Mr. J. C. Droste in nieuwjaarsrede voor Kamer van Koophandel: Bedrijven kampen met gebrek aan personeel en huizen IBIT r m ^7 V Burgerlijke stand van Velsen Vertraging bij bestellingen door piek in ziekteverzuim 1 Uitgevaren visserijvaartuigen Ugi Pleidooi voor snel beraad over streekplan „Van Heemskerk" met sleep in zwaar weer POSTDIRECTEUR MR. J. J. VAN DER GOES: Trefpunt stuurde PTT telegram Schaatskalender Burgerlijke stand van Beverwijk TV-ploeg in Scheybeeck B ad mintonploe g had weinig moeite met Kent WAAROM PARKET VAN T0PVL0ER? TEL 15000 ZATERDAG 10 JANUARI 1970 6 (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Een enquête onder het bedrijfsleven in Haarlem en om geving in december gehouden bij 260 bedrijven met een personeelsbe stand van ruim vijftigduizend heeft uitgewezen, dat het aantrekken van personeel voor tweederde van de ondervraagde bedrijven moeizaam verloopt en dat ongeveer hetzelfde aantal bedrijven kampt met huis vestingsproblemen voor het perso neel. Oostelijke Randweg Buitenhaven IJ muiden OPVLOER- Pa rket Schrik om het hart 99 Woongebied Microkorfbaltoernooi POSTZEGELS G. BAKKER (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Met het groeien van de bergen post in de verzendkantoren is bij het publiek het aantal klachten gestegen. Met de toeneming van de vertraging in de bezorging van de poststukken zijn die klachten ernsti ger geworden. Het publiek heeft zo de indruk dat het goed fout zit bij de PTT, dat men daar knikkert of zo, in plaats van druk te sorteren of te be stellen. Klachten Trefpunt Gladheid TAXI 3000 TEL. 23000 Dit deelde mr. J. C. Droste, voorzitter van de Kamer van Koophandel en Fa brieken voor Haarlem en Omstreken, gis teravond in zijn nieuwjaarsrede mee in de Gravenzaal van het stadhuis. Aanslui tend aan zijn toespraak werd een recep tie gehouden voor vertegenwoordigers van overheid en bedrijfsleven, die druk werd bezocht. Onder hen die het bestuur van de Kamer kwamen gelukwensen bevon den zich de commissaris van de koningin in Noord-Holland, mr. F. J. Kranenburg, burgemeester mr. F. Th. Dijckmeester van Haarlemmermeer en de Haarlemse wethouders W. van Liemt en W. F. Hap- pé, die als gastheer optrad. De voorzitter noemde de economische vooruitzichten voor 1970 niet ongunstig, zich baserend op de verwachtingen die de geenquêteerde bedrijven te kennen hebben gegeven. Ruim de helft van de bedrijven verwacht voor 't komende jaar een hogere omzet; slechts tien percent is pessimistisch gestemd. Dertig percent echter dat de winst lager zal zijn dan in 1969. Slechta 28 percent is optimistisch met de verwachting, dat de winst hoger zal zijn. De stijgende kosten zullen de marges in 1970 vermoedelijk doen in krimpen. „Op planologisch gebied staat Zuid-Ken- nemerland aan de vooravond van belang rijke beslissingen", aldus de voorzitter, die ervoor pleitte, dat deze beslissingen in het belang van het bedrijfsleven snel genomen zouden worden. De kamer is van mening dat het bekendmaken van de uiteenlopende standpunten ten aanzien van het ontwerp streekplan, zonder dat daar een gezamenlijk bespreken op volgt, wei nig bevordelijk is voor een snelle proce dure. Alle belanghebbenden zouden in een vroeg stadium in overleg moeten treden, stelde mr. Droste. Voor wat de noord-zuid-verbinding be treft bepleitte hij snelle realisering van de Oostelijke Randweg, met in het noor den aansluiting op rijksweg 6 en in het zuiden op Schipholweg en rijksweg 16. Volgens de voorzitter hangt