Vrolijk, Weber Boot in hoofdrol Herboren Warschau kreeg revanche Jan Bazen sprintersbaas iROOTS BLUE STARS GAF STANDAARD LUIK GEEN Polen konden na winst op Rotterdam weer lachen Ajax speelt in Zandvoort BETAALD VOETBAL AFGELAST SCHENK NA ZEGE OP 10 KM Dit kan een goede winter voor me worden KOERT-FIETSCIRCUS Sporttoto nr. 20 Best geschorst Junioren regio west niet naar Deventer a m ZATERDAG 3 JANUARI 1970 li Haarlem tegen I Volendam 99 99 Go Ahead wil uitstel van bekerwedstrijd I Schaatsen DOOR DICK BRUYNE STEYN DEBfm (Van onze sportredactie) HAARLEM Na de overwinning op Rotterdam-Zuid was er op slag een veel betere stemming in het Poolse kamp. Vergeten scheen de onverwachte nederlaag van donderdag tegen Fla mingo's, die de spelers van Warschau toeschreven aan de 24 uur durende treinreis van Warschau naar Haarlem. „Wij hebben nu pas ons eigen spel kunnen spelen", vertelde coach Zyg- mund Olesiewiez, „gisteren hadden wij er niet op gerekend dat wij moesten spelen. Wij wisten niet beter dat pas vrijdag de eerste wedstrijd voor ons op net programma stond". De hele Poolse ploeg stemde volmon dig in met de coach „Wij waren na de nederlaag van gisteren allemaal erg te leurgesteld", voegde Igor Oleszkiewiez er aan toe. Daarmee vertolkte hij onge twijfeld de gevoelens van zijn makkers, die gisteren door de tegenslag zo snel na aankomst uit het veld geslagen wa ren. Gisteravond grepen zij de kans om tegen Rotterdam-Zuid te laten zien dat het inderdaad veel verschil maakte als zij uitgerust op het veld konden ko men Of de tegenstanders van gisteren sterker waren dan Flamingo's kon Zygmund Olesiewiez niet zeggen. „Hoe kan ik een vergelijking maken tus sen die twee wedstrijden? Donderdag avond liepen onze spelers nog te sla- pen»» Met de overwinning op de Rotter dammers werd in ieder geval voor komen dat de Polen met twee neder lagen naar huis zouden worden ge stuurd. Voor Zygmund Olesiewiez die de laatste jaren met Warschau een zekere reputatie opbouwde met ere plaatsen in Italiaanse, Bulgaarse, Fran se en Joegoslavische toernooien, zou dat zo vlak voor het eigen interna tionale toernooi een onaangename er varing zijn geweest. Niet zonder reden noemt Andrezj Pasiorowski het toernooi, dat op 12 januari begint, een klein Europees kampioenschap. Warschau, voor de elfde maal organisator, nodigde niet minder dan twaalf teams uit. Moge- (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Op slag van elf uur rol de gisteravond een ware ovatie vanaf de volgepakte tribunes in de Kennemer- Sporthal over de moegestreden basis- ploeg van The Blue Stars. Nauwelijks be seften de Amsterdammers hun waarlijk grootse prestatie. Standaard Luik, een van de Belgische topploegen en nog vorig jaar doorgedrongen tot de halve-finale van de strijd om de Europa-cup, was kansloos verslagen door de formatie van Jan Driehuis. Niet de gevreesde Belgische vedetten Aerts, Steveniers en Vic Dheil maakten furore, maar roem was er voor een ge weldig spelende Karei Vrolijk, de kleine maar ongelooflijk goed spelende Bert Weber en de boomlange Van der Molen. Wat velen voor onmogelijk hadden gehou den was gebeurd. Het trotse Standaard Luik was met 94-83 verslagen. I Guido Scholiers belet Bob Woudstra te scoren. Behoudens een 4-2 voorsprong na drie minuten heeft de ploeg van Guy van den Broek de gehele wedstrijd tegen een steeds groter wordende achterstand aan gekeken. Zeer zelfbewust begonnen de Amsterdammers deze wedstrijd, waarin de ploeg zonder de zieke Hans Perrier en Kees Smit niets te verliezen had en al leen maar te winnen. Reeds halverwege de eerste helft was de voorsprong 22-12. In