„KUNST EN VLIEGWERK" Omnibus van A. Viruly op Schiphol ten doop gehouden Trilogie van Weinreb bij R'dams Toneel Bedenkingen tegen congres over TV-programma's Nieuwe functie voor Ton Koot *8. DANSCENTRUM T. GRIEK "Een vogel tussen de zoogdieren" Rijksmuseum trok bijna IV2 miljoen bezoekers in 1969 „Quiet American in Vietnam Jaring Walta volgt Theo Olof op Nieuwe studio's Nieuwe serie: The Survivors TV dinsdag EXPERIMENT MET MEMOIRES OPEN BRIEF VAN STAPPERSHOEF TV vanavond Radio woensdag TV woensdag DINSDAG 6 JANUARI 1970 SCHIPHOL Vanuit een hoge kantine het nieuwe Schiphol over ziende heeft schrijver en luchtvaart pionier A. Viruly, gisteren 65 jaai oud geworden, in aanwezigheid van vele klassieke figuren uit de lucht vaart en uit de toneelwereld zijn door de uitgeversmaatschappij Ad Donker n.v. te Rotterdam uitgegeven omni bus „Kunst en vliegwerk" ten doop gehouden. Viruly's pacifisme commissie in het leven geroepen waar- OOtrGClen de samenstelling van Weinrebs boeken, rHiaaHlSC gT0€P Sweelinck Vrio voor barok-muziek gevormd advertentie Kritiek van VPRO Ditishetrecept: Kaasfonduevan Nederlandse kaas. DEN HAAG. De 28-jarige violist O qrjjo VatiCaail Jaring D. Walta is benoemd tot eerste I-TV d.UILA T Danslesclubs beginners aanvang 2e helft januari. Inschrijving dagelijks Charles Boost *1fj Wim Kan, Corrie Vonk, Charlotte Köh Ier, Martie Verdenius, Hans Keuls en ve le 'andere genodigden beluisterden ziji herinneringen aan de tijd, dat hij vei voor de oorlog zich bezig hield met „huis je-boompje-beestje-vliegennaar Parijs tezamen met andere luchtvaartpioniers die zich eveneens onder zijn gehoor be vonden, zoals de vliegers Peetoom, Van Messel, Versteegh en ex-generaal Van Giessen, alsmede de marconisten Buiten dijk en Koopman. Viruly's echtgenote, de actrice Mary Dresselhuys, las passages voor uit de inlei ding, die Jan de Hartog in Florida voor deze nieuwe uitgave heeft geschreven als hommage voor zijn levenslange vriend, die hij „een vogel tussen de zoogdieren noemt. Viruly zelf mijmerde in zijn rede over het pessimisme, waarmee hij 35 jaar ge leden in Batavia zijn 30e verjaardag gan selijk alleen trachtte weg te slikken m een tijd, toen hij nog niet de menselijke wijsheid of de levensfilosofie had om te vreden te zijn met de wetenschap, dat hij „hoogstens de beste schrijver ondei de vliegers en de beste vlieger onder de schrijvers" zou kunnen zijn. Uit West-Kapelle, waar hij als burge- (Van onze correspondent) VWVWVWWWWWWWW AAAAA/SAAAAAAAAAAA'VAAAAAA/ De bijeenkomst op Schiphol, waar de omnibus van Viruly's werk ten doop werd gehouden. V.l.n.r. Wim Kan en Corry Vonk, de schrijver, geflankeerd door een Zeeuwse „delegatie" uit West-Kapelle (waar hij is geboren) en zijn echtgenote Mary Dresselhuys. meesterszoon zijn jeugd heeft doorge bracht, waren de huidige loco-burgemees ter W. Gabrielse en twee, evenals de wethouder zelf, in Zeeuwse dracht gesto ken oudere gezusters naar Schiphol ge komen om de 65e verjaardag samen met deze notabele zoon van West-Kapelle luis ter bij te zetten. Men zegt tegenwoordig wel, dat Viru- lv' van pacifist is veranderd in een reac tionair" zo schrijft Jan de Hartog m zijn voorwoord, maar hij is het daar niet mee eens. „Het is niet Viruly die veranderde, maar het zijn de pacifisten." Viruly zelf stipte in zijn toespraak dit onderwerp onder de volgende woorden aan: „Er werken thans rondom ons duis tere krachten, die alles ook het he roïsche proberen te ontluisteren. De krachten van de progressieve ontwaar ding aller waarden. Wat wij tegenwoor dig horen zou ik willen omschrijven als de meeste