VOO] een service beter I830 Daar is het nieuwe vakantie-service-centre van Centouri. Achter een meer dan 20 meter lange gevel zetelt daar het hoofdkwartier van een organisatie die groot werd door haar service. In 15 jaar groeide Centouri uit tot een van de grootste Nederlandse KLM-agenten. In binnen- en buitenland rezen de kantoren als paddestoelen uit de grond. Het aantal boekingen via Centouri groeide in sneltreintempo. Voor Centouri het bewijs dat van begin af aan de juiste vakantieweg werd ingeslagen. Voor u de garantie voor een vakantie van de bovenste plank. Een vakantie is een zaak van vertrouwen. Centouri heeft bewezen dat vertrouwen waar te kunnen maken. ill L a vakanties Centouri's spiksplinternieuwe en unieke service Bij Centouri hoeft u niet meer te wachten tot u op de plaats van bestemming bent om te zien in hoeverre de folderfoto's klare taal hebben gesproken. Centouri heeft in het nieuwe pand Kruisstraat 30-34 een aantal technische snufjes opgesteld, die u elke informatie voor ogen tovert. praat/plaatpaneel. Via tele foons en dia's wordt u na een druk op de knop ingelicht over de plaats en omgeving van uw keuze. hotel-dia viewer. Via een druk op de knop krijgt u een kleurige indruk van het hotel van uw keuze. Europa/Majorca situatie- kaart. Waar u weer door een simpele beweging de ligging van uw bestemming duidelijk wordt. Dat zijn de nieuwe, verstrekkende services van Centouri, waardoor u méér gedocumenteerd bij de balie verschijnt. Vakantievakmanschap Centouri heeft medewerkers in dienst die stuk voor stuk vakantievakmensen zijn. Uw vakantie is hun werk. Het welslagen van uw verblijf in een van de 32 bestemmingen is hun beroepseer. Zij kiezen met uiterste zorg de bestemmingen uit. Zij selecteren hotels en beoordelen keukens. Zoeken betrouwbaar personeel dat Centouri's service in verre vakantielanden waar maakt. Speuren naarstig naar de hoogste kwaliteit tegen de laagste prijs. Het zijn uitgekiende vakantie vakmensen. Ze werken bij Centouri voor De Centouri hostesses Het zijn charmante verschijningen die waken over Centouri's gasten over de grenzen. Ze zijn zorgvuldig geselecteerd en opgeleid. Zij spreken de taal van het land. Zij kennen daar de mensen en de instanties. Zij helpen u bij alle kleine en grotere moeilijkheden. Zij lopen u niet voortdurend op de hielen, maar ze zijn bereikbaar. Altijd.. Dat is een hele geruststellende gedachte. Kruisstraat 30-34 in Haarlem Centouri's verstrekkende service Centouri beschouwt u niet als cliënt, maar als gast. En handelt daarnaar. Vandaar dat u bij Centouri niet alleen terecht kunt voor boekingen, maar ook voor vliegreserveringen. Voor ongevallenverzekeringen. En voor alle andere voorzieningen. Centouri service wordt gesteund door de ervaring van gerenom meerde organisaties. Zo kunt u bij Centouri ook terecht voor treinreizen met RAILTOUR, F.T.S. of T.E.E. Voor touringcar- reizen met CEBUTO, ARKE en ST.-CHRISTOFFEL Of voor camping- en appartementsreizen. Elke vakantie is in vakkundige handen bij Centouri. Club 18/30 Dit is het specia|e reisprogramma van Centouri voor jonge mensen. Een individuele vliegvakantie voor vakantiegangers onder de dertig jaar. Een programma met mogelijkheden: vrijheid van keuze, qua vakantiebestemming, qua hotel. Haal snel zo'n „swingend" Club 18/30 programma bij Centouri. Centouri's groot vakantie boek ligt voor u klaar 88 Pagina's kleurige keuze uit zonnige vakantieoorden. Volledige en waarheidsgetrouwe beschrijvingen van accommodatie en omgeving. Samen gezellig kiezen uit Centouri's groot vakantieboek: het begin van de beste vakantie. Centouri's groot vakantieboek (32 bestemmingen, waaronder Cyprus, Libanon; Tunesië. Rusland. Indonesië, U.S.A., Mexico. Oost-Afrika en Japan) ligt gratis voor u klaar bij alle Centouri agenten. Centouri in 1970 In 1970, als Centouri 15 jaar jong is, zal Centouri 864 vluchten verzorgen naar 32 verschillend# bestemmingen. Er zullen 50.000 passagiers met Centouri reizen en ze mogen allemaal rekenen op Centouri's persoon lijke service. 50.000. En daar hebben we u nog niet eens bijgeteld.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14