de slotfase van de eerste helft was het vooral de vlugge Bert Weber, die niet al leen scherp schoot, maar ook ondanks zijn geringe lengte vele rebounds pakte. Wis sels voor Steveniers en Aerts vermochten Guy van den Broek geen succes op te le veren. Verrassend sloot The Blue Stars de eerste helft met een 44-35 voorsprong af. Direct na het beginsignaal van de twee de helft gingen de Belgen over op man- to-man. Naderde Luik aanvankelijk tot op vier punten, na nauwelijks vier minuten had The Blue Stars het antwoord gevon den. Via Vrolijk en Weber werd de Bel gische basket onder vuur genomen en wat Standaard ook probeerde het kon niet dichterbij komen. Steveniers bleek niet in staat Weber uit te schakelen. Steeds vinniger werd de strijd. Geen moment echter ontaardde de wedstrijd in een ruw gevecht. Niet in het minst was dit te danken aan de perfecte leiding van Piet Leegwater en Toon Renout. De veelvuldig wisselende Belgische coach Guy van den Broek bleek echter niet in staat een formatie binnen de lijnen te brengen, die de achterstand kon redu ceren. Toen vrij snel achter elkaar Vro lijk en Van der Molen hun vierde per soonlijke fout opliepen verschenen drei gende wolken aan de horizon voor de na tionale koploper. Bij 71-63 leek Vrolijk het slachtoffer van een overtreding te wor den. Hij had het geluk echter volledig aan zijn kant. Naarmate de strijd vorderde steeg de spanning in de Kennemer-sporthal. Het publiek realiseerde zich langzaam maar zeker, dat The Blue Stars iets groots ging verrichten. Ademloos, gespannen volgde het ook nu weer talrijke publiek de strijd; vol bewondering applaudisserend voor het fraaie spel. Bij het aanbreken van de laat ste drie minuten was de stand 84-77 in het voordeel van de Amsterdammers. Stan daards laatste krachtsinspanning werd door de verdediging van The Blue Stars koelbloedig opgevangen en ontzenuwd. Slechts Guido Scholiers en de Tsjech Frantisek Konvicka konden de nederlaag tot elf punten beperken. De Amerikaan Vic Dheil stelde evenals de Belgen Aerts en Steveniers teleur. Een 94-83 nederlaag zal wel het laatste geweest zijn, wat de Belgen verwacht hadden. (Van een speciale verslaggever) OSLO. Jan Bazen kon zijn geluk niet op. „Mannen als Eriksen, Lind en Boerjes heb ik in het eindklassement toch maar achter me gelaten", juichte de sprin ter uit Zevenhuizen. „Ik had het zelf ook niet verwacht. Zeker niet na die 500 me ter vanavond". Die openingsafstand le verde een schitterende overwinning op voor de Zweed Hasse Boerjes, die als enige met 39.9 onder de 40 seconden bleef. Diens jonge landgenoot Ove Koe- nig (19 jaar), ook al volmaakt sprintend, werd tweede in 40 seconden precies en nog vier andere rijders bleven Bazen voor, zodat hij ondanks zijn persoonlijk record van 41.0 in het klassement van de derde naar de vierde plaats zakte. Maar toen kwam die altijd moeilijke 1000 meter. Johann Lind fungeerde als tegenstander van de Nederlander. En dat duo joeg elkaar zó op, dat de Noor als eerste en Jan Bazen als tweede op die afstand eindigde. „Wéér een persoonlijk record", zei hij trots. „Het belangrijkste vind ik echter, dat ik van deze wedstrij den zo veel heb geleerd. Na de eerste dag had ik me er niets meer van voorge steld. Ik had immers al een prestatie ge leverd. En in Nederland zou ook op z'n moment ook beslist minder goed hebben gereden. Maar dat internationale gezel- (Van onze sportredactie) HAARLEM. Ajax speelt morgen een oefenwedstrijd tegen Zandvoortmeeuwen in Zandvoort. De wedstrijd, die om half drie begint, is door Michels georgani seerd, omdat hij Ajax nu in het wed strijdritme kan houden voor het