stemmen schelden." Daarna richtte hij zich tot de weduwe van dr. Plesman, hij roemde haar man als een genie, „zonder wie wij hier allen thans waarschijnlijk in een kale polder hadden gestaan in plaats van op dit we reldcentrum" en overhandigde haar tot slot het eerste exemplaar van zijn nieu we uitgave, een omnibus, waarin drie van zijn vroegere boeken en vier van zijn bekendste novelles zijn samengebundeld. ROTTERDAM. - Het Nieuw Rotter dams Toneel heeft plannen om uit Fned- rich Weinrebs triologie een toneelstuk te distilleren met als hoofdthema het pro bleem van de ongehoorzaamheid jegens autoriteiten. Hiertoe wondt een redactie-1 in ook Renate Rubinstein en Aad Nuis, f die een groot aandeel hebben gehad m zouden worden opgenomen. I Het idee is afkomstig van Aart Staar tjes. John van de Rest, lid van de artis tieke leiding van het Nieuw Rotterdams Toneel, is van mening dat nieuwe Neder landse stukken niet noodzakelijk van de karnt van de litteratoren hoeven te ko men. Van de NRT-acteurs Eric Schnei der en Chiem van Houweninge komen binnenkort al stukken in première. Het Weinreb-plan past ook in deze opzet. AMSTERDAM. Het Rijksmuseum ii» Amsterdam heeft het afgelopen jaar 1,4 miljoen bezoekers gehad. Dat is aldus het Rijksmuseum, een absoluut record. In ïyoö passeerden 863.116 bezoekers de portier. Ook dat was reeds een record. De Kem- brandtlentoonstelling (460.000 bezoekers) was uiteraard van invloed op het totaal van 1969, maar ook zonder die tentoon stelling zou een record zijn gevestigd. Het juiste getal van vorig jaar was 1.402.563. DEN HAAG. Lida Claus (klavecim bel), Henny Kielman (fluit) en Lous Goossens (viola da gamba) hebben in Den Haag het „Sweelinck Trio" gevormd met de bedoeling de activiteiten van het Haag se Barok Trio van de in 1967 overleden Hans Schouwman voort te zetten. Het Sweelinck Trio zal voornamelijk Trio-werken uit de 17en 18e eeuw spelen. De heer Robert Roos, cultureel attache te Londen, heeft een moderne compositie voor het Sweelinck Trio geschreven, ge- titel „Incidenze", die in het programma zal worden opgenomen. HILVERSUM. Het discussiecon gres tussen de televisie-kijker en de programmamaker, dat het Nederlands Cultureel Contact komende zaterdag in het RAI-congrescentrum te Amster dam organiseert, is voor omroepmede werker Gijs Stappershoef aanleiding geweest een open brief te zenden aan de voorzitter van het congres, drs. L. J. M. van de Laar, burgemeester van Bergen op Zoom. De heer Stappers- hoef blijkt vooral bedenkingen te heb ben tegen het feit, dat een ondeskun dige op het gebied van de omroep als voorzitter optreedt en dat het forum bestaat uit niet-beleids verantwoordelij - ke figuren. De funktie van de massamedia kan niet los worden gezien van hethele probleem van de educatie en het to- tale cultuurbeleid, maar het hang samen met de problemen van ome democratie, niet alleen in de P0^'^. maar ook in scholen, bedrijven en e - ke publieke activiteit. Elke discussie daarom, die slechts gaat over een uiterlijk aspect en waaraan de werke lijk verantwoordelijken niet deelne men, is gedoemd langs de eigenlijke problemen heen te lopen en te eindi gen in of waardeloze of foute conclu sies", aldus de heer Stappershoef. Naar zijn mening kan een discussie als deze het zicht op de problemen alleen maar verder verduisteren. Ook de VPRO heeft zich in een hoofdredactioneel artikel in haar pro grammablad Vrije Geluiden nogal kri tisch uitgelaten over de opzet van het congres. Tijdens het congres zal een collage worden vertoond van program ma's, die de laatste tijd veel ge spreksstof hebben