de aanleg van de Oostelijke Randweg ten nauwste samen met het tracé van rijksweg 16, die mogelijk meer westelijk zal komen te liggen in verband met de geplande vijfde startbaan van Schiphol. Met klem drong hij aan op een spoedige vaststel ling van het tracé, waarbij hij tevens de wens uitsprak dat de financiering moge- ADVERTENTIE praktisch onverslijtbaar zeer weing onderhoud levende vloer goedkoop door geringe afschrijving geen afval (wordt in het werk ge meten) gemakkei. fin. voor huiseigenaren uw huis wordt meer waard onbegrensde mogelijkheden, ook voor kantoor, laboratorium, show room, ziekenhuis, winkel etc. Topvloer-parket is uitsluitend massief parket en mede daardoor de beste vorm van „belegging". Zeestraat 57 - Beverwijk - Telefoon 0 2510 - 23592. Bezoek vrijblijvend onze show-room of vul onderstaande bon in voor gratis advies. TOP-VLOER-parket, Zeestraat 57, Beverwijk. Naam Adres: Plaats lijk gemaakt zou worden door samenwer king van rijk, provincie en gemeente. Een plan voor de aanleg van een bui tenhaven voor de kust van IJmuiden noemde de voorzitter dringend gewenst, om de concurrentiepositie van het Noord- zeekanaalgebied in de ruimste zin vei lig te stellen. Hij wees erop dat kortge leden de plannen van Hamburg voor een buitenhaven bekend zijn gemaakt. De rijksoverheid zal aan de ene kant de fi nancieringsmogelijkheden voor een derge lijke haven moeten scheppen, en aan de andere kant door het stellen van strin gente eisen aan de daar te vestigen in stallaties en industrieën de leefbaarheid dienen te beschermen. Aangezien een belangrijk stuk strand verloren zal gaan als er een buitenha ven komt, zou ter compensatie daarvan een plan ontwikkeld kunnen worden om een of meer nieuwe slagen naar de kust te maken, bijvoorbeeld tussen Zandvoort en Noordwijk en ten noorden van Wijk aan Zee, aldus mr. Droste. „Weliswaar zou dan een van Nederlands schoonste on gerepte natuurgebieden doorsneden moe ten worden, maar daartegenover staat, dat voor een groter deel van de bevolking deze natuur bereikbaar wondt. Dat ver nielingen hievan het gevolg zouden zijn, wordt gelogenstraft door de toestand in reeds bestaande toegankelijke duinnatuur parken, zoals bijvoorbeeld het Nationale Park „De Kennemerduinen", meende hij. Naar zijn mening is vele ondernemers de schrik om het hart geslagen bij de constatering, dat in het spreekplan spra ke is van een „afrondingsbeleid". Voor een eventuele overloop zijn nog niet eens voorbereidende plannen opgezet. Haar- lem heeft volgens de enquête op dit mo ment enige honderden huizen nodig voor personeel dat al in dienst is. Aangezien tal van bedrijven uitbreidings plannen hebben ligt het volgens de voor zitter voor de hand, dat het hiervoor be nodigde personeel aanspraak zal kunnen maken op huisvesting, waar voor woon ruimte-planning geboden blijft. Het recht op een huis in de gemeente waar ze wer ken kan de werknemers moeilijk ontzegd worden, aldus mr. Droste, die bij een vergrote pendel bovendien grotere pro blemen voor het openbaar vervoer voor ziet. Hij zei er overigens op te vertrouwen, dat het openbaar vervoer zodanig finan cieel gesteund zou worden, dat geen af breuk wordt gedaan aan met name het woon-werkverkeer. Hij gaf hier een dui delijke wenk voor subsidiëring van de NZH. Hij sprak zich uit voor een onderzoek naar de mogelijkheden voor een woonge bied voor Haarlem ten oosten van de Ringvaart, in de Haarlemmermeer. De agglomeratie Haarlem beschikt volgens de voorzitter over