duel van woensdagavond tegen Napoli voor de run ners up-cup. Ajax verloor in Napels met 0-1. Het con tact tussen de amateur-tweede klasser Zandvoortmeeuwen en Ajax dateert uit de tijd, dat Michels in het Zandvoortse team speelde. Napoli arriveert maandagmiddag in Amsterdam. Het neemt zijn intrek in het Apollohotel. schap inspireert. Je mag niet achterblij- ven". Bazen haakte niet af. Integendeel: m het elitemilieu finishte hij perfect naar de derde plaats in de eindrangschikking. Wat beslist gehonoreerd moet worden met uitzending naar het wereldkampioenschap voor sprinters in West Allis. Op welke manier zou hij anders zijn keus nog moe ten rechtvaardigen. DEN HAAG. De KNVB heeft gister avond besloten het betaalde voetbal voor zondag af te gelasten in verband met de slechte gesteldheid van de terreinen. Eerder op de dag was ook al beslo ten het amateurvoetbal en de wedstrijden van de betaalde B-elftallen niet door te laten gaan. DEN HAAG. In toto nr. 20 van 20 en 21 december zijn er 63 meldingen van dertien punten. Aantal deelnemers 794.511. Bruto inleg 1.653.562,80. Prijzenbedrag 744.103,00. Eerste prijs: 223.230,90: 63 meldingen, ieder ontvangt 3.543,20. Tweede prijs: 148.820,60: 1.014 mei- dingen, ieder ontvangt 146,80. Derde prijs 223.230,90: 7.124 meldin gen, ieder ontvangt 31,30. Extra prijs 148.820,60: 1.851 meldingen, ieder ontvangt 80,40. (Van een speciale verslaggever) OSLO. „Deze tien kilometer", sprak Ard Schenk gisteravond laat, „heeft me de illusie gegeven, dat ik dit seizoen méér kan zijn dan alleen maar een „meerij der". Het kan tóch een goede winter voor me worden. Het is nu alleen zaak attent te blijven en voor een nog betere vorm te zorgen". Die tien kilometer, sluitstuk van de nieuwjaarswedstrijden in het Oslose Bis- Iet-stadion, werd verrassend gewonnen door Ard Schenk in de persoonlijke re cordtijd van 15.37.9. Na een magistraal gereden race, waarin de Noordhollander geen inzinking kende en die hij vooral als een triomf op zichzelf mocht zien. „Kijk", filosofeerde hij later op weg naar het hotel, „ik heb natuurlijk altijd wel de kracht en het uithoudingsvermogen ge- gehad om tienduizend meter goed te kun nen rijden. Maar ik had de pest aan die afstand en dat is overgegaan in een soort angstcomplex". Wat, ondanks alle juist voor dat doel voorgeschreven en ook se rieus verrichte trainingsarbeid, nog niet uitgebannen was vóór hij gisteravond aan het karwei begon. Waarom anders im mers vertrekken op een schema van 16 min., 04 sec., een tijd waar de voorgaan de zes rijders vlot onder waren geble ven? „Dat is dan", oordeelde Ard, „een bepaalde voorzichtigheid, die risico uit moet schakelen". Kwiatkowski lijk zullen de Polen voor eigen publiés een revanche tegen Flamingo's krij gen. De Haarlemmers maken namelijk deel uit van de buitenlandse delegatie van elf ploegen. Naast Flamingo's ko men er topploegen uit Rusland, Tsje- cho-Slowakije, Bulgarije, Roemenië, Engeland, België en Hongarije. Voor het prestige van AZS Warschau, dat op enkele uitzonderingen na helemaal uit studenten uit de Poolse hoofdstad bestaat, is het toernooi bij zonder belangrijk omdat het Poolse contingent in het toernooi maar liefst uit de drie Warschause ploegen be staat. AZS staat op het ogenblik inde Poolse competitie op een bescheiden zevende plaats. Het laatste kampioen schap behaalde de club twee jaar ge leden. Vorig jaar leverde de vereni ging nog drie spelers voor het nationa le team, dat Polen in Mexico op de Olympische Spelen vertegenwoordigde. Twee van hen, Andrzej Pasiorowski en Bolestaw Kwiatkowski, maken ook in Haarlem deel uit van de ploeg. De