opgeleverd maar de VPRO constateert nu reeds, dat haar programma's daar niet aan de orde zullen komen. Ook mist de omroep vereniging blijkens het artikel mensen als Jan Blokker, Gijs Stappershoef, Frits van der Poel, Henk Schaafs- ma e.a. in het forum. Wel zitting in het forum hebben Jan van Hillo, Netty Rosenfeld, Herman Wigbold en Ad Langebent. Milo An- stadt zal zaterdag op het discussiecon- gres een inleiding houden over „De opdracht van de televisiemaker". EINDHOVEN. In de stadsschouw burg te Eindhoven trad voor een zeer goed bezette zaal voor het eerst in Euro pa de folkloristische groep Naks uit de Surinaamse hoofdstad Paramaribo op. De groep blijft een maand in Nederland, waarbij de show, die een beeld geeft van de Surinaamse negercultuur, in een veertiental plaatsen zal worden opge voerd. Dans, zang en muziek, pnmitiei Ivan oorsprong, worden door de Sunna- mers met vaart en volle overgave ge bracht in een nonstop-program, waarin allerlei dorpse taferelen aan elkaar wer den geregen. Het gezelschap bestaat uit 35 perso- noor INT#»- Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 600 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. gen. Binden nu nel gChClöt-nap nen. Medewerking aan de trip naar jNe- vr n MllTPtl derland werd verleend door de Sticusa I J^| 0 OP 0J\ iVIUïcIl de stichting die de culturele banden tus sen Nederland, Suriname en de Antillen tracht te versterken. DEN HAAG. De minister van Cul tuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, dr. M. A. M. Klompé, heeft de heer Ton Koot sedert 1945 algemeen secretaris van het Rijksmuseum, verzocht zich voor zijn I laatste ambtsperiode ter beschikking te PTl V £111 UlICK stellen van het ministerie ter vervulling VJC&IU1C11 a J van de functie van adviseur, toegevoegd - aan het directoraat-generaal voor Cultu- f0ril Of g^VOnGdl rele Zaken. De heer Koot, die slotvoogd LV/l is van het Muiderslot en deze functie zal blijven bekleden, heeft het adviseurschap per 1 januari jl. aanvaard. In zijn nieuwe hoedanigheid zal de heer Koot zich in het bijzonder bezighouden met het toekomstige beheer van de aan het rijk toebehorende kastelen en ruïnes. Daarnaast zal hij een studie maken van de beveiliging in de ruimste zijn van de musea en de zich daarin bevindende kunstschatten. (Van onze correspondent) FRANKFURT. Het schilderij van Anthonie van Dijck „De dronken sater dat in de herst van vorig jaar in Wenen werd gestolen, is dit weekeinde terugge- vonden in een hotelkamer in Frankfurt. Twee mannen zijn in hechtenis geno- m<De politie heeft verklaard, dat agenten met een man meegingen naar het hotel. Hij ging onder het mom van het schil derij te willen kopen. Er was 130.000 mark voor gevraagd. Volgens de politie is het meesterwerk in feite bijna tien keer zoveel waard. Er zijn geen namen vrijgegeven Verloren. De Britse schrijver John Sum mers heeft het enige manuscript verlo ren van zijn roman, waaraan hij veer tien jaar heeft gewerkt. De roman gaat over de auteur Dylan Thomas. Sum mers heeft een beroep gedaan op de man, die zijn tas met het manuscript heeft gepakt toen de beide mannen vrij dag samen in de trein zaten. De roman zou in juni van dit jaar moeten uitko men. concertmeester bij het Residentie-Orkest als opvolger van Theo Olof, die zich gaat toeleggen op solistisch werk en de oplei ding van jonge violisten. Jaring Walta werkte in het Concertge bouworkest, was eerste concertmeester van het Overijssels Philharmonisch Or kest en leidt sinds juli het Overijssels Ka merorkest. Op 1 september begint Jaring Walta bij het Residentie-Orkest. VATICAANSTAD (AP) Radio:Vati- caan heeft nieuwe studio's in gebruik ge nomen en is daar begonnen met de nieuwsberichten in verschillende talen uit te zenden. De studio's zijn gebouwd in de aula van het Pio-paleis, op de Via Delia Conciliazione, de brede laan die naar de Sint Pieter leidt. De oude studio's, op het plein van de Sint Pieter, worden nu omgebouwd tot aula voor pauselijke audiënties. ZIJL WEG 49 HAARLEM TËL. 32 69 06 Vincenzo Tieri, journalist en toneelschrij ver, is zondag in Rome op 74-jarige leeftijd gestorven. Hij heeft een 50-tal toneelstukken geschreven. Voor de laatste oorlog was hij hoofdredacteur van de „Popoio di Roma". De laatste jaren was hij verbonden aan het dag blad „II Tempo" in Rome. Vlaamse toneelamateurs. Het „Toernooi der Lage Landen", de jaarlijkse kracht meting tussen de beste Nederlandse en Vlaamse amateurtoneelgroepen, is d't jaar gewonnen door de Koninklijke Vereniging „De Vlaamse vrienden uit Berchem-Antwerpen. De jury kende haar een ongekend hoog puntenaantal toe (90 van max. 100) voor haar creatie van „Kaviaar en spaghetti" van Scar- nacci en Tarabusi, waarmee medio no vember jl. dit jaarlijkse toernooi werd geopend. Blijkens de zaterdagavond m Elsloo (L.) bekendgemaakte uitslag eindigden de drie uitgenodigde Vlaam- se groepen namelijk als de drie beste. De vierde prijs ging naar het Udens amateurtoneel „Gunda" U1*L Uden (N.B.) voor „De kinderen van Eduard van Marc Gilbert Sauvajon. In het jury verslag werd duidelijk gesteld dat het toernooi dit jaar op een hoger peil stond dan vorig jaar. In het voorgaande toer nooi sprak de jury van „een goede mid delmaat." De Spaanse componist, Robert Juan René Gerhard die Spanje verliet toen generaal Franco aan de macht kwam is gisteren in Cambridge op 73-jarige leeftijd gestorven. Hij had de eretitel van doctor in de muziek gekregen van de universiteit van Cambridge, en was lange tijd als componist en dirigent, ver bonden aan het symfonieorkest van de BBC. In de serie „Graham Greene en de film" is de KRO vanavond beland b j The quiet American een vertil ming door Joseph L. Mankiewicz van de gelijknamige roman Het Does kwam uit in '55, de verfilming vond twee jaar later plaats en ontketende bij Greene de gebruikelijke protesten die ditmaal meer dan ooit gerech - vaardigd waren. Graham Greene laat zijn „The quiet American" spelen in het Vietnam van omstreeks 1952. De Fransen zijn op dat ogenblik nog volop in actie tegen de anti-koloniale krachten in dat land, maar Amerika, zo suggereert de schrijver is dan al bezig steun te ver lenen morele steun èn wapens aan een twijfelachtige figuur als ge neraal Thé, in de hoop met diens steun een soort derde macht in Viet nam te vestigen, die zich zowel tegen het Franse kolonialisme als tegen het Chinese communisme zal keren. De bemiddelende figuur bij deze onoffi ciële actie is een zekere Pyle, een jon ge en energieke Amerikaan die als vertegenwoordiger van een „Ameri can Economie Aid Mission" al zijn argeloosheid, goede bedoelingen en misdadige onschuld in de strijd werpt. Tegenover zich vindt hij de cynische Engelse oorlogscorrespondent Fowler, de ik-figuur uit het verhaal, die het politieke spel van de „quiet Ameri can" langzamerhand doorkrijgt. In de film worden de rollen omge keerd. Pyle, gespeeld door de oor- logs- en cowboy-acteur Audie Mur phy, ontpopt zich als een brandscho ne idealist die ten onrechte door de Engelsman van politieke intriges wordt verdacht en Fowler blijkt in de film een gewillige handlanger van een communistische samenzwering, waar van Pyle het slachtoffer wordt. De man die, volgens