„De Huisbewaarder" bij Nieuw Rotterdams Toneel GUUS HERMUS GRANDIOOS IN PINTERS MEESTERWERK Feest der herkenning Tossy Spiwakowsky: Zingende viool in het Concertgebouw Tamme discussies rond „die jongens van Hilversum" Publiek gehoor over Utrechts muziekcentrum CHARLES OLSON OVERLEDEN Nederlanders in arrest wegens deviezensmokhel TV vanavond Velen met mij en series NOS krijgt meer radio-zendtijd TV dinsdag Radio dinsdag TV maandag MAAN D A G 1970 ROTTERDAM Bijna tien jaar na de eerste Nederlandse opvoering (in oktober 1960 door het zuidelijke gezelschap Ensemble) heeft het Nieuw Rotterdams Toneel zaterdag' avond Harold Pinters komedie „De huisbewaarder" opnieuw ten tonele gebracht en daarmee geestdriftige reacties gewekt bij een publiek dat de Rotterdamse schouwburg tot de laatste plaats vulde. Het is aardig, daarbij te bedenken dat verscheidene recensenten destijds, ondanks alle lof voor het stuk, van oordeel waren dat het vermoedelijk weinig aantrekkelijk zou blijken te zijn voor het grote pu bliek omdat het zo moeilijk te ver teren was. Volle zalen hebben toen al bewezen hoe ongegrond die vrees was; en nu, tien jaar later, wordt „De huisbewaarder" niet alleen algemeen als een meesterwerk van de heden daagse toneelschrijfkunst beschouwd, maar bovendien als een erkende trek pleister voor schouwburgbezoekers! A merikaanse auteur Eeuwig conflict Sterk gespeeld Simon Koster RADIO PH1LHARMONISCH ORKEST MET ROMANTISCH PROGRAMMA 522 5 I S g CONGRES LEVERDE WEINIG OP Miskende componist J. H. Moolenijzer Motie en stellingen Ditishetrecept: Kaasfonduevan Nederiandsekaas. aaaaamaa/wvaaaaaaaaaaa/w De nieuwe opvoering heeft in elk ge val bevestigd dat het stuk met het volste recht een meesterwerk wordt genoemd. Het neemt nog altiid een heel belang rijke plaats in Harold Pinters oeuvre in, misschien wel vooral omdat Pinter, die toen nog niet beroemd was, het zo spon taan en reeht-uit-het-hart heeft kunnen schrijven, zonder dat hij nog rekening hoefde te houden met zijn litteraire en dramatische reputatie of met de knappe analisten van wat nu „de Pinter-stijl" beet. Bovendien is het stuk in die tien jaar nog dichter bij ons gekomen, juist om dat de na-apers van Pinter ons in die tijd zoveel surrogaten hebben voorgezet NEW YORK (A.P.) De Amerikaanse J dichter, literatuur-criticus en de stichter van een groep die bekend is als de „Black Mountain Writers", is zaterdag in een zie kenhuis in New York overleden. Hij is 59 jaar geworden. Olson, die tot zijn overlijden gastdocent I was aan de Universiteit van Connecticut, heeft ongeveer vijftig boeken geschreven. In de veertiger en vijftiger jaren was hij hoofd van „Black Mountain College" in North Carolina, een klein instituut dat een aantal bekende schrijvers heeft opge leverd wier stijl de invloed van Olson weerspiegelt. dat het opnieuw van het origineel een soort „feest der herkenning" is gewor den. „De huisbewaarder" is eigenlijk een tragedie in (vaak heel vermakelijke) ko medie-vorm, de tragedie van de ondank baarheid, het wanbegrip de zelfvernede ring en het eeuwige conflict tussen egoïs me en altruïsme. Het is jammer dat in de overigens zo voortreffelijke vertaling van Gerard van het Reve de dubbele betekenis van de Engelse titel „The caretaker" noodzake lijkerwijs verloren moest gaan; want in het woord „caretaker" zit behalve de be tekenis van huisbewaarder of conciërge ook nog die van oppasser, verzorger. En terwijl de oude zwerver Davies in dit stuk de baan van huisbewaarder krijgt (maar niet vervult) is het de geeste lijk onvolwaardige Aston die tegenover hèm de functie van „caretaker" op zich neemt door hem een slaapplaats, kleren en eten te geven. Met schrijnende ironie laat