derde Mexicoganger, Adam Niemiec, kon de reis naar Nederland niet mee maken omdat hij voor enkele belang rijke examens zat. De 23-jarige Andrzej Pasiorowki moest de wedstrijd gisteravond voortij dig verlaten. Al in de eerste fase van de match had hij door een val tegen de standaard van de basket een pijnlijke rechterknie opgelopen. In de loop van de match werd zijn knie zo dik dat hij de strijd moest staken. Het is niet be kend of de 2 meter 3 lange Pool van daag opgesteld kan worden als zijn team in aanmerking komt voor een derde wedstrijd om een van de ere plaatsen. Bij Standaard Luik kwamen slechts Scholiers 13-14 en Konvicka 8-16 goed uit de verf. Wil de Belgische ploeg zich nog kwalificeren voor de finale dan zal Stan daard Luik vanmiddag met zestien pun ten verschil van Heidelberg Celtics moe ten winnen. Een opgave die vermoedelijk te zwaar zal zijn. Een overwinning met 4 punten zal betekenen, dat The Blue Stars ondanks de krachttoer van gisteravond niet op de finale-avond zal aantreden. In de poule van Flamingo's was inval Ier Rotterdam-Zuid kansloos tegen het op revanche beluste AZS Warschau. De Po len hadden slechts een helft nodig om de Rotterdamse ploeg voor een onoverkoom bare achterstand te plaatsen. De gebroe ders Harrewijn waren in dit treffen be paald niet in topvorm, en meenden tradi tiegetrouw hun eigen fouten weer af te moeten reageren op de goed leidende ar biters van Dishoeck en Christiaanse. Uit blinker was in deze wedstrijd eveneens een gastspeler: Jan Dekker van Haarlem Cardinals behoedde de ploeg uit de Maas stad zowel aanvallend als verdedigend voor een debacle. Bij rust was de strijd reeds gestreden, 51-26. Vooral de stevige Polen Pasiorowski en Kalinowski waren ongrijpbaar. Iedere rebound was in feite voor dit tweeman schap. Te snel raakte Rotterdam-Zuid ook geïrriteerd door het zware spel van War schau. In de tweede helft beperkte de Poolse coach zich tot het inzetten van zijn tweede garnituur, dat Rotterdam-Zuid slechts vier punten van de achterstand toestond terug te nemen. Deze tweede Poolse formatie wekte door zijn geringe inzet overigens nog de woede van coach Olesiewiez op. Topscorers waren: Jan Dekker 4-14, Hugo Harewijn 5-10, Pasio rowski 18-0 en Roniker 0-16. Vanavond om acht uur wordt de strijd om de derde en vierde plaats gespeeld. Om half tien tenslotte begint de finale, die vermoedelijk zal gaan tussen stadge noot Flamingo's en Heidelberg Celtics. Gelukkig besefte hij al na enkele ron den, dat de score veel scherper kon wor den. Dat hij zelfs moeiteloos naar de kop kon rijden: „Zoiets voel je meteen. Ik kon lekker boven mijn schaatsen blijven en lange, rake klappen uitdelen. De slech te, uitgetrapte bochten, waar je gewoon doorheen moest „sturen", deerden me ook niet. Ik had zelfs alle tijd om naar de rondetijden op het bord te kijken. Ja, en als je zo kunt rijden, voel je niet dat je op een gegeven moment toch „kapot" komt te zitten. Je gaat rustig in hetzelfde tempo door". Die slotzege van Ard Schenk bezorgde hem in het eindklassement een tweede plaats achter de vinnige vechter Fornaess. Maar vóór die balans kon worden opge maakt, was er in het met 10.000 toe schouwers bevolkte Bislet wel een en ander gebeurd. Neem de 1500 meter. Dag Fornaess dacht op die afstand zijn derde overwinning te kunnen boeken en zijn prognose tijdens de jaarwisseling waar te maken. Maar ook Goeran Claeson, die zich doorgaans glimlachend in de scha duw van de kampioen pleegt op te stel len, had plannen in die richting. Omdat in dit soort competities elke rijder zich wel op één afstand volledig wil geven. De Zweed had daarvoor