voldoende groenzones en recreatiegebieden om bezwaren tegen aantasting van het groene land te weer leggen. Aan de hand van zijn toespraak kon digde mr. Droste de verschijning aan van een „Periodiek bericht aan het bedrijfs leven" met actuele berichten en medede lingen. (Van onze korfbalmedewerker) HAARLEM. Zondag wordt een j eugdmicrokorfbaltoernooi georganiseerd in de Kennemer Sporthal in Haarlem. Aanvang 10.30 uur. De poule-indeling: Afd. A: Animo Ready b. Aurora b, Haarlem b, Neptunus b. en Watervliet b. Afd. B: Nieuw Flora b, Oosterkwar tier b. Oosthoek b, Parkwijk b en IJmon- dia b. Afd. C: Animo Ready c, Aurora c, Nieuw Flora c en Parkwijk c. Geslaagd. Aan de Vrije Universiteit te Amsterdam is mejuffrouw Edith L. W. Koger uit Beverwijk geslaagd voor het examen semi-arts. (Van onze correspondent) IJMUIDEN. De zeesleepboot „Jacob van Heemskerk" van Bureau Wijsmuller uit IJmuiden zit met het boorplatform „Kenting no. 1" al weken op de Atlanti sche Oceaan in zeer zwaar weer. Dagen lang was de windkracht 11. De sleep is op weg van Quebec (Cana da) naar de Rode Zee. Na twee maanden varen was men 5 januari nog maar tot op 625 mijl ten zuiden van de Azoren ge vorderd. Vooral in december heeft men te kam pen gehad met zware stormen. Een deel van het boorplatform is in zee verdwenen en een ander deel is beschadigd. ADVERTENTIE vandaag besproken in de ERBIJ Postzegelrubriek zijn verkrijgbaar bij POSTZEGEL-, SIGA REN- en MUNTEN- HANDEL Snelliusstraat 53, IJmuiden Telefoon 15053 Geboren: J. H. Ros-Meijer, z., Sirius- straat 12, IJmuiden C. M. Haver-Van Kaam, d, Cypressenstraat 37, IJmuiden. G. A. M. Groenendaal-van Bakel, d., Trompstraat 189, IJmuiden. P. S. van Stroe-De Graaf, d., Pres. Steijnstraat 9 rd. IJmuiden. C. S. F. van Geijtenbeek-Klok, z., Scheiberglaan 112, IJmuiden. F. M. Wortel-Smit, d., Fahrenheitstraat 4, IJ muiden. J. W. Hommers-Visscher, d„ Cu- raqaostraat 23, Santpoort, J. M. Zwart- veld-Kaan, z., Steenbokstraat 31, IJmui den. R. Eichelsheim-Dijkman, z., Haven straat 43, Haarlem. Overleden: M. Cana, 87 jr., weduwe van J. Jansen, Velserduinweg 44, IJmuiden. M. J. Zijlmans, 84 jr., weduwe van: E. A. ten Braake, Kerkplein 5, Zandvoort. Gehuwd: R. J. Bok-E. F. Haak, Vel- Een gesprek met mr. J. J. van der Goes, directeur van het postdistrict Haar lem, geeft daarover opheldering. Hij ver klaart, dat zijn mensen bijzonder hard werken, soms van zes uur 's morgens tot tien uur 's avonds en dat de achterstand grotendeels te verklaren valt uit een on gewoon hoog percentage zieken: dertig percent. Op de afdeling expeditie alleen al liggen bijvoorbeeld 53 mensen in bed, voornamelijk geplaagd door griep. Met allerlei middelen heeft de directie van de PTT geprobeerd, de gaten op te vullen. De cursussen voor leerling-bestel lers zijn stopgezet, zodat de jongelui kun nen assisteren. Uit andere plaatsen in het district, waar twee bestellingen per dag nog gebruikelijk zijn, werden men sen naar Haarlem gehaald om in te sprin gen, tot uit Den Helder toe. Daardoor werd in een aantal plaatsen ook slechts één bestelling uitgevoerd. Door die maatregelen zijn de stapels post evenwel niet als sneeuw voor de zon verdwenen. De aanvoer was bijzonder groot. Landelijk gezien waren er dertig miljoen meer kerst- en nieuwjaarskaarten te verwerken. In Haarlem werden 100.000 meer wenskaarten aangevoerd dan vorig jaar. De vergelijking gaat hier echter niet helemaal op, om-dat de post van IJmuiden er dit jaar is bijgekomen. Klachten