Pinter daarbij zien hoe al die goede zorgen een averechts effect hebben, want hoe meer goedheid Davies ten deel valt, hoe meer hij verlangt en hoe ontvrede- ner hij wordt. Het wordt aan de toeschouwer overge laten, daaruit algemene conclusies te trekken; maar dat de schrijver wel de gelijk een „moraal" op het oog had, blijkt overduidelijk uit de aangrijpende slotscène, waarin Davies na zijn eigen sluwheid en brutaliteit zwaar te hebben overschat jammerlijk 't huis uit wordt gezet, omdat er aan het geduld en de goedheid van de duor hem vernederde, zelfs geminachte we1 doener tenslotte een eind is gekomen. Evenals aan de meeste andere stukken van Pinter zitten er ook aan „De huis bewaarder" raadselachtige aspecten. Zo'n raadsel is bijvoorbeeld het karak ter van Astons broer Mick en ook de re gisseur Karl Guttmann (die, evenals in 1960, nu weer met de leiding van de op voering was belast) blijkt daar nogal Guus Hermus, Henk van Ulsen en Bas ten Batenburg in Pinters „Huis bewaarder" door het Nieuw Rotter dams Toneel. „De huisbewaarder" („The care taker"), komedie van Harold Pinter. Vertaald door G. K. van het Reve. Wederopvoering door het Nieuw Rot terdams Toneel op 10 januari in de Rotterdamse Schouwburg. Regie: aKrl Guttmann. Spelenden: Guus Hermus, Henk van Ulsen en Bas ten Batenburg. Decor: Frans Vossen. wat moeite mee te hebben gehad. Is Mick alleen maar een harde, pesterige, economisch „geslaagde" vent met over-1 dreven ideeën, zoals Maxim Hamel hem I destijds heel overtuigend speelde? Gutt-1 mann schijnt daarvan te zijn teruggeko men, want nu liet b:j Bas ten Batenburg een heel andere vertolking van de figuur geven: meer als een man die er graag op los fantaseert, rlie niet uit plagerij I telkens een andere mening verkondigt I maar in volle ernst, misschien eerder uit innerlijke onzekerheid zichzelf voort- 1 durend tegenspreekt Er is voor deze nieuwe opvatting veel te zeggen, maar ze had m.i. nog sterker moeten worden uitgespeeld dan Bas ten Batenburg het deed; want blijkens zijn onlogisch gere deneer en zijn wilde fantasieën zou Mick door de schrijver ook wel bedoeld kun nen zijn als geestelijk volstrekt on evenwichtig, zij het niet onvolwaardig zoals zijn broer Aston. Het grandioze middelpunt van deze nieuwe opvoering is weer de fascineren de uitbeelding van de uitgekookte, werk schuwe zwerver, die zijn recht op men selijke waardigheid op slinkse wijze uit buit en misbruikt, door Guus Hermus. Een meesterlijke prestatie, waarin het uitzonderlijk talent van Hermus prachtig tot uiting komt en die, in vergelijking met de opvoering van 1960, nog aan psy chologische verdieping en plastische uit-1 drukkingskracht heeft gewonnen. Ook I Henk van Ulsens vertolking van de zacht moedige psychopaat Aston was weer ontroerend, al klonk de prachtige mono-1 loog over zijn klinische behandeling deze I keer wat bestudeerder dan vroeger. Uit de regie van Guttmann sprak opnieuw een fijn gevoel voor alle facetten van de als altijd bij Pinteruiterst ge laden dialoog en een grote zorg voor scè- nische details. Er was een zeer sfeervol decor van Frans Vossen. wwwwvvwvwvvvwwwvvwvw AMSTERDAM Het is niet altijd even gemakkelijk om een programma samen te stellen, dat in alle opzichten voldoet aan de muzikale smaak van het publiek. Zelfs niet voor een bekwame dirigent als Jean Fournet, die bekend staat om zijn veel zijdigheid. Met het Radio Philharmomsch Orkest kan je „alles" spelen, dus daar ligt ook het probleem niet; maar in dit geval was het de solist die „moeilijkhedenver oorzaakte. Tossy Spiwakowsky, een wereldbe roemde violist, die hier voor zover ik weet voor het eerst optrad, had namelijk aan gekondigd het vioolconcert van Carl Niel sen