de mijl uitge kozen. En ook de Noorse toeschouwers zullen hem daar altijd dankbaar voor blijven. Want Claeson reed de 1500 me ter volmaakt: met grote, atletische kracht en op topsnelheid. Wat met een sublieme tijd van 2.04.2 werd gehonoreerd, en te vens een nieuw baanrecord betekende. Dag Fornaess en Magne Thomassen mochten zich daar, direct erna en in het zelfde paar, op richten. De opgave was evenwel te zwaar. Het Noorse duo fi nishte, fel vechtend, gelijk: maar meer dan een seconde (2.05.3) later dan Clae son. En ook Ard Schenk, in de baan met Groenvold (de winnaar van die afstand in Heerenveen), bleef achter: 2.05.7 „Het is niet zo'n slechte tijd", zei Schenk, „maar het moet beter, want de 1500 is toch nog steeds een sleutelafstand. Daar om mag je daar geen seconde op ver liezen". Peter Nottet en Jan Bols hadden geen reden tot klagen. Met 2.08. en 2.08.3 ble ven zij kort achter de top. En Eddie Ver heyen, die steeds beter in vorm komt, mocht eveneens tevreden zijn met 2.09.7. Ik had graag iets harder gereden, maar ik kon niet", stelde hij nuchter vast. Op de tien kilometer evenwel verdeelde Ver- heijen zijn krachten bepaald niet goed. Hij liet de Zweed Oerjan Sandler te ver weg gaan en zag niet, dat op zeker mo ment het gat toch kleiner werd. „Toch had ik nog genoeg over. Anders had ik de laatste ronde niet voluit sprintend af kunnen leggen. Enfin, het is in ieder ge val een bewijs, dat ik op de tien kilometer nog harder kan". Dat gelooft Peter Not tet ook van zichzelf. Hij reikte op de 500 en 1500 meter naar een redelijk niveau. „Maar op de langere afstanden gaat het nog niet naar wens", aldus de Loosdui- ner. „Mijn benen willen wel en ik zit ook echt dichtbij de grote vorm, maar ik krijg op de tien kilometer geen lucht. Ik snak naar adem. Het is overigens geen reden om te wanhopen". Jan Bols voelde zich minder gelukkig. Hij moest de slotafstand vooral op kracht rijden, en dat ging niet eens zoals het moest. „Uitgerekend de kortste en de langste afstand zijn zorgenkinderen", meldde hij ietwat somber. „Ik moet de komende dagen hard blijven trainen' Zo ook Jappie van Dijk en de dan volgende achterhoede,.die gevormd wordt door Gil ling, Te Winkel, Eriks en Nooitgedagt. De Friese stayer komt vooral technisch veel te kort: hij kwam gisteravond geen enkele bocht goed uit en begon dus steeds verkrampt aan het rechte stuk. Waar door hij na afloop over stijve heupen en benen klaagde. Een probleem, dat ande ren trouwens om welke reden dan ook eveneens kenden. En nijdige protesten tot gevolgen had. „We moeten", hoorde men veelvuldig, „veel vaker een masseur bij ons hebben. Er moet geld komen om Nederveen uit te zenden, óók tijdens de training in het buitenland". Zo'n man zou, mag verondersteld worden, ook knapen als Giling, Te Winkel, Eriks en Nooitge dagt uit de put kunnen helpen. „Omdat hij ook mentaal", wist Eddie Verheijen, .steun geeft". Moet nog opgemerkt worden, dat Dag Fornaess op de tien kilometer als tweede eindigde en zijn rit tegen Claeson won, omdat de Zweed in een scheur ten val kwam. Per Willy Guttormsen liet de tweede dag wegens ziekte verstek gaan en Jonny Hoeglin meldde zich absent voor de tien kilometer. Maar te betwijfe len valt of zij de in vorm zijnde Schenk van de zege hadden kunnen afhouden. Sprintersklasse, 500 meter: 1. Boerjes (Zw.j 39.91, 2. Koenig (Zw.) 40.04, 3. Blatchford (VS) 40.09 4. Holmgren (Zw.) 40.28, 5. Lind (Noor.) 40.65, 6. Sunde (Noor.) 40.92, 7. Bazen (Ned.) 41.00, 8. Efskind (Noor.) 41.07, 9. Eriksen (Noor.) 41.15, 10. Etiansen (Noor.) 41.59. 