TELEFONISTE ASSISTENTE FLINKE ARBEIDSKRACHTEN CO-OP MET SPAAR- WINST móómjdw dopt ZATERDAG 10 JANUARI 1970 14 In drie minuten leest u alles, wéét u alles Als u bij CO-OP koopt is het nu heel gemakkelijk om van een dub beltje méér dan tien cent te ma ken. Als CO-OP klant profiteert u van de bekende lage CO-OP prij zen en van de extra voordelige weekaanbiedingen. Voor de vele dubbeltjes, die u daarmee uit spaart, koopt u spaarzegels. Bij elke bestede gulden één spaar- zegel van tien cent. U merkt dat niet in uw portemonnee. U spaart ongemerkt. f 50,- geeft snel f4,- spaarwinst Voor u het weet hebt u een aardig spaarpotje. En daar doet CO-OP nog een schepje bovenop. Want voor 50,- spaarzegels geeft CO-OP u direct 54,- contant. En natuurlijk blijft elk gespaard dub beltje altijd uw eigendom. Ook een niet-vol spaarboekje kunt u op elk moment voor contant geld inwis selen. Ook spaarwinst van f 25,- tot f50,- U kunt uw ongemerkt gespaarde dubbeltjes ook veilig beleggen. U ontvangt dan voor uw 50,- spaar zegels een CO-OP rentespaar- brief. Zo'n waardevolle spaarbrief is na 5 jaar al 75,- waard. En na 9 jaar zelfs 100,-. In negen jaar is uw spaargeld dus verdubbeld. Natuurlijk kunt u uw rentespaar- brief ook na 6, 7 of 8 jaar inwisse len. Uw spaarwinst ligt dan even redig tussen 25,- en 50,-. Modern sparen met koopzegels Ga de nieuwe koopzegels sparen. Een gezin van 4 of 5 personen kan in enkele maanden een boekje vol maken. Zo maakt u snel 4,— spaarwinst. Of u kunt meteen een rentespaarbrief aanvragen met 25,— tot 50,— spaarwinst. U spaart zo gemakkelijk en onge merkt bij het boodschappen doen. U komt immers toch elke week in de winkel. Oude spaarzegels blijven meetellen Hebt u een niet-volgespaard boek? je voor oude blauwe zegels, dan mag dit met nieuwe gele zegels worden volgeplakt. Zo'n spaar boekje geeft dezelfde voordelen als een nieuw spaarboekje: 54,- contant of een rentespaarbrief met 25,- of 50,- spaarwinst. Waarde- coupons voor voordeelartikelen blijven geldig tot 1971. Vraag alle inlichtingen en uw spaarzegel- boekje bij de caissière in uw CO-OP winkel. Mijn moeder kan van een dubbeltje méér dan tien cent maken. De jouwe ook? Alle moeders kunnen dat met het NIEUWE CO-OP SRAARPUUM S70-01B n.v. nederlandse raffinaderij van petroleumproduoten Spaarndamseweg 446, Haarlem Wij bieden aan een pientere jongedame die Mulo opleiding heeft en die reeds enige kantoor-ervaring bezit de gelegenheid om opgeleid te worden tot De bij ons aanwezige telefoon-installatie is nu nog eenvoudig, maar zal in de loop van 1970 aanzienlijk worden uitgebreid. Daar onze onderneming haar relaties heeft over vrijwel de hele wereld is enige kennis van de moderne talen van belang. Zij die belangstelling hebben voor deze aanbieding kunnen zich schriftelijk of telefonisch in verbinding stellen met onze afdeling Personeelszaken (023-258001). Op onze afdeling Orderadministratie/Buitenlandse Expe ditie hebben wij plaats voor een Haar werkzaamheden zullen o.m. bestaan uit de be handeling van de orders met de daarbij behorende export-documentatie. Vereisten: MULO-opleiding redelijke kennis van de Engelse taal (export naar meer dan 80 landen) type-vaardigheid minimum leeftijd 18 jaar. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij onze afdeling Personeelszaken. n.v. nederlandse raffinaderij van petroleumproduoten Spaarndamsewea 446-466 - Haarlem n.v. nederlandse raffinaderij van petroleumproduoten Spaarndamseweg 446, Haarlem vraagt wegens uitbreiding van de productie voor werkzaamheden in de Expeditie (dagdienst). Belangstellenden kunnen zich persoonlijk of schriftelijk wenden tot de afdeling Personeelszaken. Voor een afspraak kunt U ook telefonisch contact met ons opnemen. Ons nummer is (023) 258001.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 14