te willen spelen. De verlangens van een zo vermaarde violist, moeten natuur lijk worden gerespecteerd en dus bouwde Fournet daar een programma omheen, dat in stijl verantwoord mag heten. Carl Nielsen is een Deense componist (1865—1931), die het nooit helemaal heeft kunnen halen. Hij is een miskende-figuur, maar zeker geen mislukte figuur, want de Denen hebben voor hem een standbeeld opgericht in Kopenhagen. Zijn muziek is „laat-romantisch", maar hij experimen teert graag met de tonale wetten en is steeds zoekende naar rythmische novitei ten. Zijn vioolconcert biedt de solist alle kansen om zijn virtuositeit uit te leven, maar er zijn ook voldoende breeduit ge sponnen melodische passages. Spiwakows ky maakte daar gretig gebruik van om zijn prachtige Stradivarius te laten zin gen. Jean Fournet was begonnen met de Ouverture „Manfred" van Schumann en deze melancholieke muziek vormde een passende inleiding. De „laat-romantiek" van Nielsen sluit prachtig aan de op „hoog-romantiek" van Schumann er zijn vele overeenkomsten de meest treffende was helaas, de on ver dragelijke lengte van beide werken. Mocht U uit dit relaas de indruk krij gen, dat Spiwakowsky een veeleisende en eigenzinnige man is, die coüte que coüte 't vioolconcert van Nielsen wil spelen, dan moet ik mij haasten u te zeggen, dat hij de meest bescheiden solist is, die ik ooit het podium zag betreden. Telkens opnieuw trachtte hij Jean Fournet voor te laten gaan om het applaus in ontvangst, te nemen. Hij weigerde beslist om de hulde te aanvaarden, die hem in alle opzichten toekwam. Jean Fournet heeft gedacht mis schien kan ik het publiek na de pauze verrassen met „Een pantoffeltje van bont een balletsuite van Marcel Delannoy. Het was een aardige gedachte, maar wij mis ten de danseresjes en de sierlijke voetjes om het pantoffeltje te passen. De muziek van Delannoy (18981962) heeft alle kwaliteiten van goede Franse balletmu ziek, maar zonder de danseressen heeft zij geen been om op te staan Het concert met een programma dat met zoveel zorg gekozen was, dreigde „de mist in te gaan". Maar de muziek van Georges Enesco bracht een opklaring, zijn Roemeense Rhapsodie no. 1, is een brok volksmuziek zonder pretenties en zonder dubbele bodem. Je kunt er met volle teu gen van genieten, want hier is een na tuurtalent aan het woord een rasmuzi kant, die meeslepende, vurige muziek wist te schrijven, die alle harten verovert. Onze somberheid verdween als sneeuw voor de zon en zo konden wij toch nog opgeruimd de reis naar huis aanvaarden. UTRECHT De wethouder van open bare werken in Utrecht de heer T. Harte- veld heeft zaterdag tijdens een door de Utrechtse jongeren georganiseerd open baar gehoor verklaard dat de commissies voor culturele zaken, verkeer en open bare werken op 23 januari weer samen zullen komen om te beraadslagen over het standpunt ten aanzien van de even tuele bebouwing van het Vredenburg waarvoor de architecten H. Hertzberger uit Amsterdam en ir. K. G. G. Spruit uit Haarlem plannen hebben gemaakt. In Utrecht zijn moeilijkheden ontstaan rond het Vredenburg. Aan de orde is de vraag wat op het eeuwenoude plein moet gebeuren, de bouw van wat genoemd wordt „een eerlijke concertzaal" of een veel ruimte innemend muziekcentrum. Het gemeentebestuur wil in ieder geval de noord-zuid-west verbinding bewaren en het Vredenburg bovendien nog als plein herkenbaar houden. Tijdens het openbaar gehoor heeft een van de architecten, H. Hertzberger, met nadruk verklaard dat het bestaande nu bij de Provinciale Staten berustende bestem mingsplan voor het Vredenburg een straf keurslijf betekent voor een voor hem aanvaardbaar ontwerp. AMSTERDAM. Het onder het motto „Wat bezielt die jongens in Hil versum?" zaterdag door het Neder lands Cultureel Contact in de RAI te Amsterdam georganiseerde omroep- discussiecongres, heeft weinig con- structiefs opgeleverd. Behoudens en- kele kleine ordeverstorinkjes door de uit VPRO-medewerkers bestaande ac tiegroep „De Gooise matras" is door een deel van de rond 500 belangstel lenden (onder wie vele bestuurders en medewerkers uit de omroepwereld) op meer of minder verhelderende wijze betoogd, hoe de televisiemakers het niet moeten doen. Men wenste meer achtergrondinfo!'