het boek, met zijn het land in een dodelijk avontuur dreigt te storten, wordt even buiten Saigon in de modderige bedding van een rivier dood gevonden en commis saris Vigot (een mooie, Maigret-ach- tige rol van Claude Dauphin in de film) tracht de zaak tot klaarheid te brengen door Fowler aan het praten I te krijgen. Dit lukt hem niet en als in zoveel romans van Greene blijft de hoofdpersoon eenzaam achter met een ontwakend geweten. Een Engelse filmcriticus schreef destijds in „Sight and sound' „Het is moeilijk zich het bedrag voor te stellén dat voldoende moet zijn ge weest om Graham Greene te verlei den zijn naam, de titel van zijn boek en het verhaal af te staan aan Joseph Mankiewicz voor een film die alles te genspreekt wat hij in zijn roman heeft willen zeggen". Een van de dingen die Greene heeft willen zeggen, was dat in '52 toen hij Vietnam bezocht de Amerikaanse in menging in dat deel van Oost-Azië al een feit was. En het lag voor de hand dat een dergelijke suggestie nooit integraal zou kunnen worden opgenomen in een Amerikaanse film. Nederland 1. Als de fabel is verteld en het nieuws gelezen gaat de AVRO voor haar avondprogramma van start met de Rare Vogels. In dit zevende deel, getiteld Gekke Toestanden, gaan de vogels op onderzoek uit in een spookvilla. Daarna tijd voor Peyton Place. Na het journaal de premiere van een nieuwe serie. Het is The Survivors (de overlevenden), die han del en wandel laat zien van een schat rijke Amerikaanse bankiersfamilie. Schatrijk zijn ze allemaal en ze zwer ven de hele wereld rond om zaken te doen en ontspanning te vin-den. Vijf tig minuten duren de afleveringen van deze serie. Willem Duys krijgt nog vijf minu ten meer voor zijn Voor de Vuist weg, alvorens de grote wekelijkse afleve ring van Wibo van der Linde's Tele- visier het AVRO-programma afrondt. Na het laatste nieuws nog informatie over een nieuwe cursus van Teleac en wel een over de biochemie. Nederland 2. Na de bekende trits fabeltjeskrant, journaal en Scala brengt de KRO een aflevering van de serie natuurfilms Survival. Ditmaal is het onderwerp de werkzaamheden van de mens in het Breckland in Oost- Engeland, waar de dieren opnieuw het slachtoffer van dreigen te worden. Na het tweede journaal volgt een afleve ring van Brandpunt Buitenspel uit Bellevue. in Amsterdam, waar VARA's Sporttribune juist haar tenten heeft af gebroken. Tien over negen is het dan tijd voor de wekelijkse hoofdfilm. De avond wordt besloten met een reportage van het pastoraal ooncillie Noordwijkerhout en het laatste nieuws. HILVERSUM 1. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymnastiek. 7.23 Lichte gramm. muz. (7-30 Van de voorpagina). 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.20 Lichte gramm. muz. (8.30 Praatje voor de huisvrouw) 9.00 Klass. muziek. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Lichte gramm. muz. 10.50 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Voor de vrouw. 11.40 Semi-klass. muz. 1210 Amusem. muz. 12.54 Voor het platteland. 13.00 Nws. 13.11 Actu aliteiten. 13.25 Licht instrumentaal ensemble. 13.45 Gesproken portret. 14.00 Lichte gramm. muz. 14.35 Hoor- Een fragment uit „The quiet American" met Michael Redgrave in de rol van de journalist Fowler en Georgia Moll als Phuong. spel. 15.15 Mod. muz. progr. 16.00 Nws. 16.03 Sociëteit. 17.02 Oude lied jes 17.20 Semi-klass. muz. 17.55 Mede delingen. 18.00 Nws. 18.11 Actualitei ten. 18.20 Uitz. P.S.P. 18.30 Zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Buitenl. weekoverzicht. 19.45 Licht ensemble. 20 10 Nederlandse cabaretliedjes. 