bij het publiek waren van ver schillende aard. Convocaties kwamen in enkele gevallen pas in de bus, toen de bij eenkomst, waarvoor ze waren bestemd, al achter de rug was. Rouwkaarten kwa men soms na de begrafenis op de plaat sen van bestemming aan. Tijdschriften kwamen een week tot twee weken later bij de geadresseerde aan, kerst- en nieuw jaarskaarten idem dito. Mr. Van der Goes: „Het is voorgekomen, ging is het feit, dat op maandag 22 de cember de grootste toevloed aan kaarten en dergelijke binnenkwam. Dat beteken de temidden van de feestweek maar drie dagen tijd om een berg weg te graven. Aangezien op sommige dagen door glad heid nachtbuslichtingen bovendien niet konden worden uitgevoerd werd nog ex tra achterstand opgelopen. Uitgangspunt van de leiding van de ex peditie in deze moeilijke tijden is ge weest, de briefpost het snelst de deur uit te sturen. De achterstand zou daarin nooit meer dan één a twee bestellingen hebben bedragen. Er kon namelijk niet voorkomen worden, dat op enkele dagen in bepaalde stadsgedeelten in het geheel geen bestelling uitgevoerd werd. De laatste helft van december is een groot deel van het administratief perso neel ingezet bij_ de sortering. Niemand mag ook maar één dag verlof opnemen in die „spertijd". Ook niet, als een deel van het bedrijfsleven „snipperde", zoals de vrijdag na nieuwjaar. Een besteller onderweg, met een lading post voor één „loop". Een groot aantal van zijn collega's ligt met griep onder de wol. dat rouwkaarten in de bussen voor kerst en nieuwjaarskaarten zijn gestopt. Dan loopt het weieens mis. Ik zal nog contact opnemen met de begrafenisondernemin gen, om eens te overleggen, of men der gelijke bestellingen niet beter aan het lo ket af zou kunnen geven. Voor convoca ties geldt eigenlijk hetzelfde: afgeven aan het loket bespaart moeilijkheden met de bestelling. Nu moeten we vaak steek- proefgewijs nagaan of een bepaald druk werk een convocatie bevat of niet." Voor de tijdschriften worden bepaalde voorrangsregelingen toegepast. Een week blad wordt bijvoorbeeld met grotere spoed bezorgd dan een veertiendaags verschij nend tijdschrift of een maandblad, als er een keuze gemaakt moet worden. Een bijkomende factor van de vertra- Het is dit jaar allemaal wat tegen- gelopen. Andere jaren was de grootste achterstand rond 3 januari wel verdwe nen, maar door de boven geschetste moei lijkheden was het ditmaal blijkbaar niet mogelijk. Met onder meer als gevolg, dat de winkeliersvereniging Trefpunt de di rectie van de PTT een telegram ond waarin de ongerustheid over de gang van zaken werd uiteengezet. Mr. Van der Goes meent, dat de „zie- kenpiek" een landelijk verschijnsel is, met op sommige plaatsen 50 percent ziekte verzuim. Enkele cijfers voor Haarlem en omgeving: 53 man van de 150 op de afdeling expeditie. Van de 74 chauffeurs zijn er 24 ziek. In Aerdenhout is de helft van de bestellers ziek en in Overveen zijn het er vijf van de elf. Éénmaal heeft de postdirecteur een beroep gedaan op andere kantoren, respectievelijk in Den Haag, Rotterdam en Tilburg, waar de te sorteren post heengestuurd kon wor den, omdat het daar even rustiger was geworden. Tips voor het volgend jaar: urgente stukken aan het loket afgeven, en de nieuwjaarswensen de eerste helft van de cember verzenden. Op de schaatskalender van de KNSB staan voor zondag nog de volgende evene menten Bovenkerk Bostocht (12,5 tot 50 km) Winkel prestatie-molentocht (25 km); Avenhorn Vijfdorpentocht (40 km); Den Up