- matie, minder geweld, meer inspraak, betere programmamakers, en derge- lijke, maar na bijna vijf uur discussië- ren moest Milo Anstadt, die het con- gres met een inleiding over de taak J van de programmamaker had geopend I tot de trieste slotsom komen, dat in feite niemand een behoorlijk alterna- tief had kunnen bieden. Dat alles noopte Herman Wigbold, hoofd afde- ling actualiteiten van de VARA-televi- j sie ertoe op te merken, dat een pro grammamaker er evenzeer verkeerd aan doet om zich door het publiek („wat dat dan ook mag zijn") te la- ten dicteren als zich van het publiek 1 niets aan te trekken. En Jan van Hil- lo, programmamaker bij de NCRV, wilde als forumlid nog wel kwijt, dat naar zijn mening veel programma's j worden gefabriceerd als een soort onanie van de maker. Aan beide kanten van de groene ta- fel vond men het een droevige zaak, i dat de televisie met het signaleren van welke misstanden dan ook toch heel wat minder bereikt dan men in eerste instantie geneigd is te denken. Herman Wigbold zei, dat als er ooit in interviews wordt geknipt, zulks uit- sluitend in het belang van de geïnter- viewde zelf gebeurt om te voorkomen, dat hij door het publiek vervelend wordt gevonden. Jan van Hillo voeg- de daar aan toe, dat heel wat meer geïnterviewden voor aap zouden staan, wanneer men de gesprekken met hen onverkort zou uitzenden. Milo Anstadt bleek zich terdege op eventuele ongeregeldheden voorbereid te hebben. Toen al na een paar minu- tn de actiegroep „De Gooise ma tras" zich rond zijn spreekgestoelte had geschaard, trok hij een (speel goed) pistool, haalde een zak eieren en tomaten tevoorschijn en zei: ik ben van plan om asm het woord te blijven en zal mij daartoe tot het uiter ste verdedigen". De actiegroep bleek het overigens allemaal niet zo kwaad te menen, doch wilde blijkens een verspreid pamflet alleen maar wijzen op de zinloosheid van dit congres, zo als Gijs Stappershoef al eerder mid dels een open brief aan de voorzitter, drs. L. J. M. van de Laar had gedaan. Om de intenties wat duidelijker te ma ken, begaf de actiegroep zich voor het forum op meegebrachte matrassen te ruste. Het congres heeft een door enkele leerlingen van de school voor de jour nalistiek ingediende motie aanvaard, waarin het in de omroepwet genoem de getalscriterium voor de bepaling van de status op grond van het aantal abonnees op het programmablad als verwerpelijk moet worden beschouwd en dient te worden vervangen door een getalscriterium op basis van het aantal betalende leden. W\IVV\/WWVW\AA/VIAA/\AA/W\/\AAA/W\AAAAAIV\AAAAA Een overigens nogal „lieve" actie groep, die zich „De Gooise matras noemde heeft zich zaterdagmiddag op matrassen voor de forumtafel neergevleid tijdens het discussie congres. Hun siësta bracht uiter aard weinig leven in de brouwerij. Ter verdere stimulering van de dis cussie formuleerde dr. J. Stappers, verbonden aan het Instituut voor mas sacommunicatie van de Katholieke Universiteit te Nijmegen, onder meer de volgende stellingen: „schokkende programma's mogen alleen worden gemaakt en uitgezonden ais dat opzet telijk gebeurt" en „het grootste deel van de moeilijkheden rond program ma's wordt