria heeft een documentaire film gemaakt over het leven van Kim Philby, wel licht de grootste spion, die ooit geleefd heeft. Op de foto: Emely Reuter in de rol van Patricia. SCHOUWBURG Stadsschouwburg, (Wilsonsplem) Vrij- dag 2 januari tot en met donderdag 8 januari 20.15 uur: Toneelgroep Centrum met: „Smalle weg naar het verre noor- dtTreslong (Hillegom). Dagelijks, behal ve maandag: Diner-dansant. Cabaret-dancing Caramella (Zandvoort Zaterdag dans- en showorkest „Zoef zoet en de bevers". Hotel Bouwes (Zandvoort). Zaterdag zondag en zondagmatinee. Optreden van The New Stars". TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 62). Permanente tentoonstelling van wer ken uit de Haarlemse school van de 16de tot en met de 19de eeuw waaronder Hals' meesterwerken. Dagelijks van 10 u. tot 17 uur. Zondags 13 tot 17 uur. Boven dien in het Prentenkabinet „Een keuze I uit de collectie Van Looy". Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 39) Permanente tentoonstelling van oude re DeVbeste actrice was volgens de com- kunstnijverheid. Expositie van enige m- Zfhaï n°CaS v°an?4™ u. Zondags logy». I van 14-17 uur. 16): Perma- schilderijen, Teylermuseum (Spaarne nente tentoonstelling van fossielen, mineralen en historische na tuurkundige instrumenten. Geopend op werkdagen behalve op maandag, van 10 tot 12.30 en van 14-17 u. Zondags van 14-17 uur. Koudenhornkazeme (Koudenhorn. Per manente tentoonstelling van de Stichting Meervoudig Amateur Centrum Ruimte waarneming en Onderzoek (MACRO), ge opend maandag en vrijdag van 19.30-22 u.: dinsdag en vrijdag 14-17 u. en zater dag 13-17 u. Museum Kunstcentrum De Ark (Nieuw Heiligland). Permanente expositie van voornamelijk Haarlemse kunstenaars. Bezichtigen van gebrandschilderde ra men uit 1602. Geopend dagelijks, behalve dinsdags 10-20 uur. Van 20-23 uur: klas- sieke grammofoonplaten. Vleeshal (Gr. Markt). Expositie van jonge Haarlemse kunstenaars: Ger Da niëls Gerda Edens en Jan Mulder. Geo pend van maandag tot en met zaterdag van 10-17 uur, zondags van 13-17 uur. Tot en met 11 januari. Vishal (Gr. Markt). Expositie van „De Groep", Haarlemse vereniging van beel dende kunstenaars. Openingstijden zie Vleeshal. Tot en met 11 januari. Galerie Bier, (Groot Heiligland 66). Ex positie van vroeg Chinese kunst. Dage lijks geopend van 14-18 en 19-22 uur. Zondags van 14-17 uur. Galerie Eijlders (Haltestraat 77). Ex positie van werken van Babs van Els- dingen en werken uit de collectie van J. H. Eijlders. Dagelijks geopend van 13-17 u. Maandag gesloten. Galerie-t, (Bakenessergracht 67). Expo sitie van kleur houtsneden van Guillau- me Le Roy. Dagelijks geopend van 11-17 uur. Zondags van 14-18 uur. Tot en met 18 januari. DIVERSEN. Waagtaveerne (Hoek Damstraat-Spaar- ne). Dagelijks geopend van 10-24 u. Vrij dags en zaterdags tot 01.00 uur. Dage lijks weef- en spindemonstratie (open po dium). Vrijdag kunsttonen. Clubhuis naast d'Appelaar (Damstraat) Zaterdag 13.30 en 15.30: Kindervoorstel ling. M.M.S. (Tempeliersstraat). Maandag 20.15 u.: volksdansen. Stadsdoelen (Gasthuisstraat), zondag 19.30 volksdansen. Poppentheater Merljjn (Hasselaersplein) Zaterdag 3 januari 14.30 u.: „Prins Dadel- tje". Woensdag 7 januari 14.30 u.: „De fluit van Bozebol", van de vakbonden hierbij worden uit genodigd. Kort geleden heeft op aandringen van de groepsraad ook al een gesprek tussen de personeelsvertegenwoordi ging en de directie plaatsgevonden. Onderwerp van gesprek waren toen de financiële positie van de omroep en de eventuele voortzetting van de reclame campagne, die de VPRO de afgelopen maanden een ton heeft gekost. Geruchten, volgens welke de VPRO de vakbonden zou hebben uitgenodigd om de mogelijkheden van een eventu ele afvloeiingsregeling voor een deel van het personeel te bespreken, wor den door de omroeporganisatie tegen gesproken. Het aantal ledenabonnees, dat het afgelopen jaar voortdurend is terugge lopen, vertoont momenteel weer een geringe stijging. Het aantal leden, abonnees en begunstigers bedraagt momenteel rond 117.000. \AAAAAAAAA/\AAA/\AA/\A/\AAAAAA/V\AAAAAAAAAAAAAAA/\A/ DEN BOSCH. Het ligt in de bedoe ling en de eerste besprekingen daar toe hebben reeds plaats gehad dat al le schouwburgen in de provincie Noord- Brabant, in 1970 zullen deelnemen aan een groots opgezette muzikale tiendaag se en wel van 18 tot en met 28 septem ber. Men wil alle mensen, die belangstel ling hebben voor een of andere vorm van muziek van klassiek tot beat aan hun trekken laten komen. Men hoopt hoogstaande programma's samen te stellen die worden uitgevoerd in diverse Brabantse schouwburgen en culturele centra. Er worden zowel nationale als internationale ensembles en solisten aan gezocht. Nederland I 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 Journaal. 19.00 Reclame. 19.04 AVRO: Kleur: 1970 Doebie- doeoeoe-jaar. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: JournaaL 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Avro's Televizier. 20.40 Kim Philby (doe.). 22.10 Martine Bijl zingt. 22.40 NOS: Journaal. 22.45 TELEAC: Informatie- gramma cursus Spaans voor beginners. Nederland U 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: JournaaL 19.00 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala 19.30 KRO: Hij en Zij (serie). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: De Andy Williams Show. 21.10 Brandpunt. 21.50 Bonanza. 22.40 NOS: Journaal. 22.45 TELEAC: Cursusinformatie Bij leven en welzijn. Nederland I 16.00 NOS: Journaal. 16.02 NCRV: Zeskamp-Show. 17.00 Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: JournaaL 19.00 STER: Reclame. 19.04 NCRV: Scheepsjongens van 19.13 Met Swiep op avontuur (serie) 19.55 Reclame. 20.00 NOS: JournaaL 20.15 STER: Reclame. 20.20 NCRV: Dubbel Zeskamp. 21.35 De kleine Zielen (feuilleton). 22.55 Evangelie. 23.00 NOS: JournaaL Nederland II 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 20.55 21.35 22.25 23.05 NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: JournaaL STER: Reclame. NOS: Scala. VARA: Muziekprogramma. STER: Reclame. NOS: JournaaL Reclame. VARA: Onderwijs, nu en morgen (documentaire). Achter het Nieuws. V AR A- Sporttribune. Toneelimprovisaties. NOS: Journaal.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 13