waterland-westtocht 40 en 80 km); Vinkeveen nationale kortebaanwedstrij den heren; Kudelstaart; koppelwedstrijd. sen(noord), Bornstraat 33. J. Deiman-S. van der Linde, IJmuiden, Oranjestraat 67. G. Verspui-C. M. van den Doel, Velsen (Zuid), J. Kostelijklaan 23. Ondertrouwd: R F. M. Venniker, Bas- tiaanstraat 30, Haarlem, en C. J. Spoel- stra, Koningin Wilhelminakade 87 rd., IJ muiden, t.a. IJmuiden, Koningin Wilhel minakade 83. G. W. Lamers, Hoofdstraat 99, Santpoort en J. A. M. Molenaar, Rijksweg 322, Santpoort, t.a. IJmuiden, Bloemstraat 65. H. G. Bouwmeester, J. P. Coenstraat 10 IJmuiden, en: G. Mijnders, Elzenstraat 34 IJmuiden, t.a. IJmuiden, J. P. Coen straat 10. H. J. Vrouwe, Bik en Arnoldkade 40, IJmuiden, en: L. T. J. Janmaat, van der Helststraat 7, IJmuiden, t.a. IJmui den, Bik en Arnoldkade 40 rd. C. Snijders Vroegop, Dekkerstraat 5, Be verwijk, en: M. H. F. J. Bakker, Lange Nieuwstraat 339, IJmuiden, t.a. Beverwijk Dekkerstraat 5. GEBOREN: Wilfred A„ z. van W. A. de Regt en C .M. H. Webbe; Annemieke, d. van D. J. Neusink en H. Boterman; Wil fred J. G„ z. van A. J. G. Duraij en G. M. Elshof; Martijn M„ z. van A. J. M. van Kalmthout en M. A. J. Gielen; Peter A„ z. van T. van der Hoek en A. F. Rensen; Peter L„ z. van L. P. Kalkman en M. L. Streuli; Marcel, z. van N. H. Gertenbach en E. A. C. Oosterwal; Karin H. J„ d. van J. J. Rijs en M. A. M. van der Waart; Er- win, z. van H. J. de Graaff en T. Pul; Esther L., d. van L. J. de Beer en A. W. Muis; Ronald P., z. van P. Kartman en J. G. van Langen; Martine, d. van P. J. Meijer en J. W. de Klein; Antonietta A. F., d. van A. Gardia en J. Huizer; Esther M. J. R., d. van J. L. Brouwer en M. M. M. Lelie; Allard, z. van H. J. M. Kenter en B. A. M. van den Berg; Eugène, z. van H. Holtman en K. I. Dusseljee. ONDERTROUWD: D. J. Tromp en M. J. G. Broekkamp; L. van Maanen en C. T. Arisz; P. J. H. Pieter en H. E. Howard. GETROUWD: P. W. E. Keijner en S. M. Mansveld; A. G. P. Bevers en E. J. M. Galesloot; IJ. A. Steltenpohl en H. Dek ker; G. van der Velde en L. H. van Daele; D. A. Saraiva en I. A. M. Groen; T. A. M. van Raaij en E. M. de Boer; C. J. M. Hien- kens en M. M. G. Gribling; W. D. van Uden en J. Teeling; W. van Hekezen en M. E. Bakker; M. F. van Heijnsbergen en D. Peperkamp; G. J. Zonneveld en A. M. van der Panne. OVERLEDEN: P. van Acker, 84 j.; L. Verloop, 74 j.; A. T. van Peperstraten, 78 j., geh. gew. met C. Smits; J. van der Wel, 47 j., geh. met J. C. C. van der Aar; W. J. Schellevis, 62 j., geh. gew. met J. Paap; D. Geurs, 76 j„ geh. gew. met A. Droog; E. de Groot, 94 j.; A. Schellevis, 77 j.; A. H. Nordholt, 75 j.; P. Eikel, 57 j.; C. Nonne- kes, 82 j., geh. gew. met G. J. Raalte. Fervente televisiekijkers, die de Teleac-uitzendingen getrouw volgen, hebben vanmorgen de rubriek „Bij leven en welzijn" kunnen aanschou wen, met opnamen, welke vrijdag middag zijn gemaakt in huize Schey beeck, de zetel onder meer van de Beverwijkse Sociaal Culturele Raad. Men filmde 's middags de sympathi santen van de Stichting Nieuwe Woonvormen en zoals de foto toont een maquette van een plan voor de verbetering van het Kuenenplein. Voorts zijn in de avonduren opnamen gemaakt van het Microtheater en van een interview met de directeur de heer Talsma. (Van onze badmintonmedewerker) HAARLEM Het badmintonteam van Noord-Holland had gisteravond in de Duin- wijckhal weinig moeite met een selectie team van Kent (7-2). De uitslag geeft ech ter niet het werkelijke krachtsverschil weer