veroorzaakt door een ge brek aan ervaring van de program mamakers. In dezelfde mate zijn de moeilijkheden een gevolg van een ge brek aan ervaring in het televisiekij ken bij het publiek". ADVERTENTIE ZALTBOMMEL Bij de Franse grens post Tourcoing zijn dit weekend twee Ne derlanders, uit Zaltbommel wegens de- viezensmokkel gearresteerd. Zij zijn on derdirecteur en directeur van een im port-exportmaatschappij Op de vraag of zij deviezen bij zich hadden antwoordden zij ontkennend, maar bij fouillering bleken zij 32.000 en 35.000 frank bij zich te hebben. Beiden zijn ingesloten. Caquelon Inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 500 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. gen. Binden mi Nederland 1. Na fabel en nieuws de VARA met Coronation street. Op maat vult het tweede halve uur van de tijd tot het journaal van acht. Mu ziekjes en babbeltjes door gasten van Letty Kosterman. Acht uur het journaal met aanslui tend de actualiteitenrubriek Achter het Nieuws en Ironside, alweer een Amerikaanse serie. Velen met mij vraagt vervolgens de aandacht. Drs. Marcel van Dam zal wijzen op ver schillende misstanden en proberen op lossingen daarvoor te bedenken. De VARA-ombudsman dus in actie. Ook van de VARA op deze avond twee series Na Velen met mij duiken we nl. in de problemen van de twee- de-hands-autohandel met Ton Capel. Na het laatste nieuws komen de stu diehoofden nog aan bod en wel door de Teleaccursus Statistiek, les veer tien. Nederland 2. Om te beginnen de fa beltjeskrant, het journaal en Scala. Daarna de NCRV, die van start gaat met Coen Flinks verhalen over de Scheepsjongens van Bontekoe. Alleen op Weg beleeft tenslotte nog net voor het tweede journaal zijn laatste af levering. Aansluitend aan het journaal opnieuw een serie. Het is Please Sir, waarom de meeste Nederlanders har telijk kunnen lachen. In Tweekamp komen teams van de Technische Hogeschool in Delft en van de Rijksuniversiteit van Leiden tegen elkaar uit onder voorzitterschap van Kick Stockhuysen. Vijftig minuten zijn daarna gereserveerd door Jan Fille- kers en Ruud Keers, die met'samen steller Kees van Maasdam hun Kijk- kijk brengen. Aansluitend aan de ac tualiteitenrubriek Hier en Nu volgt nog een concert van Joodse liederen ioor het Collegium Musicum Judai- cum o.l.v. Chaim Storosum. Een aan tal liederen uit de diaspora wordt ge zongen. Nico Bogaart heeft de regie. HILVERSUM. Met ingang van 1 mei zal de NOS meer radiozendtijd krijgen. Het aantal uren per week wordt voor de NOS gebracht van 58 op ruim 69. Vermoedelijk gaat hier echter drie uur af voor de nieuwe Evangeli sche Omroep. Het totaal aantal uren zendtijd per week, verdeeld over de drie zenders, blijft nog gehandhaafd op 299 uur, zo dat de zendtijdvermeerdering voor de NOS enigszins ten koste gaat van de andere omroepen. Per 1 oktober wordt echter een uitbreiding van de totale zendtijd verwacht, wat dat tot gevolg zal hebben, dat de zenders Hilversum 1 en 2 vroeger beginnen en Hilversum 3 's avonds iets langer in de lucht zal zijn. Niet lang daarna zal opnieuw een uitbreiding van de zendtijd nodig zijn, omdat wordt verwacht, dat de TROS nog in de loop van dit jaar de status van B-omroep (250.000 leden) zal heb ben bereikt. Deze omroep heeft dan recht op een verdrievoudiging van de radiozendtijd (thans 10'h uur) en een verdubbeling van de televisiezendtijd (thans 2"/2 uur). HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Lichte muz. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 Lichte muz (8.30 De Groente man). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Uit gebreide rep. of herh. 9.35 Waterstan- den. 9.40 Oude Muziek. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (11.00 Nws.) 11.30 Rondom 12. (11.55 Beurs berichten). Overheidsvoorl.: 12.30 Jitz. voor de landbouw. 12.40 Toppers van toen. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 Spiegel van België. 14.00 Klein chanson. 14.40 Jazz archief. 15.10 Ned. 16.03 Muzikale lezing. 16.25 Pianoreci- tal. 16.45 Land der Muzen. 17.15 Jazz; Spectrum. 17.55 Meded. 18.00 Nws.; 18.11 Journaal 18.25 Licht orkest. 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor kinderen. 19.00 Trefpunt. 19 30 Nws. 19.35 Van- avond. 22.00 Gonk! 22.30 Nws. 22.40; Meded. 22.42 Journaal. 22.55 Zin-tuig. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Op het eerste gehoor. (7.30 Nws: 7.32 Actualiteiten). 8.00 Nws. 8.11 Te Deum laudamus. 8 30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. (9.00 Gymn. voor de vrouw) 9.35 Schoolradio 10.00 Godsdienstige j lezing. 10.15 Operafragmenten. 11.00 Nieuws. 11.03 Ferdinand Huyck. 11.25 i Voor zieken. 11.55 Meded. 12.00 Van; twaalf tot twee (12.22 Wij van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Actuali teiten. 13.00 Raden maar.14.001 14.30 Pizzicato. G6 00 Nws.) 17.00 So- nia Garmers. 17.IC Voor kleuters. 17.15 Hai! 18.19 Uitz. K.V.P. 18.30 Nws.. 18.41 Actualiteiten. 19.00 Licht ensem ble. 19.40 Conciliepostbus. 19.45 Le zing. 20.00 Klass muz. 20.45 Uitge schakeld? 21.00 Muz. voor strijkers. 21.30 Babel. 22.25 Overweging. 22 30 Nws. 22.40 De zingende kerk. 23.00 i Kontekst. 23.30 lazz in Den Bosch. 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Pepplaatjes. (10.00 Nws). 11.00 Nws. 11.03 Vrolijke gevar. visite. (12.00 Nws13.00 Nws. 13.03 Ekspres. 14.00 Nws. 14.03 De Eddy Becker Show. 15.00 Nws. 15.03 Dri' draai. 16.00 Nws 16.03 Mix. (17.01 Nws.) BRUSSEL 324 m. 12.00 Nws. 12.03 Gevar. muz. (12.40 Weerbericht, SOS-berichten v. schip pers). 12.55 Buitenl. persoverzicht. 13.00 Nws. SOS-berichten voor schip pers. 13.20 Tafelmuz. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. (15.00 Nws.) 16.00 Nieuws. 16.03 Beursberichten. 16.09 Pianomuz. 16.15 Voor oudere luisteraars. 17.00 Nws. 17.15 Jazzmuz. 18.00 Nws. 18.03 18.30 Franse les. 18.32 Gramm. muz. 18.35 Verkeerstips. 18.40 Lichte muz. 18.45 Sportkroniek. 18.52 Taalwen- ken. 18.55 Zang. 19.00 Nws. 19.40 Amu- niek. 20.00 Platen. 22.00 Nws. De Ze ven Kunsten. 22.20 Gevar. muz. (23.00 Nws.) 23.40 Nws. 23.45 Ligging van zeeschepen. Nederland I NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Coronation Street. Opmaat. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: Achter het nieuws. Ironside (film). Velen met mij. Zo goed als nieuw. NOS: Journaal. TELEAC: Statistiek - les 14. Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Scala. NCRV: Scheepsjongen van Bontekoe. 19.40 Alleen op weg. 19.55 STER: Reclame. 18.45 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 20.45 21.35 22.00 22.25 22.30 18.51 18.55 19.00 19.04 19.30 Nederland I 10.45 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 AVRO: De rare Vogels. 19.30 Peyton Place (feuill.). 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 AVRO: The Survivors. 21.10 De Tom Jones Show. 22.00 VRO's Televizier. 22.50 NOS: Journaal. 22.55 TELEAC: Schaken voor beginners - les 13 (herh.). Nederland II 18.45 NOS: De Fabeltjeskrant. 18.51 STER: Reclame. 18.55 NOS: Journaal. 19.00 STER: Reclame. 19.04 NOS: Scala. 19.30 KRO: Kleur: Boven de wolken 19.55 STER: Reclame. 20.00 NOS: Journaal. 20.15 STER: Reclame. 20.20 KRO: Kleine democratie bij de dokter. 21.10 De derde man (speelfilm). 22.50 NOS: JournaaL g V. LllClllO Z 14U.J-/* w%AAA|WVW>AAAA«A#WWWVVWW>AAAA(rVWV^AA^fVVIAAAA#IA#MVVVW»l*»VI«#W*^A#VWVVVVVVWVVVWWW*AAA^VVWVVVWVW\

IJmuider Courant | 1970 | | pagina 7