1000 meter: 1. Lind 1.23.0, 2. Bazen 1.23.4, 3. Eriksen 1.23.7, 4. Koenig 1.24.2, 5. Holmgren 1.24.3, 6. Stiansen 1.24.3, 7. Simde 1.25.1, 8. Boerjes 1.25.9, 9. Blatchford 1.26.7. AU round-klasse 1500 meter: 1. Claeson (Zw.) 2 04.2 (nw. baanrec.), 2. Fornaess (Noor 2 05.3 (nw. Noors ree.), 3. Thomassen (Noor.) 2.05.3 4 Schenk (Ned.) 2.05.7, 5. Groenvold (Noor.) 2.06.1, 6. Hoeglin (Zw.) 2.07.0, 7. Henriksen (Noor.) 2.07.8, 8. Nottet (Ned.) 2.08.0, 9. Bols (Ned 2.08.3, 10. Johansson (Zw.) 2.08.5, 11. Tveter (Noor.) 2.09.4, 12. Verheyen (Ned.) 209.6 16 Te Winkel (Ned. 2.10.7, 19. Van Dijk (Ned 211.2 23. Eriks (Ned.) 2.12.2, 24. Nooitgedagt (Ned!) 2.12.5, 25. Giling (Ned.) 2.13.2. 10.000 meter: 1. Schenk 15.37.3, 2. Fornaess 15.42.6, 3. Sandler 15.47.0, 4. Bols 15.50.1, 5. Verheyen 15.52.0, 6. Stensen 15.54.0, 7. Thomassen 15 54 9 8. Groenvold 15.58.5, 9. Nottet 16.00.6, 10. Henriksen 16.00.9, 11. Van Dijk 16.01.1, 12. Claeson 16.01.5 (gev), 13. Giling 16.09.2. Eindklassement na vier afstanden: 1. Fornaess 174.297 punten, 2. Schenk 175.875, 3. Thomassen 176 382 4 Slaeson 176.805 5 Groenvold 176 868, 6. Nottet 179.027. 7. Bols 179.062. 8. Henriksen 179.455 9. Stensen 179.643, 10. Verheyen 179.983, 14. Van Dijk 180.868, 19. Giling 184.360. IJSHOCKEY. TIJSC Trappers heeft gisteravond in Tilburg voor 4600 toe schouwers met 64 van Smoke Eaters uit Geleen gewonnen. De wedstrijd telde voor de eerste divisie van de nationale com petitie. (Van onze sportredactie) HAARLEM. Hoewel de KNVB het beter vond ditweekeinde niet te spelen, voetballen diverse prominente voetbal clubs toch. Zo speelt Haarlem zondag middag om half drie thuis tegen Volen dam. LONDEN George Best van Man chester United en speler van het Noord- ierse nationale elftal is vrijdag door de strafcommissie van de Engelse voetbal bond voor 28 dagen geschorst en tevens veroordeeld tot een boete van 100 pond (ongeveer 860 gulden). Best had in de bekerwedstrijd op drie december van het vorig jaar tegen Manchester City kort voor het einde van de ontmoeting de scheidsrechter de bal uit de handen ge trapt. Doordat deze schorsing pas maandag ingaat, kan Manchester United zaterdag over Best beschikken in de belangrijke wedstrijd om de FA-cup tegen Ipswich. DEVENTER. Go Ahead heeft na overleg met RBC de KNVB verzocht de bekerwedstrijd tussen beide clubs, die was vastgesteld voor 11 januari naar een doordeweekse avond te verschuiven. Go Ahead is bezorgd dat de Nederland- I se schaatskampioenschapnen, die op 10 en 11 januari worden gehouden, vele belang stellenden bij de voetbalwedstrijd zullen weghouden. (Van onze sportredactie) HAARLEM. De junioren van de re gio West van de KNSB zullen vandaag niet starten in Deventer. Zoals bekend or ganiseren de verenigingen Thialf en DYC op de Deventer ijsbaan en op de piste van Heerenveen 3,4,10 en 11 januari inter nationale juniorenwedstrijden. De organisatoren nodigden dit jaar de regio West, die de sterkste junioren van Nederland bezit, niet uit. De vier voor gaande jaren ging er wel een uitnodiging de deur uit naar het Westen. Vorige week reeds reageerde de regio West scherp toen bleek dat Thialf en DYC de westelijke junioren waren verge ten. De heer Mus, bestuurslid van DYC antwoordde dat er een uitnodiging op weg was naar de regio West, maar dat die kennelijk door de drukte bij de posterijen rond de feestdagen nog niet was aange komen. Vanmorgen vertelde de heer J. de Koning, lid van de landelijke techni sche commissie van de KNSB. dat de uit nodiging niet was gekomen. MAAf2- Md BEStg ■ners.. IvffT ■Doe je Df)S6ES/0 (3£K "DA'S DE 8AM- Tucscreap! DAT 0£TOCH tk- S7ÖP

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 11