20.25 Gevar. progr. 21.15 Vragenuur. 21.35 Melodieën Expres. 22.00 Boekbespre king. 22.30 Nws. 22.38 Mededelingen. 22.43 Actualiteiten. 22.55 Mod. muz. 23.20 Mod. muz. 23.55 Nws. HILVERSUM U. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Klass. en mod. muz. (7.30 Nws; 7 32 Actualiteiten). 8.00 Nws. 8.11 Verz. pl. progr. (8.32 Nws; 9 00 Gym nastiek). 9.30 Voor de kleuters. 9-45 Muz. lezing. 10.15 Voor de vrouw 11.00 Nws. 11.03 Piek uur. 11.45 Actm aliteiten. 11.55 Mededelingen. 12.00 Gevar. progr. (12.22 Wij van het land, 12.26 Mededelingen land en tuinbouw, 12.30 Nws; 12.41 Actualiteiten; 13.00 Raden maar.14.15 Klass. muz. 15 00 In 't zilver. 16.00 Nws. 16.03 Voor de jeugd. 17 00 Twien-Popradio. 17.50 Overheidsvoorl. 18.00 Country and western rubriek. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Openbaar Kunst bezit. 19.10 Lezing. 19.20 Klankbeeld 19.35 Uitz. staatkundige vorming. 19.5U Progr. voor blinden en slechtzienden. 20.00 Gew. muz. 20.15 Klass. en jnod. muz. In de pauze: Ajax-Napoli. 22.10 (Nabeschouwing). 22.15 Lichte gramm. muz. 22.30 Nws. 22.40 Lichte gramm. muz. 23.55 Nws. HILVERSUM 111. 9.00 Nws. 9.02 Lichte vocale muz. 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze. 11.00 Nws. 11.03 Muziek-lezen. (12.00 Nws.) 13.00 Nws. 13.03 Radiojourn 13.06 Licht pl. progr. (14.00 Nws15M Nws. 15.03 Verz. pl.progr. 16.00 Nws 16.03 Licht pl.progr. 17.00 Nws. 17.02 Radiojourn. 17.05 Pop- en country- muz. BRUSSEL 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.40 SOS-berichten schippers). 12.55 Bui tenl. persoverzicht. 13.00 Nws. 13.„0 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Concert. 14 30 Voor de jeugd. 14.50 Koorzang. (15.00 Nws.) 15.15 Voor de kinderen 16 00 Nws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Folklore. 16.30 Etnische muz. 17.00 Nws. 17.15 Jazzmuz. 18.00 Nws. Kj-03 Popmuz. 18.20 Lekenmoraal en -filo sofie. 18.50 Sportkroniek. 18.55 Taai- wenken. 19.00 Nws. 19.40 Gramm. muz. 19.45 Kinderweelde. 20.00 Ope- rettefragmenten. 22.00 Nws. 22.20 Ge var. progr. (23.00 Nws.) 23.40 Nws. The Survivors Nederland I 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: De rare vogels (serie). 19.30 Peyton Place (feuilleton). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: Kleur: (film). 21.10 Voor de vuist weg.. 22.05 AVRO's Televizier. 22 55 NOS: Journaal. 23.00 TELEAC: Cursusinformatie Van molekuul tot mens. Nederland H 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 KRO: Na zevenduizend jaar (film). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 SÏER: Reclame. 20.20 KRO: Brandpunt-Buitenspel. 21.10 De stille Amerikaan (speelfilm) 23.07 Verslag Pastoraal Concilie Noordwijkerhout. 23.27 NOS: Journaal. Nederland I 17.00 VARA: Voor de kinderen. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 CVK-IKOR-RKK: Kenmerk. 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 Uitz. C.H.U. 20.30 Uitz. Stichting Socutera. 20.35 Les parapluies de Cherbourg (speelfilm). 22.00 Persoonlijk. 22.25 Journaal. 22.30 Cursusinformatie. 22.35 School-t.v. (voorlichtingspr.). Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 Inleiding. 19.20 Opvoeding tot ongehoorzaam heid (documentaire). 19.53 STER: Reclame. 20.00 NOS1: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 VARA: Discussie over alterna tieve onderwijsvormen. 21.00 Intermezzo. 21.10 Discussie over huisvesting, wonen en bouwen. 21.50 Intermezzo. 22.00 Discussie over vormen van samenleven. 22.35 HIRO-Magazine. 22.55 NOS: Journaal. ies iz inern.;. ^wvvvwwwvw^ m

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 9