tussen deze districten van Engeland en Nederlend. De sterkste speelsters en spelers van Kent Paul Whetnall, Ray Sharp, Margaret Boxell verblijven name lijk op dit ogenblik in Zweden waar zij te gast zijn op de Internationale van Zweden. De gedetailleerde uitslagen zijnPiet Ridder—G. Habbard 15-2, 15-5, H. Leidel- meyer—G. Rowlands 15-10, 10-15, 15-8, M. Luesken—S. Lewis 11-2, 11-1, A. van der MeulenJ. Delacy 11-1, 11-6, Boudewijn en Piet Ridder—G. Habbard en P. Hill 5-15, 15-6, 3-15, H. Leidelmeyer en P. Ridder—P. Alcorn en G. Rowlands 18-4, 15-10, M. Luesken en Marja RidderS. Lewis en J. Delacy 15-9, 15-4, B. en M. Ridder—G. Habbard en S. Lewis 9-15, 15-13, 13-15, A. van der Meulen en A. Al ders—D. Hill en J. Delacy 15-9, 15-9. ADVERTENTIE IJMUIDEN en Tel. 14864 - Garage Scheldestraat 87 Voor BEVERWIJK: Garage Breestraat 55 Zaterdag 27 december Hektrawler Annie Hillina KW 170. Maandag 29 december Hektrawler Rijnmond II KW 43. Vrijdag 2 januari Hektrawler Klisabet Christina KW 41, Tetman Hette KW 74, Hendri- ka Johanna KW 81, Holland KW 123, Willy KW 141, Cornells den Duik KW 144, Cornells den Duik KW 144, Cornells Vrolijk Fzn SCH 171, MT Koraalbank KW 3, Sakina Martine KW 32, Antje KW 49, Albatros KW 87. ML Nestor KW 101, Arend Cornells KW 205. MK De Hoop I IJM 45 Yvonne Yolanda KW 206, Tiny WR 33. Zaterdag 3 januari Hektrawler Rijnmond I KW 15. MT Cornelia Maria SCH 135. Maandag 7 januari Hektrawler Zeehaan IJM 57, MT Protinus IJM 154, Meyert Menno IJM 209 Wiron II IJM. 211, Sakina Martine KW 32, Ora et Labora KW 51, Dirkje KW 54, Dirk Maria KW 80, Arie Jacob KW 149, Soli Deo Gloria KW 152, Francina KW 153 Marian Ellen KW 159 (7 jan. binnen), ML Sola Gratia KW 52, Marjan KW 130, Jacoba Catharina KW 132, Miehiel KW 167, MT Onderneming III SCH 117. Arie SCH 249, Onderneming I SCH 261. Ursinus VL 1, Anita VL 34. Elly VL 73, Caroline VL 90. Elizabeth VL 105, Miehiel Jan VL 110, Bets en Gerda VL 112, Willem VL 121, Liesje en Rutger VL 153, MK Denzo IJM 1, Neeltje IJM 2, Noordzee IJM 3, Maartje IJM 8, Jannettte IJM 17, Gelria IJM 18, Eben Haezer IJM 23, Maarten Cornelia IJM 44, De Hoop IV IJM 46, Nora IJM 51 (7 jan. bin nen), Swift IJM 54, Wiron VIII IJM 205, Wiron III IJM 221, Ada KW 29, Limanda KW 33, Rose Marie KW 34, Margriet Jozien KW 63, Rudi Ro bert KW 66, Arie KW 67, Alnilam KW 90, Jean- nette KW 93. Arendje KW 98, Wim KW 103, Kar- la Fllen KW 106. Alie KW 109, Wilma KW 113, Mare Liberum KW 117, Klazina Maryke KW 127, Dirk Taat KW 134, Urania KW 136, Maartje Ja coba KW 137, Anna Lydia KW 145, Cornelis van Beelen KW 146, Fiducia KW 155, De Vrouw Ali- da KW 160 Helena KW 164. Alida Jacoba KW 165, Aquarius KW 173, Cornelia KW 174, Dirkje KW 178. Solea KW 180, Aleida KW 183, Valk KW 185 Elly KW 187 Margaretha Cristina KW 190, Deo Volente KW 191 Eben Haezer KW 194, Pie ter Jacob KW 195, Willem Senior KW 197, Antje KW 200. Waterman II KW 202, En Avant KW 210, Geertruida KW 211, Mariene KW 212, Jana KW 213, Klaas Dubbelaar KW 214, Anna Hendrika KW 215, Carry Anita KW 218, Janny Jacoba KW 220 Arie Jacob KW 221, Maarten Cornelis KW 222 Jacob Senior KW 226, Marco WR 32, Dieu- wina WR 35, Bastiaan WR 61 Dinsdag 6 januari MT Deining KW 8, Jacob KW 55, Vooraan VL 115, MT Voorwaarts VL 142, Prinses Cristlne SCH 9, MK Dageraad IJM 4, Eben Haezer IJM 23, Deo Volente II KW 11 (le reis), Bastiaan WR 61. Woensdag 7 januari MT Marian Ellen KW 159, MK Eben Haezer IJM 23.

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 6